Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-08-2007, 21:53   #21
ArtiPl
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 31

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deros
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 114
Skille: 27
Poziom mag.: 70
ArtiPl ma numer GG 8942083 ArtiPl ma login Tlenu immons@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzys Nemptor Pokaż post
Dziecko, po tych 2 postach widze ze ty nie masz w ogole pojecia co to RPG. Dla ciebie jedynym sensem gry jest zeby miec wysoki lvl i mocno walić? Dla mnie gra to coś wiecej niz 3 cyferki obok potworka. Dla ciebie nie. Byebye

Knight expi za free? Buhahahah chyba jak mu uhy z nieba spadaja n/c -.-
Ojej, ty tez nie wiesz co to jest rpg... W rpg chodzi o to zeby byc najlepszym - fakt gra sie dla przyjemnosc, mam 2 postacie: 109 master i 94 palek.

Przyklad: sorcem wbijalem z 100 na 109 przed upem okolo 2 tygodni grajac po 3h dziennie, po upku palkiem grajac 8 dni wbilem z 80 na 94(dzisiaj).

"Knight expi za free? Buhahahah chyba jak mu uhy z nieba spadaja n/c "

Tak n/c bo gadasz brednie, jakie masz skille? 50/50? Bo widzisz taki 120 ek na frostach expi tylko przy pomocy manasow.

Jak dla mnie(grajacego palkiem obecnie)ten upek to zenada - bije z royal spearow na 89 distansie po 270 - lol? Przeciez to sa jaja ;/

PS. Nie spodziewajcie sie ze next upek bedzie lepszy - jesli "ulepsza" ekonomie to bedzie siara - dlaczego? Bo jak znam zycie to zmniejsza mane potrzebna na zrobienie run.
__________________
ArtiPl jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2007, 21:54   #22
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TrunkDW Pokaż post
Widać.. że ta gra wogóle nie jest wystabilizowana, jak myślicie? Kiedy skończą sie te "zabawy" podejrzewam ze za kilka lat.. ;d zrobili by coś raz a porządnie...
i oczywiście z głową.
Znacie może jakąś grę online w której tez są takie problemy? Z tego co mnie sie wydaje.. to tylko chyba z Tibią tak jest. ^^
Pomyśl nie ma takiej drugiej gry co tibia
Do panów up. Nie narzekajcie i tak sorce maja nadal większe hity niz knightci? czy kina jebnie za 1000? wątpię. I nie mówcie ze expimy za darmo bo uhy i mf też kosztują. a o skillowaniu nie będę mówił wy sobie zarabiacie, robicie runy. Byliście the best a tera jesteście best teraz jest u was tak jak u kiny po upie.Nie kumam też druidów którzy narzekają? uhy idą jak bułeczki,każdy szuka siocherów czego więcej chcieć po drutcie?Wcześniej expiliście 10x wiecej a tera 3x wiecej ale i tak wiecej i tera zara posty ze na erig.net nie ma was w 300. Bo wy nie expicie tylko beczycie a knightci wylewają ostatnie poty i expią jak najęci.

Ostatnio edytowany przez EdwardMatiz - 29-08-2007 o 21:58.
EdwardMatiz jest offline  
stary 29-08-2007, 22:05   #23
Freddd
Użytkownik Forum
 
Freddd's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 406
Świat: Azura / Obsidia
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumb Pokaż post
Taa... ale w chwili obecnej niewiele osób widzi przyjemność w graniu sorcem...

Przykład?
Knight ma 100lvl i jego średni atak to 300 (to tylko przykład)
Knight ma 200lvl i jego średni atak to wciąż 300

Sorc ma 100lvl i jego średni atak (SD) to 500
MDW ma 341lvl i jego średni atak (SD) to 500

można jeszcze dodać że knight expi za free...
Expi za free?? co ty nie powiesz a Uhy i mf na hunty co co za darmo sa ?
__________________
Legalize it !! _\|/_
Freddd jest offline  
stary 29-08-2007, 22:07   #24
Arack
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 05 2007
Lokacja: Grudziadz
Wiek: 32

Posty: 228
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Askara
Poziom: 53+
Skille: duze xd
Poziom mag.: 14
Domyślny

eh i tak nic nei zmien i tego ze cipsoft spierdolil sprawe z postaciami magicznymi i kazdy to wie...
__________________
Arack jest offline  
stary 29-08-2007, 22:08   #25
Robixen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 13
Domyślny

Knight nie expi za free, musi kupować uhy.
Magowie mogą ciągle expić, a knight i palek muszą długo skillować.
Robixen jest offline  
stary 29-08-2007, 22:13   #26
Rycek Piotrek
Użytkownik Forum
 
Rycek Piotrek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005

Posty: 175
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Calmerczyk
Profesja: Elder Druid
Świat: Calmera
Poziom: 42
Poziom mag.: 44
Rycek Piotrek ma numer GG 4054959
Domyślny

No wiec powiem tak. Było wiele sporów na temat tego upa. Moim skromnym zdaniem update powinien wygladac tak, ze poleprzaja Pladynów oraz Rycerzy lecz nie zmiejszaja mocny Druidów i Magów.... W Swiatecznym upie powinni wrocic mozliwosci Sroca i Druida i byłoby wszystko cool. Wtedy byłabyto prawdziawa balansacja. Teraz zbalansowali to w druga strone.


Jezeli ten post nie jest na temat usanac ;P
__________________
http://s66.photobucket.com/albums/h242/Calmerczyk/

Moj ukochany sport

>>that's me<<
Rycek Piotrek jest offline  
stary 29-08-2007, 22:22   #27
Ujo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Na planecie Ziemia

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

upade nie udane nie dlatego że ja druid lecz dlatego że gówno dały faccom ups raczej gówno dały od czasu dodania endron

tylko nie piszcie kup se pacca a nie bedzesz narzekał one one!! eszcze nie jestem na tyle głupi aby wydawać 90 zł na jakiegś durnego pacca tylko dlatego aby sobie poexpic na scrabach -.-
__________________
tibia to gówno jeśli jesteś innego zdania ten filmik jest dla ciebie!http://13k.pl/-/sugestia.php

Ostatnio edytowany przez Ujo - 29-08-2007 o 22:31.
Ujo jest offline  
stary 29-08-2007, 22:31   #28
manfred_007
Użytkownik Forum
 
manfred_007's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2005

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
I bardzo dobrze. To jest najlepsza rzecz jaką robi Cipsoft, że nic wam nie daje.

Tak sądzisz?? bo stać Cię na Pac'a??

Teraz do swojego podpisu dopisz siebie!
__________________
"Zadaniem przyjaciela jest być po twojej stronie, kiedy nie masz racji. Prawie wszyscy są po twojej stronie, kiedy masz rację."

manfred_007 jest offline  
stary 29-08-2007, 22:32   #29
<^>Skorupa<^>
Użytkownik Forum
 
<^>Skorupa<^>'s Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Siedlce

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Derkases
Profesja: Knight
Gildia: Sprzedany ;]
Świat: Pandoria
Poziom: 110
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ktos up powiedzial, ze knight na frostach expi z exurami i manasami. Czlowieku poje**lo cie? Zobacz film jak 241 ek na frostach na godzine ma waste 6 uh. A ty mowisz ze 100 ek bendzie bez waste z manasami biegal. Inni gadaja, ze niema nic dla facc. Facc to jakby demo gry, zacheca to kupna pelnej wersji czyli pacca. Ma ograniczone funkcje itp. Nikt wam nie karze kupywac pacc za rl kase. Wystarczy posiedziec tydzien na lootowaniu i masz te 180k na premmy. Inni znow mowia, ze sorce maja lipne hity, a knight zajebiste i darmowe. Jakby nie patrzyl przez ostatnie 2 lata sorce, druidzi robili takie pg ze w pale sie nie miescie. Dobry przyklad to MDW, ktory wbil ten lvl w 2 lata jak mowil. Byl czas sorcow i druidow, a teraz nadszedl czas pallkow i knightow. Zrozumcie to.
<^>Skorupa<^> jest offline  
stary 29-08-2007, 22:50   #30
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Niestety, nie ma co liczyć, że po zimowym update nie będzie kłótni. Nie wierzę, aby CIP-ki nagle ulepszyli magów do stanu przed Summer Update 07. To byłoby zdeka idiotyczne, aczkolwiek słuszne. Czy wymyślą jakieś inne, lepsze rozwiązania? Wątpie, inteligencją nie raz już się "popisali" .
Articuno jest offline  
stary 29-08-2007, 22:50   #31
ti-rex
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 12
Król Żal

Sam update dotyczący terenów jest fajny.
"Auto speary" no fajnie. Fakt, że w jednym update robią łamiące się speary żeby nie było botów, a w drugim update dają hoty na runy, light hacka i auto podnoszenie spearów. Tego po prostu nie skomentuje.
Bronie dla pałka i knighta no fajnie. To się akurat przydało bo co do broni to palladyn był trochę poszkodowany.
Hity pałka i knighta to z deka żal. Jak dla mnie dziwnie to wygląda. Knight który ma dużo hp i do tego wali nice hity. No sorry że tak pisze ale to moja własna refleksja, która mnie dotknęła ponieważ gram obecnie sorcem. Niby wiem że to nie koniec balansu postaci ale jak to wygląda gdy 100 sorc wali z UE po 900 w porównaniu do 100 pałka który wali z assassin star po 700 nie tracąc przy tym many.

W sumie to czekam do next update. Mając nadzieję, że przy dokańczaniu balansu sorcowi chociaż zmniejszą ilość many potrzebnej do poszczególnych spell'ów albo dadzą lepszego manafluid'a bo to śmiesznie wygląda żeby h lvl'owy sorcerer napełniał mane dawkami po 80~

Sry jeśli zrobiłem jakieś błędy.
A co do innych użytkowników to nie obchodzi mnie to co wy myślicie

Ostatnio edytowany przez ti-rex - 29-08-2007 o 22:59. Powód: drobna poprawka
ti-rex jest offline  
stary 29-08-2007, 22:55   #32
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

Cytuj:
I bardzo dobrze. To jest najlepsza rzecz jaką robi Cipsoft, że nic wam nie daje.
Jednak to prawda, że ci co mają PACC to ich chyba nie kochają -.-
Mi np. żal jest wydać 90zł na coś co się skończy za 3 miesiące, jak już kupuję to powinienem to dostać raz na zawsze -.-
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?

Ostatnio edytowany przez Capality - 29-08-2007 o 22:57.
Capality jest offline  
stary 29-08-2007, 23:02   #33
EdwardMatiz
Użytkownik Forum
 
EdwardMatiz's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2007
Lokacja: 3miasto, Gram: Soldat tibia.pl klan!
Wpisy bloga: 5

Posty: 662
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 63
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
EdwardMatiz ma numer GG 5507601
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Capality Pokaż post
Jednak to prawda, że ci co mają PACC to ich chyba nie kochają -.-
Mi np. żal jest wydać 90zł na coś co się skończy za 3 miesiące, jak już kupuję to powinienem to dostać raz na zawsze -.-
Jest kaska tibijska 190k i masz pacca. Trudno tak poexpić tydzień?
EdwardMatiz jest offline  
stary 29-08-2007, 23:04   #34
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez manfred_007 Pokaż post
Tak sądzisz?? bo stać Cię na Pac'a??

Teraz do swojego podpisu dopisz siebie!
LoL?

30 zł/miesiąc.Tyle kosztuje najdroższy (najmniej wydajny) pacc. Gdy weszła Tiq~ chciałem sobie kupić pacc, jednak doszedłem do wniosku, że nie opłaca się płacić tyle hajsu za dostęp na te 2 wyspy. W tej chwili jeśli grałbym w Tibię, byłbym skłonny kupić pacc (chyba że Cip wpadnie na pomysł podniesienia ceny pacc, bo w tej chwili pacc posiada sporo możliwości).
Jeżeli masz jakieś kieszonkowe, to jaka to filozofia uzbierać na pacc?
Ja w wakacje roznosiłem ulotki i się 500zł uzbierało (nie, nie kupię za to postaci na allegro ).

Cytuj:
Jednak to prawda, że ci co mają PACC to ich chyba nie kochają -.-
Mi np. żal jest wydać 90zł na coś co się skończy za 3 miesiące, jak już kupuję to powinienem to dostać raz na zawsze -.-
A jak idę do kafejki i pogram przez tydzień po 2h, to powinni mi już na zawsze udostępnić.

Cytuj:
W sumie to czekam do next update. Mając nadzieję, że przy dokańczaniu balansu sorcowi chociaż zmniejszą ilość many potrzebnej do poszczególnych spell'ów albo dadzą lepszego manafluid'a bo to śmiesznie wygląda żeby h lvl'owy sorcerer napełniał mane dawkami po 80~
Gdy manasy dawały po ~50 many było w porządku.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 29-08-2007 o 23:10.
DRoN jest offline  
stary 29-08-2007, 23:22   #35
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
A kogo masz na myśli mówiąc wspieramy? Bo ja nikogo nie wspieram. ;P



I bardzo dobrze. To jest najlepsza rzecz jaką robi Cipsoft, że nic wam nie daje.
Podniecasz sie ze masz PACC? Bo ja nie widze roznicy miedzy graczami FACC a PACC więc nie mów ,,wam" bo Facc to inna rasa ludzka nie jest. Noobek jestes i tyle. Zacznij chodzic do szkoły i naucz się składać porządnie zdania a nie wypisujesz ,,To jest najlepsza rzecz jaką robi Cipsoft ,że nic wam nie daje" jaką robi Cipsoft że nic wam nie daje ?! Gramatyka ciołku!
I naucz sie kultury bo mamusia cie nie nauczyła. Pewnie sam jestes polskim tibijczykiem których tak nie
lubisz. Pozatym mam racje każdy mi to przyzna ,a że ty myslisz inaczej to ci penis w odbytnice i tyle.
Ja nie moge patrzec jak ktoś wydaje kase zeby lepiej móc grać w kwadratowym swiecie dzieci neostrady dlatego jestem NIEGRAJACY i zrobiłem dłuuuga przerwe sobie.
To że ktoś nie ma PACC to nie znaczy że jest ciota ,biedak,noob i wszystko co złe tylko to ,że np nie chce wydawać kasy żeby pograć w kwadratowym swiecie albo jej nie ma bo w polsce kasa na chodnikach nie lezy. Jedyne co traci to tylko te pare wysp ,brak mozliwosci kupowania domku i mozna by wymieniac w nieskonczonosc ALE TYLKO W KWARDATOWEJ GRZE TIBIA!
PS.
Aktualnie gram w SAMP z kumplami chcesz sie przyłaczyć ? wejdz na www.gtasite.pl i ściagnij najnowsza wersje modyfikacji SA multiplayer z dzial download . Musisz posiadac zainstalowane GTA San Andreas.
Gram tez w Martial Heroses Oficjalna strona fanów to www.doon.pl mam warriora 46 lvl a moj nick to Fred. I pamietajcie WSZYSTKO JEST LEPSZE OD TIBI!

Ostatnio edytowany przez Leonio - 30-08-2007 o 00:07.
 
stary 29-08-2007, 23:45   #36
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oris Palladyn Pokaż post
To se kup PACC pff kogo obchodzi jakis pasozyt z FACC... Jedynie podoba mnie sie to ze jest duzo takich osob jak ty i mi respa zwiekszaja
Podoba ci sie to? Bo ja nielubiłem gdy mi się ktoś na respa wbijał nawet zaciekawiła mnie twoja wypowiedz, bo jeszcze nikt nigdy mi respa nie zwiekszył wręcz przeciwnie.
Ja już w tibie nie gram , mówie o sprawiedliwości w tej grze.Niedługo bedziesz mógł sobie pograć w kwadratowym swiecie jak bedziesz płacił abonament miesięczny + PACC bo jak tu grac tylko na mainlandzie co?
Według mnie to jest ucisk strony biedniejszych graczy .
Nienawidze graczy z PACC ( nie to nie jest zazdrosc) gdyż oni sie smieja nawet na rooku jak gracz Facc nie moze przejsc na premium area to on juz go wysmiewa i krzyczy ze on biedny noobek i musi szczury w domu w*******ać bo nic innego w chałupie nie ma... ale sa gracze którzy maja w dupie to wszystko i nawet PACC maja a bogaci byc nie musza bo co to za sztuka isc i np ulotki rozdawac w wakacje? Ja tam nie chce wydawac kasy na cos co mi sie za jakis czas skonczy i to jeszcze placic za gre! Gra powinna sprawiać przyjemnośc a nie przypadki bicia matki krzeslem czy siedzenia 10h na dzien . W Tibii tylko lvl sie liczy ta gra klimatu nie ma i nigdy nie miała ani miec nie bedzie. Wydawać kase na tibie ukochaną grę wszechstronnych niedouczonych 12 letnich dzieci neostrady to najwieksza głupota jaka widziałem!!!

Ostatnio edytowany przez Leonio - 30-08-2007 o 00:03.
 
stary 29-08-2007, 23:57   #37
tarnos7
Użytkownik forum
 
tarnos7's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: polska

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Carlin
Poziom: 15
Poziom mag.: 15
tarnos7 ma numer GG 9409231
Cool luzik

Podobają mi sie zmany w lodowych wyspach lecz pozostawinie i osłabienie niedoświatczonych drutów i sorców mam nadzieje ze zmeni sie cos w swiatecznym uptedcie ze podrasujecie magiczne profesje pozdro
tarnos7 jest offline  
stary 29-08-2007, 23:59   #38
Lord_Luhk
Użytkownik Forum
 
Lord_Luhk's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 33
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 118
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freddd Pokaż post
Expi za free?? co ty nie powiesz a Uhy i mf na hunty co co za darmo sa ?
nierozumiesz neo kidsie ze mu chodzilo o to ze za free udeza niemusi zuzywac zadnych boltow many czy run ... dalej nierozwine tej wypowiedzi domyslcie sie co mam na mysli

Ostatnio edytowany przez Lord_Luhk - 30-08-2007 o 00:01.
Lord_Luhk jest offline  
stary 30-08-2007, 00:00   #39
1gu5
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Rookgaard xd

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Morgana
Poziom: 15+
Skille: 18/20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
Ja tam nie naleze do tych 80% zadowolonych dlatego,że

-FACC nie dostal niczego nowego, a PACC nowe addony,ryby i nowe lodowe wyspy,czary (gdzie tu sprawiedliwosc?)

-oslabili magow i druidow (nie mogli wzmocnic rycerzy i palków ,a reszte zostawić ?)

-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami

-oslabili bronie np ice rapier

-nowe itemy są w wiekszości na sterfach PACC i dlatego ci zawyzaja ich ceny a FACC nie moze z tym nic zrobic

Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!
kup sobie pacca proste?
@edit ja wróciłem do tibii i mi się podoba jutro kupuje pacca xd
__________________
1gu5 jest offline  
stary 30-08-2007, 00:13   #40
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ti-rex Pokaż post
Sam update dotyczący terenów jest fajny.
"Auto speary" no fajnie. Fakt, że w jednym update robią łamiące się speary żeby nie było botów, a w drugim update dają hoty na runy, light hacka i auto podnoszenie spearów. Tego po prostu nie skomentuje.
Bronie dla pałka i knighta no fajnie. To się akurat przydało bo co do broni to palladyn był trochę poszkodowany.
Hity pałka i knighta to z deka żal. Jak dla mnie dziwnie to wygląda. Knight który ma dużo hp i do tego wali nice hity. No sorry że tak pisze ale to moja własna refleksja, która mnie dotknęła ponieważ gram obecnie sorcem. Niby wiem że to nie koniec balansu postaci ale jak to wygląda gdy 100 sorc wali z UE po 900 w porównaniu do 100 pałka który wali z assassin star po 700 nie tracąc przy tym many.

W sumie to czekam do next update. Mając nadzieję, że przy dokańczaniu balansu sorcowi chociaż zmniejszą ilość many potrzebnej do poszczególnych spell'ów albo dadzą lepszego manafluid'a bo to śmiesznie wygląda żeby h lvl'owy sorcerer napełniał mane dawkami po 80~

Sry jeśli zrobiłem jakieś błędy.
A co do innych użytkowników to nie obchodzi mnie to co wy myślicie
Odpierdol sie od sorków i druidów. Masz problem? To sam zacznij grac sorkiem albo drutem albo poczekaj pare update aż sorcowi zostanie fireball a druidowi Ih to wtedy sie odczepisz? Pewnie nie bo ci znowu te 20hp wiecej zabierze co?
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:27.


Powered by vBulletin 3