Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-08-2007, 10:35   #61
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Hmm... od czego by tu zacząć.

Zimowy update
Zostało to już kilka razy powiedziane, w szczególności w dziale Proposals na tibia.com przez Craban, iż Winter Update będzie głównie, jak nie wyłącznie, opierał się na ekonomi, wyrównanie kosztów huntów.
Nie będzie to zapewne jak kilka osób myśli i pisze - zwiększenie ilości many dawanej przez mana fluid, gdyż spowodowałoby to jeszcze tańsze koszty wypraw dla i tak tanich teraz w utrzymaniu Knight'a i Paladin'a. Najbardziej realistyczną i prawdopodobną teoria na temat zmian na zimę jest zmniejszenie kosztów Rune, czyli:
  • zmniejszenie ilości many potrzebnej na wytworzenie danej runy
  • spadek ceny rune w sklepach

Nie zostanie "oddana" siła, która została zabrana profesjom magicznym, co najwyżej jak wspominał Craban, część tego co zostało odebrane może zostanie podarowane (pewnie nawet nie odczuje się tego).

Ilość doświadczenia
W tej dziedzinie nadal górują postacie magiczne, potrafią one zdobyć więcej doświadczenia w X czasie niż Paladin czy Knight. Zwykle jednak taki hunt jest mało opłacalny.
Przykładem może być GS Island.
  • 120 Druid/Sorcerer spokojnie wyczyści całą wyspę i będzie miał nawet chwilę czasu na wybicie jakiejś dziury nim będzie respawn na powierzchni.
  • 120 Paladin nie nadąży zabić wszystkich GS'ów na wyspie nim będzie ponowny respawn już zabitych.
  • 120 Knight tu sprawa ma się podobnie do Paladin'a, choć może on, jeeżeli jest na tyle odważny i nie patrzy na straty, lurować po kilka (4-5) GS i zabijać z Exori Gran

Najlepszą postacią do zarabiania jest Paladin, który praktycznie na hunt wydaje tylko na amunicję, dam przykład z własnego doświadczenia.
Level 54 użyłem 1500 Royal Spears; osiągnąłem Level 69
Wydatek 100 RS kosztuje 1,5k więc 1500 - 22,5k
Zarobek prawie 1kk (w przedmiotach, kasie i addon itemach)
__________________


Ostatnio edytowany przez DDoS - 30-08-2007 o 10:37.
DDoS jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-08-2007, 11:01   #62
Madrista
Użytkownik Forum
 
Madrista's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007

Posty: 64
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tif Cash
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 29
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Domyślny

Jak czytam wypowiedzi leonio to zadaje sobie pytani dlaczego ludzie którzy przestali grac w tibie wypowiadają sie na fan site ze tibia to samo zło

zal
__________________




Madrista jest offline  
stary 30-08-2007, 11:29   #63
Zummer
Użytkownik Forum
 
Zummer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 32

Posty: 442
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Icearahor
Profesja: Druid
Świat: Galana
Domyślny

Jak dla mnie update jak najbardziej na plus. W końcu polepszyli paladynów i rycerzy. Wnerwiają mnie wypowiedzi sorców i drutów, którzy wymiatali przez 2 lata, a teraz wielkie narzekanie. Jak CipSoft napisał, że to nie koniec balansowania profesji i najbliższe balansowanie ma być na święta no więc czy nie możecie oddać władzy paladynom i rycerzom na te pół roku ?
__________________
'No moon is there, no voice, no sound of breating heart; a sight profound.'
Zummer jest offline  
stary 30-08-2007, 12:02   #64
Tomos1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 07 2007

Posty: 7
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: 35
Poziom mag.: 41
Król Arena

ARENA to jest coś!!

Ale pierwszy poziom bardzo łatwo przejść.

Przeszedłem ją 16lvl-em Druid.

Zeszło mi tylko 10 manafluidów i 7 run HMM oraz 3 GFB.

A miałem magic level druidem 11.

Podliczając, przeszedłem pierwszy poziom areny trzema postaciami. Sorcerer 28lvl (bo wtedy taki miałem), paladyn 21lvl i druid 16lvl I MAM 3 PUCHARY
Tomos1 jest offline  
stary 30-08-2007, 12:10   #65
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Nastepny pasozyt proponuje takim po 5 pkt karnych za posty typu te lub "pacc ma all a facc nic dajcie np ank facc plxplxpxlplxplxplxplpxlpxlplxpxlxlplplxplxplxplxpl pxlpxlplxplxp my nie mamy nic ! my mamy tylko Demonie ab trolle zamek ab kopalnie gsy poh dragi/dle dk hell gate ef of mintawalin"

to jest juz zenujace ile tych pasozytow tu siedzi :S

Powiedz mi jeszcze 1. Idziesz do salonu komputerowego tam komputer wyczes sluchafony jak dzwony empetruchy tibijkie karciochy pamieciochy i co? chcesz go nie? Ale myslisz ze za freee cos dostaniesz? za free to mozna wpierdol dostac. WIEC STOP PASOZYTOM
Ty sobie ubzdurałeś że tibia to gra dla tych co PACC mają?
Można tak pomyśleć gdy zobaczy sie ogrom możliwości PACC
ale ci co premmium nie są też grają i tez musza mieć z tego jakaś przyjemność bo w koncu by w to nie grali co nie?
Ale masz racje rób tak dalej ,a niedługo kolejne update bedą robione kiedy liczba kupowanych PACC przekroczy wymagana liczbe do update.
Moj kolega jak go poznałem (ma PACC) miał 13 lvl .Teraz on ma 40 lvl choć nie minał tydzień i to ma być dobry gracz? NIE NIE ja jeszcze nie spotkałem zadnego high lvla bez PACC co oznacza że nie sztuka wbic 50 lvl bedąc premmium.Nawet Sunrise ma PACC a ciekawe ile by 102 lvl na FACCu robiła?
Pozatym ja bym tobie proponował 5 pkt karnych za obrażanie graczy słowami pasożyt itp.
Gdy ci sie PACC skonczy pewnie kupisz nowy a gdy przestaniesz grać to bedziesz żałował całej tej kasy ,z która tyle rzeczy w rl mogłeś zrobić ,a która poszła na kupno PACC.
Jeżeli Cipsoft bedzie tak dalej robił to powinien wpisać w dziale download takie słowa You must buy premmium account or bye...
Aż nie wierze że Cipsoft ma czelność jeszcze umieszczać możliwośc kupna PACC do gry która w rzeczywistości jest tylko poruszajaca sie bitmapką bez zadnych dzwieków. Jak ktoś płaci to ma prawo wymagać co nie?
Cipsoft woli za to dodac kilka innych bitmapek i piskeli jeżeli im jeszcze za to zapłacisz .Tak zapłacisz za taki szit.Za to uzanli że dzwięk w tibii nie potrzebny.A szcześciaz który wygral dsl wygrał je właśnie dzieki wam bo bez waszych 99 999 Premmium Account nie byłoby 100 000 co nie? Powinniście miec swiadomośc (mówie do graczy PACC) jak was Cipsoft skrzywdził dając nagrode tylko jednemu graczowi na Titani przez co na tym serwerze zapewne niedługo wybuchnie wojna o dsle ponieważ zawiść ludzka nie zna granic a sam gracz ,którego kumple chca zabic drugimi postaciami jeszcze raz rooka obejrzy..
Dlatego nie gram w tibie bo to bezgraficzny szit bez dzwieku bez klimatu bez duszy która powinna być w każdym szanujacym sie MMORPG.A w dodatku gracze tej bitmapki wcale gry nie umilają (nie wszyscy ale wystarczająca wiekszość)
Pozatym za free to ty możesz komuś laske oje**ć

Ostatnio edytowany przez Leonio - 30-08-2007 o 12:58.
 
stary 30-08-2007, 12:15   #66
Depeszowiec92
Użytkownik Forum
 
Depeszowiec92's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 199
Profesja: Knight
Domyślny

@up
Święta racja.
Ciesze się tylko że knighciki i palki maja swoje miejsce na świecie, ale z każdym upem coś w tej grze umyka ;/
Depeszowiec92 jest offline  
stary 30-08-2007, 12:19   #67
luki915
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 10 2006

Posty: 6
Domyślny

Nie podoba sie to nie grajcie ...
Kto Wam karze grac!?
Załosne sie to zaczyna robic...
luki915 jest offline  
stary 30-08-2007, 12:22   #68
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Jak dla mnie update udany pod względem potworków, terenów, czarów, ale nie pod względem zbalansowania profesjii.

P.S: W zimowym update spodziewajcie się cavebota albo ngbot w party. Tak to juz jest nie możesz się czegoś pozbyc to to poprostu przyjmij i luz.
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 30-08-2007, 12:30   #69
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Madrista Pokaż post
Jak czytam wypowiedzi leonio to zadaje sobie pytani dlaczego ludzie którzy przestali grac w tibie wypowiadają sie na fan site ze tibia to samo zło

zal
Kiedyś nadejdzie moment że sam przestaniesz w tibie grać i wtedy dowiesz sie dlaczego tak żle o niej myśle
 
stary 30-08-2007, 12:43   #70
Stolec
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
-nie zrobiono niczego z thiefami i noobami
.....
Podsumowujac letni update 2007 to wielka klapa przez duze K! Dlatego zamiast wyzywac sie krzeslem na rodzinie idzcie sie nim wyzyc na Cipsoft!
A co mieli zrobić z noobami i thiefami weź kamienia i walnij sobie w ten głupi łeb. Z tym drugim zdaniem sie zgadam, nowe tereny sux!! wogole sux ten cały update.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcymag Pokaż post
placzace facc nooby...

I skończcie pieprzyć, ze poprawią druida i sorcerera.... teraz PRAWDOPODOBNIE zmienią ekonomie gry. Czyli nie zwiększa wam hitów, a jedynie MOŻE będziecie bic taniej czy coś w tym stylu...
Gówno to da... znowu bedziesz szukał magów do deserta, ludzi na hydry, siochera itp itp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rumb Pokaż post
Taa... ale w chwili obecnej niewiele osób widzi przyjemność w graniu sorcem...

Przykład?
Knight ma 100lvl i jego średni atak to 300 (to tylko przykład)
Knight ma 200lvl i jego średni atak to wciąż 300

Sorc ma 100lvl i jego średni atak (SD) to 500
MDW ma 341lvl i jego średni atak (SD) to 500

można jeszcze dodać że knight expi za free...
POPIERAM! Palek z glupim skillem 60 ktory zrobi w 2 tygodnie cisnie hity po 100+, W dodatku kupuje tanie speary i ma mocny exp ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Krzys Nemptor Pokaż post
Knight expi za free? Buhahahah chyba jak mu uhy z nieba spadaja n/c -.-
Expi, bynajmniej na scarabach, 15k/h Ek 31 lvl skille 62/61 siedziałem z 2 godziny i ani 1 manas nie poszedl i nie robilem przystanków. A co dopiero jakis 120EK ze skillem 90.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Robixen Pokaż post
Knight nie expi za free, musi kupować uhy.
Magowie mogą ciągle expić, a knight i palek muszą długo skillować.
Nom moga ciagle expic ale jak maja kase ...
 
stary 30-08-2007, 12:44   #71
Radeko25
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2007

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: -brak-
Świat: Unitera
Poziom: 36
Skille: 56/52
Poziom mag.: 4
Domyślny

@do wszystkich, którzy uważają, że tibia powinna być darmowa

FACC to takie demo gry. Pograsz troche i zobaczysz czy ci się gra podoba. Jeśli mimo to uważacie, że PACC powinien być za darmo to nie wiem. Sami zróbcie grę, zatrudnijcie 20 pracowników, utrzymujcie full serwerów, pomieszczenia w firmie i jeszcze na siebie zarabiajcie to zobaczymy czy chcieli byście nic nie dostawać. Gdyby PACC'a nie było to kolesie by z głodu poumierali. Więc przestańcie gadać głupoty: jak nie chcesz PACC'a to nie kupuj!
Radeko25 jest offline  
stary 30-08-2007, 12:54   #72
Gareen
Użytkownik Forum
 
Gareen's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 151
Imię: Gare'en
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Danubia
Poziom: 154
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radeko25 Pokaż post
@do wszystkich, którzy uważają, że tibia powinna być darmowa

FACC to takie demo gry. Pograsz troche i zobaczysz czy ci się gra podoba. Jeśli mimo to uważacie, że PACC powinien być za darmo to nie wiem. Sami zróbcie grę, zatrudnijcie 20 pracowników, utrzymujcie full serwerów, pomieszczenia w firmie i jeszcze na siebie zarabiajcie to zobaczymy czy chcieli byście nic nie dostawać. Gdyby PACC'a nie było to kolesie by z głodu poumierali. Więc przestańcie gadać głupoty: jak nie chcesz PACC'a to nie kupuj!
hehe racja
Ja bym sie cieszył gdyby jeszcze cena euro i dolara spadła i byl by git
Gareen jest offline  
stary 30-08-2007, 13:07   #73
Leonio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

up@
A co mieli zrobić z noobami i thiefami weź kamienia i walnij sobie w ten głupi łeb. Z tym drugim zdaniem sie zgadam, nowe tereny sux!! wogole sux ten cały update.

Nie mogli np zrobić tak że gracz który zabił potworka (dostał najwiecej expa za niego) ma do niego dostep dopóki ten potworek nie zgnije i innych potworów nie mozna by bylo przesuwac na cialo tego potworka (bo troche głupia jest mozliwośc rzucania cialem cykopa czy demona) ,a inni gracze którzy nie maja z nim party nie mogą otworzyc potwora dopóki ten nie zgnije i nie bedzie juz co zbierać.Jesli boisz sie ze podczas party czlonkowie druzyny by cie zabili to Cipsoft powinien to uniemożliwic podczas party i wprowadzic system duel battle ,który by wygladal nieco inaczej.A co do noobow i thiefow w depo to powinni uniemozliwic rzucanie przedmiotow na zyjes depos albo smiec rzucony na depo znikal by jak wrzucony do wody.Wierze ze sam tez miales pelno pomyslow co do tej sprawy ale musze ci podziekować ze w odróznieniu od innych użytkowników zgadzasz sie z moją opinia co do tego update.

Ostatnio edytowany przez Leonio - 30-08-2007 o 13:10.
 
stary 30-08-2007, 13:34   #74
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
W zimowym update spodziewajcie się cavebota albo ngbot w party. Tak to juz jest nie możesz się czegoś pozbyc to to poprostu przyjmij i luz.
Nie ma i nie będzie makra biernego w grze.
Co innego grać z LH, a co innego nie grać wcale, a zdobywać lvl.
Może odrazu kanał "ACCOUNT TRADE" ?

Cytuj:
Nie zostanie "oddana" siła, która została zabrana profesjom magicznym, co najwyżej jak wspominał Craban, część tego co zostało odebrane może zostanie podarowane (pewnie nawet nie odczuje się tego).
Chciałbym żeby tak było. Wtedy zacznie się"
"OMG nie gram już knightem/pallem, bo teraz mag wali z SD po 700, a ja mam best hita 450! Cipsoft SuX, tworzę maga!"
I tak noobki (nie ludzie) będą narzekać na byle pierdołę.

Cytuj:
Nie będzie to zapewne jak kilka osób myśli i pisze - zwiększenie ilości many dawanej przez mana fluid, gdyż spowodowałoby to jeszcze tańsze koszty wypraw dla i tak tanich teraz w utrzymaniu Knight'a i Paladin'a.
Jeżeli MF daje 60-140 many, jaki to problem zmienić tak, żeby dla knighta i pala dawało np. 40-100?
DRoN jest offline  
stary 30-08-2007, 13:35   #75
Finch
Użytkownik Forum
 
Finch's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2007
Lokacja: Bartoszyce

Posty: 98
Stan: Niegrający
Finch ma numer GG 3884618
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Leonio Pokaż post
up@
A co mieli zrobić z noobami i thiefami weź kamienia i walnij sobie w ten głupi łeb. Z tym drugim zdaniem sie zgadam, nowe tereny sux!! wogole sux ten cały update.

Nie mogli np zrobić tak że gracz który zabił potworka (dostał najwiecej expa za niego) ma do niego dostep dopóki ten potworek nie zgnije i innych potworów nie mozna by bylo przesuwac na cialo tego potworka (bo troche głupia jest mozliwośc rzucania cialem cykopa czy demona) ,a inni gracze którzy nie maja z nim party nie mogą otworzyc potwora dopóki ten nie zgnije i nie bedzie juz co zbierać.Jesli boisz sie ze podczas party czlonkowie druzyny by cie zabili to Cipsoft powinien to uniemożliwic podczas party i wprowadzic system duel battle ,który by wygladal nieco inaczej.A co do noobow i thiefow w depo to powinni uniemozliwic rzucanie przedmiotow na zyjes depos albo smiec rzucony na depo znikal by jak wrzucony do wody.Wierze ze sam tez miales pelno pomyslow co do tej sprawy ale musze ci podziekować ze w odróznieniu od innych użytkowników zgadzasz sie z moją opinia co do tego update.

Moim zdaniem takie sposoby są nieodpowiednie.
Powinni utrudnić grę i 60% graczy by zrezygnowało bo by trzeba było myśleć. Za to wruciliby oldschoolowi gracze i rpg by się rozwinęło. Nie gnano by już za lvlem tylko za przygodą, rozwiązywaniem zagadek. Takie propozycje jakie przedstawiłeś są nie do wyobrazenia w realnym świecie, a przecież należy dążyć do tego aby życie w tibi było realne.
__________________
Bo liczą się ludzie a nie cyferki przy lvlu

Finch jest offline  
stary 30-08-2007, 13:37   #76
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

@Leonio
Co do gnijących potworków to się zgadzam bo sam niedawno przez to straciłem DSM jak jakis noobek nawrzucal na mojego Dragon Lorda śmieci. Chociaz moim zdaniem wystarczyło by wprowadzić system który oprócz przesuwania potworów i otwierania ich przez 10 sekund uniemożliwi rzucenie czegokolwiek na ich martwe ciała. W takim czasie gracz który zdobył całość lub wiekszość doswiadczenia mógłby bez problemu zdobyć należny mu łup z potwora. Natomiast jeśli chodzi o rzucanie śmieci na depo to raczej bez sensu tworzyć takie ograniczenie gdyż wówczas nie można by było nic na depo polożyć, bo wszystko to by po prostu znikało, więc skoro nic nie może na depo leżeć to po co ktoś miałby tam rzucać śmieci
Generalnie jesli chodzi o update to mi osobiście bardzo sie podobał, chociaż magowie mogą czuć sie pokszywdzeni, nie dziwie im się, jednak zmiany były potrzebne. Być może gracze magicznych profesji uważają, że lepsze by bylo odpowiednie zwiekszenie siły rycerzy i palladynów bez obniżania siły magów, tylko trzeba sobie zadać pytanie, czy np palladyn zadający obrazenia po 400-600 albo rycerz uderzający z dobrej broni za 500 nie byłby zbyt poteżny? A właśnie takie ciosy musieliby zadawać jeśli chciano by ich zrównać z magami czy druidami. Reasumując - moim zdaniem dobry update i bardzo dobre zmieny jeśli chodzi o balans profesji (w końcu szanse na zdobywanie poziomów się wyrównały...).
__________________
Anders jest offline  
stary 30-08-2007, 13:46   #77
Skowerowypallek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2007

Posty: 146
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Finch Pokaż post
Moim zdaniem takie sposoby są nieodpowiednie.
Powinni utrudnić grę i 60% graczy by zrezygnowało bo by trzeba było myśleć. Za to wruciliby oldschoolowi gracze i rpg by się rozwinęło. Nie gnano by już za lvlem tylko za przygodą, rozwiązywaniem zagadek. Takie propozycje jakie przedstawiłeś są nie do wyobrazenia w realnym świecie, a przecież należy dążyć do tego aby życie w tibi było realne.

Tego niezrobią bo jak ktoś zrezygnuje z gry i niekupi pacc, cipsoft niejest samobujca żeby sie wykonczyc
Skowerowypallek jest offline  
stary 30-08-2007, 13:48   #78
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Tak sądzisz?? bo stać Cię na Pac'a??

Teraz do swojego podpisu dopisz siebie!
Nie. Ja tak sądze ponieważ mam prawo wymagać wiecej dla siebie jeśli do kurwy zapłaciłem za te grę. A jak jakiś facc który gra bez pacca i który nie zapłacił za grę narzeka, że nic nie dostaje to mnie w*****enie bierze.

Jak tego nie rozumiesz to nie mamy o czym gadać.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 30-08-2007 o 13:57.
Erhion jest offline  
stary 30-08-2007, 13:53   #79
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Podniecasz sie ze masz PACC? Bo ja nie widze roznicy miedzy graczami FACC a PACC więc nie mów ,,wam" bo Facc to inna rasa ludzka nie jest. Noobek jestes i tyle. Zacznij chodzic do szkoły i naucz się składać porządnie zdania a nie wypisujesz ,,To jest najlepsza rzecz jaką robi Cipsoft ,że nic wam nie daje" jaką robi Cipsoft że nic wam nie daje ?! Gramatyka ciołku!
I naucz sie kultury bo mamusia cie nie nauczyła. Pewnie sam jestes polskim tibijczykiem których tak nie
lubisz. Pozatym mam racje każdy mi to przyzna ,a że ty myslisz inaczej to ci penis w odbytnice i tyle.
Ja nie moge patrzec jak ktoś wydaje kase zeby lepiej móc grać w kwadratowym swiecie dzieci neostrady dlatego jestem NIEGRAJACY i zrobiłem dłuuuga przerwe sobie.
To że ktoś nie ma PACC to nie znaczy że jest ciota ,biedak,noob i wszystko co złe tylko to ,że np nie chce wydawać kasy żeby pograć w kwadratowym swiecie albo jej nie ma bo w polsce kasa na chodnikach nie lezy. Jedyne co traci to tylko te pare wysp ,brak mozliwosci kupowania domku i mozna by wymieniac w nieskonczonosc ALE TYLKO W KWARDATOWEJ GRZE TIBIA!
Ja się nie podniecam, że miałem pacc. Co do kultury to przeczytaj swój post. I nie napisałem, że ktoś bez pacca to ciota wiec nie wiem skąd ty to masz. Nie pasuje ci moja gramatyka? Mi twoja też. Myślisz, że ja mam na pacc codziennie? Dużo musiałem sobie odmawiać, by go kiedyś kupić. A jak mi jakiś facc płacze, że to niesprawiedliwe to co? Uważasz, że to by było sprawiedliwe gdyby ktoś kto płaci i nie płaci dostawalo tyle samo to było by ok?

Na jakim ty żyjesz świecie?

Nigdzie też nie pisałem,że uważam facców za gorszych od pacców. Większość mojej gry w tibie grałem na faccu.

Cytuj:
P.S
Szkoda Bloodwin ze nie grasz w martial heroes mail bys dupe strzepana
A co jesteś drugim Nostradamusem, że wiesz takie rzeczy?

Ostatnio edytowany przez Erhion - 30-08-2007 o 14:03.
Erhion jest offline  
stary 30-08-2007, 13:59   #80
Mordoplastyk
Użytkownik Forum
 
Mordoplastyk's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2007
Lokacja: Venore

Posty: 88
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 164
Skille: 97/73
Poziom mag.: 24
Mordoplastyk ma numer GG 750572
Domyślny

witam
masz moze jakies wiadomosci o tym planowanym UPDACIE
Pytam bo do tej pory gralem DRUIDEm i nabilem 41 level ale po SUMMER UPDATE zrobilem PALKA ma on teraz maly level bo tylko 13 ale skille 72/56 i 12 magic lvl ,
z niecierpliwoscia czekam aby pograc se moim druidem na wysokim poziomie a nie walic caly czas tempestem i EXORI VIS bo mam nadzieje na super czary

__________________
MORDA
Mordoplastyk jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:34.


Powered by vBulletin 3