Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-12-2009, 13:36   #11661
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez K.Jay Pokaż post
Wenger ma fajne pomysły. Co sezon ściąga jakichś murzynków z ambicjami (), którzy mają wywalczyć mistrzostwo, a gdy teraz się zorientował że to nie działa, to chcę się podratować autami z nogi. Brawo Arsene. Btw. Wg mnie graczem dekady powinien zostać Giggs, który w ostatnim czasie wygrał więcej nagród niż Chelsea wygrała mistrzostw odkąd zawitał u nich Roman.

K.Jay
Jestem przyzwyczajony do tego, że pies szczeka czasem i bez powodu, więc oleję twoją wypowiedź.

Wypowiedź Wengera pochodzi ze świątecznego czatu, w którym kibice zadawali mu pytania, a on na nie odpowiadał. Ofc wywiad miał charakter luźny i dość żartobliwy, a Wenger spytany oto, co chciałby zmienić, odpowiedział, że fajne byłyby auty wznawiane nogą. I tyle. Ale oczywiście banda idiotów musi sobie dorabiać ideologię i rozdmuchiwać cała sprawę.

Cytuj:
Ja Ci mogę rzucić nazwiskami... Steven Gerrard, Jimmy Carragher, Ryan Giggs.
Carragher?

Cytuj:
Yoh możesz mi zarzucić brak obiektywizmu, ale moim zdaniem Lampard to właśnie jeden z tych piłkarzy który na to wyróżnienie zasłużył.
Już bym to wolał dać Gerrardowi, chociaż to pinda i diver

Cytuj:
Lampard, Gerrard, Giggs, Terry, na siłe można by upchnąć takich piłkarzy jak Scholes, Keane, Henry czy Owen ale to już mocno naciągane ;p
Rotfl, Scholes? Ten mierny piłkarzyna, który karierę powinien zakończyć ładnych kilka lat temu?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-12-2009, 13:37   #11662
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Rotfl, Scholes? Ten mierny piłkarzyna, który karierę powinien zakończyć ładnych kilka lat temu?
Prędzej on niż Bergkamp czy Vieira
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 13:40   #11663
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
@up. Giggs. Owszem, myślę że spokojnie mógłby otrzymać ta nagrodę jednak uważam że podczas wyboru wzięli pod uwagę to że Ryan brylował w latach (1990-2005 - tu możecie mnie poprawić nie jestem pewien ) a właśnie podczas połowy tej dekady jego występy stały się mnie reguralne, z powodu wieku częściej wchodził z ławki itd. I to mogło być kluczowe przy wyborze. : P
Ryan od początku sezonu 2000/01 zagrał łącznie w 273 meczach ligowych, co daje średnią ok. 30 meczy na sezon. Giggs regularnie gra od sezonu 1991/92, także w tym aspekcie to Giggs > Lampard (który gra regularnie od sezonu 1997/98). Ale patrząc na występy pod względem zasad plebiscytu, to Frank minimalnie wygrywa. Jeśli chodzi o gole, to Lampard jest bardziej bramkostrzelny od Ryana, gdyż gra jako ofensywny pomocnik, a Giggs na lewym skrzydle bardziej nastawiony jest na podawanie do kolegów, wypracowywanie akcji i rozciąganie gry. Tutaj z większą przewagą wygrywa Lampard. Patrząc na pozycję w drużynie, to Giggs bije Franka na głowę. Także Lampard minimalnie lepszy od Giggsa, ale trzeba przyznać że uczciwie.

@Yoh
Spójrz prawdzie w oczy. Obecny Arsenal to niezdeterminowane pipki, które co sezon mają jakieś tam ambicje na mistrzostwo, jednak tego nie wykorzystują. Może jak karne będą z ręki to wygrają Emirates Cup.

K.Jay
__________________



Ostatnio edytowany przez K.Jay - 27-12-2009 o 13:45.
K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 13:43   #11664
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
Prędzej on niż Bergkamp czy Vieira
Przez cały przekrój swojej kariery Bergkamp i Vieira byli zawsze o 5 klas lepsi od Scholesa. No i Bergkamp nigdy nie dostał reda za granie w siatke

Btw:
Cytuj:
Dyskutowałem z kolegą, kibicem Cracovii - czyli Żydem - na temat budowy naszych (Wisły i pasów) nowych stadionów. Grzesiek dowodził, że ich będzie ładniejszy, bo na elewacji wejściowej będą super podświetlane logo i napisy.
Niestety mina mocno mu zrzedła, gdy poinformowałem go, że napisu jednak nie będzie, bo policja już go wykopała gdzieś pod Toruniem.


Cytuj:
@Yoh
Spójrz prawdzie w oczy. Obecny Arsenal to niezdeterminowane pipki, które co sezon mają jakieś tam ambicje na mistrzostwo, jednak tego nie wykorzystują. Może jak karne będą z ręki to wygrają Emirates Cup.
Fabregas i owszem, jest pitką. Ale Arsh, Nasri, Rosicky, Gallas, Verma, nawet ten blond-homo Almunia nie dadzą sobie pluć w twarz. Podobał mi się bardzo rajd Almunii spod swojej bramki w okolice pola karnego Hull, byle tylko dorwać Hunta i mu coś zrobić.
Reasumując: odchodzi Cesc, Vermaelen kapitanem, problem pitki w Arsenalu rozwiązany. Ale na to jeszcze 2 lata, wtedy Ramsey będzie gotowy do gry, a to Brytol. Nie da sobą pomiatać.
Chociaż w sumie Fabregas już Ballackowi w twarzyczkę napluł
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 27-12-2009 o 13:49.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 14:08   #11665
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

chciałbyś, żeby odszedł 'najlepszy pomocnik świata', tylko dlatego, że jest cipką?
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 14:10   #11666
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Gdybym mógł wymienić Fabregasa na Flaminiego, zrobiłbym to.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 14:17   #11667
Xendriel
Użytkownik Forum
 
Xendriel's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: okolice Bełchatowa

Posty: 681
Stan: Na Emeryturze
Xendriel ma numer GG 8764070
Domyślny

Widzę, że bardzo doceniasz to co Cesc robi dla Arsenalu w tym sezonie.
Xendriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 15:14   #11668
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Lampard najlepszym piłkarzem dekady? Nawet nie słyszałem o takim wyróżnieniu, niemniej - zgadzam się. Szkoda, że Ronaldo nie trafił do United dwa sezony wcześniej, bo to Portugalczyk cieszyłby się teraz z tego tytułu.

Ramsey piłkarzem na miarę Fabregasa? Oglądałem go w Arsenalu i powiem tylko, że kariera w Boltonie to maksimum dla tego zawodnika. Co jest w sumie bardzo na wyrost patrząc na to, co wielki Jay Jay Okocha w tej drużynie wyprawiał. Vermaelen kapitanem Arsenalu? Może za parę lat, zanim przejdzie do Manchesteru City bądź Portsmouth.

Edit: Hasło "5 klas lepszy" jest bez pokrycia. Paul Scholes był znakomitym piłkarzem. Teraz służy Manchesterowi jako świetny zmiennik, klasowe uzupełnienie składu. Nie sądzę, że Arsen Wenger nie chciałby mieć takiego gracza w swoich szeregach.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.

Ostatnio edytowany przez Berbatov - 27-12-2009 o 15:18.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 15:27   #11669
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xendriel Pokaż post
Widzę, że bardzo doceniasz to co Cesc robi dla Arsenalu w tym sezonie.
Gardzę jego zachowaniem, ot co.

Cytuj:
eraz służy Manchesterowi jako świetny zmiennik, klasowe uzupełnienie składu
HAHAHAHA
Nom, szczególnie Fulham mu wyszło - determinacja na poziomie leminga, szybkość zerowa, przepchnąłby go bark w bark nawet dzieciak z podstawówki. Rudy już kompletnie niczym nie dysponuje, ten gość karierę powinien zakończyć po meczu z Barceloną na OT w LM w sezonie 07/08.

@Arsenal - Villa:
Diaby MotM. To co robi z obrońcami jest niesamowite. Cudowna technika, siła Pudziana, tylko nie ma komu podać. Jak Wenger kupi Carltona Cole'a zimą, to drżyjcie wszyscy obrońcy świata.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 27-12-2009 o 15:29.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 15:38   #11670
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berbatov Pokaż post
Lampard najlepszym piłkarzem dekady? Nawet nie słyszałem o takim wyróżnieniu, niemniej - zgadzam się. Szkoda, że Ronaldo nie trafił do United dwa sezony wcześniej, bo to Portugalczyk cieszyłby się teraz z tego tytułu.
Czym niby C. Ronaldo miałby sobie zasłużyć na to miano? Lampard i Giggs są o niebo lepsi od tego cheatera. To że ktoś strzela dużo goli i ***** Paris Hilton*, nie znaczy że jest piłkarzem doskonałym. :\ * - nie wiem czemu to napisałem. :f

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 15:57   #11671
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
HAHAHAHA
Nom, szczególnie Fulham mu wyszło - determinacja na poziomie leminga, szybkość zerowa, przepchnąłby go bark w bark nawet dzieciak z podstawówki. Rudy już kompletnie niczym nie dysponuje, ten gość karierę powinien zakończyć po meczu z Barceloną na OT w LM w sezonie 07/08.
Jak dla mnie Paul może występować do 40. Ten sezon jest przeciętny w wykonaniu całego Manchesteru United, bo jest to sezon przejściowy. Manchester jest teraz na tym etapie z którego nie wyszedł Arsenal po odejściu Henrego. Po sprzedaży Ronaldo zespół szuka nowego lidera, ulega wewnętrznemu przegrupowaniu. Pewnie w styczniowym okienku ktoś jeszcze do tego składu zostanie dokupiony. Może Silva (chociaż ja jestem wielkim fanem talentu Ribberego)? Po trzech latach panowania na Wyspach, kilka wpadek jak ta z Fulham czy Burnley można przeboleć. Tym bardziej że jestem pewny powrotu na szczyt w kolejnych latach.

Cytuj:
Czym niby C. Ronaldo miałby sobie zasłużyć na to miano? Lampard i Giggs są o niebo lepsi od tego cheatera. To że ktoś strzela dużo goli i ***** Paris Hilton*, nie znaczy że jest piłkarzem doskonałym. :\ * - n
W czym jest lepszy? Przede wszystkim szybkościowo, Portugalczyk to jeden z najszybszych zawodników świata,a już na pewno najlepszy pod względem dryblingu na szybkości. Poza tym Ronaldo lepiej gra również głową w odróżnieniu od wymienionych przez ciebie zawodników. Do tego doskonała precyzja oraz technika. Ciągu na bramkę oraz ogromu zdobywanych goli też nie można Portugalczykowi odmówić. Gole zapewniają zwycięstwa, które są gwarantem 3 punktów na plus do ligowej tabeli. Piekarze Arsenal zaraz się o tym przekonają jeżeli nie znajdą drogi do bramki Aston Villi. Nie odbieram nic Giggsowi, bo to jeden z moich ulubionych graczy Manchesteru. Nie mogę jednak się zgodzić, że jest lepszy od Ronaldo. Bo nie jest...
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:10   #11672
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Berbatov Pokaż post
Nie mogę jednak się zgodzić, że jest lepszy od Ronaldo. Bo nie jest...
Mi chodziło o dekadę, nie całokształt. Btw. "Pitka" strzeliła gola na 1:0.
@edit
Na 2:0.

K.Jay
__________________



Ostatnio edytowany przez K.Jay - 27-12-2009 o 16:13.
K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:16   #11673
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Gole cipek nie mają pewnie żadnego znaczenia dla Yoha. Dopóki nie walnie bramki jakiś inny zawodnik, jest 0:0.

Edit: 1:0. Udało się.
__________________
Best was the best but Garrincha was better.

Ostatnio edytowany przez Berbatov - 27-12-2009 o 16:24.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:29   #11674
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Wali mnie United i Scholes, to ich problem, że trzymają w składzie takich piłkarzy. Mi wystarczy fakt, że tam, gdzie przegrywała Chelsea, w dupę dostawało United, Arsenal spokojnie wygrywa 3:0

Cytuj:
którego nie wyszedł Arsenal po odejściu Henrego
Masz na myśli sezon 07/08, w którym sędziowie ukradli Arsenalowi mistrzostwo popełniając skandaliczną ilość błędów na korzyść rywali, gwiżdżąc m.in. spalone w sytuacji, w której obrońca Boro podawał piłkę do Adebayora?

Ale odnośnie sędziowanie - jest coś takiego jak karma - w tym sezonie arbitrowie są naprawdę świetni. W dzisiejszym meczu z Villą Dowd był po prostu doskonały.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 27-12-2009 o 16:31.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:35   #11675
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Masz na myśli sezon 07/08, w którym sędziowie ukradli Arsenalowi mistrzostwo popełniając skandaliczną ilość błędów na korzyść rywali, gwiżdżąc m.in. spalone w sytuacji, w której obrońca Boro podawał piłkę do Adebayora?
Cytując Jacka Gmocha: "Hłe, hłe hłe" .
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:39   #11676
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Parafrazując klasyka: "Jeżeli Berbatov tego nie dostrzega, to już prywatna sprawa Berbatova. Widocznie Berbatov nie jest inteligentny."
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:45   #11677
Berbatov
Użytkownik Forum
 
Berbatov's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006

Posty: 152
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Twoje porażki z sobą to nie jest mój problem, D'oh, znaczy - Yoh!
__________________
Best was the best but Garrincha was better.
Berbatov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2009, 16:47   #11678
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytując:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi
Z Yohem się nie rozmawia, z niego się śmieje.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnonimowyPowrot
AHAHAAHAHA CO ZA POCISK XDDDDDDDDDDDDDDDd

tenskniem misiaczqi =*
K.Jay
__________________



Ostatnio edytowany przez K.Jay - 27-12-2009 o 17:16.
K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2009, 13:55   #11679
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydar...do-zakonu.html

Overbo przyznaje się do wszystkich błędów ; )

Tu jeden cytat:

'Szukałem wyjaśnienia mojego zachowania na Stamford Bridge, ale nie znalazłem go ani w dziełach Freuda, ani żadnego z wielkich autorów.'
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2009, 14:22   #11680
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Overbo przyznaje się do wszystkich błędów ; )

Tu jeden cytat:

'Szukałem wyjaśnienia mojego zachowania na Stamford Bridge, ale nie znalazłem go ani w dziełach Freuda, ani żadnego z wielkich autorów.'
Maggic, ty naprawdę durny jesteś, przecież to prima aprilis! Ja nie mogę, jaki retard, zrobi wszystko, byle tylko usprawiedliwić żałosne porażki Chelsea!
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:56.


Powered by vBulletin 3