Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-07-2007, 20:31   #41
Wicheer
Użytkownik Forum
 
Wicheer's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 47
Domyślny

Wicher "zwichrowany umysł" Galholt



HAHAHAHAHAHAHAHH stary az mi humor poprawiles xDDDDDDDD W kazdym badz razie nie odbieram mojego stylu gry jako kompleksy, wrecz przeciwnie nie zalezy mi na Tibi wiec robie co mi sie w niej podoba przez co nie raz sie przejechalem, ale wkoncu to tylko gra wiec nie placz, ze Pandoria jest az taka zla.
Wicheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2007, 14:59   #42
Drexado
Użytkownik Forum
 
Drexado's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Opole

Posty: 57
Stan: Na Emeryturze
Świat: Nebula
Domyślny

Grałem kiedyś na pandorii [nie pamiętam kiedy], wiem, że wtedy polacy ze swe walczyli, ale się dałem nabrać i lipa... Może pamięta ktoś o Vampright Shall
Zapamiętałem tylko 3 nicki z pandorii:
Tie Pogromca-jego qmpel mnie nabrał, zapewne mu pomagał...
Dreycler-nie jestem pewny ale chyba miał najlepsze skile na serwie i miał hunteda...
Diego del'vito- br, ale spoko ziom, można się było z nim dogadać, ostatecznie shakowany
Drexado jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2007, 23:58   #43
dzitka16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006

Posty: 19
Gildia: Friitanzplax
Świat: xerena
Poziom: 12
Poziom mag.: 10
Domyślny

hihihi nie sadzilam, ze jeszcze ktos bedzie pamietal gildie friitamsplax jak dobrze pojdzie to aktywuje ja po wakacjach na nowo nie wiem czy wiecie, ta gildia powstala dla nobcharow osob z talakhan, jednak zaczelo dolaczac coraz to wiecej osob, az friitamsplax stało sie 2 gildia pod wzgledem liczby osob w calej Tibii
pozdrawiam
__________________
Hyhy
dzitka16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2007, 22:54   #44
Demioh
Użytkownik Forum
 
Demioh's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 185
Skille: 105/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pandorian technomancer Pokaż post
Pandoria to stracony serwer właśnie przez takich "dzieciaków" jak Smark Brożyn zamieszkały halmstad ( czytać "Cham stąd) Wicher "zwichrowany umysł" Galholt.


Oni i wielu im podobnych wg mnie lecza swoje kompleksy z "reala" poprzez bycie "kimś" w tej grze, a lepiej by wyszli na tym by zamiast czas spędzać przy Tibi zaczęli spędzać go przy książce ( jak tam Krzysiu wyniki w nauce ?? rodzice sie dowiedzą to ci klawiaturke i myszkę zabiorą).

Możesz zacząć tu grać, możesz nawet wbić lewel, ale przyjdzie kiedyś taki czas kiedy przyjdzie ktoś i powie "Paj or daj " i cały poświęcony czas uznasz wtedy za stracony.

Generalnie jeśli chcesz zacząć przygodę z Tibia OMIJAJ SERWER PANDORIA SZEROKIM LUKIEM"
Ja tu grałem, przestałem i jedyne po co wracam to zabijać white/red skulle które nie pozwalają grać niskim lewelom

@ Wald Kerius

wg mnie określenie kogoś "frajer" jest obraźliwe... wiec zastosuj swoja rade do Darka Brozyna, no chyba ze sa równi i równiejsi :d w takim razie "lick, lick tylko uważaj by sie nie pobrudzić"
Czas płynie Pandoria się zmienia a ty ją oceniasz.. tak samo jak sprzed 2 lat.. obecnie na Pandori wiele sie zmieniło Pa.. juz raczej niema a napewno bardzo się zmniejszyło... więc nie wyciągaj pochopnych wniosków na podstawie wiedzy sprzed 2 lat..
Demioh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2007, 19:43   #45
Endrju9
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Grałem na Pandorii, jeszcze za czasów Rasta Arline.
Wtedy było pare PA (Sir Doll, Relyt Ca)

Tie Pogromca stary owner, spoko ziomek.
__________________
Mistrz PvP
Endrju9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 03:11   #46
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny Lol

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Omg kolejna odpowiedź w stylu brozyna :/ Pozwól, że wtrącę swoje trzy grosze na twój temat, bo już zaczynam dostawać kociokwiku jak widzę twoje kolejne mądre posty. Po pierwsze zachowujesz się jak napompowany jedenastoletni palant. Kozakujesz do kogo popadnie. Sądzisz że wbiłeś 137 lvl to jesteś taki mastah i możesz sobie każdego obrażać ? Cytuję "Frajer z Siedlec !" ... a Ty to k***a kto jesteś ?? Mieszkasz w Pyskowicach. Powiedzmy sobie szczerze, że metropolia to nie jest. Ciężko określić tym mianem zabitą dechami dziurę na końcu Polski w której jest 14 mieszkańców na krzyż, a sołtys gania świniaki przez główną ulicę. Wcale się nie dziwię, czemu w polu miejsce zamieszkania wpisałeś sobie "Halmstad" ... czyżby pan brozyn wstydził się miejsca zamieszkania? Zostawmy to pytanie bez odpowiedzi. W każdym bądź razie polecam zmienić sobie to pole na Cham-Stadt (bo do Szwecji to ci raczej daleko). Z pewnością bardziej by do ciebie pasowało takie miasto. Co do twojej osoby, to zdążyłem już cię na tyle poznać, że wypracowałem sobie pewne zdanie na twój temat. Nie myśl, że oceniam cię tylko po jednym poscie na forum panie tfu Krzysztofie z Piździwólki. Ta Twoja zmyślna riposta na post osoby, która nie do końca łapie się w tym, co dzieje się na pandzie była tylko kroplą, która przeważyła szalę. Oczywiście wiem, co mi zaraz odpiszesz. (Tak się składa, że czytam Twoje posty, zarówno tutaj jak i na forum serwisu tibia.com.) Napiszesz coś w stylu: "wbij najpierw lvl taki jaki mam ja, a potem pogadamy" ... odpowiem tyle, że nie trzeba mieć +100 lvl, żeby mieć swoje zdanie. Przez takich buraków jak ty przestałem grać w tibię i wcale się nie dziwię, że tylu ludzi odeszło ... fajnych ludzi... i wiesz co ? jesteś smark !!! Może masz te 19 lat, ale zachowujesz się, jakbyś miał 12 lat max. Nie ma jak dobry pretekst do PA ... szkoda tylko że nie bijesz równych sobie, tylko znajdujesz sobie ofiarę o 40 lvl niższą, żeby czasem nie miała szans się obronić. Żal mi dupę ściska jak widzę filmiki, którymi się szczycisz. Przy okazji wielkie pozdro dla twojego kolegi-analfabety brodola. Ten jest jeszcze lepszy. Na własne oczy widziałem jak wielki master blaster brodol (70 lvl RP wówczas) pod depo zablokował 16 lvl druida i pisze "pay armor or die" po czym wbija sobie na nim fraga. Wielkie GZ dla dobrego PVP obydwu panów. O akcji "masz skulla = padasz od bto", którą próbowaliście swego czasu rozreklamować na forum tibia.com, w myśl której miałoby nie być PA na pandzie nawet nie wspomnę. Normalnie śmiech na sali. Je*any Chuck Norris, strażnik Teksasu się znalazł. Co kolejny pretekst do zabijania słabszych graczy ?? Szkoda, że od siebie nie zaczeliście wprowadzać tych zmian, które miały uratować serwer. Z tego co pamiętam zarówno ty jak i brodol biegaliście sobie wówczas z RSami (tjaaa zapewnie wbitymi na wojnie... wierzmy w to. Ale ja pewnie noob jestem i nic o tym świecie nie wiem). Oczywiście znajdą się tacy, którzy gotowi będą lizać ci tyłek z uwagi na to jaki level wbiłeś. Miej jednak świadomość, że są też tacy, dla których level nie jest wyznacznikiem jak "fajny" jesteś i dla których jesteś nikim więcej niż ostatnim śmieciem. Wracając jeszcze raz do frajerstwa, to wcale się nie dziwię że pojawiają się wątki w stylu tego w którym piszę swojego posta. Róbcie tak dalej, psujcie ludziom zabawę. Nikt nie powiedział przecież że musicie być w porządku w stosunku do innych graczy.

Ps. Miłego grania w tibię, skoro tylko ona daje ci poczucie wyższości nad innymi ludźmi.

Hehe wbijam se na google i wklepuje Brodol i nagle co sie okazało znalazłem ten topic w którym Noob o imieniu "x86rush" gada kłamstwa. Teraz mam 83lv i huntuje 20+lv kumasz baze tylko że teraz bez rs biegamy bo ludzie już nas znaja wtedy to był swego typu kamuflaż a propos iz napisałeś ze jestem analfabetą muszę Ci sprawić przyjemność wiec masz
Cytuj:
Loguje sie na tibe wlanczam bota a tu patsze jeb orkszabal w ab co ja na to bięgne do swojego domku prubujonc ratowac swoje rzycie żucilęm Magjic Łalla i zdonrzylem uciec


Pandoria jest unikatowym światem w biały dzień jest po update już po 350ppl online i my ciągle huntujemy te 40lv zobacz se http://www.tibia.com/community/?subt...ystiq+assassin

Your Brodol
__________________


Nadol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2007, 11:33   #47
Endrju9
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Chciałbym się was zapytać co Wy wczoraj zrobiliście
Rozwalili Was jak szmaty, padaliście jak 8 lvlve.

Zjebaliście sprawe
__________________
Mistrz PvP
Endrju9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2007, 17:48   #48
Bronek
Użytkownik Forum
 
Bronek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Faktycznie rozwalili ich ale dlatego że nie byli zorganizowani, miejmy nadzieje że to się nie powtórzy.
Bronek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2007, 20:20   #49
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dzitka16 Pokaż post
hihihi nie sadzilam, ze jeszcze ktos bedzie pamietal gildie friitamsplax jak dobrze pojdzie to aktywuje ja po wakacjach na nowo nie wiem czy wiecie, ta gildia powstala dla nobcharow osob z talakhan, jednak zaczelo dolaczac coraz to wiecej osob, az friitamsplax stało sie 2 gildia pod wzgledem liczby osob w calej Tibii
pozdrawiam
Hyhusiu moge ja zrobic xd
Pamiętasz może Magia smoka, Szrotmaster albo Dandrzej (PKowalem nim;d)
Ehh... czasy jak to sie było newbie z PACC ;>
Kiełek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2007, 13:48   #50
Endrju9
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Jedynie Depry ładnie się trzymał.

Wulfgar chyba chciał pokazać jaki on jest PRO, i padł przez własną głupotę.
__________________
Mistrz PvP
Endrju9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2007, 15:42   #51
Bronek
Użytkownik Forum
 
Bronek's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Depry sie długo trzymał (ma dużo hp, ciężko combo zrobić), oni padli przez swoją głupotę bo spokojnie mogli by ich rozwalić, miejmy nadzieję że to się nie powtórzy i pokarzą MS~ klasę.
Bronek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2007, 12:43   #52
Amanda_Bonefox
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 07 2007
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Pandoria
Poziom: 55
Poziom mag.: 48
Domyślny Bitwa

No cóż. Powtórzyło się.
W bitwie 7 sierpnia znowu zginęło wielu członków Aristocracy i znowu żaden członek Mortal Sin.

Miejmy nadzieje że jednak podniosą się z tej druzgocącej porażki

Z poważaniem
Amanda Bonefox
Amanda_Bonefox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2007, 23:51   #53
Wesoly-Kulfonek
Użytkownik forum
 
Wesoly-Kulfonek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2007
Lokacja: Wild Mazowsze

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Rainbow Team
Świat: Pandoria
Poziom: 32
Skille: 6x/6x
Poziom mag.: 4
Wesoly-Kulfonek ma numer GG 10056152
Problem Wojna

Aristocracy trzymajcie się !
Jeszcze zrozumieją te pojedwabne swe kto tu rządzi...=[

>HAIL ARISTOCRACY<
Wesoly-Kulfonek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2007, 11:47   #54
Marianos
Użytkownik Forum
 
Marianos's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 126
Stan: Niegrający
Imię: Moon Argo
Profesja: Elite Knight
Świat: PAndoria
Poziom: 45
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Od początku rządzili szwedzi i rządzić będą, zresztą może to i nawet lepiej dla Pandorii.

Btw. Thaldus level 200 (Gratz, mniejsza o to czy nowy owner czy stary xd)
__________________
-Knock, Knock.
-Who's there?
-Me, I kill you.
Marianos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 03:25   #55
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Amanda_Bonefox Pokaż post
No cóż. Powtórzyło się.
W bitwie 7 sierpnia znowu zginęło wielu członków Aristocracy i znowu żaden członek Mortal Sin.

Miejmy nadzieje że jednak podniosą się z tej druzgocącej porażki

Z poważaniem
Amanda Bonefox
pProszę proszę kogo ja tu widzę znajomego bottera który przesiadywał całe dnie pod ab a teraz tibia.pl support heh
__________________


Nadol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 13:33   #56
x86rush
Użytkownik forum
 
x86rush's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nadol
Hehe wbijam se na google i wklepuje Brodol i nagle co sie okazało znalazłem ten topic w którym Noob o imieniu "x86rush" gada kłamstwa. Teraz mam 83lv i huntuje 20+lv kumasz baze tylko że teraz bez rs biegamy bo ludzie już nas znaja wtedy to był swego typu kamuflaż a propos iz napisałeś ze jestem analfabetą muszę Ci sprawić przyjemność wiec masz
1. Czy każdego użytkownika usenetu, który ma inne zdanie niż twoje nazywasz noobem ? Podejście typowe dla niedojrzałych emocjonalnie jedenastolatków.

2. Nie gadam kłamst. Niby jaki bym miał w tym cel ? Na własne oczy widziałem jak pod Ab'Dendriel fragujesz <20 lvl'e. Dla przypomnienia zlootowałeś z typa (16 lvl druid) trzy manasy, po czym odesłałeś mu parcelem puste viale. Gratuluję poczucia humoru (na poziomie wyżej wspomnianego jedenastolatka) oraz wspaniałego loota.

3. Brawo że "huntujesz" +20 levele. Czujesz się już z tego dumny ? Powinieneś ... bo zabicie 21 lvl to nie lada wyczyn dla 83 levela

4. Przyjemności to mi w ten sposób raczej nie sprawisz, jednak bawi mnie jak czytam twoje wypociny w stylu:

****Brodol napisał :****
-Ile osób niezda do następnej klasy przez granie w Tibie??
-Szczere ja przez te długo godzinne granie bylem zagrozony z 4 przedmiotów
-Myślę że 62lv starczy
-pograj sobie w pasjansa albo pin-ponga
-Myślę że mogli by zrobić resp z larvami
-fajnie też by było zobaczyć cannion rotworm
-powinieneś to z edytować
-ja sam Padłem od yaltara tego huja na 55lv
-Yaltara wnet i tak trapna i zaś będą sie lać dlatego Pandoria jest zjebana i nie warto tam grac.... Ja sam odeszłem bo już sie przejechałem z Pandoria...
-Już 2 rok grania w tibie i zdałem wszystkie klasy
...
****koniec cytatów****

Wybacz, ale nie chce mi się dalej przegrzebywać forum w poszukiwaniu większej ilości twoich mądrych wypowiedzi. Szkoda mojego czasu. Rozumiem, że zanim wyślesz swój post, to sprawdzasz go wordem, albo mamusia ci sprawdza , ponieważ w grze robisz znacznie więcej byków.

Jeszcze jakieś zastrzeżenia w stosunku do moich wypowiedzi ?
Chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.

Ps. Sorx że odpowiadam tak późno, ale niestety rzadko tu zaglądam.

Ostatnio edytowany przez x86rush - 18-08-2007 o 13:37.
x86rush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 16:28   #57
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
1. Czy każdego użytkownika usenetu, który ma inne zdanie niż twoje nazywasz noobem ? Podejście typowe dla niedojrzałych emocjonalnie jedenastolatków.

2. Nie gadam kłamst. Niby jaki bym miał w tym cel ? Na własne oczy widziałem jak pod Ab'Dendriel fragujesz <20 lvl'e. Dla przypomnienia zlootowałeś z typa (16 lvl druid) trzy manasy, po czym odesłałeś mu parcelem puste viale. Gratuluję poczucia humoru (na poziomie wyżej wspomnianego jedenastolatka) oraz wspaniałego loota.

3. Brawo że "huntujesz" +20 levele. Czujesz się już z tego dumny ? Powinieneś ... bo zabicie 21 lvl to nie lada wyczyn dla 83 levela

4. Przyjemności to mi w ten sposób raczej nie sprawisz, jednak bawi mnie jak czytam twoje wypociny w stylu:

****Brodol napisał :****
-Ile osób niezda do następnej klasy przez granie w Tibie??
-Szczere ja przez te długo godzinne granie bylem zagrozony z 4 przedmiotów
-Myślę że 62lv starczy
-pograj sobie w pasjansa albo pin-ponga
-Myślę że mogli by zrobić resp z larvami
-fajnie też by było zobaczyć cannion rotworm
-powinieneś to z edytować
-ja sam Padłem od yaltara tego huja na 55lv
-Yaltara wnet i tak trapna i zaś będą sie lać dlatego Pandoria jest zjebana i nie warto tam grac.... Ja sam odeszłem bo już sie przejechałem z Pandoria...
-Już 2 rok grania w tibie i zdałem wszystkie klasy
...
****koniec cytatów****

Wybacz, ale nie chce mi się dalej przegrzebywać forum w poszukiwaniu większej ilości twoich mądrych wypowiedzi. Szkoda mojego czasu. Rozumiem, że zanim wyślesz swój post, to sprawdzasz go wordem, albo mamusia ci sprawdza , ponieważ w grze robisz znacznie więcej byków.

Jeszcze jakieś zastrzeżenia w stosunku do moich wypowiedzi ?
Chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.

Ps. Sorx że odpowiadam tak późno, ale niestety rzadko tu zaglądam.

I Jak się teraz czujesz.
ps a to co na grubo zaznaczyłeś to nie wiem o co ci chodzi bo nie widzę tam błędów. miło było
__________________


Nadol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 16:29   #58
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny

W ogóle dzięki ze jesteś moim edytorem xd
__________________


Nadol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 23:11   #59
x86rush
Użytkownik forum
 
x86rush's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 18
Domyślny

1. Nie nabijaj postów pisząc jeden pod drugim. Mogłeś użyć opcji "edytuj".
2. Skoro nie widzisz tam błędów to miej pretensje do siebie, ewentualnie do rodziców.
3. Nie widzę celu przytaczania całego mojego posta, skoro pisałeś bezpośrednio pod nim. Takie zachowanie tylko "paskudzi" forum i utrudnia innym użytkownikom korzystanie z niego.
4. Czuję się świetnie, jak zawsze. Dziękuję że pytasz. W domu też wszyscy zdrowi
5. Nie jestem twoim "edytorem", jak to ująłeś. Podważyłeś moje słowo, w poście skierowanym do Ojca Prowadzącego Dark Brozyna. Pokazałem, że się mylisz.
6. Dalsza dyskusja wydaje się być jałowa. Dobranoc Panu.

Zaczyna się offtopic, dlatego wracając do tematu dodam od siebie :
Tak Pandoria to fajny świat, dopóki masz niski level (max 40-50 lvl) i żaden z high leveli nie upodoba sobie twojej postaci. Wtedy zaczyna się PA i wymyślanie z palca wyssanych powodów, dla których jesteś zabijany. Jeżeli jeszcze nie zagłębiłeś się więc w bagno zwane Pandorią, radzę wybrać bardziej "przyjazny" świat.
x86rush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-08-2007, 00:55   #60
Demioh
Użytkownik Forum
 
Demioh's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 185
Skille: 105/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nadol Pokaż post
pProszę proszę kogo ja tu widzę znajomego bottera który przesiadywał całe dnie pod ab a teraz tibia.pl support heh

i kto to mówi ?? Kto przesiaduje na pewnym 30 Elderku ciągle na bocie ;>>> Ru~ :>
Demioh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:56.


Powered by vBulletin 3