Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-02-2005, 17:58   #1
M@NieK
Użytkownik Forum
 
M@NieK's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: in ur Nightmare

Posty: 223
M@NieK ma numer GG 5187312
Domyślny > Jaki Tibia ma Sens? <

Mianowicie zastanawia mnie to... po co gramy w tibie?... przyjemnosci to raczej nie czerpiemy (przynajmiej mi sie tak wydaje)... gramy i wmawiamy sobie ze to przyjemnosc... a tak naprawde... nie chcesz a expisz itp... padasz i jestes wkur** -> (pozdro dla modków ) Ech.. I tak Wszyscy kiedys przestaniemy w to grac... niewiem jak z wami ale przez to zaniedbuje sie obowiazki... gorsza nauka itp, wiec po co marnujemy najlepsze lata swego zycia?
M@NieK jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-02-2005, 18:04   #2
Progmast
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2004

Posty: 130
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Domyślny

Tez sie nad tym zastanawiam i nachodzi mi mysl zeby skonczyc z Tibia ale z ta mysla czuje sie zle i jakos nie mam na tyle sily zeby z nia skonczyc<nie chce>.
Progmast jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:11   #3
Kryształek
Użytkownik Forum
 
Kryształek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2005
Wiek: 32

Posty: 113
Domyślny

Wiesz co Ci powiem M@niek, ja sam próbowalem przestać grać w ten Shit, Ok udało się tydzień bez Tibi i już za nią tęskniłem i niestety wróciłem CZEMUUUUUU.... Gz Zielu że Ci się udało
__________________
Dobra moja 1 seria jaj!-jeszcze nie wiem o co biega :

i next:

i jeszcze jedno :
Kryształek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:15   #4
krzaq
Użytkownik forum
 
krzaq's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2004
Lokacja: Przeworsk
Wiek: 33

Posty: 10
Domyślny

a wiecie ze tez nieraz sie nad tym zastanawialem ze czemu stoje pod depo i robie gupie runy zeby miec troche kasy i jakis glupi mlvl troche dziwne ale narazie zrobilem sobie przerwe niegram jakies 2 tygodnie i wogle nawet niechce mi sie tego wlanczac ale na forum siedze
krzaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:18   #5
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@NieK
Mianowicie zastanawia mnie to... po co gramy w tibie?... przyjemnosci to raczej nie czerpiemy (przynajmiej mi sie tak wydaje)... gramy i wmawiamy sobie ze to przyjemnosc... a tak naprawde... nie chcesz a expisz itp... padasz i jestes wkur** -> (pozdro dla modków ) Ech.. I tak Wszyscy kiedys przestaniemy w to grac... niewiem jak z wami ale przez to zaniedbuje sie obowiazki... gorsza nauka itp, wiec po co marnujemy najlepsze lata swego zycia?
a ja się zastanawiam po kiego hu...a zarejestrowało się tylu użytkowników na tibia pl i wogóle na tibie przecież to bez sensu
jak dla mnie temat debilny <<okdryliście ameryke Polacy złodzieje,br dobrzy,fala nobów,a teraz sens tibii ...
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:23   #6
kierki11
Użytkownik Forum
 
kierki11's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Torun
Wiek: 33

Posty: 108
Stan: Aktywny gracz
kierki11 ma numer GG 2712857
Cool

Tibia jest jak mysl o czyms zlym, niekiedy porobujemy o tym zapomniec, owszem udaje sie to ale tylko na jakis czas potem to powracaze zdwojona sila.Tak wiec zycie bez tibi jest nudne ale z nia jescze bardziej

POZDRO
__________________
Koniec z tibia.
Grasz w nia rok lub wiecej z zaangazowaniem i tu nagle mila niespodzianka-hack.
Teraz rozpoczyna sie era Silk Road!

kierki11 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:24   #7
M@NieK
Użytkownik Forum
 
M@NieK's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: in ur Nightmare

Posty: 223
M@NieK ma numer GG 5187312
Domyślny

Ty noobek czy pawelekthedruid tam nie widze ruznicy.. jezeli Ci sie temat nie podoba to go nie czytaj... nie musisz komentowac... a tak woogle na tibie jest jeden sposób: Laska plx
M@NieK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:27   #8
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Domyślny

Popieram znadnie że bez sensu jest gra w tibie..............poprostu tibia jest to pożeracz czasu.Zobaczcie ile jest takich osob które zawalają::
-nauke
-obowiazki
-przyjaciol
-noce
-wolny czas
-dziewczyne
-etc.
i tylko po to bo są w tą gre zapatrzeni i se wmawiają że to fajne ale to i tak sie nudzi.......kazdemu sie znudzi,może i nie teraz ale kiedys ,nmie oficjalnie jush to nie bawi i nie gram od 3 tyg i cieszy mnie to bo mam czas na wszystko ,poprawiłem swoją nauke stosunki miedzy znajomymi i upatrzyłem se koleżanke .............
tak wiec mówie że każdy od tego odejdzie bo to nie ma sensu.....zobacz ile wy***a**** czasu w to.......ja grałem od marca i uważam że straciłem rok życia ;/.........spujrzcie na to z innej strony,ile rodzice na prądzie tracą że wy dziennie minimum wywalicie 5h grania........nie mówie jush o wakacjach ;/
także wbrew ideą tibi i tego forum zachęcam do skończenia z tą grą ponieważ to jest tylko strata życia i nic przez to nie osiągniesz.........to na tyle


M@niek:::
-popieram cie również ze zaniedbanie jest przez to i ja tesh zeszłem na psy ale teraz sie nawracam


pawelekthedruid::::
ale z ciebie cieć.chłopie ile ty masz lat...ja tobie 12 dam góra..........to jest własnie ideologia dziecka ktory mysli wciaż o tibi.........i powiedz co ci to da....
ktoś ci zapłaci za zabicie dragon lorda???.....a może tak bronisz tibi bo masz rodzine w tibi i ich bardzo kochasz.bardziej niz Życie w RL..........
określe cie 3 słowami......;/
Żal Mi Ciebie ;/

Ostatnio edytowany przez Repizor - 19-02-2005 o 18:31.
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:30   #9
M@NieK
Użytkownik Forum
 
M@NieK's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: in ur Nightmare

Posty: 223
M@NieK ma numer GG 5187312
Domyślny

@up

wkoncu madra wypowiedz...

widze ze dusho osob zgadza sie ze mna.. ze tracisz dusho... jeszcze nawet kase w rl (pacc) ... nie wiem co jest w tej gierce.. moze to ze jest podobna do normalnego zycia.. (niby) chodzisz z qpmlami.. gadasz i wogole... nie wiem jedne jest pewne tibia Sux i żaluje ze zaczalem

P.S tylko zeby modki sie nie pluly ze im ludzi odbijam
M@NieK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:35   #10
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@NieK
Ty noobek czy pawelekthedruid tam nie widze ruznicy.. jezeli Ci sie temat nie podoba to go nie czytaj... nie musisz komentowac... a tak woogle na tibie jest jeden sposób: Laska plx
czy to ci sie podoba czy nie to userzy wypowiadają się i negatywnie i pozytywnie i sam jesteś noobem no dalej pokaż co potrafisz. różnicy jak już NOBIE,niestety ja coś osiągłem w tibi (mało)ale jednak coś ale widząc po lamencie jakim jest temat ty nic

Ostatnio edytowany przez pawelekthedruid - 19-02-2005 o 18:37.
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:37   #11
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Problem

[email protected] zupełności cie popieram...choc to propaganda przeciw Cipom ale my mówimy o faktach a pozaytm w polsce jest wolność słowa
pozatym tibia ma wiele wad które wpływają na nasza psychike..............
zapewne starsi forumowicze pamietaja afere w niemczech jak typ dostał kose w plecy przez tibie ;/.......prawie zamkneli servery i napewno zamkną jak jeszcze raz to sie powtórzy..........prawdą jest to że dla dziewczyny sie zmieniasz............znajdziesz jakąś a tibie idzie w róg............wogule u mnie na dzielni takie afery o tibie........młodsi teroryzowani przez starszych bo dedy wyłapali przez nich....okropność albo co wyjde na dwor mam kumpli (10 chyba) ktorzy nie maja innych tematów..........no sory jak idziesz drogą i biegniemy a ktoś krzyczy "utani hur"........a drugi "*** ci w dupe,ja mam paca.........utani gran hur"...............i weź tu sie nie załam........
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:41   #12
kagan
Użytkownik Forum
 
kagan's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2003
Wiek: 35

Posty: 235
Domyślny

Biednyś jeśli zaniedbujesz przyjaciół przez gre...

Czy tibia ma sens? Sens oczywiście ma, taki sam jak każda inna gra. Dla autorów sensem jest przeważnie zarabianie. Dla Ciebie, zwykłego gracza tzw. przyjemność, a tak naprawde w jakimś % zabicie czasu...

"zachęcam do skończenia z tą grą ponieważ to jest tylko strata życia i nic przez to nie osiągniesz........."

Tu się zapędziłeś... jeśli ktoś z tego czerpie przyjemność, lub inne korzyści (zabicie czasu, gdy ma się go za dużo) to trudno to nazwać stratą czasu. Jeśli miałeś na myśli "grasz w tibie, ale ten czas mogłeś przeznaczyć na coś bardziej pożytecznego" to może i masz racje, ale też nie do końca.

"wiec po co marnujemy najlepsze lata swego zycia?"

Marnujemy... gracze tibii spędzają czas nad grą która im da bardzo mało, a jednocześnie zabierze bardzo dużo czasu, jednak chcą w nią grać co jest równoznaczne z tym że mają coś co ich zachęca. Więc skoro chcą... niech grają.


Tak na podsumowanie, granie w gry mmorpg daje niewiele wiedzy i zabiera dużo czasu, daje przyjemność lub coś innego ich zachęca... ni więcej ni mniej, to nie taka wielka strata, przynajmniej robią co chcą.
kagan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:41   #13
M@NieK
Użytkownik Forum
 
M@NieK's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: in ur Nightmare

Posty: 223
M@NieK ma numer GG 5187312
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pawelekthedruid
czy to ci sie podoba czy nie to userzy wypowiadają się i negatywnie i pozytywnie i sam jesteś noobem no dalej pokaż co potrafisz. różnicy jak już NOBIE,niestety ja coś osiągłem w tibi (mało)ale jednak coś ale widząc po lamencie jakim jest temat ty nic

67 royal na Galanie ... zagadaj na gg jak mash watpliwosci.. i nie podniecaj sie ze cos osiagnales bo ci stanie i sie okaleczysz
M@NieK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:42   #14
slimaczek
Użytkownik Forum
 
slimaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2004
Lokacja: Kościan

Posty: 485
Stan: Na Emeryturze
Imię: Topork
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 87
Skille: 84/83
Poziom mag.: 7
slimaczek ma numer GG 1217938
Domyślny

w zupełności was popieram.. przez ferie nie chciało mi się grać w tibie (2 tyg) bo mi się trochę znudziła, i pogrywałem wnowe gierki (pharaoh, diablo 2 + lod), ale po feriach znow zaczalem ostro pogrywac w to.. poprostu tibia to jak normalne życie.. był gdzieś taki artykuł do gazetki zabito nas jesteśmy ostro w****ieni, dostajemy adv jestesmy ucieszeni, opylyliśmy nieźle rzecz, noob nas dręczy - w każdej sytuacji mamy całkiem inną minę czy humor. To wciąga bardziej niż pokemony mnie dwa lata temu (gdy mialem 9lat...)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Repizor
zapewne starsi forumowicze pamietaja afere w niemczech jak typ dostał kose w plecy przez tibie ;/...
Myślisz że rzad zamknie tibie? nigdy w życiu. Ludzie w wieku 14-18 lat pare razy popełnili zbrodnie (ostatnio była kolejna, dzieciak rzucił śnieżką w samochód a kierowaca mający 18lat grajacy w gta rozjechal ich) i się tłumaczyli że to przez GTA. A ono nadal jest. Wg mnie gdyby GTA było by online też byłby by to taki pożeracz czasu jakim jest tibia.
__________________
Play the game. Never let the game play you.


Ostatnio edytowany przez slimaczek - 19-02-2005 o 18:50.
slimaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:46   #15
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

FAJNIE.a teraz nie fajnie ale to już było nie poszukamy więcej tibia pożeracz czasu ile takich tematów było ludu
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:47   #16
Repizor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 20
Repizor ma numer GG 2394131
Domyślny

mądrze mówisz kagan......zgadzam sie z tym ż niestety ten temat tyczy sie wszystkich mmorpg,prawda to każdego decyzja czy gra czy nie........ja chce tylko uświadomic innym że moga miec przez to kłopoty bo ta gra otłumania i jush przekonałem sie na własnej skórze i na kumpla.........ktorego mieli wywieść do lasu za haka ;/ (okropność).......jesli kogoś to bawi i ma dużo czasu to looz ale ja chce uświadamiać że może go wykorzystac na inne sposoby........takie coś cipowie przewidzieli........na tym opiera sie ich polityka
.....oni zdają se sprawe z konsekfencji gry,np. jakiś nieporozumien..........
Repizor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:49   #17
M@NieK
Użytkownik Forum
 
M@NieK's Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2005
Lokacja: in ur Nightmare

Posty: 223
M@NieK ma numer GG 5187312
Domyślny

Ty chodziles kiedys na J.Polski? ja tez robie duzo bledów w pisaniu ale bez przesady... pomysl zanim cos napiszesz.. jakos sformułuj a nie -.-

P.S tibia wplyla na rl zycie... i to jak... :> a teraz nie chce mi sie postow pisac ide grac w tibie hyhyh nalog wzywa... lookne potem co napisaliscie..
M@NieK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 18:50   #18
Gesundheit
Użytkownik Forum
 
Gesundheit's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2005
Wiek: 34

Posty: 250
Domyślny

Czemu tibia ma sens? bo nasze czujniki mózgu wyczuwają lub odbierają (nawet te najmniejsz) że to gra,mamy internet,podniecamy sie jak zdobywamy lvl bo nam tak każe mózg jak idziesz siku to kto co karze? pomyśl
a:Ręka która trzyma siusiaka
b:Mózg
c:zew natury?

oczywiście że mózg bo on daje nam zew natury a zew natury daje nam ręke.

Tak samo jest z tibią...
__________________
Nie jestem n00bem jestem poprostu kontrowersyjnym człowiekiem jak ci się coś nie podoba to wyp.ierdalaj
Gesundheit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 19:00   #19
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

Ges, to co napisales mnie totalnie rozbroilo.

@Topic :
Osoby ktore przez gry komputerowe zawalaja nauke, zycie rodzinne, przyjaciol, nie powinny po prostu grac. Jesli oni na panuja nad soba, tylko gra panuje nad nimi, znaczy ze ta gra wywiera na nich zbyt duzy wplyw. Ja gram w Tibie, tylko i wylacznie dlatego, ze mam tam mnostwo przyjaciol. Owszem, lubie popatrzec jak mi wskakuja nowe skile, lvle itd. Ale to tylko taki dodatek! Potrafie nad tym zapanowac. Jesli bede chcial, wylacze Tibie i jej juz nie wlacze. To samo pytanie mozesz sobie zadac do kazdej gierki.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-02-2005, 19:01   #20
Skenone
Użytkownik Forum
 
Skenone's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2004

Posty: 158
Domyślny

Jaki sens ma tibia? - tibia nie ma sensu.
Skenone jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:56.


Powered by vBulletin 3