Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-08-2009, 23:09   #541
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Liper Pokaż post
widzę że prawo ważniejsze od przyjaźni, jesteś nikim
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Jak ja się cieszę, że nie mam kolegów dla których musiałbym się wdawać w bójki z policjantami oO
Potrafisz czytać? Czy ja napisałem że nie stanąłbym w obronie zaatakowanego kumpla? Napisałem, że nie zaatakowałbym policjanta, którego zaatakował mój kumpel, bo to już nie jest „obrona kumpla” tylko debilstwo.

PS. Czytaj następnym razem więcej postów nad czyjąś wypowiedzią, bo jadąc kogoś za wyrwany z kontekstu post tylko się ośmieszasz :/
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 31-08-2009 o 23:11.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2009, 23:10   #542
Kuronasuka
Użytkownik Forum
 
Kuronasuka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2009

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
"Idę za nimi, bo oni idą za mną, wiesz jak to się nazywa? To lojalność "

I tyle w tym temacie. Policja jest różna, ale niestety styczność jaką mają zwykłe chłopaki z osiedla to tylko prewencja, a jak wiadomo tam pracują idioci po skończonym gimnazjum
A co powiesz o tych ludziach co pracują w policyjnych laboratoriach? Są też policjantami, a ja sobie nie wyobrażam, by tam mógł pracować ktoś, kto skończył tylko gimnazjum. No chyba, że jako sprzątaczka.
__________________

矮星のばかです
Kuronasuka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:11   #543
MasterofPuppets
Użytkownik Forum
 
MasterofPuppets's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Domyślny

Jesteś zwykłym leszczykiem, który zostawi kumpla w potrzebie, żeby tylko nie mieć problemów u wielkich złych panów policjantów.
__________________
19 LECHIA 45

" A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice.."

Ostatnio edytowany przez MasterofPuppets - 31-08-2009 o 23:12.
MasterofPuppets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:11   #544
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
B
Jak "stajesz po stronie kolegi", który bije się z policją, to znaczy, że bieżesz czynny udział w bójce i nie płacz, że pałują _/
Spoko, jeszcze nie zdarzyło mi się płakać z tego powodu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuronasuka Pokaż post
A co powiesz o tych ludziach co pracują w policyjnych laboratoriach? Są też policjantami, a ja sobie nie wyobrażam, by tam mógł pracować ktoś, kto skończył tylko gimnazjum. No chyba, że jako sprzątaczka.
Przeczytaj post który zacytowałeś, z naciskiem na takie słowa jak np. prewencja i porównaj je ze słowem policyjne laboratoria

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 31-08-2009 o 23:13.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:11   #545
MasterofPuppets
Użytkownik Forum
 
MasterofPuppets's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuronasuka Pokaż post
A co powiesz o tych ludziach co pracują w policyjnych laboratoriach? Są też policjantami, a ja sobie nie wyobrażam, by tam mógł pracować ktoś, kto skończył tylko gimnazjum. No chyba, że jako sprzątaczka.
Przeczytaj jeszcze raz mój post i wtedy się wypowiedz . Napisałem ze spotykana jest PREWENCJA czyli IDIOCI po skonczonym GIMNAZJUM. Dotarło teraz?
__________________
19 LECHIA 45

" A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice.."
MasterofPuppets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:14   #546
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Potrafisz czytać? Czy ja napisałem że nie stanąłbym w obronie zaatakowanego kumpla? Napisałem, że nie zaatakowałbym policjanta, którego zaatakował mój kumpel, bo to już nie jest „obrona kumpla” tylko debilstwo.

PS. Czytaj następnym razem więcej postów nad czyjąś wypowiedzią, bo jadąc kogoś za wyrwany z kontekstu post tylko się ośmieszasz :/
nie czuję się ośmieszony nie ja się chcę tu tłumaczyć ; D, skoro tak gorliwie się poprawiasz to jednak coś w tym jest , btw jak się ma kumpli 15 latów to jeszcze policjantów nie atakują
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:15   #547
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
Jesteś zwykłym leszczykiem, który zostawi kumpla w potrzebie, żeby tylko nie mieć problemów u wielkich złych panów policjantów.
Ooo Jezu… Odpisałem na temat „30 osób atakuje policjantów, a za nimi pójdzie kolejnych 30 braci po szalu”. Czy ja napisałem że zostawiłbym kumpla w potrzebie?! Nie mam takich głupich kumpli, którzy atakują policjantów.

@up
O ku*wa… Aż mi się nie chce odpowiadać… „On jest winny, bo się broni przed oszczerstwem!”
Btw. Mam wrażenie jakbyś to Ty miał 15 lat
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 31-08-2009 o 23:19.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:17   #548
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Liper Pokaż post
widzę że prawo ważniejsze od przyjaźni, jesteś nikim
Oceniłeś osobę z drugiego końca Internetu, respekt
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:19   #549
MasterofPuppets
Użytkownik Forum
 
MasterofPuppets's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 156
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Domyślny

Napiąłeś się przed monitorem, respect.
__________________
19 LECHIA 45

" A teraz jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice.."
MasterofPuppets jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:21   #550
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

@Seeleesee1992
Kumpli, którzy atakują nie masz. Ale jak policjant zaatakuje kumpla w tłumie to co zrobisz? To, że atakują większą ilosć osób, gdy kilka dymi zostało powiedziane.
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:37   #551
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Podsumujmy:
Skarżycie się, że policja bije wszystkich w tłumie. Nawet tych co nic nie robią. Ale wolicie stać w tym tłumie, z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI, nawet jeśli za to oberwiecie. Jednocześnie jesteście gotowi rzucić się na policjanta, jeśli ten zaatakuje waszych kumpli. I nadal się skarżycie, że policja wszystkich w tłumie bije.

Więc chyba dobrze robi, że wszystkich? Agresywni zaatakują od razu, ci co nic teraz nie robią i tak zaraz zaatakują, w "imię przyjaźni".

No kurczę... a już trudno przyznać, że osoby bite przez policje wcale takie święte nie są?

Edit: Aha, czy dobrze zrozumiałem, że gdy wasz kolega zaatakuje policjanta, a wy odejdziecie dalej, a nie się przyłączycie, to on będzie wam miał to za złe? Gz.

@down: Baa, przyłączy się do niego, w imię przyjaźni oczywiście.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 31-08-2009 o 23:40.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2009, 23:37   #552
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Liper Pokaż post
widzę że prawo ważniejsze od przyjaźni, jesteś nikim
Nie tobie to oceniać, karle moralny. Nigdzie nie napisał, że prawo ważniejsze od przyjaźni, ale jak już pomagasz koledze w bójce z policją to potem nie skarż się, że oberwałeś. A idąc za twoim podejściem do "prawa i przyjaźni", to jeśli zaprzyjaźnisz się z kimś, a potem okaże się, że jest mordercą, to oczywiście w imię przyjaźni nie doniesiesz na policję, a wręcz będziesz dawał mu alibi? : )
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 00:10   #553
Otakuma
Użytkownik Forum
 
Otakuma's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Będzin
Wiek: 33

Posty: 688
Stan: Na Emeryturze
Otakuma ma numer GG 3378616
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
I tyle w tym temacie. Policja jest różna, ale niestety styczność jaką mają zwykłe chłopaki z osiedla to tylko prewencja, a jak wiadomo tam pracują idioci po skończonym gimnazjum
To teraz pomyśl sobie kto nie kończy gimnazjum, przewaga to patologie, takie które włóczą się po ulicach w poszukiwaniu szczęścia. Do prewencji wg mnie idą ci z nich którzy są bardziej niewyżyci/agresywni/lub koksiki i pewno nie jeden z nich był wcześniej dresiarzem, zadymiarzem lub innym plebsem, czyli tymi wielce pokrzywdzonymi przez prawo i policje.

Co do samych zadym na stadionach, to chyba nikt normalny nie stoi obok kiboli jak ci się naparzają, a jak stoi to czemu się dziwić, że może się pod pałę nawinąć.
__________________
Otakuma jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 00:13   #554
Liper
Użytkownik Forum
 
Liper's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2006
Wiek: 33

Posty: 712
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Nie tobie to oceniać, karle moralny. Nigdzie nie napisał, że prawo ważniejsze od przyjaźni, ale jak już pomagasz koledze w bójce z policją to potem nie skarż się, że oberwałeś. A idąc za twoim podejściem do "prawa i przyjaźni", to jeśli zaprzyjaźnisz się z kimś, a potem okaże się, że jest mordercą, to oczywiście w imię przyjaźni nie doniesiesz na policję, a wręcz będziesz dawał mu alibi? : )
bez zastanowienia . jakieś jeszcze pytania ?
Liper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 00:14   #555
Parys
Mytho(L)ogy Hero
 
Parys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 928
Domyślny

@ CytrynowySorbet
Cytuj:
Skarżycie się, że policja bije wszystkich w tłumie. Nawet tych co nic nie robią. Ale wolicie stać w tym tłumie, z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI, nawet jeśli za to oberwiecie..
Primo: Chłopie, Ty myślisz, że jak jesteś w tłumie, który policja tłucze to sobie wyjdziesz? Nie, nie wyjdziesz sobie, bo nie będziesz miał możliwości. Jak zaczniesz uciekać, to będziesz potencjalnym sprawcą. Jak masz tłum 700 osób, a Ty jesteś w środku, ciężko się z niego wydostać....
Secundo: Jak stoje pod stadionem w Kielcach, to ciężko mi gdziekolwiek iść, bo wszystko jest otoczone kordonem. Czyli jestem przymuszony, żeby tam stać. Nie musiałem jechać? Kocham swój klub i za nim jeżdżę, ale to chyba nie powód by mnie pałować.
Cytuj:
Jednocześnie jesteście gotowi rzucić się na policjanta, jeśli ten zaatakuje waszych kumpli.
Jeśli mój kumpel będzie stał obok i nic nie będzie robił i dostanie pałą, to czemu mam go nie bronić? Mam nie próbować go wyciągnąć?
Cytuj:
I nadal się skarżycie, że policja wszystkich w tłumie bije.
A czemu mam się nie skarżyć jak mi kumpla bez powodu gazują?
Cytuj:
No kurczę... a już trudno przyznać, że osoby bite przez policje wcale takie święte nie są?
Oczywiście, że osoby, które się tłuką powinni łapać. Ale my mówimy tu o pałowaniu wszystkich. Nawet tych niewinnych.
Widać, że nigdy nie byłeś w takiej sytuacji. Nawet nie wiesz jak szybko tam się rzeczy dzieją. Czasami nie masz nawet chwili by odejść. "Odejdziecie dalej" czy Ty uważasz, że podczas zadymy to ludzie spacerkiem pomiędzy chodzą?
@Argen
Moje przyjaźnie są wieloletnie. Przyjaźń nie rodzi się ot tak. Trzeba wybierać odpowiednich ludzi, którym ufasz. O przyjacielu to wiesz wszystko. A jak bym się dowiedział, że kogoś zabił? Na policje na pewno bym nie doniósł. Nigdy nie słyszałeś historii o księdzu, który wyspowiadał mordercę, ale na niego nie doniósł?
__________________
Their fight is your fight, their freedom- your freedom WARSAW 44'


Miasto, które przeżyło własną śmierć!

Regulamin
Zbiór poradników Wystaw notkę! Pajacyk

Ostatnio edytowany przez Parys - 01-09-2009 o 00:15.
Parys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 00:17   #556
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys Pokaż post
"Odejdziecie dalej"
"Odejdźcie dalej", "zgłoś sprawę do sądu i już", dla niektórych wszystko jest proste, lekkie i przyjemne ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
Co do samych zadym na stadionach, to chyba nikt normalny nie stoi obok kiboli jak ci się naparzają, a jak stoi to czemu się dziwić, że może się pod pałę nawinąć.
Byłeś kiedyś w sektorze gości wypełnionym po brzegi?

Ostatnio edytowany przez Gierubesoen - 01-09-2009 o 00:20.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 01:25   #557
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Cytat z innego tematu:
Cytuj:
Do Zielonej Góry na drugą potyczkę fazy play-off udało się około 400 najwierniejszych kibiców Stali, którzy nie baczyli na wcześniejszą porażkę żółto-niebieskich w Gorzowie. Napięta atmosfera udziela się kibicom obu klubów już w trakcie naszego wchodzenia na teren stadionu. Dochodzi do obustronnych bluzgów, kibice Falubazu próbują kroić naszych nieogarniętych pikników przez płot. Po naszym wejściu do klatki rozpoczyna się pyskówka z sektorem znajdującym się najbliżej sektora przyjezdnych. Po kilku chwilach w powietrzu zaczynają latać różne przedmioty – z naszej strony głównie petardy hukowe (co nie było z góry zamierzoną akcją), ze strony KSFu butelki po wódce, kamienie, owoce i fragmenty ławek.
I jak mam się tu nie śmiać czytając o "niewinnych kibicach"? Do takich sytuacji raczej nie dochodzi z powodu pięciu osób.

Możecie sobie kochać te swoje kluby, ale dlaczego za wszelką cenę musicie demonstrować przy tym Wasz brak poszanowania względem drugiej strony (kibic przeciwnej drużyny)? Znaczna większość z Was nie jest nawet w stanie napisać głupiego, prostego posta nie szpikując go przy tym potężną dawką nienawiści i innych pejoratywnych uczuć względem adresata. Gdzieś po drodze musieliście zapomnieć o fundamentalnych podstawach idei sportu i współzawodnictwa. A potem oczekujecie zrozumienia i współczucia rozpowiadając naokoło jaka to policja jest zła. Przecież gdyby kibice pozostali kibicami, przedstawiciele służby porządku publicznego nie byliby nawet nigdy potrzebni na stadionach.

No ale ja skończyłem dobre liceum, nie mam pojęcia o kibicach i atmosferze na meczach, więc zapewne żyję sobie w osiedlu dla bogatych, policję widuję jedynie w telewizji i w ogóle nie znając "życia" nie mam prawa się tu wypowiadać. W tej sytuacji pozostaje mi jedynie życzyć abyście dalej sobie kryli jednostki niebezpieczne dla społeczeństwa, tylko dlatego, że znacie ich od pieluch w imię jakiś śmiesznych, sztucznych wartości i żyli w tej patologicznej, pełnej zakłamania i złudzeń karykaturze normalnego świata.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 01:39   #558
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

wiadomo, że jak jest jakikolwiek mecz między drużynami, których kibice mają kosę, to jakaś burda będzie, ale to nie znaczy, że każdy kibic to chuligan, a policja tak sądzi i tyle

Chyba wcześniej gdzieś o tym pisałem, ale się powtórzę. Koniec poprzedniego sezonu, drugi mecz barażowy. Przed spotkaniem białe kaski powalają i biją pałami kibica za to, że usiadł na ich miejscu (jak się potem okazało, kibic wcale nie był z Legnicy, tylko przyjechał jako zgoda). Gdy reszta kibiców to zobaczyła, to od razu poszły bluzgi w ich stronę, a ochroniarze spryskali pół sektora gazem łzawiącym. Po kilku minutach przyleciał szef bezpieczeństwa i z nimi pogadał. W przerwie dorwali 65-letniego mężczyznę z psem (którego sami pozwolili mu wcześniej wprowadzić) i kazali psa wynieść. Gdy koleś powiedział, że nigdzie się z psem nie rusza, to dwóch ochroniarzy wywróciło go i zaczęło tłuc tarczami. Widać, że chłopkom odbiło, bo przez cały sezon żadnej burdy u nas nie było, więc sami coś musieli zainicjować na koniec...

ps: po tym meczu zmieniono firmę ochroniarską na naszym stadionie
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 07:57   #559
Kuronasuka
Użytkownik Forum
 
Kuronasuka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2009

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MasterofPuppets Pokaż post
Przeczytaj jeszcze raz mój post i wtedy się wypowiedz . Napisałem ze spotykana jest PREWENCJA czyli IDIOCI po skonczonym GIMNAZJUM. Dotarło teraz?
Masz rację, nie doczytałem- zwracam honor
__________________

矮星のばかです
Kuronasuka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 08:30   #560
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Podsumujmy:
Skarżycie się, że policja bije wszystkich w tłumie. Nawet tych co nic nie robią. Ale wolicie stać w tym tłumie, z WŁASNEJ NIEPRZYMUSZONEJ WOLI, nawet jeśli za to oberwiecie. Jednocześnie jesteście gotowi rzucić się na policjanta, jeśli ten zaatakuje waszych kumpli. I nadal się skarżycie, że policja wszystkich w tłumie bije.

Więc chyba dobrze robi, że wszystkich? Agresywni zaatakują od razu, ci co nic teraz nie robią i tak zaraz zaatakują, w "imię przyjaźni".

No kurczę... a już trudno przyznać, że osoby bite przez policje wcale takie święte nie są?

Edit: Aha, czy dobrze zrozumiałem, że gdy wasz kolega zaatakuje policjanta, a wy odejdziecie dalej, a nie się przyłączycie, to on będzie wam miał to za złe? Gz.

@down: Baa, przyłączy się do niego, w imię przyjaźni oczywiście.

jak pomoge dla kumpla , to on bedzie wiedzial ze moze na mnie liczyc w kazdej sytuacji. A ty bys mogl stac i patrzec jak ci bija kolegow ? ( niekoniecznie policja powiedzmy ze dresu czy cos) wtedy byc uciekl? albo sie patrzyl? i czy moglbys pozniej w oczy kumplom spojrzeć.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:29.


Powered by vBulletin 3