Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-05-2006, 19:10   #1
mordo łamacz
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie część południowo zachodnia rookgaardu

nie wiem jak przedostać sie na cześć pd-zach. pomozecie?

ps słyszałem że należy wrzucić 300 gp do wody. czy to prawda?
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-05-2006, 19:22   #2
MaveriC
Użytkownik Forum
 
MaveriC's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2004
Lokacja: Suna Gakure
Wiek: 37

Posty: 211
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: Yakuza
Świat: BERYLKA
Poziom: 15
Skille: 19/24
MaveriC ma numer GG 3334300
Domyślny

wyjdz i niewracaj
MaveriC jest offline  
stary 08-05-2006, 19:23   #3
Gold Raven
Użytkownik Forum
 
Gold Raven's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2004
Lokacja: Chrzanów

Posty: 230
Imię: Gold Raven
Profesja: Rookstayer
Świat: Danubia
Poziom: 49
Skille: 23/30
Gold Raven ma numer GG 2265742 Gold Raven ma login Tlenu gilette@tlen.pl
Domyślny

Chodzi Ci o teren do którego prowadzi most przez który nieda się przejść (cofa Cię) ?? Jeżeli tak to jest to obszar dostępny jedynie dla graczy z premium account (płatnym kontem - pacc). Tylko po wykupieniu pacc mozna tam wejść. Co ciekawe - jeżeli po skończeniu się pacc'a postać będzie się znajdować na tym terenie, to będzie ona mogła swobodnie się po nim poruszać do momentu przekroczenia tego mostu lub jakiegoś update'u (w przypadku update'u przenosi wszystkie postacie do świątyni na Rookgaardzie).
Gold Raven jest offline  
stary 09-05-2006, 02:03   #4
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

poludniowo zachodnia ? Nie ma rady musisz miec pacca zeby przedostac sie przez most , ktory tam prowadzi koniec .

@joke
Moze sprubuj i rzuc tam te 200 gp XD.
janek@ jest offline  
stary 09-05-2006, 15:34   #5
borekziom
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 31

Posty: 94
Profesja: Paladin
Świat: Isara
Poziom: 40
Skille: 77+/62+
Poziom mag.: 11
borekziom ma numer GG 6732084
Domyślny

Magiczna opcja szukaj.....


Kurwa wenrwiają mnie tacy którzy mówią wyrzuć przed siebie 200gp weź Ctrl +Q i pomnożysz pieniądze a na rooku jest chyba tego najwiecej
__________________
Zanim napiszesz jakiś nowy durny Topic...
http://http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm
borekziom jest offline  
stary 09-05-2006, 15:37   #6
Mefistofeles
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006

Posty: 7
Brak ikony

PACC trzeba miec
Mefistofeles jest offline  
stary 09-05-2006, 15:44   #7
LaM4
Użytkownik Forum
 
LaM4's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: ÓĆ

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 30
Skille: 19/25:P
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MaveriC
wyjdz i niewracaj
A Ty kup sobie mózg. Większość Twoich komentarzy nie wnosi nic do tematu i jest co najwyzej na poziomie przedszkolaka.
Wez odpuść sobie i idz na forum 5-10-15, moze tam spotkasz sie ze zrozumieniem.

Zeby to nie byl taki calkowity offtop to przedmowcy maja racje. Musisz miec PACC, tylko ze ten temat był wałkowany nie raz, przejzyj najpierw forum przed zakladaniem nowego tematu, a oszczedzisz sobie kometarzy w stylu MaveriC-a.

Pozdro
__________________

siedziba szatana kretyn

Ostatnio edytowany przez LaM4 - 09-05-2006 o 15:46.
LaM4 jest offline  
stary 09-05-2006, 16:03   #8
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaM4
A Ty kup sobie mózg. Większość Twoich komentarzy nie wnosi nic do tematu i jest co najwyzej na poziomie przedszkolaka.
A ty też sobie kup mózg! Ot co!
Gdybyś nie wiedział to ten TEMAT też nic nie wnosi, bo wystarczy troche poszukać. BA! Nawet spojrzeć na mape r00ka -.-

MaveriC reaguje tak na większośc postów bo właśnie większość tych postów na taką reakcję zasługuje. -.-

Gdybyś i ty posiedział na tym forum tyle co MaveriC wiedziałbyś, że ten temat był już wałkowany i da się znaleźć odpowiedź na to pytanie bez trudu -.-

@topic
Odpowiedź uzyskana, temat do zamknięcia zanim bedzię tu kłótnia i total off topic -.-
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline  
stary 09-05-2006, 16:34   #9
LaM4
Użytkownik Forum
 
LaM4's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: ÓĆ

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 30
Skille: 19/25:P
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
A ty też sobie kup mózg! Ot co!
Ja mózg mam i w przeciwieństwie do Was wiem jak go używać.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
Gdybyś nie wiedział to ten TEMAT też nic nie wnosi, bo wystarczy troche poszukać. BA! Nawet spojrzeć na mape r00ka -.-
A gdybyś Ty przeczytał cały mój post ze zrozumieniem to byś zauważył tam 2 akapit.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
MaveriC reaguje tak na większośc postów bo właśnie większość tych postów na taką reakcję zasługuje. -.-
Ale chyba jednak regulaminu nie zna, Ty zapewne tez, wyraźnie tam jest napisane ze tworzenie postów nie wnoszących nic do tematu lub w stylu "to już było, close" jest nie mile widziane, jak masz wiec zamiar takie cos napisac to lepiej sobie odpuść, a od zamykania tematów są modkowie i admini.

Poza tym nie wpienia mnie to ze takie rzeczy piszecie tylko wasz niski poziom wypowiedzi i hamstwo, mozna przeciez czlowiekowi napisać to samo sto razy kulturalniej, a jezeli was wkurzaja kolejne takie tematy to nie czytajcie ich.

Zresztą po co ja sie wdaje w rozmowę z Wami, patrząc na wasze profile i warny doszedlem do wniosku ze nie ma to najmniejszego sensu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
@topic
Odpowiedź uzyskana, temat do zamknięcia zanim bedzię tu kłótnia i total off topic -.-
Tutaj sie zgodze. EOT

Pozdrawiam

@pawieoczko
lol dobre, sie uśmiałem
__________________

siedziba szatana kretyn

Ostatnio edytowany przez LaM4 - 09-05-2006 o 16:47.
LaM4 jest offline  
stary 09-05-2006, 16:42   #10
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

Właśnie w taki sposób tworzy się bałagan na tym forum... Idź sobie precz LaM4 i nie wracaj.

@TOPIC
Temat można zamknąć...
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...
PawieOczko jest offline  
stary 09-05-2006, 16:54   #11
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
MaveriC reaguje tak na większośc postów bo właśnie większość tych postów na taką reakcję zasługuje. -.-
Ja bym to rozwinął o "i jak ja bym reagował, gdybym się resztek kultury zachować nie starał"^^
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaM4
Ja mózg mam i w przeciwieństwie do Was wiem jak go używać.
Poczułem się urażony;> no ale oczywiście masz rację >.<'

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaM4
Poza tym nie wpienia mnie to ze takie rzeczy piszecie tylko wasz niski poziom wypowiedzi i hamstwo, mozna przeciez czlowiekowi napisać to samo sto razy kulturalniej, a jezeli was wkurzaja kolejne takie tematy to nie czytajcie ich.
A mnie wpienia Twój niski poziom znajomości ortografii. Poza tym, po "część południowo zachodnia rookgaardu" jeszcze nie widać, że będzie "jak tam się dostać!!?!1!?!//". Fakt, że forum jest po to, aby je czytać, pomijam.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaM4
Zresztą po co ja sie wdaje w rozmowę z Wami, patrząc na wasze profile i warny doszedlem do wniosku ze nie ma to najmniejszego sensu.
Na pewno patrzyłeś na profile i warny? Maciekpkk - 0 warnów. Mefistofeles - 0 warnów. Borekziom - racja. 1 warn. MaveriC - dość agresywny user, racja 3 warny. Venderer - racja. Ma 4 warny. Na forum jest od ponad 1,5 roku. Janek@ - 4 warny. Na forum od 14 miesięcy. Ty od 2 miesięcy. I jeszcze warna nie masz. Gratz. Ale im dłużej na forum, tym łatwiej o warna za coś głupiego (po prostu więcej okazji). Ja na poprzednim użytkowniku za jakąśtam głupote bana zrobiłem. Przeczekałem go kulturalnie, po czym po jakiejśtam aktualizacji forum okazało się, że samo mnie nie zalogowało (wcześniej zawsze samo logowało jak otwierałem forum.tibia.pl) - i konto poszło się kochać, bo ani na nie hasła nie pamiętałem, ani nie pamiętałem maila... xD

Zresztą, jak ja patrzę na Twój nick, to dochodzę do wniosku, że Twoja egzystencja nie ma sensu. I co?

@down: eeh, chcesz uniknąć kolejnej wymiany poglądów? : (
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 09-05-2006 o 17:35.
Lasooch jest offline  
stary 09-05-2006, 17:13   #12
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LaM4
Ale chyba jednak regulaminu nie zna, Ty zapewne tez,
Ty chyba tez Bo powiedzenie "nie masz mózgu" może być brane za obrazę która równierz nie jest mile widziana

Pozatym co mają warny do nas? Posiedzisz tu 2 lata to też będą Cie denerwowały takie tematy Nie zaprzeczam, że na początku sam często spamowałem, ale i mnie uczono "terapią wstrząsową" więc? Ok koniec

@Lasooch
Ty się w te kłótnie znowu nie mieszaj! xD Niby mam 4 warny ale 2 przestarzałe z czego jeden za zbyt długi podpis (stare czasy)
Ale dobrze to ująłeś, im dłużej się tu jest tym więcej ma się okazji do warna, prawda - za własną głupotę ale staram się NAPRAWDĘ SIĘ STARAM PANOWAĆ NAD SOBĄ!
Pozatym MaveriC ma więcej warnów niż ja xD 3 aktywne - łacznie 7, a ja 2 aktywne łącznie 4 I choć to mój idol to mam nadzieję, że w tej dziedzinie go nie pobiję
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka

Ostatnio edytowany przez Venderer - 09-05-2006 o 17:19.
Venderer jest offline  
stary 09-05-2006, 18:02   #13
LaM4
Użytkownik Forum
 
LaM4's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: ÓĆ

Posty: 90
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Aldora
Poziom: 30
Skille: 19/25:P
Poziom mag.: 33
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
Ty chyba tez Bo powiedzenie "nie masz mózgu" może być brane za obrazę która równierz nie jest mile widziana
No moze z tym mózgiem to przesadzilem ale jak to mowi takie stare powiedzenie: "jak wlecisz między wrony kracz jak one"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
Pozatym co mają warny do nas? Posiedzisz tu 2 lata to też będą Cie denerwowały takie tematy Nie zaprzeczam, że na początku sam często spamowałem, ale i mnie uczono "terapią wstrząsową" więc? Ok koniec
No Ciebie denerwują takie nubowskie tematy a mnie takie reakcje na te tematy. Jak sie nie podoba to klikasz to takie zółte cosik i składasz raporta. Adminki sie tym zajma.
Tutaj dzieci piszą, potraktuj takiego jednego tak 2-3 razy to sie zamknie w sobie i walnie mame krzesłem

@Lasooch
Tak jak Venderer napisał, my se tu grzecznie gadamy a tu taki jeden przylazi , kolejne powiedzonkio: "widz z dala sie nie wp...ala"
A z ortografią to rzeczywiście zawsze miałem problemy, dzieki za zwrócenie uwagi że pisze sie cham a nie ham (bo to wcale nie chodzi o szynkę

peace
__________________

siedziba szatana kretyn

Ostatnio edytowany przez LaM4 - 09-05-2006 o 18:05.
LaM4 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin 3