Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2006, 07:04   #41
Don Torpedos
Użytkownik Forum
 
Don Torpedos's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2005
Lokacja: Pustków City. Dębica Liczba postów: 3124
Wiek: 36

Posty: 125
Imię: Jonec
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mega_RobalXXL

Wniosek:
Facc Player powinien sie zalogowac ale PAMIENTAMY aby KRATKA na kturą narmalnie przezuca graczy Facc powinna być zajęta przez Playerów Pomocników więc Player Facc (Go Pacc) powinien sie zalogowac na "KRATCE" (Na Fotce zaznaczona "X")
i normalnie juz przejsc na PACC STREFE ^^


PS.Nie sprawdzałem go jeszcze !!

PS2.Sorry za błędy ^^
No to teoria nie wypali bo z tych kratek automatycznie cie wywali na faccc strefe ;p
__________________

7,67 KB (bajtów: 7 676)
Don Torpedos jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2006, 14:18   #42
Mega_RobalXXL
Użytkownik Forum
 
Mega_RobalXXL's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 33

Posty: 238
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Xerena
Poziom: 100
Domyślny Nieudany Experyment =(

Dzisiaj o godzinie 13:10~ odbył sie experyment Facc go Pacc zaplanowany w czoraj nie miałem jednak zaplanowanej liczby 14 Playerów ale byłem ja moj kumpel i Pavel Eksperyment on jako jedyny zachciał mi pomoc i zato chce mu bardzo serdeczne podziekowac.

Nie mieliscy odpowiedniej ilosci graczy Player Pomocnik ale zastąpiły ich beczki i inne takie smiecie i tez chce podziękowac "Beczką) ^^

Wszystko szło tak jak miało isc Ja i moj kumpel sie wylogowalismy ja sie przelogowałem na NoobChara i przezucilem beczki i reszte syfu na miejsce i sie przelogowałem spowrotem na głownego chara po zalogowaniu odrazu przezuciło mnie na kratke (tamta gdzie przezuca normalnie po probie przejscie)


PS.Ten Player o nicku Crasy Sorcer był przypatowym swiadkiem (nie brał udziału w Experymencie)

Oto fotka z przebiegu a własciwie juz po Experymencie.



PS2.Wszystko zostało wyjsnione nie da sie przejsc na strefe pacc bez facc ! (temat do zamknięcia !)
__________________
Mega_RobalXXL jest offline  
stary 28-06-2006, 15:06   #43
Pavel Ches
Użytkownik Forum
 
Pavel Ches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2006

Posty: 125
Domyślny

Tak jak przypuszczałem się nie udało, ale zawsze warto sprawdzić. Krótki opis przebiegu:

Ja jako pełnoprawny pacc stanełem na polu oznaczonym kolorem zielonym, natomiast Rookguardien de'Master na polu czerwonym (oczywiście po przesunięciu pewnych elementów). Po czym Rookguardien de'Master się wylogował i zalogował na innego ludka, aby posustawiać beczki i inne w ten sposób jak na powyższym zdjęciu.

Niestety po zalogowania się na postać pozostawioną wcześniej w wyznaczonym miejscu Rookguardien de'Master pojawił się w miejscu w którym widać na powyższym zdjęciu, jak również i jego kolega Wagner wallker.

Dla ścisłości ja to Pavel Eksperyment
Pavel Ches jest offline  
stary 28-06-2006, 15:18   #44
Jarassimus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 138
Domyślny

A ja gratuluję wykonania eksperymentu, jakimkolwiek wynikiem by się on nie zakończył. ;-)

Z beczkami, komodami, krzesłami i kwiatkami z pokoju Williego, a nawet z boxami i honey flowerami, to już wczoraj kombinowaliśmy z kolegami w lesie (najgorsze było przenoszenie tego całego stuffu przez miasto i pilnowanie, żeby nikt nie rozwalił :-/); wykorzystywaliśmy też do tego okoliczne krzaczki. Za każdym razem, po zalogowaniu, postać pojawiała się NA beczce, komodzie i innych przedmiotach. Wniosek, że do tego nie można wykorzystywać przedmiotów, tylko potrzebni są inni ludzie.

Jednak, w takim razie, rzeczywiście, wszystko już jest jasne i temat można by już uznać za wyjaśniony. :-)

Pozdrowienia.
__________________
Co mógłbym rzec o tym forum? Choć strona, na której ono jest "mieni się" tytułem supported fansite, dzięki pracy moderatorów jest to najgorsze forum, jakie w życiu widziałem. Mają oni bowiem w nosie użytkowników, ich prawa, a nawet sam regulamin. Uważają się za bogów, za nieomylnych. :-P

Nie będę się już udzielał tutaj i napisałem do Administratora priva z prośbą o usunięcie mojego profilu z bazy danych forum. Nie bedę tu siedział ani dłużej.

NA TYM FORUM PANUJE BEZPRAWIE!

Ostatnio edytowany przez Jarassimus - 28-06-2006 o 15:19.
Jarassimus jest offline  
stary 28-06-2006, 16:28   #45
Pavel Ches
Użytkownik Forum
 
Pavel Ches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2006

Posty: 125
Domyślny

@up
No do tego mieli być ludzie, ale jak widać zbyt wielu sie nie zglosiło więc pozostały beczki itp.
Pavel Ches jest offline  
stary 28-06-2006, 18:01   #46
Harry Xin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2006

Posty: 270
Szczęśliwy Życie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pavel Ches
No do tego mieli być ludzie, ale jak widać zbyt wielu sie nie zglosiło więc pozostały beczki itp.
No cóż... Sorry, że nie pomogłem ale nie mam postaci na Harmonii a nie mam zamiaru zakładać nowej, którą na pewno nie będę grał. A na moim acc nie można stworzyć już zbyt wielu charów.
P. S.: Pls n/c mojego ostatniego zdania.
Harry Xin jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:59.


Powered by vBulletin 3