Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-05-2007, 21:42   #1
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny Rysunki i nie tylko.

Zakladam ten temat, gdyz szczerze mowiac, przyda mi sie troche porzadnej krytyki . Zamierzam dawac tu swoje prace, nowe oraz stare... Zalezy co bede chciala pokazac.
Pierwsze:
Czaszka z natury. Olowek. Niecale 1,5h pracy. Format - a4. Przepraszam za wielkosc zdjecia, lecz jakos tak wyszlo. Potem moze zmniejsze.
http://img412.imageshack.us/img412/8278/czaszkapu9.jpg

Drugie:
Jakis hotel w paryzu. Ze zdjecia + moja radosna tworczosc (rozmiar kartki nie pasowal). Olowek i biala kredka na szarym papierze. Niecale 2h. Format?? (kwadrat, gdzies 70 na 70 cm).
Tym razem zdjecie nie wyszlo :/. swiatlo sie odbija od kartki... Ale na dole i tak nic nie ma ciekawego .

http://img254.imageshack.us/img254/1095/dsc00614avd5.jpg


Trzecie:
Stare ale ladne. Martwa naturka. Oczywiscie olowek, na kartce tym razem a3 lub troche wiekszej.
http://img345.imageshack.us/img345/9596/dsc000783an.jpg

Czwarte:
Troche z innej bajki, moja pierwsza kolorowanka w photoshopie.
http://img150.imageshack.us/img150/2343/kolor8kn.jpg

Piate:
Tez stare ale ladne... Format zblizony do 50 na 70, olowek, jakies 4-6 godzin pracy.
http://img138.imageshack.us/img138/1597/dsc000366je.jpg

Szoste:
Nowsze . Ma jakis miesiac lub moze wiecej. 50 na 70, olowek, 4h pracy.
http://img526.imageshack.us/img526/1...c00003ajd9.jpg

To wszystko na razie
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-05-2007, 23:28   #2
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Ta czaszka trochę plaska i ma dziwna żuchwę, w drugim mało co widać, ale jest nieźle.
Trzecie jest dobre ale ta butelka i patelnia są takie…dziwne.
Co do czwartego to się na tym nie znam ale ładne.
Dalej jest nawet nawet, tylko w szóstym, co to jest to z tyłu? Jakaś taca jak sadzę, dziwnie wygląda w każdym razie.
Ogólnie nieźle, narysuj coś z głowy a nie martwą naturę bo ta jest dosyć łatwa, powodzenia.
__________________

Ostatnio edytowany przez 9-NINE - 02-05-2007 o 23:48. Powód: Bo tak
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2007, 23:49   #3
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Hmm... Co tu dużo mówić: ćwicz! Po pierwsze - nie poddawaj się. Po drugie: pracuj dalej na większym formacie (to np. mi pomogło).

A co do poprawienia:
- garnki, garnuszki moje - czyli to co najprostsze staje się najtrudniejsze. Nie rysuj "tak jak łoko widzi plamkę" tylko bardziej staraj się robić z tych patelni, czy dzbanuszków bryły. Staraj się zaznaczać sobie elipsami poszczególne wybrzuszenia, wtedy sprawdzisz, czy są równe i czy trzymają poziom.
- bo tu mu brzuszek sterczy - czyli nieco o cieniowaniu. Zawsze musisz wypełniać dany kontur "z kształtem". Poza tym nie wypełniaj jednolicie.
- draperia, szmatki i szmateczki - czyli zmora większości ludzi. Materiał też wbrew pozorom stanowi bryłę i jako taką musisz ją sobie wyobrazić. Nigdy, ale to przenigdy nie rysuj kawałka tkaniny płasko jak stół, chyba, że rysujesz tkaninę do reklamy żelazka. Ważne jest, żeby w tych fałdach odkryć walce i stożki, nadać im choć drobny, dyskretny połysk.
- kreska - to, że jest chaotyczna nie robi żadnej przeszkody, ale to, że jest niechlujna i robiona "od prawa, do lewa" to już jest złe, bo właśnie przez to gubisz wszystkie subtelne cienie, jakie można wydobyć na materiale.
- ołówki!!! - jakie masz i iloma z nich pracujesz? Bo jakoś brak mi tutaj tej miękkości w cieniach. Nie musisz wcale wyciskać na papierze dziur, żeby za pomocą HB uzyskać piękną czerń. Wystarczy tylko lekkie muśnięcie 4b i będzie akurat, a jak sięgniesz po 6b, to nawet się nie napracujesz.
-kontrast - nie bój się go! Śmiało wypełniaj kontury, zgub linie, daj się ponieść. Nie martw się, tylko ryzykuj. Zawsze przecież zostaje gumeczka w zapasie (tym łatwiej będzie ci zmazać, im miększego ołóweczka użyjesz).

Hmm... To chyba tyle. Jeśli tylko życzysz sobie mojej pomocy np. w sprawie tych garnuszków, to chętnie zasiądę na chwilę przed tabletem i skrobnę coś co może ci pomoże...

Pozdrowionka

Eileen Blue Rose
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 00:08   #4
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Jezuuuu, moja przeglądarka zdycha na takich wielkościach obrazków... Zmniejsz to.

EDIT:
Prace nawet nawet, choć martwa natura to działka Eileen. Ja preferuję postacie...

Ostatnio edytowany przez Shanhaevel - 03-05-2007 o 00:10.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 00:53   #5
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Hmm... Obrazy ładne, choć musisz jeszcze poćwiczyć (Twoje 'błedy' wytknęli już ludzie piszący przede mną). Mi jakoś najlepiej wychodzi rysowanie zwierząt ołówkiem lub pastelami

Pozdrowienia & powodzenia,
LookamZzaRogu
lub, jak kto woli,
Kasiek =)

PS:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
Jezuuuu, moja przeglądarka zdycha na takich wielkościach obrazków... Zmniejsz to.
Rzeczywiście mogłabyś to nieco zmniejszyć^^
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."

Ostatnio edytowany przez LookamZzaRogu - 03-05-2007 o 00:54.
LookamZzaRogu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 01:04   #6
Wyspanian
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Super

Slythius bardzo mi sie podobaja... Sa swietne... Jak koledzy wyzej wymienili nie bede powtarzal... Nie bardzo sie znam ale musze uznac ze sa piekne!

Slythia a moze dla mnie narysujesz cos o tematyce Tibi Do zobaczenia/
Pap
Wyspanian

Ocena : 9,99999999999999999999/10
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 01:31   #7
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

@up
aa już tam tibia;p nie rysuj nic z tibi, nei ograniczaj sie do tego ;p

aa i poczekajcie az rysunek sie caly zaladuje, a nie wrzeszycie ze za duze...

co do pracek do druga fajna, tylko, że taka lipa z tym światlem ;p

narysuj jakiś zamek renesansowy czy barokowy ze szczególami i mocnym kontrastem- jak ci wyjdzie to naprawde bedzie co pochwalić

no nic pracuj koleżanko pracuj ;p
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 09:08   #8
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Nie masz skanera? Wszystko to zdjęcia.
Zmniejsz wielkość.

Przyciśnij trochę ten ołówek bo na moim monitorze go trochę słabo widać.
Reszta jest w miarę dobra. Pracuj dalej.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 09:54   #9
rezydent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Wiek: 31

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Rezydent
Profesja: Druid
Gildia: <rotfl>?
Świat: Arcania
Poziom: 1
Domyślny

ja przez granie w tibię mam niechęć do rysowania ;/ (0 pomysłów z niej)
czaszka cool - trochę część podbródkowa żuchwy i kawałek kości nosowej zniekształcone
__________________
Data wydania paszportu: 6.06.2006 (sam się zdziwiłem)

DAWAJ NOTKE!!!! ZUO
rezydent jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 14:39   #10
OnlyShadow
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 326
Domyślny

Rotfl. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy w tym temacie to nie praca, a to, że wróciła dwójka dość elytarnych użytkowników (jeśli chodzi o dział grafiki, oxyś mógłby poczuć się urażony). Cieszy mnie to bardzo. Może jeden z was skomentuje mi galeryjkę? Chodzi oczywiście o Eileen i Shanhaevela, czyli tych których nicków napisać poprawnie nie umiem.

Ale starczy tego lizustwa. Przechodząc do prac, to najbardziej podoba mi się czaszka. Dość ładnie anatomicznie. Chyba najładniej pocieniowane, chociaż we wszystkich pracach oddanie przestrzenności bryły jest słabe. W oddaniu tego pomogą większe kontrasty i używanie kilku ołówków, jaśniejszych i ciemniejszych. Ogólnie można byłoby to dać pod obróbkę.
OnlyShadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 15:06   #11
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Dziekuje za wszelkie uwagi, postaram sie juz dzis je zastosowac .
Zapomnialam dodac. Wszystkie rysunki wykonuje na zajeciach, chcialabym sie dostac dzieki nim na studia.. To znaczy architekture.
Eileen Blue Rose:
Posiadam olowki od h5 do b5, czasem siegne po bardziej miekki (jakies b7,8). Staram sie pracowac nimi w zaleznosci od potrzeb i czesto zmieniac. Lecz, jak chyba widac, dopiero sie tego ucze. Teraz pracuje na b2? (czyli te 50 na 70) lub troche wiekszym (szary papier).
Kazda pomoc chetnie przyjme, zwlaszcza osoby, ktora sie na tym dobrze zna.
Shanhaevel:
Ups, przepraszam. Mialam juz je wrzucone na serv i nawet nie sprawdzilam rozmaru. Nastepne beda mniejsze. Postacie tez robie, lecz jak na razie sa to glownie akty (i to raczej srednie - nie umiem twarzy) wiec raczej tu ich nie pokaze.
Pan i Wladca:
Drugi tez mi sie podoba . Dostalam jakas dziwna kartke i siedzialam troche nad tym... Pomiedzy poszczegolnymi zajeciami troche cebula puscila zielone. Hm.. Zamek... Sprobuje. Mam juz stworzony kosciol, lecz nie bedzie duzo widac (znow szary papier i kredka).
matiiii:
Mam, lecz raczej nie dam rady skanowac takich rozmarow... Kiedys probowalam a3 i efekty byly raczej marne. Dlatego pozostaje przy zdjeciach.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 15:08   #12
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Spoko rozumiem i wybaczam. Choć można usunąć to tło w Photoshopie. Ściągnij na pewno Ci się przyda.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 15:11   #13
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyShadow Pokaż post
Rotfl. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy w tym temacie to nie praca, a to, że wróciła dwójka dość elytarnych użytkowników (jeśli chodzi o dział grafiki, oxyś mógłby poczuć się urażony). Cieszy mnie to bardzo. Może jeden z was skomentuje mi galeryjkę? Chodzi oczywiście o Eileen i Shanhaevela, czyli tych których nicków napisać poprawnie nie umiem.
Rotfl... Czuję się śledzona. Ja tu co jakiś czas zerkam, tyle, że z powodu sporej liczby zajęć i prac nie mam czasu nabijac postów jak to ma (miał?) Kamos w zwyczaju. Nawet najnowszy obrazek trochę się suszył na sztaludze i zapowiada się, że dopiero we wtorek go skończę, czego już nie mogę się doczekać...

A co do Shana to wogóle myślałam, że on tu tradycyjnie z braciszkiem posty stuka... Shan, nie obijaj się ;P.

A co do obrazków, którym jeszcze raz się przyjrzałam po rozbudzeniu. Osławionej czaszce zrobiłam dokładne oględziny i powiem jedno... Wygląda w miarę dobrze, choć złośliwie możnaby się przyczepić do tego, że prawy oczodół (oczodoł? ;p) jest taki jakiś... Hmm... Poprostu gdzieś ci sie gubi tam bryła, ale cieniowanie już jest, choć ciągle niezbyt staranne.
Polecam posiedzieć więcej nad każdym obrazkiem. Wiem, że to trudne, bo ja początkowe obrazki robiłam w "sekund pięć", ale trzeba usiąść i robić to na spokojnie, co raz oglądać obrazek z pewnej odległości i odrazu poprawiać błędy, które widzisz. Do obrazków wracaj co jakiś czas, zrób sobie małą przerwę na herbatkę i jak wypijesz, to zrób oględziny swojego dzieła. To pomaga spojrzeć "świeżym okiem" i zobaczyć nowe błędy...

Eileen Blue Rose ^^
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 15:25   #14
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Wlasnie z czasem jest problem.. Mam max 4 godziny na dobra prace i jak na razie musze sie w tym zmiescic (egzamin...). Lecz jak koncze to spaceruje wokol, dziala tez zgaszenie swiatla . Oczodoly mi nie wyszly, musze przyznac. Bylo widac kosci jeszcze w nich i w jednym troche krzywo je umiescilam, potem juz nie moglam zbyt poprawic. No i zostalo. Nieldugo wkleje jedna prace, gdzie jak uwazam, wlasnie te walory mi wyszly w paru miejscach. Ciekawe czy to moje zludzenie czy serio nie jest zle . Ale to jutro po polskim...:/.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 15:26   #15
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Studia powiadasz.. a gdzie się teraz uczysz, w LO czy cos z architektorą, bo ja w technikum i ponim mam plany isc na politechnike ;p
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 15:30   #16
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pan i Wladca Pokaż post
Studia powiadasz.. a gdzie się teraz uczysz, w LO czy cos z architektorą, bo ja w technikum i ponim mam plany isc na politechnike ;p
Ucze sie w prawie normalnym lo i juz niedlugo mam zamiar zlozyc papiery do paru politechnik. Licze na to, ze gdzies sie dostane . A w szkole nic z arch nie mialam wspolnego, jedynie wok w ostatniej klasie (5) oraz plastyke w 1 gim.

Wlasnie zapomnialabym.. Sa jakies sposoby, by zrobic ladnie twarz osoby?

Ostatnio edytowany przez Slythia - 03-05-2007 o 15:32.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 15:43   #17
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Twoje rysunki są naprawdę ładne i widać, że masz ku temu talent jednak rzeczywiście musisz popracować trochę nad zachowaniem tej bryły. Jestem pewien, że Elieen Ci w tym chętnie pomoże i posłuży Ci fachową poradą. : )

@EDIT:
Jak chcesz poćwiczyć twarze to spróbuj przerysować panią z mojego avatara (to też rysunek ; )
__________________
/

Ostatnio edytowany przez Glamri - 03-05-2007 o 15:44.
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 16:48   #18
Extermis
Użytkownik Forum
 
Extermis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Wiek: 34

Posty: 207
Stan: Niegrający
Domyślny

Czaszka -> srednio anatomiczna... zuchwa jest jakas dziwna... w niektorych miejscach jakas kanciata znowu na reszcie plaska i zero przestrzeni... i to cieniowanie jest okrutne... znaczy same cienie calkiem niezle ale sposob w jaki cieniujesz rzucajac tymi kreskami we wszystkie strony.. (-> to jest zle -_-.) pozatym niezle
to drugie cos -> jak Ci sie swiatlo odbija sprobuj zawiesic najpierw na scianie na spinaczach na sznurku czy cos i wtedy robic skoro juz nie masz skanera, bo na ziemi jak jest to albo jest odblask albo jest cien fotografa zazwyczaj =p czyli it ak czy siak do bani =p
Martwa natura - strasznie plaska, jedna butelka wyglada na plaska na drugiej znowu kreska uklada sie tak jakby butelka byla wygieta ;s patelania to nawet nei wiadomo czy jest z gory czy z dolu pokazana (smiem przypuszczac ze z dolu), kubel wogole brak jakiejkolwik prespektywy, otwor z przodu i dno sa tej samej wielkosci a przeciez dno powinno byc mniejsze skoro jest dalej.. no i sposob cieniowania znowu jest okrotny.
4 - photoshop tu bym mogl sie cos wypowiedziec ale nie wiem jaki byl obraz wyjsciowy? moglabys pokazac.
przypuszczam ze cos zmienialas przy okularach -> tylko zauwaz ze one na nosie sa lekko zaokraglone i ze obraz ktory sie wnich odbijaby w rzeczywisosci tez by sie odbijal w ksztalcie polkola a tutaj wlkejony jest prosty obraz w oba szkielka (nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi potem zobrazuje moze )
skora -> calkiem calkeim ale na szyji az nienaturalnie brak chociazby delikatnych zarysow tego czego nazwy nigdy nie pamietam ;s, i nos po prawej jest za bardzo rozmiekczony,
i odblask na tym naszyjniku tez jakis nienaturalny sie wydaje ogolem swiatlo na postac pada z prawej a to blyszczy od lewej bardziej.
5 -> az mi sie nie chce komentowac ;s
6 jak na 4 h pracy to wlasciwie kompletna lipa strasznie plaskie... rozumiem ze kartka jest plaska ale mozesz mim wierzyc lub nie ze naprawde mozna na niej uzyskac przetrzennosc

popracuj nad cieniowaniem i nad bryla i perspektywa stanowczo i rob i rob nie boj sie probowac, jesli Ci sie cos podoba a jeszcze sadzisz ze moglabys cos z tym zrobic ale boisz sie zepsuc to zrob sobie foto najwyzej i rob dalej.
@down wlasnie obojczyk wiedzialem ze cos na "o" i ze czesto sie ma tego kontuzje ;s

Ostatnio edytowany przez Extermis - 03-05-2007 o 21:23.
Extermis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 17:12   #19
Eileen
Użytkownik Forum
 
Eileen's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 692
Stan: Niegrający
Eileen ma numer GG 3600907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Extermis Pokaż post
na szyji az nienaturalnie brak chociazby delikatnych zarysow tego czego nazwy nigdy nie pamietam ;s
Czyby chodziło o obojczyk? ^^

Hmm... Widzę, że i w MTA troszku się pozmieniało
__________________
Wystarczy chcieć...


Ukryty tekst:
Hihihihi...Eleiwein aberztop, yba jówt sipdop łyb ynni żin eiktsyszw. Yzcratsyw, yb oklyt inzcliein og lieimuzorz... ^^
Eileen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-05-2007, 21:46   #20
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@Only
Heh, jestem tu cały czas, dziwne że nie zauważyłeś.

@Eileen
Niee, te czasy już dawno minęły.

@Ontop
Czuję się wśród was taki... taki, kurde, NIEPROFESJONALNY... Czy to moja choroba, czy tylko ja nie tworzę od czasu do czasu wielkich projektów, tylko luźne, raczej mało realistyczne rysunki, czasami na własne potrzeby? Czy ja się wyłamuję z jakichś schematów, bo jestem samoukiem? Czy może to, że wystarcza mi praktycznie jeden ołówek autoamtyczny, ew. tablet? Czuję się cholernie wyobcowany...
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:37.


Powered by vBulletin 3