Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-12-2011, 10:27   #81
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

To ile ta cała DotA 2 jest warta zweryfikują gracze. Z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć jak kolejny HoN (no bo co ta produkcja wnosi nowego do gatunku względem oryginalnego moda do W3? chyba tylko najbrzydsze UI, jakie kiedykolwiek widziałem) odbiera graczy grze, która chociaż *próbuje* się rozwijać. W oryginalną dotę jak grałem z dobre sześć (?) lat temu, tak nie widzę, aby cokolwiek się w niej zmieniło do tego czasu. Co więcej, koleś dostaje szansę stworzenia gry pozbawionej ograniczeń wynikających z możliwości silnika W3 i tworzy... dokładnie to samo.

A Ty, Tompior, byłbyś łaskaw nie nadużywać swojej pozycji w tak dziecinny sposób.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-12-2011, 10:37   #82
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Tompior

A szkoda D:

Cytuj:
Możesz też wziąć teleport i aktywnie udzielać się na innych liniach.
Albo mozesz grac Karthusem, i udzielac sie na wszystkich liniach bez teleportu... :p


W sumie licze na to ze dota2 odbierze LoLowi troche graczy. Glownie tych wannabe pro tryhardow. Zostanie tylko Yoh... XD
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 03-12-2011 o 10:43.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 13:23   #83
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
To ile ta cała DotA 2 jest warta zweryfikują gracze. Z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć jak kolejny HoN (no bo co ta produkcja wnosi nowego do gatunku względem oryginalnego moda do W3? chyba tylko najbrzydsze UI, jakie kiedykolwiek widziałem) odbiera graczy grze, która chociaż *próbuje* się rozwijać. W oryginalną dotę jak grałem z dobre sześć (?) lat temu, tak nie widzę, aby cokolwiek się w niej zmieniło do tego czasu. Co więcej, koleś dostaje szansę stworzenia gry pozbawionej ograniczeń wynikających z możliwości silnika W3 i tworzy... dokładnie to samo.

A Ty, Tompior, byłbyś łaskaw nie nadużywać swojej pozycji w tak dziecinny sposób.
Powiało grozą... Więcej luzu Rothes. Na forum siedzi obecnie 6 użytkowników, z czego 4 to moderatorzy, zatem chyba nie wywołałem jakiegoś kataklizmu.

Kolejny HoN? Nie, po prostu kolejna DotA (to HoN postanowił skopiować dotę praktycznie w 100% + zacząć dodawać herosów co 2 tygodnie).
W jaki sposób LoL się rozwija? Po prostu zrobili grę inną od Doty i taki stan rzeczy się utrzymuje. No chyba, że o czymś nie wiem i co jakiś czas wprowadzają jakieś innowacyjne zmiany.
Celem DotA2 było pozbycie się ograniczeń silnika wc3 i ten cel został osiągnięty. Co nowego można zrobić w docie, której koncepcja jako samej gry, jest bardzo prosta i żeby jej nie zniszczyć?
Nie chcemy mana barów, chcemy dobijać własne jednostki, nie chcemy systemu summonerów, chcemy tracić kasę przy śmierci.
Jedyne czego brakowało docie to samodzielny klient z możliwością reconnectu i bez ograniczeń archaicznego silnika, no i jakaś dobra reklama (tutaj też nie próżnują, bo zacząć od turnieju z główną nagrodą $1mln to nie byle co ^^).
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 13:29   #84
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Ale to jest gra komputerowa, co wy tu szukacie jakiejś logiki?
W rzeczywistości nie strzela się własnemu w plecy, chce się go utrzymać jak najdłużej przy życiu?
W rzeczywistości to nie biega się laską w stringach i nie strzela magicznymi lodowymi strzałami w oddziały karłów w kapeluszach.
Ale ty nie rozumiesz tego, że nawet gdyby była możliwość castowania fireballi, to podstawowe zasady logiki nadal by obowiązywały i niszczenie własnych struktur i zabijanie własnych jednostek byłoby bezsensowne.

Cytuj:
W jaki sposób LoL się rozwija? Po prostu zrobili grę inną od Doty i taki stan rzeczy się utrzymuje
Rozwój następuje chociażby przez dodanie nowego trybu gry.

Cytuj:
To ile ta cała DotA 2 jest warta zweryfikują gracze. Z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć jak kolejny HoN (no bo co ta produkcja wnosi nowego do gatunku względem oryginalnego moda do W3? chyba tylko najbrzydsze UI, jakie kiedykolwiek widziałem) odbiera graczy grze, która chociaż *próbuje* się rozwijać. W oryginalną dotę jak grałem z dobre sześć (?) lat temu, tak nie widzę, aby cokolwiek się w niej zmieniło do tego czasu. Co więcej, koleś dostaje szansę stworzenia gry pozbawionej ograniczeń wynikających z możliwości silnika W3 i tworzy... dokładnie to samo.
/\
I to tylko jedne z nielicznych wad Doty 2, która jedzie po prostu na marce.

Cytuj:
Celem DotA2 było pozbycie się ograniczeń silnika wc3 i ten cel został osiągnięty.
Ale po co eliminować te ograniczenia, skoro nie eksploatuje się nowych możliwości i kurczowo trzyma się rozwiązań, które wynikały z ograniczeń?
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 03-12-2011 o 13:42.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 13:39   #85
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ale ty nie rozumiesz tego, że nawet gdyby była możliwość castowania fireballi, to podstawowe zasady logiki nadal by obowiązywały i niszczenie własnych struktur i zabijanie własnych jednostek byłoby bezsensowne.
Racja, to bardzo logiczne, że bohaterowie zmartwychwstają po śmierci, a świat jest kwadratowy. Zarówno w LoLu jak i w Docie.
To normalne element gameplaya. Gdybym chciał grę z naciskiem na realizm, pograłbym sobie w simsy.
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 13:45   #86
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie świat, tylko pole bitwy, które jest częścią jakiegoś tam świata. Twój pokój podejrzewam, że też jest kwadratowy (albo prostokątny).

Poza tym, ty nadal nie rozumiesz, że nawet jeśli zostają dodane pewne elementy magii i science fiction, typu właśnie zmartwychwstanie po śmierci, rzucanie zaklęć itp, itd, to wcale nie oznacza, że ten świat ma być automatycznie pozbawiony zdrowego rozsądku i zasad logiki.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 13:46   #87
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arcan Pokaż post
Gdybym chciał grę z naciskiem na realizm, pograłbym sobie w simsy.

simsy.



?!


Kiedy Dota wyjdzie, wiadomo coś już?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 13:51   #88
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Ale po co eliminować te ograniczenia, skoro nie eksploatuje się nowych możliwości i kurczowo trzyma się rozwiązań, które wynikały z ograniczeń?
Między innymi po to, żeby nie mieć ograniczenia rozmiaru mapy. DotA zbliżała się już do granicy przewidzianej przez wc3 i nie dałoby się już później dodać żadnego bohatera, przedmiotu, itp. itd.
A czy się ich (tych rozwiązań) trzyma? Nie. W docie np. gdy weaver używał skilla skukuchi (niewidzialność + przyspieszenie) to nie wchodził w niego skill venomancera - poison nova. W DotA2 już nie ma takich ograniczeń, zatem skill działa normalnie.

I właśnie o takie zmiany chodziło wszystkim graczom.
I jeszcze raz pytam - jakich możliwości? Nie chcemy drugiego LoLa, tylko dotę.
__________________

Ostatnio edytowany przez Tompior - 03-12-2011 o 13:55.
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:02   #89
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Innymi słowy, cała ta szopka z drugą częścią jest po to, żeby móc dodać parę bugfixów i strzepać na tym niezłą kasę.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:05   #90
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

A LoL działa charytatywnie.

Druga część jest po to, żeby uwolnić się od programów trzecich. Jest po to, żeby stać się dobrą i medialną grą - bo jak komuś wytłumaczysz na szybko, że DotA to mapa do warcrafta 3 itp. itd.
Czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć, że DotA sama w sobie była bardzo dobra, tylko potrzebowała lepszego interfejsu?
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:15   #91
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
A LoL działa charytatywnie.

Druga część jest po to, żeby uwolnić się od programów trzecich. Jest po to, żeby stać się dobrą i medialną grą - bo jak komuś wytłumaczysz na szybko, że DotA to mapa do warcrafta 3 itp. itd.
Czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć, że DotA sama w sobie była bardzo dobra, tylko potrzebowała lepszego interfejsu?


No ta.


Nie ograniczaj się silnikiem warcrafta - zrób dokładnie tę samą grę.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:19   #92
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Czy wy w ogóle czytacie co ja piszę?

Nie jest taka sama, tylko ulepszona. I co wam to przeszkadza, że DotA 2 (o dziwo?) będzie podobna do DotA "1"? Lepiej gdyby była LoLem 2, co nie?

Społeczność DotA chciała taką samą grę, tylko bez ograniczeń silnikowych i z nowym interfejsem - i takie coś do tej pory dostaliśmy. Na ten stan rzeczy najwięcej narzekają LoLowcy, co jest dla mnie nielogiczne.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:32   #93
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Nazywanie tego "Dota 2" (co wskazuje na to, że to sequel, czyli coś innego) i dawanie ludziom dokładnie tego samego + naprawienie bugów i jakieś nowinki techniczne, jest po prostu głupie.

To tak jakby Black Isle wypuściło Baldursa 2 - ludzie rzuciliby się na to, sądząc, że to nowa historia itp, a dostaliby to samo, co w poprzedniej części, tyle tylko, że bez jakichś tam bugów i ograniczeń silnika.

Innymi słowy, Valve liczy głównie na kasę, jedzie na renomie starej Doty, nie robi niczego, żeby zaadresować ją i rozreklamować wśród nowego targetu. To po prostu kolejna nieszkodliwa pseudo konkurencja dla LoLa
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:34   #94
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

To ja dalej nie rozumiem, dlaczego HoN nie odniósł sukcesu. To też była wierna kalka Doty, uniezależniona od programów trzecich, bez ograniczeń w stosunku do rozmiarów mapy oraz, bo nie wiem czy dokonano tego, możliwością poprawienia tych bugów.

IceFrog dobrze sobie radzi z kontrolowaniem balansu w grze, ale nie przypominam sobie, aby wprowadził jakąkolwiek znaczącą zmianę odkąd przejął pałeczkę. Nic dziwnego, że ludzie woleli grę tworzoną przez m.in. Guinsoo, któremu zawdzięczacie receptury czy Roshana. Grę, w której nie bano się wprowadzać nowych rozwiązań (nigdy, przenigdy nie zrozumiem psioczenia na trawę w LoL-u), zamiast serwować cały czas ten sam, nudny aż do bólu, odgrzewany kotlet w lepszej oprawie graficznej.

Ja mam gdzieś, czym jest DotA 2, ale boli mnie, gdy ktoś próbuje mi wmówić, że wymaga ona więcej skilla od LoL-a, bo można deniować creepy.
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 03-12-2011 o 14:36.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:42   #95
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
Ja mam gdzieś, czym jest DotA 2, ale boli mnie, gdy ktoś próbuje mi wmówić, że wymaga ona więcej skilla od LoL-a, bo można deniować creepy.
Ale przecież tak jest.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 14:44   #96
malydok
Użytkownik Forum
 
malydok's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2008
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 35

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
malydok ma numer GG 2153682
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Nazywanie tego "Dota 2" (co wskazuje na to, że to sequel, czyli coś innego) i dawanie ludziom dokładnie tego samego + naprawienie bugów i jakieś nowinki techniczne, jest po prostu głupie.

To tak jakby Black Isle wypuściło Baldursa 2 - ludzie rzuciliby się na to, sądząc, że to nowa historia itp, a dostaliby to samo, co w poprzedniej części, tyle tylko, że bez jakichś tam bugów i ograniczeń silnika.

Innymi słowy, Valve liczy głównie na kasę, jedzie na renomie starej Doty, nie robi niczego, żeby zaadresować ją i rozreklamować wśród nowego targetu. To po prostu kolejna nieszkodliwa pseudo konkurencja dla LoLa
Człowieku, co ty w ogóle porównujesz - typową grę RPG, w której fabuła jest podstawą rozgrywki, z grą arcade'ową, w której liczy się głównie zręczność gracza?

Dota 2 ma być dotą, która wychodzi z mroków undergroundu i uderza w mainstreamową scenę esportową. I to właśnie robi przez funkcjonalności jak na przykład proste live streamowanie gry.
__________________
Think for yourself,
question authority.

Ostatnio edytowany przez malydok - 03-12-2011 o 14:46.
malydok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2011, 22:57   #97
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post
To ja dalej nie rozumiem, dlaczego HoN nie odniósł sukcesu. To też była wierna kalka Doty, uniezależniona od programów trzecich, bez ograniczeń w stosunku do rozmiarów mapy oraz, bo nie wiem czy dokonano tego, możliwością poprawienia tych bugów.
Podczas wczesnej bety to HoN jeszcze w miare przypominal DotA ( z tego co pameitam wtedy kazdy bohater byl portem z doty) ale to co zaczeli robic, to wyszla nie udana hybryda. Chociazby brak przez dlugi czas orb effectow, ktore chyba wprowadzili ponad rok po premierze.
Kolejna glupota tworcow HoNa bylo dodawanie niezbalansowanych OP charow. Chociazby ulti plague ktore robilo mini-stun na kazdym targecie, stary madman, czy najbardziej debiliny char swych czasow- Chronos( void). Z kazdym hitem kradl 1 agi na podajze 5 sekund, chyba ze "odswiezyl" robiac hita ponownie.
Nie mowiac o tym ze na poczatku gra miala model platnosci placisz raz- masz wszystko. Potem dodali jakies debilne skiny itp i wszedzie pisali " bedzie mozna kupowac tylko skiny itp rzeczy, ktore nigdy nie wplyna na balans gry, poprzez dawanie przewagi graczom"
A pod koniec przeszli na model platnosci freemium. ( cos a la LoL) Starzy gracze ktorzy juz byli zli na skiny, sie okazalo ze teraz kazdy ma hona.
Oraz debilny early access. Mozesz kupic sobie "early access" Masz dostep do bohatera przez 2 tygodnie, zanim zostanie dopuszczony do kupna za punkty z gry lub dorzucony do puli kont legacy ( legacy- konto kupione za czasow, jak mozna bylo kupic hona za jednorazowa oplata)
Wlasnie m in przez takie rzeczy HoN nigdy nie zdobyl super popularnosci ( brak balansu, gdzie OP hero sie balansowalo wstawiajac jeszcze lepszego koxa) i przez rzeczy ktore wymienilem. Tworcy sami nie mieli pomyslu co robic tworzac to co tworzyli. I tyle na temat.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2012, 23:33   #98
--Ogorek--
Użytkownik Forum
 
--Ogorek--'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 612
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia <333
Poziom: 45~
Poziom mag.: 43
Domyślny

Jakby ktoś miał niepotrzebnego beta keya albo zaproszenie to prw

Dota 2 ma wyjść podobno w czerwcu po wprowadzeniu wszystkich championów
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez accept Pokaż post
Elo
na czym mogę dużo zarobić +250 rp głównie to chodzi mi tylko o kasę exp się nie liczy
POMOZ OGORKOM Z AFRYKI

Ostatnio edytowany przez --Ogorek-- - 29-01-2012 o 21:09.
--Ogorek-- jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2012, 20:31   #99
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Co do logiki zabijania własnych creepów - są one bezmózgimi "żywymi tarczami" i nie można porównywać ich do sojuszników (świadczy o tym choćby fakt, że można przejąć nad nimi kontrolę etc. Jeśli szukasz logiki w ten sposób Yoh, to postacie leczące powinny spamować healem, żeby jak najdłużej utrzymać przy życiu cennych towarzyszy (aka creepy).

Nie podoba mi się hejt na LoLa, ale hejtowanie doty 2 przez graczy LoLa jest po prostu śmieszne. Dalej wmawiajcie sobie, że to odgrzewanie starego kotleta. Tak tak, widocznie zbyt mało oleju macie w głowach, żeby zrozumieć, że ogryginalna dota NIE jest materiałem na popularną grę. (Bo jest tylko modem do WC3, bo nawet chwilowa utrata połączenia skutkuje końcem gry czy choćby dlatego, że grafika nie jest tak urzekająca, jak była przy wydaniu Warcrafta 3) A last hity są w docie trudniejsze i kropka. Jakoś grając normala w Dota2 z ekipą GBT (mistrzowie Polski w LoLa) outcsowałem ich haniebnie, mimo iż w lolu jestem ścierwem : p (a Makler, Cinek i Mokka właściwie pokazali mi dawno temu co to dota, więc to nie jest tak, że nie mieli styczności z grą.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2012, 20:41   #100
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ja w docie nie mam problemów z csem, ale najczęściej na linii trafia się jakiś tard, który randomowo auto atakuje creepy i przez niego nikt nie może last hitować.
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 30-01-2012 o 20:42.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:00.


Powered by vBulletin 3