Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-05-2006, 21:29   #21
Coco
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jesli macie jakies pytania piszcie

Ostatnio edytowany przez Coco - 30-05-2006 o 21:31.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-06-2006, 12:03   #22
Nyksus
Użytkownik Forum
 
Nyksus's Avatar
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 660
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 85+
Skille: 82+
Poziom mag.: 16
Nyksus ma numer GG 9762142
Domyślny Problem:/

Siemka

Mam konto z PACCem i ktoś mi je haknąl. Mam Recover Keya i postępuje według instrukcji którą napisaliście.I mam problem bo robie tak :

1.Włączam www.tibia.com
2.Daje My Account
3.Daje Account Lost
4.Wpisuje name postaci
5.Zaznaczam My account has been hacked
6.Daje "I have lost my email adress"

I jak nacisnę "ok" to mi wyskakuje okienko "Refusal" z tekstem :
"If you have lost access to the registered email address, try to get it back. For example, you can contact your email provider and ask for help. Once you have access to the registered email address you can also get back access to your Tibia account via the Lost Account Interface. Please understand that if you cannot get access to your email address all you can do is to create a new account and start over. "


A w instrukcji pisze że niby mam podac teraz r keya jak nie mogę

Co mam robić?
__________________
Fajni Chlopacy _/
Nyksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2006, 11:29   #23
Sad Flower
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 04 2006

Posty: 7
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sad Flower
Profesja: Knight
Świat: Hiberna
Poziom: 12
Skille: 34/29
Poziom mag.: 2
Problem

male pytanko, ... Na tibia.com pokazuje mi cos takiego jak chcem sie zalogowac : "Account disabled for five minutes. Please wait."
Co to znaczy.....??
Sad Flower jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2006, 15:30   #24
Jaryn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 04 2006

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Inferna
Poziom: 29
Domyślny

"Account disabled for five minutes. Please wait."
Oznacza że za dużo prób logowania było na te konto. I teraz musisz czekac.


A teraz ja mam takie pytanie: Czy jeżeli mam keyloggera na koputerze, a jestem tego pewnie 2 raz hack ;/, to czy da mi cos jezeli odinstaluje cala tibie i wgram ja od nowa?
Jaryn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 16:34   #25
filip7716
Guest
 

Posty: n/a
Problem gościu ukradł mi konto pomocy - co robić?

kolo miał mnie wziąćć do gangu był zaufanu=ym kumplem jednak gdzy dałem mu mój numer zara shakował mi całe konto i pozmieniał emile żebym nie odzyskał hasła!! Koledzy pomużcie. Postaciami byłe high lv. Co robic? mój emile to [email protected] prosze o pomoc
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 17:53   #26
DinIchThys
Użytkownik forum
 
DinIchThys's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 9
Dumny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jaryn
"Account disabled for five minutes. Please wait."
Oznacza że za dużo prób logowania było na te konto. I teraz musisz czekac.

Tak, to prawda, ale ja nie rozumiem dlaczego nie moge na konto wejsc od roku...
DinIchThys jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2006, 19:24   #27
Sir Emilio
Zbanowany
 
Sir Emilio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 19

Posty: 814
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: ^^
Skille: 1337
Poziom mag.: hm
Sir Emilio ma numer GG 6082309 Sir Emilio ma login Tlenu bartek_maly@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DinIchThys
Tak, to prawda, ale ja nie rozumiem dlaczego nie moge na konto wejsc od roku...
mozliwe, ze masz cos nie tak z netem bo watpie zeby to na serverze byly jakies problemy - mozesz napisac na forum o swoim problemie [forum tibia.com]
Sir Emilio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-06-2006, 09:08   #28
Delent
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja mam pytanie z innej beczki:

Jak moge odzyskac shakowane konto, lub przynajmniej je zawiesić?

Ostatnio pewien gość zaproponował mi wstąpienie do gildii Wariors. Podał mi link żebym obejrzał ją itp. Normalnie wyświetliła mi się lista osób w gildi itd. Facet poprosił mnie, żebym sie wylogował z Tibi na około 20 min., to pomyśllałem że poprostu coś zmieniaja, czy co.

No to loguje się po 25 min. i pojawia się komunikat :

Account number or password is not correct.

No to myśle, cos źle wpisałem. I jeszcze raz wpisuje:

Account disabled for five minutes. Please wait.

I za 5 minut to samo, to samo, to samo... Nawet wysyłałem sobie nowe hasło i nic.


Proszę o szybką pomoc ....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2006, 23:24   #29
therifler
Guest
 

Posty: n/a
Problem

Dobiliście mnie, niestety w tibie grają przeważnie ludzie młodzi po 10-15 lat... Taka osoba nie zna architektury systemu, luk, zabezpieczeń... Ponadto zabezpieczenie jak nazwa wskazuje zabezpiecza... Nieważne że to pomaga... To nie daje eliminacji zagrożeń tylko zabezpiecza co idzie z tym że zawsze zostaje t o pole aby wejść na PC.

Mam 17 lat, zajmuję się programowaniem. W mojej karieże napisałem backdoor'a, troche ciekawych skryptów html injection opartych na shellu...
I serio, nieważne jak sie zabezpieczycie, i tak można bezproblemowo wejść na kompa...

Test Rifler'a nr #1
Sieć. 2 Komputery + internet... Metoda? Nasłuch (sniffing). Informacje:
Otóż przy zalogowaniu się do serwera gry hasło musi zostać wysłane a więc jest możliwość przechwycenia jego (z innego komputera) i tu żaden, ale to żaden program nic nie pomoże... Bo dane i tak muszą być przesłane... W ten sposób bardziej uzdolniony osobnik (lub mniej) może przechwycić wasze hasło i acc id... Nieważne czy zaszyfrowane czy nie... Na każdy hash jest algorytm jak to idzie, nawet jeżeli jest to jednostronny jak np MD5... Go można odkodować metodą BruteForce gdzie sztuka polega na tym że program generuje nam kolejne opcje np: [a,b,c,d,..,aa,ab,ac,...,ba,bb,bc] następnie jest to poddane algorytmowi hash'u i porównywane z wzorcem...

Przed tym sie nie da zabezpieczyć...

Test Rifler'a nr #2
Backdoor - 2 pc... Metody? Można mailem, a także użyć obietku klasy OLE gdzie wywoływanie jest przez przeglądarke internetową (firefox, ie...) czego żaden program nie wykryje...! Skrypt przetwarza dane i idą do bazy lub z serva na maila osobnika zbierającego hasła...

Zabezpieczenie? Można minimalnie, ale nawet jeżeli myślicie że w winxp każdy program otwiera proces to sie mylicie... Podpinamy biblioteke *.dll pod choćby directx'a i już mamy QuQu...

-----------------------
Myślę że to zmieni wasze zdanie na temat tego czy da sie coś zrobić... Ja osobiście mam to wszystko w 4 literkach i sie nie zabezpieczam, bo jak ktoś będzie chciał to i tak pozyska (toż to nie problem)...

Ponadto dodaję... Antywirus wykrywa wyłącznie wirusy i inne pochodne za pomocą wbudowanych sygnatur, jeżeli takiego wirusa nie ma w bazie (np. jak ja napiszę) to antyvirus nie wykryje... Ba... Niektórzy powiedzą że heuturystyka sobie poradzi... Otóż nie! Heuturystyka to beznadziejne narzędzie dające 0,001% szansy na wykrycie nowopoznanego wirusa który nie widnieje w sygnaturach.

Więcej? Nieee... Można robic twierdze przed lamami (dziećmi które chcą nam podwalic hasło i mieć radoche) ale przed bardziej zaawansowanym nie ma ucieczki...

Myślę że zmieni to wasz sposób myślenia, gdyż 50% tego co widze to bajki nie z tej ziemi... Pozdrawiam

Zamieszczone informacje nie mają na celu prowokować ludzi do nauki hackingu, kradnięcia kont i tym podobnych. Nie mają też na celu wyśmiania czyiś sposobów zabezpieczeń, a także nie mają na celu uczyć metod... Mają uświadomoć że osoby które myślą że się nie da włamać - da sie i to w kilka godzin na każdy komp na windowsie...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2006, 22:54   #30
szycha125
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

siema all
mam pytanie
wlaczylem raz ketloggera;/
i teraz mamy pytanie dlaczego niemoge wejsc na strone http://www.tibia.com
;/
(ale i tak konta mi shackowali)
pzdr
czekam na odp
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2006, 15:36   #31
Tutivihi
Użytkownik Forum
 
Tutivihi's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2005
Wiek: 31

Posty: 57
Tutivihi ma numer GG 6325325
Domyślny

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc zadam pytanie tutaj - zapomniałem passa do maila, a chciałbym go zmienić na inny (e-mail). W związku z tym - czy żeby zmienic obecny adres na nowy potrzebuje hasła do starej skrzynki ( w sensie czy na starą pocztę dostanę nowe hasło czy cuś)? Od razu powiem, ze nie mam pacca (rec~ key).
__________________
20kb r0x
Tutivihi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2006, 14:14   #32
Prostyy
Użytkownik Forum
 
Prostyy's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Lokacja: Dąbrowa Górnicza
Wiek: 31

Posty: 290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 150
Skille: 90+/75+
Poziom mag.: 19
Prostyy ma numer GG 1000
Domyślny

http://virusscan.jotti.org/ ta stronka dla tibia hax0rów nie ma znaczenia bo kto chce kraść komuś konta czy tam itemy i tak kupuje keyloggera wersje VIP za 20-50 zł która jest niewykrywalna + może zbnindować z jakąś inną aplikacją
__________________
28 maja 2007
Wszystkie marzenia tibijskie zrealizowane


Postac juz dawno sprzedana
Prostyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2006, 13:51   #33
Hochsztapler
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Hack

no niby wsztsto super opisane ale ja mam problem troche inny jednak, koles wszedzl mi na konto ale to jeszcze nie taki problem,nie pamietam hasla na mail zeby zmienic haslo dostepu do tibii,co moge zrobic? komu zglosic zeby koles dostal bana? gram druga postacia i on sobie gra obok moja,troche beznadziejna sytuacja,help,fuck thief!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 04-07-2006, 21:02   #34
Hochsztapler
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Naciągacze i frajerzy

od jakiegos czasu grasuje w Tibii koles,ktory szuka ludzi do gildii,podaje przy tym stronke np. www.refugia-guilds.go.pl ,i zeby na niej sie logowac aby do niej wstapic,stronka wyglada identycznie jak tibia.com dlatego mozna dac sie zlapac,koles podaje sie takze jako dziewczyna,i pisze ciagle z innych postaci, bo hakuje ciagle kogos nowego zeby nie dostac bana,wiec uwaga,to koles ktory zyje w jaskini i tak zajmuje sie zarabianiem na zycie "grajac" w Tibie,jaskiniowy hakier
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2006, 22:18   #35
Ludwik Mati
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 31
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Gildia: Nie mam :D
Świat: Pisiora
Poziom: 300
Skille: 1/1
Poziom mag.: -9
Ludwik Mati ma numer GG 3216515 Send a message via Skype™ to Ludwik Mati
Domyślny

Ja własnie natym kocie podałem złego imejla bo myślałem że to mój a to zópełnie kogoś innego no i koles wziął mi wszystkie rzeczy ale na Guardi zostawił
Ludwik Mati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 14:05   #36
sebek polaczek
Użytkownik forum
 
sebek polaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 8
Domyślny

Ja gram w tibie juz 2 lata i nigdy mi niezhakowali postaci mam dobrego fire walla a scanownie kompa sie neiboje tata skanuje xD a jak haker tibijski hakuje to zanczy ten od tibi to on kradnie (znaczy daje kare) to tylko itemki z tej postaci na kturej koś pasy podał .

WYSZUKIWARKA OPERA
Niewiem czy dobrze muwie ale jak sie sprawdza wyszukwarką opera i wpadnie sie na jakąś strone z keylogerem to "OPERA" zciąga ten plik ale nieuruchamia go znajduje sie potem ten plik w C:\bal bkla bla jak to tam ma gdzie jest zainstalowana opera \opera\profile\cache4 < w tym pliku cache4 zapisuje wszystko zdjęcia strony warto to czasami przeskanować
Jeszcze jak już koniecznie ogląndacie jakieś witryny to najlepiej na odłonczonym kablu od kompa modemu albo jak ktos ma neo to neo rozlonczyć
jak cos napisałem podwujenie znaczy ktoś coś napisał a ja to samo to nawet nieczytalem calego

Ostatnio edytowany przez sebek polaczek - 12-07-2006 o 14:14.
sebek polaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2006, 14:25   #37
sebek polaczek
Użytkownik forum
 
sebek polaczek's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Delent

Ostatnio pewien gość zaproponował mi wstąpienie do gildii Wariors. Podał mi link żebym obejrzał ją itp. Normalnie wyświetliła mi się lista osób w gildi itd. Facet poprosił mnie, żebym sie wylogował z Tibi na około 20 min., to pomyśllałem że poprostu coś zmieniaja, czy co.

po pierwsze zawsze jak sie na tyaką strone wejdzie to klinijcie na jakiegos gracza okarz esie ż e on nawet do zadnej gildi nienalezy i wtedy jest lol a i jak jest taka strona to pamietajcie ze niepowinno byc na dole rubyk na wpisanie swoich pasów a i c do linku

Tak powinien zaczynać sie link gildi na tibia.com http://www.tibia.com/community/?subtopic=guilds A nie www.tibia.za.com albo www.wariors-gildia.pl bo to jest szajz
Wy jeśteście smieszni wiecie jak łatwo sie robi takąstrone do przewalenia poprostu bierzes pierwszą lepszo guildi w leym gurnum rogu plik =>zapis zjako zmieniasz w pajączku co chcesz i zawieszasz na jakimś linku i tyle dokladniej nie bede muwił bo coś wam sztreli do głowy i takie cos zrobicie

Ostatnio edytowany przez sebek polaczek - 12-07-2006 o 14:29.
sebek polaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 20:07   #38
Krzych91
Użytkownik forum
 
Krzych91's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: NH* Kraków
Wiek: 32

Posty: 7
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Guardia
Poziom: 10
Skille: 19/21
Poziom mag.: ><
Krzych91 ma numer GG 9129589
Domyślny I Am Hacked

Mnie też shackowali współczuje Ci eh...ten nooby na 2 lvl nie umie taki Expic a innemu nie pozwoli
Krzych91 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2006, 21:30   #39
Potworek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2006

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arka Tiria
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 88
Skille: 87/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

mnie tez hakli
uwaga na celestal'a

Ostatnio edytowany przez Potworek - 22-04-2007 o 19:48.
Potworek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2006, 14:07   #40
Bzuzulka
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Chacker!!!

Uwaga na gościa Alspipal Thon
Proponuje wejście do gildii i chackuje!!!
Mnie on schackował, zabrał różdżkę, kasę, armor


Poradnik exstra.
Przynajmniej mam postać

Ostatnio edytowany przez Bzuzulka - 18-07-2006 o 14:09.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:22.


Powered by vBulletin 3