Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-08-2011, 16:08   #21
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Grałeś Eve kiedy był na nią boom, bo SorakaBot aka Blacksteal wymyślił dla niej build pod AD i na dodatek junglował
Grając na 1200 taka Evką to nie był żaden problem zdobyć trochę ratingu, nawet plagiator kamalol wyszedł evką na bodajże 1700

Ja z 900 na 1300 wyszedłem ze 100% win ratio Malzem, kiedy był uważany za słaby pick i we wszystkich tier listach był w 3 albo 4 tierze.

Poza tym, twoje argumenty są żałosne, to że w jednej grze miałeś Maokaia pod AD (ja miałem zylion Ashe, MFek i Ezrealów z manamune i jakoś potrafiłem wygrać takie gry) nie znaczy, że taka jest reguła na rankedach. Jak jesteś dobry, to się wybijesz, ja mając 200 winów szalałem na rankach, spadłem na 900 i nie miałem żadnych, absolutnie żadnych problemów, żeby wyjść z tego ratingu i wbić na 1600.

Ty jesteś po prostu słaby. Grasz same normale i narzekasz na denny poziom, na rankach nie zagrasz, bo tam poziom też jest, rzekomo, denny, ale skoro nie potrafisz wygrywać gier na 1100-1200, to kim jesteś, jeśli nie low elo scrubem?

Ja koledze znerfionym Twitchem wyszedłem z 1100 na 1300 bez absolutnie żadnych problemów, nawet mając kompletnych debili w teamie. Potem się znudziło, bo twitch to syf i wróciłem do gry na swoim koncie.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-08-2011, 16:21   #22
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

Tekst z Gamecorner.pl
Cytuj:
Drużynę grającą w DotA 1/StarCrafta2/Warcrafta 3. Nadal wydaje się Wam, że ten jeden milion w turnieju DOTA 2 to dużo?

Jak donosi RPS, spekulacje narosłe wokół transakcji mówią, że Sicong Wang, dyrektor Wanda Enterprises, wykupił drużynę Catastrophic Cruel Memories za 40.000.000 yuanów, czyli 6,2 mln dolarów, czyli jakieś 17,5 mln złotych.

Skąd ten ruch? Być może w tym, że zespół Invictus Gaming (owe dawne CCM) będzie brał udział w turnieju DOTA 2 i ma nadzieję wygrać główną nagrodę. Najwidoczniej pan Wang widzi w tych Chińczykach żyłę złota i żywi nadzieję, że inwestycja zwróci się po paru meczach.

Ech, a kiedyś Porsche na Quakeconie robiło na wszystkich wrażenie...
to dopiero trzeba mieć nasrane xD
__________________
Marchewki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2011, 00:27   #23
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@9-latek aka joh
Gdybym chciał, wybiłbym się grając choćby tylko Cassiopeią i wszedł na takie elo, na jakie zasługuję. Ale ja po prostu NIE GRAM rankedów. Po prostu tego nie robię :)
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2011, 01:18   #24
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Ale ty zasługujesz na swoje unranked
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2011, 01:53   #25
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Koniec flame'u o LoLu, z lenistwa was nie powarnuje, ale to ostatni raz. Jak chcecie się o to kłócić, to w temacie LoL'a, albo najlepiej na PW.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-08-2011, 20:40   #26
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

http://dota2.com/tournaments/international/

Zapisy do bety dota2.

Dla tych co nie widizeli.

http://www.youtube.com/watch?v=-cSFP...ture=autoshare trailer dota2.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-08-2011, 02:40   #27
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Trailer fajny, ale jego styl graficzny niezbyt mi się podobał. Mam nadzieję że gra będzie wyglądała mniej plastikowo.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2011, 03:24   #28
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Strasznie zawiodłem się na DoTA2.

Spodziewałem się czegoś zupełnie innego, świeżego, o wysokim standardzie, z fajnymi pomysłami. Zobaczyłem klon HoNa i DoTy na silniku warcrafto-podobnym z tą samą mechaniką, stylistyką i systemem rozgrywki. Niech ktoś mi poda czym to się tak bardzo różni od HoNa przez co miałbym w to zagrać, a dostanie buziaka ;;. Nie dziwię się, że nie pokazali wcześniej tej gry. Gdyby to zrobili, każdy przekonał by się, że nie warto się nią interesować, bo to zamiast rewolucyjnego tytułu, kolejny nędzny klon. Nie wiem czy ten cały turniej i nagroda przyćmi nędze DoTA2.

Reasumując: LoL >>> DoTA2, na chwilę obecną. A szkoda.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2011, 09:56   #29
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Trochę z ciekawości oglądałem wczoraj kawałek streamu i jedno wiem na pewno - ta gra mi do gustu nie przypadnie. 10 minutowe picki to jakiś żart. Komentatorzy byli kompletnie do d*py. Styl graficzny też do mnie nie przemawia.

Wszyscy tak się ekscytują tą Dotą, ale, sam nie wiem... ja tam nie zauważyłem absolutnie nic innowacyjnego, świeżego, fajnego... ot, kolejna gra z jakiegoś gatunku.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2011, 10:46   #30
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@Ryba
To nie jest DoTA2 , ale DOTA 2. To już nie jest skrót, ale nazwa gry. DOTA 2. Po prostu.

Oglądając streamy nic w tym aż tak fajnego nie widzę, ale trzeba zagrać by ocenić grę, więc się nie wypowiadam.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2011, 05:56   #31
CNRDG
Użytkownik Forum
 
CNRDG's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2009
Lokacja: Tokyo Dome
Wiek: 33

Posty: 33
Domyślny

10 minutowe picki to żart? DDD Sam jesteś żart, twoja wiedza na tematy doty równa się zeru, więc daruj sobie takie pro wywody o czymś o czym nie masz pojęcia D Sorry ale to wasze lolowe bezmózgowie w tematach/filmach doty już się zaczyna robić nudne... "OMG PICKI 10MIN WTF" "OMG WHY ARE THEY KILLING THEIR OWN CREEPS? WTF" etc.

DOTA 2 jest dokładnie tym samym co dota, w skali 1:1; ci sami bohaterowie z tymi samymi umiejętnościami, itemy te same etc. Usprawniono kilka rzeczy na które nie pozwalał engine wc3 oraz podrasowano grafikę. Ta gra nie miała być żadnym elo joł roz*****szem tylko godnym następcą doty, tworzona głównie dla tej właśnie społeczności, więc skończcie swoje pierdoły że to nie jest żaden ultra new shit. Dlaczego ktoś miałby grać w dota 2 zamiast hona/lola/innych kopii? Z tego samego powodu dla którego gra się w dota, bo jest po prostu lepsza i bardziej competitive.

Aha a taki turniej LAN jak na gamescomie to będzie organizowany co roku z co najmniej taką samą pulą, więc pozdro dla misiaków z lola xD

+ DOTA 2 dopiero wchodzi w fazę beta, valve uruchomiło stronę gdzie można ocenić wygląd każdego hero + każdego skilla + UI i elementów grafiki, z pewnością finalny produkt będzie wyglądał zupełnie inaczej

I czy możecie raz i na zawsze zakodować sobie w swoich główkach że to hony/ole są kopią doty a nie na odwrót? I nie martwcie się o to że gra zdechnie, generalnie to cały fanbase dota przejdzie na dota2, zresztą dota2 wygrała IGN ppl choice award dla najlepszej gry pokazanej na gamescomie.

Pro plejerzy którzy brali udział w The International powiedzieli że DOTA 2 wgniecie e-sport oraz że jest to najlepsza gra pośród tego gatunku, wielu z nich także pogrywa w LoLa więc są to opinie neutralne ;p

Generalnie to bym tego nie pisał gdybym nie zamulał w pracy...

~Pro gracz defense of the ancients & lol hater
__________________

Ostatnio edytowany przez CNRDG - 28-08-2011 o 06:03.
CNRDG jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2011, 10:44   #32
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

szczerze mowiac nie obchodza mnie twoje "prorocze" teorie, ale LoL to nie jest kopia doty.kthxbai
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2011, 22:16   #33
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CNRDG Pokaż post
Pro plejerzy którzy brali udział w The International powiedzieli że DOTA 2 wgniecie e-sport oraz że jest to najlepsza gra pośród tego gatunku, wielu z nich także pogrywa w LoLa więc są to opinie neutralne ;p
Ta, tak neutralne jak twoja.

Twojego posta można zamknąć w słowach "fanboy protection" i umieścić go głęboko w dupie, bo nie ma żadnej wartości merytorycznej. Szczerze mówiąc, to nawet nie opłaca się go czytać, a zrobiłem to tylko z ciekawości jak bardzo jesteś głupi.

Cytuj:
tylko godnym następcą doty, tworzona głównie dla tej właśnie społeczności,
Nikt poważny (a Valve jest poważną firmą) nie tworzy gry tylko dla określonej społeczności. Byłby wtedy takim debilem, jak ludzie którzy piszą takie rzeczy.

P.S. Dota 2 jest słaba.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-08-2011 o 22:17.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2011, 01:30   #34
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight Patryk Pokaż post
szczerze mowiac nie obchodza mnie twoje "prorocze" teorie, ale LoL to nie jest kopia doty.kthxbai
hahahahahh LoL ni jest kopia doty ? Smieszny jestes, gdyby nie dota to LoL nigdy by nie powstal.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2011, 02:31   #35
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

A Gdyby Nie SŁoŃce, Nie ByŁoby Życia, Życie To Kopia SŁoŃca? OdkryliŚmy Sens Życia - Żyjemy Po To, Żeby ŚwieciĆ
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2011, 15:28   #36
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A Gdyby Nie SŁoŃce, Nie ByŁoby Życia, Życie To Kopia SŁoŃca? OdkryliŚmy Sens Życia - Żyjemy Po To, Żeby ŚwieciĆ
+1.
Bez twoich rodzicow bys tez nie zyl, i co jestes ich kopia?
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2011, 16:01   #37
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

To akurat głupie, bo jakąś tam kopią ich genów

OOOOOOOOOOOOOOO
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2011, 16:04   #38
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Wiem.LoL ma z Doty MOBA.My z rodzicow mamy geny itp ale nie jestesmy kopia, tylko jestesmy innym czlowiekiem.
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2011, 16:15   #39
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Bzdury. LoL różni się od doty tylko niewielkimi szczegółami i wyglądem mapy. Założenie jest identyczne - masz postać, którą zaczynasz na poziomie 1, w trakcie gry powoli zdobywasz exp i kasę, by kupować itemy. Jest 5v5, takie same rozłożenie lane'ów i mapy, cel to zniszczyć główną budowlę w bazie wroga, po drodze niszcząc wieże i inne budynki. Ten sam bullshit. To samo w HoN i DOTA 2. Zresztą to temat o DOTA 2, więc wypie*dalać tutaj. Wiedziałem że zrobicie z tego tematu wojnę wszystkich MOBA. N/C


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
hahahahahh LoL ni jest kopia doty ? Smieszny jestes, gdyby nie dota to LoL nigdy by nie powstal.
+1
Mimo tego, że gram w LoL, przyznaje rację - to jest po prostu fakt. Wszelkie LoLe, HoNy i inne DOTY 2 to kopie oryginalnej doty. I te wasze filozoficzne teorie są śmiechu warte, bo jedno do drugiego się nie odnosi.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 02-09-2011 o 16:21.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2011, 16:55   #40
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

tfuj skil jest smiechu wart;[
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:17.


Powered by vBulletin 3