Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-04-2005, 22:41   #41
Arathorn
Użytkownik Forum
 
Arathorn's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2004
Lokacja: WWA

Posty: 479
Stan: Na Emeryturze
Imię: --
Profesja: Elite Knight
Świat: Chimera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

kolejny 200+, taa...
nic dodać, nic ująć...
ta miejscówka to wasteland na darce
ten jego demon quest "solostyle" wcale nie był solo, bo najpierw will hunting(~130ms) się wbił i z Ue zabił banshee i uszkodził demony, a potem padł jedną kratkę od tp do wyjścia
XD
Arathorn jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-04-2005, 22:47   #42
eboune
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2005

Posty: 8
Domyślny

A kto mówił, że był solo? Bo nie zgłębiałem zbytnio poprzednich postów...
Pierwotnie miał to zrobić Bart Griffwin (rewelacyjny człowiek), ale nie wyrobił się z levelem i poszedł za niego Will...
eboune jest offline  
stary 25-04-2005, 23:00   #43
Miro
Użytkownik Forum
 
Miro's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Myrtana
Wiek: 36

Posty: 53
Domyślny

Gz ciekawe kto następny
__________________
Padłeś?!,Powstań!!
<Aldora> <Pandoria> <Furora>
Profesja: Profesja:
69 50 61
17 15 15
Skille: 83\50 Skille: 75\44 Skille 80\41

Miro jest offline  
stary 25-04-2005, 23:07   #44
Laureandil
Użytkownik Forum
 
Laureandil's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2005

Posty: 39
Domyślny

Hi Elfes!

Wow Gratki dla tego pana, ale hmm nie widziałem z nim jakiś filmików ogólne go nie znam znam tylko Buble i Seter Gamlbera, ale gratz dla niego .
__________________
Witaj Elfie (lub też nie)

Moje posty są zawsze robione najpierw by:

Cya in Tibia
Laureandil jest offline  
stary 25-04-2005, 23:15   #45
Negative
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 03 2005

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eboune
Witam, jestem Marcel (dla tych, którzy mnie znają, a wielu mnie zna).

Eternal Obliviona pamiętam jak miał 60 level... Bał się zablokować Black Knighta (nie było bramki z ograniczeniem), ale do rzeczy. Niecały rok temu miał 90 level mimo, że share accountował z Lordem Drakore, Will huntingiem, wówczas grał jeszcze Valdenilson (obecnie na postaci Valdenilson the Second) i kilkoma innymi typami. Czasy się zmieniły, kumple podochodzili, poodchodzili, a account sharing z dnia na dzień w oczach cipów stawał się sprawą co raz bardziej priorytetową. Kilka miesięcy temu już pojawiały się przecieki na temat sposobów sprawdzania lokalizacji graczy itp (Game masterzy, Counsellorzy starali się nie rozwijać tego tematu kończąc jakiekolwiek rozmowy z nimi rozpoczynane). To sprawiło, że wielu ludzi zaprzestało dzielić swoje konta, a Eternal ograniczył dostęp ludziom spoza swojego miasta.

Kwestia inteligencji... Inteligentny to on tak naprawde nie jest, ale nie jego za to winić. Na huntach nie łapał zazwyczaj gdy mówiono do niego angielszczyzną poziomu immediate. Nobody's perfect .

Wojna. Eternal nie jest wybitnym wojownikiem, tak jak mówił Rolnix... Poleciał paraliż kilka sdków i chłopak fartem wszedł do pz...

Low level Rolnixa. Był 50 levelowym Elderem z 60 magic levelem, ale jak to bywa na imprezach, ***nął po pijaku rooka. Zwróćcie uwagę, że jest teraz Master Sorcem...

Zapewne pojawią się głosy typu "Gówno wiesz, Eternal nie dzieli konta", "Jesteś lamą, wypie*dalaj"... Sposoby na oszukanie Cipów dot. AccSharingu:
-Zmienne ip + koleś w tej samej sieci - ip zaczynające się podobnie
-Koleś z tego samego miasta, to koleś najprawdopodobniej z tej samej sieci
-Kafejka. Nie moga bannować za inne ip niż zazwyczaj
W związku z powyższym, ip zaczyna się podobnie, np. neostrada ma zawsze początek 83.26.XXX.XXX, więc jeśli loguje się koleś ze Szczecina, który ma Neo i koleś z Białego, który rónież ma Neo, nie ma możliwości sprawdzenia skąd jest, oprócz routowania trasy (polecenie tracert 'ip' w konsoli), ale Cipsoftowi zapewne nie będzie chciało się czychać na tysiące account sharerów, żeby sprawdzic jaki jest jego isp - nie ma szansy, że to zrobią.

Jeśli ktoś zacznie mówić "na pewno tyle osób nie gra w kafejkach!!!", no to pomyślcie logicznie. Dlaczego tylu brazylijczyków jest hackowanych? Bo jeden brazylijczyk idzie do kafejki, patrzy na link do keyloggera i mysli "o, zdubluję sobie kase!" i ściąga... Przychodzi sobie Eternal zadowolony pochwalić się kumplom swoimi itemami , loguje sie i dzień później ma Meksyk zamiast postaci.

Nie wyzywajcie mnie od lam, bo to nikomu nic nie da tyle, że sie wyżyjecie i pomyślicie, że zjechaliście frajera... W gram trzeci rok, klienta Tibii znam jak własną kieszeń, dochodzące do niego pakiety z serwera również...

Wielu brazylijczyków, którzy tworzą zgrane grupy w Tibii, zazwyczaj są przyjaciółmi/dobrymi kumplami na codzień, więc ufają sobie... Na ogół trzymają się razem i bronią nawzajem, nie tak jak polacy...

Nic tylko gratulować organizacji

Sam bym tego lepiej nie ujol

Nice work

Ostatnio edytowany przez Negative - 25-04-2005 o 23:18.
Negative jest offline  
stary 25-04-2005, 23:26   #46
Siwy Snk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 04 2005

Posty: 13
Domyślny

heh zaniedlugo bedzie wiecej tych 200-setnych levelkow <niestety> ale i tak BIG Grtazz dal tego niespodziewnaego pana^^
hehehhe
<harmonia> Nick tajny heh
lvl 23 mlvl <tylko43>
Siwy Snk jest offline  
stary 26-04-2005, 08:39   #47
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

Marcel the knight... Insolvent... Tixisohi... Iglasty... pierwszy domek... former name rolnix'a... auheheaUE... ahhhh to byly czasy na amerce kiedy brass armor byl dla mnie potega . Rolnix gral dlugo mial wysoki lvl potem sie rooknal i stworzyl sorca. On zawsze mial cos pogrzane w garze wiec jego txty mnie nie dziwia . ehhh Eo kiedys na pohu lurowal wszystko co sie dalo i gm biegali i nie wiedzieli czy go zbanowac czy nie.
Wiatrak jest offline  
stary 26-04-2005, 12:18   #48
Lyonis
Użytkownik Forum
 
Lyonis's Avatar
 
Data dołączenia: 22 11 2004
Lokacja: Katowice
Wiek: 33

Posty: 121
Stan: Na emeryturze
Imię: Lyonis
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 66
Skille: 84/81
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siwy Snk
heh zaniedlugo bedzie wiecej tych 200-setnych levelkow <niestety> ale i tak BIG Grtazz dal tego niespodziewnaego pana^^
hehehhe
<harmonia> Nick tajny heh
lvl 23 mlvl <tylko43>
Co wy wszyscy gadacie,że 200 lev+ będzie za niedługo więcej.Przecież 200 lev to trzeba troche pograć.A i tak cachero i eo walili na acc sharing.A z bubble to nie wiadomo.
__________________

Lyonis jest offline  
stary 26-04-2005, 12:52   #49
rolnix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 10 2004

Posty: 34
Domyślny

Akurat chińczycy (konkretnie nie chiny, a hongkong) mają czas na takie pierdoły - Bubble była na wielu zebraniach graczy, i się zdaje, że raczej nie acc share'uje... prędzej ma "malutką" pomoc od swojego boyfrienda GM'a xD, mówię tu nie o free itemsach, ale choćby o zawsze wolnym huntplace =)

Siema Wiatrol, szkoda że ty już nie na Amerze xD
__________________
The ones, who was mine friends, vanished.
The ones, who was people i loved, vanished.
The ones, who i trust, vanished.

Best solo: Demon
Best team: Demon
Sic.
rolnix jest offline  
stary 26-04-2005, 13:53   #50
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

Jak sie ma 60lvl 86/85 skille to jakos sie nie chce na amere wracac ehh za duzo ludzi odeszlo z amery zeby teraz tam wrocic ;/
Wiatrak jest offline  
stary 26-04-2005, 15:00   #51
eboune
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 04 2005

Posty: 8
Domyślny

Co fakt to fakt..
Wiatrak, Marcel The Knighta pamiętasz kiedy był jeszcze mój, czy już Majki?

To była moja druga postać w życiu

Btw. Nie wydaje mi się, żeby Cachero AccShare'ował, ew. swojej pannie dawał wrócić do domku, w razie kicka help itp.

Brazylijczycy _niestety_ mają czas na tibię , nie to co my... (Dzis egzamin humanistyczny był )
eboune jest offline  
stary 26-04-2005, 16:23   #52
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

Zaczelem grac jak juz Majka grala hehe pamietam te czas jak bylem noobkiem Ja nie wiem jak bubble nabila 200 skoro z opinii kolegi ona pojawia sie raz dziennie czasem co kilka dni na 3-4 godzinki... a jutro matematyka
Wiatrak jest offline  
stary 26-04-2005, 17:42   #53
Kepiwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eboune
Witam, jestem Marcel (dla tych, którzy mnie znają, a wielu mnie zna).

Eternal Obliviona pamiętam jak miał 60 level... Bał się zablokować Black Knighta (nie było bramki z ograniczeniem), ale do rzeczy. Niecały rok temu miał 90 level mimo, że share accountował z Lordem Drakore, Will huntingiem, wówczas grał jeszcze Valdenilson (obecnie na postaci Valdenilson the Second) i kilkoma innymi typami. Czasy się zmieniły, kumple podochodzili, poodchodzili, a account sharing z dnia na dzień w oczach cipów stawał się sprawą co raz bardziej priorytetową. Kilka miesięcy temu już pojawiały się przecieki na temat sposobów sprawdzania lokalizacji graczy itp (Game masterzy, Counsellorzy starali się nie rozwijać tego tematu kończąc jakiekolwiek rozmowy z nimi rozpoczynane). To sprawiło, że wielu ludzi zaprzestało dzielić swoje konta, a Eternal ograniczył dostęp ludziom spoza swojego miasta.

Kwestia inteligencji... Inteligentny to on tak naprawde nie jest, ale nie jego za to winić. Na huntach nie łapał zazwyczaj gdy mówiono do niego angielszczyzną poziomu immediate. Nobody's perfect .

Wojna. Eternal nie jest wybitnym wojownikiem, tak jak mówił Rolnix... Poleciał paraliż kilka sdków i chłopak fartem wszedł do pz...

Low level Rolnixa. Był 50 levelowym Elderem z 60 magic levelem, ale jak to bywa na imprezach, ***nął po pijaku rooka. Zwróćcie uwagę, że jest teraz Master Sorcem...

Zapewne pojawią się głosy typu "Gówno wiesz, Eternal nie dzieli konta", "Jesteś lamą, wypie*dalaj"... Sposoby na oszukanie Cipów dot. AccSharingu:
-Zmienne ip + koleś w tej samej sieci - ip zaczynające się podobnie
-Koleś z tego samego miasta, to koleś najprawdopodobniej z tej samej sieci
-Kafejka. Nie moga bannować za inne ip niż zazwyczaj
W związku z powyższym, ip zaczyna się podobnie, np. neostrada ma zawsze początek 83.26.XXX.XXX, więc jeśli loguje się koleś ze Szczecina, który ma Neo i koleś z Białego, który rónież ma Neo, nie ma możliwości sprawdzenia skąd jest, oprócz routowania trasy (polecenie tracert 'ip' w konsoli), ale Cipsoftowi zapewne nie będzie chciało się czychać na tysiące account sharerów, żeby sprawdzic jaki jest jego isp - nie ma szansy, że to zrobią.

Jeśli ktoś zacznie mówić "na pewno tyle osób nie gra w kafejkach!!!", no to pomyślcie logicznie. Dlaczego tylu brazylijczyków jest hackowanych? Bo jeden brazylijczyk idzie do kafejki, patrzy na link do keyloggera i mysli "o, zdubluję sobie kase!" i ściąga... Przychodzi sobie Eternal zadowolony pochwalić się kumplom swoimi itemami , loguje sie i dzień później ma Meksyk zamiast postaci.

Nie wyzywajcie mnie od lam, bo to nikomu nic nie da tyle, że sie wyżyjecie i pomyślicie, że zjechaliście frajera... W gram trzeci rok, klienta Tibii znam jak własną kieszeń, dochodzące do niego pakiety z serwera również...

Wielu brazylijczyków, którzy tworzą zgrane grupy w Tibii, zazwyczaj są przyjaciółmi/dobrymi kumplami na codzień, więc ufają sobie... Na ogół trzymają się razem i bronią nawzajem, nie tak jak polacy...

Nic tylko gratulować organizacji


****a co ty *******isz za głupoty?? Nic nie wiesz napewno na 100 % a *******isz poprostu kilku userów tego forum nie może pogodzić się z tym że ktoś jest od nich leprzy....
Kepiwi jest offline  
stary 26-04-2005, 18:07   #54
Kepiwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 107
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rolnix
Może jednak nie ma IQ niższego od bandy debili, którzy nie umieją się poprawnie posługiwać j. Polskim. 2003 <-> 2005, oznacza, że się z nim kiszę 3 rok -.-

Na wojnie Br vs. reszta, EO bał się wypulić z DP, a jak to zrobił, to od mojej postaci dostał paralyze'a (miałem ówczas bodaj 45 level), i na black hp się wtoczył do temple.

Jest durny jak but, nie można z nim normalnie pogadać, a każdy jego owner wykazuje się diametralnie inną znajomością Angielskiego - kolejna nie hipoteza, lecz wybitna teza, że account share'uje.

To, że OBECNĄ postacią mam 20 level, oznacza że robiłem ją trzy lata, nie? Debile -.-

Jeszcze kilka cytatów ciekawych:



Podglądasz mnie pewnie nawet w kiblu, skoro o tym wiesz?



Chłopczyku, poczytaj sobie o infrastrukturze internetu w Brazylii. Grubo ponad 3/4 userów korzysta z internetu w kafejkach, więc owszem, mają te same Ip, i CipSoft NIE może na tej podstawie banować.



Tego nawet nie będę komentować, żal słów...

Ogólnie załamał mnie poziom tego forum. I prędzej zmądrzejecie, niż zacznę zazdrościć dla EO. Skoro tak kochacie Br'ów, to może na Tenebrę, co?

Tak to który wtedy EO miał level i ilu was tam było, teraz to EO by podlazł do all explo+exori i po was.... a więc nie każdy kiedyś był masterem -.- i po c*** takie wypracowania piszesz i się wysilasz jak połowa userów ma cię głęboko w dupie...
Kepiwi jest offline  
stary 26-04-2005, 18:33   #55
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

Aj tam EO wali z explo zaledwie tyle co mniej wiecej master sorc z 50lvlem i 50mlvlem z sd wiec ~250 w czlowieka? ;D malutko a o exori nawet sie nie wypowiadam bo na 60lvlu rekord w playera 110 mialem czyli on kolo 300 walnie nie? ;D

Ostatnio edytowany przez Wiatrak - 27-04-2005 o 08:42.
Wiatrak jest offline  
stary 26-04-2005, 18:58   #56
Wypas
Użytkownik Forum
 
Wypas's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 38

Posty: 668
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiatrak
Aj tam EO wali z explo zaledwie tyle co mniej wiecej master sorc z 50lvlem i 50mlvlem z sd wiec ~250 w czlowieka? ;D malutko a o exori nawet sie nie wypowiadam bo na 60lvlu rekord w playera 110 mialem czyli on kolo 600 walnie nie? ;D
Co ty w człowieka nikt z exori 600 niewalnie.
Wypas jest offline  
stary 26-04-2005, 20:26   #57
Kepiwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 107
Domyślny

On z explo i exori luzem by zniszczył 70+mastera... a jak by jeszcze kilku ludzi biło osobe a on by puścił exori i explo to może 100 master xD
Kepiwi jest offline  
stary 26-04-2005, 22:08   #58
rolnix
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 10 2004

Posty: 34
Domyślny

Wiesz co, frajerze? Mówisz, że mnie połowa forum ma w dupie... a pomyślcie, co ja mogę powiedzieć o bandzie debili, których typowa wypowiedź wygląda:

Cytuj:
****a co ty *******isz za głupoty?? Nic nie wiesz napewno na 100 % a *******isz poprostu
Nie ma co, wysoki poziom wysławiania się... TY nic nie wiesz o tym, bo po pierwsze nie grasz na Amerze, po drugie nie byłeś tam, po trzecie nie wiesz, jak EO wtedy cykał dupę...
__________________
The ones, who was mine friends, vanished.
The ones, who was people i loved, vanished.
The ones, who i trust, vanished.

Best solo: Demon
Best team: Demon
Sic.
rolnix jest offline  
stary 26-04-2005, 22:14   #59
Kepiwi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2004

Posty: 107
Domyślny

Ale kłamiesz i skąd wiesz, że nigdy nie grałem na amerze...
Kepiwi jest offline  
stary 26-04-2005, 22:40   #60
Negative
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 03 2005

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kepiwi
Ale kłamiesz i skąd wiesz, że nigdy nie grałem na amerze...

Aff skąd wiesz że on kłamie??

Tam ktos pisal ze z exori 600 walnie ^^ (lol2) (rotfl)
Jak nabije pare lvli(troche duzo lvli) to kiedys walnie te 600 w czlowieka

Oto jego obecny best hit na ludziku



Moze walnie wiecej ale obecnie taki zanotowalem jego rekord^^
Mialem gdzies filmik jak mialem jeszcze 89 lvl i byly wojny miast i pojawil sie EO (mial wtedy 145-150 lvl)i ktos rzucil haslo "All on EO!"
Pralismy go z 40-50 minut i biegal w kolko, przy czym nie moglismy go trapnac....wiem ze walnol na mnie hita z exori 272
Eboune jakimi postaciami grales ?? (amera)
Negative jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:55.


Powered by vBulletin 3