Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Gildie

Notki

Gildie Szukasz gildi? A może szukasz członków do gildi? Tutaj możesz załatwiać takie sprawy.

Pokaż wyniki sondy: Kim chcesz grać na nowym serwerze (głosuj tylko 1)!
Rycerz 54 19.71%
Paladyn 118 43.07%
Czarodziej 86 31.39%
Druid 16 5.84%
Głosujących: 274. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-06-2005, 00:23   #461
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elysian Warior
@michał
A ty nie przesaczasz? 2 tygodnie i chcesz 20lvl? po 2 tygodniach to ja chce miec 60 lvl a po za tym facce mogą mnie w dupe pocałować bo ja ku*wa nie robie przedszkola tylko mam zamiar zaistniec na serwie i jak dobrze pujdzie to zrobic gildie najlepszą na serwie. Masz strasznie laickie podejscie do tego serwa i radze ci nie idz bo tylko czas stracisz- poczekaj lepiej z miesiąc na kolejny( tam se zrobisz gildie i bedziesz faccow przyjmowal )
PS: 20 lvl to ja bede miał juz w pierwszym dniu po wyjsciu z rooka

W 2 tygodnie nie bedziesz mial 60 lvlu..... jezeli dobrze grasz to bedziesz mial z 40, chyba ze ciagniesz w kilku ownerow. Cos czuje ze pierwsza wojna bedzie wlasnie z Toba i wtedy rzeczywiscie zobaczymy jakie masz pvp...


Signed,
POWERABUSER
kalashnikov jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2005, 01:45   #462
Foxium
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Foxies
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Jaki LOL. w ogóle szkoda mi słow na ciebie dziecko. trzymasz ze szwedami, plujesz na polaków to kim ty ****a jesteś? jakimś cieciem chyba. sorry za bluzganie ale inaczej sie nie udało ująć tego po***a pozdro.
Foxium jest offline  
stary 27-06-2005, 09:10   #463
Haan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Dębica

Posty: 45
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Kalah

Elysian nie jest sam. To po pierwsze

po 2: W naszej ekipie jest trochę osób, które nie zamieściły tu swojego postu, a już było najlepszymi an serwie zostawiajac resztę daleko z tyłu.

BTW: Jeśli przyłączysz sie do Szwedów to nie przywiązuj się zbytnio do chara ;p

@GUILD

Wyluzujcie

Niech sobie piszą co chcą. Pogadamy za jakiś miesiac, gdy się ustatkujemy na serwie ;p
__________________
Dębica Strony www dębica
Haan jest offline  
stary 27-06-2005, 09:24   #464
Thomex
Użytkownik Forum
 
Thomex's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2005
Lokacja: Rzeszow
Wiek: 36

Posty: 30
Thomex ma numer GG 1821949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kalashnikov
W 2 tygodnie nie bedziesz mial 60 lvlu..... jezeli dobrze grasz to bedziesz mial z 40, chyba ze ciagniesz w kilku ownerow. Cos czuje ze pierwsza wojna bedzie wlasnie z Toba i wtedy rzeczywiscie zobaczymy jakie masz pvp...


Signed,
POWERABUSER
taaaaaaa.... chyba nie wiesz co piszesz ostatnio na tych nowych swiatach koles w 5 dni zrobil 40 lvl ;o nie pamietam dobrze jego nicku ale byl na jakims forum topick o tym
__________________
Lepiej jest szybko spłonąć niż znikać powoli...
Thomex jest offline  
stary 27-06-2005, 10:56   #465
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomex
taaaaaaa.... chyba nie wiesz co piszesz ostatnio na tych nowych swiatach koles w 5 dni zrobil 40 lvl ;o nie pamietam dobrze jego nicku ale byl na jakims forum topick o tym
Mozesz sie zapytac ile mial ownerów bo napewno nie robil tej postaci solo. Popatrz pallek expi najszybciej w 2 dni, bo z 1-1.5 dnia to wychodzisz z rooka, robisz 20 lvl, naqstepnego robisz jakis 25, a potem guardy 2-3h to lvl wiec sobie policz ile musialby siedziec przed kompem, aby zrobic taki lvl w tak krotkim czasie. Wiec przestan gadac bzdur ze ty zrobisz ten lvl w tydzien, zreszta to wszystko wyjdzie jak juz beda nowe serwy. A 3/4 z tych co sa w tych guildiach nie wyrobia z expieniem i zostana tylko najlepsi gracze. A jezeli beda toczyc sie wojny to macie juz kilka dni bez expienia + odejscie ludzi z najnizszym pvp i dolem bo kilku deadach.

__________________________________________________ ________
@Kalah

Elysian nie jest sam. To po pierwsze

po 2: W naszej ekipie jest trochę osób, które nie zamieściły tu swojego postu, a już było najlepszymi an serwie zostawiajac resztę daleko z tyłu.

BTW: Jeśli przyłączysz sie do Szwedów to nie przywiązuj się zbytnio do chara ;p

@GUILD

Wyluzujcie

Niech sobie piszą co chcą. Pogadamy za jakiś miesiac, gdy się ustatkujemy na serwie ;p
--------------------------------------------------------------------

@ Haan prosze Cie nie rozsmieszaj mnie, powiedz na ilu serwach polacy rzadzac serwem a na ilu Szwedzi, bo widzisz zanosi sie na to ze na new world przejdzie kilka dobrych guild szwedzkich, wiec zobaczymy jak sobie poradzisz a waste chara mialem tylko gdy walczylem po stronie polakow...

Signed,
POWERABUSER

Ostatnio edytowany przez kalashnikov - 27-06-2005 o 10:59.
kalashnikov jest offline  
stary 27-06-2005, 11:47   #466
Foxium
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Foxies
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Flow
Świat: Morgana
Domyślny

Bo jesteś kompletna c*pą i szwedzi odwalali za ciebie robote a ty spokojnie czekales na koniec wojny ****ny asslicker.
Foxium jest offline  
stary 27-06-2005, 12:31   #467
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Foxium
Bo jesteś kompletna c*pą i szwedzi odwalali za ciebie robote a ty spokojnie czekales na koniec wojny ****ny asslicker.

Boze dziecko naprawde lepiej sie nie wypowiadaj na tym forum a najlepiej wogole nic nie mow jezeli nie masz zielonego pojecia o czym mowisz, to taka mala rada na przyszlosc zebys kolejny raz nie wyszedl na idiote... i on ma 17 lat ..przykre...
kalashnikov jest offline  
stary 27-06-2005, 12:55   #468
^Zohop^
Użytkownik Forum
 
^Zohop^'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 37

Posty: 35
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zohop
Profesja: Knight
Świat: Chimera
Poziom: 60
Skille: 89/88
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kalashnikov
Boze dziecko naprawde lepiej sie nie wypowiadaj na tym forum a najlepiej wogole nic nie mow jezeli nie masz zielonego pojecia o czym mowisz, to taka mala rada na przyszlosc zebys kolejny raz nie wyszedl na idiote... i on ma 17 lat ..przykre...
Heh,
Po pierwsze primo.

Nie wrzucaj na Foxa.

Po drugie primo.

Jak tak lubisz szwedow to idz na ich forum, a nie tutaj piszesz ze jestes za swe bo ja osobiscie tak jak i duzo innych osob mamy to w dupie i zupelnie nie wiem dlaczego takie rzeczy w ogole piszesz,

Po trzecie primo.

Piszac takie rzeczy zdajesz sobie chyba sprawe z tego, ze wywolujesz maly skandal wsrod innych Polakow ktorzy nie przepadaja za swe prawda? Bo jak sobie nie zdajesz z tego sprawy to swiadczy tylko o tym, ze jeszcze jestes na tyle mlodziutki i niedoswiadczony, ze nie wiesz ,ze w ta gre graja glownie dzieci 11-14 lat i oni patrza slepo na sprawy wojen narodowych i kazda wypowiedzia w ktorej oswiadczasz ze wolisz walczyc przeciwko Polakom sprawiasz, ze sie bulwersuja a co za tym idzie dochodzi do glupich wojen na forum lol.

W kazdym razie zobaczymy sie na nowym serverze, wtedy sie dowiemy kto jest dobry a kto nie.

Baba~
^Zohop^ jest offline  
stary 27-06-2005, 13:05   #469
Elysian Warior
Użytkownik Forum
 
Elysian Warior's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: Mars
Wiek: 37

Posty: 85
Profesja: Elite Knight
Poziom: 99
Domyślny !!

1. nie gadajcie z nimim na tym forum, nie wdawajcie sie w bezsensowne gadki i kłutnie

@kalashnikow
-jak pamietam demonica balnazzara to to byl ostry lizodup, podlizywal sie wszystkim do okola, w comment miał wypisane dziesiątki osób - good friendy( oczywiscie same H lvle na elysi - potem te same osoby huntowaly idiote )
-jestes zwykłym złodziejem i jeżeli uważasz się za twardziela i good playera to czemu przyłanczasz sie do szwe - cyk ,cyk?
- nie pisz wiecej postów jaki jestes dobry tylko podaj tu swój NICK, jaki bedziesz miał na new serwerze - to sie przekonamy kto jest lepszy - a nie pieprzysz głupoty- byc dobrym w mordzie to każdy umie.


PS: temat był zamkniety, po co modki go spowrotem otwierały - już sie tu kłuciłem z dziesiątkami idiotów - kolejny?

Ostatnio edytowany przez Elysian Warior - 27-06-2005 o 13:06.
Elysian Warior jest offline  
stary 27-06-2005, 13:26   #470
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elysian Warior
1. nie gadajcie z nimim na tym forum, nie wdawajcie sie w bezsensowne gadki i kłutnie

@kalashnikow
-jak pamietam demonica balnazzara to to byl ostry lizodup, podlizywal sie wszystkim do okola, w comment miał wypisane dziesiątki osób - good friendy( oczywiscie same H lvle na elysi - potem te same osoby huntowaly idiote )
-jestes zwykłym złodziejem i jeżeli uważasz się za twardziela i good playera to czemu przyłanczasz sie do szwe - cyk ,cyk?
- nie pisz wiecej postów jaki jestes dobry tylko podaj tu swój NICK, jaki bedziesz miał na new serwerze - to sie przekonamy kto jest lepszy - a nie pieprzysz głupoty- byc dobrym w mordzie to każdy umie.


PS: temat był zamkniety, po co modki go spowrotem otwierały - już sie tu kłuciłem z dziesiątkami idiotów - kolejny?
Po pierwsze mowilem ze sprzedalem demonic balnazzara kiedy przestalem nim grac mial 83lvl teraz ma kolo 50, wiec jak nie wiesz to prosze Cie nie odzywaj sie po 2 nie pisze ze jestem za Swe tylko mowie ze planowanie sobie guildi i innych rzeczy jeszcze przed powstaniem serwera jest kompletna glupota, bo i tak nic z tego nie wyjdzie a te guildie beda wygladaly zupelnie inaczej... Tak wiec podniecanie sie czyms co jest nie pewne, wydaje mi sie glupie i to staram sie uswiadomic wszem i w obec. Na poczatku zobaczcie jak sie uloza sprawy na nowym serwie, kto przejdzie na niego i jak szybko beda bic lvlki a dopiero potem decydujcie kto bedzie w jakiej guildzie, bo serwy jeszcze nie wyszly a Wy juz na wojne sie szykujecie, smieszne...
_______________________________________________
-jestes zwykłym złodziejem i jeżeli uważasz się za twardziela i good playera to czemu przyłanczasz sie do szwe - cyk ,cyk?
---------------------------------------------------
bo Swe potrafia grac w ta gierke, to od nich sie uczylem i to dzieki nim moglem siegnac po wladze na wielu serwerach...
_________________________________________________
Jak tak lubisz szwedow to idz na ich forum, a nie tutaj piszesz ze jestes za swe bo ja osobiscie tak jak i duzo innych osob mamy to w dupie i zupelnie nie wiem dlaczego takie rzeczy w ogole piszesz,
--------------------------------------------------------
A co ma jedno do drugiego ? Poprostu mowie ze zapewne i tak Wasze plany nie wypala i Szwedzi jak zwykle beda rzadzic serwerem, moze sie myle, oby tak bylo wtedy bylby widoczny progres wsrod polskich graczy i zycze Wam tego szczerze...

Signed,
POWERABUSER
kalashnikov jest offline  
stary 27-06-2005, 14:04   #471
Mutares
Użytkownik Forum
 
Mutares's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Wiek: 39

Posty: 112
Imię: Ethnes
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 122
Skille: 93/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

@kala

No ty jestes ten pro karacz... zgadzam sie z tym ze jestes asslicker ty masz problem do polakow i uwazesz ze szwedzi sa lepsi... dam ci rade www.tibiaswe.com tam jest forum odpowiednie dla Ciebie z tego twojego lizania szwedom dupy i tak nic nie wyszlo bo kikneli cie za pa. ty chyba masz jakies kompleksy moze mieszkasz na bloniach i chodzisz na wisle etc. powiem Ci ze powinies trzymac ze swoimi bo obca i tak maja cie w dupie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszal
dla mnie sie to zdawało być 20 sek. ;P zabawa z kolega jest fajna i poczucie czasu znika
Mutares jest offline  
stary 27-06-2005, 17:03   #472
Elysian Warior
Użytkownik Forum
 
Elysian Warior's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: Mars
Wiek: 37

Posty: 85
Profesja: Elite Knight
Poziom: 99
Domyślny z***

@kalashinikow
ja idioto przestalem grac na elysi jakies 9 miesiecy temu i cie znalem a ty sie uczyles grac qrwa od idiotow takich jak ty i jak pamietamk to byles najwiekszym lizodupem na serwerzem i najwiekszym nOObem.

Prosze cie tylko abys podal swój nick na nowym serwerze. Nic wiecej.
Kogoś nazywales dzieckiem - ty jestes dzieckiem i jak dobrze pamietam to masz dyslekcje i jestes tłuściochem a dzieci w szkole od dawna sie z ciebie wyśmiewają i przezywaja ( bez obrazy innych osób przy tuszy) . Z kond to wiem? - wiem wiele rzeczy - wiem tez że bedziesz huntowany przeze mnie. Znam cie i dorwe cie!!!
Elysian Warior jest offline  
stary 27-06-2005, 18:55   #473
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elysian Warior
@kalashinikow
ja idioto przestalem grac na elysi jakies 9 miesiecy temu i cie znalem a ty sie uczyles grac qrwa od idiotow takich jak ty i jak pamietamk to byles najwiekszym lizodupem na serwerzem i najwiekszym nOObem.

Prosze cie tylko abys podal swój nick na nowym serwerze. Nic wiecej.
Kogoś nazywales dzieckiem - ty jestes dzieckiem i jak dobrze pamietam to masz dyslekcje i jestes tłuściochem a dzieci w szkole od dawna sie z ciebie wyśmiewają i przezywaja ( bez obrazy innych osób przy tuszy) . Z kond to wiem? - wiem wiele rzeczy - wiem tez że bedziesz huntowany przeze mnie. Znam cie i dorwe cie!!!

Tak Demonic balnazzar to byla moja 2 postac i uczylem sie grac i co w tym zlego bo ie kumam? Ty byles od poczatku za***isty? To tak jakbym pencal z tego ze sie uczyles kiedys chodzic...
__________________________________________________ _
@kala

No ty jestes ten pro karacz... zgadzam sie z tym ze jestes asslicker ty masz problem do polakow i uwazesz ze szwedzi sa lepsi... dam ci rade www.tibiaswe.com tam jest forum odpowiednie dla Ciebie z tego twojego lizania szwedom dupy i tak nic nie wyszlo bo kikneli cie za pa. ty chyba masz jakies kompleksy moze mieszkasz na bloniach i chodzisz na wisle etc. powiem Ci ze powinies trzymac ze swoimi bo obca i tak maja cie w dupie.
------------------------------------------------------------

Hahaha... nie zostalem kickniety z guildi.... sam odszedlem po tym jak whiffed zabil mi RL qmpla za nic i co dla Ciebie oznacza lizanie dupy? To ze wstapilem do ich guildi (BO MNIE SAMI O TO ZAPYTALI!!!!)?? Chyba ze myslisz ze zanim wstapilem do ich guildi wysilalem sie i prawilem im jakies farmazony zeby mnie przyjeli...? Otoz jestes w bledzie, bo sami sie o to zapytali, wiec daruj sobie chlopcze... A ty jaki miales nick na Nebuli? Moze jeden ze slawnych IC, ktorzy po ,,wygranej" jednej bitwie oglaszali juz price list i wolali ze serwer nalezy do nich haha... Zobaczymy kotku jak Ci pojdzie na new serwie... A co do nicka to wciaz nad nim mysle, nie martw sie na pewno podam go tutaj...
kalashnikov jest offline  
stary 27-06-2005, 21:06   #474
Mutares
Użytkownik Forum
 
Mutares's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Wiek: 39

Posty: 112
Imię: Ethnes
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 122
Skille: 93/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

JEstem pewny ze gdyby nie ty i 2 innych polaczków serwer bylby nasz tylko ze zawsze jakis lizodup sie znajdzie i dojdzie do teoretycznie lepszej gildi akurat ta gildia to byli sami pa ja osobiscie nie przylaczylem sie do twojej gildi chodz mnie o to pytales my pytalismy ciebie czy sie do nas przylaczysz na poczatku...wiesz wiem czemu jestesmy uwazani za gorszych od br bo oni zawsze maja jakis Honor i zostana przy swoich bo nie w ich stylu jest takie zachowanie u mnie i u wiekszosci slawnego Ic masz 0 szacunku...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszal
dla mnie sie to zdawało być 20 sek. ;P zabawa z kolega jest fajna i poczucie czasu znika
Mutares jest offline  
stary 27-06-2005, 22:29   #475
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mutares
JEstem pewny ze gdyby nie ty i 2 innych polaczków serwer bylby nasz tylko ze zawsze jakis lizodup sie znajdzie i dojdzie do teoretycznie lepszej gildi akurat ta gildia to byli sami pa ja osobiscie nie przylaczylem sie do twojej gildi chodz mnie o to pytales my pytalismy ciebie czy sie do nas przylaczysz na poczatku...wiesz wiem czemu jestesmy uwazani za gorszych od br bo oni zawsze maja jakis Honor i zostana przy swoich bo nie w ich stylu jest takie zachowanie u mnie i u wiekszosci slawnego Ic masz 0 szacunku...

Eh... ,,u wiekszosci slawnego IC..." dobre sobie... Tak naprawde IC nie mialo zadnych szans, bo w tej guildzie byli (wiekszosc) sami ,,najmadrzejsi" gracze, kazdy wiedzial wiecej od drugiego, jeden byl lepszy od drugiego wiec powiedzialem ze nie mam zamiaru byc w wojnie z guildia ktora ma 20 leaderow, a kazdy wymadrzal sie i planowal ta wojne po swojemu. Po 2 DOLACZYLEM DO PHYRS BO SAMI MNIE O TO POPROSILI, WIEC NIE LIZALEM DUPY ZEBY SIE TAM DOSTAC I TO JEST MOJA PRYWATNA DECYZJA DO KOGO SIE PRZYLACZAM (ale mozna powtarzac to do znudzenia a inni sa przeciez madrzejsi i lepiej wiedza jak bylo...), bo widzisz trzeba sie jakos ustawic na serwie to raz, dwa ze marzeniami wojny sie nie wygrywa a IC marzyla sie wladza na serwerze i sie przeliczyli, proste... Po 3 smiesza mnie ludzie tacy jak Ty, uwazasz ze jezeli jestem Polakiem to powinienem trzymac tylko z Polakami? Przepraszam ale to juz sa lekko nacjonalistyczne poglady... Na jednym serwie lepsi sa np. Szwedzi na drugim Polacy jezeli chce sie pograc troche dluzej lepiej trzymac sie tych bardziej doswiadczonych graczy, ktorzy nie tylko dobrze rozegraja walki o serwer ale takze czegos naucza, np. jak powinno sie dowodzic na wojnie czy tez wiele innych... U nas raczej jest to niemozliwe zeby byl jeden leader bo kazdy chce byc tym najwiekszym, a tak byc nie moze, jezeli zaczna sie zmieniac te egoistyczne poglady bedzie szansa na to ze wraz z uplywem czasu to my Polacy zaczniemy podbijac kolejne serwery, lecz narazie nalezy bacznie obserwowac dalsze poczynania na nowym serwie i wtedy robic guildie, walczyc o wladze, bic lvle, bo planowanie takich rzeczy przed wyjsciem kolejnych serwow nie ma zadnego sensu... ale coz moze sie myle (oby), wiec czekam na rozwoj sytuacji i zycze wszystkiego dobrego we ,,wladaniu" serwerem przed jego powstaniem...

Signed,
POWERABUSER
kalashnikov jest offline  
stary 27-06-2005, 22:54   #476
Mutares
Użytkownik Forum
 
Mutares's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Wiek: 39

Posty: 112
Imię: Ethnes
Profesja: Elite Knight
Świat: Solera
Poziom: 122
Skille: 93/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

Lupus homini lupus est.
Znasz to powiedzenie ?? Myślę ,że doskonale by do CIebie pasowlay gdyby tylko zamiast wilk bylo Polak.
Co do twojej sugestii tak uważam że jeżeli jestem polakiem powinienem z nimi trzymac ,dla mnie ta gra nie jest jedyna zeczy oprocz niej mam Rl .
To naturalne , ze nie widzie w szwedach wrogow mimo ze mam z nimi wojny w grze to dlaczego nie moge z nimi rozmawiac normalnie ??

Aha radze CI abys w grze kierowal sie ta zasada lay 4 Fun. <i nic wiecej...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Miszal
dla mnie sie to zdawało być 20 sek. ;P zabawa z kolega jest fajna i poczucie czasu znika
Mutares jest offline  
stary 27-06-2005, 23:03   #477
Poziom
Użytkownik forum
 
Poziom's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005

Posty: 8
Dumny New serV

Yo
Chciałbym do gildi
73 lvl Jetorute
Julera (postać sprzedana )
Skile 90/89

Moje gg:8910379
(mam zebraną ekipe około 30 osób )

Modor napisz na gg chciałbym pogadać
Poziom jest offline  
stary 27-06-2005, 23:12   #478
Miro
Użytkownik Forum
 
Miro's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Myrtana
Wiek: 36

Posty: 53
Problem

@Kala
Swe może i są dobrzy bo wszystko biorą siłą i kłamią na każdym kroku wiem bo przeżyłem wiele takich sytułacji, wpierw sie z tobą przyjaźnią a puźniej jak czuja że są mocniejsi to zaczynaja szukać pretekstów aby zabić albo coś w tym stylu.
Swe są przez to silni bo są cierpliwi a polacy nie i w tym problem.Polacy to wyborowi gracze, ale równierz musze przyznać ze są i nooby, ale to jest wszędzie.
Aha i Swe maja naprawde złe PvP jak sie boją wiesz mi

Niewiem jak ty ale z takim rozómowaniem to daleko nie zajedziesz, bo nawet ja bym cie za takie gadanie ubił, przez takich jak ty przegraliśmy wojne na Pandori.
Mówili Swe są lepsi itp. i wielu sie wycofało a była szansa, wiec dobrze ci radze takie spostrzeżenia i odzywki zostaw dla siebie.
__________________
Padłeś?!,Powstań!!
<Aldora> <Pandoria> <Furora>
Profesja: Profesja:
69 50 61
17 15 15
Skille: 83\50 Skille: 75\44 Skille 80\41

Miro jest offline  
stary 28-06-2005, 00:43   #479
Zaznos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 05 2005

Posty: 3
Domyślny ty ruthles demonic

ty to wez s*******aj nie mogles ze swoimi ownerami dojsc do porozumienia i wiesz co ci powiem idz pan w c*** jestem na***any ale to co napisales poprostu przesada idz pan w c***
Zaznos jest offline  
stary 28-06-2005, 07:40   #480
kolorek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 05 2005

Posty: 8
Domyślny Tak jest na kazdym new server

Moim zdaniem i tak nie dacie rady wygrac wojny o panownie nad servem / predzej czy puzniej przegracie .// polowa z was to nobki kturzy nie umia grac
kolorek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:50.


Powered by vBulletin 3