Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-11-2008, 12:06   #81
iHATEbrasilPLAYER
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2008

Posty: 18
Profesja: Paladin
Świat: Ocera
Domyślny

Nie sprzeczaj sie z Xr3!!! Pamietaj kto tu jest najlepszy i najmadrzejszy.
Xr3 jest jak Chuck Norris, on nie ma jednego konta... wszystkie sa jego.
Xr3 na moderatora!
iHATEbrasilPLAYER jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-11-2008, 12:15   #82
Ghost419
Użytkownik Forum
 
Ghost419's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2008

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Xr3 ty na prawdę zaczynasz już wkurzać nieźle. Idź z stąd i wypłacz się w kącie jak ci źle a nie na forum wylewasz swe żale.

Ostatnio edytowany przez Ghost419 - 23-11-2008 o 16:36.
Ghost419 jest offline  
stary 23-11-2008, 12:16   #83
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Też tak expiłem, ale na 60...
Dałem taki przykład 100 nie wiem dokładnie na jakims lv tam siedzieli nie próboj być lepszy bo nie jestes jesteś tylko kolejnym zakompleksionym leszczem z forum który nie gra ale "jakby grał to...."

Cytuj:
Przedstawiam fakty.
Chyba mity, może ciebie traktują jak śmiecia i czekasz tydzień na resp nie wiem

Cytuj:
-Mało hp
-Wysokie koszty huntów
-Mało capa
-Nie da się him huncić na wrlach bez bota
-Na kicku pada pierwszy
Mało hp - dużo many
Wysokie koszty? ty chyba postradałeś zmysły jak ja ide z ms/ed na gorome demy ja wydaje jakies 100-110k na stary i mf on 80~ na mf i icicle
To TY nie umiesz huncic na wrl bez bota
Na kicki pada każdy nie tylko ms to żaden argument a reszta jest wyssana z dupy tak samo ek ma mało many i dlatego jest cienki?

Cytuj:
Trudno jest osiągnąć więcej, gdy jest się w teamie graczy, dla których cyferki i BlackD są sprawą priorytetową...
wow korzystałeś z service gz też mi osiągnieńcie

Cytuj:
Assasiny > SD
100 ass 10 bp sd 6k~ tak tak wiem w bp masz 60 strzalów ale za to pewnych 60 strzałów a z ass jest od 0-600 a i zawsze kiedy ja używałem ass a ms sd to ms zgarniał wiecej exp wiec
SD > Assasiny

Cap to dla ciebie problem Oo ?za to szybciej i taniej expi fakt krócej ale szybciej

Cytuj:
Nie. Ja ogarniam. Jednak rzadko miałem okazję wykazać się swoją wrodzoną idealnością i nadzwyczajną precyzją...
A na dodatek jesteś skromny, no ale nie wiedziałem że aby trafić w hotkey trzeba mieć wrodzą idealność i nadzwyczajną precyzje
Kurde nie da sie z ciebie nie śmiać uważasz że masz 100% racji i jesteś ode mnie lepszy ale jak narazie to ty nie grasz a ja gram jak jesteś taki super to te kilka drobnostek jak cap(lol) nie powinny ci przeszkodzić w grze, no ale masz racje fakty mówią same za siebie padasz na lion
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 12:21   #84
kurczak2828
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 10 2008
Lokacja: Nie wiadomo

Posty: 38
Domyślny

Mi się podoba. Wygląda to na fajny pomysł i nowe questy
kurczak2828 jest offline  
stary 23-11-2008, 12:25   #85
iHATEbrasilPLAYER
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2008

Posty: 18
Profesja: Paladin
Świat: Ocera
Domyślny

Wpisujcie miasta które śmieją sie z Xr3

Nie ale tak na poważnie to moderator powinien wkroczyc...
to jest śmieszne co on wyprawia, robi offtopy walcza z pospolitym plebsem który nie umie grać tak cudownie jak to on za dawnych czasow....

Załosne to jest. I tak jak go ktos zbani to zalozy nowe konto na forum i bedzie
kolejny madry czlowiek.
iHATEbrasilPLAYER jest offline  
stary 23-11-2008, 12:43   #86
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

@up
Już coś ci wcześniej powiedziałem chłopcze. Wygląda na to, że czujesz się zmieszany z błotem, przez co nie udolnie próbujesz mnie obrazić. Nie ma to jak durny dzieciak bez argumentów...

Cytuj:
Chyba mity, może ciebie traktują jak śmiecia i czekasz tydzień na resp nie wiem
Może ty jesteś śmieciem i wbijasz się na czyjeś respy bez kolejki, ale ja tak nie robię.

Cytuj:
Mało hp - dużo many
Bardzo mi się to przyda. Zwłaszcza na expie.

Cytuj:
Wysokie koszty? ty chyba postradałeś zmysły jak ja ide z ms/ed na gorome demy ja wydaje jakies 100-110k na stary i mf on 80~ na mf i icicle
Nie mówię konkretnie o demach, których swoją drogą nigdy wolnych nie zastałem.

Cytuj:
To TY nie umiesz huncic na wrl bez bota
Po prostu nie chce mi się spamować na oślep SD po całym ekranie, bądź wastować Stone Shower.

Cytuj:
Na kicki pada każdy nie tylko ms
MS pada w takiej sytuacji pierwszy i taki bubek z przerostem ambicji jak ty, nie ma jak tego podważyć.

Cytuj:
wow korzystałeś z service gz też mi osiągnieńcie
Owszem, tylko POI na 99lvl. Potem cleaner na POI na 111(?)lvlu i jeden z głównych shooterów na pierwszym Inqui na Candii.

Cytuj:
100 ass 10 bp sd 6k~ tak tak wiem w bp masz 60 strzalów ale za to pewnych 60 strzałów a z ass jest od 0-600 a i zawsze kiedy ja używałem ass a ms sd to ms zgarniał wiecej exp wiec
SD > Assasiny
Jakoś RP z Assasinami przeważnie lepiej wychodzi na Frostach, niż MS z SD (jeśli patrzeć na to ze strony materialno - ekonomicznej).

Cytuj:
ale jak narazie to ty nie grasz a ja gram
Czymże się tak pysznisz? Zamiast grania, poskillował byś lepiej ortografię...

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 12:45.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 12:54   #87
Skylanek_95
Użytkownik Forum
 
Skylanek_95's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2008
Lokacja: Konin
Wiek: 28

Posty: 133
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Domyślny

KUR** MAĆ XR3 TY MNIE NAPRAWDĘ ZACZYNASZ WKUR****! w każdym temacie w jaki wejdę jest twój post a w tym poście po kimś jeździsz i udawadniasz swoją rację jakimiś "argumentami"... jak jesteś taki pro ivul to zrób test na tuta i pomagaj newbie na helpie a nie piszesz bzdury na forum, które ma swój poziom... może nie przeczytałeś regulaminu? jeśli nie to jazda -.-
Skylanek_95 jest offline  
stary 23-11-2008, 12:56   #88
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Śmieszy mnie ta rozmowa ;d

Cytuj:
Może ty jesteś śmieciem i wbijasz się na czyjeś respy bez kolejki, ale ja tak nie robię.
Nie nie wbijam sie na respy chyba że hunci ktoś kogo nie lubie, ale ty chyba też sie wbijasz osobą które wbijały sie tobie bez powodu


Cytuj:
Bardzo mi się to przyda. Zwłaszcza na expie.
A niby co ci leci jak walisz te swoje "nic nie warte visy"

Cytuj:
Nie mówię konkretnie o demach, których swoją drogą nigdy wolnych nie zastałem.
To niby o czym? ja na hunt na frostach wydaje jakies 20k na pb 10k na softy i z 15 na mf a ty ? =]

Cytuj:
Po prostu nie chce mi się spamować na oślep SD po całym ekranie, bądź wastować Stone Shower.
Więc ci sie nie chce a nie że sie nie da to zupełnie co innego chyba że ty masz jakieś swoje definicje nie zdziwiłbym sie

Cytuj:
MS pada w takiej sytuacji pierwszy i taki bubek z przerostem ambicji jak ty, nie ma jak tego podważyć.
tia jakby liczyc to tak to moze i pada jako 1 ale taki bubek z przerostem ambicji jak ty nie ma jak podważyć tego że każda profesja pada na kickach jako 1 2 3 czy 4 ale pada więc o co ci chodzi?

Cytuj:
Jakoś RP z Assasinami przeważnie lepiej wychodzi na Frostach, niż MS z SD (jeśli patrzeć na to ze strony materialno - ekonomicznej).
czy ja wiem też ma szanse zeby mu sie zwróciło zreszta po co expić tam z sd ? lepiej lurowac po 2-3 frostu z hura lepszy exp i wiecej cap na loot no ale to ty przecież sie znasz nie ja

Cytuj:
Czymże się tak pysznisz? Zamiast grania, poskillował byś lepiej ortografię...
Tymże sie pysznie że nie padam na lion przez nie uwage nie robie jakiś katastrofalnych błedów pisze szybko i nie robie czasem krzaków nie używam na forum przecinków ale jak pisze coś na kartce to są ;] nie mam żadnych problemów z ortografia
I skończ na siłe wciskać te głupoty bo jesteś jednym ms który narzeka na swoja profesje więc to chyba cos oznacza, albo lubisz narzekać albo nie umiesz grać z tą swoja wrodzoną precyzja trafiania w F2

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 12:59.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 13:01   #89
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
KUR** MAĆ XR3 TY MNIE NAPRAWDĘ ZACZYNASZ WKUR****!
Wyskocz przez okno.


Cytuj:
może nie przeczytałeś regulaminu? jeśli nie to jazda -.-
Może przestał byś robić offtop, skoro tak święcie bronisz ustanowionych tutaj praw?

@Best RP ever

Cytuj:
ale ty chyba też sie wbijasz osobą które wbijały sie tobie bez powodu
Rzadko mi ktoś wbija na exp, ale jeśli taka sytuacja ma miejsce, to jak najbardziej.

Cytuj:
To niby o czym? ja na hunt na frostach wydaje jakies 20k na pb 10k na softy i z 15 na mf a ty ? =]
W okolicach 20k na SMP. AoLa nie nosiłem, co za tym idzie Softów również. Zwracało się średnio 1 na 3, albo 4 wypady.

Cytuj:
Więc ci sie nie chce a nie że sie nie da to zupełnie co innego chyba że ty masz jakieś swoje definicje nie zdziwiłbym sie
Jeśli komuś sprawia satysfakcję huncenie wcześniej opisanym przeze mnie sposobem, to już jego sprawa...

Cytuj:
tia jakby liczyc to tak to moze i pada jako 1 ale taki bubek z przerostem ambicji jak ty nie ma jak podważyć tego że każda profesja pada na kickach jako 1 2 3 czy 4 ale pada więc o co ci chodzi?
O to, że gdy na Dragu złapie mnie standardowy neo kick, to zgona mam już w kieszeni, a EK na moim lvlu, ma 50% szansę na przeżycie.

Cytuj:
czy ja wiem też ma szanse zeby mu sie zwróciło zreszta po co expić tam z sd ? lepiej lurowac po 2-3 frostu z hura lepszy exp i wiecej cap na loot no ale to ty przecież sie znasz nie ja
Expiłem na nich z Exori visa i z Vis hura, lecz jeśli chodzi o to drugie, to uwierz mi - nie chciał byś dostać podwójnego wave na papę, będąc magiem.

Cytuj:
I skończ na siłe wciskać te głupoty bo jesteś jednym ms który narzeka na swoja profesje
Teraz, to mnie rozwaliłeś... Zapytaj się o to większej liczby osób. Nie wierzę, że każdy tak ubóstwia Sorka jak twój kolega na 200+lvlu. Ba... ja wiem, że tak nie jest.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 13:14.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 13:04   #90
Skylanek_95
Użytkownik Forum
 
Skylanek_95's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2008
Lokacja: Konin
Wiek: 28

Posty: 133
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Domyślny

dobra, nie będę z tobą dyskutował bo jeszcze wlogujesz się na swojego 121 ms (przed deadem na lionie) bez pacc :<
Skylanek_95 jest offline  
stary 23-11-2008, 13:24   #91
Xzo
Użytkownik Forum
 
Xzo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2007
Lokacja: nigdzie

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Imię: lol
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Skille: 0/0
Domyślny

jak czytam te wasze off topy to mi sie niedobrze robi, każdy narzeka i każdy najmądrzejszy, pieprzycie o profesjach i o tym kto ma dobrze a kto nie ... kurwa ludzie ... skoro jesteście takimi znawcami to obaj powinniście wiedzieć ze te profesje jeszcze były nigdy nie zbalansowane a mimo wszystko lata lecą a ludzie grają, uparliście sie tego sorca ... omg ... nie wiem czy ktoś pamięta jeszcze te czasy bo mam wątpliwości .... ale pamiętacie jak nie było wandow/ rodow ? wtedy sie sorcem ciężko grało a teraz chyba nie ... albo czasy kiedy bohy kosztowały 120k a nie 30 ? ... nie było expowisk takich jakie są teraz a siła ataku była mniejsza przeważnie niż teraz.

tibia jest coraz łatwiejsza po prostu, ten tutorial na rooku to już w ogóle żenada
wiem ze dla niektórych to oczywiste ale reszcie odpowiem dlaczego tibia jest łatwiejsza ... ponieważ na tym sie zarabia teraz duża kasę, gra więcej ludzi, cip soft od początku robił ankiety i to gracze wybrali taką tibie jaka jest teraz

narzekacie na stosunek free acc / premmy ... to chyba logiczne ze free = reklama, grasz na free tylko po to żeby popatrzeć na to co możesz dostać, takie podpuszczanie. facc to demo, a tibia sie zaczyna dopiero jak masz pacc.

jakby nie było faccow to by nikt nie wiedział czy warto pograć w to w ogóle.. za jakiś czas podejrzewam za parę lat nie będzie free acc wcale bo żeby pograć będzie potrzebny pacc.. [ tylko moje osobiste podejrzenia ]

a poza tym ... co do teaseru...
cip soft będzie wciąż dodawał nowe lokacje dla paccow wiec nie ma sie co dziwić, parę lat temu jak wychodziły nowe paccowe wysepki to była radość zajebista, a teraz każdy narzeka ze po co więcej wysepek.. trochę śmieszne jak na moje jak bardzo społeczeństwo to sie zmieniło ;p niby każdy narzeka na brak expowisk a jak już dochodzą nowe to każdy " łeeeee tylko tyle ... "

ja np najbardziej bym sie ucieszył jak by wyszedł teaser w którym napisane by było ze powstaną nowe serwery działające tylko pod tibia 7.3 :> ... bym grac zaczął i pacca na rok z góry kupił sobie

teraz moja opinia na temat userow no sorry ale po czytaniu niektórych postów nie mogę tego sobie odmówić

np taki
"iHATEbrasilPLAYER"
, jak na moje to masz styk na bani jakiś, po pierwsze założę sie ze nie znasz żadnego brazylijczyka, nie rozmawiałeś z żadnym i jesteś skończony, ale śmieszny i fajnie ze wpadłeś na forum xD na stronie drugiej jak zobaczyłem wypowiedz o "Respawn Rate" i twoja odpowiedz z stylu " co za koleś expi na ratach" to prawie monitor oplułem ... "Respawn Rate" albo dla ciebie "RESPAŁN REJT" to jest odstęp czasowy pomiędzy ubiciem potworka a pojawieniem się nowego ( potworek się respi )

albo taki
"Xr3"
... moja rada ... kup sobie psa albo znajdź dziewczynę ... czasem napiszesz całkiem sensownie ale ile można ... ty co chwile o czymś piszesz jakbyś nie miał sie komu wygadać

idit: jak cię bawi widok samobójcy to pogadaj z kimś o tym... elo

~ to była tylko moja wypowiedź ~
__________________
qp

Ostatnio edytowany przez Xzo - 23-11-2008 o 13:39. Powód: litwrowka ;p
Xzo jest offline  
stary 23-11-2008, 13:27   #92
bananjp
Użytkownik Forum
 
bananjp's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 130
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pomocny Murzyn Pokaż post
Mówią, że dodadzą nowe czary, a wy "ja nie chcem czaruw i slorduf ja chcem nowe klesty Przez to muj druit bedzie slapszy : musze isc na knajta". A jak mowia o questach, to jest "ja chcem nowe czary i bronie". Wam sie nie da dogodzic.
Omg kto Cię uczył naszego języka ojczystego
__________________
bananjp jest offline  
stary 23-11-2008, 13:29   #93
iHATEbrasilPLAYER
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2008

Posty: 18
Profesja: Paladin
Świat: Ocera
Domyślny

Cytuj:
KUR** MAĆ XR3 TY MNIE NAPRAWDĘ ZACZYNASZ WKUR****! w każdym temacie w jaki wejdę jest twój post a w tym poście po kimś jeździsz i udawadniasz swoją rację jakimiś "argumentami"... jak jesteś taki pro ivul to zrób test na tuta i pomagaj newbie na helpie a nie piszesz bzdury na forum, które ma swój poziom... może nie przeczytałeś regulaminu? jeśli nie to jazda -.-
Cytuj:
Xr3 ty na prawdę zaczynasz już wkurzać nieźle. Idź z stąd i wypłacz się w koncie jak ci źle a nie na forum wylewasz swe żale.
To sa dla mnie argumenty dzieciaku z wroclawia. Myslisz ze jestes smieszny
ale ty masz kompleksy. Ktos sie na tobie uwzial i padles kilka razy?
Dlaczego przestales grac? ... a nie przepraszam, poprostu wszystko w tej grze juz zdobyles. Teraz zalozysz cos na wzor cipsoft i zrobisz taka gre podobna.

zalosne - sprawdz co oznacza to slowo


Xr3 zalozyl drugie konto na tym forum xD xD xD xD fajnie.

Ostatnio edytowany przez iHATEbrasilPLAYER - 23-11-2008 o 13:31.
iHATEbrasilPLAYER jest offline  
stary 23-11-2008, 13:29   #94
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez iHATEbrasilPLAYER Pokaż post
Wpisujcie miasta które śmieją sie z Xr3
A może miasta, które śmieją się z rasistowskich kmiotów?

Nie, nie popieram Xr3, nawet nie czytałem jego postów, ale wystarczy mi tWÓJ nick i tWOJE pieprzenie.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 23-11-2008, 13:30   #95
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

hahah znalazłeś w moim poście jedną literówke ;] mówilem że pisze szybko i nie zawsze robie krzaki wiec mnie nie poprawiaj ;d

Cytuj:
W okolicach 20k na SMP. AoLa nie nosiłem, co za tym idzie Softów również. Zwracało się średnio 1 na 3, albo 4 wypady.
Byłeś w clean team poi i nie masz softów? mam sie śmiać czy płakać?
Jak widzisz ty wydajesz 20k (z softami 30 ale wtedy mniej na mf) a ja ponad ponad 2x tyle i też nie zawsze mi sie zwraca z tym że jakoś nie moge uwierzyć że tylko tyle huntów ci sie zwraca, bo z samej kaski wynosisz z 12k~ wiec towerka leci i na 0 zero a nawet jak co 3-4 hunt leci rh/dsm to i tak ogólnie wychodzisz na +

Cytuj:
Jeśli komuś sprawia satysfakcję huncenie wcześniej opisanym przeze mnie sposobem, to już jego sprawa...
Jak tak bardzo ci to przeszkadza to kup se tego bota, a jak nie chcesz uzywać bota to nie marudź że cieżko sie tam bez niego hunci

Cytuj:
O to, że gdy na Dragu złapie mnie standardowy neo kick, to zgona mam już w kieszeni, a EK na moim lvlu, ma 50% szansę na przeżycie.
ek na twoim lv jak i ms raczej nie huncą dragów wiec obaj padaja na kicku

Cytuj:
Expiłem na nich z Exori visa i z Vis hura, lecz jeśli chodzi o to drugie, to uwierz mi - nie chciał byś dostać podwójnego wave na papę, będąc magiem
.
tia 2 grany i już full hp a rzadko lecą 2 wave naraz

Cytuj:
Teraz, to mnie rozwaliłeś... Zapytaj się o to większej liczby osób. Nie wierzę, że każdy tak ubóstwia Sorka jak twój kolega na 200+lvlu. Ba... ja wiem, że tak nie jest.
ty wszystko wiesz, spytałem jakies 10~ znamych mi ms i nikt nie narzeka po co mam pytać cały serv ? Prawda jest taka że nie znasz możliwości ms skoro tak na niego narzekasz i uprzedzając twoja wypowiedź nie nie grałem ms ale hunce czesto z ms i widze ile ja wydaje na hunt ile oni ile ja zarabiam na frostach ile oni niby łatwiej im paść ale efekt comba został wyeliminowany a siła leczenia u ms jest duża bo 3-4 exurki leczą całe hp a gran prawie połowe


Cytuj:
jak czytam te wasze off topy to mi sie niedobrze robi, każdy narzeka i każdy najmądrzejszy, pieprzycie o profesjach i o tym kto ma dobrze a kto nie ...
Jak mówisz o mnie to pare postów wstecz napisałem wyraźnie że rp jest silny i wcale nie narzekam na niego, ale zirytowała mnie ta wypowiedź jaki to ms jest cieżki i cienki

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 13:38.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 13:32   #96
Szpec
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 11 2008
Lokacja: KrK

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Kyra
Poziom: 97
Skille: 24/31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bananjp Pokaż post
Omg kto Cię uczył naszego języka ojczystego
Nie zrozumiałeś chyba ironii.
Szpec jest offline  
stary 23-11-2008, 13:39   #97
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Byłeś w clean team poi i nie masz softów? mam sie śmiać czy płakać?
Nie miałem. Przy prawie ciągłym napierdzielaniu, Softy aż tak bardzo się nie przydają.

Cytuj:
bo z samej kaski wynosisz z 12k~
Mój rekord to ~6.5k.

Cytuj:
jak co 3-4 hunt leci rh/dsm to i tak ogólnie wychodzisz na +
Prędzej na zero, aczkolwiek nie zawsze...

Cytuj:
ek na twoim lv jak i ms raczej nie huncą dragów wiec obaj padaja na kicku
Jak wszystko inne zajęte...

Cytuj:
a jak nie chcesz uzywać bota to nie marudź że cieżko sie tam bez niego hunci
I tak tam nie huncę, ponieważ nie chce mi się biegać po całym MotLS, aby tam dojść.

Cytuj:
tia 2 grany i już full hp a rzadko lecą 2 wave naraz
Z reguły po dwóch wavach zostaje mi 30-50hp. Wystarczy, że jeszcze z czegoś dostanę, to już mogę pisać do kogoś, aby zabezpieczył moje zwłoki...

Cytuj:
uprzedzając twoja wypowiedź nie nie grałem ms ale hunce czesto z ms
Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio z kimkolwiek na czymś hunciłem. To był chyba ten wcześniej wspominany Inqui.

Edit:
Cytuj:
Xr3 zalozyl drugie konto na tym forum xD xD xD xD fajnie.
Niby po co miał bym to robić... Gdy mi zbanują to, to pewnie założę nowe.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 13:47.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 13:46   #98
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Narzekacie, że Xr3 spamuje i ma żałosne argumenty, to po jaką cholerę go prowokujecie swoimi żałosnymi hate'rowskimi postami? ... Ja jak miałem 11 lat i grałem w Tibie reprezentowałem trochę wyższy poziom społeczny...
__________________
sphinx123 jest offline  
stary 23-11-2008, 14:03   #99
Kamliss
Użytkownik Forum
 
Kamliss's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 305
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie wtrącając się do kłótni chciałbym dodać tylko że obaj macie trochę racji i nie, nie ma sensu sie sprzeczać - ms zostanie msem i może go zmienią albo nie, a to że komuś się nie chce siedzieć przez 6h na demach i wynieść z tego potem sporą ilość kasy mając jednocześnie 40k/h (zakładając że 1 demon na 10 min) to tylko i wyłącznie jego głupota.
Kamliss jest offline  
stary 23-11-2008, 14:07   #100
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Nie miałem. Przy prawie ciągłym napierdzielaniu, Softy aż tak bardzo się nie przydają.

:OOOOOO

Cytuj:
Prędzej na zero, aczkolwiek nie zawsze...
To dziwne bo w mojej gildi jest ed ktory expi na frostach od 113lv ma teraz 189 i tez nie narzeka na brak kasy (nie expi ciągle na frostach uprzedzajac twoja next wypowiedź)

Cytuj:
Jak wszystko inne zajęte...
Na frostach jest tyle miejsca że nie wierze, przecież floor jest w sumie public a i tak nikt nie narzeka u mnie na floor biega po 4 typa zawsze a i tak czesto bije po 2 frosty naraz

Cytuj:
I tak tam nie huncę, ponieważ nie chce mi się biegać po całym MotLS, aby tam dojść.
To skończ pisać o tych wrl bo na pocczątku pisałeś że nie huncisz tam bo sie nie da bez bota, jak ci sie nie chce poświecić 5-10min na dojście do respa to graj na ots tam masz tp

Cytuj:
Z reguły po dwóch wavach zostaje mi 30-50hp. Wystarczy, że jeszcze z czegoś dostanę, to już mogę pisać do kogoś, aby zabezpieczył moje zwłoki...
no w sumie fakt na twoim lv tak lipa expic ale po 1 froscie tez jest szybko

Cytuj:
Nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio z kimkolwiek na czymś hunciłem. To był chyba ten wcześniej wspominany Inqui.
No kurcze to już nie moja wina że nie masz z kim huncić Oo ani na pewno nie wynika to ze "słabej" profesji nie zdziwiłbym sie gdyby ludzie poprostu nie chcieli z tobą huncić jak w tibi też jestes taki irytujący jak na forum ;]

Dobra koniec pisz co chcesz zwisa mi jestes za tępy zeby normalnie z tobą pogadać bo z góry zakładasz że masz racje, ziomuś bóg cie stworzył do porażek idz huncić lion elo

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 14:12.
Regeusz jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:19.


Powered by vBulletin 3