Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 23-11-2008, 14:44   #101
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez iHATEbrasilPLAYER Pokaż post
Wpisujcie miasta które śmieją sie z Xr3

Nie ale tak na poważnie to moderator powinien wkroczyc...
to jest śmieszne co on wyprawia, robi offtopy walcza z pospolitym plebsem który nie umie grać tak cudownie jak to on za dawnych czasow....

Załosne to jest. I tak jak go ktos zbani to zalozy nowe konto na forum i bedzie
kolejny madry czlowiek.
twój poziom inteligencji zaskakuje i śmiac mi się chce jak czytam twoje posty
Dzik11 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-11-2008, 16:40   #102
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Miejsc nie starcza, aby zaspokoić chociażby połowę chętnych do expienia tam.
Calassa, Frozen Trench, Formogar mines <- dobre, i b. rzadko zaludnione, no moze nie liczac tego ostatniego. Wystarczy troche poszukac i na pewno cos znajdziesz.

btw, podziwiam cie, jesli sam nigdy sie nie wpraszasz komus na expo. Kiedy wchodze na ice witch tower,pytam "how long?" i w odpowiedzi slysze "spier**dalaj", bo szukajac "wlasciciela expa" zabilem jednego ice witcha no to wtedy taka osoba (najczesciej ek/rp) juz sobie wiecej nie expi.
Albo kiedy jakis knajcik umiejacy tylko naparzac potworki, mowi mi 10h...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Imo nie wiem czy się śmiać czy płakać, gdy widzę jak ktoś taki jak ty, pieprzy głupoty i snuje mity, jakoby MS był dobrą i "zaspokojoną" profesją. Od razu widzę, że masz na temat tej klasy pojęcie zerowe... Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Ms/ed ma jedna przewage - sila dmg. Czesto potrafie bez problemu przekonac osobe, ktora mi wbila na potworki, zeby z nich wyszla. Tluke wszystko co sie rusza, i w ten sposob mam caly czas loota, a biedny ludzik (czesto ek) idzie sobie gdzie indziej liczyc cyferki, najpierw mowiac kilka ciekawych rzeczy o mojej mamusi. I to chyba jedyna zaleta, dla ktorej gram ta profa... :<


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
Jutro nawine z 208ms może on mi powie co takiego trudnego w tej profesji bo jakoś tego nie widze, przestałeś grać i teraz udajesz nie wiadomo jakiego speca ale niestety nim nie jesteś i długo nie bedziesz =) mam 5x większe pojecie o każdej profesji niż ty wow wbiłeś 119lv i faktycznie dużo możesz wiedzieć o możliwości chara, no ale jak sie pada na lion to tak jest
To ms ma możliwość najszybszego expa, to on ma największy dmg co nie znaczy ze np rp jest gorszy bo zaraz bedziesz pisać żebym zmieniał profesje, jedyna cienka profesja teraz to ek, no ale co ja moge wiedzieć to wkońcu ty jesteś retrid
Hmm, mowisz tak jakby ten 200 ms wiedzial wszystko bo ma 200 lewel. A ja uwazam, ze on gowno wie bo juz jest na etapie, na ktorym ma solidna ilosc hp...

Minus magiczniakow? Za malo hp. Kiedys szukalem botow na liberty bay zeby z nudow ich pozabijac, a tu nagle bziuuuu, brak pradu. Widzialem 2 roty i jednego carriona zanim to nastapilo. Mysle sobie, pfe, mam 650 hp wiec przezyje na luuzie. Skonczylo sie to wizyta u pana Eremo.
Wiec jesli przez minute, 3 zalosnie lamerskie porworki zdaza zabic 90 ed, to chyba jest cos nie tak? Nie mowiac juz o tym, ze moge pasc na zwykle kambo od jednego frosta, jesli bede mial 2 sec laga...
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 23-11-2008 o 16:44.
Askaral jest offline  
stary 23-11-2008, 17:12   #103
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Calassa
Krzyż na drogę (odwrócony). Combo od MWE = mogiła. Nie mówię już o Predatorach, które z melee biją jak demony.

Cytuj:
Frozen Trench
"Złe" nie jest. Jednak spodziewałem się po tym miejscu czegoś więcej... Ogółem, kiepskawo zaprojektowane.

Cytuj:
Formogar mines
Imo na mój level nic tam nie ma...

Cytuj:
btw, podziwiam cie, jesli sam nigdy sie nie wpraszasz komus na exp
W przypadku gdy pyskuje, to go uprzedzam, że jeśli jeszcze raz zawarczy, to nie poexpi.

Cytuj:
3 zalosnie lamerskie porworki zdaza zabic 90 ed,
Jak mnie lew w ~5 minut zagryzł...

@Best RP ever
Cytuj:
Na frostach jest tyle miejsca że nie wierze, przecież floor jest w sumie public a i tak nikt nie narzeka u mnie na floor biega po 4 typa zawsze a i tak czesto bije po 2 frosty naraz
W naszym przypadku, po floor biega średnio koło dziesięciu osób... Prywatne są prawie zawsze zajęte.

Cytuj:
nie zdziwiłbym sie gdyby ludzie poprostu nie chcieli z tobą huncić jak w tibi też jestes taki irytujący jak na forum ;]
Dla kogo jestem, dla tego jestem.

Cytuj:
ziomuś
Nie jestem "ziomuś".

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 17:15.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 17:56   #104
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Hmm, mowisz tak jakby ten 200 ms wiedzial wszystko bo ma 200 lewel. A ja uwazam, ze on gowno wie bo juz jest na etapie, na ktorym ma solidna ilosc hp...
Hmm, a czy zawsze miał solidną ilość hp ?

Cytuj:
Minus magiczniakow? Za malo hp
policzmy
na każdy lv u ek
15hp 5 many 25cap = 45
Na każdy lv u rp
10hp 15 many 20cap = 45
Na każdy lv u ed/ms
5hp 30many 10cap = 45
Co chcesz tu zmienic? moze 25many i 10hp co lv ? ale wtedy bedziesz miał hp tyle co rp więc po co grać rp? dla cap ?

Sorka ale cipsoft nie zmieni tego i bardzo dobrze bo tak właśnie powinno być
a jakby dodał hp dla ed/ms musiał by dodać u rp a wtedy i u ek wystarczy pomyśleć logicznie no ale co ja moge wiedzieć nasz ziomuś z forum wie wszystko i niedługo bedzie info w necie o grze TEBIA - gra stworzona przez 119ms który swoimi teoriami poważnie zagraża sytuacji finansowej firmy CipSoft GmbH
anyway gl


Cytuj:
"Złe" nie jest. Jednak spodziewałem się po tym miejscu czegoś więcej... Ogółem, kiepskawo zaprojektowane.
Jak juz wyżej wspomniałem o grze TEBIA - bedzie tam można odwiedzić idealnie zaprojektowane miejsce zwane Frozen Treench

Cytuj:
Imo na mój level nic tam nie ma...
Oraz miejsce Formogar minesss gdzie znajdzie wszystkie potworki na 119lv

Cytuj:
Jak mnie lew w ~5 minut zagryzł...
I z dumą moge dodać że w przypadku ataku lwa, ów lew ten bedzię musiał spytać o zgode żeby zagryść swoja ofiare - gdy 121ms nie wyrazi zgody lew zagryzie sam siebie


Cytuj:
W naszym przypadku, po floor biega średnio koło dziesięciu osób... Prywatne są prawie zawsze zajęte.
W grze TEBIA po floor na okolner bedzie biegać max 9 osób a w przypadku przybycie 119ms lub 121 wszystkie osoby niezwłocznie zostaną przeteleportowane do dp/światyni

Cytuj:
Nie jestem "ziomuś"
okey ziomuś

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 18:10.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 18:11   #105
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
niedługo bedzie info w necie o grze TEBIA - gra stworzona przez 119ms który swoimi teoriami poważnie zagraża sytuacji finansowej firmy cipsoft anyway gl
Cóż... lepiej, żeby wyszła nowa gra o nazwie Pibia, stworzona i zaprojektowana przez skrajnie skretyniałego jełopa ze 180 RP, który wyszedł z założenia, że skoro nabił więcej białych cyferek i wyniuchał kilka zuotyh myśli od swoich pixelowych kolegów, to wie na temat grania magiem więcej, niż gracz, który jest z nim na bieżąco. Owy posiadacz konta z postacią na 180lvlu wyszedł z założenia, że zjadł wszystkie rozumy na temat Tibii i może zająć się poprawianiem innych. Uparcie żyje w nieświadomce, która wywróciła mu nie które oczywistości do góry nogami i wykrzywiła postrzeganie pixelowej rzeczywistości, której autorzy, zacierają ręce patrząc, jak kolejny debil wzbija się na kolejne pułapy mroków uzależnienia od Tibii...
Na ogół nie przeklinam, lecz zrobię wyjątek:
Powtarzam: C**j mnie bolą twoje refleksje, zwłaszcza, że są poparte argumentami, które nijak mają się do owej pixelowej rzeczywistości.

Cytuj:
Oraz miejsce Formogar minesss gdzie znajdzie wszystkie potworki na 119lv
Mam na myśli to, że "opłacalne" polowanie postacią magiczną, zaczyna się tam od 160-180lvla.

A teraz, idę na wino. Będę sążnie łoił siarczanowego jabola, z każdym łykiem zapominając o tym upadłym od noobstwa forum.

Pozdrawiam .

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 23-11-2008 o 18:17.
Xr3 jest offline  
stary 23-11-2008, 18:17   #106
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Cóż... lepiej, żeby wyszła nowa gra o nazwie Pibia, stworzona i zaprojektowana przez skrajnie skretyniałego jełopa ze 180 RP, który wyszedł z założenia, że skoro nabił więcej białych cyferek i wyniuchał kilka zuotyh myśli od swoich pixelowych kolegów, to wie na temat grania magiem więcej, niż gracz, który jest z nim na bieżąco.
Od nikogo nic nie wyniuchałem i nie uważam że wiem wiecej o tibi dlatego że mam większy lv tylko dlatego że ty nie grasz a ja gram, a tu już jest powód, no bo jak osoba która nie gra albo która grała tylko przez chwile nie była w wielu miejscach nie próbowała huncić wiekszości potworków może uważać sie za speca ? po update widać że nie można wszystkiego zaobserwować w teori tak jak to próbuje robić cipsoft, i nie jesteś na bieżąco magiem bo jesteś retrid nie możesz zrozumieć tego małego szczegółu że KIEDYŚ lv 119 był duży teraz już nie jest, i nie zmieni tego fakt że expiłeś na 60lv z gfb na tombach czy też fakt że padłeś na lion na 121lv załamałeś sie i postanowiłeś nie grać. I nie uważam sie za bestever rp ale thx ;]

Cytuj:
Mam na myśli to, że "opłacalne" polowanie postacią magiczną, zaczyna się tam od 160-180lvla.
To co stoi na przeszkodzie żeby takie super gracz jak ty wbił ten lv ? Ano tak lion'y

Cytuj:
A teraz, idę na wino. Będę sążnie łoił siarczanowego jabola, z każdym łykiem zapominając o tym upadłym od noobstwa forum.
Srogo, tylko weś je rozcieńcz z wodą i nie kupuj żadnego powyżej 4zl bo to siara, w tym temacie wypowiedziało sie conajmniej 3 ms którzy mieli odmiennie zdanie od twojego doliczając moich 2 to 5 pozdro i weś mam małą prośbe jak bedziesz miał zamiar sie jeszcze troche ośmieszyć i mi odpisać to użyj jakiś argumentów bo bezbłedna pisownia i te skomplikowane metafory to za mało żeby udowodnić swoje racje
Elo ziomuś

i tak btw
Cytuj:
Owy posiadacz konta z postacią na 180lvlu wyszedł z założenia, że zjadł wszystkie rozumy na temat Tibii i może zająć się poprawianiem innych. Uparcie żyje w nieświadomce, która wywróciła mu nie które oczywistości do góry nogami i wykrzywiła postrzeganie pixelowej rzeczywistości, której autorzy, zacierają ręce patrząc, jak kolejny debil wzbija się na kolejne pułapy mroków uzależnienia od Tibii...
Ile razy mam ci pisać że to nie lv sprawia że wyszedłem z tego założenia tylko widze jak maja ms i widze jak maja rp obaj są silni jedyną słabą profesją jest ek a jak ktoś grając ms nie umie sie wybić to znaczy że gra 2d w której kiedyje sie strzałkami myszką i używa hotkeyów jest dla niego za trudno, może przerzuć sie na nie wiem pasjans? saper? albo jakieś bierki, nie jestem uzależniony od tibi lubie w to grać ale jak wyjdzie gta 4 to wole grać w gta ;d teraz już też robie przerwe bo gram fallout 3 ale teraz napiszesz że jestem uzależniony od kompa, no ale w takim razie ty też jesteś - od forum jakby ci zwisało to co pisze to już dawno przestał mi odp i piłbyś te swoje wino za 3zl
Pozdrowienia z pułapów mroku uzależnienia od Tibi, czekam z niecierpliwością na gre Tebia

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 18:30.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 18:19   #107
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

@2up

To weź blokera i nie narzekaj, że nie masz z kim chodzić ;o

Cytuj:
"Złe" nie jest. Jednak spodziewałem się po tym miejscu czegoś więcej... Ogółem, kiepskawo zaprojektowane.
wymagający jesteś :

- ma ładnie wyglądać
- ma się wygodnie expic
- szybki exp
- kasa się zwraca

;o

Takie rzeczy to tylko w erze...

Ostatnio edytowany przez Kicek - 23-11-2008 o 18:21.
Kicek jest offline  
stary 23-11-2008, 18:35   #108
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kicek Pokaż post
@2up

To weź blokera i nie narzekaj, że nie masz z kim chodzić ;o



wymagający jesteś :

- ma ładnie wyglądać
- ma się wygodnie expic
- szybki exp
- kasa się zwraca

;o

Takie rzeczy to tylko w erze...
Człowiek płaci człowiek wymaga
Dzik11 jest offline  
stary 23-11-2008, 18:47   #109
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Krzyż na drogę (odwrócony). Combo od MWE = mogiła. Nie mówię już o Predatorach, które z melee biją jak demony.
No dobra, to akurat byl zly przyklad. Samemu mi sie niedobrze robi, jak nagle ubywa 3/4 hp. Ale Frozen Trench - odludne, same "nuubskie" quary, zazwyczaj zwraca sie z finow i mozna robic loota z halek/two handedow i nastepnie go sprzedac u npc w wiosce przemytnikow. Jak sie poczujesz na silach, mozesz zejsc do komory z mieszanka najlepszych quar (mozna rzucic m walla tak, zeby one nie mogly nas bic ale my je tak).

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Imo na mój level nic tam nie ma...
Jest pelno cultow, glownie tych w czerwonych kubraczkach (nie pamietam nazwy) z ktorych leca key ringi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
Sorka ale cipsoft nie zmieni tego i bardzo dobrze bo tak właśnie powinno być
a jakby dodał hp dla ed/ms musiał by dodać u rp a wtedy i u ek wystarczy pomyśleć logicznie no ale co ja moge wiedzieć nasz ziomuś z forum wie wszystko i niedługo bedzie info w necie o grze TEBIA - gra stworzona przez 119ms który swoimi teoriami poważnie zagraża sytuacji finansowej firmy CipSoft GmbH
Nie jestem z tych co tylko biadola jak to nie jest zle, chociaz niektore ich argumenty rozumiem. Sadze, ze magowi do szczescia brakuje tylko nieco wiecej hp, tak z 7hp/lev.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 23-11-2008, 18:55   #110
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Nie jestem z tych co tylko biadola jak to nie jest zle, chociaz niektore ich argumenty rozumiem. Sadze, ze magowi do szczescia brakuje tylko nieco wiecej hp, tak z 7hp/lev.
Ale czy nie rozumiesz że jak dodadzą hp magą bedą musieli dodać każdej pozostałej profesji ? Jedyna profesja którą wg mnie trzeba ulepczyć to ek, chyba moge sobie odpuścic pisanie czemu bo projektant tebi poszedł pić wino tak więc nikt nie powie że przeciez ek jest rox
No i strata expa po śmierci też jest wg mnie za duża...Z jakiej racji mam tracić 2-3dni expienia przez kick ? na moim lv trace jakies 1,6kk a jakbym tracił 800 też by nie było za łatwo, ale nie byłoby to takie irytujące

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 18:57.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 19:44   #111
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

up
Jack to pszecie hp mua dórzo jest darmowym magic wallem puo co guo óleprzac...

Tak se czytam posty i dziwię się dlaczego tak marudzicie, dlaczego odpowiadacie maruderom, dlaczego w ogóle zawracacie sobie tym głowę jakby to od was zależało co cipy zrobią w next upie...

Ja powiem tylko tyle "jak kto dba tak se ma":
Inteligentny gracz jaką by nie grał profesją dałby se rade. Nawet taki knight wykorzystał atut swojej profesji bocąc albo byciem żywym magic wallem (czas trwania takowego 3-30sec zależy od lvl siły naporu). A sorcowie/druidzi/pallkowie w-g mnie są i tak nadto overpowered ale co mi tam (50rp->solujący 2dle naraz i 2 dragi na klatę fart?).
 
stary 23-11-2008, 19:59   #112
iHATEbrasilPLAYER
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 11 2008

Posty: 18
Profesja: Paladin
Świat: Ocera
Domyślny

moj poziom inteligencji przewyższa mocno wiekszosci dzieci na tym forum
jednak piszac (2 ostatnie posty) chcialem znizyc sie do waszego poziomu by moze zrozumiec was bardziej
zwlaszcza xr3

a jego zbanowanie nic nie da. ma jeszcze konto.
iHATEbrasilPLAYER jest offline  
stary 23-11-2008, 20:29   #113
Zientarski
Użytkownik Forum
 
Zientarski's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 33

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ---
Profesja: Knight
Gildia: ---
Świat: ---
Poziom: 10
Skille: 43/42
Poziom mag.: 2
Domyślny

Dlaczego część pisze na temat, a część robi offtopa?
Skończcie się kłucić, właśnie największe nooby po 10 lat co w depo piszą "da itens" tak się zachowują.

Skończmy to, niech każdy idzie do swojego narożnika myśląc ze ma racje,
kompromis bedzie tu dobry.

------

Co do update'u to moim zdaniem każdy jest dorby, który nie cofa gry w rozwoju.
Przydało by się jednak kilka lepszych questow. I nie chodzi mi tu bynajmniej o
bramki lvl od 100+... tylko o bardziej rozwinięte, dłuższe, które wymagają jednak 2-3 osob i jakiejś logiki.
A nie idziemy sprzedać 3 fish i dostajemy 5 ham.

Ostatnio patrzylem na stare screeny z tibiaszki. To pokazuje jak gra sie rozwinela
mowie tu szczegolnie o grafice. A ostatnio rowniez o przedmiotach nowych.
Zientarski jest offline  
stary 23-11-2008, 21:34   #114
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
Ale czy nie rozumiesz że jak dodadzą hp magą bedą musieli dodać każdej pozostałej profesji ? Jedyna profesja którą wg mnie trzeba ulepczyć to ek, chyba moge sobie odpuścic pisanie czemu bo projektant tebi poszedł pić wino tak więc nikt nie powie że przeciez ek jest rox
No i strata expa po śmierci też jest wg mnie za duża...Z jakiej racji mam tracić 2-3dni expienia przez kick ? na moim lv trace jakies 1,6kk a jakbym tracił 800 też by nie było za łatwo, ale nie byłoby to takie irytujące
ja mam 120 knighta i jakoś nie narzekam na niego nawet powiem szczerze że za łatwo się nim gra a co do tracenia expa to moim zdaniem jest dobrze zrobiona jak by zmniejszyli to by zbyt ułatwili grę która już jest strasznie łatwa
Dzik11 jest offline  
stary 23-11-2008, 22:14   #115
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

@up
Dobrze gada, polac mu.

@topic
Nie da wam sie wcale dogodzic? Juz kiedys Drom napisal jak to jest z dodawaniem modkow. Jak ich brak- narzekacie. Jak sa- narzekacie. Jak jest malo- narzekacie. Jak jest duzo- narzekacie.
Pomyslcie co by bylo, gdyby nie bylo wcale Update'a.
I jak mowicie/myslicie ze znowu cos tylko dla PACC...
Jak bedziecie mieli zone, dzieci, dom na utrzymaniu to bedziecie wiedziec jak ciezko jest o pieniadz. A teraz wyobrazcie sobie ze macie dziesiatke/i ludzi pod soba, kazdy z taka rodzina, domem etc.
Kliknelo w glowie? Nie chcecie kupowac pacca, a wszystko dla pacc? Prosta sprawa. Start> Ustawienia Systemu> Dodaj/Usun programy> Tibia
Ehh.. Zamiast sie cieszyc ze nam daja update ;x Ja sie jakos specjalnie nie ciesze, ale i nie jestem smutny. Pierw musze skille zrobic, lvl jakis dobic itd. zebym mogl zwiedzic ten teren. Wiec troche to potrwa ;x
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham

Falcon Wings jest offline  
stary 23-11-2008, 22:22   #116
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
ja mam 120 knighta i jakoś nie narzekam na niego nawet powiem szczerze że za łatwo się nim gra a co do tracenia expa to moim zdaniem jest dobrze zrobiona jak by zmniejszyli to by zbyt ułatwili grę która już jest strasznie łatwa
No tak ale do końca już możesz siedzieć tylko na frostach i na kopalniach, a co do kwesti leczenia czym sie rożni 200ek od 300ek ;d ? Nie mam zamiaru sie z toba sprzeczać w tej kwesti bo ty tu jesteś ek i może sie myle, ale czy nie żal ci że ludzie na 140lv~ ed/ms/rp już chodzą na gorome demki ? wiesz ile sie stamtad kasy wynosi ? czasem jest waste a ostatnio wyniosłem z typem 4x mms mpa 15 dust firesword (dl też tam są dla tych ktorzy nie wiedzą ale wątpie żeby tu tacy byli) i 3z f axe to wyszliśmy na + po jakieś 300k~ odejmując koszty hunta, a ek dalej moze tylko bloczyć albo siedzieć na frostach do znudzenia xd
eee i gdzie masz tego 120ek ? w profilu masz nick 25

Dobra już nie pisze nic o profesjach

Ostatnio edytowany przez Regeusz - 23-11-2008 o 22:23.
Regeusz jest offline  
stary 23-11-2008, 23:04   #117
Sir-Babolek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 04 2007
Lokacja: Siemianowice
Wiek: 34

Posty: 127
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Poziom: 175
Poziom mag.: 73
Domyślny

@Starty przy smierci

Jest dobra, wrecz doskonala. Kazdy sobie zdaje sprawe ze w razie gleby traci sporo i robi wszystko aby do niej nie dopuscic, dzieki czemu ciekawsze sa wojny czy nawet sam exp. W przypadku kiedy by ten spadek bylby przykladowo mniejszy, ludziska na battle padajac nawet bez blessow wracali by po chwili z nowym bp, bo co im by zalezalo gdyby strata bylaby rowna tylko 1.5lv przykladowo na 120lv. Rozwiazaniem tej sytuacji jest tylko wprowadzenie nowego blessing sellera, ktory sprzedawalby bless za 30k ktory dodwalby 1-1.5% w przyadku smierci takiego owego 300 levela, postac ta moglaby tracic tylko 1-1.5lv.

@Profesje

Mag jest latwy do gry, jezeli narzekasz na brak kasy oznacza tylko i wylacznie ze expisz na expiwskach nie odpowiednich pod twoj level, zobacz sobie knightow, ktory znich moze efektywnie ( szybko i z malym/srednim waste ) expic na dragach ? przy levelu 40? ZADEN, w przypadku magow jest to zaden problem, waste jest w przypadku kiedy nie lootnie sie zaden z rarow, a zbierajac loota z jego ciala masz wieksze pokrycie kosztow przy bardzo dobrym expie w porownaniu do eka. Tak samo patrzac na tomby / ancient scaraby, tutaj ek zeby mogl expic bez waste / efektywnie musi miec poziom conajmniej 75 + z odpowiednim eq ( co oznacza duze koszty ) i skillami, a sork moze sobie juz biegac beztrosko na 50levelu.

Co do leczenia samego knighta, fakt faktem level powienien odnosic sie do regeneracji zycia, ale popatrzcie na to z innej strony co bylo na 7.6 ? 3 magow 150 + z " palooochem w dooopie " sciagalo 180ek na combo ue, bo tak i tak niemogl sie wyleczyc, wiec proporcje sa podobne teraz ek pada w trapie od 6-7 magow, co w przeszlosci oznaczaloby to samo jezeli nie szybciej niz teraz. Roznica jest tylko teraz na ekspowiskach, i roznica jest tylko i wylacznie w tym ze levele niedaja tyle ile dawaly, cipki doprowadzily do tego iz level 200 niemoze sam sprawowac kontroli na serwie ( ze wzgledu na swoja moc mogl solowac wiekszosc charow na servie ),

Wnioskujac : OK niech zmienia leczenie ek'ow i pal'ow, ale niech tez wruca dmg magow ( z burstami <marzy> ) wtedy sytuacja bedzie ta sama co teraz, ek i rp beda " poszkodowani " a zli magowie beda ich farmic ... Ludzie poporstu zabardzo przyzwyczaili sie do Tibi 8.1, ktora naruszyla porzadek gry ( diametralnie odwracajac proporcje profesji ), gdzie to magowie i ed ktorzy byli online byli rzadkoscia.
__________________
Maxu has gone kthxbye
Sir-Babolek jest offline  
stary 24-11-2008, 00:27   #118
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Wreszcie jakaś normalna wypowiedź ;d


Cytuj:
Co do leczenia samego knighta, fakt faktem level powienien odnosic sie do regeneracji zycia, ale popatrzcie na to z innej strony co bylo na 7.6 ? 3 magow 150 + z " palooochem w dooopie " sciagalo 180ek na combo ue, bo tak i tak niemogl sie wyleczyc, wiec proporcje sa podobne teraz ek pada w trapie od 6-7 magow, co w przeszlosci oznaczaloby to samo jezeli nie szybciej niz teraz.
Nie zupełnie, teraz 180ek pada od 5magów kiedys padał od 3, ale teraz 340 ek (sero) też pada od tylu magów a jakby miał uhy to nie padłby i tyle ;d pamieta ktoś może jak go chyba na 200-250lv nie pamietam dorwało 20 typa ? i dał rade uciec z uhami jeszcze z explo z 3-4 zabił czy teraz miałby taka mozliwość ?
Cytuj:
@Starty przy smierci

Jest dobra, wrecz doskonala. Kazdy sobie zdaje sprawe ze w razie gleby traci sporo i robi wszystko aby do niej nie dopuscic
Wg mnie wystarczy że wrócą uhy i byłoby git, no i z tymi stratami po dead sie nie zgadzam bo 800k expa to też dużo, a co ja moge zrobić żeby nie paść na kicku ?
Regeusz jest offline  
stary 24-11-2008, 10:23   #119
Dragonit
Użytkownik Forum
 
Dragonit's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2006
Lokacja: w Sieradzu

Posty: 355
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Jamera
Domyślny

Różnie to jest, bo gdybym ja był np. knightem a nie sorciem to miałbym o wiele większe pole manewru niż teraz, bo obecnie to co mogę robić? Moun Sternum, Roty i tyle, guardy wiecznie zajęte a nawet jeśli nie to jest ich tyle przy wejściu że można się zesrać, tylko ropanie zostaje ... ktoś pisał że 40 lvl nie może na smokach expić, a mój znajomy po hacku (słabe eq) i z beznadziejnymi skilami (chyba 62\60) na 35 lvl 2 potiony traci na dragu, czyli taki ~40 z dobrymi skilami i eq znający podstawy walki z dragami (unikanie wave itd.) żadnego potiona by nie stracił ... gdzie tu waste? I co jest takiego na Tomback że trzeba mieć 75 lvl knightem, skoro na faccowskich tombach (wiem, że pewnie słabsze potworki, ale nie ma chyba jakiejś przepaści) 25 lvl se radzą?
Dragonit jest offline  
stary 24-11-2008, 11:31   #120
Dzik11
Zbanowany
 
Data dołączenia: 01 10 2008
Lokacja: Venore

Posty: 36
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 80/80
Poziom mag.: 7
Dzik11 ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
No tak ale do końca już możesz siedzieć tylko na frostach i na kopalniach, a co do kwesti leczenia czym sie rożni 200ek od 300ek ;d ? Nie mam zamiaru sie z toba sprzeczać w tej kwesti bo ty tu jesteś ek i może sie myle, ale czy nie żal ci że ludzie na 140lv~ ed/ms/rp już chodzą na gorome demki ? wiesz ile sie stamtad kasy wynosi ? czasem jest waste a ostatnio wyniosłem z typem 4x mms mpa 15 dust firesword (dl też tam są dla tych ktorzy nie wiedzą ale wątpie żeby tu tacy byli) i 3z f axe to wyszliśmy na + po jakieś 300k~ odejmując koszty hunta, a ek dalej moze tylko bloczyć albo siedzieć na frostach do znudzenia xd
eee i gdzie masz tego 120ek ? w profilu masz nick 25

Dobra już nie pisze nic o profesjach
no tak ale prawdą jest to że Knight expi najszybciej ze wszystkich profesi i też niezłego loota czasami wynosi z tych frostów i głównie to knight zgarnia najlepszego loota podczas najazdu bosów tylko smutne jest to że czy prędzej czy później knight kończy na okolir. A w nicku mam ustawiony 25 lvl bo ostatnio tą postacią grałem i sobie ją ustawiłem
Dzik11 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin 3