Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-06-2006, 12:15   #61
Midarth
Użytkownik Forum
 
Midarth's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2004

Posty: 613
Domyślny

Do ludzi piszących o komercjalizacji... Komercha coraz głębiej wchodzi tibii.pl w d***, najlepiej żeby strona znajdowała się na republice.pl, a na forum działał jeden mod, który by wszystkich banował. Jeżeli serwis ma się rozwijać, to coś takiego jest potrzebne, chyba że wolicie oglądać stronę o 2 rano, kiedy można ją odpalić [darmowe serwy rox]. Ehh... po prostu szkoda gadać jak tacy ludzi wypowiadają się na temat komerychy np. raperów. Niech będzie Mezo, chłopak się dorobił i co? ma przestać nagrywać płyty i wrócić do piwnicy, ale nie robić komerchy. Tak samo jest z tibia.pl, ciężką pracą udało im się stworzyć wspierany przez CipSoft serwis o grze, a nie jak org.pl serwis dla lamerów, którzy wszystko robią na skróty i mikrofalówki nie potrafią bez macra włączyć.

@Topic
Wysłałem jednego smsa, szanse mam nikłe, ale cho_lernie mi się podoba idea konkursu właściwie dla wszystkich.
__________________


Buy k-legs!
Midarth jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-06-2006, 12:25   #62
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Łuk4sz
No no tibia.pl bardziej zaskakuje(pozytywnie oczywiście).Wczoraj Tibian Earth, dzisaj konkurs smsowy!Gratuluję pomyśłów.
Rozumiem, że te informacje z czerwoną gwiazdką są obowiązkowe?Nr gg i nr tel to na wszelki wypadek gdyby były jakieś komplikacje?
tak gg i telefon w razie problemow

jesli chodzi o komerche to gdzie tu komercha, konkurs jest dowolny.
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  
stary 18-06-2006, 12:37   #63
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

ehhh
widze że dzieci prawią dalej swoje.
No, ale cóż - możemy przynjamniej podziwiać zdrowe okazy dzieci IV rzeczpospolitej...
@Topic:
Miałem wysłąć SMS, ale mi kom padł
poczekam troche jeszcze
Cytuj:
Do ludzi piszących o komercjalizacji... Komercha coraz głębiej wchodzi tibii.pl w d***, najlepiej żeby strona znajdowała się na republice.pl, a na forum działał jeden mod, który by wszystkich banował. Jeżeli serwis ma się rozwijać, to coś takiego jest potrzebne, chyba że wolicie oglądać stronę o 2 rano, kiedy można ją odpalić [darmowe serwy rox]. Ehh... po prostu szkoda gadać jak tacy ludzi wypowiadają się na temat komerychy np. raperów. Niech będzie Mezo, chłopak się dorobił i co? ma przestać nagrywać płyty i wrócić do piwnicy, ale nie robić komerchy. Tak samo jest z tibia.pl, ciężką pracą udało im się stworzyć wspierany przez CipSoft serwis o grze, a nie jak org.pl serwis dla lamerów, którzy wszystko robią na skróty i mikrofalówki nie potrafią bez macra włączyć.
Dobry xD
No, ale wiesz
PRzez te dzieci przemawia zazdrość oraz masa kompleksów jakie się nabaiwły siedząc pół dnia przed kompem...
Nie poradzisz nic na to - bo to się lecz tylko ołowiem
Cytuj:
Btw. Pytanie wrecz smieszne ;D
Tu chodzio sciagnięcie klientów.
Jak juz pisałem
więcej chętnych = wiecej kasy = więcej nagród = jeszcze więcej chetnych...
Cytuj:
Zauważcie że jakoś wcześniej sobie nasza ekipa radziła bez tych smsów, reklam, pacców.
Poprostu wasi kochani adminowie chcą sobie zarobić i tyle na jelonkach a jeleni nie brakuje, słychać ich i widać na forum i nie tylko.
Paranoja =.=

KoMeRchA
Owszem, tylko popatrz z innej strony - jak często wcześniej były konkursy i inne możliwości wygrania PACC?
A ile jest teraz i pomyśl ile będzie jeżeli część kasy z SMS (jeżlei będzie dużo) pójdzie także na konkurs - będzie na tyle dużo konkursów żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i żebyście rpzestali marudzić że nie dla was konkurs bo to nie wasza dziedzina...
Cytuj:
Wy już dobrze wiecie ile tych smsów dojdzie a dla ściemy przedłużycie czas wysyłania smsów żeby hajs scharpić. Jeszcze zobaczymy ; ))

Pozdrowionka bosalku i nie wiem kto tam jeszcze to wymyślił... śmieszne ; d

Straszne. Nie wyobrażałem se was takich... Jak zacząłem czytac forum to było jeszcze jak się odezwać do moda admina a teraz wielcy królowie i tylko hajs by zgarniali ; ]
Żaaaal!
Wracaj dziecko do Giertycha - bo jak tamten wszędzie widzi homoseksualistów i SLd to ty zaczynasz wszędzie komerche widzieć.
ehhhh...
A najgorsze jest to, że my się tu nagadamy, a ten dzieci i tak to oleją i będą dalej swoje.
No, ale cóż - przynjamniej próbowałem
edit:
@Sir EMilio:
Przeczytaj wcześniejsze posty z łaski swojej, albo zapoznaj się na jakiej zasadzie działa opłacenie przez SMS i ile pieniedzy zostaje zabranych m.in. przez operatora sieci
Jak mnie denerwują lduzie którzy przeczytali topic i nie czytając innych wypowiedzi piszą to co juz było xxx razy poruszany...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.

Ostatnio edytowany przez eerion - 18-06-2006 o 12:57.
eerion jest offline  
stary 18-06-2006, 12:47   #64
Sir Emilio
Zbanowany
 
Sir Emilio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 19

Posty: 814
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: ^^
Skille: 1337
Poziom mag.: hm
Sir Emilio ma numer GG 6082309 Sir Emilio ma login Tlenu bartek_maly@tlen.pl
Domyślny

szczeze powiem: 6 zl to przesada jezeli sms wysle 15 osob to juz macie na pacca a mysle ze chetnych bedzie wiele tysięcy rozumiem ze kasa idzie na utrzymanie serwisu itp. ale bez przesady!
Sir Emilio jest offline  
stary 18-06-2006, 12:54   #65
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Senon
Zauważcie że jakoś wcześniej sobie nasza ekipa radziła bez tych smsów, reklam, pacców.
Zauwaz, ze jakos wczesniej strona miala 1000 odwiedzin na dzien, a teraz pewnie wyjdzie ponad 10 000...A teraz, misiu kolorowy, pomysl, ile kosztuje utrzymanie serwera, ktory to pociagnie.
Cytuj:
Poprostu wasi kochani adminowie chcą sobie zarobić i tyle na jelonkach a jeleni nie brakuje, słychać ich i widać na forum i nie tylko.
Odkryles ten okrutny spisek, o ktorym wiedzieli tylko nieliczni!!!!!!!!!!1111111oneonejedenjedenraz
Cytuj:
Wy już dobrze wiecie ile tych smsów dojdzie a dla ściemy przedłużycie czas wysyłania smsów żeby hajs scharpić.
Dokladnie. Przeciez gdyby wylosowali kogos i zaczeli nowy konkurs, zadnego smsa juz by nie dostali! :<
Cytuj:
Straszne. Nie wyobrażałem se was takich... Jak zacząłem czytac forum to było jeszcze jak się odezwać do moda admina a teraz wielcy królowie i tylko hajs by zgarniali ; ]
To ty nie slyszales o tej slynnej dynastii Bosallow?
Cytuj:
przenieśmy to w czasy średniowiecza. Jest sobie Bosal ( kasotech), jest on królem i ludzie się buntują bo nie chcą u niego "pracować" (klikac w szpanerskie linki allegro) no i nasz król się zbuntował i wszystkich wziął podstępem. Powiedział im że dostaną więcej ziemi jak będą mu dawać więcej ziemniaków ( hasju ) no i tak się ludzie wrobili bo myśleli że król jest uczciwy a niestety nie był bo nawet w sredniowieczu byli cfaniaki.
A teraz wyjawie ci jedna, wielka, straszna tajemnice. Sluuuuchaj uwaznie, skoncentruj sie, to moze byc dla ciebie baaardzo trudne. Wdech, wydech. Gotowy? Tarararara....nikt ci nie kaze tych smsow wysylac, ani klikac na bannery. Ba, nawet nikt ci nie kaze odwiedzac tej strony! Straszna tajemnica, nie?!

A tak na serio : debilizm u niektorych mnie dobija...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 18-06-2006, 13:00   #66
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Senon
Rozpoczynam akcje Jelenie w terenie !!!
Akcja dla wielbicieli smsów za żenione 7 zł
Skończ bo nudny jesteś, a nie śmieszny. Przez takich jak Ty bosal mniej zarobi i co za tym idzie, mniej wpadnie do mojej kieszeni na czysto.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!

Ostatnio edytowany przez Raul - 18-06-2006 o 13:01.
Raul jest offline  
stary 18-06-2006, 13:04   #67
Edray
Użytkownik forum
 
Edray's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006

Posty: 19
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 65
Poziom mag.: 51
Domyślny

Moim skromnym zdaniem 6zl (a wlasciwie 7.32 zl) to troche za duzo. Proponuje zmieniac ceny smsa ( 2-5 zl) co miesiac i znalezc optimum. Wg mnie smsa za 2 zl na pewno wysle wysle 3 razy wiecej osob niz za 6 zl. Ktos mowil ze sie ludzie pluja bo ich nie stac - owszem nie stac. A smsa za 2 zl mozna zawsze sobie wyslac zamiast kupic batona albo czekolady.
Edray jest offline  
stary 18-06-2006, 13:05   #68
Phoelerius
Użytkownik Forum
 
Phoelerius's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2005
Lokacja: Lubin
Wiek: 40

Posty: 307
Imię: Phoelerius
Profesja: Elite Knight
Świat: Antica
Poziom: 134
Skille: 93/88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ogolnie to nic nie mam przeciwko takim konkursa, kto chce to sobie bedzie wysylal SMSy, kto nie bedzie chcial to nie bedzie wysylal, nikt nikogo do niczego tutaj nie namawia... tylko czy czasem nie powinno tam byc napisane ze zeby wziasc udzial w konkursie trzeba miec ukonczone 18 lat?

Edit:
Ile tak naprawde macie z takiego jednego SMS? Zawsze mnie ciekawilo ile firmy przez ktore mozna dokonywac platnosci za pomoca SMSow zarabiaja, polowe z tej kwoty?
Juz wiem, 40%, lol!
__________________
Hail Alliance!

Ostatnio edytowany przez Phoelerius - 18-06-2006 o 13:25.
Phoelerius jest offline  
stary 18-06-2006, 13:08   #69
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Senon
@2up:
hehe pozytywnie ; )


Zauważcie że jakoś wcześniej sobie nasza ekipa radziła bez tych smsów, reklam, pacców.
Poprostu wasi kochani adminowie chcą sobie zarobić i tyle na jelonkach a jeleni nie brakuje, słychać ich i widać na forum i nie tylko.
Paranoja =.=

KoMeRchA

Wy już dobrze wiecie ile tych smsów dojdzie a dla ściemy przedłużycie czas wysyłania smsów żeby hajs scharpić. Jeszcze zobaczymy ; ))

Pozdrowionka bosalku i nie wiem kto tam jeszcze to wymyślił... śmieszne ; d

Straszne. Nie wyobrażałem se was takich... Jak zacząłem czytac forum to było jeszcze jak się odezwać do moda admina a teraz wielcy królowie i tylko hajs by zgarniali ; ]

przenieśmy to w czasy średniowiecza. Jest sobie Bosal ( kasotech), jest on królem i ludzie się buntują bo nie chcą u niego "pracować" (klikac w szpanerskie linki allegro) no i nasz król się zbuntował i wszystkich wziął podstępem. Powiedział im że dostaną więcej ziemi jak będą mu dawać więcej ziemniaków ( hasju ) no i tak się ludzie wrobili bo myśleli że król jest uczciwy a niestety nie był bo nawet w sredniowieczu byli cfaniaki.

7 zł za sms PaRaNoJa spoko i miałego wysyłania smsów haha
Fajny jesteś!!! Napisz to w swoim blogu.
Dan the Automator jest offline  
stary 18-06-2006, 13:17   #70
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Emilio
szczeze powiem: 6 zl to przesada jezeli sms wysle 15 osob to juz macie na pacca a mysle ze chetnych bedzie wiele tysięcy rozumiem ze kasa idzie na utrzymanie serwisu itp. ale bez przesady!
czytaj to co piszemy, mamy 40% z tego
dla tych co mysla ze naciagamy mowie po raz n ty. Pierwszy konkurs bedzie trwal dwa tygodnie. Zaleznie od jego statystyk, bedziemy planowali nastepne... np. moze tak byc ze konkurs bedzie co tydzien i beda rozne kwoty smsow, np wysylasz za 6 zl to grasz o pacca na rok/pol wysylasz za 3 to grasz o pacca na 3 miechy.
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline  
stary 18-06-2006, 13:19   #71
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Edray
Moim skromnym zdaniem 6zl (a wlasciwie 7.32 zl) to troche za duzo. Proponuje zmieniac ceny smsa ( 2-5 zl) co miesiac i znalezc optimum.
To jest optimum. 40% idzie do nas-resztę zgarniają pośrednicy. Gdyby sms kosztował 2zł+vat nie miałby to sensu. Im wyższa cena tym mniej(%) zgarniają pośrednicy.
I przyjmijcie do wiadomości, że moderatorzy nie mają absolutnie żadnych korzyści materialnych z wykonywanej pracy.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 18-06-2006, 13:30   #72
Ozon18
Użytkownik Forum
 
Ozon18's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Racibórz
Wiek: 37

Posty: 420
Ozon18 ma numer GG 3636929
Domyślny

A co mi szkodzi, wspomozemy stronke. Wyslalem 2 ;d

Sadzac z zainteresowania starczy wam na kilka paccow ;d
Moze nawet kilkanascie...
__________________
Confutatis maledictis,
Flammis acribus addictis.

Dies Irae
Ozon18 jest offline  
stary 18-06-2006, 14:03   #73
-=DanieL=-
Użytkownik Forum
 
-=DanieL=-'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Wiek: 33

Posty: 1,189
Domyślny

Po co się modki kłucicie z nimi? Ci co bojkotują ten konkurs pewnie nie mają kasy na sms'a i im krew po twarzy spływa, że nie mogą wygrać pacca albo, że tibia.pl się rozwija bo oni by chcieli starą "dobrą" tibia.pl z 100 osobowymi odwiedzinami dziennie .
__________________



Gdy wypowiesz moje imię znikam. Kim jestem ?

Ostatnio edytowany przez -=DanieL=- - 18-06-2006 o 16:45.
-=DanieL=- jest offline  
stary 18-06-2006, 14:08   #74
Lithen
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 02 2006
Lokacja: Boleslawiec

Posty: 3
Stan: Na emeryturze
Imię: Lithen
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Poziom: 52
Skille: 20/24
Poziom mag.: 54
Problem Problem !!

Ja wysłałem SMS, uzupełniłem wszystkie rubryki, ale kiedy dałem "OK" żeby wysłało zgłoszenie to strona wygasła .... I teraz nie wiem czy moj kod przepadł

CO teraz Bedzie ??
Lithen jest offline  
stary 18-06-2006, 14:23   #75
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Wejdź jeszcze raz i spróbuj użyć swojego kodu jeszcze raz.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 18-06-2006, 14:46   #76
Sperow Knight
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a była by możliwość kupna pacca np. na 90 dni poprzez wysłanie kilku (kilkudziesięciu) sms-ów???
 
stary 18-06-2006, 14:49   #77
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

a ja wyslalem moze wygram fajnie by bylo chociasz i tak po wakacjach sobie kupuje
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 18-06-2006, 14:59   #78
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

@Sperow Knight
Nawet gdyby...to policz sobie ile by cię to kosztowało.

Jeden SmS ściąga ci w tej chwili 6 zł+Vat (7.32zł).
My dostajemy około 40% z tych 6 złotych(czyli 2.40).
Pacc przez firmę Drom kosztuje 95 złotych(na 90 dni).
Oznacza to, żebyś musiał wysłać prawie 40 SmSów(przymijmy 40)
Wydałbyś na to: 292 złote 80 groszy.
Trzy krotnie byś przepłacił.

Teoretyczne wyliczenia, ale dojść dokładne.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 18-06-2006, 15:44   #79
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Fajnie by bylo gdyby wiecej ludzi moglo wygrac, zamiast pacca na 6 miechw to kilka po 3... Wieksze szanse ;p
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline  
stary 18-06-2006, 16:29   #80
Ozon18
Użytkownik Forum
 
Ozon18's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Racibórz
Wiek: 37

Posty: 420
Ozon18 ma numer GG 3636929
Domyślny

Pacc na 3 miechy bylby lepszym rozwiazanie + losowanie zawsze gdy sie zbierze kwota, a nie po jakims czasie (raz moze byc mniej raz wiecej).
__________________
Confutatis maledictis,
Flammis acribus addictis.

Dies Irae
Ozon18 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:06.


Powered by vBulletin 3