Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-12-2006, 19:18   #41
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xetasi Pokaż post
OLOL wkasnie pisze z klightem ktory jest po tym quescie... chce za to 2kk
A spodziewałeś się, że ile? 100k?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2006, 01:32   #42
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez P0nury Pokaż post
Owszem, zrobiła ekipa na Harmonii. Arbalasta mają obecnie conajmniej Pancras Dragonheart oraz Herganon. Na TibiCAMs były filmiki z expienia Pancrasa na edronowym dragon lairze. Nie powiem, sporo hitów było powyżej 130.
nie wiem czy to potwierdzone info, bo tyle jest plotek i domyslow na temat tej kuszy ze nie wiadomo w co wierzyc, ale ucieszylbym sie jezeli ta kusza naprawde by zwiekszala lekko dmg
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2006, 02:51   #43
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
nie wiem czy to potwierdzone info, bo tyle jest plotek i domyslow na temat tej kuszy ze nie wiadomo w co wierzyc, ale ucieszylbym sie jezeli ta kusza naprawde by zwiekszala lekko dmg
Na forum jest filmik z testowaniem tej kuszy przez Pancrasa Dragonhearta. Może mnie się tylko wydaje, ale kusza trafia dużo częściej i mocniej, co na filmie potwierdza nawet sam Pancras. Mieli ponoć robić razem z Herganonem testy na PoI Dragon Lair, ale jakoś nie widziałem z tego filmu już.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-01-2007, 18:41   #44
Glorrfindell
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Ktoś wcześniej napisał że było parę hitów po 130,
jeżeli palladyna stac na strzelanie z tej kuszy to musi miec około 100 levela żeby zrobic ten quest, więc ciągnąc dalej ja mam palladyna na 26 levelu i ze skillami 62 (mizernie) mój best hit to 153 a często jak expie na beholderach to zdażają mi się hity powyżej 100 przynajmniej z 10 na 30 minut expa więc myślę że nie opłaca się wydawac 2kk na tą kuszę żeby walic takie hity jak 130.....
Jestem zdania że Cipy ukryły w tej kuszy znacznie więcej walorów strzeleckich niż zostało wcześniej wymienionych, zresztą nikt jeszcze nie stwierdził prawdziwych atrybutów kuszy, łuku, czy arbalisty są to tylko domysły i przyjmowane wartości (0 atk : 0 def) które nie są niczym potwierdzone coż pożyjemy zobaczymy narazie młodzież palladynowa taka jak ja może sobie o tym tylko pomarzyc
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 01:12   #45
Lifter
Użytkownik Forum
 
Lifter's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 412
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glorrfindell Pokaż post
myślę że nie opłaca się wydawac 2kk na tą kuszę żeby walic takie hity jak 130.....
Prawda jest taka, że Paladyn nie ma za bardzo na co zbierć kasy na wysokim lev (200-250lev) jedynie na hunty. Więc z nudów będzie se zbierał na arblesta i będzie mial o czym śnić
__________________
Keylogger tygodnia:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasisok
Witam jesli ktos chce obejrzec film solo dmeon 70 lvl sorcerer link daje
***
Uwaga moze wystapic trojan albo keylogger w nie ktorych anty wirach bo w exe dodałem film by był lepszy efekt jak i dzwieku i graficzny
Lifter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 01:14   #46
Equinox
Użytkownik forum
 
Equinox's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Psi-clown
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 65
Skille: 84
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glorrfindell Pokaż post
Ktoś wcześniej napisał że było parę hitów po 130,
jeżeli palladyna stac na strzelanie z tej kuszy to musi miec około 100 levela żeby zrobic ten quest, więc ciągnąc dalej ja mam palladyna na 26 levelu i ze skillami 62 (mizernie) mój best hit to 153 a często jak expie na beholderach to zdażają mi się hity powyżej 100 przynajmniej z 10 na 30 minut expa więc myślę że nie opłaca się wydawac 2kk na tą kuszę żeby walic takie hity jak 130.....
Ekhm... Wyobraź sobie, że jest różnica między DL'ami a Beholderami
No nic, pewnie Ci umknęło...
Equinox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 01:47   #47
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glorrfindell Pokaż post
mam palladyna na 26 levelu i ze skillami 62 (mizernie) mój best hit to 153
dobry joke, to czemu muj best na 79 distansie z throwing stara wynosi 159? o.O

Co do tematu, to 130 to malo? knight nawet sie nie zblizy do sredniej hitow 100 wiec nie ma co narzekac
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 02:04   #48
Laiden
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
dobry joke, to czemu muj best na 79 distansie z throwing stara wynosi 159? o.O

Co do tematu, to 130 to malo? knight nawet sie nie zblizy do sredniej hitow 100 wiec nie ma co narzekac
Zależy terz w co strzelałes i na jakim lvlu a knight nie zblizy sie do śreniej 100
srednia 100 knighta z 90 skillem jest cos ok.100 (z sov lub tej siekiery z aniha)
a widzialem hit w demona który ma bardzo duży arm z ice rapiera za ponad 350.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 11:33   #49
Glorrfindell
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
dobry joke, to czemu muj best na 79 distansie z throwing stara wynosi 159? o.O

Co do tematu, to 130 to malo? knight nawet sie nie zblizy do sredniej hitow 100 wiec nie ma co narzekac
człowieku zależy w co walisz beholder dostaje tak po dupie, ma praktycznie zerową obronę, a no i już to słyszałem że ściemniam z tym bestem ale naszczęscie miałem światka kumpla pacca na nieco mniej noobowym odemnie levelu i jak masz problem to sobie załuż postac na padorii napisz do mnie
Glorrfindell a zresztą to nie o to chodzi, tak samo każdy knight może sobie marzyc o magic long swordzie ale wiadomo że ma go kilka osób w całej tibii.
Nie mniej jednak czuje się poszkodowany jako palladyn że jest taki mały wybór broni dystansowych, uważam że trowing starsy powinny byc tańsze za to jednorazowe to by było dobre, bo i tak nikt na nich nie skiluje, a jak walisz w kogoś z tego to tylko można się pośmiac bo on zbiera je lub wyrzuca do wody tak samo ze spearami ale spearami nie atakuje się innych a trowing starsami już możnaby....

P.S. czy jakiś zacny palladyn się wypowie czy kupienie bohów to jest rzeczywiście dobra rzecz, czy tylko takie noobowe zachcianki
a i prosze żeby na to pytanko odpowiedzieli mi pallkowie bo że knight musi miec bohy to wiem bo inaczej może nach***c innym profesją
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 12:18   #50
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Knight w potwory typu ds, leader, vamp, necro, warlord, ancient scarab, gs, hero, bk, serpent spawn, hydra, behe, faraony i demony w ogole nie trafia z broni bądź trafia bardzo słabo, pal nawet ze zwykłej kuszy zadaje dużo większe średnie obrażenia, a co dopiero z arbalesta i infernal boltów. Moim zdaniem ta kusza jest niepotrzebna i tylko pogarsza balans profesji w Tibii, bo knight staje się coraz gorszy w stosunku do pala.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 12:20   #51
Equinox
Użytkownik forum
 
Equinox's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Psi-clown
Profesja: Royal Paladin
Świat: Julera
Poziom: 65
Skille: 84
Poziom mag.: 17
Domyślny

Jak masz kasę - kup - w końcu czas to pieniądz. Zależy gdzie (chcesz) expisz/ć. Jak chcesz na ~30-35 lvl chodzić na OF to BoH'y będą raczej niezbędne.
Equinox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 13:23   #52
Gholit
Użytkownik Forum
 
Gholit's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006

Posty: 127
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez goburu Pokaż post
Moim zdaniem ta kusza jest niepotrzebna i tylko pogarsza balans profesji w Tibii, bo knight staje się coraz gorszy w stosunku do pala.
No jasne, najlepiej żeby knight był najlepszy, zaraz za nim sorc i druid, a paladin na końcu (teraz pal jest zaraz przed knightem). Zresztą w poprzednich update'ach paladin dostał duże utrudnienie: łamiące się speary, to teraz rekompensata. W następnym update rzeczywiście powinni coś dać knightom, ale broń dla palków jest potrzebna.
Gholit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 14:11   #53
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gholit Pokaż post
No jasne, najlepiej żeby knight był najlepszy, zaraz za nim sorc i druid, a paladin na końcu (teraz pal jest zaraz przed knightem). Zresztą w poprzednich update'ach paladin dostał duże utrudnienie: łamiące się speary, to teraz rekompensata. W następnym update rzeczywiście powinni coś dać knightom, ale broń dla palków jest potrzebna.
Jakbyś nie zauważył knight w tym momencie jest najsłabszy A gdyby nie łamiące sie speary to palek byłby jeszcze wiekszy kosmos dla knighta który musiał robic 2x dłużej skille
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 14:14   #54
Gholit
Użytkownik Forum
 
Gholit's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006

Posty: 127
Domyślny

No wiem, ale czemu palek ma nie dostać nowej broni? Dlatego że jest od niego gorszy knight? To mają ulpszać tylko knighta?
Gholit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 15:04   #55
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

Cytuj:
No wiem, ale czemu palek ma nie dostać nowej broni? Dlatego że jest od niego gorszy knight? To mają ulpszać tylko knighta?
Cóż za ignorancja..
Tak, powinno się ulepszyć knighta ponieważ jest najgorszą profesją! Nie widzę w tym nic godnego dyskusji..
Freezy Eddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 15:34   #56
myanato
Użytkownik Forum
 
myanato's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2006

Posty: 122
Świat: Iridia
Domyślny

zalezy co macie na mysli mowiac gorsza profesja!!! to ze dluzej skiluje? jezeli chce byc dobry niech skilluje. Paladyn ze skillem 70 expi duzo wolniej niz knight z tym samym skillem! co prawda knight musi skillowac ale jezeli ktos NIE JEST cierpliwy to niech gra kim innym.

bylo kilka wypowiedzi ze kusza strzela na caly ekran ---> nie prawda, nie strzela

@topic
wiekszy zasieg?? gdyby potwor stal poza ekranem i tak do niego nei strzelimy bo nie widzimy. Chyba ze uciekajacy.
lepiej by bylo gdyby miala wiekszy damage
__________________
I <3 Iridia
myanato jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 23:20   #57
Asthan
Użytkownik Forum
 
Asthan's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Ilawa

Posty: 245
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thran~
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 80
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gholit Pokaż post
No wiem, ale czemu palek ma nie dostać nowej broni? Dlatego że jest od niego gorszy knight? To mają ulpszać tylko knighta?
Tak dlatego ze knight jest najsłabszy powinni ta profesje z bilansować, a jak na razie ulepszają wszystkie inne profesje po za tą jedną.
Got it

Cytuj:
zalezy co macie na mysli mowiac gorsza profesja!!! to ze dluzej skiluje? jezeli chce byc dobry niech skilluje. Paladyn ze skillem 70 expi duzo wolniej niz knight z tym samym skillem! co prawda knight musi skillowac ale jezeli ktos NIE JEST cierpliwy to niech gra kim innym.
To ze w walce pvp ma prawie zerowe szanse na zdobycie fraga, Paladyn omija tarcze i idzie od razu na armor dlatego jego hity są częstsze i mocniejsze, postacie magiczne w ogóle odsadzają knighta w tyle i to nie podlega dyskusji. A jeśli mowa o skillach to zacznijmy od tego ze knight potrzebuje 2x więcej czasu na zrobienie skillow po za tym po za skillami liczą się tez takie rzeczy jak level przy expieniu
Asthan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2007, 23:30   #58
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gladiatr Pokaż post

To ze w walce pvp ma prawie zerowe szanse na zdobycie fraga, Paladyn omija tarcze i idzie od razu na armor dlatego jego hity są częstsze i mocniejsze,
Wydaje mi sie jednak ze jego droga idzie tez przez tarcze ale moge sie mylic. Jakos tak mi sie cosik pamieta ze kiedys palek mnie ciał z boltow/arrowsow i akurat mi podskoczył shielding.. jakoś tak to nowy char był.
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2007, 09:33   #59
goburu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 12 2006
Lokacja: Liberty Bay

Posty: 371
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PvP
Poziom: 90
Skille: po co??
Poziom mag.: 56
Domyślny

Cytuj:
Paladyn ze skillem 70 expi duzo wolniej niz knight z tym samym skillem!
Chyba kpisz. ONW3D

Palem ze skillem 70 spokojnie klepie gs'y, pokaz mi knighta ktory robi to samo.

Paladyn jest profesja ktora expi najtaniej, praktycznie za sama cene boltow bo utrzymuje dystans i nie potrzebuje tylu run i manasow co inne profesje (na dobrych potworach obrywa tylko z magii dystansowej, na slabych i srednich czesto w ogole) wiec chyba logiczne jest ze NIE powinien expic szybciej od sorca/druta skoro expi od niego taniej. Natomiast knight expi zarowno najdrozej (uhy cholernie drogie) jak i najwolniej (smiechu warte obrazenia), nie istnieje w pvp, nie wykonuje questow solo, nie soluje mocnych potworow, nudno trenuje, itd itp.

Ostatnio edytowany przez goburu - 07-01-2007 o 09:52.
goburu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2007, 10:37   #60
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
Palem ze skillem 70 spokojnie klepie gs'y, pokaz mi knighta ktory robi to samo.
Jeszcze dodaj lvl na jakim klepiesz te gsy.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:30.


Powered by vBulletin 3