Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-12-2010, 21:55   #41
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez att Pokaż post
Obecnie w Tibie co update odchodzi okolo 10-20 tys osob online. Napewno posrod was jest ktos taki kto pamieta jak ja czasy gdy byly kolejki na harmonii po 250 osob. Gdzie liczba graczy online siegala do 100 tys uzytkownikow. W tibie obecnie graja dzieci ktorzy biora przyklad lub chca brac przyklad ze swoich starszych braci ktorzy kiedys w to grali, kto wie moze sie myle. Gracie w to z powodu waszych kolegow , bo chyba nie po to by siedziec przed kompem 12h po to zeby wbic z 200-201 lvl, a pozniej pasc jak łajza od kicka/ freeza czy sam Pan Bog wie czemu i stracic 12 godzin zycia. W tej waszej tibii 1 lvl to nic skoczy wam hp o 30 i mana o 5? łał super, pozadrawiam tutaj pana LP ktory stracil 7lat (chyba) zycia - (o ile to mozna nazwac zyciem) i dostal perma. Tibia to gra grind grasz po to zeby wbic lvl ktory i tak ci nic nie da bo padniesz od netu i stracisz caly dzien - czyli dokladnie tyle ile wbijales lvl.
Zabawne, bo do właśnie tego sprowadzała się ta gra odkąd pamiętam (połowa 2003).

Cytuj:
Koles ma hacka padnie 50x na fire i teraz co napewno chcial stracic te swoje 80 dni zycia i 90zl no fakt maja was za ... ; )
Jeśli ma hacka to na własne życzenie.

i przy okazji pytanie retoryczne dla co bardziej ogarniętych:

jakiego poziomu IQ wymaga umiejętność poprawnego przeliterowania "update" ?
__________________
Vil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-12-2010, 22:39   #42
PIROCHEMIK
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2008

Posty: 9
Stan: Początkujący
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 31
Skille: 53/51
Poziom mag.: 4
Domyślny

Nie dlatego, że zwalają update`y odchodzi tyle osób, tylko dlatego że wszystko co robią dodają paccom.Nie mam nic przeciwko temu,bo nie zapłaciłem to nie mam.Ale nie o to chodzi, chodzi o to , że tibia ma coraz mniej graczy, o których powinna zadbać, a nie "lizać dup*" starym graczom, którzy odchodzą jeden po drugim.Muszą znaleźć nowych graczy i to sporo, a nie zdobędą ich nowymi rzeczami o których taki 1-20 lvl nie może nawet pomarzyć.Dali by jakieś udogodnienie dla low i facc, a nie zawsze tylko pacc i high.Maja pewnie teraz mniejsze zarobki bo jak czerpać z czegoś pieniądze, gdy się o to nie dba.Moim zdaniem co do tych zwierzaków do ujeżdżania ze 2 powinny być zupełnie dla facc i tak samo z misjami.Mogli by zrobić coś takiego: 3 misje dla pacc i 1 misja dla facc, żeby podkreślić, że pacc ma przewagę, ale nie pokazywać, że bez pacc nie ma po co z rooka wychodzić.Troszkę równouprawnienia!
PIROCHEMIK jest offline  
stary 08-12-2010, 23:05   #43
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Domyślny

Co ty w to grasz od maja czy co? Przecież to normalna norma, że facc nic nie dostanie No ewentualnie szczękościsk z powodu zmniejszenia miejscówek do treningu o 60% :/
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline  
stary 08-12-2010, 23:47   #44
Sir_Hell_Lord
Użytkownik forum
 
Sir_Hell_Lord's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2007
Lokacja: Hellgate
Wiek: 31

Posty: 10
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 34
Skille: 63/61
Poziom mag.: 5
Domyślny

Brak game-chatu? Każdy język dozwolony? Jakieś dziwaczne ikonki? Dziękuję, wysiadam. Jedynym powodem, dla którego zdarzało mi się włączać Tibię, były zabawne rozmowy Szwedów na game-chacie. Teraz, dzięki zaspamowaniu world-chata przez Polaczków, w zasadzie jedyny powód, dla którego mogę w to grać zniknął. Tibia właśnie osiągnęła apogeum wieśniackości. Chociaż... ciekawe, co jeszcze spieprzą przy okazji kolejnego update'a.
Sir_Hell_Lord jest offline  
stary 09-12-2010, 05:27   #45
kapryslosu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mi się głównie nie podoba ze względu na czary. Zacząłem grać paladynem ze względu na niewidzialność, a tu zonk. Teraz to rycek ma praktycznie tyle samo użytecznych czarów co i palek, przynajmniej dla facc-a. Ba, rycek ma nawet lepsze leczenie (bo to, że exura vita została zamieniona na exura san to żaden bonus, bo ja nie widzę różnicy w efekcie działania)... Jeszcze irytujące są te ikonki co nie mają większego znaczenia nad oknem pisania.
Całkiem fajnie, że się stwory wracają na swoje miejsca jak zgubią cel, przynajmniej jakaś wysoko poziomowa postać nie będzie się aż tak znęcać nad słabszymi.
Co do transportu, to mi on nie przeszkadza, jak ktoś ma ochotę jeździć na owcy to jego sprawa.
Kanały rozmów też mi nie przeszkadzają, bo rzadko z nich korzystałem.
To tyle z moich uwag, a porównując zalety do wad, to oceniam raczej słabo, ze względu na osłabienie paladyna w porównaniu do rycerza.
 
stary 09-12-2010, 06:03   #46
Farr
Użytkownik Forum
 
Farr's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 113
Stan: Niegrający
Domyślny

Niestety cena mpa taka sama [24.5k]. Kupiłem sobie u Grizzly Adamsa slingshota w celu okiełznania beara i niestety rozpadł mi się w sumie to by było zbyt proste, gdyby za każdym razem wychodziło

--- Farr dodał 1 minut i 51 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kapryslosu Pokaż post
Kanały rozmów też mi nie przeszkadzają, bo rzadko z nich korzystałem.
To tyle z moich uwag, a porównując zalety do wad, to oceniam raczej słabo, ze względu na osłabienie paladyna w porównaniu do rycerza.
Jeszcze wam mało ? Zagraj sobie knightem i dopiero narzekaj na "zły los" pallka. Ludzie macie teraz najlepiej w tibii i dalej wam źle q_q
__________________


żółto-biało-niebiescy :> glory Motor Lublin

To oni coś dla mnie znaczyli na Hibernie:
Rothes, Haveders, Devilen, El Maverick, Cinek, Macieki i wielu innych, których już nie pamiętam...

To oni sprawili, że wróciłem do gry tym razem na Harmonii:
Sorceser of Darknes (dawniej Malakashi Knight), Thon Neen, Ashi Bubeika, Dadan the Knight, Chorazy Veston, Bufer, Thorow Varen i wielu wielu innych (oni wiedzą, że to ich też dotyczy)

Ostatnio edytowany przez Farr - 09-12-2010 o 06:03. Powód: Automerged Doublepost
Farr jest offline  
stary 09-12-2010, 07:10   #47
Kristo16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 04 2009

Posty: 34
Domyślny

A jak jest z composite hornbow?
Wczoraj all kupowali nagle. Ja nie mam pacca, ale słyszałem, że sellnąć teraz gdzieś można.
Kristo16 jest offline  
stary 09-12-2010, 14:07   #48
Ozeszek253
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damianosowy Pokaż post
Ja osobiście znalazłem 3 bugi jednym z nich jest brak możliwości użycia czaru "Exura San" mam nadzieje ,że coś z tym zrobią
Dziwne bo ja mogę używać ten czar...
 
stary 09-12-2010, 15:55   #49
Dabeko
Użytkownik Forum
 
Dabeko's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 205
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez att Pokaż post
Obecnie w Tibie co update odchodzi okolo 10-20 tys osob online. Napewno posrod was jest ktos taki kto pamieta jak ja czasy gdy byly kolejki na harmonii po 250 osob. Gdzie liczba graczy online siegala do 100 tys uzytkownikow. W tibie obecnie graja dzieci ktorzy biora przyklad lub chca brac przyklad ze swoich starszych braci ktorzy kiedys w to grali, kto wie moze sie myle. Gracie w to z powodu waszych kolegow , bo chyba nie po to by siedziec przed kompem 12h po to zeby wbic z 200-201 lvl, a pozniej pasc jak łajza od kicka/ freeza czy sam Pan Bog wie czemu i stracic 12 godzin zycia. W tej waszej tibii 1 lvl to nic skoczy wam hp o 30 i mana o 5? łał super, pozadrawiam tutaj pana LP ktory stracil 7lat (chyba) zycia - (o ile to mozna nazwac zyciem) i dostal perma. Tibia to gra grind grasz po to zeby wbic lvl ktory i tak ci nic nie da bo padniesz od netu i stracisz caly dzien - czyli dokladnie tyle ile wbijales lvl. Ludzie zobaczcie jak cipsoft ma was gdzies im chodzi tylko o wasze portfele a raczej portfele waszych rodzicow. Koles ma hacka padnie 50x na fire i teraz co napewno chcial stracic te swoje 80 dni zycia i 90zl no fakt maja was za ... ; )
Nigdy w ta gre nie gralo 100 tys. osob.Malo tego maks. to byl dokladnie 64028 osob ( dane z tibia.com). Tyle ze wtedy bardzo wiele osob uzywalo mc (znam osoby co mialy po 6 uh-makerow ) wiec mysle ze liczba graczy obecnie nie jest az tak drastycznie zmiejszona. Co do kolejek to tak, owszem byly ale to na non-pvp i to wlasnie przez mc-bot chary. Taki pan LP gral w tibie (podobno) w pracy, mial swoja kafejke internetowa to co innego mial robic? Znalazl sobie zajecie zeby skrocic czas pracy, choc prawda czasu i tak zmarnowal sporo. Ja obecnie gram tylko dlatego ze moge posiedziec i pogadac z kumplami na vt, bo powiedzmy sobie szczerze ze tibia nie oferuje emocjonujacej rozgrywki ( i chyba nigdy nie posiadala) i to jest jedyny aspekt dla ktorego wiele osob w nia gra.
Dabeko jest offline  
stary 09-12-2010, 20:23   #50
firebolt1
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie

Co do tego update: gdzie właściwie znajduje się ten NPC Lothar?? Pytam się bo nic nie mogę znaleźć.
Proszę o dokładne opisanie jak do niego dojść (najlepiej z mapą).
 
stary 10-12-2010, 19:29   #51
alexner
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2009

Posty: 7
Profesja: Rookstayer
Świat: Guardia
Poziom: 9
Skille: 24/23
Poziom mag.: 1
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voniek Pokaż post
gustownymi wierzchowcami
Taaa...

Zwłaszcza ta owca...
alexner jest offline  
stary 11-12-2010, 11:45   #52
sammon
Użytkownik Forum
 
sammon's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2008
Lokacja: P-ce
Wiek: 29

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sammon
Profesja: Paladin
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 73/61
Poziom mag.: 10
sammon ma numer GG 8780354
Domyślny

Zrąbali pala! -.- Nie można fooda robić, ani nie ma invisibla, nawet nie ma exury vity... A, wbijać 35 lvl żeby se sana kupić też bezsens! Oni sobie żartują ... -.-
sammon jest offline  
stary 12-12-2010, 10:54   #53
Azatar
Użytkownik Forum
 
Azatar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2006
Lokacja: Eudezet
Wiek: 33

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Zabawne, bo do właśnie tego sprowadzała się ta gra odkąd pamiętam (połowa 2003).



Jeśli ma hacka to na własne życzenie.

i przy okazji pytanie retoryczne dla co bardziej ogarniętych:

jakiego poziomu IQ wymaga umiejętność poprawnego przeliterowania "update" ?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabeko Pokaż post
Nigdy w ta gre nie gralo 100 tys. osob.Malo tego maks. to byl dokladnie 64028 osob ( dane z tibia.com). Tyle ze wtedy bardzo wiele osob uzywalo mc (znam osoby co mialy po 6 uh-makerow ) wiec mysle ze liczba graczy obecnie nie jest az tak drastycznie zmiejszona. Co do kolejek to tak, owszem byly ale to na non-pvp i to wlasnie przez mc-bot chary. Taki pan LP gral w tibie (podobno) w pracy, mial swoja kafejke internetowa to co innego mial robic? Znalazl sobie zajecie zeby skrocic czas pracy, choc prawda czasu i tak zmarnowal sporo. Ja obecnie gram tylko dlatego ze moge posiedziec i pogadac z kumplami na vt, bo powiedzmy sobie szczerze ze tibia nie oferuje emocjonujacej rozgrywki ( i chyba nigdy nie posiadala) i to jest jedyny aspekt dla ktorego wiele osob w nia gra.


kiedys kazdy uzywał MC prawie stad te liczby co tez nie zmienia faktow ze moda na tibie spadła
__________________
Azatar jest offline  
stary 14-12-2010, 01:50   #54
elogancko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2010

Posty: 9
Domyślny

ludzie straszni jestescie : ) posty typu zrąbali tibie są smieszne
ten up jest cudny : ) jak wszystkie zresztą
posty typu pala zrąbali nie ma vity czy kina nie ma exury ^.- widzicie co piszecie ? ja mam zwałe z wiekszości postów
update zajebisty poprostu zajebisty : )
elogancko jest offline  
stary 14-12-2010, 16:00   #55
Vermilion
Użytkownik Forum
 
Vermilion's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2007
Lokacja: s piekua

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Płakalibyście nawet, jakby dodali, że da się otwierać dead snejki.
__________________
15:25 Ten Oto Knight [15]: Soul Binger to chlopak i oszust Zal mi tego Nooba i udaje cwaniaka jego mama nie ma plecuw a on pisze uszami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mentuss Pokaż post
ej blind orc jest orkiem
ORLY???!!!!111?
Vermilion jest offline  
stary 15-12-2010, 14:49   #56
elogancko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 12 2010

Posty: 9
Domyślny

@up
dokładnie zawsze jest żle
jak sorc walił ze skull staff dodali wandy to też było żle runy są po 100 i manasy do tego tańsze wszystko nadal żle
ludzie z wami jest ciężko naprawdę
elogancko jest offline  
stary 15-12-2010, 15:21   #57
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Widze ze 50% wypowiadających sie gra od 8.0 chyba...
Zabili klimat tej gry i tyle..gdzie te czasy gdy kazdy sie jarał cachero bijącego behe na 200 poziomie...eh,to juz jest tylko czysta gra dla debili.
Jety jest offline  
stary 15-12-2010, 15:42   #58
souldare
Użytkownik Forum
 
souldare's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2010
Lokacja: Krakow

Posty: 180
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Olympa
Poziom: 65
Skille: 81/80
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ja zaczolem od 7.8 i wtedy mi sie najbardziej podobalo ale to dlatego ze to bylo moje pierwsze spotkanie z gra mmorpg potem kazde nastepne uptade coraz bardziej mi sie podobwalo ale to juz niebylo moje pierwsze spotkanie i nie jaralem sie maca na rooku.Teraz zrobili wielkie zmiany i juz kazdy narzeka.Nowi gracze ktorzy zaczna grac na tym uptade napewno sobie pomysla ze niechcieli by grac w stara tibie.Chociarz mimo wszystko jest coraz mniej ludzi ale to dlatego ze w tych czasach sie nie oplaca kupowac pacca bo bez niego sie nie oplaca grac a jak sie zdecydujemy ze bedziemy regularnie placic to tyle kasy stracimy wbijajac nastepny lvl bez celu.Dzisiejszych czasach lepiej kupic starcrafta 2 czy inna fajna gre i miec ja na zawsze.Niektorym sie tibia poprostu znudzila i zwalaja to na klimat gry ktorzy tworza sami ludzie a nie uptade.
__________________
sprzyda mi sie twoja pomoc ;]
http://world2.monstersgame.wp.pl/?ac=vid&vid=35163688
souldare jest offline  
stary 15-12-2010, 16:21   #59
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez souldare Pokaż post
Niektorym sie tibia poprostu znudzila i zwalaja to na klimat gry ktorzy tworza sami ludzie a nie uptade.
Po pierwsze update.

Po drugie jeśli klimat gry tworzą ludzie, to jest to klimat populacji a nie gry.

Cytuj:
gdzie te czasy gdy kazdy sie jarał cachero bijącego behe na 200 poziomie
Jarali się wszyscy oprócz malkontentów takich jak ja, którzy nie widzieli nic specjalnego w gościu klepiącym stworki.

Nawiasem mówiąc, wtedy była to taka sama gra dla debili jak teraz, tylko tamtejsi debile są dzisiaj o parę lat starsi i dzięki temu już się za debili nie uważają.
__________________
Vil jest offline  
stary 15-12-2010, 17:14   #60
Aae
Użytkownik Forum
 
Aae's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2008
Lokacja: Oln <3
Wiek: 29

Posty: 203
Stan: Niegrający
Poziom: xx
Domyślny .

Brawo Brawo cipsoft
czekamy już tylko na sms shopa i będzie fajny real 'orsh ots'
__________________
Gratz ~~
Aae jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:35.


Powered by vBulletin 3