Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 18-11-2005, 21:35   #81
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Resertor
Drazharm gra dobrego wujka, poki sa potrzebni bedzie sie nimi poslugiwal i opiekowal, a potem oleje zostawi na pastwe losu tak jak z innymi patrz old DoF.
Jak nie wiesz to nie *******, Ci ktorzy chca to pomagaja ale do fragow nie sa liczeni jak nie sa liczeni ci ktorzy pomagaja Silent force.
Drazharm jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2005, 21:42   #82
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Wlasnie czasami mnie denerwuje zgrywajac takiego super pakera h levela (ktory nawet nie raczy odpisac), ale musze mu przyznac nie jest az tak zly jak go postrzegalem.Teraz widze co wyprawiaja szwedzi i to co robi(l) draz ,w porownaniu z ich zachowaniem, wydaje sie byc niczym.Szkoda tylko ze kiedys draz udowodnil mi ze jego slowo nie jest nic warte.

Ps:Mimo tych wszystkich wad zycze powodzenia w wojnie, bo drugiej strony nie lubie bardziej
wr00n jest offline  
stary 18-11-2005, 21:44   #83
wr00n
Użytkownik Forum
 
wr00n's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005

Posty: 298
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Synergy
Świat: Xerena
Poziom: 100
Skille: 86/81
Poziom mag.: 7
Domyślny

Akurat po wyslaniu odpowiedzi zauwazylem twoj post.Zwracam honor.
wr00n jest offline  
stary 18-11-2005, 21:46   #84
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
Jak nie wiesz to nie *******, Ci ktorzy chca to pomagaja ale do fragow nie sa liczeni jak nie sa liczeni ci ktorzy pomagaja Silent force.
Wiec sam skoncz p*******c. Sam dodajesz swoim posting charem fragi ktore zostaly zabite przed powstaniem Reckless, nowego Silent Force.
Przyklady?
Klonor, Aboleth Armanio, Buddah Dorthonion, Silverpearl, Grimm.

@Down
ROTFL, czlowieku przeczysz sam sobie. Wiesz, ze Aboleth i Klonor NIE BYLI
w DoFie (ani Reckless poniewaz jeszcze wtedy nie istnialo) podczas tamtej bitwy? Czyli rozumujac logicznie NIE POWINNI byc na Twojej fragliscie?

A co powiesz o innych? Grimm, Buddah, Silverpearl, DODALES ICH do listy. Myslales, ze Buddah nabije pare lvli i dojdzie do Reckless, tak, zrobil to ale zginal jeszcze przedjakimkolwiek dojsciem do gildii WIEC BYL NEUTRALNY.

To samo tyczy sie Silverpearl i Grimma. Tyle, ze Grimm nie doszedl do zadnej gildii.


Jeszcze troche i Draz bedzie dodawal do listy wszystkich ktorych zabil. Nie wazne, czy to ktos na 20 lvlu czy na troche wyzszym bo w koncu moze nabic te pare lvli i dojsc do Silent Force =o

Ostatnio edytowany przez Rankor - 19-11-2005 o 11:00.
Rankor jest offline  
stary 18-11-2005, 21:51   #85
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
Wiec sam skoncz p*******c. Sam dodajesz swoim posting charem fragi ktore zostaly zabite przed powstaniem Reckless, nowego Silent Force.
Przyklady?
Klonor, Aboleth Armanio, Buddah Dorthonion, Silverpearl, Grimm.
Klonor i Aboleth Amranio zgineli w otwartej bitwie w darashii do ktorej film jest w dziale Tibicam. Chyba mam deja vu: jak nie wiesz, to nie *******.
Drazharm jest offline  
stary 19-11-2005, 11:38   #86
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

@Rankor - Mam Ci przypomniec co robil twój wódz, twój mentor duchowy, twój pan i władca, czlowiek za którym bys szedl w ogien i któremu byłeś posluszny jak pies?? Chodzi mi oczywiscie o Ezekiela Arm~. Jak wiadomo zabijał ludzi bez powodu a ty jakos u o tym nie gadales i nie krytykowałeś go na żadnym forum Wiec teraz prosze: "Milcz albpo wyjdź stad"
Jinikao jest offline  
stary 19-11-2005, 12:09   #87
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jinikao
@Rankor - Mam Ci przypomniec co robil twój wódz, twój mentor duchowy, twój pan i władca, czlowiek za którym bys szedl w ogien i któremu byłeś posluszny jak pies?? Chodzi mi oczywiscie o Ezekiela Arm~. Jak wiadomo zabijał ludzi bez powodu a ty jakos u o tym nie gadales i nie krytykowałeś go na żadnym forum Wiec teraz prosze: "Milcz albpo wyjdź stad"
Jini, kiepska prowokacja. Ezekiel byl liderem mojej gildii i dobrym przyjacielem. I dalej jest moim przyjacielem.

Co do skakania w ogien, nie bede wytykal palcami kto by skoczyl dla Draza w ogien. =)
Dorosnij~
Rankor jest offline  
stary 19-11-2005, 12:14   #88
tomo
Użytkownik Forum
 
tomo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2004
Lokacja: Pradawne miasto 'Ssij'

Posty: 298
tomo ma numer GG 1414152
Domyślny

@jinikao

Na poczatku, gdy rankor wyslal mi tego posta, mialem ochote isc po slownik, znalesc pojecie 'przyjazn' lub 'oddanie', i skopiowac tu definicje.. Ale kto umieszcze w slownikach rzeczy tak oczywiste?

Ezekiela nie znasz, nie wiesz jaki jest.. chociaz tez jestem 'armanio' nie uwazam aby on byl moim 'wodzem', 'mentorem' ani 'panem i wladca'.. Byl moim przyjacielem? Owszem, zabijal ludzi bez powodu, ja tez zabijam, no i co? Pk is a part of a game Ale miedzy nami, a drazharmem jest taka roznica, ze nie zabijamy przyjaciol, i nie tlumaczymy tego czyms 'etycznym'..
A jesli jest to dla ciebie taka radosc, moge publicznie skrytykowac mateusza (eze~) za to, ze gdy zaczyna expic, odcina sie od swiata, mam coraz mniej okazji na rozmowe z nim itp.. Mam nadzieje ze ci lepiej,

btw. osoby ktore tak strasznie przejmuja sie losami 'biednych lowlvli zabijanych przez krwiozerczych sk^rwysynow', nie maja chyba rl life.. Mnie bardziej interesuje to, ze moj kot chyba ma pchly, bo sie strasznei drapie i bede mu musial kupic jakas masc, niz to, ze - ja, czy ktokolwiek inny - stracilem cos w tibii..

A teraz prosze: 'Milcz, i idz zaglebic sie w ten nierealny swiat, ktory zlal sie z tym, z ktorego pochodzisz', czyli w jezyku kolokwialnym 'spi^rdalaj pograc w tibie, swirze'
__________________
OWNED

user:Inactive jak chuj.


tomo jest offline  
stary 19-11-2005, 13:18   #89
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Po pierwsze ja w gre w Tibie nie jestem uzależniony jak sugerujesz. Po drugie Rankor Skrytykowal Draza ze zabija i tak dalej wiec ja to samo zrobilem z Ezekielem i powiedzialem ze jakos wtedy wam to nie przeszkadzalo. I nie znam Ezekiela to fakt ale widzialem co on robil w grze i to mi wystarcza a pozatym czy ty znasz Draza? uwazam temat za skonczony Draz walczy z ludzmi którzy kiedys moze byli jego przyjaciółmi ale tearz nie sa. Ile bylo wojen miedzy przyjaiółmi. A pozatym czy znajomi w tibi sa przyjaciółmi?? Jak tak gadasz to znaczy ze to ty juz mylisz swiat rl z tibijskim....
Jinikao jest offline  
stary 19-11-2005, 14:19   #90
Rankor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2004
Lokacja: białystok
Wiek: 32

Posty: 589
Stan: Niegrający
Rankor ma numer GG 2811393
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jinikao
Po pierwsze ja w gre w Tibie nie jestem uzależniony jak sugerujesz. Po drugie Rankor Skrytykowal Draza ze zabija i tak dalej wiec ja to samo zrobilem z Ezekielem i powiedzialem ze jakos wtedy wam to nie przeszkadzalo.
ROTFL Krytykujesz Ezekiela nazywajac mnie psem? Zachowales sie jak dzieciak ktory zamiast uzyc argumentow rzuca obelgami. Taka jest pomiedzy Drazem a Abolem roznica, ze ten drugi nie zabija swoich przyjaciol ktorzy mu *kiedys* pomogli.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jinikao
I nie znam Ezekiela to fakt ale widzialem co on robil w grze i to mi wystarcza
Skoro go nie znasz (tak samo jak i mnie) to skad psia mac wzielo sie stwierdzenie, ze jestem jego psem i skocze za nim w ogien?
Wystarcza Ci tylko na tyle by stwierdzic, ze zabija ludzi w tibii.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jinikao
a pozatym czy ty znasz Draza?
Nie i nie mam zamiaru go poznac. Wiem na tyle duzo, zeby stwierdzic, ze przegra ta wojne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jinikao
Ile bylo wojen miedzy przyjaiółmi.
Duzo. Ale to dzieki Drazowi mozmy ogladac na azurze ten nieudany spektakl.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jinikao
A pozatym czy znajomi w tibii sa
przyjaciółmi?? Jak tak gadasz to znaczy ze to ty juz mylisz swiat rl z tibijskim....
A jaka masz pewnosc, ze nie znamy sie w rl?

Ostatnio edytowany przez Rankor - 19-11-2005 o 21:36.
Rankor jest offline  
stary 19-11-2005, 15:26   #91
patrikozzz
Zbanowany
 
patrikozzz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2005

Posty: 250
Stan: Aktywny gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Ech, Wasza kłótnia (rank i jini) nie ma sensu, Drazharm gra for fun, a Tibia bez walk nie ma dla niego sensu. Hawek z ekipą został pokonany, Draz uznał, że teraz pozostaje mu exp, exp, exp, więc rozpętał nową wojnę. Ezekiel także chyba lubił wojny, ale nie miał takiego PvP jak Draz a jego przyjaciele mieli troszkę za niskie lvle. Przykład? Wojna Pain vs DB. Pain miało 50 lvle~, a DB miało 52 lv ezekiela, coś koło tego malavona. Poza tym było kilka najtów 40 lvle. I to wszystko
patrikozzz jest offline  
stary 19-11-2005, 15:35   #92
Jinikao
Użytkownik Forum
 
Jinikao's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Rybnik
Wiek: 38

Posty: 591
Stan: Aktywny gracz
Imię: Jinikao
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Nie chodzilo mi o wasza przyjaźń z Ezekielem tylko mówisz ze Draz zabija swoich przyjaciół. W twoja przyjaźń z Ezekielem nie wątpie. Ja krytykuje Ezekiela nie znając go a ty krytykujesz Draza również go nie znając. Pisząc że temat lepiej skończyc chodziło mi ze ty mi nigdy nie przemówisz dorzsądku tak samo jak ja tobie i możemy tak polemizować bardzo długo i nie ma to większego sensu....
Jinikao jest offline  
stary 19-11-2005, 16:26   #93
azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Domyślny

A mnie w****ia Gammbler ide sobie a on nagle mnie na*******a ja sie pytam za co on mi wyskakuje ze twoj protect mi nie pomoze i cale wanted. Mnie jush ****ica bierze a on do mnie zebym dal kase albo mnie u***ie , jak nie dam to nawet moj protect (urbexx) mnie u***ie bo jego kazdy lubi i nikt go nei bije . Widze ze wanted ladnie mu daje fory i go bronia. Bo na*******a bez powodu lowlvl i pozniej tracisz protekcje i kase . Teraz wiem czemu polowe polakow przenioslo sie do szwedow mnie tesh ****ica bierze jak sobie pomysle ze taki noob mi caly czas grozi i mowi ze gowno moge mu zrobic bo wanted mnie za***ie i jak mozna grac to ja nie wiem ;/. Draz powinien cos z tym zrobic bo przez niego tesh masz wrogow
azura jest offline  
stary 19-11-2005, 16:57   #94
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

tak, zabijam przyjaciol, a oni mnie i nie widze w tym nic zlego. w koncu to tylko gra.
Drazharm jest offline  
stary 19-11-2005, 17:08   #95
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Drazharm
tak, zabijam przyjaciol, a oni mnie i nie widze w tym nic zlego. w koncu to tylko gra.

Uhmm Drazik tłumaczysz się że grasz 4 fun i możesz zabijać ludzi bo to Tylko gra. Jesteś typem ... człowieka który myśli wyłącznie o sobie ten typ nazywa się EGOISTA. Nie uważasz że tak właśnie jest? Inni chcą grać dla siebie , a tu taki Draz wyjdzie którego życie sprowadza się do siedzenia przed komputerem i grania w tą grę. Nie tylko Ty widzisz przyjemność grania w Tibie i inni nie grają nałogowo jak Ty więc nie mają czasu na odrabianie strat po tym jak zabije ich taki ktoś jak Drazharm który jak wspomniałem cały czas siedzi przed komputerem.

Drazharm zaprzeczysz że grasz ciągle w Tibie?
Jak zaprzeczysz to będzie znaczyło tylko jedno ... Account sharing.

Co do wojny... Czujesz że wygracie. Dobrze. Tylko popatrz nie dawaliście rady jak była wojna ze szwedami , a raczej koncówka jak zdobywali piekne fragi.
Poczekaj aż my zaczniemy grać , aż więcej ludzi od nas będzie online czy będziesz nadal taki twardy.



EDIT:
Z tego co słyszałem chcesz ode mnie aż 150k za wolność. Czy Ty się czujesz w zupełności dobrze? Może za dużo Tibi?

Nie zapłaciłem w życiu nikomu za unhunta nawet szwedom , a jak nie zapłaciłem nawet szwedom to tym bardziej nie zapłace Tobie
Pozdrawiam
Nosso.
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 19-11-2005 o 17:10.
Nosso Mc'Furry jest offline  
stary 19-11-2005, 17:47   #96
Drazharm
Użytkownik Forum
 
Drazharm's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2005
Lokacja: Londyn
Wiek: 41

Posty: 233
Imię: Drazharm
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Wanted
Świat: Azura
Poziom: 168
Poziom mag.: 23
Domyślny

gram tylko i wylacznie dla siebie i swojej gildy.
Drazharm jest offline  
stary 19-11-2005, 19:22   #97
azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Domyślny

A co zrobicie z problemem o nazwie Gammbler ?? jak on nadal bedzie tak sie zachowywal to caly serv bedzie przeciw wam ;/
azura jest offline  
stary 19-11-2005, 19:38   #98
Mati21pi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2005
Lokacja: Daleko
Wiek: 69

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Świat: Azura
Poziom mag.: 8
Domyślny

Juz prawie cały server jest przeciw wanted ,a dawanie idiotycznych huntow powieksza tylko grono tych osob.W tibi jak w zyciu nie ma ludzi nietyklanych
Mati21pi jest offline  
stary 19-11-2005, 19:47   #99
azura
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2005

Posty: 47
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mati21pi
Juz prawie cały server jest przeciw wanted ,a dawanie idiotycznych huntow powieksza tylko grono tych osob.W tibi jak w zyciu nie ma ludzi nietyklanych

Jak bronia takiego tempaka jak Gammbler to sie dziwisz ;/
azura jest offline  
stary 19-11-2005, 20:25   #100
fea_umarth
Użytkownik Forum
 
fea_umarth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 125
Imię: Fea Umarth
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 111
Skille: 90/82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez azura
Jak bronia takiego tempaka jak Gammbler to sie dziwisz ;/
jakbym poszperal to pewnie jeszcze starych 'gamblerow' bym znalazl pare, hehehe

Ostatnio edytowany przez fea_umarth - 19-11-2005 o 20:51.
fea_umarth jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:56.


Powered by vBulletin 3