Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-02-2006, 20:29   #21
Metac
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kyra_Shooter
Feb 21 2006, 18:58:37 CET Killed at Level 108 by Mizaeron
A tego to juz wogle nie rozumim ooo

SA LUDZIE I PARAPETY!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-02-2006, 20:52   #22
Galtar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 28
Domyślny

LOL jak slucham opowiesci dizwnej tresci typu pana Demiphanta to mi sie plakac chce. Dzieciaczku jak byla wojna na galanie to siedziales all time w Pz po wojnie jejhev cie wy***al z gildi a na drugi dzien chail u***ac za free szczescie w nie szczeciu ze udalo ci sie uciec - fakt noobki tego tupu umieja tylko uciekac.
Potem zes poszedl do PFG i co ? zes taki podneicony byl skoncyzla sie wojna i towje ukochane friends cie opuscilo i wrucilo do pats.
Potem zes krzyczal ze robisz wojne 1,2,3, tylko ze zawswze najwiecej krzyczysz najwiecej a potem idziesz w pz pan wielki przywodca lol

lol ty bys pomugl ? w czym ? lizac dupe umeisz tylkoo nic wiecej
Na towim miejscu zwinol bym majdan i zmnil nick bo to żewny obciach jakies noobki na 20 llevelu sie toba podneicaj a ty sie radujesz ze jestes wodzem "Polskiego Powstania" szkoda ze to powstanie to tylko slowa a potem jak noob sie wycofujesz ze wszytkiego.

Wes zrub cos z soba bo ja i olld ludzie z galany niemozmy na ciebie patrzec.



pan yuge jaki ma nick ? :>

Ostatnio edytowany przez Galtar - 21-02-2006 o 20:57.
Galtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:02   #23
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@Galtar
nie bądź śmieszny.jesteś idiotycznym PK ktory sie wozi bo jest w gildii i w razie niebezpieczeństwa schowa się w tyłku Tetra.byś mu chociaż nie lizał dupy.wykorzystujesz t że jesteś w gildii,domysl sie jaka macie opinie na servie.nikt was nie lubi.ciekawe co byscie zrobil bez tetra.i nie proponuj mi zadnego duela bo mam nizszy lvl.ale to nie lvl zdobi czlowieka.ty zdaje sie sadzisz inaczej.wycinacie wszystkich ostro ale przyznaj sam.prawie zawsze sa to duzo nizesz lvle i atakujecie w grupach.teraz jest na kyrze chu..wa atmosfera i to glownie dzieki twojej gildii.

A tak btw. wie ktoś moze co sie stalo z Painbringersami ?
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:26   #24
pieroog
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 11
Domyślny

Painbringers rozpadlo sie przez to ze NG zaczelo robic za free PA na niektorych pojedynczych osobach. Zaczeli polowac na Red Skulle z pain i zabijac i huntowac za nic. W NG jest przewaga noobow... kazdy kto jest w NG przynjamiej 3/4 wykozystuje wladzie i robi pa , a co do czego nie mozna im nic zrobic bo sie chowaj za oslona Tetra itp. Np. taki Niros mial miec duela z kolesiem o 4 lvl nizej, i co zrobil ? podjol walke? nie ... jak pies bez honoru przyszedl z kolegami (w 4 ubic jednego goscia).

Chcialbym bardzo aby wojne wygral Xeretz'a(i tak o to bedzie... nooby z NG zaczna sie sypac... jedyne co u nich jest dobre to liczebnosc) Tetro dzisiaj na wyprawie po Xeretze i Mizaerona prawie by padl... jak glupek wszedl do pokoju annihilator'a i za plecy dostal Mwalla, prawie padl od Xeretzy mial czarne hp, noobowi fartem udalo sie uhnac i uciec. To na tyle - HAIL XERETZA...... NG THE END NOOBS!

pozdro
pieroog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:32   #25
Galtar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mission Arz
@Galtar
nie bądź śmieszny.jesteś idiotycznym PK ktory sie wozi bo jest w gildii i w razie niebezpieczeństwa schowa się w tyłku Tetra.byś mu chociaż nie lizał dupy.wykorzystujesz t że jesteś w gildii,domysl sie jaka macie opinie na servie.nikt was nie lubi.ciekawe co byscie zrobil bez tetra.i nie proponuj mi zadnego duela bo mam nizszy lvl.ale to nie lvl zdobi czlowieka.ty zdaje sie sadzisz inaczej.wycinacie wszystkich ostro ale przyznaj sam.prawie zawsze sa to duzo nizesz lvle i atakujecie w grupach.teraz jest na kyrze chu..wa atmosfera i to glownie dzieki twojej gildii.

A tak btw. wie ktoś moze co sie stalo z Painbringersami ?

lol ja wlaze w dupe "?!!!! lol tetrowi ? lol ? tetra szanuje bo to dobry gracz

jestem w gildi bo mam w niej firends gram w ta gre 4 lata to jest gre 4 lata a wielu mebers znam z icnych siwatow
zawsze gildia ktura zadzi jest nielubiana. ja do dupowlazow nienalezy i wielo osub ci to powie a twoja pozycja w grze jest zalzena od levela i to jest normalne bo to gra !!!
nobish takimi dziecinymi wypowiedizami ile mials 100level >? w ilu wojnach brales udzial ?
ile wojen wygrales?

podejzewam ze niemasz pojecia o niczym wiec niekomentuj

Ostatnio edytowany przez Galtar - 21-02-2006 o 21:33.
Galtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:37   #26
Galtar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pieroog
Painbringers rozpadlo sie przez to ze NG zaczelo robic za free PA na niektorych pojedynczych osobach. Zaczeli polowac na Red Skulle z pain i zabijac i huntowac za nic. W NG jest przewaga noobow... kazdy kto jest w NG przynjamiej 3/4 wykozystuje wladzie i robi pa , a co do czego nie mozna im nic zrobic bo sie chowaj za oslona Tetra itp. Np. taki Niros mial miec duela z kolesiem o 4 lvl nizej, i co zrobil ? podjol walke? nie ... jak pies bez honoru przyszedl z kolegami (w 4 ubic jednego goscia).

Chcialbym bardzo aby wojne wygral Xeretz'a(i tak o to bedzie... nooby z NG zaczna sie sypac... jedyne co u nich jest dobre to liczebnosc) Tetro dzisiaj na wyprawie po Xeretze i Mizaerona prawie by padl... jak glupek wszedl do pokoju annihilator'a i za plecy dostal Mwalla, prawie padl od Xeretzy mial czarne hp, noobowi fartem udalo sie uhnac i uciec. To na tyle - HAIL XERETZA...... NG THE END NOOBS!

pozdro

Stac cie na jaks bardziej porta faktami wypowiedz bo jak narazie to nieamsz zadnego poejcia pain zrobilos slekecje pkplerow i my do nich niemiesmy nic wiec niepeirdol takich bzdur skror nieamsz pojecia o niczym !

ty masz jakies poejcie co sie dziej na wojnie bo zapewnow szytkiego sie dowiadujesz od sowich koleszkow co gdzies uslysza i potem powturza i tak dalej dalej az twoza sie historie o dziwnej tresci ;]
Galtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:39   #27
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

@ pieroog

aha dzieki za info Szkoda mi painbringersow bo w sumie to byly spoko ziomy i nigdy nikt z ich gildii mnie nie wywalil z expowiska jesli bylem pierwszy.A NG poza kilkoma graczami to nooby.Zaloze sie ze Niros by dostal wpie.. l od ego zioma na duelu.W ogole inteligencja pozostawia u NG duzo do zyczenia.Poza tym zero honoru i samokrytyki.Mam nadzieje ze Xeretza wygra z Tetrem i nastana dobre dni dla Kyry bo teraz jest fatalnie.

@galtar

W takim razie napisz za co zabijaliscie Painsow ?

Ostatnio edytowany przez Mission Arz - 21-02-2006 o 21:42.
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:41   #28
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galtar
lol ja wlaze w dupe "?!!!! lol tetrowi ? lol ? tetra szanuje bo to dobry gracz

jestem w gildi bo mam w niej firends gram w ta gre 4 lata to jest gre 4 lata a wielu mebers znam z icnych siwatow
zawsze gildia ktura zadzi jest nielubiana. ja do dupowlazow nienalezy i wielo osub ci to powie a twoja pozycja w grze jest zalzena od levela i to jest normalne bo to gra !!!
nobish takimi dziecinymi wypowiedizami ile mials 100level >? w ilu wojnach brales udzial ?
ile wojen wygrales?

podejzewam ze niemasz pojecia o niczym wiec niekomentuj
Sorki, 3 uwagi.
Po 1 tetro to kiepscy (a nie dobry) gracze (a nie gracz).
Po 2 "osób" "która".
Po 3 nie trzeba miec wielu wysoko-levelowych charow, zeby byc dobrym graczem, wiele postaci 100+ swiadczy o dobrym sharingu lub uzaleznieniu od tej gry .
P.S. Nie ma to jak objechac kazdego kto nie ejst w twojej gildi co nie?
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:43   #29
pieroog
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 11
Domyślny

Hahha... stalem obok Tetra gdy prawie padal. A co sie tak ostro bronisz czyzbym mowil prawde ze robicie PA i wmawiacie ludziom *******y?:> Wyganiace z expowisk mimo ze ktos byl pierwszy?. Moze ty masz swoja wersje sytuacji na kyrze... Jezeli wygra NG ta wojne to kyra umrze, i nikt prawie tu nie bedzie gral bo z wami sie nie da grac - bo nie dajecie grac.

A i wiem co sie dzialo w pain... bo bylem w tej gildi akurat jestem retired. I widzialem co kto pisze... ze za free lejecie bo ma red skulla. Boski niros jest mocny z grupa. Kyra z rzadzacym NG nie ma przyszlosci........ poniewaz wy protektujecie 50% serwa i PA sie SZERZY !!...
pieroog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:50   #30
Galtar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mission Arz
@ pieroog

aha dzieki za info Szkoda mi painbringersow bo w sumie to byly spoko ziomy i nigdy nikt z ich gildii mnie nie wywalil z expowiska jesli bylem pierwszy.A NG poza kilkoma graczami to nooby.Zaloze sie ze Niros by dostal wpie.. l od ego zioma na duelu.W ogole inteligencja pozostawia u NG duzo do zyczenia.Poza tym zero honoru i samokrytyki.Mam nadzieje ze Xeretza wygra z Tetrem i nastana dobre dni dla Kyry bo teraz jest fatalnie.

@galtar

W takim razie napisz za co zabijaliscie Painsow ?
Jak widac nivelato jest w ng co znaczy ze ansze stosunki z nimi byly porawne
W monecie gdy paints sie stalo masowa gildia doszklo do niej duzo noob kturzy mysleli ze moga wszyko i zahodzily pewne scysje
np pewien sorc wpadl na bk neispodobalo mu sie ze expi tam muj rl firend wiec go ubil bla bla bylo kilka akcji teraz jest wszytko ok
a reszte akcji to sie musiz pytac innych mebers a nei mnie

Ostatnio edytowany przez Galtar - 21-02-2006 o 21:54.
Galtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 21:57   #31
Galtar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winkler
Sorki, 3 uwagi.
Po 1 tetro to kiepscy (a nie dobry) gracze (a nie gracz).
Po 2 "osób" "która".
Po 3 nie trzeba miec wielu wysoko-levelowych charow, zeby byc dobrym graczem, wiele postaci 100+ swiadczy o dobrym sharingu lub uzaleznieniu od tej gry .
P.S. Nie ma to jak objechac kazdego kto nie ejst w twojej gildi co nie?

skad wiesz ze tetro to 2 ownery ?
to ze ktos potrfi szybko i skutecznie expic neiznaczy ze ma 2 ownerow
humm hsar ja kolego nieszarowalem zadna postacia wiec mzoesz sobei gadac niebchodzi mnie to kto szaruje a kto nie bo neizadrszcze niekomu sam potrfie grac
dobry gracz to taki kto siediz pod dp pisze na forum i nie expi prawda?
ja sadze ze nie
Galtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 22:01   #32
Morximal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2005

Posty: 87
Stan: Aktywny gracz
Imię: Morximal
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Era Zero
Świat: Arcania
Poziom: 102
Skille: 95/xx
Poziom mag.: 20
Domyślny

w tibi sa 2 opcje albo rzadzic, albo byc przyporzadkowanym i naturalne jest ze ludzie majac wladze staraja sie ja wykozystac, chociarz dla mnie pa to bardzo szerokie slowo, nie rozumiem naprzyklad czemu ktos nazywa mnie pa jesli zabijam lub kaze placic komus za atakowanie moich przyjaciol np, byl taki przypadek ze 60 lvl z pain~ robil skulla pod carlin dp i chcial pokazac jaki to on dobry az zaatakowal mojego brata i potem placil mi 50k i nazwal mnie Pa na koniec hehe, na moj rozum to on bardziej jest pa niz ja w kazdym razie wiem ze Niros i pare innych osob z NG odstawia niezle pa, musze przyznac ze bardzo mnie to denerwuje i tutaj pojawia sie kolejna sprawa, nie rozumiem osob ktore wola zrobic posta na tibia pl czy tibia coml niz napisac do mnie na priv o calej sprawie, nie obiecuje ze odrazu wyzucie Niros albo kogos innego kto cos wam zrobil z gildi, ale postaram sie objektywnie spojrzec na sprawe i dopilnuje zeby winny poniusl konsekwencje


apropo wojny to wrzyscy wiedzieli ze ona bedzie i wiadomo bylo przciwko komu, tym ze zaatakowalismy pierwsi zapewnilismy sobie zwycistwo.

a co do tetra to lvl zawciecza glownie updateowi ktory pozwala sorkom robic 150k/h nie uzywajac run heh, a co do jego pvp to jak narazie nie zawiodlo

Ostatnio edytowany przez Morximal - 21-02-2006 o 22:02.
Morximal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 22:03   #33
Winkler
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 12 2005
Lokacja: Tomaszów Mazowiecki

Posty: 75
Stan: Rookstayer
Imię: Bubble
Profesja: Druid
Gildia: Hueheu
Świat: Antica
Poziom: 225
Skille: 666/666
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Galtar
skad wiesz ze tetro to 2 ownery ?
to ze ktos potrfi szybko i skutecznie expic neiznaczy ze ma 2 ownerow
humm hsar ja kolego nieszarowalem zadna postacia wiec mzoesz sobei gadac niebchodzi mnie to kto szaruje a kto nie bo neizadrszcze niekomu sam potrfie grac
dobry gracz to taki kto siediz pod dp pisze na forum i nie expi prawda?
ja sadze ze nie
Nie, ja wiem ze ma nawet 3 .
A jesli pijesz cos do mnie, to dla twojej wiadomosci ja aktualnie nie gram w tibie, a swojego czasu bylem h lv na kyrze.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morximal
w tibi sa 2 opcje albo rzadzic, albo byc przyporzadkowanym i naturalne jest ze ludzie majac wladze staraja sie ja wykozystac, chociarz dla mnie pa to bardzo szerokie slowo, nie rozumiem naprzyklad czemu ktos nazywa mnie pa jesli zabijam lub kaze placic komus za atakowanie moich przyjaciol np, byl taki przypadek ze 60 lvl z pain~ robil skulla pod carlin dp i chcial pokazac jaki to on dobry az zaatakowal mojego brata i potem placil mi 50k i nazwal mnie Pa na koniec hehe, na moj rozum to on bardziej jest pa niz ja w kazdym razie wiem ze Niros i pare innych osob z NG odstawia niezle pa, musze przyznac ze bardzo mnie to denerwuje i tutaj pojawia sie kolejna sprawa, nie rozumiem osob ktore wola zrobic posta na tibia pl czy tibia coml niz napisac do mnie na priv o calej sprawie, nie obiecuje ze odrazu wyzucie Niros albo kogos innego kto cos wam zrobil z gildi, ale postaram sie objektywnie spojrzec na sprawe i dopilnuje zeby winny poniusl konsekwencje


apropo wojny to wrzyscy wiedzieli ze ona bedzie i wiadomo bylo przciwko komu, tym ze zaatakowalismy pierwsi zapewnilismy sobie zwycistwo.

a co do tetra to lvl zawciecza glownie updateowi ktory pozwala sorkom robic 150k/h nie uzywajac run heh, a co do jego pvp to jak narazie nie zawiodlo
Pvp nie zawiodlo tak? Hmm to wytlumacz mi skad ten dead?
Jan 23 2006, 17:26:45 CET Killed at Level 77 by Yordiq
A moze tetro potrafi jedynie spamowac ue, bo chyba to jest jedyna rzecz, ktora mu w zyciu wychodzi.
Jeszcze 1 sprawa, mianowicie wy widzicie PA odstawiane przez inne gildie/graczy, a nie widzicie swojego. Wiele razy na moich oczach wpadala banda kretynow z NG i zabijala jakiegos typa za friko. A na Painbringers szukaliscie byle gownianego powodu by tylko ich zhuncic, eh na podworku was bili to trzeba sie gdzies odegrac co nie chlopaki ?
Ok, spadam meczyk ogladac.

Ostatnio edytowany przez Winkler - 21-02-2006 o 22:15.
Winkler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 22:04   #34
Galtar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Morximal
w tibi sa 2 opcje albo rzadzic, albo byc przyporzadkowanym i naturalne jest ze ludzie majac wladze staraja sie ja wykozystac, chociarz dla mnie pa to bardzo szerokie slowo, nie rozumiem naprzyklad czemu ktos nazywa mnie pa jesli zabijam lub kaze placic komus za atakowanie moich przyjaciol np, byl taki przypadek ze 60 lvl z pain~ robil skulla pod carlin dp i chcial pokazac jaki to on dobry az zaatakowal mojego brata i potem placil mi 50k i nazwal mnie Pa na koniec hehe, na moj rozum to on bardziej jest pa niz ja w kazdym razie wiem ze Niros i pare innych osob z NG odstawia niezle pa, musze przyznac ze bardzo mnie to denerwuje i tutaj pojawia sie kolejna sprawa, nie rozumiem osob ktore wola zrobic posta na tibia pl czy tibia coml niz napisac do mnie na priv o calej sprawie, nie obiecuje ze odrazu wyzucie Niros albo kogos innego kto cos wam zrobil z gildi, ale postaram sie objektywnie spojrzec na sprawe i dopilnuje zeby winny poniusl konsekwencje


apropo wojny to wrzyscy wiedzieli ze ona bedzie i wiadomo bylo przciwko komu, tym ze zaatakowalismy pierwsi zapewnilismy sobie zwycistwo.

a co do tetra to lvl zawciecza glownie updateowi ktory pozwala sorkom robic 150k/h nie uzywajac run heh, a co do jego pvp to jak narazie nie zawiodlo

no i doskonale sie zgadzam z kolega Xezbethem
Galtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 22:06   #35
Galtar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winkler
Nie, ja wiem ze ma nawet 3 .
A jesli pijesz cos do mnie, to dla twojej wiadomosci ja aktualnie nie gram w tibie, a swojego czasu bylem h lv na kyrze.
byles h elvelm bo miales 30 level po tygodniu ? ^^
h level dopiero sie pojawiaja na kyrze
Galtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 22:57   #36
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

Wszystko fajnie Xezbeth ale samemu nie uda ci się opanować twoich kolegów z gildii.Tak jak już mowilem w ng jest kilka fajnych osob(między innymi ty) ale sporo już sie wydarzylo i wasza gildia przyczynila sie do tego ze masa fajnych osob odeszla z kyry.Teraz jest kijowa atmosfera.Nie wiadomo czy robic h lvl bo kto wie co glupkom z twojej gildii przyjdzie do glowy i robienie postaci moze pojsc na marne.Na poczatku bylo najlepiej.Wszyscy expili i bylo good.Po co to zmienialiscie?...
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 23:01   #37
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Azeris ty to napewno byś bana nabił lol jakby na redach biegali i nie kozacz tak kim ty nie jesteś..

Tetro jeśli sądzisz że Xeretza mógł uciec lol,jak taki guru jesteś to czemu solo nie poszedłeś ledwo w 3 go zabiliście a te ue coś pięknego

1 vs 1 z Xeretza byłby Own3d
tak jak padłeś z Yordiku HAhaha a mogłeś uciec loel

Hail Xeretza Hail Blackboarded Marauders
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 23:03   #38
Slyth
Użytkownik Forum
 
Slyth's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Wiek: 34

Posty: 194
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Slyth ma numer GG 8339652
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kajn
Azeris ty to napewno byś bana nabił lol jakby na redach biegali i nie kozacz tak kim ty nie jesteś..
Twierdze to samo ;] ;] i to samo juz napisalem
a co do Ciebie galtar to znam kilku kolesi z NG z real i wiem co o tobie mniej więcej myślą hehehe wozi sie bo w ng omg (:
Slyth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 23:12   #39
Luke Slater
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wasteland

Posty: 11
Imię: ********
Gildia: *********
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slyth
Twierdze to samo ;] ;] i to samo juz napisalem
a co do Ciebie galtar to znam kilku kolesi z NG z real i wiem co o tobie mniej więcej myślą hehehe wozi sie bo w ng omg (:

zycze Xeretzie zeby skopal wam d**y. na poczatku myslalem ,ze to on bezdzie tym zlym (mimo tego co pisali na forum, bylem za Kondą). Ale expilem z nim na d lair jak on mial jeszcze 8x lvl i jest bardzo w porzadku. oby roz**bali ta cala "Next Shit". Sa tam niemal sami zasr*ncy. Normalnie nie moge na was patrzec w grze. Jedynym kto jest tam teraz w porządku to Rhu Inferno (Crimson Doom), szkoda, że porządnym ludziom los nie sprzyja i go shakowali
Luke Slater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-02-2006, 23:55   #40
Soulicitour
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 21
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: TheVils
Świat: Askara
Poziom: 45
Poziom mag.: 52
Domyślny

No w końcu wojna na Kyrze. Po cichu liczę na BM, ale wiem, że szanse na wygraną, przynajmniej z tak niewielką ilością członków w gildii, są raczej marne. Poza tym BM nie wytrzymają z kasą, jak to ktoś tam wcześniej powiedział.
Liczę na to, że ujawni się niedługo jakiś gość z dobrym pvp, bo póki co takich na Kyrze spotkać jest ciężko, natomiast pgrów jest mnóstwo.
N-G delikatnie mówiąc zwaliło Kyrę, zbyt wiele jest wam do zarzucenia i temu nie zaprzeczycie.
Tak na marginesie, istnieją gildie, które rządząc na serwie jendocześnie są lubiane i co ważniejsze szanowane (patrz Eclipse na Askarze, LoA, etc.).
W każdym bądź razie życzę powodzenia obydwóm stronom i niech wygra lepszy.
Soulicitour jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:22.


Powered by vBulletin 3