Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-02-2006, 19:59   #81
Howi Fast
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 10
Domyślny

Mam nadzieje ze Xeretza wraz ze swoja gildia wywala Tetra z Kyry.. tetro za bardzo sie zadzi zdobyl szybko 100 lvl i to nie sam tylko mu musieli pomgac kumple ... i to ma byc Wielki Tetro ... LOL WYWALIC GO Z SERVERA !! roOKA mu xP Mam wielu kumpli na Kyrze i wiem ze Tetro sie rzadzi... zabil Xeretze dltego ze BAL SIE ze Xeretza przegoni go z lvlami..1 slwem HAM !
GO GO "Blackboarded Marauders" DOKOPCIE NG !
Howi Fast jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-02-2006, 20:34   #82
Telikss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Polska

Posty: 41
Domyślny ;s

Niechcialem sie wypowiadać na ten temat ,ale jak widze posty ludzi co przez cale zycie tylko czytaja forum tibia.pl ewentualnie tibia de(ale tylko dzial z filmami)to mi sie troche tego robi żal.Zacznijmy od tego ze ng robilo jako takie PA (jak każda gildia panująca na kazdym serverze)szczegulnie dotknelo te red skuli lecz Xeretza tez był w ng i w niczym niektórym członkom jej nieustepowal(huntowal za rs,wstawial na expowiska kolegów itd..).Mizaeron niby był gość fajny ale czy napewno taki będzie jeżeli wygra wojne?Był fajny bo chcial zrobil maxymalny lvl do walki z ng.Dla niewiedzących jest to Godkiller Bhaal z isary jeden z najwiekszych tam PA niczym nieodstępującym bapupie.W czasach jak gralem na isarze bil mnie i kolege bo mielismy bohy w domu,ale to nieważne.Że zabili te 6 osob naprawde nic nieznaczy.Jak w wojnie Ez vs. Dpft mielismy 50 fragow dpft 80 ,my expilismy oni siedzieli w pz,niektore osoby placily po 2 razy czy to im zapewniło Wygraną?Nie.Wygrali dzięki niefortunnym hackom.A jezeli PA ng naprawde was dotyka pogadajcie z osobami rozważnymi i obiektywnie patrzącymi na sprawe-Xezbeth,Eon Aldarion.Jezeli do Blackboarded Marauders nieprzyłaczy sie więcej osob przegraja wojne.Proste-Nikt z nich niemoze expic a wsumie moga miec 1000 fragow i byc 50 ms'ami a ng 50fragow, odrabiac lvl i nabijac wieksze.Na dzien dzisiejszy wygrywa Ng bo expi.Do tych osób co najeżdżają na Tetra.Ludzie dajcie mu spokuj wkoncu on tez jest tylko graczem.Jezeli na każdego tak najeżdzac po każdej wpadce całe forum by było zaśmiecone.Weźcie zimny prysznic,poogladajcie televizje zamiast się błaźnic i wyzywac drugiego człowieka .Tylko jest jedna rzecz w Ng która mnie rani ... walczylem z nimi na wojnie,kolegowalem sie a na kyrze jedna osoba mi odpisala ;/

Yours,
Araxiz
Telikss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 22:25   #83
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Sifu M.S.

Nie jestem ani w Ng ani u Xeretzy co do twojego pytania ...
Po servie juz dawno chodzily sluchy ze Xeretza ma teraz ferie i chce szybko zrobic lvl i po feriach wy***ac tetra z serva.Dlatego wielu "przyjaciol" tetra pewnie mu o tym tez mowilo wiec sie zlamal i wolal zabic go teraz niz np. na 130~ lvlu.
Tyle wiem ^

A co do mojej opinii Xeretza byl w NG i wiekszosc lvlvi 60~ bylo zabijanych wlasnie przez niego wiec to nie moze byc wojna Xeretza (ten swiety) vs NG(PA)

Szczerze to nie jestem za zadna ze stron bo jak bedzie ng to bedzie pa a o xeretzie slyszalem ze nienawidzi polakow i kazdy rs na galanie za jego panowania musial pasc. I wogule jeszcze wiele rzeczy mowia

Mam nadzieje ze nieco przyblizylem ci okolicznosci wybuchu wojny choc jestem ich pewien jedynie na 90% ...

Ostatnio edytowany przez Exodus - 23-02-2006 o 22:29.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:30   #84
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus
@Sifu M.S.

Nie jestem ani w Ng ani u Xeretzy co do twojego pytania ...
Po servie juz dawno chodzily sluchy ze Xeretza ma teraz ferie i chce szybko zrobic lvl i po feriach wy***ac tetra z serva.Dlatego wielu "przyjaciol" tetra pewnie mu o tym tez mowilo wiec sie zlamal i wolal zabic go teraz niz np. na 130~ lvlu.
Tyle wiem ^

A co do mojej opinii Xeretza byl w NG i wiekszosc lvlvi 60~ bylo zabijanych wlasnie przez niego wiec to nie moze byc wojna Xeretza (ten swiety) vs NG(PA)

Szczerze to nie jestem za zadna ze stron bo jak bedzie ng to bedzie pa a o xeretzie slyszalem ze nienawidzi polakow i kazdy rs na galanie za jego panowania musial pasc. I wogule jeszcze wiele rzeczy mowia

Mam nadzieje ze nieco przyblizylem ci okolicznosci wybuchu wojny choc jestem ich pewien jedynie na 90% ...

Źle slyszales nienawidzi polakow? buhahahahha wielu polaków może powiedziec ze bylo jego znajomymi wielu może powiedziec ze byli wrogami ale kazdy przyzna ze z niego swietny gracz, HAIL!
thewojtek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:39   #85
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thewojtek
Źle slyszales nienawidzi polakow? buhahahahha wielu polaków może powiedziec ze bylo jego znajomymi wielu może powiedziec ze byli wrogami ale kazdy przyzna ze z niego swietny gracz, HAIL!
Znajomymi pewnie byly lvl 50~ ktore byly jego providerami...
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-02-2006, 23:58   #86
Naiters
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006

Posty: 12
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Xerena
Poziom: 20
Skille: 65/65
Poziom mag.: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Howi Fast
Mam nadzieje ze Xeretza wraz ze swoja gildia wywala Tetra z Kyry.. tetro za bardzo sie zadzi zdobyl szybko 100 lvl i to nie sam tylko mu musieli pomgac kumple ... i to ma byc Wielki Tetro ... LOL WYWALIC GO Z SERVERA !! roOKA mu xP Mam wielu kumpli na Kyrze i wiem ze Tetro sie rzadzi... zabil Xeretze dltego ze BAL SIE ze Xeretza przegoni go z lvlami..1 slwem HAM !
GO GO "Blackboarded Marauders" DOKOPCIE NG !
Z kad masz pewnosc, ze kumple mu pomagali? A nawet jesli sprubuj wbic 100lvl z kolegami w 40 dni.(moze sam niemasz kumpli i mu zazdroscisz? )
Prawda, Tetro zabil Xeretza ale widocznie mial jakis powod.
Naiters jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 00:01   #87
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Niros

Feb 23 2006, 20:55:46 CET Killed at Level 55 by Don Xith and by Mariel Lara

Dwa 27 levele.

N/C
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 08:21   #88
Sifu M.S.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Wołomin
Wiek: 37

Posty: 102
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Domyślny

@Exodus

Dzieki za wyjasnienia, w sumie na cos takiego to i ja moglem wpasc, ale ludzilem sie ze za wojna stoja jakies inne przyczyny.

Nie wiem czy przeczytales moj pierwszy post, ale pisalem w nim ze bardzo prawdopodobne ze jak wygra BM moze sie dziac to samo co podczas panowania NG, no ale coz trzeba zaryzykowac, przeciez gozej juz nie bedzie Jak dla mnie, to gdyby wieksza ilosc ludzi przylaczyla sie do BM przeciwko NG, niekoniecznie znajomych Xerteza, to po wygranej wojnie mialby on mniejsze przebicie jezeli chodzi o wprowadzanie swojego, niekoniecznie innego od NG stylu rzadzenia.

@Telikss

Co do szerzenia PA przez NG, mowisz ze robia to tak samo jak inne gildie rzadzace na serwerach, w takim razie sprawdz ile osob online jest na Obsidii, i na Kyrze, sam wtedy zobaczysz rozmiar ich PA, sam gralem na Obsidii, i juz tam mialem zaszczyt zetknac sie z NG, i powiem ci ze moja jedyna karta przetargowa byla protekcja od Kiry Wind'a gdyby nie on wielokrotni bylbym zabijany przez czlonkow NG. Przez nich wiekszosc dobrych graczy odeszlo z tego serwera, Yunichi, Galaxy, kilku moich ziomkow, dlugo by wymieniac. Aktualnie na Obsidi trwa teraz powstanie przeciwko NG, ale szczerze watpie czy bedzie to mialo jakis wiekszy skutek. Mimo to zycze im powodzenia, i jak najwiekszej liczby fragow. HAIL OBSIDIA!!

A co do wypowiadania sie o Tetro Aurelisie, przyznam sie nie znam tego/tych czlowieka/ludzi, ale wkurza mnie gdy ja musze w pocie czola expic kilkanascie godzin dziennie, zeby wbic kilka lvl, nie widze sie wtedy ze znajomymi, nie mam nawet czasu na porzadne rzarcie, a taki Tetro na kilku ownerow expi 23h 45' W sumie olewalbym to gdyby nie fakt ze przez pewien okres czasu byl on rekordzista jezeli chodzi o czas wbicia 100lvl. Denerwuje on mnie takze z powodu swojego zachowania, gdy czytam jego posty, wywiady z nim, albo ogladam z nim filmy wyobrazam sobie takiego maloego smiesznego ludzika, z przyszczami, w pinglach jak Stepien, zgarbionego siedzacego przed kapem, wiek maks 12-13 lat i wyrzywajacego sie na ludziach przed monitorem za to ze jakis "starszak" zabral mu kredki w szkole, albo polamal olowki... zenada, i taki czlowiek malby reprezentowac polskich dobrych graczy, chociaz jakby sie zastanowic to calkiem dobrze reprezentuje on wiekszosc polskich graczy w Tibia... ech szkoda gadac, ja to bym go tylko najchetniej spotkal w realu, i jakby mnie przekonal do siebie to bym sie od niego odczepil, ale jakby sie okazalo ze nadal mnie denerwuje, nawet bardziej niz teraz, to bym mu pokazal jak sie robala traktuje u mnie...
__________________
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=53789

A Kaczynski to i tak nie jest moj prezydent... ^^
Sifu M.S. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 08:57   #89
Telikss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Polska

Posty: 41
Domyślny :|

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
Niros

Feb 23 2006, 20:55:46 CET Killed at Level 55 by Don Xith and by Mariel Lara

Dwa 27 levele.

N/C

A teraz wyjasnij co z tego ze dwa 27-lvle?Czy znaczy ze low lvl oznacza low gracza?Czy Hija del demon,Tompa Ruffs z arcani niebyli zabici przez low lvl?Miedzy innymi mnie.Nierozumiem jezeli czlowiek ma pvp i potrafi się zgrać z drugim chyba to jest oczywiste ze przy 400 hp nirosa trudno sie bedzie wyuhac od double sd 27 sorcow (dmg 100~)i np ssumonowanych w tym czase 2 fd.


Yours,
Araxiz
Telikss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 09:32   #90
pieroog
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 11
Domyślny

@UP
... da sie bynajmiej uciec/zabic 2 takich sorkow... Wiec nie mow ze sie niewyuha.

Pozatym NG nie nadaje sie na ten serw poniewaz: protektuja 50% serwa / wywalaja z expa / wmawiaja bzdury byle by zarobic / a pozatym te osoby ktore doszly teraz do ng po wojnie zostana wy*** , poprostu bylo im potrzebne mieso armatnie. A Tetro nie nadaje sie zeby radzic kyra? Co dzieciak moze zrobic przy wladzy - sami sobie odpowiedzcie na to pytanie. Zreszta ten rezim sie niedlugo skonczy...

Ostatnio edytowany przez pieroog - 24-02-2006 o 09:33.
pieroog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 09:58   #91
Telikss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Polska

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Telikss
A teraz wyjasnij co z tego ze dwa 27-lvle?Czy znaczy ze low lvl oznacza low gracza?Czy Hija del demon,Tompa Ruffs z arcani niebyli zabici przez low lvl?Miedzy innymi mnie.Nierozumiem jezeli czlowiek ma pvp i potrafi się zgrać z drugim chyba to jest oczywiste ze przy 400 hp nirosa trudno sie bedzie wyuhac od double sd 27 sorcow (dmg 100~)i np ssumonowanych w tym czase 2 fd.


Yours,
Araxiz
Trudnoprzeczytaj to kilka razy
Telikss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 10:08   #92
Gagagigo
Użytkownik Forum
 
Gagagigo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

wiecie co jets w tym najsmieszniejsze ?
Połowa graczy na kyrze to emigranci z Arcanii uciekający przez wojną i PA,
jak widać na każdyn normalnym ( czyli PvP) serwerze wojny i PA są niedo uniknięcia. Mozna przyzwyczaic sie lub isc na non-pvp...

kiedys ktos powiedzial : "I'm sorry but Arcania is Arcania"
wojna to wojna, i niema zmiłuj tak więc...
"Iam sorry but Kyra is Kyra..."
__________________
"What we've got here is... failure to communicate."

Ostatnio edytowany przez Gagagigo - 24-02-2006 o 11:29.
Gagagigo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 10:28   #93
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

@Telikss
Lubisz cytowac sam siebie??
Cos zabardzo sie stresujesz. Dwa 27 lvl moga zabic ~55 lvl sorca bez problemu, z tym ze NG jest w stanie wojny i musi sie spodziewac takich atakow. Ale akurat Nirosa najmniej mi zal z nich wszystkich.

@Topic

Safi'Kyra
Feb 23 2006, 23:34:29 CET Killed at Level 77 by Xeretza

Drugi raz.
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 11:26   #94
Tallur
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gregoire
@Telikss
Lubisz cytowac sam siebie??
Cos zabardzo sie stresujesz. Dwa 27 lvl moga zabic ~55 lvl sorca bez problemu, z tym ze NG jest w stanie wojny i musi sie spodziewac takich atakow. Ale akurat Nirosa najmniej mi zal z nich wszystkich.

@Topic

Safi'Kyra
Feb 23 2006, 23:34:29 CET Killed at Level 77 by Xeretza

Drugi raz.
HAHAHAHHAHA dobrze jej!!
Safi'Kyra m takie pvp ze ...
Nie mowiąc już oniej samej.
Moja kiedys znajoma...
Zdradziła bo bała się hunta...
Dobrze jej
Pozdro...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 19:41   #95
pieroog
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006

Posty: 11
Domyślny

cleaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar~~

Ostatnio edytowany przez pieroog - 24-02-2006 o 22:43.
pieroog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 21:03   #96
thewojtek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 441
Stan: Na Emeryturze
Imię: Gran Deah
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: HS
Świat: Galana
Poziom: 64
Poziom mag.: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus
Znajomymi pewnie byly lvl 50~ ktore byly jego providerami...
znajomy byl ~80 ms z redem jak jeijhev mial ~130 -,-
znajomy byl ~98 rp ----,,----
znajomy byl ~90 ek z redem ----,,----

Ostatnio edytowany przez thewojtek - 24-02-2006 o 21:27.
thewojtek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 21:32   #97
Mission Arz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 01 2006

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

BM poczyna sobie narazie całkiem dobrze i oby tak dalej.Któryś z użytkowników napisał wcześniej, że gorzej niż za panowania ng byc nie może i z tym się zgadzam.Niepokoję się jednak o to czy BM tez bedzie non stop pekować i czy Xeretza do którego dołączyło sporo Polaków po ewentualnym sukcesie odwróci się od nich.Bo już nie raz pokazał, że nie lubi Polaków.

Mimo wszystko:HAIL BM !
Mission Arz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 21:38   #98
Legiren
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ten filmik zarąbisty jest ;] widac ze maja dobre zgranie niezla akcja gratuluje fragow
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 21:50   #99
Gregoire
Użytkownik Forum
 
Gregoire's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2005
Lokacja: Lodz
Wiek: 39

Posty: 110
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

@Tetro Aurelius
Nadal jestes taki pewny ze to Xere~ zmieni server a nie Ty?
Zaczales cos, czego nie potrafisz skonczyc.

@NG
Jedynym waszym "atutem" byla przewaga liczebna, wiec co teraz??
Czlonkom Ng radzilbym sie zapoznac z tym tematem :

http://forum.tibia.com/forum/index.p...readid=1136367

Ciesze si, ze Fociu i inni dolaczyli do BM.

PS
Lepiej skorzystajcie z oferty BM poki nie bedzie za pozno.

Cya
__________________
"Największym podstępem szatana jest wmówienie ludziom, że nie istnieje."

C.P. Baudelaire
Gregoire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-02-2006, 21:56   #100
Kyra destroyer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006

Posty: 18
Domyślny

Hoho.... no to ja tylko napiszę, że zobaczyłem co się dzieje z gildią Xeretzy...

Bye, bye NG...

@Niros - gz deda, nie miales szans <buhahahaha>
Kyra destroyer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin 3