Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-05-2006, 01:54   #21
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Jezus Maria...
Tak go wielbisz, bo ci dał na parcel 15gp? Żal.pl...

@TIE
KAŻDY NA TYM SERWIE WIE, ŻE NIE GRAŁEŚ SAM I DZIELIŁEŚ KONTO Z WIELOMA OSOBAMI!!!
Jeżeli ścigasz account sharerów, zacznij od siebie wpierw.
A anni pewnie też z tbi robiłeś.
Zikk, gz anni.
HEHEHEHEHHEEHHEHEH!!!!!!!!!

Był już udany next anni? GZ!


@ Ja im dłużej czytam posty w tym dziale,tym bardziej rozumiem tie...
__________________
GRUPA TEA TIME REKRUTUJE ; ) OTWARTA DLA WSZYSTKICH FANÓW SPANIAŁEGO NAPARU POSIADAJĄCEGO PONAD DWA TYSIĄCE LAT TRADYCJI.

http://www.forum.tibia.pl/group.php?groupid=126

Jesteś fanem Diablo 2 ,ale gra już ci się znudziła?
http://www.forum.tibia.pl/showthread.php?t=187841-
Zapoznaj się z tym tematem,a nie pożałujesz!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez Walekifa - 18-05-2006 o 01:58.
Walekifa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-05-2006, 10:50   #22
freed
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006

Posty: 44
Domyślny ZIkk...

jak do TK dojdzie Thaldus i Fenza to Tuath może Tala Khan na gwizdać
freed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 11:26   #23
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zikator

Nie obchodzi nas co o nas myslisz, lubimy patrzyc jak giniesz _/
Zikk bez urazy ja nawet Cie lubie bo fajnie sie z Toba gada, ale zastanów sie czy czasem ta gra za bardzo nie namieszala Ci w głowie. Czy czasem nie leczysz własnych kompleksów z realnego zycia poprzez kreowanie w grze kogos silnego i wartosciowego. Czy czasem ta gra niedaje Ci tego co brak Ci w zyciu. Nie odpowiadaj na post poprostu sie zastanów, i odpowiedz sobie.

@ Taj
A zastanowiłes sie nadtym ze moze poprzedni owner/ownerzy nie powiedzieli Ci wszystkiego o "przeszlosci " twojej postaci. Jesli twierdzisz ze grasz ta postacia od poczatku i ze ja stwrzyłes to powiem ci ze ja cie ubiłem w okresie wojny Confusion vs Demonius. Podaj wiec mój nick i miejsce gdzie padles.
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 15:45   #24
Zikator
Użytkownik Forum
 
Zikator's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Erimox
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Zikator ma numer GG 3157980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pandorian technomancer
Zikk bez urazy ja nawet Cie lubie bo fajnie sie z Toba gada, ale zastanów sie czy czasem ta gra za bardzo nie namieszala Ci w głowie. Czy czasem nie leczysz własnych kompleksów z realnego zycia poprzez kreowanie w grze kogos silnego i wartosciowego. Czy czasem ta gra niedaje Ci tego co brak Ci w zyciu. Nie odpowiadaj na post poprostu sie zastanów, i odpowiedz sobie.

@ Taj
A zastanowiłes sie nadtym ze moze poprzedni owner/ownerzy nie powiedzieli Ci wszystkiego o "przeszlosci " twojej postaci. Jesli twierdzisz ze grasz ta postacia od poczatku i ze ja stwrzyłes to powiem ci ze ja cie ubiłem w okresie wojny Confusion vs Demonius. Podaj wiec mój nick i miejsce gdzie padles.
LOL, skoro ta gra jest przeciwieństwem RL życia, to w rlu jestem koleżeński, miły sprawiedliwy uczciwy i sentymentalny. To chyba nie źle?

Trio wróciło i stara sie być naszymi kolegami, jak myslisz, dlaczego?
Zikator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 15:53   #25
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zikator
LOL, skoro ta gra jest przeciwieństwem RL życia, to w rlu jestem koleżeński, miły sprawiedliwy uczciwy i sentymentalny. To chyba nie źle?

Trio wróciło i stara sie być naszymi kolegami, jak myslisz, dlaczego?
Pewnie się was boi!!11 Bo wy jesteście tacy pr0 i w prawie półtora roku zrobiliście 100 lvle (co poniektórzy korzystając z pomocy kolegów). Wy jesteści naprawdę zalosni. Pandoria team na tescie nie miał żadnych zwycięst (jakis kumpel decoya padl jak naab po 4 sd ;d). A tutaj chwalicie się jakie macie evul pvp i wogole. Tyle ze ubicie 117 ek sprawilo wam wiecej problemow niz powinno (przy czym naab Bodum prawie padl przy Combo1111 no yelowl!!!).
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 16:11   #26
Zikator
Użytkownik Forum
 
Zikator's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Erimox
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Zikator ma numer GG 3157980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwik
Pewnie się was boi!!11 Bo wy jesteście tacy pr0 i w prawie półtora roku zrobiliście 100 lvle (co poniektórzy korzystając z pomocy kolegów). Wy jesteści naprawdę zalosni. Pandoria team na tescie nie miał żadnych zwycięst (jakis kumpel decoya padl jak naab po 4 sd ;d). A tutaj chwalicie się jakie macie evul pvp i wogole. Tyle ze ubicie 117 ek sprawilo wam wiecej problemow niz powinno (przy czym naab Bodum prawie padl przy Combo1111 no yelowl!!!).

Hahaha, po co sie odzywasz skoro nic nie wiesz? Kolejny kretyn.

Co do tego że padłem, to prawda, ale wiecie o tej walce tyle co o ogólnej sytuacji Pandorii- czyli nic

Teraz policzcie ile razy padł Gonzalez i ludzie z jego hiper teamu, ciężko by było to zrobić. Skoro jesteście tacy pro dlaczego siedzicie caly czas w PZ wyłączając Dure, zostalibyście zmiażdżeni, Gonzalez bał sie podjąc wyzwania Invisible vs 4 osoby, wiec nie pjherdhol mi tu o lamerstwie.
Zikator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 16:30   #27
Arlinka
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Elbląg :>

Posty: 11
Stan: Aktywny gracz
Imię: Arlinka
Profesja: Elite Knight
Świat: Pandoria
Skille: xX/xX
Domyślny

Czytajac te wszystkie posty da sie zauwazyc kto tu jest lekko "niedozorwiniety". Zauwazcie, ze wy przezywacie emocje tej gry jak by to wszystko dzialo sie na rl. Zikk i Tie maja podejscie obojetne i wrecz to dla nich tylko rozrywka.. Te wasze gadki ze zabijanie Polakow to straszna rzecz bo sami jestesmy Polakami sa bezsensu, bo oznacza to ze powinnismy w takim razie zabijac Swe i Br tak? Wiec czy to znaczy ze ktos tu jest rasista? Jezeli komus rozrywke sprawia zabijanie bo chodzenie expic jest juz zbyt nudne to czemu nie?
Arlinka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 16:59   #28
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zikator
LOL, skoro ta gra jest przeciwieństwem RL życia, to w rlu jestem koleżeński, miły sprawiedliwy uczciwy i sentymentalny. To chyba nie źle?

Trio wróciło i stara sie być naszymi kolegami, jak myslisz, dlaczego?
Nie napisałem ze gra ta jest przeciwienstwem Reala, szczerze powiem nie uwazam zeby była. Moje pytanie nie dotyczyło tego jaki jestes w realu lub w grze. Dotyczyła tego czym jest dla Ciebie ta gra, jesli jest tym samym co i dla mnie czyli rozrywka po pracy/szkole/nauce , zabawa i sposobem na spedzenie czasu gdy niema lepszego nic do zrobienia to wszystko jest OK, a jesli szukasz w tej grze czegos czego brak Ci w Realu to... juz nie jest tak dobrze, gry on line nie sa najlepszym sposobem na leczenie jakich kolwiek kompleksów, bo wyłanczajac gre wracasz do swego "szarego swiata" i twoje problemy zamiast malec rosna.

Z twoich wypowiedzi, a takze zachowania w grze, i opini mojej i innych graczy jakich znam to w Twoim przypadku bardziej prawdopodobna jest pierwsza wersja . a tak szczerze uwazam ze wlasnie w grze jestes taki jak napisales kolezenski, uczciwy i sentymentalny.

co do "trio" to oni wiedza ze teraz jestescie jedna z mocniejszych Gildi na Pandzie, i wiedza ze lepiej miec was po swojej stronie niz po przeciwnej.
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 17:45   #29
Shinue
Użytkownik forum
 
Shinue's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Włocławek
Wiek: 37

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shinue
Profesja: Knight
Gildia: Soulflayers
Świat: Pandoria
Poziom: 36
Skille: tajne
Poziom mag.: 6
Domyślny Motyw śmierci na Pandori...

Pandoria jest niczym innym jak antyczną "Puszką Pandory". Jest to coś co jest przyczyną konfliktów i nieszczęść.

Nie mam zamiaru nikogo krytykować.
Chiałbym tylko zauważyć, iz wielu z was boii się tego co wywołać może ta wojna. Ja nie chce nikomu lizać tyłka i świadomie opowiadam się za TK mimo, iż nigdy do tejże guild nei bedę należał. Znam osoby zarówno z Tk jak i z Tuath i szczerze powiedziawszy różnice widać już na pierwszy rzut oka...

TK jest guildią w której reifikacja ludzi nie wchodzi w grę (tak jak w Tuath)...
Gra jak to powiedział jeden z membersów jest tylko dodatkiem do czegoś znacznie więcej. Członkowie tej guid wiedzą iż Tibia to nie wszystko. Jednak znaczna część tej guild wie iż to co dla innych jest życiem to tylko i wyłącznie gra.
TK ma silne podstawy emocjonalne co mnie się bardzo podoba. Jest to coś więcej niż paczka graczy z jednego świata i to należy im cenić. Organizują oni udane meetingi z czego przywoża niezapomniane wrażenia. GRA JEST TYLKO DODAKIEM DO CZEGOŚ WIĘCEJ.

Tuath jest guildią (rzekłbym) PAbuserowską. Nie krytykuje jednak tych zachowań lecz zwracam uwagę na fakt iż dla wielu membersów tej guild liczą się tylko i wyłącznie kożysci materialne. Brak w tej guild przyjazni. :/ Ale to tylko moja opinia.

Jeżeli przyjdzie wojna świadomie opowiadam się za TK. Wiem, że może swoim lvlem nic nie zdziałam ale na mnie mozecie liczyć.

Najciekawszym rozwwiązaniem na co Abuserowcy chyba w życiu nie pójdą mogło by być połączenie obu guild i zbudowanie silnej działającej i opierającej sie na lojalności Guild. ... koniec PA. Zobaczycie. Przez takei sytuacje jakie widać w filmie Drottyego Pandoria kiedyś się rozpadnie a wy pozostaniecie na niej sami... Bo komu chce sie wbijać lvl i zarz potem paść.

@Tie
Mówisz, że nikogo nie ruszacie kto wam nie zawinil... Popatrz do cholery na film... zmontowany przez Drottera. Połowe nicków z niego widziałem na liście waszej guild.

Głupiec mnie wyśmieje. Mądry potwierdzi.

Ostatnio edytowany przez Shinue - 18-05-2006 o 21:22.
Shinue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 18:21   #30
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Cytuj:
10:21 Tie Pogromca: NEI MASZ KASY NAWET NA STATEk
10:21 Dark'Conqueror: bo ja nie kradne tak jak ty
HHEHEHEHHEHE

@Pamiętajcie, sd na żółtym!
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:21   #31
Zikator
Użytkownik Forum
 
Zikator's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Erimox
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Zikator ma numer GG 3157980
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinue
Pandoria jest niczym innym jak antyczną "Puszką Pandory". Jest to coś co jest przyczyną konfliktów i nieszczęść.

Nie mam zamiaru nikogo krytykować.
Chiałbym tylko zauważyć, iz wielu z was boii się tego co wywołać może ta wojna. Ja nie chce nikomu lizać tyłka i świadomie opowiadam się za TK mimo, iż nigdy do tejże guild nei bedę należał. Znam osoby zarówno z Tk jak i z Tuath i szczerze powiedziawszy różnice widać już na pierwszy rzut oka...

TK jest guildią w której reifikacja ludzi nie wchodzi w grę (tak jak w Tuath)...
Gra jak to powiedział jeden z membersów jest tylko dodatkiem do czegoś znacznie więcej. Członkowie tej guid wiedzą iż Tibia to nie wszystko. No poza paroma wyjątkami (Yuno srry... ale o Tobie mowa... ) Jednak znaczna część tej guild wie iż to co dla innych jest życiem to tylko i wyłącznie gra.
TK ma silne podstawy emocjonalne co mnie się bardzo podoba. Jest to coś więcej niż paczka graczy z jednego świata i to należy im cenić. Organizują oni udane meetingi z czego przywoża niezapomniane wrażenia. GRA JEST TYLKO DODAKIEM DO CZEGOŚ WIĘCEJ.

Tuath jest guildią (rzekłbym) PAbuserowską. Nie krytykuje jednak tych zachowań lecz zwracam uwagę na fakt iż dla wielu membersów tej guild liczą się tylko i wyłącznie kożysci materialne. Brak w tej guild przyjazni. :/ Ale to tylko moja opinia.

Jeżeli przyjdzie wojna świadomie opowiadam się za TK. Wiem, że może swoim lvlem nic nie zdziałam ale na mnie mozecie liczyć.

Najciekawszym rozwwiązaniem na co Abuserowcy chyba w życiu nie pójdą mogło by być połączenie obu guild i zbudowanie silnej działającej i opierającej sie na lojalności Guild. ... koniec PA. Zobaczycie. Przez takei sytuacje jakie widać w filmie Drottyego Pandoria kiedyś się rozpadnie a wy pozostaniecie na niej sami... Bo komu chce sie wbijać lvl i zarz potem paść.

@Tie
Mówisz, że nikogo nie ruszacie kto wam nie zawinil... Popatrz do cholery na film... zmontowany przez Drottera. Połowe nicków z niego widziałem na liście waszej guild.

Głupiec mnie wyśmieje. Mądry potwierdzi.

Yeah, przyjażń przez internet rox.
I skad ty k.u.r.w.a wiesz jakie my mamy relacje w Tuath?
Zikator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:39   #32
Zikator
Użytkownik Forum
 
Zikator's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 47
Stan: Na Emeryturze
Imię: Erimox
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Zikator ma numer GG 3157980
Domyślny

Shinue masz 10 min na edycje tego posta.
Zikator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 21:42   #33
Shinue
Użytkownik forum
 
Shinue's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Włocławek
Wiek: 37

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shinue
Profesja: Knight
Gildia: Soulflayers
Świat: Pandoria
Poziom: 36
Skille: tajne
Poziom mag.: 6
Domyślny Sprostowanie

Co do Yuna to był zart sytuacyjny Nie obrazaj sie dude :*

CO do całej guild Tuath. Przepraszam jeżeli zostałem źle zrozumianym. Nigdy nie walczyłbym przeciwko wam ( z oczywistych powodów ). POmoc TK to co innego. Od nich nigdy nei zaznałem żadnej krzywdy. Nigdy. Od was pare razy ^^ ale to nei istotne. Przepraszam jesli mysleliscie ze bede "walczył" zbrojnie przeciwko wam. Nie chce sie z nikim kłocić. Zreszta moja propozycja polaczenia guild chyba jak najbardziej za tym przemawia? W związku z wieloma reakcjami na teat mojego posta chcialem przeprosic zarowno uarzonych TKowiczów jak I Tuathowiczów.

Przepraszam.
Shinue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:32   #34
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

HEHEHEHEHEH Shinue lepiej szykuj już kasę, żeby zapłacić panu Zikkowi i jego przełożonemu panu Tie.
PA obecne nawet na polskich forum, HEHEHEHHE.
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:38   #35
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zikator
Shinue masz 10 min na edycje tego posta.

Lol Muhahahahahahahahhahaha
I ty mowisz ze Tibia jest dla ciebie tylko grą , nawet na forum uzywasz swojej "mocy"(jesli mozna tak nazwac cos w pixelowej grze ktora predzej czy pozniej sie znudzi i ci tylko zostanie żal ze mogles cos wiecej zrobic w zyciu niz 150~ lvl..
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:43   #36
Shinue
Użytkownik forum
 
Shinue's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Włocławek
Wiek: 37

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shinue
Profesja: Knight
Gildia: Soulflayers
Świat: Pandoria
Poziom: 36
Skille: tajne
Poziom mag.: 6
Domyślny PA sie nie skonczy

przedstawiam rozmowe z Zikkiem, ktory zgodzil się porozmawiać ze mną na private window. Pięknie pokazuje ona, że Ci z Tuath mają wszystko w dupie i nie odpuszcza nikomu. Kazdy predzej czy pozniej dostanie sie pod ich lapy... A oto ta rozmowa:

Ja 21:01:38
witaj

Zikk 21:01:48
witam

Ja 21:02:27
chciałbym porozmawiać na temat sytuacji na Pandorii

Zikk 21:03:20
moze sie przedstawisz?

Zikk 21:04:37
btw mam do sprzedania demon helmet za rl cash - 150 zlotych

Ja 21:15:03
chcialem zadac pytanie istotne dla wielu ..czy dalesze granie ma tu sens?

Zikk 21:15:25
nie sadze

Ja 21:15:36
hehe

Ja 21:16:00
szanujecie ludzi ktorzy waas szanuja?

Zikk 21:16:07
niekoniecznie

Zikk 21:16:24
szanujemy ludzi ktorzy cos potrafia

Ja 21:17:39
ale czujecie sie tu panami?

Zikk 21:18:21
mysle ze mamy powody...

Ja 21:19:18
prawda ze masz 14 lat?

Zikk 21:19:26
mam 19

Ja 21:23:11
okej... Powiedz co ma począć gracz ktory chce grac bez problemów?

Zikk 21:23:46
ma pecha

Ja 21:23:56
ale czy naprawde macie juz tak mało reasonów zeby huncic kazdego?

Zikk 21:24:15
nie potrzebujemy reasonow

Ja 21:25:01
a wiesz ze to grozi banem ^^

Zikk 21:25:15
wiem i co z tego?

Zikk 21:25:21
reportuj mnie!

Ja 21:26:34
po drugiej stronie kabla ( łaćza) internetowego suiedzi ktos taki sam jak Ty i tak samo chce miec przyjemnosc z gry...

Ja 21:26:39
nie ma to dla Ciebei zadnej wartosci

Zikk 21:26:45
nie

Ja 21:40:11
... polowa juz odchodzi ...

Zikk 21:40:25
i wspaniale




Umiesciłem to za zgodą Zikka i potwierdził on wszystko co tu napisałem.

Ostatnio edytowany przez Shinue - 18-05-2006 o 22:49.
Shinue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 22:57   #37
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arlinka
Czytajac te wszystkie posty da sie zauwazyc kto tu jest lekko "niedozorwiniety". Zauwazcie, ze wy przezywacie emocje tej gry jak by to wszystko dzialo sie na rl. Zikk i Tie maja podejscie obojetne i wrecz to dla nich tylko rozrywka.. Te wasze gadki ze zabijanie Polakow to straszna rzecz bo sami jestesmy Polakami sa bezsensu, bo oznacza to ze powinnismy w takim razie zabijac Swe i Br tak? Wiec czy to znaczy ze ktos tu jest rasista? Jezeli komus rozrywke sprawia zabijanie bo chodzenie expic jest juz zbyt nudne to czemu nie?
Podaj name jakiegoś swe który był hunted za nic albo za idiotyczny reason.
Nie mówie że polacy sa tutaj zabijani za narodowosc, bardziej za brak zgrania i wlazenie kilku polskich hlvli w dupe jeszcze wyzszym lvlowo szwedom. To że go to nie obchodzi to ja tez mam w dupie. Z czasem bedzie gral sam na tym servie,a huncil to bedzie guardy i smoki, bo nie bedzie mial gdzie opchnac oplacalnie loota z demonow/wrl/behemotow. Zreszta ich master pvp nie pozwala im ubic we 2 wiekszego lvla niz 50 druta/sorka, bo knight z 800 hp przebieglby z nimi cala arene tibii i jeszcze zaexpilby cos.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:01   #38
Shinue
Użytkownik forum
 
Shinue's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Włocławek
Wiek: 37

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Imię: Shinue
Profesja: Knight
Gildia: Soulflayers
Świat: Pandoria
Poziom: 36
Skille: tajne
Poziom mag.: 6
Domyślny Nie w ten sposób diego

Arlinka stwierdzila ze dla Zikka i innych to rozrywka. Tylko i wylacznie. Prezciez Szwedzi nawzajem sie tez wybijaja Tylko Ty o tym nie wiesz bo nie przebywasz w ich kregach... Ty znasz wypowiedzi z Polskiego forum. Myslisz ze szwedzi na swoich forach nie mają problemu z Pa? mają na 90% serverów i tego (jak nam pokazał Zikk, chyba juz sie nei zmieni) trzeba sie z tym pogodzic i nie zaczynać... bez sensu. No i nie zachowywac sie jak idiota :/ In my opinion
Shinue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2006, 23:34   #39
Dark'Conqueror
Użytkownik Forum
 
Dark'Conqueror's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2006
Lokacja: Bydgoszcz/Kapuściska

Posty: 42
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Everlight
Świat: Pandoria
Poziom: 64
Skille: 82
Poziom mag.: 17
Domyślny

Zikk ale ty jesteś głupi ;/ myślisz że na forum www.tibia.pl też jesteś kimś
o nie ziom tutaj mamy równe szanse na PAndorii i tak mnie nie zabijesz bo jesteś lamą a na forum to zależy od psychiki xD


I PAMIĘTAJCIE..... SD NA YELLOW xD
Dark'Conqueror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2006, 00:11   #40
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinue
Arlinka stwierdzila ze dla Zikka i innych to rozrywka. Tylko i wylacznie. Prezciez Szwedzi nawzajem sie tez wybijaja Tylko Ty o tym nie wiesz bo nie przebywasz w ich kregach... Ty znasz wypowiedzi z Polskiego forum. Myslisz ze szwedzi na swoich forach nie mają problemu z Pa? mają na 90% serverów i tego (jak nam pokazał Zikk, chyba juz sie nei zmieni) trzeba sie z tym pogodzic i nie zaczynać... bez sensu. No i nie zachowywac sie jak idiota :/ In my opinion
No to podaj mi do k***y nędzy jakiś przykład z PAndorii gdzie jakiś swe pada bez powodu. I teraz widać twoje przymilanie się Zikkowi:
Umiesciłem to za zgodą Zikka i potwierdził on wszystko co tu napisałem.
Żal.pl
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin 3