Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-05-2006, 02:42   #81
Massior
Użytkownik Forum
 
Massior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2005
Lokacja: Nisko
Wiek: 37

Posty: 567
Stan: Na emeryturze
Imię: Evuller
Profesja: Knight
Skille: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alexuno
Oleck= olesnica czy co :// niekumayty
Nemtor 200 hihiehiehie GZ!
__________________
CO NIE TAK BYŁO Z MOIM AVATARKIEM?

Jeden mach
Jestem w snach
Słodkich tak, że chciałbym tu zostać
Łatwo jak piach jest je rozwiać
Jeśli tylko prawde chcesz poznać...
_________________________
01:08 Everanor [110]: bo Ty jestes taki relikt iridii
01:08 Evuller [8]: ))
01:08 Everanor [110]: Mistrz Yoda
01:09 Everanor [110]: maly levelem duzy duchem
01:09 Everanor [110]: xD
Massior jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-05-2006, 10:26   #82
globi
Użytkownik Forum
 
globi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axemir
Profesja: Knight
Świat: Pandoria :D
Poziom: 52
Skille: 74/71
Poziom mag.: 6
Domyślny

Zgadzam sie ze: Zwiastunem Ciemnosci <czy cos w tym stylu>

Ja mam takie pytanie, mianowicie: Czy lvl i to jak trafiasz w ludzi podczas wojny świadczy o tym, że jesteś super, ekstra, niewiadomo jakim graczem :>. Przecież postać można Sharować, a do aima są aimboty i tak naprawde nikt nie wie czy dany h lvl używa wspomagaczy czy nie <tzn on sam wie, chyba >. Teraz są ludzie którzy mowią, że dany h lvl jest super wypas itp., a jakby sie dowiedzieli, że sharuje itp., co by było?? Piiip sharer itd.

Moim zdaniem nie lvl, zdobi tibijczyka tylko to w jaki sposób gra. Nawet jeśli jest PA i PK, ale nie PKuje duzo mniejszych od siebie lvl <z 5 max> to ja już moge go uważać za dobrego gracza. W końcu PA i PK to część gry.

Tak więc jeśli macie gadać tu jakieś pierdoły to lepiej sporkajcie się w RL i tak sobie poględźcie.

Yours, Globi.
__________________
yours
Globus

Loyal till the end...
globi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-06-2006, 09:58   #83
Veritharan
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Mam nadzieje ze to co napisze bedzie zrozumiale dla wszystkich!

Wielu z was napisalo ze miasto w ktory mieszkacie jest najlepsze w tibi ale poda jakim wzgledem w moim miescie z tego co pamietam jak pierwszy raz zobaczylem tibie to grafika byla tak uboga ze nawet czlowieczek nie poruszal nogami a juz wtedy ludzie w nia grali w olecku .... nie wiem ile osob z was wie ze kiedys mozna bylo demona zblokowac doniczka z kwiatkiem.....watpie zeby ktorys z was zaczal grac w tibie kiedy istanialy tylko 3 servy 0.o mowiecie ze wasze miasta sa najlepsze <w czyms tam> ale ktore miasto ma najwiecej graczy ? na ktorym servie plock lub walbrzych ma guildie taka jaka jest na aldorze lub na danubi? co do plocka to wiem tylko tyle ze na lunarze tam trzymacie za "mordy" polakow w AB w sumie wpadnijcie do AB na aldorze 3/4 polakow tam to plock z tego co zdazylem zobaczyc <nie to ze chce kogos krytykowac ani ponizac bo to nie jest moim celem>. Nastepna rzecz ile razy dla ludzi w waszych miast inni gracze <z innych miast np z olecka> dawali passy zebyscie wygrali wojne ? ja to juz widzialem w olecku pare razy jak okolo 10 osob z innego miasta dawalo passy na wojny <moze w tym cos jest>.
Ilu graczy od was mialo 3 miejsce w dystansie na antice kiedy byly tylko 3 servery pozniej mialo knighta 100+ <skile po okolo 90/90> na ruberze po tym czasie zrobilo 120+ palka ktory zostal skasowany z glupiego powodu <konto bylo dane w prezencie z pacc na rok ale personalizacjia byla na kogos z zagranicy> i po tej kasacji stworzylo 200 sorca?

Tak jak pisalem wyzej nie chce kogos krytykowac ale przynajmniej usasadnijcie swoja wypowiedz.

P.S. A co do tego ze jest PA to w sumie wszedzie jest w jakims stopniu PA nic na to nie poradzicie nawet w realnym swiecie jest PA
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2006, 01:45   #84
Ozon18
Użytkownik Forum
 
Ozon18's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2004
Lokacja: Racibórz
Wiek: 37

Posty: 420
Ozon18 ma numer GG 3636929
Domyślny

Nie tylko Olecko stanowi problem... W ogole polacy. Szczerze, wole brazuków niz polakow, z nimi lepiej mozna sie dogadac.

Poza tym Olecko jest przereklamowane, w PvP nie mierzyc im sie do wiekszosci szwedow.
__________________
Confutatis maledictis,
Flammis acribus addictis.

Dies Irae
Ozon18 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2006, 00:56   #85
pOta
Użytkownik Forum
 
pOta's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Viwaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Weirdos
Świat: Chimera
Poziom: 90+
Skille: 89/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

szwedzi maja lepsze pvp hmm no ok maja ale powiem dllaczego:
~lepszy net (stabilniejszy)
~lepsze kompy (wiecej zarabiaja i ich stac)
= mniej lagów freezów itd co za tym idzie plynna gra

ok

szwedzi sa lepi bo: sa bardziej zoorganizowani, jak jest wojna to nie rokuja swoich... a polacy n/c nie krzycza w kolko kogo znaja i kto zaraz przybiegnie xD

ok co do miast w polsce i ich sily hmmm kazde miasto ma swoja reprezentacje.... i nie jest o nich glosno
moj kolega w klaasie ma 115 lvl na chimerze... i nikt go nie zna ;d dlaczego server malo znany przez PL i pewnie takich jak on jest wiecej.... tak jak Ver~ pisze to wiekszosc z was zaczynala grac od tibi 7.4 badz 7.5 i mysla, ze wiedza wszystko ja zaczolem grac z jakies 3-4 lata temu i uwazam, ze wiem malo no, ale trudno. i Temat ma bzdurny temat. Nikt nie przejol paleczki.... servem "rzadza" polacy, ale nie znaczy to, ze kazdy polak jest swieta krowa;] i nikt nie tepi innych narodowosci, bo Ci co maja 50+ wiedza co to jest za strata pod tytulem ded... i po co komus niszczyc chara za to, ze jst swe czy br lub nawet vnzl nie ma sensu, ale tacy 20 lvl'e krzyczace fuck swe sa smieszni, ale looz

hmm mi sie aldora bardzo podoba, jestem teraz w gildi ze szwedami i br i jest bdb dogadujemy sie siesznym angielskim i jest super xD.
pOta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2006, 08:59   #86
scorp
Zbanowany
 
scorp's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 333
Stan: Początkujący
Imię: SKORP
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Nobles
Poziom: 123
Domyślny

@up
szwedzi sa lepsi bo maja lepszego neta? HAHAHAHAHAHA, wez mnie nie rozmieszaj, jak masz 44~lvl sorca to nie wypowiadaj sie na temat pvp, bo na pewno tego pvp nie masz... szwedzi jak i polacy sa dobzi w pvp
scorp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2006, 09:58   #87
pOta
Użytkownik Forum
 
pOta's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 35

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Viwaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Weirdos
Świat: Chimera
Poziom: 90+
Skille: 89/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

a co do pvp bys sie zdziwil ;] przeczytaj pierw ile lat gram potem sie wypowiadaj i jak chcesz to soboe pomysl ile mialem charów na srednich lvl'ach.... i co szwedzi nei maja lepszego neta? kurde pewnie, ze maja, Polska jak zawsze zacofana. Nie mówie, ze Polacy sa slabi, ale zdazylem zauwazyc, ze nei wazne czy wojna czy cos kazdy leci by sie najlepiej ustawic do podjumania loota z ciala i te trapy w wielu przpadkach sa smieszne, nie raz widzialem palow podbiegajacych bezposrednio do kolesia a najci stali z tylu.... no ale dobra ja grac nie potrafie a Ty wymiatasz itd itd pOzdro dla Ciebie, nie lvl czyni graczem, rownie dobrze mogles chara sharowac lub kupic albo grasz najtem a do najta pvp jest nie potzrebne... nie no jest ale nie w takim stopniu jak innymi profesjami (no chyba ze nie masz najta to sorry) [zakladam ze masz 100+lvl] znam wiele osob na 30 lvl'ach co potrafia skulac wyzszych od siebie i wcale nie mieli h lvl'a;] scorp moze masz jakis kompleks jezeli chodzi o lvl i myslisz ze jak masz 100+ jestes bogiem i masz pvp itd? :|| jak tak jest jestes smieszny. Nie mozesz sie wypowiadac o moim pvp bo mnie nie znasz. Zyj sobie ;]]
pOta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-06-2006, 18:57   #88
Veritharan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny N00b ?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp
@up
szwedzi sa lepsi bo maja lepszego neta? HAHAHAHAHAHA, wez mnie nie rozmieszaj, jak masz 44~lvl sorca to nie wypowiadaj sie na temat pvp, bo na pewno tego pvp nie masz... szwedzi jak i polacy sa dobzi w pvp

Pewnie ze maja lepszy net to duzo daje.....np ja teraz przebywam w Londynie wiesz jaki mam net <sam> mam 8Mbit<za ktore place okolo 34F to jest okolo 200zl> znajdz mi lacze 8mbit w polsce za ktore zaplacisz tyle samo .....Szwedzi maja tak samo, na tym necie nie masz zadnych kickow itp zero lagow <odpukac> i polaczenie z anglii lub ze Szwecji do niemiec jest o niebo lepsze bo jak wiadomo polskie lacza sa troche stare i maja czasem problemy, np. pare dni temu ludzie z polski mieli lagi bo mysle byly problemy na laczach TPSA ja nie mialem tego problemu.

A co do pOta to uwierz mi ma dobre pvp

Ostatnio edytowany przez Veritharan - 05-06-2006 o 18:59.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2007, 15:45   #89
Flasherq
Użytkownik Forum
 
Flasherq's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 35
Poziom mag.: 36
Flasherq ma numer GG 5628215 Send a message via Skype™ to Flasherq
Domyślny

Dla mnie szwedzi... za bardzo kozaczą. Prawie co dzień widzę na Candi (non-pvp to se pozwalają) jakiegoś evul szweda krzyczącego: PL SUX AND POLAND NOOB. To jest ździebko wku... rzające. Już BR? są jacyś... fajniejsi.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Atahun Pokaż post
ta tylko ze pall uha sie foodem nie??
Flasherq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2007, 00:57   #90
BOtter
Użytkownik Forum
 
BOtter's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2005
Lokacja: Kętrzyn

Posty: 338
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Nebula
Domyślny

Pier*olicie głupote ludzie. Olecko wprowadziło Tibię do Polski.

Hail Margrabowo/Treuburg/Olecko
BOtter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 17:29   #91
z_e_k_o
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 07 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 31

Posty: 12
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Zanera
Poziom: 14
Skille: 18d./19
Poziom mag.: --
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mikelp Pokaż post
To nie zawsze jest takie proste jak sie wydaje... A jeśli koleś na serwie ma powiedzmy 40 pala z distem ~80, 15 mlvlem i 150 k w depo + eq? Ty opuściłbyś Nisogafa tylko dlatego że jakieś zadupie zaczyna się wymądrzać na serwie? Ogólnie PA się rozrasta. Tak to jest. Wyższy level zawsze chce mieć poczucie ważności. Niestety coraz częściej spotyka się również little PA. Z takimi trzeba mieć szczęście. Może się okazać że koleś nic nie znaczy i tylko wkręca, ale może również być tak że naprawdę zna połowę serwa...

P.S: Osobiście wole szwedów. Mniej się wymądrzają i nie krzyczą na każdym zakręcie "hunted"...

Ostatnio jakiś 94 knight (polak) mi groził za to że powiedziałem do ziomka (polaka-niższy level) "zajete k*rwa"...
mój brat znał połowe kyry i nic mu to nie dało i tak go ciągle pk'ali ale przynajmniej zawsze ktoś pote go pomścił a potem Aver Fast sprzedał konto i już nikogo nie znał potem z lvl 100 or better choć nadal pare ziomków 60-100
z_e_k_o jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2007, 20:59   #92
Vez
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 03 2007
Lokacja: O....o

Posty: 11
Stan: Na Emeryturze
Świat: Prawdziwy
Wyślij wiadomość przez ICQ do Vez Vez ma numer GG 66666666 Adres Jabbera do Vez
Domyślny

Cytuj:
Hail Margrabowo/Treuburg/Olecko
Raczej Margrabowa ^^ . No ale to prawda, ze stąd pochodzi najwiecej PA :|

Cytuj:
Dla mnie szwedzi... za bardzo kozaczą. Prawie co dzień widzę na Candi (non-pvp to se pozwalają) jakiegoś evul szweda krzyczącego: PL SUX AND POLAND NOOB. To jest ździebko wku... rzające. Już BR? są jacyś... fajniejsi.
Ale Szwedzi w porównaniu do Polaczków są dużo milsi.

Ostatnio edytowany przez Vez - 09-07-2007 o 21:02.
Vez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 23:45   #93
maticusso
Użytkownik forum
 
maticusso's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Poziom: 44
Skille: 75/45+
Poziom mag.: 14
maticusso ma numer GG 6936014
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vez Pokaż post
Raczej Margrabowa ^^ . No ale to prawda, ze stąd pochodzi najwiecej PA :|


Ale Szwedzi w porównaniu do Polaczków są dużo milsi.
Pewnie tak bo troche graczy z polski to 10-latki :>

Jeżeli chodzi o Olecko , gram na danubii i niemiałem jakiegoś większego hutna od nich , a miałem taką jedną akcje
Zależy jak do teego sie podejdzie i z której strony sie patrzy
Zamiast wymieniać mega miasta w Polsce niech cała polska sie zbierze na jednym servie , wystarczy dobre zgranie , niezłe pvp i oczywiście honor lub wierność! Bo są takie sytuacje , że padnie kilka osób na jakiejś wojnie i odrazu uciekać gdzie pieprz rośnie ! Jezeli polacy byli tacy zgrani to założyłbym sie o milion , że przejęli by troche servów
Pozdro !
maticusso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2007, 23:53   #94
Misiuuu
Użytkownik Forum
 
Misiuuu's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 495
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia/Kyra
Poziom: 85+
Domyślny

huahduash a dla mnie i tak najlepszy jest Tarnów i okolice ;d gramy uczciwie i mamy jakieś osiągi
__________________
pozdro
kisiello
__________________
03:44 Icarus Grimm [7]: and see ya tomorrow
03:44 Vivienne De Marco [100]: what see?
03:44 Icarus Grimm [7]: lol
03:44 Icarus Grimm [7]: see you tomorrow
03:44 Icarus Grimm [7]: ??
03:44 Vivienne De Marco [100]: what i see?

Misiuuu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2007, 00:22   #95
jokeUsa
Użytkownik forum
 
jokeUsa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005

Posty: 6
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 101
Skille: 93/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez scorp Pokaż post
huh Nosso Mc'Furry nie powiedzialbym zeby ilawa byla lepsza miller na pewno nie jest najlepszy patrz; taifun, i wlasnie nemtor
moge ci podac paru dobrych gosci z olecka
nemtor,paladinka,vete,scratch nie chce mi sie wiecej wymieniac ale jest wiele innych lepszych lvl-i niz sa w ilawie
Co za bzdura, goscie ktorzy grali Taifunem nie sa z olecka tylko z Bielska-Bialej. (niegdys I.C@ffe Intermaniak, teraz po domach)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BOtter Pokaż post
Pier*olicie głupote ludzie. Olecko wprowadziło Tibię do Polski.
Hail Margrabowo/Treuburg/Olecko
Napewno nie do BBa, gdzie tibia byla popularna juz jak tylko Eternia stanela na nogi...
Moze ktos pamieta: Loppus, Lopcia, Sorogore, potem doszedl Sanoxx ;D

Ostatnio edytowany przez jokeUsa - 30-07-2007 o 00:25.
jokeUsa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 11:57   #96
Natah
Użytkownik Forum
 
Natah's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2007

Posty: 130
Domyślny

Tak po prawdzie to nie można do końca powiedzieć z kąd tibia przyszła do polski
co do olecka bardzo bym sie spierał w wielu kwestiach ponieważ jest tam dużo sharowanych dzieci bez morali tak w wiekszości tibie wprowadzili ci co grali w red dragona albo surfowali po necie i przypadkiem im sie ta gra natknęła na oczy.
Natah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 12:18   #97
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Nigdy nie słyszałem o 'olecku', i mam gdzieś, że są 'najjjlepssii".

nie mam pojęcia ilu mieszkańców liczy to miasto, ale wątpie żeby było takie evulhipermastahpr0, to poprostu gadanie i nic więcej...

To jest MOJA opinia, i nie musicie się z nią zgadzać.

100 post
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 12:49   #98
jokeUsa
Użytkownik forum
 
jokeUsa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2005

Posty: 6
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 101
Skille: 93/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Nigdy nie słyszałem o 'olecku', i mam gdzieś, że są 'najjjlepssii".
nie mam pojęcia ilu mieszkańców liczy to miasto, ale wątpie żeby było takie evulhipermastahpr0, to poprostu gadanie i nic więcej...
To jest MOJA opinia, i nie musicie się z nią zgadzać.
100 post
Podobnie mysle i ja...
W wielu miastach sa najlepsi gracze...
Sanoxx i Taifun z BBa, McMannusowie z Bialego, Sero z gda, wiele luda z wrocka...etc etc etc..
Szczeze mowiac dopiero tutaj uslyszalem o tym Olecku ;D (bez obrazy dla nich, moze i nie znam tam nikogo, ale to nie znaczy ze nie ma tam dobrych graczy)
jokeUsa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 16:48   #99
Natah
Użytkownik Forum
 
Natah's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2007

Posty: 130
Domyślny

Z wroca między innymi ja ofc magson kilku typa z hiberny,isary sławny char nidhoog który wykonał 1 anihilatora na novej benedikt też z novej 171 sorc który potrafi kupiś blessy z zamkniętymi oczami.
Natah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2007, 17:55   #100
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Natah Pokaż post
Z wroca między innymi
Ancient The Axe'Master :dd


@topic
Wszedzie śa PA, w szwecji są, w Olecku, w Brazylii, w Bangladeszu też są, byli i bedą i tego nie zmienicie-.-'

Ostatnio edytowany przez Ancient900 - 29-08-2007 o 23:49.
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:14.


Powered by vBulletin 3