Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Silvera

Notki

Silvera Wydarzenia ze świata Silvera
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-08-2009, 20:20   #5701
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

A i wlasnie apropo twojej "pracy"

Jako tajniak robisz?

28.07.2009 16:56:32
Edited by Destroyer of Fury
on 30.07.2009 22:07:13

Teleportowales sie ze o 16:56 byles w domu jak pracujesz do 17?
Albo tu?

29.07.2009 09:31:25
Edited by Destroyer of Fury
on 30.07.2009 22:09:10

I tu

29.07.2009 15:34:38
Edited by Destroyer of Fury
on 30.07.2009 22:09:20

I tu?

31.07.2009 14:43:09
Edited by Destroyer of Fury
on 31.07.2009 21:59:32

Pozdro 997
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-08-2009, 20:29   #5702
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
W takim razie masz klopoty z pamiecia, bo Erik od tamtej pory trzyma z Alanem piesku
Lol ale poszedłeś za Erikiem, a Erik był w ID i jeśli mam ci przypomniec to nigdy nie lubiłeś FTP, a przynajmniej wielu osób od nich.

A prawda jest taka, że nim wojna się zaczęła Math chciał zrobic PoI, miałeś iśc. Potem Math padł od FTP, PoI nie wypaliło, więc po co miałeś iśc za nim skoro wiedziałeś, że tylko kilka osób pójdzie. I skoro DH przegrało wojnę z FTP to Aervani nie miał szans, żeby to wygrac. A znajomości z twoimi 'loverami' zawarłeś podczas wojny tak samo jak ja z Vnzl. Tyle, że ja zostałem z tym, który od samego początku jego grania na Silverze próbował wyje**** FTP. I jeszcze śmiesz mówic do mnie 'lick lick etc.'? Pamiętaj, że ta wojna zaczęła się od 0, od paru osób (Math, Klauxton, Ong, Ja, Jemux~, Jogador~, Alix Taro + paru innych, gdzie 90% to byli sami najci). Więc jak o czymś piszesz tu lub na forum z nb czy main chara to tak jak to się mówi 'get your facts straight', bo przekręcasz wszystko po kolei, wiesz dobrze jaka jest prawda ale skutki wojny doprowadziły do tego, że próbujesz mi aby dokopac, a tak naprawdę nie wiesz nic. I pamiętaj, nie wszystko wydaje się takim jakim jest. Nie byłeś w naszym teamie, nie znasz żadnych szczegółów. Myślisz, że jeśli nie byłem na najcie na jakimś ob, tzn., że wogóle tam nie byłem? Skąd możesz to wiedziec? Wiele rzeczy się wydarzyło, o których nie wiesz, a o których wiedzą tylko nieliczni, a ja nie mam zamiaru rozpowiadac na lewo i prawo, bo nie widzę w tym sensu. Zrobiłem swoje, zrobiłem to co mogłem i potrafiłem i ci, którzy mi zaufali, a ja zaufałem im wiedzą o tym najlepiej. A twoja opinia gówno znaczy i tak naprawdę każdy ją olewa. Czasami warto się zastanowic jaki jest sens pisania czegoś co nic nie zmieni. A jeśli chodzi o war, że nic nie wiem nigdy itd., to czemu raptem na icechaw non stop pisałeś do mnie o war Vicorf vs. Laren? Pomyśl czasem nim coś zrobisz, tymbardziej, że w twoim wieku pewne rzeczy się zmieniają, a ty wciąż zachowujesz się jakbyś był tym 13-latkiem, dla którego Tibia to cały świat, w którym należy dokopac innym.

Ale się rozpisałem lol. Dobra lecę, pozdro dla tych, którzy się nie zmienili.

edit:
@up
Robie od 30 lipca do końca sierpnia.
31.07.2009 21:59:09
Edited by Destroyer of Fury
on 31.07.2009 21:59:32

lol


@frycek
Poczytaj jego posty skierowane do mnie, ja nic nie zaczynam, on non stop ripostuje i wymyśla jakieś bajki.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 05-08-2009 o 20:35.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 22:37   #5703
Gorti999
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009

Posty: 16
Domyślny

@up
to ty wlasnie zaczynasz , w*****asz każdego tym pierdoleniem , masz w choooooooj wielkie mniemanie o sobie a prawdą jest że chuja wart jesteś i to w*****a każdego

haha już widze twoją laske - juan carlos ;DDDDDD
Gorti999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 22:44   #5704
pobol
Użytkownik Forum
 
pobol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2006
Lokacja: Opole

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Potus
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Domyślny

mnie np bardziej denerwujesz ty i poreda swoim hamskim dogadywaniem niz on
__________________
18:19 You advanced from Level 99 to Level 100.

OFNED!!
19:16 Solar mlody [125]: wez nie sap lepiej sie stul i siedz tam gdzie siedzisz
pobol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 22:58   #5705
Gorti999
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009

Posty: 16
Domyślny

A mnie denerwuje to że jesteś chuja wart = nikim i mnie twoje zdanie nie obchodzi więc siedź cicho panie pobol
Gorti999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 23:04   #5706
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorti999 Pokaż post
@up
to ty wlasnie zaczynasz , w*****asz każdego tym pierdoleniem , masz w choooooooj wielkie mniemanie o sobie a prawdą jest że chuja wart jesteś i to w*****a każdego

haha już widze twoją laske - juan carlos ;DDDDDD
No ty widzisz cały swój świat przez pryzmat Tibii. Nie mam wielkiego mniemania o sobie, ale cokolwiek napisze ripostujecie we dwoje. A co do mojej dziewczyny.. ciężko ci się pogodzic z tym faktem, że ją mam, a ty nie masz żadnej? Nic nie wiesz o moim prywatnym życiu, więc się nie udzielaj, 'lepiej' zajmij się swoim kozaczeniem na forum, robiąc kolejne konta/chary i pokaż jak Gorti jest wciąż dzieckiem uzależnionym od kilku pixeli + uzależnionym od szukania zaczepki i wyzywania innych, bo jeśli dobrze pamiętam kłóciłeś się z 99% osób, które na tym forum pisały.
A tak wogóle co zaczynam? Napisze 'gratz' w jakimś temacie, a wy od razu lecicie ze swoimi charami, żeby mi tylko dojechac. Zastanów się i dopiero pisz, bo sam sobie zaprzeczasz.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 05-08-2009 o 23:06.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2009, 23:26   #5707
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorti999 Pokaż post
Nie gram, jak zauwazyles pisze na forach tylko po to zeby skomentowac twoje zjebane posty.

Krowa która dużo ryczy mało mleka daje
Wątpie żebyś miał dziewczyne , tak jak napisałem up. twój chłopak byłby zazdrosny
pszemcio

--- Gorti999 dodał 0 minut i 31 sekund później ---

Aha i swoją drogą , miałeś tu nie pisać?
Czyli według ciebie przykładowe 'gratz' jest zje**** postem? Hmm, wygląda na to, że jest ich tam bardzo dużo. Komentujesz tylko i wyłącznie moje posty, bo sobie znalazłeś kolejnego pionka, któremu próbujesz dokopac swoim dziecinnym charakterem, ale jak widac nic nadal ci nie wychodzi. Może i nie grasz, ale oceniasz real life opierając się na Tibii, bo tak można założyc z treści twoich postów.
Możesz wątpic, mi nie zależy na tym, żebyś o tym wiedział. Ale tak to jest ta zazdrośc, przenosisz swoje problemy z real na forum, starając się je pokazac na czyjejś osobie, która ich nie ma.
Z tego co wiem, ty też miałeś nie pisac, ale jak widac głupota Gortiego rośnie i rośnie, bo Tibia za dużo namieszała w główce i ciężko już się z tego wyplątac.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 12:30   #5708
Gorti999
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009

Posty: 16
Domyślny

Wkońcu się spotkalismy w rl z asenem i kostim razem




Pozdro Asen


xDDDDDDDDDDDDDDD

Ostatnio edytowany przez Gorti999 - 06-08-2009 o 12:41.
Gorti999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 12:51   #5709
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mendolina Pokaż post
Czyli według ciebie przykładowe 'gratz' jest zje**** postem? Hmm, wygląda na to, że jest ich tam bardzo dużo. Komentujesz tylko i wyłącznie moje posty, bo sobie znalazłeś kolejnego pionka, któremu próbujesz dokopac swoim dziecinnym charakterem, ale jak widac nic nadal ci nie wychodzi. Może i nie grasz, ale oceniasz real life opierając się na Tibii, bo tak można założyc z treści twoich postów.
Możesz wątpic, mi nie zależy na tym, żebyś o tym wiedział. Ale tak to jest ta zazdrośc, przenosisz swoje problemy z real na forum, starając się je pokazac na czyjejś osobie, która ich nie ma.
Z tego co wiem, ty też miałeś nie pisac, ale jak widac głupota Gortiego rośnie i rośnie, bo Tibia za dużo namieszała w główce i ciężko już się z tego wyplątac.
Z tym sie zgodze, jestes pionkiem
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 12:54   #5710
pobol
Użytkownik Forum
 
pobol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2006
Lokacja: Opole

Posty: 225
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Potus
Profesja: Elite Knight
Świat: Silvera
Domyślny

@up

mowisz to tak jakbys ty byl kims... n/c
__________________
18:19 You advanced from Level 99 to Level 100.

OFNED!!
19:16 Solar mlody [125]: wez nie sap lepiej sie stul i siedz tam gdzie siedzisz
pobol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 16:14   #5711
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pobol Pokaż post
@up

mowisz to tak jakbys ty byl kims... n/c
z pewnoscia kims wiecej niz ty
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 18:50   #5712
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
Z tym sie zgodze, jestes pionkiem
W grze może i tak, nie zależy mi na tym, tak jak zależy tobie na Tibii. Zapewne pozabijał byś wszystkich, którzy powedzieliby 'słówko' o twoich kochanych br z FTP.

Jesteś kimś lepszym niż Potus? Nie sądzę. On przynajmniej nie zachowuje się jak niedorozwinięte dziecko i stara ci się zwrócic uwagę, a bardziej na twoje zachowanie. Pomyśl nad tym, bo uważasz się za najlepszego, a tak naprawdę zniżasz swój poziom do 0.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 19:23   #5713
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorti999 Pokaż post
panie pszemciu , jesli ci nie zalezy na tibi to po jakiego CHUJA lizesz srake na forum ? NICE BATTLE WE WOn WE BEST TIM
JUAN CARLOS <3 DANGOSS <3 CARMEN <3 MERCES
ahaha <3
Komu liże?; D Przypomnij sobie jak ty lizałeś rów dla DH < ;
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 19:31   #5714
Gorti999
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009

Posty: 16
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mendolina Pokaż post
Komu liże?; D Przypomnij sobie jak ty lizałeś rów dla DH < ;
haha a wczesniej pisales ze nigdy w dh nie bylem?
nie powinienes przypadkiem siedziec u swojego chlopaka?


@Dan and Carmen

I guess you'll never belive me but it hurts me a lot. I hope I haven't said anything that bad you wouldn't hear. Before I leave Tibia for some time or forever I'd like to say sorry if anything what I did was wrong to you. Also, I made this thread because I respect you both and I must thank you for everything you've done to me since we were or we are still friends.


@Lorexs
Message me in game as fast as possible. I can't catch you online. Thanks.


odkad to sie przeprasza swoich "przyjaciół" za swojego hacka?
ciota ;D

Ostatnio edytowany przez Gorti999 - 06-08-2009 o 19:33.
Gorti999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 19:37   #5715
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorti999 Pokaż post
haha a wczesniej pisales ze nigdy w dh nie bylem?
nie powinienes przypadkiem siedziec u swojego chlopaka?


@Dan and Carmen

I guess you'll never belive me but it hurts me a lot. I hope I haven't said anything that bad you wouldn't hear. Before I leave Tibia for some time or forever I'd like to say sorry if anything what I did was wrong to you. Also, I made this thread because I respect you both and I must thank you for everything you've done to me since we were or we are still friends.


@Lorexs
Message me in game as fast as possible. I can't catch you online. Thanks.


odkad to sie przeprasza swoich "przyjaciół" za swojego hacka?
ciota ;D
Miałem kilka itemów od Dana, Carmen i Gossa dlatego ich przepraszałem, a tak wogóle w porównaniu do ciebie potrafie szanowac innych, ale dla ciebie to oczywiście jest lizanie dupy. Ale ty też objechałeś równo wszystkie teamy na Silverze, więc nie kozacz tak ; D.

A co cie obchodzi moje prywatne życie? O to się nie martw, bo wole wyjśc z moją gdzieś niż siedziec i dyskutowac z dzieckiem, który stracił chara i szuka problemu u innych.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 06-08-2009 o 19:38.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 19:47   #5716
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorti999 Pokaż post
HAHAHAH widze wlasnie siedzisz cale dnie na forum a potem mowisz ze nie masz czasu i wogole ehh czlowieku ty naprawde jestes tak po*****ony jak solar , nic do ciebie nie trafia , JESTES KURWA NIKIM PAJACU po chuj se wmawiasz ze kiedykolwiek dla kogos sie liczyles

****
To może pomyśl najpierw DLACZEGO tylko ty i poreda z Polaków najeżdżacie na mnie? Jak już ci mówiłem siedzę, kiedy jestem na kompie i wtedy odpowiadam kiedy mam czas. Może czas nauczyc się czytac ze zrozumieniem?; ) A co ma do mnie trafic? Że byłem w teamie, który wygrał wojnę? Ty również byłeś w różnych teamach i co, robiłem ci jakieś problemy? Nie, bo w porównaniu do ciebie nie zależy mi wyzywaniu się z wszystkimi po kolei. Jak już wspomniałem, poczytaj forum o 100 stron wcześniej i zobacz z iloma osobami naraz się kłóciłeś, bo tylko to potrafisz robic < --- nie wiedziałem, że Tibia tak działa na ludzi ; o. Ja sobie nic nie wmawiam i nie musiałem się dla kogoś liczyc. Miałem fun, robiłem to co potafiłem i co mogłem i to mi wystarczy.

Widzisz, nie potrafisz nawet dobrze odpowiedziec na mojego posta tylko od razu lecisz w inny temat? Skąd ja to znam ; o tak zwany owned? Czy może prawda, którą tak bardzo się starasz sfałszowac? < ;
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?

Ostatnio edytowany przez Mendolina - 06-08-2009 o 19:48.
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 20:37   #5717
Gorti999
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009

Posty: 16
Domyślny

Tylko 2 osoby? widzisz tibia zle ci robi bo masz obsesje i nie widzisz światu poza mna i neo ;D

ja wylizalem dupe? no to napisz komu ale dokladnie z nickami i jak
nigdy nie musialem lizac , oddawac chara zeby grac, w przeciwienstwie do ciebie synu vicorfa demon/luciphera of hellów
Gorti999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2009, 20:40   #5718
Mendolina
Użytkownik Forum
 
Mendolina's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 1,093
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gorti999 Pokaż post
Tylko 2 osoby? widzisz tibia zle ci robi bo masz obsesje i nie widzisz światu poza mna i neo ;D

ja wylizalem dupe? no to napisz komu ale dokladnie z nickami i jak
nigdy nie musialem lizac , oddawac chara zeby grac, w przeciwienstwie do ciebie synu vicorfa demon/luciphera of hellów
A kto tu pisze przeciwko mnie jak nie WY? ; D
Mówisz o obsesji? O stary, ogarnij się, wy obsesyjnie odpowiadacie na 99% moich postów, a o tobie szkoda gadac, bo obsesją jest robienie konta Dan Goss na nk, kopiowanie fotek i wklejanie na forum < ; + robienie acc/charów i rysunków w paintcie itd.

Haha widocznie Vicorf i reszta cie wydupczyli skoro masz takie problemy do nich. Ale się im nie dziwie, w końcu sam sobie na to zarabiasz.

Dzieckiem się urodziłeś i dzieckiem zostaniesz.
__________________
14:23 Destroyer of Fury [133]: did u read forum?
14:24 Xeosnar [194]: what is forum?
Mendolina jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 01:01   #5719
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

O tym koncie Dan Gossa na nk nie wiedzialem, ale powiem szczerze ze dobra bania xDDDDDDD

Pszemcio, przejrzyj na oczy na forum prawie KAZDY ci wjezdza a ty probujesz sobie ubzdurac ze to ja gorti i suprus, zrozum ze kazdy sie z ciebie zlewa z tych twoich dan gossow lovah kiSS <3 busiaczkiii loffam itd

I juz milion razy pisales ze ta gra dla ciebie nic nie znaczy, i pamietaj winny sie tlumaczy, zagladasz na forum CODZIENNIE co swiadczy o twoim nalogu
poreda jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2009, 01:16   #5720
michcio7
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

z toba cos naprawde nie tak mendolina jest ;F
po chuj odpowiadasz na ich posty w ogole? nie dziwie sie ze kazdy z ciebie leje przez te ciagle twoje tlumaczenia, po prostu odpusc sobie, nabierz dystansu i spojrz co sam tu od*******asz, skoro skonczyles z tibia to wy*******aj z tego forum
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin 3