Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-11-2008, 15:25   #10061
Sysiaaa
Użytkownik Forum
 
Sysiaaa's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 288
Stan: Niegrający
Imię: Esire
Świat: Menera/Olympa
Poziom: 225
Sysiaaa ma numer GG 2302201
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez m-e-t-k-u-s Pokaż post
Do Darkside:

Nie rozumiem cie bronisz ludzi czyli mozna powiedziec ze jestes taki sam jak viz-trap,lur i nic innego , a i jeszcze sie denerwujesz do ludzi z sb ze przeszkadzaja w poi.Jak mamy nie przeszkadzać jak ten chodzi za mna i nie tylko i rzuca m wale zeby mnie zabić. Ile mam lat 25 lat i własnie obroniłem prace magisterska moge ci przesłac ksero jak chcesz . A co do botowania boocilem 1 raz i to jak byłem najebany wiec nie rob z tego afery i z siebie swietoszka bo nie wierze ze i u ciebie ng nigdy nie było nawet w celu sprawdzenia co ,gdzie.
jak robiłam POI z 'Demonami' to ludzie z SB też się wbili i (tu zapodam słynny cytacik): 'co teraz psujemy?' :-)

bronię Viza, może niesłusznie, ale to mój kolega (Viz kolego ) aczkolwiek nie uważam abym była jak on. więc wypraszam sobie xd
wiecie, mam powody Viz jest dla mnie jak rodzina... xd 'po co mi mama po co mi tata przeciez w tibii mam brata'
Viz wbrew pozorom jest wspalnialym czlowiekiem wrażliwym :-) milusim :-) słitaśnym... dobra sry przeginam xd ale naprawde xd Viz nigdy mnie nie zrobił w chuja, nigdy mnie nie ojebał, zawsze jak padne to pyta czy pomóc ;> a wiele tych 'kumpli' nawwet nie zapyta jak się czuję po dedzie a mi wtedy smutno bardzo oh jejku.

reasumujac nie luruje, nie trapuje ._. ale ze jestem noobem to nie przeczę xd
__________________
I <3 trance

Ostatnio edytowany przez Sysiaaa - 17-11-2008 o 15:37.
Sysiaaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2008, 15:34   #10062
Pacco
Użytkownik Forum
 
Pacco's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 37
Profesja: Royal Paladin
Świat: Menera
Poziom: 270
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siros_Czupa Pokaż post
O żal czytając te forum coraz więcej nobostaw i coraz więcej ludzi mysli , że może wszystko np tak jak darkside mówi jak ja i ude graliśmy sb tak nie skakało a teraz kozacy aż żal mi ich
Ja bym już was poustawiał do pionu tutaj ale niestety teraz to robie na Refugii _/
Niewiem jak viza chcecie ubić skora sam bym nie dał rady 160 msa ubić na frostach na refugii bo pare ue i nic nie ma jak coś to to dziury byśce musieli go wrzucić dofnyy xd
Nawet jeet guild Jechałem i im biłema tu sb kozacy co do hoytsa nawet nie sapną
Czupa Rlz




Hehe poustawiał do pionu to bylo dobre jakos nie udalo ci sie wczesniej ani teraz by ci sie nie udaloto zrobic.
Jakos mi mogles w tedy naskoczyc ile razy prubowales i ci sie nie udalo demy, frosty co tam jeszcze bylo a hff na poi
Pacco jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 15:52   #10063
Siros_Czupa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 11 2008
Lokacja: Venore

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Divines
Świat: Refugia
Poziom: 215
Skille: 96/94
Poziom mag.: 9
Siros_Czupa ma numer GG 12154880
Domyślny

Up
Tak sobie wmawiaj tylko nie pamiętam żeby wtedy ktoś sie z sb na poi wbijał raczej lizali dupe żeby iśc

I to ja niby byłem noobem co all lura itp a teraz macie swój serv bez ude sb odrazu kozacy "the best guild" tylko nie załatwcie mi bloka na harmoni plx bo chyba sie popłacze

Siros_Czupa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 15:59   #10064
Pacco
Użytkownik Forum
 
Pacco's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 37
Profesja: Royal Paladin
Świat: Menera
Poziom: 270
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Siros_Czupa Pokaż post
Up
Tak sobie wmawiaj tylko nie pamiętam żeby wtedy ktoś sie z sb na poi wbijał raczej lizali dupe żeby iśc

I to ja niby byłem noobem co all lura itp a teraz macie swój serv bez ude sb odrazu kozacy "the best guild" tylko nie załatwcie mi bloka na harmoni plx bo chyba sie popłacze



lizal dupe dobre co przypominam sobie to sb jak bylo w pelnym skladzie to sami zrobili niemusialo sie lizac
Pacco jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 16:20   #10065
Gwircel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2008
Lokacja: Jawor City

Posty: 28
Stan: Początkujący
Imię: Gwircel
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom mag.: 10
Domyślny

Darkside the ghost :

@Gwircel
Zauważyłem,że jesteś jak taki dwulicowy pasożyt,niby do Viza jak coś chcesz (np jak z farkiem sie pytałeś,żeby Cie wieże nie lały)a jak nic nie potrzebujesz, to jedziesz po nim za jego plecami.


Kiedy obgadywałem Viza ?
chłopaku o co ci wogole chodzi jak chcesz mi cos powiedziec to napisz na priv
a nie piszesz jakies pierdoly
pozdro
Gwircel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 16:25   #10066
Darkside_The_Ghost
Użytkownik Forum
 
Darkside_The_Ghost's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 246
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jou Shikari
Świat: Menera
Poziom: 312
Skille: 102/100
Poziom mag.: 10
Domyślny

@MIENTKUS
Sry znaczy Metksu,rozgryzłeś mnie...O TAK! JA boce a all zdjęcia jakie daje na forum to fake,masz tu orginalą fotke z botka:

Up
Sie niebój Viz mi coś gadał
Darkside_The_Ghost jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 17:28   #10067
Rawk93
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 04 2007
Lokacja: Rybnik

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rawk Ulis
Profesja: Knight
Gildia: Time To Die
Świat: MENERA
Poziom: 100
Poziom mag.: 7
Domyślny

wyluzujcie ludziska

coś swieżego:



Ci dwaj goście to przypadkiem tam są

loot noble armor i 700gp;/

pozdro
Rawk93 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 18:09   #10068
Shir'ley
Użytkownik forum
 
Shir'ley's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2008

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Shir
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 153
Król Baby Mean Lvl up + Bonus xDDD

Go with the flow ... 105







Hunt Pet <3 xD


Shir'ley jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 18:26   #10069
darkkajtek007
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2008

Posty: 10
Domyślny

Darkside weź się kur** zamknij robisz za strażnika z Teksasu zgrywasz zawodnika? Najbardziej mi się podoba Twoja "exura" na demach \o/ i Twoje ice islands po prostu PRO.. Jak się tylko expi ONLY dla kolejnego wbijania lvli to tak jest. Potrafisz tylko hoty naciskać a ustawiać się już trudno. Huncić za dużo nie hunciłeś. Po hacku zacząłeś trochę łazić, bo brak kasy zapewne ;x
Co do Gwircela DARUJ SOBIE..nigdy na niego nie mogłem powiedzieć złego słowa NIGDY..Pomoże każdemu i zawsze. Tobie jeszcze dużo brakuje do niego.
darkkajtek007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 18:39   #10070
Archaon
Użytkownik Forum
 
Archaon's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Sosnowiec Rulez

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 110
Skille: 84/80
Poziom mag.: 7
Domyślny ----.----

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darkkajtek007 Pokaż post
Darkside weź się kur** zamknij robisz za strażnika z Teksasu zgrywasz zawodnika? Najbardziej mi się podoba Twoja "exura" na demach \o/ i Twoje ice islands po prostu PRO.. Jak się tylko expi ONLY dla kolejnego wbijania lvli to tak jest. Potrafisz tylko hoty naciskać a ustawiać się już trudno. Huncić za dużo nie hunciłeś. Po hacku zacząłeś trochę łazić, bo brak kasy zapewne ;x
Co do Gwircela DARUJ SOBIE..nigdy na niego nie mogłem powiedzieć złego słowa NIGDY..Pomoże każdemu i zawsze. Tobie jeszcze dużo brakuje do niego.
Kajtek to ty sobie daruj kurwa wes człowieku zgrywasz twardziela ze przyjedziesz po darka i mu morde obijesz.

Czemu tego nie zrobiłeś??
Czemu jak usłyszałeś moje zaproszenie i darka do sosnowca to sie zdygałeś takiś twardy to ponawiam zaproszenie ;] darka adres już masz moj też chcesz?? :*

@Edit

Jak sie boisz to przyjezdzaj z kumplem z "KATOWIC" ;]
Chociaż wiem że takowego nie masz

@Metkus
Nie mam nic do ciebie ale przystopuj troszke

@Down

Ja nie mam zamiaru sie bić tylko chciałem zobaczyć to przysłowiowe "obicie mordy" darkowi maushahshashahshas
chciałbym to zobaczyć chłopcze leżoł byś i kwiczoł
__________________

Ostatnio edytowany przez Archaon - 17-11-2008 o 18:46.
Archaon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 18:43   #10071
darkkajtek007
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2008

Posty: 10
Domyślny

[quote=Archaon;2339783]Kajtek to ty sobie daruj kurwa wes człowieku zgrywasz twardziela ze przyjedziesz po darka i mu morde obijesz.

Czemu tego nie zrobiłeś??
Czemu jak usłyszałeś moje zaproszenie i darka do sosnowca to sie zdygałeś takiś twardy to ponawiam zaproszenie ;] darka adres już masz moj też chcesz?? :*

Dlatego ze nie interesuja mnie ustawki po 10 osob. Lezol i kwiczol zal jak ja nie cierpie slaskiego...

Ostatnio edytowany przez darkkajtek007 - 17-11-2008 o 18:48.
darkkajtek007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 18:48   #10072
m-e-t-k-u-s
Użytkownik Forum
 
m-e-t-k-u-s's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: Jasło

Posty: 105
Imię: Metkus
Profesja: Elite Knight
Świat: menera
Poziom: 164
Skille: 89 86
Poziom mag.: 9
Domyślny

Do Darksrajda ups darsid
Szkoda gadać z toba darkside moze jestes starszy od viza ale chyba w głowie taka sama pustka!!
Jak to Hurek ostatnio trafnie zauwarzył bez odbioru nie pisz juz nic bo nie chce mi sie odpisywać

Ostatnio edytowany przez m-e-t-k-u-s - 17-11-2008 o 18:57.
m-e-t-k-u-s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 18:54   #10073
darkkajtek007
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2008

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez m-e-t-k-u-s Pokaż post
Do Darksajda ups darsid
Szkoda gadać z toba darkside moze jestes starszy od viza ale chyba w głowie taka sama pustka!!
Jak to Hurek ostatnio trafnie zauwarzył bez odbioru nie pisz juz nic bo nie chce mi sie odpisywać
Vizek ma 16, a Darkside 18
darkkajtek007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 19:01   #10074
ArchangellGabriel
Użytkownik Forum
 
ArchangellGabriel's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2008

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Fog
Świat: Menera
Poziom: 169
Domyślny

Powitajmy kolejnego pogromcę świata tibi, kiedyś przy pierwszym spotkaniu uzyskałem szczerą pomoc (dokładniej BK Questa) dzisiaj ku wielkiemu zdziwieniu Andrzejek sie troszkę zmienił. Dwie godziny nie miał czasu odpisać na jakiekolwiek pytanie zadane przezemnie, calutkie 2 godziny przeszkadzał mi na demo, bił wszystko co sie rusza, czasem dla odmiany zbloczył respa czy zrobił coś równie nobskiego. Bardzo ciekawy był fakt, że ja byłem ,,pierwszy''. Skoro wtedy nie mogłeś czekam tutaj na jakąkolwiek odpowiedź


ArchangellGabriel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 19:04   #10075
Ce@seless
Użytkownik Forum
 
Ce@seless's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Wiek: 31

Posty: 97
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Menera
Poziom: 116
Skille: 88+/88+
Poziom mag.: 8+
Domyślny

"Dlatego ze nie interesuja mnie ustawki po 10 osob. Lezol i kwiczol zal jak ja nie cierpie slaskiego...[/quote]"


Od śląskiego się odwal ¬¬
__________________
On broken wings I'm falling...
Ce@seless jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 19:32   #10076
vizek16
Użytkownik Forum
 
vizek16's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2007
Lokacja: Pcim Dolny

Posty: 364
Stan: Niegrający
Imię: Vizawo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Olympa
Poziom: 280
Poziom mag.: 92
Domyślny

Cytuj:
Twoje ice islands po prostu PRO.. Jak się tylko expi ONLY dla kolejnego wbijania lvli to tak jest. Potrafisz tylko hoty naciskać a ustawiać się już trudno.
Nam przynajmniej nie padają shoterzy na hocie jak robimy.

Metkus jak możesz to daj proszę ksero twojej pracy.

Cytuj:
Powitajmy kolejnego pogromcę świata tibi, kiedyś przy pierwszym spotkaniu uzyskałem szczerą pomoc (dokładniej BK Questa) dzisiaj ku wielkiemu zdziwieniu Andrzejek sie troszkę zmienił.
[OMG]

[/OMG]
Wannabe?
__________________
Mage rlz

Last words from a noob in plains of havos..
"Awww a pink skeleton....Sooo cute *.* "
vizek16 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 19:35   #10077
Darkside_The_Ghost
Użytkownik Forum
 
Darkside_The_Ghost's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2007
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 246
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Jou Shikari
Świat: Menera
Poziom: 312
Skille: 102/100
Poziom mag.: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darkkajtek007 Pokaż post
Darkside weź się kur** zamknij robisz za strażnika z Teksasu zgrywasz zawodnika? Najbardziej mi się podoba Twoja "exura" na demach \o/ i Twoje ice islands po prostu PRO.. Jak się tylko expi ONLY dla kolejnego wbijania lvli to tak jest. Potrafisz tylko hoty naciskać a ustawiać się już trudno. Huncić za dużo nie hunciłeś. Po hacku zacząłeś trochę łazić, bo brak kasy zapewne ;x
Co do Gwircela DARUJ SOBIE..nigdy na niego nie mogłem powiedzieć złego słowa NIGDY..Pomoże każdemu i zawsze. Tobie jeszcze dużo brakuje do niego.
Które ice islands?Te na którym blocze sam all bez sio?Tak very nice też mi się podobało zwłaszcza,że był tam tylko jeden shoter (60msOo),ale i tak nie padłem.Hunciłem po hacku?Dobra masz mnie ten hack był w moim wykonaniu tylko jakiś pindol się podemnie podszył,najlepsze w tym all było to,że ludzie maja niezłego speeda,w tym czasie co przybiegli mnie trapnąc shaczyłbym cały acc i jeszcze ubił chara z 10 razy,oraz,Ci co myślałem że nie pomogą,pomogli i na odwrót,jeszcze hasła w stylu "here items" i "ale pomożesz w inq?" mnie poprostu rozwaliły.Jeśli chodziło o Gwircela to wie o co mi chodziło,ponieważ rozmawialiśmy na priv.Nie interesują Cie ustawki po 10 osob?A jakby Viz napisał,Zebyś wpadł to odrazu w podskokach byś biegł.
Jeśli jestem słaby bloker, to czemu ludzi piszą do mnie o pomoc a nie do Ciebie o wielki Dark Kajtku.
Dobra na huncie używam exury jak Cie tak bardzo interesuje ale chociaż patrze się w monitor, a nie tak jak Ty, idziesz na hunta i padasz.
@MIENTKUS
Nie bocisz?A ja słyszałem coś całkiem innego,podobno prowadzisz ciuchcie na barb campie,niewiem czy to prawda musze kiedyś wpaśc zobaczyc jak Twoj interes kwitnie.
Mam nadzieje,że mój fake podobał Ci się, w końcu pracowałem nad nim całe 2 minuty,sorry ale ten niebędzie z NG style.
Spokojnie nie musicie odpowiadac na ten post,znam Wasze myślenie,i wiem już co napiszecie, dlatego darujcie sobie.
Nie piszcie też,że wiedzieliście o fake hacku,takie gadki na mnie nie działają

P.S
Przepraszam za ten esej...
\/
Wiem jak wygląda,wystarczy patrzec na zdjęcia zamieszczne w tym temacie.Sprzedawczyk? Bankowo masz na myśli ten adres Archaona co miałem podac,spokojnie on o tym wiedział

Ostatnio edytowany przez Darkside_The_Ghost - 17-11-2008 o 20:37. Powód: bo \/(dwóch kresek) stara grasuje w kiblu
Darkside_The_Ghost jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 20:21   #10078
darkkajtek007
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 11 2008

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darkside_The_Ghost Pokaż post
Które ice islands?Te na którym blocze sam all bez sio?Tak very nice też mi się podobało zwłaszcza,że był tam tylko jeden shoter (60msOo),ale i tak nie padłem.Hunciłem po hacku?Dobra masz mnie ten hack był w moim wykonaniu tylko jakiś pindol się podemnie podszył,najlepsze w tym all było to,że ludzie maja niezłego speeda,w tym czasie co przybiegli mnie trapnąc shaczyłbym cały acc i jeszcze ubił chara z 10 razy,oraz,Ci co myślałem że nie pomogą,pomogli i na odwrót,jeszcze hasła w stylu "here items" i "ale pomożesz w inq?" mnie poprostu rozwaliły.Jeśli chodziło o Gwircela to wie o co mi chodziło,ponieważ rozmawialiśmy na priv.Nie interesują Cie ustawki po 10 osob?A jakby Viz napisał,Zebyś wpadł to odrazu w podskokach byś biegł.
Jeśli jestem słaby bloker, to czemu ludzi piszą do mnie o pomoc a nie do Ciebie o wielki Dark Kajtku.
Dobra na huncie używam exury jak Cie tak bardzo interesuje ale chociaż patrze się w monitor, a nie tak jak Ty, idziesz na hunta i padasz.
P.S
Przepraszam za ten esej...
yhym padam..jak z Wojo chyba łażę i robię za kamikadze xD
Skoro wiesz jak NG wygląda, więc coś w tym jest tym bardziej, iż przeróbka zajęła 2 min, nie sugeruje, że go używasz.
Co do ICE ISLANDS na youtube masz, hunciłeś kiedyś d hell ? bo chyba nie wiesz jak się z demami ustawiac, aby RP nie dostawało z gfb i mogło walic z sana, exetowanie to już druga sprawa, martwienie się o własną dupe.. Sądzisz, że nikt mnie o nic nie prosi ? ;> Nie jestem sprzedawczykiem takim jak Ty. Wiem na kim mogę polegac, a na kim już nie i tego się trzymam.
@up
LOL ja o jednym, a Ty o drugim, czy Twój mózg jest, aż tak...(nie będę się brzydko wyrażał) chyba się opiera na kodzie binarnym i operuje tylko na 0 i 1, albo może tej 1 jeszcze brak xD

Ostatnio edytowany przez darkkajtek007 - 17-11-2008 o 20:44.
darkkajtek007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 21:05   #10079
m-e-t-k-u-s
Użytkownik Forum
 
m-e-t-k-u-s's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: Jasło

Posty: 105
Imię: Metkus
Profesja: Elite Knight
Świat: menera
Poziom: 164
Skille: 89 86
Poziom mag.: 9
Domyślny

dark nie wpadaj uwierz mi ze wpadki drogo kosztuja przyjdz a najlepiej gma podeslij przyda sie tutaj viz wysle ci a lepiej jak bede mial czas to zeskanuje i wrzuce na forum nie zebu sie pochwalić ale dac ci troszke do myslenia
m-e-t-k-u-s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 21:07   #10080
Najarana'Madzia
Użytkownik Forum
 
Najarana'Madzia's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2008
Lokacja: Polkowice
Wiek: 31

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fire Sylar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Gib Gibon
Świat: Menera
Domyślny

tak tak piter unos sie przeciez kazdy wie ze bocisz normalnie bocisz az sie uszy trzesa no patrz nawet jakie screeny wrzucasz !




LUDZIE ZASTANOWCIE SIE CO WOGULE PISZECIE !

@down@
nooo ba !
chodzi tu ze palanty sie czepiaja ze niby dark boci przeciez to chore.....
to ja Fire Sylar z sami swoi powinienles kojarzyc
acha i nigdy nie bylem przeciw piterowi (darkowi) ....
nie wierzysz? pytnij sie go ...

P.S.
czy mi sie zdaje czy tu clock zle działa ?
"Last edited by Najarana'Madzia; Dzisiaj at 23:31. "
__________________
Kosi From Hell [204]: poznalem wczoraj Konstantynopolitanczykowianeczke


Ostatnio edytowany przez Najarana'Madzia - 17-11-2008 o 22:05.
Najarana'Madzia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 9 (zarejestrowanych: 0, gości: 9)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:14.


Powered by vBulletin 3