Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Na kogo będziesz/chciał(a)byś głosować w najbliższych wyborach?
PiS 13 10.16%
PO 67 52.34%
LiD 16 12.50%
LPR i UPR 9 7.03%
Samoobrona 2 1.56%
PSL 3 2.34%
Inna partia(jaka?) 4 3.13%
Nie będę/niechciał(a)bym głosować? 14 10.94%
Głosujących: 128. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-09-2007, 21:30   #21
OjciecChrzestny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korektor Pokaż post
@2up,
A czy to temat "napisz, że na PO to będziesz fajniejszy"? Osobiście wolę PiS o wiele bardziej od reszty. Nie chce mi się pisać czemu itp. Tylko pokłócić się można, a forum raczej nie jest odpowiednim miejscem dla rozmów politycznych. Żadne forum.

To tak jak śmieszna wojna trwająca od lat na forach "ateiści vs. wierzący", gdzie każda strona chce na siłę przekonać drugą. To i tak bezcelowe.
jakby ktos mi przystawil lufe do glowy i powiedzial ze musze na cos zaglosowac to tez bym stawil na PIS bo z dwojka zlego PO, PIS wybralbym PIS (inne partie nawet nie wymieniam bo to śmiech na sali)
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-09-2007, 21:32   #22
Fremen
Użytkownik Forum
 
Fremen's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 196
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 43
Skille: 68.67
Fremen ma numer GG 1304842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Moj glos na wyborach pojdzie na PO lub PSL, z malym wskazaniem na PO. Faktem jest, ze zadna partia nie zasluguje na to, aby rzadzic, ale trzeba wybrac mniejsze zlo, bo nie pojscie na wybory jest jeszcze gorsze. Zalowo, ze w Polsce nie ma powszechnego obowiazku glosowania, ale coz, jaki kraj, takie prawo.
Dokładnie tak samo myślę. Z tym, że ja jeszcze głosować nie mogę. I mimo, że darzę sporym szacunkiem Kalinowskiego, to kilka punktów ich programu (albo braku tych punktów) nie pozwalałoby mi na oddanie na nich ewentualnego głosu.
Fremen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 21:36   #23
>>>Mazix<<<
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 09 2007
Lokacja: klykash?
Wpisy bloga: 12

Posty: 208
Profesja: Knight
Świat: Unitera Plis
Poziom: 22.
Skille: sux/sux
Poziom mag.: 66
Domyślny

PO <10 znakuf>
>>>Mazix<<< jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:09   #24
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Tylko i wyłącznie na komuchów. LiD.

@EDIT:
@Down:
Gówno prawda. : ]
@2EDIT:
@2Down:
A teraz spójrz w oczy pięknej pani w mym avatarze i powiedz, że to takie straszne, złe, niedobre i okrutne. Ale najpierw włącz TVN24 i sprawdź co teraz dzieje się w naszym "kraju". ; ]
__________________
/

Ostatnio edytowany przez Glamri - 17-09-2007 o 22:21.
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:09   #25
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Unia Polityki Realnej. Nie wierzę ani PO, ani PiS, a głosowanie na postkomunistyczną lewicę to zdrada kraju.

@up
A potem się dziwić, że kraj wypłaca emerytury z budżetu i z nich ściąga podatek z powrotem do budżetu...

@down
I przez takie dzieci ten temat nie ma sensu. Oczywiście zedytował posta .
__________________
...

Ostatnio edytowany przez Smetana - 17-09-2007 o 22:16.
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:10   #26
Str4t0s
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Gdzies tam no niewiem gdzie
Wpisy bloga: 1

Posty: 855
Profesja: Elite Knight
Świat: Bubel i caherer
Poziom: Lol
Skille: 9999/99
Poziom mag.: -1
Domyślny

Samoobrona 4ever.
a tak na serio : LiD. Zagłosowałem na samoobrone ale możecie spokojnie doliczyć głos na lid w sondzie.
__________________
Pwning noobs since '04.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Przetłumaczenie przez google szóstego teasera
...Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
Str4t0s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:28   #27
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Cytuj:
a głosowanie na postkomunistyczną lewicę to zdrada kraju
I właśnie dlatego prawica mnie nieco odstrasza, lol.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:37   #28
Reflux
Użytkownik Forum
 
Reflux's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 112
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 90
Skille: 97/81
Reflux ma numer GG 6823397 Reflux ma login Tlenu reflux-1988@tlen.pl Send a message via Skype™ to Reflux
Domyślny

Cóż mój głos pójdzie na Gadzinowskiego czyli na LiD.
__________________
Power is necessary because conflicts continue to exsist.
Reflux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:37   #29
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Teraz miałbym duże problemy, gdybym miał zagłosować.
Na pewno nie PiS, bo to co wyczynia to raczej można uznać za skecze kiepskiego kabaretu (Tu afera z teletubisiami czy dobór ministrów ala hardkor negocjejszyn).
PO traci w moich oczach. Brak jakiegoś sensownego planu, cały czas narzekanie na PiS, a te wszyskie pro-platformiane Media, które też cały czas jeżdzą po PiS'ie, pomimo niechęci do PIS nie podobają mi się.

Albo LiD, albo Po. Z dwojga złego....
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-09-2007, 22:41   #30
Chesterkaa
Użytkownik Forum
 
Chesterkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2005
Lokacja: Dark Zone

Posty: 641
Świat: Nebula
Domyślny

Tak naprawde nic mi sie do konca nie podoba, ale jak juz to PO.
__________________
"GDYBYS BYL, CHOC W POLOWIE CZLOWIEKIEM JAK LUDZIE, KTORYMI GARDZISZ TEN SWIAT BYLBY LEPSZYM MIEJSCEM!"
Wlochaty

"Każdy chce, by jego prawda była tą jedyną. Bo przecież moja racja jest najmojsza, prawda? Daleko nam wciąż do otwartych społeczeństw, które rozumieją, że ludzie są różni, wyznają różne wartości, chcą w życiu różnych rzeczy."

Marta Wawrzyn/ pardon.pl
Chesterkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 00:18   #31
sesaj
Użytkownik Forum
 
sesaj's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2003
Wiek: 34

Posty: 522
Domyślny

Na partie 'liberalna' PO.
__________________
Leader of Oldschool's Maniacs.

I Believe, I Can Fly...

Oldschool's maniacs were, they are and will be 4ever!
sesaj jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 00:29   #32
Yugo
Użytkownik Forum
 
Yugo's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2007
Wiek: 34

Posty: 332
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Wszyscy jeżdżą po Giertychu a tak naprawdę wszystkie ustawy które są wyraźnie widoczne zainiciował LPR (becikowe,reforma szkolnictwa,niskie podatki dla ubogich rodzin itp).
PiS chwali sie właśnie tymi pomysłami a jak sie okazuje we wszystkich głosowaniach byli przeciw.I komu tu teraz wierzyć?

A szczególnie kocham Romana za to że nie będę musiał pisać matury z matmy

Uważam też partie Tuska za ludzi z "pomysłem"
W tym roku nie mogę głosować ale na pewno zrobię to za rok.
__________________
To pisałem dla was ja - Yugo

Ostatnio edytowany przez Yugo - 18-09-2007 o 00:32.
Yugo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 01:02   #33
Smallmacioo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Lokacja: Stargard

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Necromantor Pokaż post
Jak można głosować na romana?!?!Widze że ktoś zaznaczył...
Po pierwsze: zabraniasz komuś głosować na Romana?
Po drugie: poza LPRem z tej samej listy startuje UPR.

Co do tematu, jakbym głosował (dopiero za rok...), to mój głos poszedłby na UPR , a dokładniej UPR i LPR. Przynajmniej dzięki temu, że startują razem, UPR ma szansę na wejście do sejmu. I już wolę, żeby Romek a nawet Wojtuś do sejmu wskoczył, aniżeli więcej posłów z PiSu.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dirk Pitt Pokaż post
Obnizyc cene za mana fluid-a do 10gp, dodac nowe rozdzki wandy (od 50lvla, 80lvla 100lvla - by juz bila jak sd i zabierala 300 many), bo narazie druidem i sorcerem sie za wolno expi.
Smallmacioo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:15   #34
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

Najlepszym rozwiazaniem by była partia, która nie faworyzuje Kościoła Katolickiego (tj. nie przeznacza państwowych pieniędzy na Świątynie Opatrzności <sic!> i nie zwalnia Kosciola z podatkow itd. dlugo by wymieniac...). Wiec... PiS i LPR Odpada, PO najpewniej tez...

Najlepsza by była RACJA PL
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RACJA PL, Wikipedia
Partia sprzeciwia się: klerykalizacji Polski, nauczaniu religii w szkołach za publiczne pieniądze, dotowaniu kościołów w Polsce z publicznych pieniędzy (zobacz też: dotacje państwa dla Kościołów w Polsce) oraz ograniczaniu swobody wypowiedzi i wyrażaniu ekspresji artystycznej z powodów politycznych i z powodu poglądów religijnych. Partia opowiada się za neutralnością światopoglądową państwa i wprowadzeniem do szkół, zamiast religii, pakietu humanistycznego, obejmującego elementy etyki, pluralistycznego religioznawstwa i filozofii.
http://pl.wikipedia.org/wiki/RACJA_Polskiej_Lewicy
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:18   #35
Ancient900
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 06 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32
Wpisy bloga: 3

Posty: 941
Stan: Początkujący
Imię: ancient~
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 90+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pramus Pokaż post
Najlepszym rozwiazaniem by była partia, która nie faworyzuje Kościoła Katolickiego (tj. nie przeznacza państwowych pieniędzy na Świątynie Opatrzności <sic!> i nie zwalnia Kosciola z podatkow itd. dlugo by wymieniac...). Wiec... PiS i LPR Odpada, PO najpewniej tez...
W kraju gdzie znaczna większość uważa się za katolików to nie przejdzie :/
Ancient900 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 16:29   #36
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

Lubie Pana Borowskiego, jesli bylbym pelnoletni zaglosowalbym na LiD.
Czego tak malo glosow na PiS ? hm ?
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 17:51   #37
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ununul Pokaż post
Dla niezdecydowanych polecam oglądanie TVP3. Tam są transmitowane na żywo wszystkie ważniejsze konferencje prasowe oraz wiece wyborcze.
Z wieców wyborczych dowiesz się co najwyżej ile to mieszkań dostaniesz od państwa w prezencie i jak to ci się będzie cudownie żyło jak tylko zagłosujesz na daną partię. Już lepiej wejść chociażby na Wikipedię i poczytać programy partii, opinie ekspertów w jakichś portalach itp.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ununul Pokaż post
Oprócz tego jest jeszcze opinia politologów (doktorów UJ lub innych).
Wolałbym opinie ekonomistów. W końcu to polityka gospodarcza rządu w największym stopniu wpływa na życie obywateli.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrealfus Pokaż post
niebede glosowal poniewaz nie moge a jak bym mogl to i tak bvym nie poszedl. Polityka woogle mnie nie interesuje co wybory to coraz gorzej w polsce
Racja. Jak tylko wszyscy przestaną głosować, a zamiast tego będą więcej narzekać, od razu się sytuacja poprawi.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qq2 Pokaż post
To już 2 temat, o tych wyborach (xD)...
Ale jakbym miał głosować (no jeszcze parę wiosenek) to bym zagłosował na LiD, bo te PO i PiSy gówno robią, a jeszcze więcej mówią...
Co niby PO ma robić, skoro jest w opozycji? A PiS robi dosyć dużo, z tym, że chyba więcej złego niż dobrego. LiD natomiast swoje już zrobił (jako SLD, oczywiście), jeszcze długo będziemy się borykać z deficytem napompowanym za ich rządów...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Zalowo, ze w Polsce nie ma powszechnego obowiazku glosowania, ale coz, jaki kraj, takie prawo.
Nie rozumiem takiego podejścia. Dla mnie im mniej osób głosuje, tym lepiej. Po pierwsze, tym bardziej liczy się wtedy mój głos; a po drugie, idą głosować tylko ci, którzy się jako tako interesują tym i znają na rzeczy. A wprowadzenie obowiązku głosowania byłoby już katastrofą - ludzie nie mający o niczym pojęcia szliby zagłosować na chybił-trafił...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OjciecChrzestny Pokaż post
btw jak mozecie glosowac na PO przeciesz to zdrada
A to czemu?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez OnlyShadow Pokaż post
Korektor, uważaj, ostro pogrywasz ;p Ostatnio była moda na jeżdżenie zwolenników PiSu. Radze ci nie ryzykowac bo zlapiesz piątego (?) bana ;p
Moda ta jest nadal i pewnie będzie jeszcze długo, a to za sprawą jak zawsze obiektywnych mediów, które urządziły sobie polowanie na pisowskie czarownice. Nie zrozumcie mnie źle, nie popieram PiS-u i uważam, że rządzi kiepsko, ale mimo wszystko te ataki na nich to jakaś paranoja. SLD rządził o wiele gorzej, a nie było na nich takiej nagonki w miediach, nawet pomimo licznych, i to o wiele poważniejszych niż dzisiejsze, afer.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yugo Pokaż post
Wszyscy jeżdżą po Giertychu a tak naprawdę wszystkie ustawy które są wyraźnie widoczne zainiciował LPR (becikowe,reforma szkolnictwa,niskie podatki dla ubogich rodzin itp).
Becikowe - jasne, jesteśmy przecież takim bogatym krajem, że możemy sobie pozwolić na rozdawanie pieniędzy z budżetu na prawo i lewo. Niby becikowe ma zwiększyć przyrost naturalny, ale jeśli kogoś 1000 złotych jałmużny od państwa skłoni do spłodzenia dziecka, to takich ludzi powinno się całkiem pozbawić możliwości rozrodu.
Reforma szkolnictwa - jaka reforma? O.o
Niskie podatki dla ubogich rodzin - tutaj szczegółów nie znam, ale wolałbym jednak obniżanie podatków dla wszystkich, bez wyszczególniania kryteriów, wprowadzania ulg, wyjątków itd. Nasz system podatkowy jest i tak wystarczająco skomplikowany i zbiurokratyzowany.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yugo Pokaż post
PiS chwali sie właśnie tymi pomysłami a jak sie okazuje we wszystkich głosowaniach byli przeciw.I komu tu teraz wierzyć?
Skoro PiS był przeciw, to jak te ustawy niby przeszły? LPR sam je uchwalił?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yugo Pokaż post
A szczególnie kocham Romana za to że nie będę musiał pisać matury z matmy
Świetne podejście. W końcu poziom nauczania w Polsce jest tak wysoki, że biedni uczniowie nie dają już rady. Może więc lepiej w ogóle zlikwidować przymus uczęszczania do szkoły? Po co męczyć biedne dzieci? Niech sobie siedzą pod blokiem i jarają blanty całe życie, jeśli taka ich wola.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pramus Pokaż post
Najlepszym rozwiazaniem by była partia, która nie faworyzuje Kościoła Katolickiego (tj. nie przeznacza państwowych pieniędzy na Świątynie Opatrzności <sic!> i nie zwalnia Kosciola z podatkow itd. dlugo by wymieniac...). Wiec... PiS i LPR Odpada, PO najpewniej tez...
Takie sprawy to tylko margines. Owszem, są dość ważne, ale przede wszystkim są atrakcyjne medialnie i wywołują dużo rozgłosu. Nie wpływają jednak znacząco na poziom życia obywateli, dlatego też nie warto tylko takimi kryteriami kierować się w wyborach.

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 18-09-2007 o 18:01.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 17:54   #38
Smetana
Użytkownik Forum
 
Smetana's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Wiek: 33

Posty: 540
Imię: nie wiem
Domyślny

Bo PiS ma poparcie w innej części społeczeństwa niż ta co przesiaduje na forach dla osób młodych? Mimo wszystko 4 głosy są, choć pewnie dla jaj ktoś to zaznaczył. Swoją drogą pozytywnie oceniam prezydenturę Lecha Kaczyńskiego.

@up
Wprawdzie masz trochę inne poglądy polityczne, ale doceniam to że masz swoje zdanie, a nie tak jak większość tego forum...
__________________
...

Ostatnio edytowany przez Smetana - 18-09-2007 o 17:58.
Smetana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 18:01   #39
Eivrel
Użytkownik Forum
 
Eivrel's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 281
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
Na pewno nie PiS, bo to co wyczynia to raczej można uznać za skecze kiepskiego kabaretu (Tu afera z teletubisiami czy dobór ministrów ala hardkor negocjejszyn).
Afera z teletubisiami to nie PiS.
Eivrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2007, 18:25   #40
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Post mi sie skasowal ;/

Nie bede glosowala, dlatego tez nic nie zaznaczylam w sondzie... Dlaczego? Otoz sejm rozwiazal sie troche za szybko... Pare razy slyszalam date moich 18 urodzin jako date ewentualnych wyborow, lecz tak sie nie stalo.

Niestety? Sama nie wiem. Z jednej strony czekalyby mnie pierwsze wyboru, uczestnictwo w zyciu politycznym panstwa... Na pewno poszlabym do urn, gdyz brak glosu jest glosem na swoich przeciwnikow...
Lecz z drugiej strony moje preferencje polityczne nie sa do konca jasne. przy ostatnich wyborach na rowni traktowalam po i pis, naiwinie myslac, ze cos zmienia na dobre w naszym panstwie.
A teraz... Nie potrafie nic dobrego powiedziec o rzadach pis. Zajeli sie wyolbrzymianiem problemow, wygrzebywaniem starych tematow (jak np aborcja, i tak nic z tym nie zrobili), zamiast uczciwa praca. Dokonali pare reform, ale czy sa one dobre? Szkolnictwo? Nie skomentuje... Polityka pro-rodzinna? Becikowe nie zwiekszy przyrostu naturalnego.. A ulga moze nas wiele kosztowac. Nie znam sie na tym, lecz moim zdaniem nie tu lezy problem. Chodzi glownie o prace... Zajeli sie glownie korupcja i ipn.. Owszem, jest to wazne, ale nie najwazniejsze...
Pis stracilo w moich oczach... Podobnie teraz traci platforma. Zamiast skupic sie na wlasnym programie to zajela sie krytyka obecnych rzadow...
Przed wyborami przejrzalabym plany wyborcze po i lid.. I wybralabym jedna z tych dwoch parti...
Chcialabym mieszkac w panstwie liberalnym, swieckim. Bez zadnych swiatyn za panstwowe pieniadze, religi do sredniej... I radia maryja. Chcialabym moc spokojnie studiowac, po studiach znalezc prace i nie bac sie, ze ja strace w momencie, gdy urodze dziecko. Nie chce ciagle sluchac o korupcji, aferach... Nie chce wyjezdzajac za granice widziec, jak sie z polskich politykow smieja... Ale na takie panstwo przyjdzie mi troche poczekac.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 18-09-2007 o 18:31.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin 3