Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Filmowe

Notki

Forum Filmowe Mej de fors bi łit ju i biegaj z pierścieniem po planecie maup...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 01-12-2009, 11:19   #61
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Pila I - owszem. Film zajebisty. Ale dwojka to juz zupelnie inny klimat, wlasciwie poza pierwsza czescia kazda kolejna mnie zawodzi.
Jak dla mnie trzecia część oscyluje gdzieś koło dna, ale potem jest coraz lepiej. Zgadzam się, że nie dorównują jedynce, ale i tak nie mogę się powstrzymać, żeby nie obejrzeć - na VI nawet w kinie byłem.

@down: to by sporo tłumaczyło (nie wiedziałem o zmianie reżysera, tbh nawet nie wiem kto reżyserował te dwie pierwsze ; )). No, ale i tak lubię.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 01-12-2009 o 12:33.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-12-2009, 12:10   #62
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

Piła od III+ ma nowego reżysera, jak dla mnie I i II są swietne, jeszcze nie ogladalem reszty ale słyszałem, że te które są kręcone przez nowego reżysera nie mają tego klimatu i są z deka nudne.
Mazur199 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2009, 19:34   #63
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

kurwa mac... kolejny American Pie ujrzal swiatlo dzienne.
Cytuj:
Fabuła koncentruje się na tytułowej "księdze miłości", którą fani serii pamiętają z pierwszej części "American Pie", w której księga trafia w ręce Kevina (Thomas Ian Nicholas), przekazana mu przez jego starszego brata. Znajdują się w niej mądrości na temat seksu, które każdy nastolatek powinien znać i co roku przekazywana jest kolejnemu uczniowi liceum
epic fail. Zeby to chociaz poziom dwoch pierwszych czesci trzymalo, to moze by sie dalo obejrzec. Ale od trojki wlacznie kazdy kolejny part jest gorszy i gorszy... czyzby w koncu osiagnieto dno?
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2009, 22:09   #64
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Koszyk Pokaż post
@Dexter.


Bez rewelacji, nie Dexterowe zakończenie wg mnie tego odcinka Ale zapowiedz następnego zapowiada się ciekawie
Pff, czy zawsze scenariusz musi trzymac sie schematu? Akcja toczyla sie non stop, zapowiedz jeszcze lepsza. Wstep z ta strzykawa <3 Rita (+Deb) beda sie stopniowo dowiadywac o 'czarnym pasazerze' u Dextera. Cody ma prawdopodobnie 10 lat jak kazde inne dziecko porywane przez Trinity`ego, miejmy nadzieje, ze nie skonczy w betonie jak Scott aka Arthur. Ciekawe byloby takie rozwiazanie: Cody cement?, pozniej Debra w wannie, Rita samobojstwo a na samym koncu Dexter, ale co z Astor i z 'wielkoludem'? (to tlumaczenie dobija, big guy jako wielkolud, omg. Sama zabawa kolejka czy sluchanie tej muzyki przyprawialo o dreszcze patrzac na takiego psychopate, a raczej na bardzo dobra gre aktora.. Debra pewnie jeszcze niedlugo pozna historie Laury Moser, powiaze Rudy`ego z Dexterem i pewnie nad tym bedzie toczyla sie 5 seria.

A co do rewelacji, nie mow, ze wolales ogladac M. Prado? I co do tego "watku", gdy Dex szukal Mitchella w domach - powoli mnie to irytuje, rozumiem, ze chca poprawic jakos humor ogladajacym, lecz... Najpierw Rita, Lila, Christine(+Quinn), do tego w kazdym odcinku zdjecia nagich, zakrwawionych panienek lezacych w wannach pomijajac wiele innych takich akcji - nie jest to lekka przesada ze strony scenarzystow?
robek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-12-2009, 23:11   #65
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie chodzi oto, chodziło mi oto, że po prostu nie Dexterowe. Jakby dali jeszcze Dexterowe zakończenie to by był chyba najlepszy odcinek serii jaki był :d
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2009, 18:35   #66
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

ech, bieda cos ostatnio... nic wartego polecenia sie nie trafilo, a jedyny film, ktory bez wiekszych oporow obejrzalem do konca to "The Wash"... napalilem sie na "Contract Killer" z Jetem Li, ale po odpaleniu okazalo sie ze... jest eng dubbing (film z Hong Kongu) ;;; Tak failowo to wygladalo, ze wylaczylem po 10 minutach. Dzis obczajowka na "Prawo Zemsty", podobno niezle. A w miedzyczasie chyba sobie wroce do pierwszej serii Prison Breaka, w sumie jedynej, ktora fajnie mi sie waczalo. Stay tuned.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2009, 18:46   #67
Podskarbi_Krula_Karola_II
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
A poleci mi ktoś jakieś dobre komedie?
Oczywiście "Jak rozpętałem drugą wojnę światową" (jeśli jeszcze nie widziałeś) oraz "Kowboj z Szanghaju" i "Rycerze z Szanghaju" - dobry, ironiczny humor + boski Owen Wilson.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2009, 19:20   #68
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,239
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
ech, bieda cos ostatnio... nic wartego polecenia sie nie trafilo, a jedyny film, ktory bez wiekszych oporow obejrzalem do konca to "The Wash"... napalilem sie na "Contract Killer" z Jetem Li, ale po odpaleniu okazalo sie ze... jest eng dubbing (film z Hong Kongu) ;;; Tak failowo to wygladalo, ze wylaczylem po 10 minutach. Dzis obczajowka na "Prawo Zemsty", podobno niezle. A w miedzyczasie chyba sobie wroce do pierwszej serii Prison Breaka, w sumie jedynej, ktora fajnie mi sie waczalo. Stay tuned.
the wash? ; kozak!
ogladalem ostatnio Barbershopa, zajebisty klimacik, salon, jakies rozmowy, i tak najlepsza akcja jest z tymi co ukradli bankomat : p
i jeszcze ogladalem Are We There Yet? (tez z Ice Cubem), nawet fajne, chociaz nie wierze, ze Ice moglby sluchac 50 centa w furze. ; s
__________________
last.fm ; d
NOTKA?
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2009, 19:51   #69
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@Emcess

A no oba filmy całkiem fajne, takie "do obejrzenia".
Barbershop 2 już nie jest taki fajny jak 1 ale dla zabicia czasu możesz obczaić
__________________

Ostatnio edytowany przez Koszyk - 03-12-2009 o 19:52.
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-12-2009, 20:16   #70
Rafayen
Użytkownik Forum
 
Rafayen's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005
Lokacja: Ostrzeszów
Wiek: 33

Posty: 1,239
Stan: Niegrający
Skille: 13/37
Rafayen ma numer GG 1502169
Domyślny

Ktoś polecił finding neverland właśnie się zabieram : ) później napisze co myśle a wczoraj w tv leciało "Skazani na Shawshank" bardzo dobry film!
__________________
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=91



Człowiek napotkawszy przeszkodę, której nie może zniszczyć - zaczyna niszczyć samego siebie.

Lastfm
Rafayen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-12-2009, 23:07   #71
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

no, tak sobie waczam ponownie ta pierwsza serie Prisona i dochodze do wniosku, ze ten serial powinien sie zakonczyc po I, max II sezonie. S01 - zajebisty. S02 - imo troche mniej zajebisty, ale tez dobry. Kazdy kolejny - fail. Zwlaszcza 04. Jezeli juz koniecznie chcieli zakonczyc to w taki sposob, to powinni zrobic mini-serie, na 4-5 epow max. Oh well. Wazne ze nie kazdy serial dzieli los PB i np. taki Dexter kazdy kolejny sezon ma bardziej zajebisty od poprzedniego. House do pewnego momentu tez dawal rade, ale od S05 imo jest coraz gorzej. A jezeli scenarzysci zdecydowali sie w pewnym momencie na powrot do oryginalnej obsady, to chyba swiadczy o tym, ze ogladalnosc po zmianach personalnych zaczela spadac i trzeba bylo szybko ja ratowac... coz. Subiektywny ranking serialowy na dzien dzisiejszy:
1. Dexter
2. South Park
3. Swiat wg Bundych
4. The Sopranos
5. Friends
6. 30 Rock
7. Californication
8. House
9. Terminator: The Sarah Connor Chronicles
10. Merlin
11. My Name Is Earl
12. The Office
13. Jericho
14. Prison Break
15. Numb3rs

dlugo, dlugo nic

16. Lost
17. Dirt
18. Joey
19. Chuck
20. Heroes

z polskich tv shows nie ma absolutnie nic, co bym mogl polecic. Pierwsze 2-3 serie Fali Zbrodni dawaly rade, nawet waczalem kiedys na biezaco w tv, ale w pewnym momencie zrobilo sie to-to tak absurdalne i glupie, ze szkoda mi bylo tej jednej godziny tygodniowo. Kiepskich nigdy nie lubilem, za 13 Posterunkiem tez nie przepadalem, a na tych wszystkich K jak Kretyn czy innych Srebrnopolskich szkoda klawiatury zeby wspominac. PODOBNO warte chwili uwagi jest "Odwróceni", a ze show porusza tematyke, ktora bardzo lubie, to moze nawet sie skusze, tym bardziej ze i tak tylko 13 epow, wiec w najgorszym wypadku strace tylko 3-4 seanse. W koncu musze tez zabrac sie za "Kompanie Braci". Gdzies nawet mam na dvd, ale jakos tak sie zlozylo ze nigdy nie wacznalem. Jak ktos ma do polecenia cos, czego nie ma na liscie, to dajcie glos - cos waczac trzeba
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 02:32   #72
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Californication przed Housem epic fail!
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 02:42   #73
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

bo?

Z CSI sie smieja, a House niby lepszy? Dostaje pacjenta, diagnoza nr 1, fail, diagnoza nr 2, fail, pacjent bliski smierci, wszyscy sie z tym godza, i nagle House patrzy sie na wzorek na tapecie i doznaje olsnienia na 2.5 minuty przed koncem epa. Tak wyglada kazdy odcinek z dotychczasowych 6 sezonow.
Oh riiiiiiiiiiiiight, watek pseudomilosny wprowadzili kilka epow temu. Wyniki ogladalnosci musialy byc porazajace, skoro posunieto sie do tak oklepanego rozwiazania.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 11:43   #74
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Californication przed Housem epic fail!
Oj Rybko, Californication >> House ;];]
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 16:04   #75
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Z CSI sie smieja, a House niby lepszy? Dostaje pacjenta, diagnoza nr 1, fail, diagnoza nr 2, fail, pacjent bliski smierci, wszyscy sie z tym godza, i nagle House patrzy sie na wzorek na tapecie i doznaje olsnienia na 2.5 minuty przed koncem epa. Tak wyglada kazdy odcinek z dotychczasowych 6 sezonow.
Oh riiiiiiiiiiiiight, watek pseudomilosny wprowadzili kilka epow temu. Wyniki ogladalnosci musialy byc porazajace, skoro posunieto sie do tak oklepanego rozwiazania.
LOl to żeś sobie zgeneralizował. Wcale nie było wątków z psychiatrykami, amber, licencja hausa, rotacje w zespole, brak zespołu, końcówka 5S i jakieś inne pierdoły, których nie chcę mi się przypominać. Nawet gdyby każdy odcinek Hausa wyglądał tak liniowo pod względem tego co się dzieje, to sposób, w jaki to się dzieje bije na głowę Californication i mogę to oglądać w każdym odcinku.

Poza Housem, to wacznałem w końcu Premonition. Może być.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 16:14   #76
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
nie było wątków z psychiatrykami
1 ep
Cytuj:
amber
2 epy
Cytuj:
licencja hausa
malo istotny watek, ktory w sumie i tak dzial sie obok schematu opisanego przeze mnie. A nawet jesli, to ile trwal? 3 epy? 4 byc moze?
Cytuj:
rotacje w zespole, brak zespołu
tak jak mowilem - wymog spowodowany spadkiem ogladalnosci, ktory to z kolei spowodowany byl tym, ze przez 3 sezony wszystko dzialo sie wg schematu opisanego przeze mnie. Jak widac te rotacje w zespole jednak niezbyt duzo dobrego przyniosly, skoro dosyc szybko zdecydowano sie na powrot do oryginalnej obsady.

Still, troche malo oryginalnosci jak na 120 odcinkow, nie?

Californication > House
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 18:49   #77
9-NINE
Użytkownik Forum
 
9-NINE's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2006
Lokacja: Warschau

Posty: 337
9-NINE ma numer GG 3344964
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
z polskich tv shows nie ma absolutnie nic
Był "Glina".

Cytuj:
PODOBNO warte chwili uwagi jest "Odwróceni"
Podobno. Nie polecam.
__________________
9-NINE jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 19:12   #78
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
1 ep

2 epy

malo istotny watek, ktory w sumie i tak dzial sie obok schematu opisanego przeze mnie. A nawet jesli, to ile trwal? 3 epy? 4 byc moze?

tak jak mowilem - wymog spowodowany spadkiem ogladalnosci, ktory to z kolei spowodowany byl tym, ze przez 3 sezony wszystko dzialo sie wg schematu opisanego przeze mnie. Jak widac te rotacje w zespole jednak niezbyt duzo dobrego przyniosly, skoro dosyc szybko zdecydowano sie na powrot do oryginalnej obsady.

Still, troche malo oryginalnosci jak na 120 odcinkow, nie?

Californication > House
Cytuj:
i jakieś inne pierdoły, których nie chcę mi się przypominać.
60ep.
kthxbye
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 19:35   #79
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

Cytuj:
i jakieś inne pierdoły, których nie chcę mi się przypominać.
Cytuj:
60ep.
kthxbye
pierdoly ZWIAZANE ze schematem, a nie je LAMIACE. kthxbye.

Fanboy.
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2009, 19:43   #80
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
pierdoly ZWIAZANE ze schematem, a nie je LAMIACE. kthxbye.

Fanboy.
Właśnie że nie.
kthxbye

Kupaboy
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:13.


Powered by vBulletin 3