Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-03-2008, 13:27   #1
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny Aurea Massacre

La onda/RoM/Inmates (110osob) dostaje wrzute od Nosebleed (42 osoby)

Morixar (138RP)
http://www.tibiacam.tv/cams.php?id=fxt5nku4hkjyh0

Dorkiz (141MS)
http://www.***********.com/536531491.html
http://rapidshare.com/files/99458378...3mars.rec.html

Players Seen: 2797
Players Killed: 66
Cos trzeba dodawac?
Warto obejrzec

Ostatnio edytowany przez R3T - 14-03-2008 o 13:33.
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-03-2008, 16:06   #2
Agro'pol
Użytkownik Forum
 
Agro'pol's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2007

Posty: 90
Domyślny

piekny OB !
Bardzo podobaja mi sie takie openki jak idzie na siebie w chu* ludu
Ci niebiescy szli jak burza kogo napotkali to padal ;]
Ehh przypominaja mi sie bitwy na Elysi ale do nich zaden server nigdy nie bedzie mial porownania ;]
__________________
I LOVE YOU ETORIC ! :* <3
Agro'pol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2008, 16:42   #3
CzareKing
Użytkownik Forum
 
CzareKing's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2007
Lokacja: Olsztyn

Posty: 111
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 54
Domyślny

Niezla rzeznia, ale ogladalem tylko polowe filmu Dorkiza. Nie chcialo mi sie tyle ogladac
CzareKing jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-03-2008, 18:42   #4
Cery
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 536
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Cery Cery ma numer GG nie mam gg Adres Jabbera do Cery Send a message via Skype™ to Cery
Domyślny

Pfff już nie ma starej ekipy prawie.... wszystkich wykończyła wojna od początków servera.
Cery jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 03:45   #5
Issytarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Aurea
Domyślny

zal mi ciebie autorze tego tematu bo nie wiesz nawet takich faktow a piszesz

po 1 NS byl full team ok. 50-60 osob + kilka osob od nich 50-70ed/ms wiec jakies powiedzmy 65 w sumie do tego NS mialo w chuj nub charow (gracze z novej bo z tamtad maja kumpli) i bylo ich na prawde duzo a to daje tez duzo przewage

po 2 vento nowych Alliance(La Onda/Inmates/ROM) ma 100 slotow wiec jak moglo byc 110 ludzi ? haha
bylo ich jakies 80osob

po 3 po co wogle piszesz glupoty nabsie jak nie wiesz?zedytuj tego posta na normalna liczbe

po 4 dostali mimo to dlatego ze to byl nowy sklad i sie ludzie po prostu nie znali.. normalka

po 5 grasz na thori tak? nom to tam widzialem jak wy sie bijecie jak my na aurei 3 lata temu, najprostrze taktyki, sposoby walki.. ogolnie polewe mielismy z waszego serwa bo zaczelismy tak grac i troche sie nim interesowalismy

Ostatnio edytowany przez Issytarus - 15-03-2008 o 03:48.
Issytarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 11:40   #6
Gron'Inv
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 26 01 2008

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Issytarus Pokaż post
zal mi ciebie autorze tego tematu bo nie wiesz nawet takich faktow a piszesz

po 1 NS byl full team ok. 50-60 osob + kilka osob od nich 50-70ed/ms wiec jakies powiedzmy 65 w sumie do tego NS mialo w chuj nub charow (gracze z novej bo z tamtad maja kumpli) i bylo ich na prawde duzo a to daje tez duzo przewage

po 2 vento nowych Alliance(La Onda/Inmates/ROM) ma 100 slotow wiec jak moglo byc 110 ludzi ? haha
bylo ich jakies 80osob

po 3 po co wogle piszesz glupoty nabsie jak nie wiesz?zedytuj tego posta na normalna liczbe

po 4 dostali mimo to dlatego ze to byl nowy sklad i sie ludzie po prostu nie znali.. normalka

po 5 grasz na thori tak? nom to tam widzialem jak wy sie bijecie jak my na aurei 3 lata temu, najprostrze taktyki, sposoby walki.. ogolnie polewe mielismy z waszego serwa bo zaczelismy tak grac i troche sie nim interesowalismy

Tak Tak panie pro... Ja miałem polewe jak czxytalem twoj post. Kazdy sie broni jak umie po przegranej opence a ze ty tylko wumiesz klamac to wiesz... A i jeszcz ejedno na filmkiu widac jak noob chary blokowali tych co nagrywali wiec raczej sami siebei by nie trapowali nie mistrzu
Gron'Inv jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 15:42   #7
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Issytarus Pokaż post
po 5 grasz na thori tak? nom to tam widzialem jak wy sie bijecie jak my na aurei 3 lata temu, najprostrze taktyki, sposoby walki.. ogolnie polewe mielismy z waszego serwa bo zaczelismy tak grac i troche sie nim interesowalismy
Dla twojej informacji RoM z Liamem na czele probowal zdobyc thorie, nie wbili nawet po 50 wiec nie mow o poziomie walk jaki panuje na thorii
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 16:29   #8
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez R3T Pokaż post
Dla twojej informacji RoM z Liamem na czele probowal zdobyc thorie, nie wbili nawet po 50 wiec nie mow o poziomie walk jaki panuje na thorii
Hmm Thoria to taki pvp e tylko ze pvp... ( maslo maslane ale mysle ze wiecie o co mi chodzi.)

@topic

Ewidentny elf bot ze strony RoM'u czy jak oni sie teraz zwą...
__________________
Koszyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 18:25   #9
cys brutal
Użytkownik Forum
 
cys brutal's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2005
Lokacja: Jasło
Wiek: 35

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cys brutal
Profesja: Elite Knight
Gildia: FAG _/
Świat: Aurea
Poziom: 179
Skille: 94/83
Poziom mag.: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez R3T Pokaż post
Dla twojej informacji RoM z Liamem na czele probowal zdobyc thorie, nie wbili nawet po 50 wiec nie mow o poziomie walk jaki panuje na thorii
Też masz o czym pisać hahaha . Chwalisz sie, że Liam nie podbił Thorii z kolegami na 50 lvlach ). No to faktycznie przesrane żeby na takich lvlach serva nie przejąć.

Cytuj:
Ewidentny elf bot ze strony RoM'u czy jak oni sie teraz zwą...
Trafiles w sedno )
cys brutal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-03-2008, 19:33   #10
R3T
Zbanowany
 
Data dołączenia: 15 09 2007
Lokacja: Sweden

Posty: 484
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Thoremos
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Przeczytaj jeszcze raz post ktory komentowalem, potem powinienes prawidlowe wnioski wziasc

Przypominam ze temat dotyczy filmu, a nie histori Thori
R3T jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2008, 02:18   #11
Issytarus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 116
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Aurea
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gron'Inv Pokaż post
Tak Tak panie pro... Ja miałem polewe jak czxytalem twoj post. Kazdy sie broni jak umie po przegranej opence a ze ty tylko wumiesz klamac to wiesz... A i jeszcz ejedno na filmkiu widac jak noob chary blokowali tych co nagrywali wiec raczej sami siebei by nie trapowali nie mistrzu
ile ty masz lat ? 12? 'klamac umiesz' co tu klamac jak mozna miec 120 osob na open tak jak napisal ten co zakladal temat skoro vent jest na 100 slotow i w tym nie kazdy mial hara i nie kazdy slot byl zajety-.-
I jak twoim zdaniem NS nie mialby byc blokowany przez nuby skoro chyba nie kazdy nub ktory tam jest to ziomek NS'u, nie napisalem przeciez ze wszystkie nub chary byly z nimi tylko ze te na ktorych graja ich kumple z novej czyli na prawde duzo

@R3T
wow liam nie podbil thori bo mial wlasnie taki lvl jak napisales, przeciez tam u was openki z jakies pol roku temu byly na poziomie zerowym, robiliscie to samo co my 3lata temu na aurei.. czyli najprostrze rzeczy i to nie zawsze wam wychodzilo.. Wiem dokladnie bo bo my tez tam chcielismy grac i pamietam do dzis jak z was sie smialismy ze zebyscie poszli swoimi teamami na aurea to byscie przegrali wojne w tydzien..
Edytuj posta i przeczytaj dokladnie co napisalem wyzej w poscie i tu bo to prawda i dlatego na podstawie tego powinienes to zrobic a nie klamiesz ludzi co to czytaja

Ostatnio edytowany przez Issytarus - 16-03-2008 o 02:26.
Issytarus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2008, 15:29   #12
Fokusik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 10 2005
Wiek: 34

Posty: 42
Domyślny

@up
Sranie w banie.. dobrze, powiedzmy, że NS miało 60 ludzi, a RoM/Inmates/La onda 100 ludzi, i tak dostali w dupe tak, że szok ;s Zakładam, że jesteś po stronie RoMu [wnioskuję to po twoich postach, w których jak najbardziej bronisz tej właśnie strony] pogódź się z tym, że porządnie opierdoliliście tą openke.. i tak się z tego nie wybronisz : )
__________________

We are the Gunners and We are the BEST, so fuck the rest !
Fokusik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:30.


Powered by vBulletin 3