Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-07-2007, 21:08   #1
Vertanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vertanus
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Domyślny Dmg Pala A Knighta....

Mam do was pytanie. Jakie jest wasze zdanie na temat dmg Palka Knighta chodzi mi o porownanie. Zmartwilo mnie pewne zjawisko na huncie. Jestem 40 Knightem ze skillami (wciaz rosna) 85/85. Huntowalem na dl-kach&dragony z Palkiem 31lvl 74 Dist ktory dzierzyl Royal Spiry. Uderzal on srednio okolo 150 co mnie dziwilo gdyz zdazaly sie czesto hity 170+ a nawet 211. Moje hity na full atack z Fire Axa ktory ma wiecej ataku od Royal Spirow byly nieznacznie lepsze czyli cos kolo 155 best hit 228 byl. Roznica w skillu pomiedzy nami byla dosc spora a zawsze bylo iz palki nieco slabiej uderzali od knightow. A teraz co wynika z tego co napisalem? Wiec powiedzcie czy Pale teraz mocniej uderzaja od knighta? I czy zalozmy jest knight 50lvl skille 90/90 (f axe) i Pal 50lvl 90 dist (Royal spiry) ktory z nich bedzie mocniej uderzal? A jesli moje obawy sie potwierdza iz pale mocniej bija to wtedy jest nie fer gdyz oni moga uciekac uderzajac tak jak albo i mocniej od knightow? Cos tu nie gra... Owszem up Dobry ale wg mnie Pale zostaly za bardzo wzmocnione. Bez kitu spojrzcie na high lvl pale ich hity i exp na dzien. I po za tym sa Assasin Stary. Ogolnie moim zdaniem Pale dostaly za duzo a magowie ciut za bardzo oslabienie. To jest moje zdanie i tylko pytanie. Wiec jak mozecie wypowiedzcie sie na w/w watek.
__________________
Nie lubie rookstayerow oraz druida z Ue.....
Vertanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-07-2007, 21:19   #2
Marvelo13
Użytkownik Forum
 
Marvelo13's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2006

Posty: 165
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Domyślny

Hej, przed updatem palki też uderzały lepiej od knightów, więc nie wiem co w tym dziwnego.
Marvelo13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 21:22   #3
Vertanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vertanus
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marvelo13 Pokaż post
Hej, przed updatem palki też uderzały lepiej od knightów, więc nie wiem co w tym dziwnego.
Jestes Pewien ze Pal ze 100 dista i Bolta uderzal mocniej od Knighta 100 skilla z Dragon Lanca (przed Summer Update 2007)?
__________________
Nie lubie rookstayerow oraz druida z Ue.....
Vertanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 21:34   #4
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Paladyn na większości mobów ma większą średnią hitów i już. Po prostu rzadziej zdarzają mu się poofy i sparki.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 21:40   #5
Marvelo13
Użytkownik Forum
 
Marvelo13's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2006

Posty: 165
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Domyślny

Dobra, macie rację, ale jednak pal był lepszy od knighta i nadal jest.
Marvelo13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 21:46   #6
Vertanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vertanus
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marvelo13 Pokaż post
Dobra, macie rację, ale jednak pal był lepszy od knighta i nadal jest.
Czy Byl to twoje zdanie a ze jest coraz wiecej argumentow mnie o tym przekonuje
__________________
Nie lubie rookstayerow oraz druida z Ue.....
Vertanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:08   #7
Lolex001
Użytkownik forum
 
Lolex001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2007
Lokacja: Sochaczew

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Koun
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Lolex001 ma numer GG 10407929
Domyślny

Też to zauważyłem. Chodze sobie [slaby huncik ] na Beho. Przylazł jakiś Pallek i zaczyna ze mną nawalać w potwora.... nie zwracalem za bardzo uwagi na hity ale przy rozdaniu expa okazalo się że ja dostałem 58 a on 112. Myślę sobie-dobry pallek. Ja mam 17 lvl i skille 60/60. Patrze na niego 13 lvl. Myślę sobie-soć jest nie tak... Zapytałem więc go jakie skille, na co uzyskałem szybką odpowiedz 42/33. Zgadzam się z Tabą Vernatnus że troszke za bardzo ich "ulepszyli". Nie dość że mają Exura Gran a co lepsze Exura Vita to mogą jeszcze atakować z dystansu przez co tracą mniej życia....
Lolex001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:14   #8
Fagaro
Użytkownik Forum
 
Fagaro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006

Posty: 493
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fagaro
Profesja: Elite Knight
Gildia: Redeemers
Świat: Eternia
Poziom: 209
Skille: 99/97
Poziom mag.: 9
Domyślny

tak, paladyn z royal spear moze bic lepiej niz knight z f axe, ale taki knight moze uzywac dragon lancy, sca a paladyn ma przed soba tylko enchanted spear (assasin stars nie sluza do normalnego polowania bo sa strasznie drogie)
__________________
goburu nie jest trolem. goburu jest TROLEM.
Fagaro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:16   #9
Endrju9
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2007

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Kto wam kazał brać knighta?
Jeżeli taki pall jest cudowny i miodzio było brać palladina.
__________________
Mistrz PvP
Endrju9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:18   #10
Vertanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vertanus
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Domyślny

No to ja wiem ale zobacz pal na mneijszych skillach i slabsza bronia uderzal niemal jak ja to w sumie z tego wynika ze jak bede mial sca a on royal spiry/ power bolty i te 2-3 skilla wiecej bo wkoncu pal t mnie przebije o glowe i tak ze slabsza bronia.... Czy to ma sens?
__________________
Nie lubie rookstayerow oraz druida z Ue.....
Vertanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:21   #11
Vertanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vertanus
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Endrju9 Pokaż post
Kto wam kazał brać knighta?
Jeżeli taki pall jest cudowny i miodzio było brać palladina.

Tak tylko ze przed Summer update bylo w miare rowno i jakos takos ze byli w miare rowni tylko kazdy mial fanow tak teraz po Pal coraz wyrazniej wybija sie nad knighta. Wiec tu pasuje tylko "Madry polak po szkodzie"> Jescze 2 miechy temu wiekszosc z nas niedomyslila by sie ze tak bedzie. Bo profesje mialy byc rowne a okazuje sie inaczej?
__________________
Nie lubie rookstayerow oraz druida z Ue.....
Vertanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:38   #12
WhiteNegro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

te tematy sa bezsensowne poco sie uzalacie na forum jak itak nic nie cofnie do update ......... poczekajcie do zimy i znowu wsyzscy palle knajci beda robic druidow bo maja byc zajebisci ...... bezsens
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 22:41   #13
Vertanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vertanus
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Domyślny

Miszczu ja sie nie uzalam tylko pytam.... Wiec moglbys wpierw przeczytac tematP
__________________
Nie lubie rookstayerow oraz druida z Ue.....
Vertanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-07-2007, 23:06   #14
Fanatyk
Użytkownik Forum
 
Fanatyk's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 34

Posty: 33
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Fanatyk ma numer GG 7163126
Domyślny

Cytuj:
Jestes Pewien ze Pal ze 100 dista i Bolta uderzal mocniej od Knighta 100 skilla z Dragon Lanca (przed Summer Update 2007)?
Jak pal nabije te 100 dst to knight będzie miał z 90 meele (albo i mniej) więc nie powinieneś porównywać takich statów, skup się raczej na czasie poświęconym na trening - okaże się że różnica w dmg jest mała - 30 dmg, może odrobinę więcej.

Pograjcie dłużej to się przekonacie, że nie są lepsi ale prawda jest taka, że od wprowadzenia "nowego" systemu magii ludzie narzekają na sorcków/druidów, teraz narzekają na knightcików, pallków, za pół roku kolejny krok ku "balansacji profesji" i zaczniecie narzekać na.. hmm... crabban coś pisał, że się skupią na druidach i sorckach... to będziecie narzekali na druidów.... i na to jak fajne rzeczy dostali druidzi, a reszta tylko bezużyteczny shit.
Fanatyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 15:51   #15
Esh'ar
Użytkownik Forum
 
Esh'ar's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2007
Lokacja: Olsztyn

Posty: 90
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marvelo13 Pokaż post
Dobra, macie rację, ale jednak pal był lepszy od knighta i nadal jest.
Zgadzam się z nim w stu % Wczoraj właśnie wzięła mnie chęć na porównanie profesji. Ze zwykłego speara, 20 palladynem 55/44 w dragona walnąłem 135 najlepszego hita, a 26 Knightem z Knight axe ze skillami 57/55 walnąłem w dragona 98 (również best hit). Jak widać, skille podobne, lvle podobne (choć wątpie, czy lvl ma coś do hitów). Więc wg. mnie Paladyn jest ciut lepszy od knighta
Esh'ar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 17:02   #16
Gowikor15
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 01 2007

Posty: 39
Domyślny

Ludzie wy sie juz robicie nudni z tymi tematami jak sie wam nie podoba to ze knight jest slabszy to robcie palladyna, knight jest po to zeby blokowal potworki a palladyn jest do bicia a nie do blokowania ja nieplacze jak wy ze wale slabo mnie to nieobchodzi dla mnie sie licza dobre skille i to zeby pozniej isc na jakies potworki nawet lepiej ze palladyn jest taki dobry teraz sobie poexpi troche a nie przedtem nie mial nic tylko zwykle spear a teraz ma royal wiec ma sie lepiej knighci maja nowe bronie i tyle jak sie wam nie podoba to sobie zmiencie na palladyna i nie zakladajcie takich durnych tematow

Ostatnio edytowany przez Gowikor15 - 25-07-2007 o 17:05.
Gowikor15 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 17:20   #17
Khar
Użytkownik Forum
 
Khar's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Jugenoth
Wiek: 37

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Radzim
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 210
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vertanus Pokaż post
No to ja wiem ale zobacz pal na mneijszych skillach i slabsza bronia uderzal niemal jak ja to w sumie z tego wynika ze jak bede mial sca a on royal spiry/ power bolty i te 2-3 skilla wiecej bo wkoncu pal t mnie przebije o glowe i tak ze slabsza bronia.... Czy to ma sens?

Owszem, uderzał, ale żeby uderzać Paladin potrzebuje AMUNICJI, no właśnie amunicji, a amunicja się kończy, a to wiąże się z kosztami, stąd wyższy damage. CIP Soft w ten sposób zapewne chce zrekompensować paladynom ich wydatki na naboje, które muszą kupować, żeby expić i manę na enchanted spears. Knight natomiast jak to było od dawien dawna expi za DARMO, bo broń nie ma czegoś takiego jak "wytrzymałość" i nie szczerbi się w trakcie użytkowania. Mam nadzieje, że już wiesz, czemu Paladyni mają wyższy damage. ;>
__________________
Immortal Razziel (210 RP, Iridia, Active)
Immortal Radzim Druid (50+ ED, Iridia,Semi-Active)
Immortal Radzim (90+ EK, Iridia, Retired)
Khar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 17:25   #18
Grim Rider
Użytkownik Forum
 
Grim Rider's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 66
Skille: 85/85
Poziom mag.: 6
Domyślny

Heh, nie wzieliscie jeszcze 1 rzeczy pod uwage - czarow. Knight ma groundshakery i exori gran a paladyn exori con. Palladyn moze sobie sieknac prawie 10 razy z exori con za taka sama mace co knight exori gran. Oba czary maja wady i zalety knight siekajac exori zada duuuuzo dmg zanim potwor sie uleczy a pall tego nie zrobi. Palladyni sa tylko troszke owerpowerowani w tym update (ehh te p bolty).


@edit: (jescze up nie bylo) To, ze musza placic za naboje rekompensuje to, ze moga walic z dystansu.
__________________

Ostatnio edytowany przez Grim Rider - 25-07-2007 o 17:27.
Grim Rider jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 17:36   #19
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vertanus Pokaż post
No to ja wiem ale zobacz pal na mneijszych skillach i slabsza bronia uderzal niemal jak ja to w sumie z tego wynika ze jak bede mial sca a on royal spiry/ power bolty i te 2-3 skilla wiecej bo wkoncu pal t mnie przebije o glowe i tak ze slabsza bronia.... Czy to ma sens?
co ma sens ? czy to ze on uderza mocniej przeszkadza tobie w grze ?
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2007, 19:31   #20
Vertanus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 06 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vertanus
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 42
Poziom mag.: 6
Domyślny

Wiesz w sumie i przeszkadza gdyz przyzwyczailem sie ze to knight mocniej uderza. Troche nie fer z daleka i mocniej? I to ze knight expi za darmo to chyba jakis nonsens. raczej pale za darmo bo koszt ich boltow nie rowna sie z uhami knighta. A zreszta juz mi all obojetne. Wg mnie nie fer ale to moje zdanie.
__________________
Nie lubie rookstayerow oraz druida z Ue.....
Vertanus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:51.


Powered by vBulletin 3