Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Kyra

Notki

Kyra Wydarzenia ze świata Kyra
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-07-2009, 11:04   #121
Defroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Sprzedana Postac
Wiek: 32

Posty: 32
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 151
Skille: 95/71
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
Kyra na przeciągu lat bardzo sie zmieniła. Ale nie tylko ona, na większości serwerów tak jest. Ktoś przychodzi, ktoś odchodzi. tak juz musi chyba być ;]

Moim zdaniem wszystkie servery się bardzo zmieniły ,ale czy na korzyść nie powiedziałbym?? Nie podoba mi się nowy system pvp ten z 7.6 wydawał mi się dość dobry.Teraz wystarczy tylko zaznaczyć kolesia na battle i nawalać z sd i oglądać jak to 200 ek pada.Kiedyś moim zdaniem knight to był knight 200 ek można było bić,bić,bić ....
Defroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-07-2009, 13:19   #122
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Defroy Pokaż post
Moim zdaniem wszystkie servery się bardzo zmieniły ,ale czy na korzyść nie powiedziałbym?? Nie podoba mi się nowy system pvp ten z 7.6 wydawał mi się dość dobry.Teraz wystarczy tylko zaznaczyć kolesia na battle i nawalać z sd i oglądać jak to 200 ek pada.Kiedyś moim zdaniem knight to był knight 200 ek można było bić,bić,bić ....


Zobacz teraz co cipsoft zrobil, to jest nie do pomyslenia ardor wygralo wojne 4 dni temu a po update wszyscy moga sobie expic i nic nie mozna nic zrobic przeciwnikom ktorzy expia. Teraz wszyscy tylko czekaja i szukaja kto zrobi skulla zeby pozniej mozna bylo jego zabic. W tej chwili obie strony sa bezsilne co moim zdaniem ostatecznie wplynie na porazke tibi i ludzie przestana w to grac. I kyra od tego update staje sie serwerem non-pvp.
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-07-2009, 00:02   #123
Galt'ar
Użytkownik Forum
 
Galt'ar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2009
Lokacja: Wrocław

Posty: 27
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Galt'ar
Gildia: Ardor
Świat: Kyra
Poziom: 112
Skille: 20/26
Poziom mag.: 65
Galt'ar ma numer GG 6686017
Domyślny

popieram pana wyżej masakra teraz jest tak że nie ma jak w to grac, pvp-enfo only albo już nie wiem co dalej ;/

Ostatnio edytowany przez Galt'ar - 08-07-2009 o 11:17.
Galt'ar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2009, 11:43   #124
N0Life
Użytkownik Forum
 
N0Life's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2008

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Imperor Pokaż post
Zobacz teraz co cipsoft zrobil, to jest nie do pomyslenia ardor wygralo wojne 4 dni temu a po update wszyscy moga sobie expic i nic nie mozna nic zrobic przeciwnikom ktorzy expia. Teraz wszyscy tylko czekaja i szukaja kto zrobi skulla zeby pozniej mozna bylo jego zabic. W tej chwili obie strony sa bezsilne co moim zdaniem ostatecznie wplynie na porazke tibi i ludzie przestana w to grac. I kyra od tego update staje sie serwerem non-pvp.
Święta prawda, zgadzam się z Tobą w 100%. Współczuje wam, Cipsoft zniszczył wasz i w pewnym sensie nasz wysiłek, ale powiem szczerze, że trochę się ciesze z tego gdyż odbiłem dzięki temu deady, wbiłem trochę lvl i ofc zebrałem kaskę, której nie miałem po kupnie premmy. Teraz mam tylko nadzieję, że to co zostało zniszczone, zostanie odkręcone, bo nic innego nam nie zostało jak tylko w to wierzyć.
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Pixel stworzony przez niemcow, gdzie jedynym zadaniem jest lizanie dupy by przetrwac, cos na zasadzie podpisania Volkslisty. Tylko niemcy mogli stworzyc rownie cos manipulujacego ludzki umysl. Tibia to syf, był jest i bedzie, ja potrzebowalem 36 lat zeby do tego dojsc. Moze komus z Was uda sie szybciej to zrozumiec...
N0Life jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 00:48   #125
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez N0Life Pokaż post
Święta prawda, zgadzam się z Tobą w 100%. Współczuje wam, Cipsoft zniszczył wasz i w pewnym sensie nasz wysiłek, ale powiem szczerze, że trochę się ciesze z tego gdyż odbiłem dzięki temu deady, wbiłem trochę lvl i ofc zebrałem kaskę, której nie miałem po kupnie premmy. Teraz mam tylko nadzieję, że to co zostało zniszczone, zostanie odkręcone, bo nic innego nam nie zostało jak tylko w to wierzyć.


Tak patrzac z tej strony ze odrobiles kilka lvl i troche kasy to masz racje ze dobrze, ale popatrz na to z tej strony ze teraz gdy ty expisz i odrabiasz lvle i kase to swe tez nie siedza w pztach i odrabiaja lvle i kase itd. Wiec ostatecznie co z tego wyniknie jesli wogole cipsoft przywroci stary pvp system bedzie to ze na nowo rozpocznie sie meczacy i dlugi war
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 12:23   #126
N0Life
Użytkownik Forum
 
N0Life's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2008

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Kyra
Domyślny

I tak większość ludzi by nie zapłaciła paymentu i nie odpuściła tak łatwo. Jestem pewny, że nawet gdyby nie zmieniali pvp ludzi od nas by walczyli, chociażby miały by to być same sneak'i. W tej chwili i tak nie zapowiada się, żeby walki się skończyły.

Btw. Gz for Kozytah za wczorajszego fraga bez pz ^^
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Pixel stworzony przez niemcow, gdzie jedynym zadaniem jest lizanie dupy by przetrwac, cos na zasadzie podpisania Volkslisty. Tylko niemcy mogli stworzyc rownie cos manipulujacego ludzki umysl. Tibia to syf, był jest i bedzie, ja potrzebowalem 36 lat zeby do tego dojsc. Moze komus z Was uda sie szybciej to zrozumiec...
N0Life jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 20:31   #127
Daros*
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gall Terix Pokaż post
Crusader Helmet Quest z Defroyem:

A to chyba najstarszy screen jaki posiadam:

Pierwsza ekipa (chyba) wykonująca Draconia Quest:


Dwarf Geomancer Quest z Paior'em:

Hydra Hunty:


A tutaj sam nie wiem co:

Jakiś trap:
Ahh.. Ten Last ss.
Daros Mag < 33
Chara sprzedałem na 54 lvl'u przez kicki ; s . Neostrada sux ...
Drugi owner zaczął pkować zlamił chara do bodajże 37 lvl'a i dostał delete .


Stary char. Ktoś mnie pamięta może?

Teraz znowu zaczynam przygodę z Kyrą ; P

Ostatnio edytowany przez Daros* - 13-07-2009 o 20:33.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 09:12   #128
N0Life
Użytkownik Forum
 
N0Life's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2008

Posty: 35
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Kyra
Domyślny

@UP
Żeby nie było offtopu, ale zdjęć się nie cytuje ...
Nie było mi dane Ciebie poznać. Po za tym wchodzi na te forum tylko parę osób więc raczej nie otrzymasz odpowiedzi czy ktoś Cię zna.
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bosy_Wiesniak Pokaż post
Pixel stworzony przez niemcow, gdzie jedynym zadaniem jest lizanie dupy by przetrwac, cos na zasadzie podpisania Volkslisty. Tylko niemcy mogli stworzyc rownie cos manipulujacego ludzki umysl. Tibia to syf, był jest i bedzie, ja potrzebowalem 36 lat zeby do tego dojsc. Moze komus z Was uda sie szybciej to zrozumiec...
N0Life jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 23:38   #129
Imperor
Użytkownik Forum
 
Imperor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2008

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Niestety ja nie kojarze
Imperor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2009, 04:54   #130
NOHAS
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 121
Imię: --------
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ------
Świat: Galana
Poziom: ---
Skille: -----
Poziom mag.: --
Domyślny

Uptade jest kijowy i to bardzo. Co do wojny to powiem tyle, ze swe tak czy siak by przegralo wara, moze jakies sneak ale rzadko. Wiekszosc ludzi przestala grac juz pod koniec maja. Swe mialo caly czas te same osoby, a inne poprostu olewaly to wszystko i jak mowili " wakacje!!, brak czasu na gre"
NOHAS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-07-2009, 13:41   #131
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Czas pokazal ze po update zaczelo grac wiecej osob, wiec raczej system pvp pozostanie taki sam.
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2009, 07:15   #132
iShine
Zbanowany
 
iShine's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2009

Posty: 62
Stan: Niegrający
Domyślny

Może mi ktoś coś powiedziec? Czemu Kyra umiera, jak widze, ile ludzi gra to mnie szlak trafia(gdzieś o 4 - Kyra - 130+ - Harmonia - 700+), chyba, że wcześniej była większa pustka, czasami nie lubie jak jest pustka(sam nie wiem), no ale są plusy, wolne expy ;s, czasami rozważam na przeniesieniu się na Harmonie, szczerze to na Kyrze nic dużego się nie dzieje i to mnie martwi.
iShine jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2009, 13:03   #133
goog
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2003

Posty: 61
Domyślny

To bierz żyletkę i kładź się do wanny...
Kyra umiera jak i cała tibia po kolejnym nietrafionym update. Może to i dobrze, może dzieciaki wyrastają z pikselków?
__________________
Gupi ten co gupio robi
goog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2009, 15:07   #134
dybik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2009
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja sie zastanawiam nad powrotem na Kyre. Pytanie tylko takie: Jak wyglada tutuaj kwestia cwaniactwa i PK ? Da rade sie jakos wybic czy jest jakas dominujaca gromadka ktora kazdego utemperuje ?

Btw. O co chodzi z tym nowym systemem skulli i walk ? Bo nie bardzo w temacie jestem z powodu 3 letniej przerwy. ?
dybik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2009, 19:31   #135
Moov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

--- Moov dodał 1 minut i 13 sekund później ---

to ziomek jesteś w ciemnej dupie
bo old school gejming z przed 3 lat juz dawno nie istnieje... chyba ze na otsie ;d
obecna sytyacja na wiekszasci swiatow wyglada tak:
ci co wygrali wara przez ost upem robia 2 rzeczy:
zajmują wszyskie miejscowy (a wiec nie poexpisz zbytnio)
robia PA jak tylko jest okazja (bo nikt nic za to nie zrobi (hail new pvp
system)
....
pzdr

Ostatnio edytowany przez Moov - 22-08-2009 o 19:32. Powód: Automerged Doublepost
Moov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2009, 21:20   #136
dybik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2009
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dziex za odpowiedz. To juz wiem ze trzeba zainteresowac sie jakims innym serwkiem Moze polecisz jakis ?
dybik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2009, 23:04   #137
Moov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

hmm no jak mowilem na wiekszosci pvp jest podobno sytuacja, no oczywiscie moge sie mylic ale to jest bardzo prawdopodobne bo obecny system pvp determinuje taka sytuacje.
w Twojej sytuacji czyli jak dobrze rozumiem poczatek od 0 to jedynie non-pvp bo zeby np na kyrze zaczac to minimum jest chociaz posiadanie znajomosci z wplywowymi ludzmi na servie a jezeli takowych nie masz to dupa.
wiec w Twojej sytuacji najlepiej non-pvp :>

aa i byle nie celesta i secura bo tak jest jedno wielkie przedszkole xd

to tylko moje zdanie
Moov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2009, 00:37   #138
dybik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 04 2009
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Wybralem swoj poprzedni serwer sprzed 4 lat. Byc moze uda sie pograc Troche znajomosci moze sie z czasem odkopie. A co do non-pvp - nigdy nie gralem i nie mam zamiaru, dla mnie to serwery dla osob nie majacych pomyslu na 'zycie' w tibii. ;] dzieki za rade
dybik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2009, 19:27   #139
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Moov Pokaż post
hmm no jak mowilem na wiekszosci pvp jest podobno sytuacja, no oczywiscie moge sie mylic ale to jest bardzo prawdopodobne bo obecny system pvp determinuje taka sytuacje.
w Twojej sytuacji czyli jak dobrze rozumiem poczatek od 0 to jedynie non-pvp bo zeby np na kyrze zaczac to minimum jest chociaz posiadanie znajomosci z wplywowymi ludzmi na servie a jezeli takowych nie masz to dupa.
wiec w Twojej sytuacji najlepiej non-pvp :>

aa i byle nie celesta i secura bo tak jest jedno wielkie przedszkole xd

to tylko moje zdanie
pierdolisz glupoty tyle powiem. trzeba umiec grac po prostu ;]
thoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2009, 19:43   #140
Moov
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2008

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez thoro Pokaż post
pierdolisz glupoty tyle powiem. trzeba umiec grac po prostu ;]
taa było paru takich na kyrze ;D
mieli tak zwanego skila, wbili lvle a póżniej się okazało, że muszą lizać dupska żeby móc grać.

Kyra <3
Moov jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:21.


Powered by vBulletin 3