Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-06-2009, 18:14   #21
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paciuch Pokaż post
Ironia? znaki
11sto latkowie z polski zawladna innymi krajami
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-06-2009, 18:19   #22
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Najszybciej rozprzestrzenia się taki wirus, nie można przewidzieć, gdzie się ponownie pojawi. Atakuje on na całym świecie, każde państwo, pomimo tego, że go zwalczają. Wy się martwicie o jakieś grypy... Nieróbstwo!
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 18:20   #23
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Ja wogóle nie wierze w żadne gówniane epidemie mające zgubić naszą rasę (oczywiście, jeśli pojawi się NAPRAWDE niebezpieczny wirus potrafiący szybko adaptować się do różnych warunkó klimatycznych, to zaczne się martwić). W sumie nie zrozumiałem czy wierzysz, że naprawde 'ktoś z góry' chce zarobić fortunę na wirusie, czy poparłeś mnie tak wysoce zaawansowanym sarkazmem : s
Nie zrozumiałeś...

Żadna pandemia nie ma miejsca. O tym wirusie było głośno dwa miesiące temu. Teraz gdy wszystko się uspokoiło, o dziwo WHO sobie przypomniało o grypie i podniosło stopień zagrożenia. Po co? Tylko i wyłącznie po to, aby nabić firmom farmaceutycznym sakiewki ze złotem xP

Dlatego się dziwie, czemu tak odniosłeś się do tej "teorii spiskowej", skoro jest ona jedynym i logicznym wyjaśnieniem zachowania WHO w ostatnim czasie.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 18:27   #24
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rater Pokaż post
Nie zrozumiałeś...

Żadna pandemia nie ma miejsca. O tym wirusie było głośno dwa miesiące temu. Teraz gdy wszystko się uspokoiło, o dziwo WHO sobie przypomniało o grypie i podniosło stopień zagrożenia. Po co? Tylko i wyłącznie po to, aby nabić firmom farmaceutycznym sakiewki ze złotem xP

Dlatego się dziwie, czemu tak odniosłeś się do tej "teorii spiskowej", skoro jest ona jedynym i logicznym wyjaśnieniem zachowania WHO w ostatnim czasie.
A więc tak. Powiedz mi, jaką masz pewność, że WHO robi coś logicznego? Może dmuchają na zimne? Chciałbym przypomnieć, że mogą też mieć większą wiedze oraz świeższe informacje o wirusie niż masz ty, przez co mogą wiedzieć już, że wirus zmutował i w niedługim czasie zabije połowe populacji na świecie. A może sami nie wiedzą co robia?*

Żeby nie było, wiem, że o wirusie było głośno już jakiś czas temu i jeśli zechce ci się wygrzebać tamten temat, to zobaczysz, że i wtedy miałem raczej krytyczne podejście do pandemii. Jednak jestem skłonny prędzej uwierzyć w pandemie niż w spisek mający na celu zasilenie funduszy naszego państwa/państw świata. Z takimi teoriami to ty wyjeżdzaj jak już wprowadzą kure*sko drogie szczepionki, k? Bo narazie nie widze żadnego zysku państwa na tej grypie.

*- ta część mojej wypowiedzi miała charakter ironiczny.

Ostatnio edytowany przez Argen - 12-06-2009 o 18:29.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 18:47   #25
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

A jakby tego mało, zabije nas globalne ocieplenie!
Propaganda...
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 19:00   #26
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Z takimi teoriami to ty wyjeżdzaj jak już wprowadzą kure*sko drogie szczepionki, k? Bo narazie nie widze żadnego zysku państwa na tej grypie.
[/color]
To wyjaśnię ci, skąd taki zysk może się wziąć.

WHO wprowadza stopień pandemii - ludzie zaczynają się bać, zastanawiają się nad sposobami ochrony przed zarażeniem - parę największych firm farmaceutycznych wypuszcza szczepionki (które nie muszę wcale być "kure*sko" drogie -.-) = zysk dla tych firm.

Na prawdę nie wiem co trzeba myśleć, żeby nie zauważyć, że coś dziwnego się dzieje. Czym jest 140 zabitych osób przez świńską grypę, do liczby zabitych przez np. zwykłą? No trochę logiki... Czemu przez zwykłą grypę się nie wprowadza takiego wysokiego stopnia zagrożenia? Bo ona była "od zawsze". Ludzie się jej nie boją.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 19:07   #27
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Chciałbym przypomnieć, że mogą też mieć większą wiedze oraz świeższe informacje o wirusie niż masz ty
Po co więc w ogóle ten temat? Po co rozmawiać o świńskiej grypie? Mój wcześniejszy post był oparty na domyśle, zresztą jak wszystkie posty w tym i poprzednim temacie o świńskiej grypie.
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 19:08   #28
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rater Pokaż post
To wyjaśnię ci, skąd taki zysk może się wziąć.

WHO wprowadza stopień pandemii - ludzie zaczynają się bać, zastanawiają się nad sposobami ochrony przed zarażeniem - parę największych firm farmaceutycznych wypuszcza szczepionki (które nie muszę wcale być "kure*sko" drogie -.-) = zysk dla tych firm.

Na prawdę nie wiem co trzeba myśleć, żeby nie zauważyć, że coś dziwnego się dzieje. Czym jest 140 zabitych osób przez świńską grypę, do liczby zabitych przez np. zwykłą? No trochę logiki... Czemu przez zwykłą grypę się nie wprowadza takiego wysokiego stopnia zagrożenia? Bo ona była "od zawsze". Ludzie się jej nie boją.
Najpierw poczekaj aż takowe szczepionki zostaną wprowadzone. Zresztą, naprawde śmieszy mnie wizja intrygi przeprowadzonej przez WHO na spółke z firmami farmaceutycznymi. Powiedz mi jaki zysk będzie miał z tego WHO?

Tak, skoro nie widze tego spisku to muszę być skrajnym tępakiem. Narazie jest to 140 ale władze muszą mieć na uwadze, że wirus nie jest do końca poznany i może się zmutować, więc środki ostrożności są potrzebne (chociaż ja osobiście nie wierze w rozwój tego wirusa i nie uważam by 6 stopień zagrożenia był potrzebny). Podam ci różnice między grypą a tym wirusem: w Polsce szczepionka na grypę jest ogólno dostępna, a na tego wirusa nie ma jak narazie szczepionki. Widzisz różnicę?

@up

Starasz się mnie czepić na siłę? Ja nie jestem autorem tego tematu, prawda? Pozatym zawsze możemy pospekulować. Już nie mówiąc o tym, że to co zacytowałeś było ironią (którą odkryłem <lol>).

Ostatnio edytowany przez Argen - 12-06-2009 o 19:10.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 19:18   #29
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

W TV właśnie powiedzieli, że szczepionki mogą być najpóźniej jesienią : ).
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 19:18   #30
Rater
Użytkownik Forum
 
Rater's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 31

Posty: 414
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arask
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 53
Poziom mag.: 47
Domyślny

A widzisz różnicę między 140 ofiarami śmiertelnymi, a paroma milionami? Szczepionka zapewne już istnieje i pojawi się od razu, gdy wirus świńskiej grypy stanie się bardziej zabójczy. Nadal jednak uważam, że wirus A/H1N1 jest o wiele łagodniejszy w porównaniu do zwykłej grypy.

Pytasz jakie profity może mieć WHO? Nie wiem dokładnie kto rządzi tą organizacją, ale przecież jeżeli ta teoria spiskowa jest prawdziwa, to zysków nie otrzymałoby całe WHO... Dostaliby je zapewne ludzie, którzy swoimi decyzjami przyczynili się do takiego rozwoju sytuacji.
__________________
http://www.erepublik.com/en/referrer/Ratero Kliknij i wejdź do świata Erepublik ;] A przy okazji pomóż mi się wzbogacić huahuahah...
Rater jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 20:01   #31
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Zginiecie!
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 20:08   #32
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:

Żadna pandemia nie ma miejsca. O tym wirusie było głośno dwa miesiące temu. Teraz gdy wszystko się uspokoiło, o dziwo WHO sobie przypomniało o grypie i podniosło stopień zagrożenia. Po co? Tylko i wyłącznie po to, aby nabić firmom farmaceutycznym sakiewki ze złotem xP
@Rater:
Doedukuj się, a nie pieprz bzdur.
Co do zachorowania A/H1N1 - pojawiło się dość sporo przypadków zachorowań na świńską grypę w Australii. W związku z tym, że zachorowania pojawiły się w innej strefie klimatycznej - ŚG została uznana za pandemię (bo spełnia wymogi). Jednakże WHO zastrzegło, że nie ma zagrożenia jakiejkolwiek powtórki z początku XX wieku. Śmiertelność tej odmiany grypy okazała się o 0,5% mniejsza od typowej sezonowej grypy. Skutkiem tego ŚG okazała się jej łagodną odmianą.

Tyle na ten temat ode mnie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 21:15   #33
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Już zapomniałem o tej grypie, a dzisiaj mówią, że jest pandemia. Pewnie zanim jakieś fizyczne prace nad tym się zaczną, to już o tym znowu zapomnimy.
Krótko: Absurd i nie ma sobie czym głowy zawracać. Lepiej cieszyć się dłuższym weekendem i niedzielną kolejką.
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 21:16   #34
Befsztyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 05 2008

Posty: 293
Stan: Niegrający
Domyślny

Najgorsze jest to ze wodka drozeje ;/
__________________
Befsztyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 22:04   #35
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Czemu ludzie z tego zrobili temat typu "tez umiem poslugiwac sie plytka i zalosna ironia"? Oczywiscie nie twierdze ze nalezy sie przejmowac tym,ale WHO zrobila to co musiala,po to jest,a to ze media znowu naglosnily to naturalna kolej rzeczy. Jak dla mnie + jest to ze nawet Meksyk udowodnil ze potrafi sie zmobilizowac gdzie z dnia na dzien wszyscy w maskach chodzili,bo jak ten wirus bylby grozniejszy inaczej by ten temat mogl wygladac,a co niektore posty nie wygladalyby tylko zalosnie ale i niesmacznie.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 22:12   #36
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rater Pokaż post
WHO wprowadza stopień pandemii - ludzie zaczynają się bać
Ahahahahahahaha

@down: Chodzi mi o to, że prowadząc i przedstawiając to tak, jak robią to teraz, to ludzie zamiast się bać, będą się śmiać.

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 12-06-2009 o 22:47.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 22:17   #37
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

@CytrynowySorbet: zdziwiłbyś się. Ludzie jako ogół to banda debili. Media i autorytety potrafią wpoić im dosłownie wszystko.

@top: a widzieliście komentarze pod artykułami? Rzekomo WHO chce wprowadzić NWO, a szczepionki mają być przymusowe i zabójcze, żeby zmniejszyć liczbę ludzi do 500 mln. Strach się bać!
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 22:50   #38
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
@top: a widzieliście komentarze pod artykułami? Rzekomo WHO chce wprowadzić NWO, a szczepionki mają być przymusowe i zabójcze, żeby zmniejszyć liczbę ludzi do 500 mln. Strach się bać!
Wyłącz WP i uratuj swój światopogląd już dziś

Ludzie się boją???? Haha, życie to nie The Sims. Sami sobie mogą rozkazywac a nie ludziom.
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 23:00   #39
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner Pokaż post

Ludzie się boją???? Haha, życie to nie The Sims. Sami sobie mogą rozkazywac a nie ludziom.
Muszę Cię zmartwić, ale w wielu przypadkach media mają większą 'władzę' niż politycy
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2009, 23:02   #40
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

a gdzie KRYZYS ??
hahah xD
dajcie spokój..
to jest tak samo pojebane jak atak orszabala w tibi
mam nadzieje ,że tibjo maniaki tu nie wchodzą i mnie nie zreportują za wulgaryzmy i obrażanie ich kultury
KrEmAs KAc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin 3