Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym > Forum Muzyczne

Notki

Forum Muzyczne Lubisz muzykę inną niż w Tibii? ;-)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-05-2010, 23:28   #361
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

semilirien, sorry, ale o czym ty pierdolisz? Jak znajdziesz tam gimnazjalistów to pogratuluje, a jeśli już... to obiecuje ci, że będą to ewidentni fanatycy również znający pogo. No i jaki gimnazjalista zapłaci ci 200/400 zł
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-05-2010, 23:35   #362
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

@semiliren
Bylem na 2 koncertach Metalliki, w Chorzowie i w Berlinie, ZDECYDOWANA wiekszosc publiki to byly osoby 20 i 30+. Mlodziezy tez bylo sporo oczywiscie, ale jednak miazdzaca wiekszosc stanowili starsi. No i co do tego ze nie bedzie sie duzo dzialo... Polska publika ma do siebie to, ze jest cholernie zywiolowa, wiec o to ze bedzie sie duzo dzialo nie masz sie co martwic Dla porownania - w Chorzowie nikt nie stal w miejscu, wszyscy szaleli, krzyczeli, spiewali, niewazne czy kobiety czy mezczyzni, czy mieli 13 czy 50 lat, cala plyta byla zaangazowana. Nie wiem jak trybuny w czasie koncertu, bo niektorzy narzekali ze w ich sektorach bylo troche niemrawo, ale fala ktora robili przed koncertem byla zajebista, wszyscy brali udzial. Dla porownania Berlin, koncert w O2 World w dniu premiery Death Magnetic. Na poczatku ludzie probowali zachecic trybuny do fali - wstalo kilka osob i koniec. W czasie koncertu Niemcy stali z zalozonymi rekami popijajac piwko i kiwali glowami w rytm muzyki, Polacy w charakterystycznych bialych koszulkach szaleli. Tak wiec, o publike nie masz sie co martwic Bedzie zajebista

A tak co do gimnazjalistow - z tego co zauwazylem, o ile juz sluchaja takiej muzyki, to raczej zeby byc tru sluchaja Slayera i Behemotha, a Metallike uwazaja za pizdowata

Tak dla pokazania jak wyglada polski koncert Metalliki - filmik z intro Ecstasy of Gold. http://www.youtube.com/watch?v=bC2IzbiblPs Kiedy zgasly swiatla po Long way to the top AC/DC caly stadion doslownie zagrzmial, ryk 60 tys ludzi byl ogluszajacy. No i sie zaczelo Ecstasy of Gold a pozniej Creeping Death. Jak reagowala publicznosc, widac doskonale na tym filmiku. Warto dodac, ze na poczatku Creepa na przodzie plyty ludzie tak zaczeli szalec, ze kilka tysiecy osob zaliczylo upadek, a osoby stojace troche dalej na kilka metrow w tyl odrzucilo I tak bylo przez caly koncert, nikt sie nie oszczedzal Przez wiekszosc czasu wrecz publika zagluszala Hetfielda. Ja sobie gardlo zdarlem juz na Creepie, ale jak wszyscy spiewalem przez bite 2 godziny Albo ogluszajacy spiew publiki na NEM http://www.youtube.com/watch?v=WCxZ-...os=xXWWabcLV_E
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long


Ostatnio edytowany przez Gtyk - 27-05-2010 o 01:00.
Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2010, 23:16   #363
Capality
Użytkownik Forum
 
Capality's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2006
Lokacja: Warszawa
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,350
Stan: Na Emeryturze
Świat: Calmera
Capality ma numer GG 16087821
Domyślny

stalem sobie na 10 pietrze i wszystko elegancko widzialem :d (mowa o AC/DC)

i moim zdaneim straszenie dretwy koncert, moze z daleka sie tak wydaje ale publika jakby siedziala i nic nie robila
__________________
NOTKA

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Ogorek-- Pokaż post
a od kiedy filmy są w .html?
Capality jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-05-2010, 23:30   #364
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

AC/DC w moje urodziny, lol. Szkoda, że ich w sumie nie słucham. I że nie mieszkam w Wawie.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-06-2010, 22:12   #365
cocojumbo
Użytkownik Forum
 
cocojumbo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2010

Posty: 117
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Capality Pokaż post
stalem sobie na 10 pietrze i wszystko elegancko widzialem :d (mowa o AC/DC)

i moim zdaneim straszenie dretwy koncert, moze z daleka sie tak wydaje ale publika jakby siedziala i nic nie robila
Bylem na AC/DC i po czesci moge sie z godzic z Twoimi slowami. Stalem niedaleko sceny i wiele osob swietnie sie bawilo, jednak co poniektorzy woleli isc na browara albo stac jak slup soli.

Jestem ciekawy, czy kupil ktos koszulke z koncertu za 100 zl?
__________________
Doktor Zło i coco jumbo -> niezwykła moc wywabiania plam nawet w niskiej temperaturze
cocojumbo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 21:00   #366
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Dzisiaj kupiłem bilet na Deep Purple we Wrocławiu. Jeszcze tylko bilet na Metal Hammera i jakoś sobie osłodzę życie bo nieobecności na AC/DC.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 23:04   #367
cocojumbo
Użytkownik Forum
 
cocojumbo's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2010

Posty: 117
Domyślny

A czy Deep Purple nie ma czasami grac jeszcze w Spodku? Bo doszly mnie takie sluchy
__________________
Doktor Zło i coco jumbo -> niezwykła moc wywabiania plam nawet w niskiej temperaturze
cocojumbo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-06-2010, 23:18   #368
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cocojumbo Pokaż post
A czy Deep Purple nie ma czasami grac jeszcze w Spodku? Bo doszly mnie takie sluchy
Rzeszów, Katowice i Wrocław.

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2010, 12:11   #369
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
@semiliren
Bylem na 2 koncertach Metalliki, w Chorzowie i w Berlinie, ZDECYDOWANA wiekszosc publiki to byly osoby 20 i 30+. Mlodziezy tez bylo sporo oczywiscie, ale jednak miazdzaca wiekszosc stanowili starsi. No i co do tego ze nie bedzie sie duzo dzialo... Polska publika ma do siebie to, ze jest cholernie zywiolowa, wiec o to ze bedzie sie duzo dzialo nie masz sie co martwic Dla porownania - w Chorzowie nikt nie stal w miejscu, wszyscy szaleli, krzyczeli, spiewali, niewazne czy kobiety czy mezczyzni, czy mieli 13 czy 50 lat, cala plyta byla zaangazowana. Nie wiem jak trybuny w czasie koncertu, bo niektorzy narzekali ze w ich sektorach bylo troche niemrawo, ale fala ktora robili przed koncertem byla zajebista, wszyscy brali udzial. Dla porownania Berlin, koncert w O2 World w dniu premiery Death Magnetic. Na poczatku ludzie probowali zachecic trybuny do fali - wstalo kilka osob i koniec. W czasie koncertu Niemcy stali z zalozonymi rekami popijajac piwko i kiwali glowami w rytm muzyki, Polacy w charakterystycznych bialych koszulkach szaleli. Tak wiec, o publike nie masz sie co martwic Bedzie zajebista

A tak co do gimnazjalistow - z tego co zauwazylem, o ile juz sluchaja takiej muzyki, to raczej zeby byc tru sluchaja Slayera i Behemotha, a Metallike uwazaja za pizdowata

Tak dla pokazania jak wyglada polski koncert Metalliki - filmik z intro Ecstasy of Gold. http://www.youtube.com/watch?v=bC2IzbiblPs Kiedy zgasly swiatla po Long way to the top AC/DC caly stadion doslownie zagrzmial, ryk 60 tys ludzi byl ogluszajacy. No i sie zaczelo Ecstasy of Gold a pozniej Creeping Death. Jak reagowala publicznosc, widac doskonale na tym filmiku. Warto dodac, ze na poczatku Creepa na przodzie plyty ludzie tak zaczeli szalec, ze kilka tysiecy osob zaliczylo upadek, a osoby stojace troche dalej na kilka metrow w tyl odrzucilo I tak bylo przez caly koncert, nikt sie nie oszczedzal Przez wiekszosc czasu wrecz publika zagluszala Hetfielda. Ja sobie gardlo zdarlem juz na Creepie, ale jak wszyscy spiewalem przez bite 2 godziny Albo ogluszajacy spiew publiki na NEM http://www.youtube.com/watch?v=WCxZ-...os=xXWWabcLV_E
Albo One (http://www.youtube.com/watch?v=eDcgC465YW4), też fajnie wyszło

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cocojumbo Pokaż post
Bylem na AC/DC i po czesci moge sie z godzic z Twoimi slowami. Stalem niedaleko sceny i wiele osob swietnie sie bawilo, jednak co poniektorzy woleli isc na browara albo stac jak slup soli.

Jestem ciekawy, czy kupil ktos koszulke z koncertu za 100 zl?
Ja tam na Sonisphere na 100% kupie koszulkę, nawet na 100 zł


@edit
A tak swoją drogą, to może nawet sobie razem na Soni piwo wypijemy xD
__________________

Ostatnio edytowany przez Juzefek - 06-06-2010 o 12:15.
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-06-2010, 14:27   #370
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Jedzie ktoś w tym roku na Rockofilie?;> Co prawda nie widzę żadnej wzmianki niej, ale z tego co znajomi mówili to sie odbędzie i w tym roku: P
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-06-2010, 10:45   #371
Maldoryz
Użytkownik Forum
 
Maldoryz's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Belchatow

Posty: 364
Stan: Początkujący
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Morgana
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Maldoryz ma numer GG 1329083
Domyślny

A ja za 10 godzin bede juz sobie sluchal orkiestry razem z Tankianem
Maldoryz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2010, 17:21   #372
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Unsound w Krakowie, będzie ktoś? FENOMENALNY lineup- Tim Hecker, Goblin, norweski Shining (ten od Blackjazzu i genialnego covera Crimsonów) oraz cała masa innych, jak najbardziej wartych zobaczenia na żywo artystów.
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2010, 11:20   #373
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Jutro startuje Seven Festival w Wegorzewie, graja m. in. Hunter, Vader no i gwiazda festiwalu czyli Sepultura. Ktos sie wybiera?
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2010, 17:42   #374
Mojżesz
Użytkownik Forum
 
Mojżesz's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 318
Stan: Niegrający
Świat: Astera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
Jutro startuje Seven Festival w Wegorzewie, graja m. in. Hunter, Vader no i gwiazda festiwalu czyli Sepultura. Ktos sie wybiera?
Sepultura dawno się skończyła, a Hunter i Vader grają co chwilę koncerty klubowe. xD Ja mam w planach Brutala, Metal Hammer i Gojirę w Stodole. No i w październiku gra Dimmu, też chętnie pojadę.
Mojżesz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2010, 21:16   #375
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mojżesz Pokaż post
No i w październiku gra Dimmu, też chętnie pojadę.
Łooo... Co, gdzie, kiedy? ;D

@edit
Ok, znalazłem... Bilety po 110 zł... Kurde, to pod koniec wakacji trzeba zacząć oszczędzać ;/
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 10-07-2010 o 21:18.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2010, 13:57   #376
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

http://www.metallica.trynet.pl/ - cholera wie czy to coś da, ale myślę, że wielu chciałoby kolejnego koncertu Metalliki(tym razem w Breslau na nowym stadionie), więc podpisywać.
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2010, 20:07   #377
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

http://gig-news.pl/2010/06/15/rebell...u-decapitated/
Wybiera się ktoś? Cena biletu niezbyt wygórowana. Ciekawy jestem jak daje radę Decapitated w nowym składzie.
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2010, 15:08   #378
orzel_cs
Użytkownik Forum
 
orzel_cs's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2010
Lokacja: Sanok
Wiek: 29
Wpisy bloga: 1

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 31+
Poziom mag.: 28
Domyślny

Ja sie wybieram na purpli w padzierzu do katowic, i na otwarciu stadionu we wroclawiu w 2011 ma byc metallica, no i tez sie wybiore, ale jak znowu beda bilety po 6 setek, jak w czerwcu (bylem, ale kurna drogo ; /) to podziekuje.
__________________
Wage the war on organized crime
Sneak attacks, repel down the rocks,
Behind the lines
Some people risk to employ me,
Some people live to destroy me
Either way they die...






HAIL METAL MILITIA!
orzel_cs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2010, 21:18   #379
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez orzel_cs Pokaż post
Ja sie wybieram na purpli w padzierzu do katowic, i na otwarciu stadionu we wroclawiu w 2011 ma byc metallica, no i tez sie wybiore, ale jak znowu beda bilety po 6 setek, jak w czerwcu (bylem, ale kurna drogo ; /) to podziekuje.
Co ty pierdolisz? Bilety na zwykla plyte byly po 200zl. Za 400 na GC i trybuny. za 600 zadnych nie bylo.

A po drugie - Metallica we Wroclawiu nie zagra. Byla taka inicjatywa na deathmagnetic.pl, zeby zorganizowac petycje do zarzadzajacych stadionem, zeby na otwarcie stadionu sprobowali sciagnac Metallike. Ale rzecznik zarzadcy stadionu dal jasno do zrozumienia, ze o Metallice nie ma mowy, bo wola sciagnac kogos kto trafia do szerszej grupy odbiorcow, niz osob sluchajacych ciezkiej muzyki. A i sama Metallica zapowiedziala, ze w przyszlym roku da jedynie kilka wielkich, specjalnych koncertow z okazji 30 lecia istnienia + ewentualnie jakies koncerty wielkiej czworki i robia sobie wakacje, na Polske nie ma co liczyc
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-09-2010, 14:42   #380
Lotress
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 09 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,222
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gtyk Pokaż post
A i sama Metallica zapowiedziala, ze w przyszlym roku da jedynie kilka wielkich, specjalnych koncertow z okazji 30 lecia istnienia + ewentualnie jakies koncerty wielkiej czworki i robia sobie wakacje, na Polske nie ma co liczyc
Uff, kamień spadł mi z serca!
Lotress jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:01.


Powered by vBulletin 3