Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-11-2007, 16:59   #201
x86rush
Użytkownik forum
 
x86rush's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 18
Domyślny

Brodol jak zwykle odgrywa "chgw" jak doświadczonego gracza a innych wyzywa od noobów. U niego to norma. Wiesz co Brodol ? Walnij sobie baranka głową o ścianę, zanim coś znowu napiszesz. Może pomoże. Rację ma LolnY bo na serio zaśmiecasz forum gównianymi postami. I obchodzi nas to, bo to nie jest miejsce na Twoje prywatne pogadanki z brozynem. Jak chcesz sobie z nim porozmawiać to do niego zadzwoń może ... Poza tym zainwestuj w słownik ortograficzny.

Ok wróćmy do głównego tematu tego wątku, czyli do wojny. Heat ostatnio pokazał swoją "klasę" zabijając z gównianego powodu Mikiego de'Sade. Szczerze mówiąc jesteście naprawdę żałośni. Super powód sobie wymyśliliście. "Padł bo jest kolegą Archera". Fajnie. Ja ostatnio stałem 5 kratek obok Gildarna ... też powinniście mnie zabić ? ... a co do samego Archera, to pieprzenie że was zdradził jest jednym słowem śmieszne. Po pierwsze nie wydaje mi się żeby wam przysięgał lojalność, a po drugie to nigdy go pod "banderą" heat'ów ani potn'ów nie widziałem. (a może się mylę ?)
Już serio mam dość takich "tfu" polaczków jak wy. Im szybciej się was uda pozbyć z pandy, tym lepiej.
x86rush jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-11-2007, 21:53   #202
ragafewee
Użytkownik Forum
 
ragafewee's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: Staszów
Wiek: 34

Posty: 401
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ungradia
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 124
Skille: 94
Poziom mag.: 20
ragafewee ma numer GG 3811569
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Ok wróćmy do głównego tematu tego wątku, czyli do wojny. Heat ostatnio pokazał swoją "klasę" zabijając z gównianego powodu Mikiego de'Sade. Szczerze mówiąc jesteście naprawdę żałośni. Super powód sobie wymyśliliście. "Padł bo jest kolegą Archera". Fajnie. Ja ostatnio stałem 5 kratek obok Gildarna ... też powinniście mnie zabić ? ... a co do samego Archera, to pieprzenie że was zdradził jest jednym słowem śmieszne. Po pierwsze nie wydaje mi się żeby wam przysięgał lojalność, a po drugie to nigdy go pod "banderą" heat'ów ani potn'ów nie widziałem. (a może się mylę ?)
Już serio mam dość takich "tfu" polaczków jak wy. Im szybciej się was uda pozbyć z pandy, tym lepiej.
Zobaczymy za kilka miesięcy jak Ci się będzie miło grało. Czego Aristocats moga bić naszych rl, a my ich nie?
__________________
-.-
Ukryty tekst:
;o
ragafewee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2007, 22:33   #203
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Brodol jak zwykle odgrywa "chgw" jak doświadczonego gracza a innych wyzywa od noobów. U niego to norma. Wiesz co Brodol ? Walnij sobie baranka głową o ścianę, zanim coś znowu napiszesz. Może pomoże. Rację ma LolnY bo na serio zaśmiecasz forum gównianymi postami. I obchodzi nas to, bo to nie jest miejsce na Twoje prywatne pogadanki z brozynem. Jak chcesz sobie z nim porozmawiać to do niego zadzwoń może ... Poza tym zainwestuj w słownik ortograficzny.

Ok wróćmy do głównego tematu tego wątku, czyli do wojny. Heat ostatnio pokazał swoją "klasę" zabijając z gównianego powodu Mikiego de'Sade. Szczerze mówiąc jesteście naprawdę żałośni. Super powód sobie wymyśliliście. "Padł bo jest kolegą Archera". Fajnie. Ja ostatnio stałem 5 kratek obok Gildarna ... też powinniście mnie zabić ? ... a co do samego Archera, to pieprzenie że was zdradził jest jednym słowem śmieszne. Po pierwsze nie wydaje mi się żeby wam przysięgał lojalność, a po drugie to nigdy go pod "banderą" heat'ów ani potn'ów nie widziałem. (a może się mylę ?)
Już serio mam dość takich "tfu" polaczków jak wy. Im szybciej się was uda pozbyć z pandy, tym lepiej.
Kogo chcesz nazwać doświadczonym graczem na pewno nie siebie, który sie ukrywa i mi tu pierdoli o ortografii "I obchodzi nas to" nas tzn ciebie chyba tylko?. A co ty gadasz o moich pogawędkach z brożynem lol synek jesteś zryty na maksa sam piszesz pierdoły. I zainwestuj w mozg.
__________________



Ostatnio edytowany przez Nadol - 11-11-2007 o 22:36. Powód: błąd
Nadol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-11-2007, 23:56   #204
x86rush
Użytkownik forum
 
x86rush's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 18
Domyślny

Wiesz co? bawią mnie tylko te twoje "riposty". Potrafisz tylko obrzucić kogoś obelgami, które nie są poparte żadnymi argumentami. Szczerze mówiąc mnie to nie dotyka. Gdyby tak było, to bym się martwił każdym jedenastolatkiem co do mnie bluzga pod depo. Dlatego stawiam cię na równi z nimi. Szczególnie zabawne dla mnie jest, jak widzę że synkiem mnie nazywasz. Niestety tak się składa że jestem znacznie! od ciebie starszy. Wygłupiłeś się tylko... panie nie-noobie "plxexura vita"

Ps. Jesteś Troll internetowy jakich mało. Jak ktoś ci zwraca uwagę że robisz coś nie tak, to potrafisz tylko sypać inwektywami.

Ostatnio edytowany przez x86rush - 12-11-2007 o 00:11.
x86rush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2007, 09:44   #205
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nadol Pokaż post
*** cie to boli, noobie
Swoja klase pokazales jak cie uwalili noob charami

jak to sie mówi Full Wypas Owned

bylo zawolac Smarka bo on lubi wbijac fragi na 30 lvl 'ach moze takich dwóch PRO dalo by sobie rade z kilkoma noobcharami
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2007, 18:47   #206
misgu_999
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 03 2007

Posty: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ragafewee Pokaż post
Zobaczymy za kilka miesięcy jak Ci się będzie miło grało. Czego Aristocats moga bić naszych rl, a my ich nie?
Popisuję się pod tym.Masz rację Raga.Prawdopodobnie dojdzie do czegoś takiego, że wytłuką h lvl z Polski(oczywiście mówię o Heat) bo przewaga swe nad nami jest miażdżąca. Zobaczycie wtedy co się będzie z wami dziać!
Wyj.*^@! was po kolei.


P.S Mam nadzieję, że się mylę z tym co wyżej napisałem oby nie doszło do tego.
misgu_999 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2007, 21:13   #207
Demioh
Użytkownik Forum
 
Demioh's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 185
Skille: 105/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Brodol jak zwykle odgrywa "chgw" jak doświadczonego gracza a innych wyzywa od noobów. U niego to norma. Wiesz co Brodol ? Walnij sobie baranka głową o ścianę, zanim coś znowu napiszesz. Może pomoże. Rację ma LolnY bo na serio zaśmiecasz forum gównianymi postami. I obchodzi nas to, bo to nie jest miejsce na Twoje prywatne pogadanki z brozynem. Jak chcesz sobie z nim porozmawiać to do niego zadzwoń może ... Poza tym zainwestuj w słownik ortograficzny.

Ok wróćmy do głównego tematu tego wątku, czyli do wojny. Heat ostatnio pokazał swoją "klasę" zabijając z gównianego powodu Mikiego de'Sade. Szczerze mówiąc jesteście naprawdę żałośni. Super powód sobie wymyśliliście. "Padł bo jest kolegą Archera". Fajnie. Ja ostatnio stałem 5 kratek obok Gildarna ... też powinniście mnie zabić ? ... a co do samego Archera, to pieprzenie że was zdradził jest jednym słowem śmieszne. Po pierwsze nie wydaje mi się żeby wam przysięgał lojalność, a po drugie to nigdy go pod "banderą" heat'ów ani potn'ów nie widziałem. (a może się mylę ?)
Już serio mam dość takich "tfu" polaczków jak wy. Im szybciej się was uda pozbyć z pandy, tym lepiej.

eh..jesteś żałosny.. niechce się powtarzać po raz 100x ale cfaniaczku byś napisał kim jesteś, a nie ukrywasz się, kocham takich jak ty, włazisz w zadek swe, mówisz jacy my jesteśmy źli,a jacy to swe są cudowni, a sam na temat wojny itd. wiesz tyle co gość z Tenebry. Wybacz mi ale Mike de'sade padł bo jego kumpel doszedł bez powodu do wojny. Archer ze zwykłej przyzwoitość powinien zostać Neutral.Gdyby nie paru ludzi od nas z gildi chłopak na 72 lvl skończył by już kariere,ale że zaczą trząchać galotami że go znowu zabiją to postanowił sobie wymyśleć powód że mamy go zamiar zabić i doszedł do wojny. nie spamuj jak nic nie wiesz. a jak chcesz wylizać swoim "kumplom" swe tyłeczek to nie tutaj bo nie rozumieją polskiego, no chyba że im tłumaczysz na priv jaki jesteś maczo-sraczo i jak ty mądry jesteś.
Demioh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2007, 22:13   #208
x86rush
Użytkownik forum
 
x86rush's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 18
Domyślny

Zacznijmy od poprawienia dziecka neo :
1. "nie chce" pisze się oddzielnie
2. nie pisze się "cfaniaczku" tylko "cwaniaczku"
3. tak samo nie "gildi" tylko "gildii"
4. pisze się "zaczął" zamiast "zaczą"
5. zamiast "wymyśleć" powinieneś napisać "wymyślić" bo taka jest poprawna wersja.

Dysortografia, dysleksja czy jakieś inne dysmózgowie ?

Ok. Nawiązując do tego co napisałeś to nie mam obowiązku ci się przedstawiać, toteż się nie ukrywam. Mój lvl nie jest na tyle znaczący, żeby być istotną postacią tej wojny. Nie włażę w zadek nikomu, ani wam ani aristocatsom. Nie mam takiej potrzeby. Gdybyś czytał ten wątek od początku to zauważyłbyś, że wcale ich nie popieram. Co do Archera, to niby czemu miałby pozostać neutralny ? Dlatego że niby polakami jesteście i powinien się patriotyzmem kierować, czy może masz lepszy powód ? Szczerze mówiąc mi to giertychowskim patriotyzmem śmierdzi. Dostaliście w dupę na Furorze i myślicie że uda wam się Pandorią zawładnąć. Populizm w grze internetowej ? Dla mnie to jest żałosne.

Ps. żałosny to ty masz nickname.
x86rush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2007, 23:39   #209
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Zacznijmy od poprawienia dziecka neo :
1. "nie chce" pisze się oddzielnie
2. nie pisze się "cfaniaczku" tylko "cwaniaczku"
3. tak samo nie "gildi" tylko "gildii"
4. pisze się "zaczął" zamiast "zaczą"
5. zamiast "wymyśleć" powinieneś napisać "wymyślić" bo taka jest poprawna wersja.

Dysortografia, dysleksja czy jakieś inne dysmózgowie ?

Ok. Nawiązując do tego co napisałeś to nie mam obowiązku ci się przedstawiać, toteż się nie ukrywam. Mój lvl nie jest na tyle znaczący, żeby być istotną postacią tej wojny. Nie włażę w zadek nikomu, ani wam ani aristocatsom. Nie mam takiej potrzeby. Gdybyś czytał ten wątek od początku to zauważyłbyś, że wcale ich nie popieram. Co do Archera, to niby czemu miałby pozostać neutralny ? Dlatego że niby polakami jesteście i powinien się patriotyzmem kierować, czy może masz lepszy powód ? Szczerze mówiąc mi to giertychowskim patriotyzmem śmierdzi. Dostaliście w dupę na Furorze i myślicie że uda wam się Pandorią zawładnąć. Populizm w grze internetowej ? Dla mnie to jest żałosne.

Ps. żałosny to ty masz nickname.

Napisałeś ze jestes odemnie starszy i huj mnie to obchodzi mozesz by c kurwa nawet o 20 lat myslisz ze jestes starszy i mozesz wszystko jesteś gównem "puki nie ruszasz to nie jebie", specjalnie bede pisal z błendami i bendziuesz sie głowil psie i mnie poprawiał jak pizdeczka ktora robi przy gazetach i innych fuchach edytujace bledy a co do mojego deda jebie mnie co myslisz, i tak zajebie ich pokolej juz 3 ubilem a czas am zeby zabic reszte ~~8ppl bo do heat nic niemam.

ps. plz x86rush popraw moje blendy bo ja ni umiem gildia pisac ! a co do nicka zbigniewa(nie bronie go ani nic) pochwal sie swoim nickiem -.-


x86srusz spoko koles jest starszy i zjadl wszystkie rozumy -.- pozdro pało
__________________



Ostatnio edytowany przez Nadol - 12-11-2007 o 23:47. Powód: chcialem cos dodać
Nadol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2007, 01:07   #210
Etun
Użytkownik Forum
 
Etun's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Etun Gali
Profesja: Elite Knight
Gildia: Proceder
Świat: Pandoria
Poziom: 174
Skille: 98/96
Poziom mag.: 8
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demioh Pokaż post
eh..jesteś żałosny.. niechce się powtarzać po raz 100x ale cfaniaczku byś napisał kim jesteś, a nie ukrywasz się, kocham takich jak ty, włazisz w zadek swe, mówisz jacy my jesteśmy źli,a jacy to swe są cudowni, a sam na temat wojny itd. wiesz tyle co gość z Tenebry. Wybacz mi ale Mike de'sade padł bo jego kumpel doszedł bez powodu do wojny. Archer ze zwykłej przyzwoitość powinien zostać Neutral.Gdyby nie paru ludzi od nas z gildi chłopak na 72 lvl skończył by już kariere,ale że zaczą trząchać galotami że go znowu zabiją to postanowił sobie wymyśleć powód że mamy go zamiar zabić i doszedł do wojny. nie spamuj jak nic nie wiesz. a jak chcesz wylizać swoim "kumplom" swe tyłeczek to nie tutaj bo nie rozumieją polskiego, no chyba że im tłumaczysz na priv jaki jesteś maczo-sraczo i jak ty mądry jesteś.

Po pierwsze uważam że ogromną głupotą było zabicie Mikiego ponieważ na taką kolej rzeczy nie zasłuzył , nie zrobił nic takiego dla was byście mogli go zabić.

Po drugie Archer chciał zostać neutralny jak długo tylko możliwe , nie wtrącał się w wojnę , lecz pewnego razu zarzuciliście mu że bił członków Heat na battle co jest nieprawdą.
Jeżeli chodzi o bycie neutralnym , pan Algon Darin z dosyć dużą ilością wulgarnych słów namawiał nas do dojścia do wojny na siłe.
Jeśli chodzi o Archera nie dziwię sie że doszedł to wiadomo że każdy z nas woli kogoś "stukać" niż być "stukanym".


Nie sądzę żeby przygoda Archera na pandorii zakończyła się na 72 lvlu ponieważ jest utalentowanym graczem potrafiacym zrobić swoje.Od tamtej pory udało mu się nabić 118 lvl i życzę mu jeszcze wielu poziomów.

Źle wydaje wam się że szukamy pretekstu by dołączyć do Aristocats + Bellator , robicie rzeczy które powiększają liczbę wrogów.Z drugiej strony wydaje mi się że pojedynczy gracz nie jest w stanie dużo przesądzić , więc jedna osobą w tą lub w tamtą nie ma wielkiego znaczenia.


Mimo wszystko życzę wam powodzenia w wojnie "Heat"
Wciąż pamiętamy o tym że mamy u was w dalszym ciągu kolegów z którymi przeżyliśmy kawałek na pandorii.
__________________
/Konrad.



[RP]Arman Bloodhand/Marco: Is Zirkov female or 13 years old?
[MS]Etun Xali/Konrad: Haha why do you ask?
[RP]Arman Bloodhand/Marco: Lol, his voice is sexy
[MS]Etun Xali/Konrad: Damn, are you a pedophile?
[RP]Arman Bloodhand/Marco: Xd, but Zirkov really turns me on
Etun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2007, 13:20   #211
x86rush
Użytkownik forum
 
x86rush's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2007

Posty: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nadol Pokaż post

Napisałeś ze jestes odemnie starszy i huj mnie to obchodzi mozesz by c kurwa nawet o 20 lat myslisz ze jestes starszy i mozesz wszystko jesteś gównem "puki nie ruszasz to nie jebie", specjalnie bede pisal z błendami i bendziuesz sie głowil psie i mnie poprawiał jak pizdeczka ktora robi przy gazetach i innych fuchach edytujace bledy a co do mojego deda jebie mnie co myslisz, i tak zajebie ich pokolej juz 3 ubilem a czas am zeby zabic reszte ~~8ppl bo do heat nic niemam.

ps. plz x86rush popraw moje blendy bo ja ni umiem gildia pisac ! a co do nicka zbigniewa(nie bronie go ani nic) pochwal sie swoim nickiem -.-


x86srusz spoko koles jest starszy i zjadl wszystkie rozumy -.- pozdro pało
Ciekawa postawa: "na złość matce nasram sobie w majtki". Wydaje mi się że nie mam co polemizować z ripostą na tak żenującym poziomie. Potwierdziłeś tylko moje słowa, że trollem internetowym jesteś... i możesz sobie mnie bluzgać ile wlezie, na mnie i tak to wrażenia nie robi.

Co do Etuna, to się zgadzam w 100%. Heat sobie sprzymierzeńców takim postępowaniem nie robi. Powiedziałbym że przynosi to wręcz odwrotny skutek.

Ostatnio edytowany przez x86rush - 13-11-2007 o 13:21.
x86rush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2007, 22:59   #212
Demioh
Użytkownik Forum
 
Demioh's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 185
Skille: 105/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Zacznijmy od poprawienia dziecka neo :
1. "nie chce" pisze się oddzielnie
2. nie pisze się "cfaniaczku" tylko "cwaniaczku"
3. tak samo nie "gildi" tylko "gildii"
4. pisze się "zaczął" zamiast "zaczą"
5. zamiast "wymyśleć" powinieneś napisać "wymyślić" bo taka jest poprawna wersja.

Dysortografia, dysleksja czy jakieś inne dysmózgowie ?

Ok. Nawiązując do tego co napisałeś to nie mam obowiązku ci się przedstawiać, toteż się nie ukrywam. Mój lvl nie jest na tyle znaczący, żeby być istotną postacią tej wojny. Nie włażę w zadek nikomu, ani wam ani aristocatsom. Nie mam takiej potrzeby. Gdybyś czytał ten wątek od początku to zauważyłbyś, że wcale ich nie popieram. Co do Archera, to niby czemu miałby pozostać neutralny ? Dlatego że niby polakami jesteście i powinien się patriotyzmem kierować, czy może masz lepszy powód ? Szczerze mówiąc mi to giertychowskim patriotyzmem śmierdzi. Dostaliście w dupę na Furorze i myślicie że uda wam się Pandorią zawładnąć. Populizm w grze internetowej ? Dla mnie to jest żałosne.

Ps. żałosny to ty masz nickname.
po pierwsze nie jestem na języku polskim,i to nie jest mój głowny cel na tym forum czy robić błedy czy nie.
po drugie nie będe się tłumaczył takiemu ćwierćinteligentowi czy mam dyslekcje czy nie. (odwołuje sie do słowa "cfaniaczek" )
po trzecie, ludzie którzy nic nie mają ciekawego do powiedzenia czepiają się niuansów, i ty to właśnie robisz.
po czwarte naucz się czytać ze zrozumieniem, nie napisałem żeby wszedł do wojny tylko napisałem o przyzwoitości.

@etun
Archer by skończył gre ponieważ Drotter i paczka nie dała mu życ dopiero po interwencji Liinka itd. zaczą spokojnie grać.A prawda jest to że szukacie pretekstu do dojścia Ario~, po za tym niewiem czemu ale przez takie twoje gadanie na Priv , prowadzi do afektacji i to zaczyna irytować ludzi, którzy nie mają żadnych podłych planów wobec siebie.

Ostatnio edytowany przez Demioh - 13-11-2007 o 23:01.
Demioh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2007, 23:11   #213
Nadol
Użytkownik Forum
 
Nadol's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: ████ice

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Brodol
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
Poziom: 999
Skille: █
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Ciekawa postawa: "na złość matce nasram sobie w majtki". Wydaje mi się że nie mam co polemizować z ripostą na tak żenującym poziomie. Potwierdziłeś tylko moje słowa, że trollem internetowym jesteś... i możesz sobie mnie bluzgać ile wlezie, na mnie i tak to wrażenia nie robi.

Co do Etuna, to się zgadzam w 100%. Heat sobie sprzymierzeńców takim postępowaniem nie robi. Powiedziałbym że przynosi to wręcz odwrotny skutek.
a ty moszesz mnie poprawiac bende sie czierzył! i lubie twoje inteligentne wypowiedzi
__________________


Nadol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2007, 04:53   #214
Kakis
Użytkownik forum
 
Kakis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2007
Lokacja: Londyn
Wiek: 38

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Imrae
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pandoria
Poziom: 105
Domyślny

Maly offtopic.

Etun widziales film ktory nakrecil sep kiedy zabbilismy archera?

No tam blysnal talentem.
Kakis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2007, 09:15   #215
Etun
Użytkownik Forum
 
Etun's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 128
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Etun Gali
Profesja: Elite Knight
Gildia: Proceder
Świat: Pandoria
Poziom: 174
Skille: 98/96
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kakis Pokaż post
Maly offtopic.

Etun widziales film ktory nakrecil sep kiedy zabbilismy archera?

No tam blysnal talentem.


Niestety nie widziałem , nie uhał się bo wiedział że i tak padnie.
Miał aol więc po co miał marnować więcej?
__________________
/Konrad.



[RP]Arman Bloodhand/Marco: Is Zirkov female or 13 years old?
[MS]Etun Xali/Konrad: Haha why do you ask?
[RP]Arman Bloodhand/Marco: Lol, his voice is sexy
[MS]Etun Xali/Konrad: Damn, are you a pedophile?
[RP]Arman Bloodhand/Marco: Xd, but Zirkov really turns me on
Etun jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 19:16   #216
ragafewee
Użytkownik Forum
 
ragafewee's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: Staszów
Wiek: 34

Posty: 401
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ungradia
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 124
Skille: 94
Poziom mag.: 20
ragafewee ma numer GG 3811569
Domyślny

Adrian/Nilostan Powraca
__________________
-.-
Ukryty tekst:
;o
ragafewee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-12-2007, 22:59   #217
Wicheer
Użytkownik Forum
 
Wicheer's Avatar
 
Data dołączenia: 14 11 2006

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez x86rush Pokaż post
Zacznijmy od poprawienia dziecka neo :
1. "nie chce" pisze się oddzielnie
2. nie pisze się "cfaniaczku" tylko "cwaniaczku"
3. tak samo nie "gildi" tylko "gildii"
4. pisze się "zaczął" zamiast "zaczą"
5. zamiast "wymyśleć" powinieneś napisać "wymyślić" bo taka jest poprawna wersja.

Dysortografia, dysleksja czy jakieś inne dysmózgowie ?

Ok. Nawiązując do tego co napisałeś to nie mam obowiązku ci się przedstawiać, toteż się nie ukrywam. Mój lvl nie jest na tyle znaczący, żeby być istotną postacią tej wojny. Nie włażę w zadek nikomu, ani wam ani aristocatsom. Nie mam takiej potrzeby. Gdybyś czytał ten wątek od początku to zauważyłbyś, że wcale ich nie popieram. Co do Archera, to niby czemu miałby pozostać neutralny ? Dlatego że niby polakami jesteście i powinien się patriotyzmem kierować, czy może masz lepszy powód ? Szczerze mówiąc mi to giertychowskim patriotyzmem śmierdzi. Dostaliście w dupę na Furorze i myślicie że uda wam się Pandorią zawładnąć. Populizm w grze internetowej ? Dla mnie to jest żałosne.

Ps. żałosny to ty masz nickname.
Co ty wogole pierdolisz ****u ? Vinerus dobrze mowie ? Zastanowiles sie chociaz nad tym co piszesz ? Wlasnie udowodniles ze gowno wiesz o wojnie a tym bardziej o Pandorii. W Heat mielismy nie wiecej niz 7 ludzi z Furory, a Zbychu na pewno nie byl jedna z nich. Nie zachowujesz sie jak kompletny idiota, wiec zycie powinno cie juz czegos nauczyc - Jesli czegos nie jestes pewien, poprostu to przemilcz a nie pierdol bezsensu.
Wicheer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2008, 19:12   #218
BUNIEK_PSK
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2007
Lokacja: Pieńsk
Wiek: 35

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Poziom: 121
Domyślny

Heat dopierdolcietym sweJestem z wami xD
__________________
Buniek
BUNIEK_PSK jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2008, 01:56   #219
Demioh
Użytkownik Forum
 
Demioh's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2007

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pandoria/Furora
Poziom: 185
Skille: 105/75
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BUNIEK_PSK Pokaż post
Heat dopierdolcietym sweJestem z wami xD
_/ HAIL
Demioh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2008, 22:53   #220
Martinesz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: EASTSIDERS
Wiek: 33

Posty: 409
Stan: Zbanowany
Imię: Zbigniew~
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 140
Poziom mag.: 72
Domyślny

zbyszek ogarniaczu Ty moj :*

pozdro od Shymana x)
__________________
)
Martinesz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:03.


Powered by vBulletin 3