Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-03-2008, 21:45   #321
Kubq
Użytkownik Forum
 
Kubq's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2007
Lokacja: Cze100chowa

Posty: 382
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pan Majda
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 8
Poziom mag.: 30
Domyślny

* Greaster.
* 15.
* Dobry.
* Tylko angielski na poziomie dobrym.
* Html (słabo).
* Około 4-5 lat, ponad 5h dziennie.
* Greaster - 111 ed.
* Nie mam większego doświadczenia
* Forum około roku, tibia.pl przegladam dość często od zawsze.
* Najchętniej taktyki, dojście w różne miejsca, questy.
* Mam dużo czasu na grę, chętnie pomogę
Yours,
Greaster.
__________________
Reggae 4ever.
Kubq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-03-2008, 21:55   #322
Maxxonek
Użytkownik Forum
 
Maxxonek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2005
Lokacja: Sulechów
Wiek: 35

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Imię: Maxxonek
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Świat: Iridia
Maxxonek ma numer GG 1093327
Domyślny

* Twój nick.
Maxxonek
* Twój wiek.
19
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Niezmiennie poziom zaawansowany.
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki - bardzo podstawowo ;-)
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Bawiłem się kiedyś w htmlu z całkiem przyzwoitym skutkiem.
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Gram z przerwami od kwietnia 2004 roku. A ile czasu poświęcam na grę? Hm...to zależy od formy ;-)
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Maxxonek - 122.
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Stworzyłem kilka stron internetowych, ale to raczej nie były wielkie projekty. Głównie dla potrzeb własnych.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Około 2. lat.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Myślę, że odnalazłbym się we wszystkim, choć różnie to bywa. Zależy na co będzie popyt ;-)
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jak już mówiłem, gram w Tibię od 4. lat. Jak to mówią - nie z jednego pieca chleb jadłem ;-) Trochę pozwiedzałem, powalczyłem z różnymi potworami, zrobiłem większość znanych questów. Co więcej, posiadam status Tutora, co niejako potwierdza moje zdobyte doświadczenie. Choć mam świadomość, że namnożyło się ostatnio osób z wyżej wymienioną pozycją.
__________________
Always in my memory.
Doom Brigade.
Summer '05.
Maxxonek jest offline  
stary 03-03-2008, 23:53   #323
bartek10
Użytkownik Forum
 
bartek10's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Czeczenia.

Posty: 200
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera RoX
Poziom: 45
Skille: 20/23
Poziom mag.: 44
Domyślny

Mój nick?
Bartek cari
Twój wiek?
16 lat.
Na jakim poziomie znasz język angielski?
Średni.
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Rosyjski stopień słaby uczę sie dopiero pół roku.
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
Nie ale szybko się uczę.
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Różnie.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
[CHAR]bartek cari[/CHAR]
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Nie mam.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Od roku.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)?
Itemy mam wiele pomysłów,mapy i potwory.
Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Ponieważ mam wiele pomysłów co do gry i mogę sie przydać.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian93ns Pokaż post
Siemka wczoraj nabiłem 20 lev. na rooku i troche już mi się nie chciało grać ale poszłem sobie jeszcze na Mino Hell.Gdy tam wpadłem ujrzałem Apprentice Sheng na początku byłem zszokowany ale na szczęście miałem przy sobie BP potion fluidów. fluidów. I chwile to trwało ale powaliłem na ziemię Apprentice Sheng lot jaki z niego wyleciał to:wand that has energy i minotaur leather. Gram na świecie Nova.
bartek10 jest offline  
stary 04-03-2008, 03:34   #324
Grimp
Użytkownik Forum
 
Grimp's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Świat: Na emeryturze
Domyślny

* Grimp
* Mam 19 lat
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Upper inter
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Niemiecki w stopniu komunikatywnym
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
C++, html, php - w stopniu umożliwiającym kreatywne tworzenie stron internetowych, tzn poziom wyższy.
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
Nie znam dokładnej daty, ale jak zacząłem grać to nie było rooka. Jednak wtedy grałem sporadycznie, tak naprawdę z pełnym zaangażowaniem to około 5-6 lat, a dziennie gram około 4h
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać?
Maranoe- 151 EK na Furorze
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Szereg layoutów do zastosowań prywatnych, lecz także były projekty komercyjne. Jestem współtwórcą powstającego właśnie komiksu internetowego "Hoo-Marr" (na dniach mają zostać uploadowane odcinki testowe), współpraca z pewną krakowską firmą reklamową w zakresie projektowania banerów reklamowych.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Praktycznie od początku mojej przygody z Tibią, ale tak regularnie od 5 lat.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Ze względu na moje doświadczenie myślę iż mógłbym pomóc w praktycznie każdej kategorii, lecz nie ukrywam ich chciałbym zajmować się głównie ciekawostkami związanymi z grą, newsami, artykułami, wywiadami, a nie suchymi faktami które od pewnego czasu rzadko się zmieniają, moim ulubionym zajęciem jest rozmowa z kolegami i wyszukiwanie jakiś nowości, co również łączy się praktycznie z każdym aspektem gry.
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Bo chce dorównać Gangrelowi i Shinjix z którymi grałem razem na Selenie , a tak naprawdę od pierwszego kontaktu z forum osoby moderatorów jawiły się dla mnie jako źródła wiedzy o grze i przez długi okres czasu uznawałem ich za wzorzec gracza, chciałbym z Nimi współpracować i sprawdzić się podczas rzetelnej pracy w serwisie odwiedzanym dziennie przez tysiące użytkowników, a moim celem bylo by usłyszenie kiedyś na forum miłych słów na temat mojej pracy.

Grimp.
__________________
.....jak zaczynasz grać w Tibie to określ czy chcesz byc najlepszy czy słaby innej opcji nie ma...

Ostatnio edytowany przez Grimp - 04-03-2008 o 03:44.
Grimp jest offline  
stary 04-03-2008, 09:25   #325
karzel333
Użytkownik Forum
 
karzel333's Avatar
 
Data dołączenia: 14 05 2005
Lokacja: Slask
Wiek: 34

Posty: 38
Imię: Ertiw Faze
Profesja: Sorcerer
Świat: iridia
Poziom: 40
Poziom mag.: 37
karzel333 ma numer GG 6383816
LOL

Ned~~
17 lat
zaawansowanym
nie znam innych jezykow niz angielski
znam programowanie w stopniu podstawowym
w tibie gram 3 lata i tyg
40h45m
moj najlepszy char to 100 lvl
Mam podstawową wiedze w tworzeniu ston internetowych
Użytkownikiem tibia.pl jestem z 2 lata
Z checia pomagalbym w opisach potworkach i taktykach walki z nimi
karzel333 jest offline  
stary 04-03-2008, 13:08   #326
Pieczarmistrz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Elbląg

Posty: 75
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

  • Twój nick.
    Pieczarmistrz
  • Twój wiek.
    21
  • Na jakim poziomie znasz j. angielski?
    Zaawansowany
  • Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
    Nieznam
  • Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
    Raczej niezbyt rewelacyjnie, mimo ze pracuje poniekad w branzy informatycznej, jendak przyswajanie mi tego typu informacji idzie mi łatwo
  • Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
    4 lata. Obecnie mniej czasu na gre - tygodniowo kolo 10h - czasami po pracy niechce sie grac, raczej posurfowac na necie.
  • Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
    [CHAR]Shyn Thon[/CHAR] 86 RP
  • Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
    Nie.
  • Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
    Data dołączenia: 12 08 2004
  • W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
    Myślę że taktyka i info o potworach a także o przedmiotach, wiąże sie to z moim stylem gry.
  • Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
    Bo jestem osoba kompetentna, ktora duzo moze wniesc dobrego, a takze mam zapal i checi do wsparcia tworzenia strony, ktorych to brakuje czesci ludzi ktore zostaja supporterami (wiadomo z poprzednich konkursow)...
Pieczarmistrz jest offline  
stary 04-03-2008, 13:31   #327
Patanouv
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 07 2007

Posty: 8
Domyślny

*Twój nick.
-Paannou
*Twój wiek.
-16
*Na jakim poziomie znasz j. angielski?
-Zaawansowany
*Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
-Niemiecki-słabo
*Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
-html ale słabo
*Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
-5~ h dziennie a ogólnie ponad 3,5 roku
*Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
-Patannou 68 RP (kiedyś był 60 ms lecz sprzedany i zrookowany)
*Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
-Nie
*Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
-od kiedy gram w tbi
*W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
-co sie da
*Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?-moge poświęcać na zbieranie info naprawdę dużo czasu

Ostatnio edytowany przez Patanouv - 04-03-2008 o 13:34. Powód: .
Patanouv jest offline  
stary 04-03-2008, 14:28   #328
Atta Sorcerer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ja

*Łukasz Krzyżański

*15 Lat

*Jezyk Angielski Znam srednio

*ucze sie 5 lat Niemieckiego

*Znam Html

*W tibie gram 6 Lat

*Czasu dziennie przy tibi Spedzam 1-2h tygodniowo 14-16h

*103 Elite Knight (Lord Of Skeleton) Sprzedany Obecnie (Wojcio-Knight) 50 knight i (Daf Knight) 49 Royal Paladin

*Mam Moje dokonania to miedzy innymi: www.crazyparkour.republika.pl

* uzytkownikiem Tibia.pl Jestem Okolo 2 lat

*Pomagac moglbym przy Questach, taktykach i potworach

* Uwazam ze powinniscie mnie przyjac poniewaz jestem jaki jestem lubie to co robie i uwazam ze robie to najlepiej jak potrafie
 
stary 04-03-2008, 15:32   #329
K0nki
Użytkownik Forum
 
K0nki's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006
Lokacja: Otwock

Posty: 191
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Konki Ryc
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 100
Domyślny

Konki
17 (i pół )
J.angielski mam w szkole, kiedyś chodziłem na kurs.
Niemieckiego ucze się 7lat rosyjskiego uczyłem się 5lat
Html mam dobrze opanowany robiłem kiedyś strony internetowe. Php słabiej ale mniej wiecej rozumiem.
W tibie gram od około 5 lat z duzymi przerwami. Dziennie gram w miare mozliwosci ponad 3h w weekendy gdy mam czas po 10 czasami.
Moją najlepszą postacią był Konki ryc (89EK Refugia) niestety aktualnie jest zrokowana przez hackera ale jej level moge potwierdzić.
Stronami internetowymi bardzo duzo się interesuje miałem swoją na temat seri gier Tony Hawk. Pomagałem w robieniu stron na temat gry GTA (moje artykuły można znaleźć na Oficjalnej stronie o GTA)
Użytkownikiem Tibia.pl jestem od kilku lat.. sądze że ponad 3 ale nie pamietam dokładnie.
Mógłbym pomóc na temat potworów i taktyk.
Sądze ze powinniście mnie przyjąć ponieważ mam doświadczenie związane z Tibią i z tworzeniem stron internetowych i lubie pomagac w tworzeniu stron internetowych
nie jestem jakimś wielkim maniakiem z tibi ale duzo o niej wiem i lubie wiecej sie dowiadywać, wyszukiwać informacje sądze ze moje doświadczenie jest naprawde spore.

Pozdrawiam, Konki
__________________
My best block?
Demon at 44lvl
Demon.rec
Best Solo
Demon at 58lvl
Filmik

Best SS From Tibia!http://img441.imageshack.us/my.php?i...omtibiauj6.jpg

Ostatnio edytowany przez K0nki - 04-03-2008 o 15:42. Powód: :P
K0nki jest offline  
stary 04-03-2008, 15:42   #330
Zdybek
Użytkownik forum
 
Zdybek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2007

Posty: 6
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zdybek
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 110
Skille: 90/90
Poziom mag.: 8
Domyślny Zgłoszenie :)

Twój nick.
-Zdybek
Twój wiek.
-16 lat
Na jakim poziomie znasz j. angielski?
-Zawansowany, 10/10 (9 rok nauki) ;]
Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
-Niemiecki - podstawtwy
Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
-Szybko się ucze ^^
Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
-Gram od 1.5 roku, około 5h dziennie, w weekendy okolo 7.
Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
-Nick: Zdybek ,100lvl
Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Strona klasy.
Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
-Od początku mojej kariery z Tibią, za co wam dziękuję.
W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
-Najlepiej sprawdziłbym się w dziedzinach: Potwory (również ich loot), Taktyki, Poradniki, Przedmioty, lecz w każdej dziedzinie bym się sprawdził.
Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
- Jestem poważnym i doświadczonym graczem, do wszystkiego doszedłem sam. Lubię pomagać (obecnie jestem w trakcie pisania profesjonalnego poradnika dla Rycerza, od Rookgardu, aż po wysokie lvle [uwzględniający wszystkie aspekty gry] ). Chciałbym podzielić się wiedzą zdobytą na przestrzeni lat z innymi graczami. Doskonale znam zasady Tibi, oraz stosuję sie do nich. Pomagam wszystkim graczom, nie zważając na jego poziom. Myślę, ze sprawdziłbym się w tej funkcji. Pozdrawiam.
Zdybek jest offline  
stary 04-03-2008, 15:49   #331
Oloslaw
Użytkownik forum
 
Oloslaw's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2007
Lokacja: Ad'dendriel

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 18
Skille: 70/70
Poziom mag.: 4
Oloslaw ma numer GG 6268767
Cool

Oloslaw
16
Słado
nie
Php : dobry Html bardzo dobry c++ dobry a pozatym ide teraz do technikum na wydzial informatyki z kierunkiem webmaster zarzadzanie stronami
jakiś rok tylko ze skakalem po postaciech xD
27 lvl Lord Emperor
Mam duze doswiadczenie w pisaniu stron napisalme taki strony jak www.udf.com.pl albo www.polecznajomemu.pl (pytania pisac na PW)
Jakis rok czasu
Nie wiem jak sie da moge robic np: Grafike na stronie albo byc webmasterem
Powinniscie mnie wybrac bo po pierwsze dobrze znam jezyk html i php moge robic formularze i inne przydatne zeczy na stronie. A po drugie macie moje próbki mozliwosci (www.udf.com.pl albo www.polecznajomemu.pl)

Ostatnio edytowany przez Oloslaw - 04-03-2008 o 15:52.
Oloslaw jest offline  
stary 04-03-2008, 15:53   #332
dark_romano
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2007

Posty: 50
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 72
Skille: loading
Poziom mag.: 6
dark_romano ma numer GG 4711321
Domyślny

- dark_romano
- rocznikowo 17
- z angielskiego jestem na poziomie FC/CAE jestem w klasie z maturą międzynarodową
- dodatkowo niemiecki i francuski(podstawy- pisanie i czytanie)
- html- na tyle ze strone zrobie. podobnie z php
- nie gram strasznie duzo, ponieewaz mam szkole ale tak z 1-2h dziennie w tygodniu, a w weekend- to zalezy
- Rzeznik Master of Dragons 29lvl (teraz nie gram na tej postaci..tak dla wyjasnienia..)
- strona szkoly, klasy
- uzytkownikiem na forum nie jestem za aktywnym, ale obserwowalem co sie dzieje tutaj i widze, ze wszytsko ladnie pracuje.
- mysle,ze najlepiej w mapach, ewentualnie w loot z potworow
- uwazam, ze jestem odpowiedzialny, mam dobre kwalifikacje, nie jestem osoba ktora bez tibi nie moze zyc. to na tyle

pozdrawiam
^^

Ostatnio edytowany przez dark_romano - 11-03-2008 o 15:55.
dark_romano jest offline  
stary 04-03-2008, 16:57   #333
jacor_16
Użytkownik Forum
 
jacor_16's Avatar
 
Data dołączenia: 26 03 2006

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

* Twój nick.
jacor_16 ( na tym forum), aMcIu
* Twój wiek.
16 (rocznikowo)
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
Slaby (jak bylem w szwecji to sie dogadywalem z ludzmi)
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
Ucze sie niemieckiego ale jedynie znam z 20 slowek i 0 graatyki
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
C++(ucze sie podstaw), html (srednio)
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
W tibie gram od 3-4 lat, 0-12 (ale przewaznie po 4-5h, teraz w ogole nic biore sie za nauke)
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
Amciu the Knight - 88 ek
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
Jak potzrebujecie layouta to jestem do dyspozycji (moge go odrazu pociac i przerobic kod html zeby byly tla(jak ktos robil w photoshopie layouty to wie o co kaman))
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
z 3 lata
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
w kazdej moge pomagac
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem odpowiedzialny, umiem sie przyznawac do bledu (nie zwalam winny na innych)umiem pracowac w zespole.
jacor_16 jest offline  
stary 04-03-2008, 21:46   #334
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

1. BaxCrow
2. 16, w maju 17
3. Dobry, nawet bardzo dobry
4. Angielski - bardzo dobry, Niemiecki - denny , Francuski - słabo
5. Html, PhP dosyć dobrze.
6. W Tibie gram od kwietnia 2004 roku, czyli 4 lata. Na Tibie w tym okresie poświęcam mało czasu z braku czasu oraz laggów. Na forum siedzę często i dosyć długo.
7. Moja postać ma 71 poziom, jej nick to Weldius. Miałem także parę słabszych w tym 61. W Tibii jestem Tutorem.
8. Często bawię się w robienie stron internetowych, nigdy co prawda nie brałem udziały w jakimś dużym projekcie, ale bardzo chciałbym w końcu zacząć.
9. Na Tibia.pl jestem od roku 2005, ale konto założyłem w 2006.
10. Lubię bawić się w szukanie nowych taktyk na moby, aby były jak najbardziej optymalne, więc w tej kategorii na pewno. Często także jeśli pozwala mi na to mój poziom zwiedzam różne zakamarki świata.
11. Nie będę tutaj pisał jaki to ja nie jestem, to wy wybieracie, ale mam pewien pomysł na "rozluźnienie" forum przez tematy typu "Czy dam radę zabić takiego monstera na XXX lvlu", jeśli uda mi się przedostać do grona Supporterów Tibia.pl na pewno postaram się wykonywać moje obowiązki dobrze i dokładnie.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.

Ostatnio edytowany przez BaxCrow - 04-03-2008 o 21:58.
BaxCrow jest offline  
stary 04-03-2008, 21:54   #335
Buhaj997
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 01 2008
Lokacja: Lubin

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Eternia
Poziom: 44
Skille: 76/46
Poziom mag.: 12
Domyślny Rivon Elvenry

1.Twój nick:
Rivon Elvenry

2.Twój wiek:
17 lat

3.Na jakim poziomie znasz j. angielski:
dobrym

4.Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę:
w tibie gram już 1,5 roku. Dziennie poświęcam od 0,5h do 5h.

5.Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW):
46 Rivon Elvenry lecz zmieniłem serwer jednakże jestem jego posiadaczem. Obecnie gram na 20 lvl Grux aus Lubin.

6.Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
Uczyłem się grać na serwisie tibia.pl ;]

7.W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
Chciałbym pomagać w Mapach i Taktykach(głównie mógłbym doradzać jak uciekać przed hlvl charami które nas atakują)

8.Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie:
Bo mam już niezły staż i trochę znam tereny tibijskie zaczynając od troli w ab dla 8 lvlowych graczy kończąc na Tombach w ank lub piratach na nargor. Osobiście z 55 ek i 27 ed nawet obaliłem demca.
Buhaj997 jest offline  
stary 05-03-2008, 01:18   #336
Moskit
Guest
 

Posty: n/a
Evul

1. Moskit

2. 21 Lat

3. j.ang na poziomie zaawansowanym

4. j.niemiecki w stopniu podstawowym, zaczynam hiszpanski

5. podstawy .php i .html'a. ale z innymi programami nie powinno byc większego problemu

6. w tibie gram już ok 8 lat i poświęcam jej cały swój wolny czas ( a rożnie z nim bywa)

7. 117 lvl -> Sir Haxel

8. Tworzyłem strone szkolną z liceum, różne fora (np. Forum Fify 2007, GTA Multi Player czy forum Gildiowe)

9. może na forum sie nie udzielam, lecz jestem na bieżąco, czytam forum.

10. Myśle że nadam się do wszystkiego po troszeczku.

11. Jestem doświadczonym i poważnym graczem, wiem co to "tibijskie życie", chciałbym pomóc w rozwoju tibia.pl a co za tym idzie całej tibi, mam wiele pomyslów które uważam szłoby wdrążyc w życie.

Ostatnio edytowany przez Moskit - 05-03-2008 o 01:19.
 
stary 05-03-2008, 09:54   #337
Farla
Użytkownik Forum
 
Farla's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006
Lokacja: Zmc

Posty: 179
Gildia: Chaotic
Domyślny

1. Azel Shoon/Farla the first.
2. 17 lat.
3. Zaawansowany.
4. J. niemiecki podstawowy.
5. Nie znam języków programowania.
6. Gram od 2 lat i gram średnio 2h dziennie.
7. Obecnie 52- Azel Shoon.
8. Tworzyłem strony internetowe w gimnazjum i różne fora.
9. Jestem użytkownikiem tibia.pl od ponad 2 lat
10. Wszystkie w dużym stopniu.
11. Myślę że mógłbym pomóc w wielu rzeczach np. zwiedzanie nowych terenów itp. Staram się nie wywyższać. Jestem skłonny do pomocy o ile będę znał na nią odpowiedź. Myślę także ze mogę pomóc w rozrastaniu się Tibia.pl
Farla jest offline  
stary 07-03-2008, 12:01   #338
Armeks
Użytkownik forum
 
Armeks's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 34

Posty: 4
Domyślny

Witam.

-Armeks.
-19 lat (skoncze w maju).
-dobrym.
-ucze sie Niemieckiego ale niestety slabo go rozumiem
-Tak, HTML w stopniu dobrym i bede znal wiecej jak dostane sie na studja informatyczne.
-Od 5 lat, jestem online codzienie na pare godzin.
-Aktualna postac ma prawie 112 lvl (Palladin De'Morte).
-Tworzylem strone swojej sieci z pomoca kolegi, nie robilem wiekszych projektow.
-Od "Data dołączenia: 02-04-2005"
-Chcialbym pomagac w:
-potwory
-questy
-Chcialbym pomoc jak najwiekszej grupie ludzi nauczyc sie czegos nowego oraz poznac swoje mozliwosci. Jestem w stanie poswiecic duza ilosc czasu dla mojej pracy.


Pozdrawiam:
Armeks.

Ostatnio edytowany przez Armeks - 07-03-2008 o 12:07.
Armeks jest offline  
stary 08-03-2008, 01:59   #339
Mattrixo123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 109
Imię: Mattrixo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 143
Poziom mag.: 75
Domyślny

* Twój nick.
- Mattrixo123.
* Twój wiek.
- 17.
* Na jakim poziomie znasz j. angielski?
- Bardzo dobrym.
* Czy znasz inne języki obce i w jakim stopniu?
- Język Niemiecki,poziom podstawowy.
* Czy znasz jakieś języki programowania (C++, html, php, vb, etc)? Jeśli tak, to jakie i w jakim stopniu?
- Bardzo dobrze html.
* Od jak dawna grasz w tibie i ile czasu dziennie/tygodniowo poświęcasz na grę?
- W Tibie gram od 5 lat.Dziennie poświęcam około 3-6 godzin.W weekendy troszke wiecęj,zależy od nauki.
* Jaki level ma Twoja najlepsza postać? (wymagany nick - jeżeli nie chcesz go zdradzać publicznie - wyślij mi w PW)
- Mattrixo 124,ale spadł na 121 ;p (wojna^^)
* Czy masz jakieś doświadczenie w tworzeniu stron internetowych? Czy tworzyłeś/pomagałeś tworzyć jakieś większe projekty? Jeśli tak, to jakie?
- Większych niestety nie.Twożyłem strony dla własnych potrzeb.
* Jak długo jesteś użytkownikiem tibia.pl ?
- Od 3 lat.
* W jakich dziedzinach chciałbyś pomagać? (np. mapy, potwory, taktyki, etc.)
- Mapy,taktyki.Znalazło by się pare dziedzin których nie ma jeszcze na tibia.pl,a chętnie bym je stworzył i poprowadził.
* Dlaczego powinnismy przyjąć właśnie Ciebie?
- Dość typowe pytanie.Powinniście przyjąć właśnie mnie,ponieważ mam bardzo dużą wiedzę na temat Tibi i sprawach obracających się wokół niej,a to chyba jest najważniejsze.Jednocześnie mógł bym nabyć nowe doświadczenia i rozwijać dalej swoją pasję

Pozdrawiam //Mattrixo

Ostatnio edytowany przez Mattrixo123 - 09-03-2008 o 22:56.
Mattrixo123 jest offline  
stary 08-03-2008, 08:26   #340
ragafewee
Użytkownik Forum
 
ragafewee's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2004
Lokacja: Staszów
Wiek: 34

Posty: 401
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Ungradia
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sorrow
Świat: Pandoria
Poziom: 124
Skille: 94
Poziom mag.: 20
ragafewee ma numer GG 3811569
Domyślny

1. ragafewee
2. 18
3. Dobrym
4. Niemiecki w stopniu podstawowym
5. Html dobrze.
6. Gram od 4 lat, Dziennie przynajmniej 1-4 godziny
7. Ungradia - 100rp
8. Nie wiem czy ktoś pamięta stronę rmvbcenter.pl z filmami w formacie rmvb , forum phpbb by przemo z wieloma modyfikacjami, wiele razy przenoszone na inne hostingi. Byłem tam administratorem hostu, bazy danych oraz forum,
9. Nie jestem w stanie powiedzieć ale raczej ponad 2 lata.
10. Wszystko oprócz taktyk.
11. Ponieważ jestem już starym graczem, posiadam wiele wiedzy na temat Tibii.
__________________
-.-
Ukryty tekst:
;o
ragafewee jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:27.


Powered by vBulletin 3