Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 12-09-2004, 10:55   #1
Spown
Użytkownik Forum
 
Spown's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Azura :)
Wiek: 35

Posty: 54
Evul WoW

Wstawiajcie tutaj swoje opinie na temat World of Warcraft. Co sie stanie z tibią po wyjsciu WoW ile osub sie przeniesie na WoW itd.
__________________
I Love :

Quake 1

World of Warcraft
Spown jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-09-2004, 23:06   #2
Resthin
Użytkownik Forum
 
Resthin's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2004
Lokacja: 3City
Wiek: 35

Posty: 198
Domyślny

Jesli chodzi o WoW-a to mialem przyjemnosc grac w niego niecaly tydzien . Ogulnie gre mozna nazwac z udana ( choc jest to beta ) , ale bylo duzo bledow i to dosc znaczacych np :
Skille, Umiejetnosci i Talenty wogule czegos takiego nie bylo( poza paroma wyjatkami) jedynie szamani, magowie, i jeszcze pare klas posatci mialy znaczace umiejetnosci , a byly to nisko poziomowe czary na lv 8 mozna bylo zakupic 2 lv danego czaru .(bodajze na 22 lv 3 lv czaru ale niekotrym osoba udalo sie zdobyc tak wysoki lv). wiec takie klasy jak no worrior/hunter/rouge/palladyn mogly liczyc jedynei na walke bronmi a bez umiejetnosci walczyli tak samo jak np szaman z jakas bronia. Jedynie test servery nalezaly do ciekawych poniewaz zaczynalismy od lv 10 /20 z 10 zlotymi monetami na zakupy ( a bylo to bardzooooooooo duzo ) i wtedy zaczynaly sie walki.
Horda Vs Aliance. i to bylo cos krasnoludzi/gnomy/ludzie/elfy najezdzajacy miasto orcow( oczywiscie nie bezbronne ) a bronily go taureni/trolle/orci/undedzi.to chyba wszystko jak uda mi sie znales screny to moze zamiescze
__________________
Nie mam potrzeby zbyt wiele wiedzieć
Nie mam potrzeby wiedzieć zbyt wiele
Gdy wszystko skonczy się jak myślałem
Wsyp mnie do morza z tąd przyjechałem
Resthin jest offline  
stary 18-09-2004, 21:49   #3
Avager Niebieski
Zbanowany
 
Avager Niebieski's Avatar
 
Data dołączenia: 05 09 2004
Lokacja: Opole.
Wiek: 34

Posty: 218
Avager Niebieski ma numer GG 1611291
Domyślny

Eeeee tam .... Wow ma być płatne więc o wiele bardziej opłacalne będzie granie w Guild Wars (www.guildwars.com) gierka ma kosztować 49.99$ w sklepie ale za to miesięcznie ma być 100% DARMO !!!! (gre robili ci co odstąpili od "teamu" Blizzarda o ile sie niemyle). Grafika jest tam naprawde bardzo dobra , potworki super zrobione, ZUPEŁNIE NOWY SYSTEM QUESTÓW (nigdy niebędą w tym samym miejscu ... to znaczy się neibędzie questów tak jak w tibii że są ciągle w jednej "pozycji" , tam będą losowo generowane) , Niebędzie spotów (respów. potworków tak jak w tibii), znaczy się że będą one się też pojawiac losowo (no w zależności od otoczenia), jak sama nazwa gry mówi będą tam wojny Guldii o ... otóż to jest coś nowego o Terytorium !!!

Wogule Wow daje ocene o połowe mniejszą od Guild Wars (czytałem komentarze na temat tych dwóch gier ... wynika według mnie że GW będzie lepsze) . No chociaż w GW jest troche mało profesji (Ranger, Warrior, Necromancer, Mesmer, Monk i Elementalist ... więcej niż w tibii ) Czarów jest dość dużo !!! (chociaż na stronie oficjalnej jest BARDZO mało pokazanych) . Ranger (łucznik którym se zostane ) będzie mógł mieć swoje zwierzątko !!! Nekromanta będzie mógł przyzwać umarlych z piekielnych odchłani, Wojownik jak sama nazwa wskazuje będzie wlaczył w ręcz poteżnymi broniami, Monk ... o ile sie niemyle będzie to ktoś w typie Druida ... , Mesmer będzie to ktoś w miedzy Sorckiem a Druidem ... , Elementalist będzie się posługiwać żywiołami (na stronie są podane czary ognia).

Pozatym niedługo (pod koniec października chyba ) ma sie ukazać kolejny beta test .
Avager Niebieski jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:14.


Powered by vBulletin 3