Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-06-2007, 16:33   #1161
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ciekawe jaki bedzie piatkowy(ostatni) Update teaser

Jak to mowia : najlepsze zostawiamy na koniec =]
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-06-2007, 18:11   #1162
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez --Cienius-- Pokaż post
Ciekawe jaki bedzie piatkowy(ostatni) Update teaser

Jak to mowia : najlepsze zostawiamy na koniec =]

Napiszą, że to był dowcip
Natorin jest offline  
stary 14-06-2007, 18:33   #1163
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

ta i ze tibie sprzedali i bedzie 3d
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 14-06-2007, 18:58   #1164
Dagins
Użytkownik Forum
 
Dagins's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006

Posty: 182
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Send a message via Skype™ to Dagins
Domyślny

Nienawidzę CIPów(ek). Przecierz każda CIP(ka) ma swoją willę i jeszcze dokładają sobie kasy jak jakieś świnie(niemieckie). Niepotrzebne skreśl.
Dagins jest offline  
stary 14-06-2007, 19:06   #1165
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Musisz sie wyzywac bo cie nie stac na pacc?

Co bys zrobil za free jako polak ?
NIC
ty myslisz ze ci sie zywnie wszystko nalezy bo zyjesz -.-


idz trollu
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 14-06-2007, 20:07   #1166
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dagins Pokaż post
Nienawidzę CIPów(ek). Przecierz każda CIP(ka) ma swoją willę i jeszcze dokładają sobie kasy jak jakieś świnie(niemieckie). Niepotrzebne skreśl.
Z II Listu Pawła Apostoła do Tesaloniczan: "Jeśli kto nie chce robić, niech też nie je".
Ale Ty, drogie, "polactwem" upośledzone dziecko wiesz lepiej, prawda? Ty wiesz, że Tobie należy się wszystko na świecie, bo urodziłeś się, istniejesz i zanieczyszczasz wokół siebie powietrze. Za to fakt, że ktoś pracuje i chce mieć z tego pieniądze jest dla Ciebie obrazą przyzwoitości, wręcz przestępstwem...
Jeśli mogę Ci coś doradzić to postaraj się, wybierając dla siebie w przyszłości bieliznę, kupować możliwie najbardziej obcisłe slipy. Jeśli uda Ci się znacząco zmniejszyć szansę rozrodu to może przyczynisz się do wzrostu narodowej średniej IQ.
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 14-06-2007 o 20:08.
mazgier jest offline  
stary 14-06-2007, 20:10   #1167
Candi
Użytkownik Forum
 
Candi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

I wiesz co?! Jesteś wielkim debilem!
Stworzyli tibię i teraz czerpią z tego korzyści. Niech mają nawet 100 willi, a ja mogę im tylko zazdrościć pomysłu. Musieli włożyć dużo pracy w stworzenie tej gry. Udało im się na tym zarobić i niech zarabiają dalej. Cieszcie się, że pacc nie drożeje tylko trzyma się na tym samym poziomie. Jeśli nie stać Cię na niego to nie kupuj. Ja narazie nie potrzebuję do gry moim paladynem więc kupię za jakiś czas dopiero...
Candi jest offline  
stary 14-06-2007, 20:19   #1168
Dee_Jay_Bufer
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 05 2007

Posty: 6
Imię: Xenpall
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 18
Skille: 49/32
Poziom mag.: 6
Domyślny ;p

no tak... noto dobra tylko ja sie teraz bede niezle wachał bo ja niemoge sie zdecydowac mam 24 lev sorca 23lev knighta skile 59/57 no i pala 14 lev skile 38/niewiem. Noi niewiem czym mam grać a musze wkońcu coś wybrać jak mi sie ban skończy
Dee_Jay_Bufer jest offline  
stary 14-06-2007, 20:34   #1169
GothicMaster
Użytkownik Forum
 
GothicMaster's Avatar
 
Data dołączenia: 12 05 2007

Posty: 107
Domyślny x

@up
Na twoim lv nie odczujesz wielkiej roznicy po update. Zawsze mozesz wybrac troche pozniej.
__________________
Za dużo mówimy o zmianie świata, a za mało świat zmieniamy.
GothicMaster jest offline  
stary 14-06-2007, 20:52   #1170
mcasek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Candi Pokaż post
I wiesz co?! Jesteś wielkim debilem!
Stworzyli tibię i teraz czerpią z tego korzyści. Niech mają nawet 100 willi, a ja mogę im tylko zazdrościć pomysłu. Musieli włożyć dużo pracy w stworzenie tej gry. Udało im się na tym zarobić i niech zarabiają dalej. Cieszcie się, że pacc nie drożeje tylko trzyma się na tym samym poziomie. Jeśli nie stać Cię na niego to nie kupuj. Ja narazie nie potrzebuję do gry moim paladynem więc kupię za jakiś czas dopiero...
Jestem za ja nawet dołożyłbym im po 200 willi i po 100000000cc
 
stary 14-06-2007, 22:02   #1171
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Candi Pokaż post
I wiesz co?! Jesteś wielkim debilem!
Stworzyli tibię i teraz czerpią z tego korzyści. Niech mają nawet 100 willi, a ja mogę im tylko zazdrościć pomysłu. Musieli włożyć dużo pracy w stworzenie tej gry. Udało im się na tym zarobić i niech zarabiają dalej. Cieszcie się, że pacc nie drożeje tylko trzyma się na tym samym poziomie. Jeśli nie stać Cię na niego to nie kupuj. Ja narazie nie potrzebuję do gry moim paladynem więc kupię za jakiś czas dopiero...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mcasek Pokaż post
Jestem za ja nawet dołożyłbym im po 200 willi i po 100000000cc

tak zgadzam sie. wymyślili gre i mają pełne prawa czerpać kożyści w dodatku koszt serva to kilka tys zl., gra się ciągle rozwija

Kogoś nie stać?... bo moim zdaniem 1,- za dzień pacca to bardzo mało <widziałem otsy gdzie pacca kupuje sie sms'em za ok 8 zl na tydzien> to więcej niż na rl tibi... aczkolwiek sądzę, ze powinni wprowadzić pacca jeszcze na 30 dni np za 40 zl. to już nooby 0 wymówki by miały


Btw kiedyś miałem fajną fotke na której była siedziba Cip Softu a przed nią stała zajebista limuzyna Poszukam ją to wrzucę ale sądzę, że zaginęła wraz z jakimś formatem.

Ostatnio edytowany przez Natorin - 14-06-2007 o 22:04.
Natorin jest offline  
stary 15-06-2007, 01:57   #1172
squach
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

kuzwa ;//
od tego jest MAG zeby walil z czarow i run wiecej niz jakis knajt i paladyn :// ludzie... To jest jego profesja i on ma wiecej walic..
Do dupy bardzo :/
dajcie jeszcze knightowi sd i bedzie full wypas;///

PS. napiszczie wszyscy do Cipsoft z sugestiami co do tego update..
-----
porownajcie jakie obrazenia dostaje MAG a jakie knajt ://
mag 3 razy takie jak knajt
to jest dyskryminowanie graczy z profesja MAG
jaki knajt ma capp ;////
chujowo bedzie..

ja gram magiem
 
stary 15-06-2007, 08:24   #1173
Wux
Użytkownik Forum
 
Wux's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 63
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez squach Pokaż post
kuzwa ;//
od tego jest MAG zeby walil z czarow i run wiecej niz jakis knajt i paladyn :// ludzie... To jest jego profesja i on ma wiecej walic..
Do dupy bardzo :/
dajcie jeszcze knightowi sd i bedzie full wypas;///

PS. napiszczie wszyscy do Cipsoft z sugestiami co do tego update..
-----
porownajcie jakie obrazenia dostaje MAG a jakie knajt ://
mag 3 razy takie jak knajt
to jest dyskryminowanie graczy z profesja MAG
jaki knajt ma capp ;////
chujowo bedzie..

ja gram magiem
2005 ulepszenie magów i druidów
2007 uleprzenie knightów i paladynów

tak trudno zrozumieć? nie możesz zrozumieć że magowie są zbyt dobrzy i za szybko expią w porównaniu do knightów. To jest paranoja żeby 60 knight musiał uciekać przed 40 Sorcererem.
Wux jest offline  
stary 15-06-2007, 09:17   #1174
katja of isil
Użytkownik forum
 
katja of isil's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2006

Posty: 21
Profesja: Elder Druid
Gildia: White Army
Świat: Refugia
Poziom: 78
Poziom mag.: 62
Domyślny dobicie postaci magicznych

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez squach Pokaż post
kuzwa ;//
od tego jest MAG zeby walil z czarow i run wiecej niz jakis knajt i paladyn :// ludzie... To jest jego profesja i on ma wiecej walic..
Do dupy bardzo :/
dajcie jeszcze knightowi sd i bedzie full wypas;///

PS. napiszczie wszyscy do Cipsoft z sugestiami co do tego update..
-----
porownajcie jakie obrazenia dostaje MAG a jakie knajt ://
mag 3 razy takie jak knajt
to jest dyskryminowanie graczy z profesja MAG
jaki knajt ma capp ;////
chujowo bedzie..

ja gram magiem





Zgadzam się w 100%
na test serwerze nasz refugijski MS +200 lvl walil z visa 212 , gdy ja druidem na 76 lvl do 180 około teraz przed up date ,wielu z h lvl ms da sobie spokoj z Tibia albo z postacia magiczna , tylko wtedy jestem ciekawa , kto wyczysci djina czy inna banute
Nikt nie pomysli ile manasów musi mieć magiczny żeby mana shield wytrzymał jakikolwiek mocniejszy atak przez dłuższy czas , a jak się kończy mana shield to często schodzi po 1-2 hitach .
katja of isil jest offline  
stary 15-06-2007, 09:26   #1175
szymcio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2005

Posty: 51
Domyślny

Pacc na 30 dni fajnie ale by było około 2 razy większe zaludnienie na pacc arena! A na światach non pvp to by była katasrtrofa bo i tak już jest dużo nóóbków
szymcio jest offline  
stary 15-06-2007, 10:43   #1176
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
ja pierdole co za frajer z Ciebie, jezeli 60 knight Twoim zdaniem ucieka przed 40 ms to kurwa jestes pizda i tyle.

update zjebali i tyle. Tibia teraz bedzie nie sprawiedliwa , knight ma za duzo hp, potworki go wogole nie leja z lapy, i bedzie expil jak pojebany a sorc?
zal.pl...dajmy sobie spokoj 160 lvl bedzie na*******al kurwa za 250 z sd? prosze was kurwa zastanowcie sie...zreszta zawsze bylo - knight -bloker, postac ktora da sie botowac, isc na pole, isc spac a i tak zadko ktos Ci cos mogl zrobic. palek- trudny do ubicia , na wysokim lvl przejebany char , duzo hp a dodatkowo moze jeszcze z sd zajebac MAGI- to one mialy byc postrachem , zreszta KURWA KTO KOMU KAZAL NAJTA BRAC? NIKT.
JEBAC CIP ;' ]
Weź ty się dziecko uspokój (wnioskuję że jesteś dzieckiem po twoim sposobie wyrażania uczuć), kto ci kazał grać w tibię? Jesteś standardowym noobem, który płacze, bo nie będzie evul mastachem... Mag nadal będzie najpotężniejszy, tylko trochę słabszy. Jestem pewien że grasz od Tibii 7.6 kiedy wprowadzono różdżki, bo wtedy mag stał się najprostszą prof i dlatego nim grasz, tak? Bo łatwiej. A nie możesz znieść tego, że ktoś może być lepszy (lepszy od poprzedniej wersji samego siebie, nie od ciebie), krew cię zalewa że Cip nie przejmuje się wami, noobkami, które płaczą że magia będzie słabsza, a na cholerę w ogóle płaczesz skoro nawet nie miałeś tego 70 levela?! Idź sobie zrób pallka czy kinę, bo będzie łatwiej, ale zobaczysz ile knight czy pall godzin spędzi na treningu, żeby chociaż trafić w potworka a ty z tym twoim visem latasz i napier**asz jak opętany i jeszcze płacze, bo mf za drogie, najlepiej żeby kosztowały 1 gp i dawały full manę a visy miały min. atak 1000hp co nie?

Uff wyrzuciłem to z siebie bo normalnie nie mogłem ;]
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<

Ostatnio edytowany przez Kejmilo - 15-06-2007 o 10:44.
Kejmilo jest offline  
stary 15-06-2007, 11:34   #1177
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez katja of isil Pokaż post
Zgadzam się w 100%
na test serwerze nasz refugijski MS +200 lvl walil z visa 212 , gdy ja druidem na 76 lvl do 180 około teraz przed up date ,wielu z h lvl ms da sobie spokoj z Tibia albo z postacia magiczna , tylko wtedy jestem ciekawa , kto wyczysci djina czy inna banute
Nikt nie pomysli ile manasów musi mieć magiczny żeby mana shield wytrzymał jakikolwiek mocniejszy atak przez dłuższy czas , a jak się kończy mana shield to często schodzi po 1-2 hitach .
I dobrze
Teraz mag bedzie okolo 3 razy mocniejszy od knighta kosztem 3 razy slabszej obrony.
Do tej pory byl 10 razy mocniejszy kosztem 3 razy slabszej obrony - i gdzie tu sprawiedliwosc?
Tibia musi wrocic do starych czasow gdy mag czy drut bez kina z reguly mogli zapomniec o powazniejszych solo huntach.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 15-06-2007 o 11:36.
mago jest offline  
stary 15-06-2007, 12:57   #1178
Tomorro(Sarloon madex)
Użytkownik Forum
 
Tomorro(Sarloon madex)'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 82+
Skille: 87
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
I dobrze
Teraz mag bedzie okolo 3 razy mocniejszy od knighta kosztem 3 razy slabszej obrony.
Do tej pory byl 10 razy mocniejszy kosztem 3 razy slabszej obrony - i gdzie tu sprawiedliwosc?
Tibia musi wrocic do starych czasow gdy mag czy drut bez kina z reguly mogli zapomniec o powazniejszych solo huntach.
A co z uhaniem sie przez palka i najta?:>
Ja swoim marnym 72 rpczem uhne sie moze max do 300 -.- '
130 palek na test servie uhal sie do 500.
A co ma powiedziec najt?
Uh za 100 na 70 lv?
Omg
Tomorro(Sarloon madex) jest offline  
stary 15-06-2007, 13:11   #1179
beznick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2006

Posty: 55
Domyślny

@up wyraznie wszedzie pisza ze zmiany dotycza TYLKO RUN I CZAROW OFENSYWNYCH
beznick jest offline  
stary 15-06-2007, 13:11   #1180
Kejmilo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Wiek: 32

Posty: 307
Stan: Niegrający
Domyślny

@2up: czytanie ze zrozumieniem się kłania -.-
__________________
Podpis? Nie mam pomysłu ;<
Kejmilo jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:14.


Powered by vBulletin 3