Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-06-2007, 01:11   #1201
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 32

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Tak sobie czytam tego newsa... i chyba po 2 latach przerwy wróce do tibi z uśmiechem na twarzy Czekałem na taki update od daaawna, wreszcie tibia bedzie normalnym klimatycznym RPG. Chodzi mi tu głównie o wymagania levelowe dla broni, bo wg mnie to jest nienormalne, że 8 lvl może nosić w ręce najpotężniejszą broń w grze(gorzej niż wpisanie kodów). To samo powinni zastosować dla zbroi, np. Plate armor req. 15 lvl, gra stałaby się o wiele ciekawsza. 60 nowych broni - to jest chyba najlepsze Tibia pod względem broni jest obecnie bardzo biedna. Grając w inne mmorpg'i można zauważyć, że broń zmienia się przynajmniej 30 razy, a nie tak jak w tibi - fire sword, bright sword, giant sword, magic sword - po prostu zajebiście ciekawie. Wciąż nie podoba mi się fakt, że obrażenia będą zależały tylko od skilla. To jest bezsensu, że 50 lvl może walić tak samo jak 300 lvl - pod warunkiem, że mają takiego samego skilla. IMO taki Eternal Oblivion powinien walić po 2000-3000 z lepszej broni. Gdy ktoś gra w gre ok. 3 lata to chyba musi być widoczna różnica pomiędzy nim a low lvlem. Inna rzecz jaką powinni zmienić to taka, że rycerze nie powinni móc używać żadnych run, przecież to jest rycerz a nie mag, wogóle po co mu magic level. Do leczenia się niech używa różnego rodzaju potionów czy pigułek, ale żeby walił z hmm ? Żenada. Zróżnicowanie pomiędzy magiem a druidem wynosi nie więcej niż 10%... Druid powinien mieć dodane przynajmniej 10 nowych rodzajów użytecznych run czy czarów spontanicznych typu usunięcie burn'a, poisonu, różne buffy np. +do arma na 1 min. albo +20% speed increase, w końcu to jest profesja która ma wspomagać drużynę... Pewnie wielu z was skrytykuje tego posta, ale w dupie was mam, takie jest moje zdanie. Jakby Cipsoft zmienił jeszcze pare rzeczy to na 100% bym wrócił do tej póki co niedorobionej gry
__________________
Rinnaroc jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-06-2007, 08:13   #1202
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rinnaroc Pokaż post
Pewnie wielu z was skrytykuje tego posta, ale w dupie was mam, takie jest moje zdanie.
Nawet ciekawy post, aż chciałoby się podyskutować. Szkoda tylko, że autor jest zwykłym chamem...
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 17-06-2007, 09:04   #1203
Tomorro(Sarloon madex)
Użytkownik Forum
 
Tomorro(Sarloon madex)'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aurea
Poziom: 82+
Skille: 87
Poziom mag.: 18
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Natorin Pokaż post
2x Noob. Jeśli nie przeczytaliście newsa to po hu* sie wypowiadacie...?
Zaśmiecacie temat debilnymi postami... Jak chcecie to nowy temat możecie założyć...

Brak mi słów po prostu ,,Esencja Debilizmu''
Nie przeszadzaj...
Newsa przeczytałem ale nie dokładnie.
Każdy sie może pomylic?Nie?:>
Tomorro(Sarloon madex) jest offline  
stary 17-06-2007, 09:10   #1204
Shor'tugal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 288
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rinnaroc Pokaż post
Tak sobie czytam tego newsa... i chyba po 2 latach przerwy wróce do tibi z uśmiechem na twarzy Czekałem na taki update od daaawna, wreszcie tibia bedzie normalnym klimatycznym RPG. Chodzi mi tu głównie o wymagania levelowe dla broni, bo wg mnie to jest nienormalne, że 8 lvl może nosić w ręce najpotężniejszą broń w grze(gorzej niż wpisanie kodów). To samo powinni zastosować dla zbroi, np. Plate armor req. 15 lvl, gra stałaby się o wiele ciekawsza. 60 nowych broni - to jest chyba najlepsze Tibia pod względem broni jest obecnie bardzo biedna. Grając w inne mmorpg'i można zauważyć, że broń zmienia się przynajmniej 30 razy, a nie tak jak w tibi - fire sword, bright sword, giant sword, magic sword - po prostu zajebiście ciekawie. Wciąż nie podoba mi się fakt, że obrażenia będą zależały tylko od skilla. To jest bezsensu, że 50 lvl może walić tak samo jak 300 lvl - pod warunkiem, że mają takiego samego skilla. IMO taki Eternal Oblivion powinien walić po 2000-3000 z lepszej broni. Gdy ktoś gra w gre ok. 3 lata to chyba musi być widoczna różnica pomiędzy nim a low lvlem. Inna rzecz jaką powinni zmienić to taka, że rycerze nie powinni móc używać żadnych run, przecież to jest rycerz a nie mag, wogóle po co mu magic level. Do leczenia się niech używa różnego rodzaju potionów czy pigułek, ale żeby walił z hmm ? Żenada. Zróżnicowanie pomiędzy magiem a druidem wynosi nie więcej niż 10%... Druid powinien mieć dodane przynajmniej 10 nowych rodzajów użytecznych run czy czarów spontanicznych typu usunięcie burn'a, poisonu, różne buffy np. +do arma na 1 min. albo +20% speed increase, w końcu to jest profesja która ma wspomagać drużynę... Pewnie wielu z was skrytykuje tego posta, ale w dupie was mam, takie jest moje zdanie. Jakby Cipsoft zmienił jeszcze pare rzeczy to na 100% bym wrócił do tej póki co niedorobionej gry

I znow czytanie ze zrozumienem.. Cipsoft juz napisał, że W JEDNYM UPDATE WSZYSTKIEGO NIE ZROBIĄ
__________________
BEST SOLO:
.
Shor'tugal jest offline  
stary 17-06-2007, 09:21   #1205
Dekcio
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Czemu Sorcerzy mogli walic z sd 600+?!?! a Palladyni/knight niemieli nic do gadania?!?! To teraz role sie od wruca NARESCIE.Palladyni beda walic DUZO <pierw trzeba skille nabic^^> a Sorce beda slabiej walic I BARDZO DOBRZE PALADYNI NIEDADZA SOBA GARDZIC ONI TEZ MAJA UCZUCIA ^^ Sorce Sory ae zachowujecie sie jak DZIECI!
P.S Bp Boltów 5k bp sd 5,5k identyczne ceny i moge sie zalozyc ze po udpage ceny wzrosna i sorce / druidzi zarobia na rune makerstwie zeby mogizrobic sobie palla/knighta^^

Pozdro
 
stary 17-06-2007, 09:38   #1206
Shor'tugal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 288
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dekcio Pokaż post
P.S Bp Boltów 5k bp sd 5,5k identyczne ceny i moge sie zalozyc ze po udpage ceny wzrosna i sorce / druidzi zarobia na rune makerstwie zeby mogizrobic sobie palla/knighta^^

Pozdro
Tyle ze bp boltow to 2000boltow a bp sd to 20sdkow...
__________________
BEST SOLO:
.
Shor'tugal jest offline  
stary 17-06-2007, 11:33   #1207
Gidekab
Użytkownik Forum
 
Gidekab's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005
Lokacja: Cieszanow
Wiek: 40

Posty: 99
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 108
Skille: 94/59
Poziom mag.: 19
Gidekab ma numer GG 0000000
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dekcio Pokaż post
Czemu Sorcerzy mogli walic z sd 600+?!?! a Palladyni/knight niemieli nic do gadania?!?! To teraz role sie od wruca NARESCIE.Palladyni beda walic DUZO <pierw trzeba skille nabic^^> a Sorce beda slabiej walic I BARDZO DOBRZE PALADYNI NIEDADZA SOBA GARDZIC ONI TEZ MAJA UCZUCIA ^^ Sorce Sory ae zachowujecie sie jak DZIECI!
P.S Bp Boltów 5k bp sd 5,5k identyczne ceny i moge sie zalozyc ze po udpage ceny wzrosna i sorce / druidzi zarobia na rune makerstwie zeby mogizrobic sobie palla/knighta^^

Pozdro
wchodzac tutaj myslalem ze poczytam sobie cos konkretnego ale zawiodlem sie jest tylko kilka osob ktore madrze pisza reszta wypisuje brednie.

Dekcio i tobie podobni gdybys cokolwiek wiedzial o tej grze nie zadawałbys tak idiotycznych pytan. po to sa 4 rozne profesje aby nawzajem sie uzupelnialy kazda charakteryzwała sie zupelnie czym innym a nie po to aby wygladały podobie. jezeli chcesz sobie zrobic male statystyki to wybierz sobie kilka losowo wybranych swiatow i sprawdz ilu jest graczy z poszczegolnymi profesjami powyzej 100 lvl na poszczegolnych swiatach (knightow jest najwiecej) ale jezeli mi nie wierzysz to posprawdzaj sobie.
co do dmg sorkow i druidów skoro tak lajtowo gra sie sorcem dlaczego nie sprobujesz sam pograc ?? sprobuj sobie sam zabic solo dl lub hydre dajmy na 100 lvl bez utamki przy dajmy 680 hp (tutaj moge sie mylic poniewaz nie wiem dokladnie ile ma sorc hp na tym lvl ale gdzies tyle w przyblizeniu) dlatego tez sorkowie moze i maja wiekszy dmg ale popatrz na latwosc z jaką moga zginać co do upgate nie powinni zmieniac sily czarow ofensywnych tylko zlikwidowac lub przynajmniej ograniczyc takie czary jak vis czy mort. tak na koniec jeszce to sorc lub druid nie expi za free tylko musi w to zainwestowac sporo pieniedzy na mf a nie tak jak niektorzy z was tutaj sie wypowiadali ze zarabiaja duzo kaski nic nie tracac o botach juz nie wspominajac. argumenty najczesciej ktore slysze to trudne do wytrenowania skile itp sam od 2 tygodni gram tez knightem i zrobilem juz skile 68/67 przy paru godzinach gry w ciagu dnia a czy probowaliscie wytrenowac m lvl u sorca zobaczcie czy tez tak latwo jest wbic dajmy 75 m lvl i porownajcie koszty m lvl a skili knighta
Gidekab jest offline  
stary 17-06-2007, 11:49   #1208
gienkos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gidekab Pokaż post
Dekcio i tobie podobni gdybys cokolwiek wiedzial o tej grze nie zadawałbys tak idiotycznych pytan. po to sa 4 rozne profesje aby nawzajem sie uzupelnialy kazda charakteryzwała sie zupelnie czym innym a nie po to aby wygladały podobie. jezeli chcesz sobie zrobic male statystyki to wybierz sobie kilka losowo wybranych swiatow i sprawdz ilu jest graczy z poszczegolnymi profesjami powyzej 100 lvl na poszczegolnych swiatach (knightow jest najwiecej) ale jezeli mi nie wierzysz to posprawdzaj sobie.
co do dmg sorkow i druidów skoro tak lajtowo gra sie sorcem dlaczego nie sprobujesz sam pograc ?? sprobuj sobie sam zabic solo dl lub hydre dajmy na 100 lvl bez utamki przy dajmy 680 hp (tutaj moge sie mylic poniewaz nie wiem dokladnie ile ma sorc hp na tym lvl ale gdzies tyle w przyblizeniu) dlatego tez sorkowie moze i maja wiekszy dmg ale popatrz na latwosc z jaką moga zginać co do upgate nie powinni zmieniac sily czarow ofensywnych tylko zlikwidowac lub przynajmniej ograniczyc takie czary jak vis czy mort. tak na koniec jeszce to sorc lub druid nie expi za free tylko musi w to zainwestowac sporo pieniedzy na mf a nie tak jak niektorzy z was tutaj sie wypowiadali ze zarabiaja duzo kaski nic nie tracac o botach juz nie wspominajac. argumenty najczesciej ktore slysze to trudne do wytrenowania skile itp sam od 2 tygodni gram tez knightem i zrobilem juz skile 68/67 przy paru godzinach gry w ciagu dnia a czy probowaliscie wytrenowac m lvl u sorca zobaczcie czy tez tak latwo jest wbic dajmy 75 m lvl i porownajcie koszty m lvl a skili knighta
w 100% popieram sorcem az tak super sie nie expi..kazdy mysli ze sorca ma kupe kasy a wcale tak nie jest.. ja mam 60+ lvl i nie mam az tak duzo kasy jak inni mysla, to knajt zarabia z palkiem najwiecej kasy a sorc ciagle musi kupywac mfy i runy ofensywne jak i defensywne. A co do mlvla to leci bardzo wolno.. ja na 50mlvl zrobilem 5bp sd i to zajelo mi 25h a 25h skilujac knajtem to juz jest sporo skila
 
stary 17-06-2007, 12:04   #1209
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gidekab Pokaż post
wchodzac tutaj myslalem ze poczytam sobie cos konkretnego ale zawiodlem sie jest tylko kilka osob ktore madrze pisza reszta wypisuje brednie.

Dekcio i tobie podobni gdybys cokolwiek wiedzial o tej grze nie zadawałbys tak idiotycznych pytan. po to sa 4 rozne profesje aby nawzajem sie uzupelnialy kazda charakteryzwała sie zupelnie czym innym a nie po to aby wygladały podobie. jezeli chcesz sobie zrobic male statystyki to wybierz sobie kilka losowo wybranych swiatow i sprawdz ilu jest graczy z poszczegolnymi profesjami powyzej 100 lvl na poszczegolnych swiatach (knightow jest najwiecej) ale jezeli mi nie wierzysz to posprawdzaj sobie.
co do dmg sorkow i druidów skoro tak lajtowo gra sie sorcem dlaczego nie sprobujesz sam pograc ?? sprobuj sobie sam zabic solo dl lub hydre dajmy na 100 lvl bez utamki przy dajmy 680 hp (tutaj moge sie mylic poniewaz nie wiem dokladnie ile ma sorc hp na tym lvl ale gdzies tyle w przyblizeniu) dlatego tez sorkowie moze i maja wiekszy dmg ale popatrz na latwosc z jaką moga zginać co do upgate nie powinni zmieniac sily czarow ofensywnych tylko zlikwidowac lub przynajmniej ograniczyc takie czary jak vis czy mort. tak na koniec jeszce to sorc lub druid nie expi za free tylko musi w to zainwestowac sporo pieniedzy na mf a nie tak jak niektorzy z was tutaj sie wypowiadali ze zarabiaja duzo kaski nic nie tracac o botach juz nie wspominajac. argumenty najczesciej ktore slysze to trudne do wytrenowania skile itp sam od 2 tygodni gram tez knightem i zrobilem juz skile 68/67 przy paru godzinach gry w ciagu dnia a czy probowaliscie wytrenowac m lvl u sorca zobaczcie czy tez tak latwo jest wbic dajmy 75 m lvl i porownajcie koszty m lvl a skili knighta
1. mlvl trudniej wbic bo daje wiekszy dmg niz skil.
2. knightowi na 100 lvlu tez ogolnie rzecz biorac nie oplaca sie bic dli o hydrach nie wspomne , sorc bez utamki by mial ciezko chodz pojedyncze hydry moglby lac na ryzyk, ale gra jest stworzona do wspolnych huntow a nie mega bicia expa solo gdzie potem wyrastaja nam kwiatki typu 250+ lvl w szybkim czasie.
3. Knight tez nie expi za free i expi na smieciach ewentualnie dragach lub od 120 lvla warlockach(wczesniej nie za bardzo sie oplaca) , nie wspomne o huntach np bk czy hero gdzie knightowi ewidentnie sie nie oplaca bo musi non toper manasy na exori zuzywac.
4. nie porownuj kosztow manasow z kosztami expa knighta - nie mowie tu o expie 50k/h (sorc spokojnie moze 100-150k/h wyexpic bez waste jesli potrafi) ja mowie o szybkim expie okolo 150k/h gdzie kina musi wydawac nie dosc ze na uhy (mfy lub drut) to jeszcze na runy ofenzywne np : gfb - tomby , explo - warlocki , hmm - dl+drag hunt.
5. dmg sorcow i tak bedzie wiekszy wy jak zwykle porownujecie max dmg a w przypadku knighta max hity wpadaja niezwykle zadko - co z tego ze knight przysadzi np na pvp sorcowi za 250 jak next 3 hity to bedzie np chmurka , 10 dmg i 100 dmg jak sorc z visa nawet - juz oszczednie walnie knajtowi majac ten sam level np 100 dmg , 150 dmg , 130 dmg i 100 dmg - ( kina dodatkowo moze walnac z explo a sorc z wanda - przy oslbionym explo kina wyjdzie na to samo wiec nie uwzgledniam tych atakow) - policzmy srednia: kina zadal srednie obrazenia 90 dmg a sorc ? A sorc: 120 dmg - a uwzglednilem ze nie wali z sd itp.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 17-06-2007, 12:04   #1210
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gidekab Pokaż post
wchodzac tutaj myslalem ze poczytam sobie cos konkretnego ale zawiodlem sie jest tylko kilka osob ktore madrze pisza reszta wypisuje brednie.

Dekcio i tobie podobni gdybys cokolwiek wiedzial o tej grze nie zadawałbys tak idiotycznych pytan. po to sa 4 rozne profesje aby nawzajem sie uzupelnialy kazda charakteryzwała sie zupelnie czym innym a nie po to aby wygladały podobie. jezeli chcesz sobie zrobic male statystyki to wybierz sobie kilka losowo wybranych swiatow i sprawdz ilu jest graczy z poszczegolnymi profesjami powyzej 100 lvl na poszczegolnych swiatach (knightow jest najwiecej) ale jezeli mi nie wierzysz to posprawdzaj sobie.
co do dmg sorkow i druidów skoro tak lajtowo gra sie sorcem dlaczego nie sprobujesz sam pograc ?? sprobuj sobie sam zabic solo dl lub hydre dajmy na 100 lvl bez utamki przy dajmy 680 hp (tutaj moge sie mylic poniewaz nie wiem dokladnie ile ma sorc hp na tym lvl ale gdzies tyle w przyblizeniu) dlatego tez sorkowie moze i maja wiekszy dmg ale popatrz na latwosc z jaką moga zginać co do upgate nie powinni zmieniac sily czarow ofensywnych tylko zlikwidowac lub przynajmniej ograniczyc takie czary jak vis czy mort. tak na koniec jeszce to sorc lub druid nie expi za free tylko musi w to zainwestowac sporo pieniedzy na mf a nie tak jak niektorzy z was tutaj sie wypowiadali ze zarabiaja duzo kaski nic nie tracac o botach juz nie wspominajac. argumenty najczesciej ktore slysze to trudne do wytrenowania skile itp sam od 2 tygodni gram tez knightem i zrobilem juz skile 68/67 przy paru godzinach gry w ciagu dnia a czy probowaliscie wytrenowac m lvl u sorca zobaczcie czy tez tak latwo jest wbic dajmy 75 m lvl i porownajcie koszty m lvl a skili knighta
1. mlvl trudniej wbic bo daje wiekszy dmg niz skil.
2. knightowi na 100 lvlu tez ogolnie rzecz biorac nie oplaca sie bic dli o hydrach nie wspomne , sorc bez utamki by mial ciezko chodz pojedyncze hydry moglby lac na ryzyk, ale gra jest stworzona do wspolnych huntow a nie mega bicia expa solo gdzie potem wyrastaja nam kwiatki typu 250+ lvl w szybkim czasie.
3. Knight tez nie expi za free i expi na smieciach ewentualnie dragach lub od 120 lvla warlockach(wczesniej nie za bardzo sie oplaca) , nie wspomne o huntach np bk czy hero gdzie knightowi ewidentnie sie nie oplaca bo musi non toper manasy na exori zuzywac.
4. nie porownuj kosztow manasow z kosztami expa knighta - nie mowie tu o expie 50k/h (sorc spokojnie moze 100-150k/h wyexpic bez waste jesli potrafi) ja mowie o szybkim expie okolo 150k/h gdzie kina musi wydawac nie dosc ze na uhy (mfy lub drut) to jeszcze na runy ofenzywne np : gfb - tomby , explo - warlocki , hmm - dl+drag hunt.
5. dmg sorcow i tak bedzie wiekszy wy jak zwykle porownujecie max dmg a w przypadku knighta max hity wpadaja niezwykle zadko - co z tego ze knight przysadzi np na pvp sorcowi za 250 jak next 3 hity to bedzie np chmurka , 10 dmg i 100 dmg jak sorc z visa nawet - juz oszczednie walnie knajtowi majac ten sam level np 100 dmg , 150 dmg , 130 dmg i 100 dmg - ( kina dodatkowo moze walnac z explo a sorc z wanda - przy oslbionym explo kina wyjdzie na to samo wiec nie uwzgledniam tych atakow) - policzmy srednia: kina zadal srednie obrazenia 90 dmg a sorc ? A sorc: 120 dmg - a uwzglednilem ze nie wali z sd itp.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 17-06-2007, 12:37   #1211
Gidekab
Użytkownik Forum
 
Gidekab's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005
Lokacja: Cieszanow
Wiek: 40

Posty: 99
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 108
Skille: 94/59
Poziom mag.: 19
Gidekab ma numer GG 0000000
Domyślny

skoro tak bardzo upierasz sie przy swoim zacznij grac sorcem po upgate. jezeli 230 sorc z 82 m lvl nie moze osiagnac dmg 300 na drugim graczu to to jest conajmniej smieszne.
a to ktory z nas mial racje zweryfikuje upgate
Gidekab jest offline  
stary 17-06-2007, 12:44   #1212
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sediath Pokaż post
UH zalicza sie do run ofensywnych czyli knight teraz na 100 lvlu bedzie sie leczyl po 100 hp haha i znowu sorcek najlepszy ^^
Ok, skoro UH jest runą ofensywną to spróbuj nią coś zabić tłumoczku... Powiedz mi, proszę jak niskie trzeba mieć IQ, żeby nie zrozumieć takiego oto zdania: "None of the changes applies to healing runes or healing spells!"???
__________________
Fág an bealach!
mazgier jest offline  
stary 17-06-2007, 13:59   #1213
Goku_Sayian
Użytkownik Forum
 
Goku_Sayian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Wiek: 32

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sediath Pokaż post
Zabilem uhem orshabaala
wyjdz i nie wracaj ...
__________________
Goku_Sayian jest offline  
stary 17-06-2007, 14:45   #1214
Elton-Benitto
Użytkownik forum
 
Elton-Benitto's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 48
Skille: 7-/7-
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sediath Pokaż post
A ty buraku skad sie tu wziales??? Uciekaj na pole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Akurat skiluje i mi sie nudzi wiec pisze do nooba bo panike siejesz
Elton-Benitto jest offline  
stary 17-06-2007, 14:47   #1215
Elton-Benitto
Użytkownik forum
 
Elton-Benitto's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 48
Skille: 7-/7-
Poziom mag.: 5
Domyślny

Skiluje bo po update skilki u kiny beda wazne wiec co duzo gadac a za dobrych nimam
Elton-Benitto jest offline  
stary 17-06-2007, 14:55   #1216
Elton-Benitto
Użytkownik forum
 
Elton-Benitto's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 48
Skille: 7-/7-
Poziom mag.: 5
Domyślny

OK. Wniose cos do tematu a wiec wiem ze knight bedzie mial zwiekszone dmg i do ataku przyczyniac sie beda skile lvl prawie nic a u druida czy sorca mlvl. Teraz sorcowie i druidzi beda 2-3x silnijsi od kiny a nie jak przedtem 10x.
Kina tez ma dostac wicej czarow ofensywnych ale z tym uhem to glupota...
Elton-Benitto jest offline  
stary 17-06-2007, 15:05   #1217
Elton-Benitto
Użytkownik forum
 
Elton-Benitto's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Polska
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xantera
Poziom: 48
Skille: 7-/7-
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sediath Pokaż post
głupota to ty się wykazujesz.
Oo zamiast mnie komentowac napisz cos leprzego
Elton-Benitto jest offline  
stary 17-06-2007, 16:19   #1218
Niedozwolony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2007

Posty: 117
Domyślny

Mozecie mnie oświecić??z tematow TS otwarty wyczytałem za najpierw zwiększyli DMG kina o 30% ale zauwazyli(szkoda), że hity są za mocne i zmniejszyli 0 15% i teraz jest o 15% wieksze DMG. Moim zdaniem Kina prawie nie ulepszyli tylko zamienili runki na kiepskie czary(z ss widziałem jak 120 kina wali z exori mas za ~110)
Niedozwolony jest offline  
stary 17-06-2007, 16:25   #1219
Natorin
Użytkownik Forum
 
Natorin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007
Wiek: 36

Posty: 78
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: eTER
Poziom: 70+
Poziom mag.: 50
Natorin ma numer GG 6923047
Domyślny

Ja proponuje aby ci którzy wiedzą po prostu nie udzielali się w tym temacie bo to niema sensu... Wypowiadałem się a 2 strony dalej znowu to samo pytanie i tak za 10 razem nerwica zaczyna panować wiec po co się denerwować...


Oryginalnie napisane przez Elton-Benitto Pokaż post
OK. Wniose cos do tematu a wiec wiem ze knight bedzie mial zwiekszone dmg i do ataku przyczyniac sie beda skile lvl prawie nic a u druida czy sorca mlvl. Teraz sorcowie i druidzi beda 2-3x silnijsi od kiny a nie jak przedtem 10x.
Kina tez ma dostac wicej czarow ofensywnych ale z tym uhem to glupota...


1. Z uhami głupota a co z uhami nie tak...?

2. Na początku Tsa Zrobili na maxa kinia/palla a druida/sorca na minimum, Balansowanie polega na tym, że podnoszą magicznym zmniejszają Male aż dojdą do optymalnego zbalansowania. Jakiś gm pisał o tym na forum tibia.com

3. U male tak liczą się teraz skile i lvl ale... Magicznym lvl tez się liczy z tym, że nie tak jak nigdyś.

4. Kinia nie dostaje żadnych czarów to są specjalne umiejętności a nie magia....

Ostatnio edytowany przez Natorin - 17-06-2007 o 16:31.
Natorin jest offline  
stary 18-06-2007, 18:13   #1220
Goku_Sayian
Użytkownik Forum
 
Goku_Sayian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Wiek: 32

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Natorin Pokaż post
Ja proponuje aby ci którzy wiedzą po prostu nie udzielali się w tym temacie bo to niema sensu... Wypowiadałem się a 2 strony dalej znowu to samo pytanie i tak za 10 razem nerwica zaczyna panować wiec po co się denerwować...


Oryginalnie napisane przez Elton-Benitto Pokaż post
OK. Wniose cos do tematu a wiec wiem ze knight bedzie mial zwiekszone dmg i do ataku przyczyniac sie beda skile lvl prawie nic a u druida czy sorca mlvl. Teraz sorcowie i druidzi beda 2-3x silnijsi od kiny a nie jak przedtem 10x.
Kina tez ma dostac wicej czarow ofensywnych ale z tym uhem to glupota...


1. Z uhami głupota a co z uhami nie tak...?

2. Na początku Tsa Zrobili na maxa kinia/palla a druida/sorca na minimum, Balansowanie polega na tym, że podnoszą magicznym zmniejszają Male aż dojdą do optymalnego zbalansowania. Jakiś gm pisał o tym na forum tibia.com

3. U male tak liczą się teraz skile i lvl ale... Magicznym lvl tez się liczy z tym, że nie tak jak nigdyś.

4. Kinia nie dostaje żadnych czarów to są specjalne umiejętności a nie magia....
chyba melee a nie male a tak pozatym wszystko ok
__________________
Goku_Sayian jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:36.


Powered by vBulletin 3