Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-06-2007, 00:27   #1261
pazuzu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2004
Lokacja: ankrahmun

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 170
Skille: 98/92
Poziom mag.: 8
Domyślny

milibi kazda profesja moze isc na slabe stworki i byc na wielkim plusie
dodatkowo taka postac magiczne robi sobie summony i expi CALKOWICIE ZA DARMO
jak nie chce summonowac bo to tez mane pozera to idzie klepac trolle wyciagajac z nich kase az sie udzwig skonczy i robi w miedzyczasie runki ktore moze sellnac

juz widze te wpisy ze na trollach to sie nie expi bo malo expa itp.
teraz juz wiecie dalczego powinni ulepszyc knightow? my poprostu mamy dosc expienia na trollach

grajacy postaciami magicznymi chyba calkowicie zapomnieli co to slabe stwory co to summony a jak nie ma expa minimum 200k/h to od razu marudzenie
teraz sorc ograniczyl sie tylko i wylacznie do exori i klepania milionow expa dziennie

mam nadzieje ze ten up diametralnie zmieni styl gry i nie bedziemy mieli za rok dwa samych gigantycznych sorcow na serwerach bijacych demony na kilka exori

Ostatnio edytowany przez pazuzu - 21-06-2007 o 00:30.
pazuzu jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-06-2007, 02:41   #1262
Panicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 136
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Poziom: ~
Poziom mag.: ~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mago Pokaż post
Co do watku z eq to przytoczyles slowa ktore wyrwalem z "ust" Paniczowi a potem je skomentowalem wlasnie w ten mniej wiecej sposob co ty uwzgledniajac dodatkowo to ze dla sorca wazniejszy jest cap od eq.
Zgadza sie ,to juz moje farmazony.....
xD
Jedynym plusem tego update jaki zaczynam dostrzegac,to fakt ze znikna pewnie noob chary do pka czyli 40+ lvl ms.......
Ale wyrosna pewnie palle ........xD
Z niecierpliwoscia bede oczekaiwal jakies wzoru do obliczania dmg z mlvl samego,i najbardziej mnie interesuja przyrosty sily magi z mlvl,bo mam nadzieje ze nie pozostana zachowane uwczesne wspolczynniki,licze na jakis plus,bo jak tu ironicznie czesto zauwazac sorc szybciej zrobi +2 % do sily magi z lvl niz +3% z mlvl..........
Czyzby przyszloscia magikow mialo byc stanie pod domkami i depo jak kiedys farmy druidow ?

Pozdrawiam
Panicz jest offline  
stary 21-06-2007, 02:44   #1263
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Viero Pokaż post
@up
No k**** wiesz co to znaczy edytuj ?? nie nauczyli cię ??
Gratz nabicia posta

Zaraz wam powoli wyjasnie dlaczego tak sie stalo a nie inaczej.

1. Do tej pory postacie magiczne wraz ze wzrostem lewelu powiekszaly swoja sile.
2. Jesli chodzi o pala i knighta po osiagnieciu pewnego poziomu skili mozna bylo zapomniec o wzroscie dmg zadawanego potworkom

Wiec jak wyrownac profesje?
Dac palom i knightom wzrost dmg tez zalezny od wzrostu levela. Inaczej sie nie da.

I teraz dla przykladu - niech dali by postaciom "fizycznym ;P " wzrost dajmy nato 1 dmg max na lewel. Czyli mniej wiecej tak jak hmm u magow - raz wzrasta min dmg raz max - a ze knight min dmg ma ciagle 0 wiec co lewel zyskuje 1 max dmg. Daloby to tyle ze knight na 200 lvlu walil by max hity po okolo 500+ dmg z broni Moze nawet weicej bo trzeba liczyc zaleznosc lewela skili i uzywanej broni.

I czy to w tym wypadku nie staje sie OTS dla wszystkich postaci?

Dlatego cipsoft najpierw zrownal profesje czyli teraz kazda postac wraz ze wzrostem lewela zwieksza sile.

Ale pociagnelo to za soba tez zmniejszenie zaleznosci sily od lewela by tibia nie przypominala otsa.

Do pana up. Wiesz porownujesz 50-80 lwele a na tym swiat sie nie konczy - porownujesz zreszta najgorszy okres gry postaci magicznych z najlepszym okresem gry knightow.

Tylko wyobraz sobie ze knight do tej pory (do up) byl taki sam silny na tym 50 lewelu jak i na 200 lvlu a sorc z kazdym lewelem zyskiwal i taniej mu exp wychodzil.

To wysokopoziomowy knight by w miare poexpic musial tony run wydawac by lewele bic.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 21-06-2007, 09:09   #1264
Rim'Krill
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ahh ta Mądrość...

Ludzie Kiedys Tibia znaczyła więcej niż tylko jak najszybsze nabicie 14 mln expa~ i zarobienia w ciul hajsu na itemy,mfy i runy -.-. W dzisiejszych czasach niestety to tak wygląda...

Wy prównujecie tutaj ciągle Knight & Pall vs Sorc..
A pomysleliście o Druidzie? TO co ma teraz stac kolo dp i bic uhy every day bo nie exp na 80 lvlu lvlu to bd tylko waste? Jeszcze jak wezma sio przez drzwiściany to juz wogole tez knightom odbiora..... I dobrze knighci nie beda miec latwej kasy ;] Przekonaja sie co to znaczy robieniee looooooooooooooooooooootow np. na guardach i ciagniecie ich w nieznane gdzie nie wiadomo kto i kiedy wypadnie po drodze....

Kiedyś wbicie 100lvl~to byl cud a teraz to sie robi nawet w 2 miesiace....
Ja naprzyklad gram w tibie bo poznaje tutaj kolegow i probuje sie w miare mozliwosci organizowac spotkania na rl.... To jest piekne bo chyba nie lazi o to zeby wbijac po 500k expa/h i grac po 20h dziennie jak to mial teraz knight, niech dadza mu cos zeby wbijal ten sam exp w tym samym czasie co sorc czy druid albo pall ale niech te za to WASTUJE bo narazie knight ma hity darmowe ... A teraz jak 80 lvl bedzie bic 160 max z visa to knight bedzie rewolucja, bo kto by pomyslal zeby Sorc na cios zuzywal te 11 gps ~a knight walil po 2 razy wieksze hity i nie placil nic

Tibia Co update bedzie coraz abrdziej platna ..zalll . CO teraz taki facc sorc/drut zrobia na faccu? SKoro Mlvla nie potrenie bo nei kazdemu sie chce odrabiac 100 souli w 4h
 
stary 21-06-2007, 09:47   #1265
Mutilator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 36

Posty: 91
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Unitera
Poziom: 45
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cały czas kolego zapominasz, że knight nie bije za darmo!!!
A uhy to pies?!
Knight jako jedyna profesja nie ma porzadnego leczenia czarem spontanicznym, dlatego aż tyle uhów zużywa.
Po drugie, mówicie, że bije słabo ale za darmo, hahaha im wolniej zabijam potwora z dużą ilością życia i mocnym atakiem (drag lub lepszy) tym więcej kasy idzie. Wolałbym za każdy hit płacić, kilka razy szybciej ubijać mocniejsze potwory i na odpowiednim do tego lvlu i tak bym miał zysk. Knight niestety nie ma takiej możliwości, chyba, że bardzo duży lvl + runy... To nie postać magiczna sry...
__________________
"This is 10% luck, 20% skill, 15% concentrated power of will, 5% pleasure, 50% pain and a 100% reason to remember the name."
Mutilator jest offline  
stary 21-06-2007, 10:38   #1266
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rim'Krill Pokaż post
Ludzie Kiedys Tibia znaczyła więcej niż tylko jak najszybsze nabicie 14 mln expa~ i zarobienia w ciul hajsu na itemy,mfy i runy -.-. W dzisiejszych czasach niestety to tak wygląda...

Wy prównujecie tutaj ciągle Knight & Pall vs Sorc..
A pomysleliście o Druidzie? TO co ma teraz stac kolo dp i bic uhy every day bo nie exp na 80 lvlu lvlu to bd tylko waste? Jeszcze jak wezma sio przez drzwiściany to juz wogole tez knightom odbiora..... I dobrze knighci nie beda miec latwej kasy ;] Przekonaja sie co to znaczy robieniee looooooooooooooooooooootow np. na guardach i ciagniecie ich w nieznane gdzie nie wiadomo kto i kiedy wypadnie po drodze....

Kiedyś wbicie 100lvl~to byl cud a teraz to sie robi nawet w 2 miesiace....
Ja naprzyklad gram w tibie bo poznaje tutaj kolegow i probuje sie w miare mozliwosci organizowac spotkania na rl.... To jest piekne bo chyba nie lazi o to zeby wbijac po 500k expa/h i grac po 20h dziennie jak to mial teraz knight, niech dadza mu cos zeby wbijal ten sam exp w tym samym czasie co sorc czy druid albo pall ale niech te za to WASTUJE bo narazie knight ma hity darmowe ... A teraz jak 80 lvl bedzie bic 160 max z visa to knight bedzie rewolucja, bo kto by pomyslal zeby Sorc na cios zuzywal te 11 gps ~a knight walil po 2 razy wieksze hity i nie placil nic

Tibia Co update bedzie coraz abrdziej platna ..zalll . CO teraz taki facc sorc/drut zrobia na faccu? SKoro Mlvla nie potrenie bo nei kazdemu sie chce odrabiac 100 souli w 4h



Fakt sorc wali np za 11 gp , na 100+ jednak straci na zalozmy takiego draga 55 gp? lacznie wiec na 2 dragi 110 gp?
Kinghtowi na 100+ dolicz ze tak srednio se na 2 dragi uha straci a to jest 150 gp plus koszty broni ktora kiedys musial kupic wylootowac lub wziasc z questa co tez kosztuje. Dodatkowo sorc zabije takiego draga 3 razy szybciej.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 21-06-2007 o 10:41.
mago jest offline  
stary 21-06-2007, 10:41   #1267
Gutek_Drut
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

według mnie to jedno z najlepszych update'ów
 
stary 21-06-2007, 10:47   #1268
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asiloterro Pokaż post
1. Na 2 dragi traci nie 1 a 1,5-2 uhy.
2. UH kosztuje 175 a nie 150. (a komu by sie chcialo na 100 lvl kupowac od gracza -.- pomysl troche...)
Wiesz ja nie wspomnialem ze kupil na 100+ zreszta wyraznie napisalem ze bron kiedys tam kupil - mogl jak chcial na 50 lvlu. Czytaj ze zrozumieniem.

Na moim swiecie bp uh chodzi po 3k na rynku . Fakt ze sklepu koszt 175 gp sam kupuje czasami w sklepie ale mam tylu providerow ze uhow zawsze mam w brod - bo dobry gracz na 100+ powinien miec swoich providerow. Mi na dragi jakos schodzilo srednio po uhu na 2 , zreszta na upartego na exurce je walilem wiekszy niby koszt ale softy rox no i mlvl rosl - teraz to nie bedzie mialo takiego znaczenia.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz
mago jest offline  
stary 21-06-2007, 10:55   #1269
mago
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Wiek: 53

Posty: 281
Imię: Bolbochan
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Poziom: 136
Skille: 98/60
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asiloterro Pokaż post
Haha ja nie pisalem nic o broni, maszc jakies halucynacje -.-

Dobry PG ktory szybko wbija lvl nie korzysta z pomocy providerow bo to strata czasu a o takich wlasnie graczy wlasnie rozbija sie ten update bo jak ktos wolno expi to nie ma roznicy jaka profesja...
Mam swojego tradera ktory sela mi itemy i skupuje runy jesli nie ma go wrzucaja mi providerzy do dmku. Ja zawsze kupowalem tylko runy od swoich zaufanych osob ktorym zcesto dawalem kase za runy grubo przed otrzymaniem run .
Sory ale ja przez providerow mam zawsze po 150-200 bp uh w domku nie musze za kazdym razem do sklepu latac by kupic.
Zreszta gfb tez mialem supporterow zuzywajac masowo tony gfb na tombach by wbic te 150k/h
Dla mnie strata czasu jest kupowanie w sklepie , mam zaufanych ludzi daje im kase oni mi wrzucaja do domku runy i nawet nie trace czasu na zbedne ceregiele. Ja nie szukam run na rynku mam 7-8 osob ktore tylko mi robia bo wiedza ze dobrze zaplace i pomoge w quescie , w promocyjnych cenach na itemy itp.

Wystarczy byc milym w tibii i pomocnym i naprawde mozna znalezc takich ludzi.

Zreszta to wlasnie przez dobrych pg stalo sie to co sie stalo .
Wlasnie przez takich ludzi. Lewele za szybko zaczely rosnac i okazalo sie ze im wyzszy lewel tym wieksza przepasc miedzy postacia magiczna a "fizyczna". Kiedys za zcasow np tibii 7.4 bylo to zrownowazone w ten sposob ze postacie magiczne musialy bic z run , dzieki temu wbijaly np mega wypasiony exp jednego dnia a potem z 3 dni zbieraly runy na next mega wypasiony exp. Kina expil 3 razy wolniej ale mogl expic codziennie. Po wprowadzeniu taniej many sorc zaczal miec mega wypasiony exp codziennie.
__________________
21:15 Hilo Arap [27]: mam sprawe przyjol bys mnie do gildi 21:15 Hilo Arap [27]: za bp hmm na miesiondz

Ostatnio edytowany przez mago - 21-06-2007 o 11:24.
mago jest offline  
stary 21-06-2007, 12:53   #1270
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rim'Krill Pokaż post

Wy prównujecie tutaj ciągle Knight & Pall vs Sorc..
A pomysleliście o Druidzie?
Hmm... Nikt nie wspomina o druidzie, ponieważ jest tak silny jak sorc (siła run i visów). Ponadto w dzisiejszych czasach właśnie ED jest najlepszy na świecie więc może dlatego nikt się go nie czepia?

Fakty są takie:
Przed update:

Sorc: może bardzo szybko expić z powodu swojej siły ataku runami oraz czasami spontanicznymi. Jego straty ograniczają się do kupowania mana fluidów, lecz zwracają mu się poprzez bardzo duże hity dzięki czemu może zabić szybko wiele potworów co może mu dać dobry loot.


Druid: to samo co paladyn z tym, że nie posiada czarów ataku spontanicznego (poza kilkoma). Dodatkowo ma czary leczenia a z tego powodu jest bardzo chętnie barny na hunty.


Paladyn: dobra profesja tylko na początku. Skiluje szybciej niż knight i atakuje na dystans. Małe koszty amunicji powodują opłacalność, lecz w porzyszłości (czyt. na wysokim poziomie) nie będzie mógł zadawać dużych hitów chyba że bardzo dużym kosztem (runy i tak słabsze od sorców a amunicja jak power bolt, infernal bolt jest bardzo droga).


Knight: profesja którą można najlepiej zarobić, lecz wolno się expi na wysokich poziomach. Bardzo mała siła run oraz tylko jeden czar spontaniczny atakuj powodują, że ta profesja nie może szybko expić. Mimo to hity z broni dwóręcznej zadaje o wiele większe niż np. paladyn z broni dwóręczniej i bez strat finansowych.


Potrzeby na expa:

Sord/Druid: na 100% potrzebują mfy oraz czasami runy - praktycznie w każdej postaci runy ponieważ z każdego będą zadawać dobre hity bez waste.

Paladyn: Manasy, runty i amunicja.

Knight: Uhy/manasy.


Exp:

Sorc/Drut zabijają dużo potworów i bardzo szybko dzięki czemu prędzej wbijają dobre lvle i znajdują dobry loot. Druidzi są bardzo często zapraszani na hunty z powodu leczenia i dzięki temu nie mają żadnego waste.

Paladyn wykorzystuje dystans do potwora chociaż zadaje mniejsze hity dlatego zadaje mu zabicie potwora więcej czasu niż profesją magicznym.

Knight atakuje z bliska i zadaje troche większe hity niż paladyn lecz potwory częściej go trafiają. Nie wydaje pieniędzy na amunicje tylko na leczenie się.


To chyba proste, że teraz cipsoft powinien ulepszyć knightów i paladynów, a magiczne profesje ograniczyć.


Dlaczego ograniczyć profesje magiczne?

Proste: stosunek ich siły do lvla był zły, gdyż szybko zwiększała się ich siłą ciosu do bardzo wiekiej. Teraz siła ataku będzie zależała od ich mlvla <- pewien wyznacznik skili.

Dlaczego knighci i paladyni mają zadawać większe hity? I jak?

Będą oni zadawali o wiele większe hity, ale ceną tego będzią wymagania lvlowe dla odpowiednich broni. Ponadto cena specjalnej amunicji dla paladyna będzie o wiele droższa w stosunku do run profesji magicznych.


Teraz w brew temu co mówi wielu ludzi tibia będzie mniej przypominała ots a bardziej grę RPG gdzie wszyscy są "równouprawnieni".

Pozdro.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:


Ostatnio edytowany przez Xerionis_Family - 21-06-2007 o 13:02.
Xerionis_Family jest offline  
stary 21-06-2007, 12:57   #1271
Bogorian
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Club

Moze panowie z cipsoftu dodadza jakies cluby... dobre cluby +30 atk... teraz ich jest bardzo malo...
 
stary 21-06-2007, 13:04   #1272
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asiloterro Pokaż post
@2up
No z tym ze knight przed update uderza mocniej niz paladyn nie sposob sie zgodzic... Moze na zolwiach ale pojdz na dragon lorda to palek wali prawie za darmo i 80+ a knight srednio po 50-60...
Widziałeś kiedyś knighta który z broni dwóręczniej atakuje dragona na full ataku wraz z paladynem który wydaje pieniądze na bolty ("palek wali prawie za darmo") i się przekonasz kto zdobywa więcej expa.

To o czym ty mówisz to sytuacja gdy paladyn jest shoterem a knight bloka na full defie z bronią jednoręczną. W innym przypadku to knight więcej uderzy.



Przykład: best hit paladyna z bolta na skilu powiedzmy 85 to około 170~

best hit knighta z broni 2 ręczniej (mówie o 2 ręczniej ponieważ bronie paladynów są 2 ręczne) to około ~230.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:


Ostatnio edytowany przez Xerionis_Family - 21-06-2007 o 13:07.
Xerionis_Family jest offline  
stary 21-06-2007, 13:12   #1273
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Po 1 spodziewaj się ostrzeżenia lub bana.

Po 2 jeśli opierasz swoje info na tym co widzisz na filmikach a nie na doświadczeniach go tylko pogratulować.

Po 3 twoje tajemnicze informacje o tym kto w co atakuje są zadziwiające. Poprostu "restekpa"...

Po 4 zdecyduj się bo piszesz chaotycznie i twoje wypowiedzi się wykluczają.
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:


Ostatnio edytowany przez Xerionis_Family - 21-06-2007 o 13:14.
Xerionis_Family jest offline  
stary 21-06-2007, 13:20   #1274
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

To teraz odpowiedz mi na pytanie:

Z kąd towiesz?

a) z "ots"ów

b) wymyśliłeś

c) programiści cipsoftu cię poinformowali o systemie

d) wyczytałeś gdzieś (jak tak podaj link).

Ja nie czytam dużo o tibii, tylko gram i mówie co wiem z doświadczenia, bo poprostu dużo grałem i obserwowałem.

P.S. Czekam aż inny użytkownik zajmie głos bo rozmowa z tobą to nudna komedia.

P.S.2 Jeśli ja jestem wg. ciebie "dzieckiem neo" to ciekawe co powiesz o sobie...
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline  
stary 21-06-2007, 13:26   #1275
adam01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2005

Posty: 7
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 64
Skille: 79/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asiloterro Pokaż post
Gowno prawda. Ja mowilem o dragon lordach ktore maja shielding o 2 klasy lepszy niz zwykly dragon i palek wali mocniej bo jego hity od razu ida na armor. Obejrzyj sobie jakis film gdzie obaj wala najmocniej jak umieja (pal z kuszy knight z broni) i zobaczysz ze za dragon lorda pal dostanie wiecej expa. Ty napisales o zwyklych dragach a ja o dragon lordach. (na ktorych palek expi oplacalnie juz od 80 lvl)

Na chuja ci besthity skoro nie znasz podstawowej info ze palek musi przebijac sie przez 2 rzeczy a knight przez jedna (tylko arm) Wez ty kurwa nie rob z siebie debila bo masz 70 lvl a udajesz ze nie wiesz ze palek od razu bije na arm a knight pierw w tarcze...
skad masz takie info?? pierwsze slysze...
adam01 jest offline  
stary 21-06-2007, 13:43   #1276
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

A dlaczego nie powiesz z kąd masz takie informacje?
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline  
stary 21-06-2007, 13:46   #1277
adam01
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 12 2005

Posty: 7
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Nebula
Poziom: 64
Skille: 79/74
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez asiloterro Pokaż post
Ale nooby, zaraz stworze temat w innym dziale i niech eksperci o tym napisza zebys noobie przestal wciskać tani kit mlodym uzytkownikom...
Bylbym bardzo wdzieczny, podaj jeszcze link.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xerionis_Family Pokaż post
A dlaczego nie powiesz z kąd masz takie informacje?
humm... bo go mama obudzila i zapomial jaka to byla strona w necie

Ostatnio edytowany przez adam01 - 21-06-2007 o 13:47.
adam01 jest offline  
stary 21-06-2007, 13:46   #1278
Elvath
Użytkownik forum
 
Elvath's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2007
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Elvath
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 50+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Asiloterro ,najpierw mówisz że pallka hity od razu idą na armor i dlatego są większe ,a później mówisz "palek musi przebijac sie przez 2 rzeczy a knight przez jedna (tylko arm)"

Wiec sam nie wiesz co piszesz??
I cos mi sie zdaje ze te twoje "info" sa jakies tanie


Az mi ciebie zal teraz wlasnie edytowales posta i zmieniles to jestes żenujący

Ostatnio edytowany przez Elvath - 21-06-2007 o 13:51.
Elvath jest offline  
stary 21-06-2007, 13:54   #1279
Xerionis_Family
Użytkownik Forum
 
Xerionis_Family's Avatar
 
Data dołączenia: 16 09 2006
Lokacja: WLKP

Posty: 325
Stan: Początkujący
Świat: Polska
Poziom: 192
Skille: 100+
Poziom mag.: 25
Domyślny

Oczywiście nadal nie podałeś linka i oczywiście nadal spamujesz i oczywiście nadal obrażasz i oczywiście nadal...

P.S. Oficjalnie chciałbym przeprosić administracje tego forum za to co w tym momencie się dzieje w tym temacie ale co zrobić
__________________
Chcesz usłyszeć najlepsze piosenki o tibii? Otwórz


[youtube]Mój kanał yt:

Xerionis_Family jest offline  
stary 21-06-2007, 13:54   #1280
Sunray
Użytkownik forum
 
Sunray's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2007
Wiek: 32

Posty: 25
Profesja: Elite Knight
Gildia: Terror
Świat: Askara
Poziom: 32
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

dokładnie tak.. co z tego że mam best do 180 jak atak wygląda tak:

33.. 55.. poof.. 77.. 34.. 18..

a pallka ktory ma best do 150

50... 85... 61... 33... 92... itp ;\

pallek ma znacznie wyzsza srednia i bardziej ustabilizowany dmg
Sunray jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:35.


Powered by vBulletin 3