Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-06-2007, 12:15   #1
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny Polska...

Witam wszystkich, nie wiem co zmusiło mnie, do napisania tego tematu, wiem jedno, nie mam zamiaru bronić Kaczyńskich, ale chcę tępić niewiedzę oraz pragnienia być 'kul i dżezi' bo "koledzy nie lubią kaczek !111".
Chciałbym również dodać, że nie jestem po żadnej stronie "konfliktu" politycznego, nie lubię się w to mieszać...a także nie mam zamiaru nikogo bronić, ani obrażać


A więc, przejdźmy do rzeczy:


1. Polska polityka...

Jaka ona na prawdę jest? Czy demokracja jest zagrożona?

Otóż nie, demokracja nie jest zagrożona, jest to wymysł "Ex-komunistów" z SLD, ponieważ ludzie wreszcie przejrzeli na oczy i zagłosowali na kogoś innego w wyborach. A co do PO? PO chcę tylko przejąć władzę, dlatego dołącza się do każdego, kto jest przeciwko PiSowi...

Lecz jaka jest polityka...?

Co prawda, to prawda, inne kraje na arenie międzynarodowej śmieją się z Anny Fotygi... lecz nie z całego kraju, a to jest duuuża różnica. Wielu mówi, że ostatni strajk pielęgniarek to też 'zagonka' polityczna, ja też tak sądze, czemu?

Ponieważ Pan Premier chciał rozmowy, lecz co zrobili przywódcy Narodowego Związku Lekarzy... - odmówili. Nagle całe SLD zaczęło się bulwersować, czemu Premier nie daje podwyżek... a co oni zrobili za ich rządów...? Za przeproszeniem... gówno...

P.S Po ostatniej mojej wypowiedzi dostałem w sumie chyba 3 notki od użytkownika "slawekmag" typu "TaAK KACZKI SA DE BEST!! KOCHAM KACZKI !!! HAHA JESTES TEPY JAK BUT. BIJ SIE ZA KACZKI I ZA RYDZYKA !!!! HAHAHA"... nie jest to dokładne odwzorowanie tego, co było w notce, lecz tylko przybliżenie.



2. Polska Służba Zdrowia

Rzeczywiście, jej stan jest fatalny, trzeba wielu lat i wielu rządów aby naprawić błędy, które popełniło SLD, nie mam zamiaru ich tutaj oczerniać, lecz taka jest prawda... Lecz teraz SLD gra "Super 'hirosuw'" pomagając wszystkim lekarzom, pielęgniarkom... <ironia>Ja wiem, że człowiek może się zmienić, ale, że aż tak...<ironia>



3. Polska oświata

Mundurki - rzecz prawidłowa, w wielu gimnazjach na prawdę coś powinno się ruszyć, zmienić, bo to, co tam się dzieje, to <ironia>nawet Super Wizjer nie opisze...<ironia>.

Minister Giertych? Co wam zrobił, czemu go tak nienawidzicie? Zabił waszych rodziców naleśnikami? Nie... on chcę tyko tępić głupotę głównie wśród gimnazjalistów i to oni mówią "JE*** GIERTYCHA!! CH** MU W DU**!!!" A tak na prawdę on chcę tylko tępić ich głupotę.

Wiem, że jeden człowiek niczego nie zmieni, ale on próbuje i za to go cenie, nie za "politykę, jaką uprawia", lecz za to, że próbuje zmienić polską młodzież i nie zraża się tym, co mówią inni.



4. Polska młodzież

Jest to chyba najtrudniejsze zagadnienie w tym temacie...

Ponieważ polska młodzież próbuje upodabniać się do różnych sub-kultur takich jak Emo oraz pokemonów

Tak na prawdę to właśnie polska młodzież zjeżdża z Kaczyńskich bo "to jest teraz trendi i modne, a jak to zrobię to będę kul i dżezi, każdy mnie będzie lubić"



To już koniec. przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem mymi słowami, wiem, że 1 osoba nie zmieni całej społeczności, ale ja chcę wam to tylko przekazać, może kilku zrozumie o co chodzi, większość na pewno nie...
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<

Ostatnio edytowany przez AnElKa - 23-06-2007 o 12:16.
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-06-2007, 12:34   #2
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Tak jest.
Zgadzam sie w 90%. ;]

Chcialbym jednak zauwazyc, ze Kaczynscy praktycznie nic nie zrobili z bezrobociem... oraz to ze lustracja jest tak przeciagana. (zal) ;/

Co do Giertycha mozna powiedziec, ze sie stara jak moze by wyksztalcic "lepsze" pokolenie. Tak naprawde nie wie co powinien zrobic dlatego wysuwa pomysly zdziczalemu spoleczenstwu, ktory sie buntuje. (omg)

Teraz troszeczke o mlodziezy... Co ja o niej sadze?
Rozpieszczona szara masa, ktora mysli ze wszystko jej wolno. ;/
Myli swiat realny z swiatem fantazji.
Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki (jakies 20-30%?).

To tyle na ten temat. ;]
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 12:37   #3
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 34

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Niby prawda, trochę nie, niby prawda, trochę nie, coś tam z sensem napisałeś, ale u nas już tak jest, że to będzie druga Albania obojętnie kto będzie rządził czy Beenhakker, czy Kaczyński, czy może Lech Roch Pawlak.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:07   #4
Tolek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Co do giertycha, może i chce zmienić polską młodzież, ale zakazać najważniejszych i świetnych lektur to absurd -.- Wiem, że większość ma to w dupie, bo 80% polskiej młodzieży nie lubi czytać, ale książki tego na D.... (nie pamiętam nazwiska) mają głównie treści religijne, są nudne etc. Mundurki też wiele nie zmienią, w moim byłym gimnazjum będą to po prostu koszulki i polary, a nie jakieś oficjalne stroje, więc za dużo to nie zmienia.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:10   #5
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Co do protestów, wszyscy domagają się podwyżek, ale niech zauważą, że budżet państwa jest ograniczony! Kasę trzeba z jakiegoś miejsca brać, np podatków, składek zdrowotnych itp itd w tej sprawie przydała by się u nas ogromna reforma i przed tą reformą niech lekarze nie strajkują bo i tak pewnie kasy nie będzie, chyba, że rząd im wydrukuje z mennicy ale wtedy złotóweczka pójdzie w dół i będzie gów... warta... Wypowiadam się tylko o tym, bo irytuje mnie to jak cholera.... Czemu jak ażdy polityk dorwie się do kasy to już nie ma zamiaru realizować wyborczych projektów typu "tanie państwo" tylko zastanawia się w jakim kolorze kupić sobie najnowszą beemkę...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:10   #6
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Tak sobie czytam i odnosze wrażenie że żyję w zupełnie innym kraju, pod zupełnie innymi rządami, tylko zbieżność nazwisk jest przypadkowa. A jednak nie, a dlaczego?

Cytuj:
Otóż nie, demokracja nie jest zagrożona, jest to wymysł "Ex-komunistów" z SLD, ponieważ ludzie wreszcie przejrzeli na oczy i zagłosowali na kogoś innego w wyborach. A co do PO? PO chcę tylko przejąć władzę, dlatego dołącza się do każdego, kto jest przeciwko PiSowi...
Tak samo jak każdy niepokój społeczny można zwalić na czerwonych którzy ponoć tylko nazwę partii zmienili. Twierdzisz że demokracja nie jest zagrożona? Jak to nie? Pozwolę sobie przypomnieć akcję pod tytułem lustracja. Wg. pierwotnej wersjii tejże ustawy IPN uzyskał moc sądowniczą, choć nie powinien takowej posiadać, jako instytucja czysto historyczna, a nie sądowa. Ale to bardzo wygodne, bo sądy ciężko sobie podporządkować, a w IPN'ie wystarczy zatrudnić kilkuset lojalnych prokuratorów, co też zresztą zrobiono. Naszczęście nie zgodził się na Trybunał Konstytucyjny. A co ja słyszę z ust Jacka Kurskiego (PiS)? Że TK w "sposób celowy i perfidny" sabotażuje świetną ustawę, której nie ma się co czepiać. Pan premier już mówił o "przejęciu" trybunału, chce nową lustracje wprowadzić jako tkz. "ustawę kostytucyjną", choć wszyscy prawnicy są zgodni: nie ma takiej możliwości.

Lustracja jest tylko jednym z przykładów zamachu na demokracje. Daje rządowi możliwość eliminacji z polityki osób niewygodnych z pomocą teczek.

Cytuj:
Ponieważ Pan Premier chciał rozmowy, lecz co zrobili przywódcy Narodowego Związku Lekarzy...
Tak, pan premier bardzo chciał rozmowy, po czym wczoraj ogłasza że podwyżki są jednoznaczne z podniesiem podatków...przecież to najzwyklejsze w świecie szczucie społeczeństwa! Twierdzi że nie ma to środków...to niech wycofa wojska z Iraku i Afganistanu, zobaczy ile nagle pieniędzy się znajdzie.

Cytuj:
Lecz teraz SLD gra "Super 'hirosuw'" pomagając wszystkim lekarzom, pielęgniarkom...
Zacytuj mi tu proszę choć jedną wypowiedź działacza SLD, który twierdzi że za rządów SLD zrobiono więcej. Ponadto pragnę zwrócić uwagę, że obecna kadra SLD jest zupełnie inna niż ta, która stanowiła rząd Leszka Millera.

Cytuj:
Mundurki - rzecz prawidłowa, w wielu gimnazjach na prawdę coś powinno się ruszyć, zmienić, bo to, co tam się dzieje, to <ironia>nawet Super Wizjer nie opisze...<ironia>.
Tak, kolejny genialny pomysł. Najlepiej żeby były moro z naszywkami wszechpolaków.

Mundurki to kretyństwo. Mają ponoć służyć zatarciu różnic finansowych pomiędzy bogatymi a biednymi uczniami. A ktoś pomyślał że taki mundurek musi ok. 100zł kosztować, co dla rodziny wielodzietnej stanowi poważny problem?

Cytuj:
A tak na prawdę on chcę tylko tępić ich głupotę.
Ostatni rok spędziłęś na księżycu? Giertych nie tępi głupoty, wręcz ją propaguje. Pod postacią homofobii, fanatyzmu religijnego. Stawia na religię w szkołach. Może nawet wprowadzi ją na maturę. A co zrobić mam, np. ja, który na religię nie chodzę od dwóch lat? W jego wizji szkolnictwa zawsze będę gorszy od "katolików", bo nie chodzę do kościoła.

Cytuj:
Ponieważ polska młodzież próbuje upodabniać się do różnych sub-kultur takich jak Emo oraz pokemonów
Jak każda młodzież w każdym kraju. To nic nowego. Młodzież zawsze idzie za trendami. Możemy to pochwalać bądź nie, ale ja tam osobiście wole spotkać na ulicy Emo lub pokemona, niż dresiarza z nożem w ręku.

Reasumując:

Weź ty dziecko poczytaj jakąkolwiek publicystykę, a nie tylko TV i onet. Polecam Jacka Żakowskiego.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:23   #7
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny

Gangrel, to z mundurkami, to chyba wynika z Twojej niewiedzy, dlaczego?

Ponieważ rząd dofinansuje rodziny ubogie oraz wielodzietne w sprawie mundurków, a o tym jak będą wyglądały zadecyduje dyrekcja szkoły
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:31   #8
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

1. Owszem, ja w swoim WOLNYM kraju czuję się coraz bardziej ograniczany co z tym się wiąże demokracja chyba jednak zaczyna być zagrożona. Władza robi co chce i nie pyta o zdanie tych, o których "dobro" ma dbać.

Co do rządów lewicy. Może i za wiele nie zrobili, ale przynajmniej w puch wszystkiego nie rozpieprzali. ; ]

2. Służba zdrowia, ta... Jest w stanie opłakanym i tu ciężko cokolwiek zrobić jak i oczerniać o to kogokolwiek bo każdy rząd miał tu swój udział. ; ]

3. Oświata, ach mój ulubiony temat... ^^
Mundurki - po cóż Ci te mundurki? Myślisz, że zlikwidują problem "ty jesteś głupi bo biedniejszy, a ja elo i fajniejszy"? Mylisz się. ; ) Ta kwestia była już poruszana tyle raz, że myślę iż już nie ma sensu tłumaczyć tego po raz kolejny. ; )

Giertych - nie lubimy go bo ma idiotyczne pomysły. Stara się coś zrobić, rzeczywiście. Ale do cholery nic na siłę byleby pokazywać, że coś się robi. Wiele jego decyzji i pomysłów (zdecydowana większość) są po prostu idiotyczne. Tak jak mundurki, wycofywanie pewnych lektur, komórki w szkołach i ta jego akcja "no tollerance" czy jakoś tak. ; )

Cytuj:
on chcę tyko tępić głupotę
Cytuj:
on chcę tylko tępić ich głupotę.
"A na wiosnę wyjdziemy z planami budowy dróg, powtarzam, na wiosnę z planami dróg, jeszcze raz powtarzam, na wiosnę wyjdziemy z planami dróg" (Krzysio Kononowicz)
Ta, to dobrze, że chce. ; )

4. Jestem polską młodzieżą i do żadnych z tych dwóch subkultur nie próbuję się upodobnić. Nie krytykuję również obecnego rządu bo to jest trendi tylko dlatego, że nie podoba mi się jego działanie. Za poprzednich rządów to przynajmniej była zima, o. ; \
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:34   #9
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny

W jakim ty świecie żyjesz?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa
Otóż nie, demokracja nie jest zagrożona, jest to wymysł "Ex-komunistów" z SLD, ponieważ ludzie wreszcie przejrzeli na oczy i zagłosowali na kogoś innego w wyborach. A co do PO? PO chcę tylko przejąć władzę, dlatego dołącza się do każdego, kto jest przeciwko PiSowi...
Zgadzam się tutaj z Gangrelem w całej rozciągłości. Od siebie dodam, że większość ludzi, która "przejrzała na oczy i zagłosowała na PiS", to moherowe berety, które podążają za głosem swego przywódcy Tadzia R.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa
Co prawda, to prawda, inne kraje na arenie międzynarodowej śmieją się z Anny Fotygi... lecz nie z całego kraju, a to jest duuuża różnica.
Z własnego doświadczenia mogę ci powiedzieć, że w Izraelu śmieją się nie tylko z Fotygi, lecz z większej części naszego rządu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa
Ponieważ Pan Premier chciał rozmowy, lecz co zrobili przywódcy Narodowego Związku Lekarzy... - odmówili. Nagle całe SLD zaczęło się bulwersować, czemu Premier nie daje podwyżek... a co oni zrobili za ich rządów...? Za przeproszeniem... gówno...
Tylko po co lekarze mają z nimi gadać, jeśli oni z góry zapowiedzieli, że żadnych podwyżek nie będzie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa
Minister Giertych? Co wam zrobił, czemu go tak nienawidzicie? Zabił waszych rodziców naleśnikami? Nie... on chcę tyko tępić głupotę głównie wśród gimnazjalistów i to oni mówią "JE*** GIERTYCHA!! CH** MU W DU**!!!" A tak na prawdę on chcę tylko tępić ich głupotę.
Co mi zrobił? Bezpośrednio nic. Po prostu nie rozumiem jak tak ciemny człowiek może być ministrem edukacji. I nie, nie tępi on głupoty. On po prostu stara się ją zastąpić ciemnotą.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa
Ponieważ polska młodzież próbuje upodabniać się do różnych sub-kultur takich jak Emo UWAGA oraz pokemonów UWAGA
Tak jak napisał Gangrel, to normalne w tym wieku. Młodzież musi się z czymś utożsamiać.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:39   #10
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Szczerze?
Po 1 nie lubię "patriotycznych" tematów.
Po 2 nie interesuje mnie to.
Po 3 nie będę nosił mundurków.
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:52   #11
AnElKa
Użytkownik Forum
 
AnElKa's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Lokacja: Braniewo
Wiek: 31

Posty: 192
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Knight
AnElKa ma numer GG 3969326
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matiiii Pokaż post
Szczerze?
Po 1 nie lubię "patriotycznych" tematów.
Po 2 nie interesuje mnie to.
Po 3 nie będę nosił mundurków.


Po 1. To nie jest "patriotyczny" temat.

Po 2. Więc czemu tu piszesz?

Po 3. Myślisz, że to kogoś tu obchodzi?
__________________
Ciągle za dużo kb! A jak ja podaje jak ktoś ma 2mb+ w podpisie to oczywiście żeruje przez 2 następne miesiące >.<
AnElKa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:57   #12
Qczeneta
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jak Najbardziej popieram. Nic dodać, nic ująć (może głupie kolorki )
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 13:57   #13
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa Pokaż post

Rzeczywiście, jej stan jest fatalny, trzeba wielu lat i wielu rządów aby naprawić błędy, które popełniło SLD, nie mam zamiaru ich tutaj oczerniać, lecz taka jest prawda...
Prosze, powiedz jakie.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 14:21   #14
Luthi
Użytkownik Forum
 
Luthi's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005

Posty: 330
Stan: Na Emeryturze
Imię: Elvenar
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Zamysł miałes ale nie trafiłes w sedno ani o milimetr...

Wypowiem się na temat służby zdrowia poniewaz oboje moich rodziców w niej pracują. W szpitalu za takie warunki jakie tam są, za robote jaką odwalają kobiety te dostają marne grosze. A pytanie kto pilnuje zdrowia pacjenta, kto podchodzi do reanimacji wraz z ratownikiem, I KTO UŻERA SIE Z TYMI NIEWDZIECZNYMI PACJENTAMI KTORZY MYSLA, ZE PIELEGNIARKA TO ICH SłUGUS. Za taką kase to naprawde to jest smiech. Przezywajac potem w domu reanimacje, zgony i rozne "trudne" wypadki.

A co do lekarzy w szpitalach:

liceum + studia medyczne + specjalizacja [ew. + lekarz drugiego stopnia] to około 11/12 lat wycięte z życia. I potem przychodzisz do szpitala i zarabiasz 1500 złotych, harując jak wół z dyzurami po kilkanascie miesiecznie zarabiasz 2500 złotych, za zjebane czasy studenckie i za spanie po 4 godziny dziennie przez kilka lat. pfff... shit happens
__________________
.
Luthi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 14:39   #15
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

Anelka to tajny agent polskiego rządku, który ma na celu wyprać nasze mózgi.
ripper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 15:13   #16
Maldinii
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ktoś napisał ze dla biednych rodzin rząd dołoży pieniądze na mundurki!

Przecież to jest kłamstwo grubymi nićmi szyte.

Se wyobrażam jak każdej rodzinie dają po 1k. A takich rodzin jest dużo....

Hahaha. Rząd da pieniądze
  Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 15:13   #17
Tuba^^
Użytkownik Forum
 
Tuba^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2005
Lokacja: Braniewo
Wiek: 34

Posty: 154
Stan: Niegrający
Domyślny

Masz racje z tym emo hahaha

Nie raz sie widzi na fotoblogach albo opisach jakie ich zycie jest "kurowskie"

Pozdro braniewo P
__________________



"Sex, drugs and Hardstyle!"
Tuba^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 15:21   #18
OnlyShadow
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 326
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa Pokaż post
P.S Po ostatniej mojej wypowiedzi dostałem w sumie chyba 3 notki od użytkownika "slawekmag" typu "TaAK KACZKI SA DE BEST!! KOCHAM KACZKI !!! HAHA JESTES TEPY JAK BUT. BIJ SIE ZA KACZKI I ZA RYDZYKA !!!! HAHAHA"... nie jest to dokładne odwzorowanie tego, co było w notce, lecz tylko przybliżenie.
Argh, nie zaczynaj znowu wojny. Chyba wypadałoby dodać, że to ty zacząłeś od nieuzasadnionych wyzwisk i obelg (tylko po to, żeby popisać się przed innymi, jaki ty jesteś "EL0"). Ja tylko napisałem co myślę, ty zacząłeś mnie wyzywać, ja popełniłem błąd, że na to odpowiedziałem...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez janek@ Pokaż post
Teraz troszeczke o mlodziezy... Co ja o niej sadze?
Rozpieszczona szara masa, ktora mysli ze wszystko jej wolno. ;/
Myli swiat realny z swiatem fantazji.
Oczywiscie zdarzaja sie wyjatki (jakies 20-30%?).
A nie 2-3%?

Ostatnio edytowany przez OnlyShadow - 23-06-2007 o 15:43.
OnlyShadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 15:41   #19
matiiii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 05 2006
Lokacja: Giżycko
Wiek: 31
Wpisy bloga: 1

Posty: 962
Stan: Na Emeryturze
Świat: Broa
matiiii ma numer GG 3908545 Send a message via Skype™ to matiiii
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa Pokaż post
P.S Po ostatniej mojej wypowiedzi dostałem w sumie chyba 3 notki od użytkownika "slawekmag" typu "TaAK KACZKI SA DE BEST!! KOCHAM KACZKI !!! HAHA JESTES TEPY JAK BUT. BIJ SIE ZA KACZKI I ZA RYDZYKA !!!! HAHAHA"... nie jest to dokładne odwzorowanie tego, co było w notce, lecz tylko przybliżenie.
Omg! Człowieku wiesz co to ironia? Jak nie to nie mam o czym z tobą rozmawiać na jakikolwiek inny temat.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AnElKa Pokaż post
Po 1. To nie jest "patriotyczny" temat.

Po 2. Więc czemu tu piszesz?

Po 3. Myślisz, że to kogoś tu obchodzi?
1. A niby jaki? Motoryzacyjny? Btw. tam było w cudzysłowie słowo "patriotyczny".
2. Bo nie mam gdzie indziej.
3. Sam zaczynasz pisać o mundurka, to był tylko mój pogląd (ukryty podtekst).
__________________
Niech nam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagasnie
a kto nie jest z nami w klubie - niech go piorun trzaśnie.
Oby nasze wszystkie prace były najpiekniejsze
inni przecież się nie znają - to jest najważniejsze.
Niechaj nasze forum nigdy sie nie skończy
a kto źle o nas napisze, szybko go wykończym...
matiiii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-06-2007, 15:47   #20
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
To już koniec. przepraszam, jeżeli kogoś uraziłem mymi słowami, wiem, że 1 osoba nie zmieni całej społeczności, ale ja chcę wam to tylko przekazać, może kilku zrozumie o co chodzi, większość na pewno nie...
Jasne k**wa - napiszę swoje zdanie nie podając żadnych agumentów - na większość forumowiczów połóżę lachę, bo i tak nie zrozumieją mojej dojrzałej myśli, a rzetlenym dyskutantom w ogóle nie odpowiem. (Bo jeszcze ktoś pomyśli, że mogę się mylić)
Gdyby ktoś miał dłuższą chwilę i chęć zasypałby cię masą argumentów porównywalnych do tych Gangrela - tylko po, co. Ty zmaiast dyskutować wolisz kogoś obrazić (vide "prawie" jak cytaty z OnlyShadowa).

Ostatnio edytowany przez Thero - 23-06-2007 o 15:54.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:22.


Powered by vBulletin 3