Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-01-2012, 02:18   #1
Wenevo
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka Może pomożesz? Zajrzyj!

Cześć!
Założyłem temat, ponieważ mam kilka męczących mnie pytań.
Otóż ostatnimi razem grałem za czasów 7.4 czy nawet wcześniej, przestałem grać ponieważ miałem problemy zdrowotne więc troche lat mineło od tej wersji do wersji dzisiejszej. Kiedyś gra wyglądała zupełnie inaczej, starzy gracze wiedząo co chodzi.

Jest bardzo dużo nowych mobów, miejscówek czy itemów.

Postanowiłem kilka dni temu, że powolutku zaczne grać dla zabawy i wbije z 150 i zrookuje postać także dla zabawy.
Wybierając się serwerem patrzyłem aby był to server PVP, ponieważ czassami lubie się pobić czy przegonić kogoś z expa... hihi i wypadło na server Pandoria

Zrobiłem postać, rook przeszedłem, choć dziwnie ten rook się w dzisiejszych czasach przechodzi... wyszedłem na MainLand wybierając profesje PALADIN!

Obecnie mam lvl 21, skile 65/50
I teraz zaczynają się pytania....
Tylko proszę o nie przesylanie żądnych odnosników do poradników ponieważ przejzałem all i kazdy mowi co innego


Posiadam na 21 lvl
C helmet, Belted cape, p legs, croco boots, Dragon Shield.
1. Jakie itemy na lvl 30-40. Jestem w posiadaniu takich itemów jak BOH, Crown Legs, Dsm, Paladin armor, Royal helmet i Demon shield. Mam także inne śmieci typu meduza shield, k sety itd.

2. Co myślicie o swiecie Pandoria? Dobry wybór?


Mam zamiar skilowac teraz do 75-80 dys i następnie kupic PACC i przy okazji wbije sie ten 40 lvl

3. Gdzie expić teraz na PACC lvl 50. 70. 90 itd Nie znam się zbytnio na nowych terenach.

4. Jakie questy warto teraz robic do 100 lvl.

Jeżeli coś mi wpadnie do głowy to edytuje temat i dodam kolejne pytania. Tym czasem dobranoc
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-01-2012, 11:21   #2
Johanes19
Użytkownik Forum
 
Johanes19's Avatar
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Wiek: 31

Posty: 1,108
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Galana
Johanes19 ma numer GG jak co to priv...
Domyślny

1. Dobre masz eq, starczy spokojnie do 80 lvla( dsm sprzedaj zostaw pal arma)
2. Nie gralem
3. Yalahar chyba najlepsze miasto na tym lvlu (nie chce mi sie wszystkich miejscowek wypisywac) i ofc wiele innym miejscowek w innych miastach tj. dragi darashia, ankh tomb (chyba tarpid za tp) i rob taski u Gryzzli Adamsa
4. Wszystkie co sie da prawie ( nie che mi sie wypisywac bo za duzo tego sprawdz liste qestow na www.tibia-wiki.net )
__________________
BAMBUCHA!!!jedenoneoneone
Czy ja nie jestem ivul?

(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Johanes19 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:43.


Powered by vBulletin 3