Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-09-2009, 21:57   #181
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Nie chodzi mi o to że ta osoba ma od razu zostać tym chirurgiem. Być może podczas nauki zmądrzeje, poza tym teoria =/= praktyka. Może się okazać, że w praktyce jest lepsza. A takich "nie-bystrych" osób jest dużo na takich stanowiskach. Nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego mózgu, żeby wiedzieć co robić.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2009, 22:07   #182
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie chodzi mi o to że ta osoba ma od razu zostać tym chirurgiem. Być może podczas nauki zmądrzeje, poza tym teoria =/= praktyka. Może się okazać, że w praktyce jest lepsza. A takich "nie-bystrych" osób jest dużo na takich stanowiskach. Nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego mózgu, żeby wiedzieć co robić.
no jak wie co robic i sie orientuje w tym zawodzie to znaczy ze ma odpowiedni mózg do tego bo zwykly tuman otworzy czlowieka i nie bedzie wiedzial co z tym zrobic
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 22:25   #183
Pomocny Murzyn
Użytkownik Forum
 
Pomocny Murzyn's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 810
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
czyli lepiej nieodpowiednich ludzi powstawiac na nieodpowiednie im miejsca zeby tylko spowalniali prace? jak ma to dobrze funkcjonowac... wyobrazasz sobie co by bylo gdyby w pewnej szkole nauczyciele byli by bezmuzgami ?? jaka byla by mlodzierz??? tak samo w sejmie , sluzbie zdrowia i policji ogolnie wszedzie... kazde stanowisko powinno byc obsadzone odpowiednia do tego osoba.


Wystarczy spojzec na policje , znaczna wiekszosc to kretyni i policja nie jest szanowana wsrod obywateli...
Ty zapewne uważasz się za kogoś "odpowiedniego? Myślisz, że gadasz mądrze, a tak naprawdę nawet nie znasz podstaw ortografii.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gazonik Pokaż post
Mój tata ( 56 lat) gra w tibie( 44 pallek-Candia).Czasami mnie denerwuje bo mnie woła i pokazuje jaki loot. -.-
Pomocny Murzyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 22:40   #184
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pomocny Murzyn Pokaż post
Ty zapewne uważasz się za kogoś "odpowiedniego? Myślisz, że gadasz mądrze, a tak naprawdę nawet nie znasz podstaw ortografii.
ja jako piekarz nie muszę znać ortografii , i uważam ze nadaje się na te stanowisko pracy. Jest parę rzeczy które umiem robić lepiej ale tu najgorszy nie jestem.

żeby gadać mądrze wcale nie trzeba być profesorem czy magisterem , są ludzie którzy maja mądrość życiowa i ci co maja książkowa ,a są i tacy którzy maja i jedna i druga. Ja osobiście uczę się ale tylko rzeczy które są według mnie potrzebne , a jak czegoś nie umiem to znaczy ze albo się tego uczę , albo uznałem to za nie potrzebne dla mnie osobiście. NP. Nie mam zamiaru uczyć się budowy jakiegoś owada , bo to na pewno mi się nigdy nie przyda , w tym czasie wolałbym pouczyć się 1 pomocy żeby wiedzieć co zrobić w rożnych sytuacjach. I takie rzeczy powinno się uczyć w SZKOLE PODSTAWOWEJ (5-6 klasa) i powtórka tego w 3 Gim. a te inne śmieszne rzeczy zostawić dla wyższych szkol takich jak licea ,czy studia (odpowiednie kierunki tylko dla tych co się to przyda)

W Belgii jest fajny system , bo tam już od najmłodszych lat kierują cie w 1 zawodzie , i już od naszej 1 gim wybierasz czy chcesz pracować fizycznie czy umysłowo a po 2 latach wybierasz zawód a później jakieś specjalności.

Ale oni trochę za bardzo to rozbudowali bo pewne zawody rozbili na parę innych.

system jest tam tak :

6 lat podstawówki a później wybór :
ASO -odpowiednik liceum można później na uniwerek
TSO -odpowiednik technikum , w 1-2 klasie masz tak ogolnie w 3 wybierasz kierunek a chyba w 5 specialnosc ( o ile dobrze pamietam) tez mozna pozniej na uniwerek
BSO - odpowiednik zawodowki tak samo jak w TSO tylko ze chyba po 6 latach mozesz zostac nastepne 1/2 (nie pamietam ile) zeby wyrobic takie jakby papiery mistrzowskie ( cos tego typu)
PSO - najluzniejsza szkola , gdzie glownym tematem zajec jest sztuka , dobra dla malarzy itp.


z naszej szkoly (jezykowej) wysylali na staz do ktorejs ze szkol na 2 tygodnie , ja wybralem BSO (bylem wtedy druga klasa ) przez te 2 tygodnie klasa akurat poznawala zawody , pracowalem troche na stolarce , spawaniu itp. i powiem ze szkola byla super , oczywiscie powiedzieli ze jestem genialny ( przy tamtejszych uczniach kazdy Polak by taki byl ) (matma na poziomie 4 kl. podstawowki , a historia zadania typu podpisz pod obrazkiem nazwe epoki i obrazki Rzymianina , Mapy Europy z II Wojny i Odkrycie Ameryki ;D ) szkola byla ogromna , chyba z 5 takich ogromnych budynkow , 2 place na przerwy , stadion + pare boisk , basen , ogromna chala i chala z zakladami praktycnymi. Dostalem tam nawet stypendium zebym sie tam uczyl , ale wrucilem do Polski i tak sie skonczylo ;D

Ogolnie system edukacji tamtejszy przy upolszczeniu bylby dobry
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 03-09-2009 o 22:45.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 22:59   #185
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Tak Albertus, wszystko miodzio, ale jako że masz wykształcenie tylko na jeden konkretny zawód i kierunek - nie ma miejsc pracy i dupa.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:01   #186
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Nie chodzi mi o to że ta osoba ma od razu zostać tym chirurgiem. Być może podczas nauki zmądrzeje, poza tym teoria =/= praktyka. Może się okazać, że w praktyce jest lepsza. A takich "nie-bystrych" osób jest dużo na takich stanowiskach. Nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego mózgu, żeby wiedzieć co robić.
Bullshit.

Lekarz musi być bdb w teorii jak i w praktyce, bo odpowiada za czyjeś życie. Szybko straci prawo do wykonywania zawodu jeśli tak nie będzie. Ba, szczególnie przy chirurgii, gdzie teorie trzeba mieć w małym palcu, żeby zrobić to, co trzeba.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:02   #187
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Według mnie wyboru kierunku edukacji powinno się dokonywać jak najpóźniej, nikt po podstawówce nie jest w stanie stwierdzić, co chce robić w życiu. Dla mnie wybór profilu klasy licealnej nadszedł za wcześnie, bo po gimnazjum nie wiedziałem wcale, w jakim chcę iść kierunku. Skończyło się tak, że po pierwszym półroczu zmieniałem klasę, a na maturze i tak zdawałem przedmioty niezgodne ze swoim profilem i tak naprawdę dopiero w klasie maturalnej miałem dobre pojęcie, czym chcę się zajmować.

@Gonzo
Prawda, ale teorii właściwie każdy jest w stanie się nauczyć. Nie wymaga to nie wiadomo jakiej bystrości.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:10   #188
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Tak Albertus, wszystko miodzio, ale jako że masz wykształcenie tylko na jeden konkretny zawód i kierunek - nie ma miejsc pracy i dupa.
kto mowi ze bede mial 1 zawod? Osobiscie planuje po szkole robic takie wieczorowe liceum a pozniej moze zaoczne studium czy cos takiego. pozatym lapac jakies kursy i szkolenia zeby tych zawodow miec duzo. Ale chce miec 1 zawod taki w ktorym na 99 % zawsze praca bedzie i zawod nigdy z mody nie wyjdzie. Bo piekarze zawsze byli , sa i beda! ;D



jak najpozniej zle , bo po co mam sie uczyc wielu rzeczy nie potrzebnych (jak to bylo w gimnazjum) skoro moge ten czas spedzic na nauce czegos co mi sie przyda
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 03-09-2009 o 23:12.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:11   #189
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
ale teorii właściwie każdy jest w stanie się nauczyć. Nie wymaga to nie wiadomo jakiej bystrości.
czy ja o tym wspominałem?
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:27   #190
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Litawor Pokaż post
Według mnie wyboru kierunku edukacji powinno się dokonywać jak najpóźniej, nikt po podstawówce nie jest w stanie stwierdzić, co chce robić w życiu. Dla mnie wybór profilu klasy licealnej nadszedł za wcześnie, bo po gimnazjum nie wiedziałem wcale, w jakim chcę iść kierunku. Skończyło się tak, że po pierwszym półroczu zmieniałem klasę, a na maturze i tak zdawałem przedmioty niezgodne ze swoim profilem i tak naprawdę dopiero w klasie maturalnej miałem dobre pojęcie, czym chcę się zajmować.
Jestem na studiach i nadal nie wiem, co chce w zyciu robic
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:29   #191
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Jestem na studiach i nadal nie wiem, co chce w zyciu robic
Pier*** studia zostań ninja!
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:47   #192
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner Pokaż post
Pier*** studia zostań ninja!
power rangers tez chyba nie zle zarabiaja ;D


na jakim profilu jestes i po co tam poszles skoro nie wiesz co chcesz robic??
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:54   #193
Articuno
Użytkownik Forum
 
Articuno's Avatar
 
Data dołączenia: 27 11 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 1,252
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
na jakim profilu jestes i po co tam poszles skoro nie wiesz co chcesz robic??
Jezus Maria, poszedłeś...
Articuno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2009, 23:58   #194
MichalOlkuszanin
Użytkownik Forum
 
MichalOlkuszanin's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Olkusz
Wiek: 31

Posty: 82
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Widzę, że zdanie niektórych ludzi o zawodówkach jest strasznie jednostronne (negatywne). Jednak ktoś do cholery musi upiec bułki, skręcić stołek, zrobić tapicerkę czy kiełbasę. Chodzę do liceum i widzę jak wygląda nauczanie w tych szkołach, ale nie mam prawa narzekać, że tamtejsi ludzie nie chcą poszerzać swoich horyzontów jakoś przesadnie. Mógłbym tam iść, ale mam inne ambicje i nie będę się w*******ał w to kto tam do szkoły idzie i co w niej robi/ lub czego nie.
Prawda jest taka, że mogę się spotkać na jednym zmywaku z moimi "piątkami" w LO z uczniem zawodówki, który powiedzmy ledwo zdaję. System nauczania nie daję w tym kraju żadnych gwarancji, liczy się bardziej szczęście/ budżet rodziny. Nie ma sensu się licytować kto jaką szkołę/ studia kończy, czas pokaże kto jak na tym wyjdzie.
MichalOlkuszanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 00:00   #195
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

@Albertus: Administracja na PW. Bedac na tym kierunku i obijajac sie (no oprocz sesji) od rana do wieczora postawilem sobie pewien cel - pojsc rownolegle na jakis ciekawszy wydzial (inzynieria materialowa).
Podoba mi sie to, co robia na materialowce, ale i tak nadal nie wiem, co bym w zyciu chcial robic
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 03:08   #196
niesmiertlenywojowniktibi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2009

Posty: 38
Domyślny

Tylko nie przeliczcie się z życiem, można zrobić zawodówkę i nawet teraz trzepać dobrą kasę, ale do pewnego czasu - dopóki jesteście młodzi i wydajni. Jak już minie ten magiczny wiek około 50 to mało kto was będzie chciał. Mój dziadek całe życie był piekarzem i ma z tego jedynie problemy ze zdrowiem, nie dość, że problem z nogami to jeszcze od tych wysokich temperatur ma inne schorzenia. Mój drugi dziadek który pracował w wojsku przez chyba ~25 lat ma teraz emeryturę ~3000 netto.

Co do różnych szkół to mało ważne czy jest to liceum, technikum i tak gówno się nauczycie, albo jak kto woli podstawy podstaw. Co do zawodówki no to raczej radzę robić coś po niej aby zdobyć maturę. Jeśli ktoś jest tumanem to i tak warto robić studia, nawet takie kierunki jak to ktoś powiedział "idiot friendly" mało ważne czy jest to turystyka czy inny gówno warty kierunek. Pracowałem w nie jedne wakacje i widzę kto pracuje w różnych firmach i tam na niższych stanowiskach (ale dobrze płatnych i lekka praca w porównaniu do fizycznej) nie liczy się kierunek lub uczelnia ale wymóg wykształcenia wyższego i mając takie badziewne kierunki które wymieniłem, jak praca nam przypasuje i będziemy "obrotni" to możemy awansować. Ogólnie znalezienie pracy bez średniego graniczy z cudem. Popatrzmy na różne urzędy, aby się przyjąć na zwykłego pracownika za jakieś marne 1200 netto wystarczy średnie, ale jak jesteśmy wytrwali to możemy awansować i to nie raz, a żeby już wskoczyć na zwykłego kierownika i brać ponad 2k trzeba mieć wyższe i wcale nie jest ważne z czym związane. Licencjat to minimum, ale jak ktoś go otrzyma to trzeba być głupkiem aby nie pociągnąć mgr nawet za pieniądze.

Co do firm no to też nie jarajcie się, że nie będziecie się uczyć bo przejmiecie firmę po rodzicach. Moi rodzice prowadzą firmę i w ostatnim roku czyste zyski po odliczeniu wszystkich czynszów, podatków, pracowników, towaru wychodziły miesięcznie na 180 000 zł, z czego teraz jest kryzys i ogólnie są straty na poziomie 30 000 miesięcznie, większość pieniędzy była inwestowana więc ojciec jeszcze nikogo nie zwolnił, ale jest krucho, nie można żyć stratami, jeszcze kilka miesięcy i jak kryzys nie minie to trzeba będzie zwalniać, a firmy się pozbyć aby całkiem nie zbankrutować. Samo opłacenie prawnika w firmie to 20 000, księgowej 15000, czynsze to jakoś 15000 od lokalu w Krakowie, a mamy 5 i szósty w drodze. Polski rząd nigdy nie ułatwiał prowadzenia firm, a jeszcze utrudnia więc jeśli myślicie, że bez jakiegokolwiek wykształcenia (nie mówię o papierze ale o wiedzy) poradzicie sobie z prowadzeniem firmy w tym kraju to możecie się przejechać.

Na pewno warto studiować, te lata to jedne z najlepszych w życiu, jeśli nie musicie pracować to nie marnujcie ich i studiujcie cokolwiek, albo studia wieczorowe i pracować jak kto woli A najlepiej jak ktoś ma głowę na karku to powinien iść na prawnika, architekta, lekarza, pilotem i podobne zawody bo zarobić można dużo. Tylko trzeba się do tego nadawać, ja na przykład do tych wymienionych kierunków w ogóle nie nadaję się i tylko jedno mnie interesuje - informatyka...

Aha jeszcze dodam odnośnie pracy fizycznej, jeśli chcecie pracować fizycznie to załatwcie sobie taką pracę na jakiś miesiąc. Pieniądze możecie dobre zarobić ale ciekawe co po miesiącu powiecie, bo ja po takiej pracy wiem, że fizycznie nie zamierzam pracować Mieć dziś studia to tak ja mieć 50 lat temu średnie. Teraz prawie wszyscy robią, są o wiele łatwiejsze niż dawniej, a więc kto nie zrobi to za kilkanaście lat będzie nikim. Mimo iż możecie być w pracy lepsi to i tak pracodawca będzie sugerował się CV. Takie życie.

PS. Jeśli lejecie na ortografię to proszę przynajmniej zainstalujcie Firefoxa, albo nową Operę bo te przeglądarki pomogą wam poprawić te tragiczne błędy.

Ostatnio edytowany przez niesmiertlenywojowniktibi - 04-09-2009 o 03:22.
niesmiertlenywojowniktibi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 14:10   #197
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ze studiami jest tak, ze sa pewnie kierunki/uczelnie na ktorych jest naprawde ciezko, ale sa tez studia na ktorych musisz robic mniej niz w liceum... Czasem bym chcial, zeby bylo kilka rodzaji dyplomow w zaleznosci od wartosci szkoly
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 14:20   #198
Kuronasuka
Użytkownik Forum
 
Kuronasuka's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2009

Posty: 47
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner Pokaż post
Pier*** studia zostań ninja!
Czyli nauczycielem?
__________________

矮星のばかです
Kuronasuka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 14:26   #199
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez xoz Pokaż post
tokarka + papier spawacza = 3k+ zl na stoczni. lepsze to niz nic
3 miesiace doswiadczenia jako programista php/ AS w sredniej firmie - 2-2.5k na reke, po godzinach dodatkowe 1.5-2.5k przy ewentualnych projektach. Na studiach lub zaraz po.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2009, 15:20   #200
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

zwykly Hydraulik w malym miescie (jak u nas) ma cos kolo 2-3 k , nawet uczniowie w 1 klasie dostaja 250 a w drugiej 400 ( co ja jako piekarz 100 a w drugiej 120). Po zawodowce tez mozna dobrze zarabiac.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:27.


Powered by vBulletin 3