Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-06-2007, 09:48   #701
Tanivupo
Użytkownik Forum
 
Tanivupo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 34

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Golradir Pokaż post
według mnie Leszczu też dał dupy wywalając przyjażń z Tiusem do kosza...ale sam motyw z podstawieniem go był bardzo dobrze rozegrany <te posty Bedu czy Xeno przeciw Leszczowi na tibia.com>...szpiegostwo to jest cześć wojny i turtle pokazali jak sie to wykorzystuje
Dla mnie to Tiuso jako pierwszy zadrwil z przyjazni/kolezenstwa .... przeciez w DPFT mial kolegow.... z ktorymi gral kiedys na Rubera(3lata+ temu)....a to on postanowil walczyc miedzy soba...
jakby nie bylo... Lecha troche znam ;p i to ze jest szpegiem byla to moja 1 mysl... ale potem w ta zwatpilem ... i myslalem ze jest "sprzedajna swinia" ... ale dobrze ze sie mylilem ;]
__________________
TSUBASA OZORA
FC BARCELONA
Tanivupo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-06-2007, 10:06   #702
Eti
Użytkownik Forum
 
Eti's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Krakoff
Wiek: 37

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Zueniaks
Świat: Hiberna
Poziom: 280
Poziom mag.: 29
Domyślny

ale napieracie ze ares czy lechu spayowali do nas hmm z tego co wiem to bzdura pozatym jezeli by tak bylo to po wojnie by bylo w 1 tydzien ... no moze 2 a tak nie bylo teraz tylko zwalacie wine na to na tamto ....
zmiast powiedziec plany mialem ogromne , mozliwosci jeszcze wieksze , ale niemyslalem i tak sie zkonczylo .... zycie i pora sie pogodzic szkodami tylko osob ktore byly na tyle glupie aby uwiezyc ze ttt ma szanse wygrac wojne i sie do nich doloczyli takich jak np. k'k lub kilku innych ale przynajmniej troszkesie serv przeczysci ... szkoda ze te osoby tylkonie pomyslaly ze to moze tez byc taka mala podpuszka ze strony dpft aby osoby wrogo nastawione do dpft mogly sie ujawnic po przed dojscie do ttt , bo poniewaz jak by ich uroso zbyd duzo to moglo by bys to o wiele grozniejsze.

No nic po wojnie , hiszpanie bez kasy , tiuso wakacje (i ma all gdzies z ttt) warszawa juz sama niewiezy i sie teraz zastanawia jak by to zrobic aby dalo sie jakos pograc itp. Mysle ze duzo ludzi sie nie ludzi ze pogra tutaj chodziasz sa i tacy ktorzy zaplaca i bedam ogli nadal grac ze wzgledu ze nie mozna wyludnic servera bo nie bedzie funu :/ no to tyle bo z nocki wracam i pora spac
__________________
Jan 09 2007, 17:15:40 CET Died at Level 156 by a Tibia bug
Eti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 10:42   #703
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

sorry za offtop ale chcialem tylko wyjasnic ze nie mowilem o tobie tsch wtedy tylko o Kendranie i Kosiku2 ;s
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 10:55   #704
Lafa
Zbanowany
 
Data dołączenia: 14 07 2006
Lokacja: Cieszyn

Posty: 388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 63
Poziom mag.: 69
Domyślny update

Dzisiaj update. życzę wam milej gry "D i zdobycia paru ciekawych przedmiotów oraz zrobienia paru questow ;]. Ja oczywiście sobie nie pogram...
Lafa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 12:04   #705
Amirez
Użytkownik Forum
 
Amirez's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2005

Posty: 254
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Arcania
Domyślny

Pamietacie jak leszczu poszedl do ttt to all na niego mowili ze jest sprzedawczykiem itp ??????


No to K***A sie okazalo ze jednak nie jest

A tak btw zobaczcie ze w wojnach w rl swiecie tez sa szpiedzy i nikt im nie jedzie ze to szmaty itp tylko daja medale
Amirez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 12:24   #706
Gidekab
Użytkownik Forum
 
Gidekab's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005
Lokacja: Cieszanow
Wiek: 40

Posty: 99
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 108
Skille: 94/59
Poziom mag.: 19
Gidekab ma numer GG 0000000
Domyślny

gz dla wszystkich z DPFT
szkoda tylko ze ja nie mogłem w tym uczestniczyc jeden dzien mnie nie bylo a tu koniec wojny hrhrr
po sobotniej nocy komp na serwisie rutery popalnone tak wiec do uslyszenia dopiero w październiku po moim powrocie
bb i powodzenia w dalszej grze
Gidekab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 12:58   #707
Kendran
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007

Posty: 12
Smutny Ale Zal

Po pierwsze Kosik to moj RL a po dwa Tiuso zadrwił lol a co mial robic jak Aata z Lukim wzieli cala kase z paymentow (wojna z BEACH) dla siebie i Aata wy*******al kazdego z expa na demcach to co mial udawac ze wszytko jest cool ZAL.PL to jest wlasnie postepowanie zalosnych malych dzieci. Niby to tylko gra ale grmy tutaj z prawdziwymy ludzmi i nalezy o tym pamietac kazdemy nalezy sie jakis tam szacunek nie zaleznie od lvl dlaczego wy nie potraficie sie przyznac do tego ze Leszczu i spolka jest zalosna bo sie boicie no ale wasza wola, mieli wieksze lvl wiecej ludzi i jescze takie cos ZAL wiec ja to traktuje tak ze oni juz na samym poczatku bali sie TIUSA i FOSFIKA skoro tak postąpili bo to na poczatku oni bili fragi tylko jak zaczeło sie sprzedawanie Leszcza to nic dziwnego ze przegrali .... no comment
Kendran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 13:27   #708
Legionista1916
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 33
Imię: Valdarnok
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Eti Pokaż post
warszawa juz sama niewiezy i sie teraz zastanawia jak by to zrobic aby dalo sie jakos pograc itp


Szczerze.....mnie to rybka.
__________________
Warszawscy Kibice
Legionista1916 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 13:45   #709
Poyeman
Użytkownik Forum
 
Poyeman's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2007
Wiek: 32

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Legionista1916 Pokaż post
Szczerze.....mnie to rybka.
rly? nie szkoda ci 155 ek ?


btw: We're here for take our revenge. Time to terror is comming...
teraz Lindlay. Ciekawe czy bedzie lebszy od Tiusa.
__________________
~ Rest in The Peace ~
~ Or Rest in The Peaces ~

Ostatnio edytowany przez Poyeman - 26-06-2007 o 13:46.
Poyeman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 14:41   #710
Ka$z3r
Użytkownik Forum
 
Ka$z3r's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2004
Lokacja: Braniewo/Gdańsk
Wiek: 37

Posty: 200
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kendran Pokaż post
Po pierwsze Kosik to moj RL a po dwa Tiuso zadrwił lol a co mial robic jak Aata z Lukim wzieli cala kase z paymentow (wojna z BEACH) dla siebie i Aata wy*******al kazdego z expa na demcach to co mial udawac ze wszytko jest cool ZAL.PL to jest wlasnie postepowanie zalosnych malych dzieci. Niby to tylko gra ale grmy tutaj z prawdziwymy ludzmi i nalezy o tym pamietac kazdemy nalezy sie jakis tam szacunek nie zaleznie od lvl dlaczego wy nie potraficie sie przyznac do tego ze Leszczu i spolka jest zalosna bo sie boicie no ale wasza wola, mieli wieksze lvl wiecej ludzi i jescze takie cos ZAL wiec ja to traktuje tak ze oni juz na samym poczatku bali sie TIUSA i FOSFIKA skoro tak postąpili bo to na poczatku oni bili fragi tylko jak zaczeło sie sprzedawanie Leszcza to nic dziwnego ze przegrali .... no comment
PO co rozdawac po 100k... ludzie w dpft sa bogaci kasa czeka na next poi/next war itd. a twoje gadanie o huntach aaty na demcach za ta kase to bajki jak twoje zycie =/

Jesli juz mowimy o zabawanych sprawach Tiuso i Fosfik nienawidzili sie jak psy bo fosa wywalal tiusa z tomba jak expil na lya ly, a teraz wszyscy sa wielka rodzina? pfff

Bili fragi? na noobach albo chodzili po ludzi we 2 sorcow i mysleli ze juz wojne wygrali identycznie jak w wojnie z beach...

To co ty piszesz to chyba lind sobie na pomaranczach wymyslal... niewiem skad takie bajki wy bierzecie =/
__________________
Szacunek. Mimo, iż to wirtualny świat, pamiętaj o tym, że jednak po drugiej stronie siedzi żywa osoba, z krwi i kości, która ma uczucia. Okaż mi szacunek, a otrzymasz to samo. Nie podoba się → wy*******aj.
Ka$z3r jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 14:56   #711
Tanivupo
Użytkownik Forum
 
Tanivupo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 34

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Domyślny o.o

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poyeman Pokaż post
rly? nie szkoda ci 155 ek ?


btw: We're here for take our revenge. Time to terror is comming...
teraz Lindlay. Ciekawe czy bedzie lebszy od Tiusa.
Lindlay jest za glupi na poprowadzenie gildi do wygrania wojny;|
__________________
TSUBASA OZORA
FC BARCELONA
Tanivupo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 15:14   #712
Ciacho1920
Użytkownik Forum
 
Ciacho1920's Avatar
 
Data dołączenia: 06 10 2006
Lokacja: ChoRzów
Wiek: 35

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Co wy macie do Leszcza, tego nie umiem zrozumiec... To wszystko bylo od poczatku do konca ustawione chodz tylko paru ludzi w dpft o tym wiedzialo reszta myslala ze to sprzedawczyk... Dlatego szacunek dla nich...

Btw. Sizller Deleted
__________________
Ciacho 23:24:01
wez ja na bata moze sie zakocha
Bellivioon 23:24:28
wole h**a do sloika z dzemem wsadzic niz jej do c*py

Ostatnio edytowany przez Ciacho1920 - 26-06-2007 o 15:15.
Ciacho1920 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 17:39   #713
Eizix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

eh, ale sie porobilo... do tej pory nie moge uwierzyc w to, ze leszczu wybral dpft a nie tiusa, ktorego poznal jak byl jeszcze noobem na ruberze, i od tej pory trzymali sie razem przez 5~ lat. widac jak gra zmienia ludzi, zapominaja o uczuciach.. no coz, pozostaje nam walnac retired i czekac na nastepny war, jezeli kiedykolwiek bedzie. dziekuje wszystkim za mile spedzony czas, nawet wtedy, jak mnie bluzgaliscie wymyslajac coraz to nowsze teksty, no i zycze milej zabawy oraz szczerych i prawdziwych przyjaciol, ktorzy nigdy sie od was nie odwroca.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 18:15   #714
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

A no fakt .. niektórzy czasami się zapominają że to tylko gra i traktują to za poważnie. A co do leszcza i tiusa to obydwoje wybrali z kim chcą być ( leszczu wolał zastać z turtlami i walczyć z tiusem , a tiuso wolał walczyć przeciwko turtlom choć wiedział że ma tam dawnych kumpli z rubery ( Troy , Xeno , Leszczu , ja ). Jeśli sie przyjaźnili od ponad 5 lat to to sadze ze obydwoje nie będą traktować tego serio tylko potraktują to jako cześć gry.

A co do reszty z TTT to powodzenia w rl i na jakimś innym serwerze ( o ile będziecie wam się chciało grac jeszcze w tibie )

A co do przyjaźni to hm... jeśli ktoś naprawdę sie przyjaźni z kimś to napewno gra tego nie zepsuje.
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 18:54   #715
Ameron
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 05 2007

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

Singed ;D
Byc może wreszcie będzie spokojnie bez kolesiów ala PA ,wku***** sprzedawców
pomarańczy itd P

Ostatnio edytowany przez Ameron - 26-06-2007 o 18:58.
Ameron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-06-2007, 20:08   #716
Pumba
Użytkownik Forum
 
Pumba's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2005
Lokacja: pod schodami
Wiek: 33

Posty: 38
Domyślny

Przestańcie już jeździć lindlay'a, leszcza, itp.
@medek
Szczerze to gra zmienia i to nie do poznania =( R.I.P T.S
Pumba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 00:07   #717
Arm
Użytkownik Forum
 
Arm's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2007
Lokacja: Stolica

Posty: 84
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lindlay
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 118
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ameron Pokaż post
Singed ;D
Byc może wreszcie będzie spokojnie bez kolesiów ala PA ,wku***** sprzedawców
pomarańczy itd P

Singed? Co zaspiewane? rofl, skoncz ziomek ;D

@Pumpa

dzieki za troske, ale szczerze sram na to gdy jedzie mnie jakis chlop ktory do konca zycia na rl bedzie siedzial przy swoim obspermionym kompie ...

@Poyeman

czemu mialoby mu byc szkoda czegos co jest jedynie pixelami w jakims wirutalnym swiecie? niektorzy nie wkrecaja sie w takie sprawy za bardzo, ale masz 15 lat, dorosniesz to skumasz ;]
__________________
wyluzuj dupe, skrec skreta i zapamietaj .. ;] !

Arm jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 00:35   #718
Kendran
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2007

Posty: 12
LOL OMG naucz sie grać

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ka$z3r Pokaż post
PO co rozdawac po 100k... ludzie w dpft sa bogaci kasa czeka na next poi/next war itd. a twoje gadanie o huntach aaty na demcach za ta kase to bajki jak twoje zycie =/

Jesli juz mowimy o zabawanych sprawach Tiuso i Fosfik nienawidzili sie jak psy bo fosa wywalal tiusa z tomba jak expil na lya ly, a teraz wszyscy sa wielka rodzina? pfff

Bili fragi? na noobach albo chodzili po ludzi we 2 sorcow i mysleli ze juz wojne wygrali identycznie jak w wojnie z beach...

To co ty piszesz to chyba lind sobie na pomaranczach wymyslal... niewiem skad takie bajki wy bierzecie =/
gdybys chociaz troche myslal to bys przeczytal przyczyny wojny napisane przez TTT to tam jest wlasnie tak napisane a pozatym sam wiem co nie co widac ze twoim gadanie ze DPFT jest bogate chcesz sie im podlizac ale umyj oczy i mów trzeźwo skoro maja tyle kasy to po co KRZYCZA co drugiej osoby która spotkaja PAY ... NIe wszyscy z DPFT sa juz straceni chodzi mi o to ze nie maja rl zycia tylko tibia np. Medivh dobrze wypowiada sie na tym forum nikogo nie obraża (RESPECT) , Alunir mimo iz nie znam go tak dobrze nigdy od nikogo nie slyszalem zeby ktos cos złego na niego powiedział, Leszcza kiedys szanowałem ale teraz to sie zmieniło, Caros bardzo wporządku gracz, Dark kajko tez jest spoko, najbardziej nie lubie Lukiego ale to za duzo powodów zeby tu pisac :| ciesze sie ze Ares jest Hunted jak narazie wkońcu chłopak zobaczy jak to jest ... bo od niego to tylko to mozna uslyszec "PAY 20K" bo niezej nie schodzi no to teraz ladnie tą cala kase co ukradl i dostal z PAYMENTÓW bedzie musial oddac heh

A tak pozatym to zycze wam milej gry po tym Update bo ja wale RETIRED (czekam na new world nie wiem czemu ale zawsze to pisze hheh)

a co do Valdnorka też myśle ze nie jest mu żal bo moze i ma teraz ciezką sytuacje ale mysle ze bedzie czekał na nowe wojny i bedzie w nich uczestniczył a narazie pozostaje PZ :|

i nie wiem czemu caly czas sie sracie do LINDA o te pomarańcze zazdrosciecie mu czy co bo nie wiem ??
__________________________________________________
TO TYLKO GRA DLA TYCH CO O TYM ZAPOMNIELI
Kendran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 02:02   #719
gigoro
Użytkownik Forum
 
gigoro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Aleksandrow Lodzki
Wiek: 34

Posty: 556
Stan: Niegrający
Imię: Hell Kazi
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 172
Skille: 102/81
Poziom mag.: 24
gigoro ma numer GG 2*4*5*5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kendran Pokaż post
ciesze sie ze Ares jest Hunted jak narazie wkońcu chłopak zobaczy jak to jest ... bo od niego to tylko to mozna uslyszec "PAY 20K" bo niezej nie schodzi no to teraz ladnie tą cala kase co ukradl i dostal z PAYMENTÓW bedzie musial oddac heh
Szkoda, ze masz baaardzo nieswieze informacje. Moze nie znasz angielskiego i forum tibia.com nie czytasz? Hm =)?

A btw, ciekawe czy bylbys taki wyszczekany, gdybysmy wiedzieli kim jestes :\

Ostatnio edytowany przez gigoro - 27-06-2007 o 02:06.
gigoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2007, 02:28   #720
Xefuron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 04 2006

Posty: 35
Imię: Xefuron
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Unbeatens
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kendran Pokaż post
Po pierwsze Kosik to moj RL a po dwa Tiuso zadrwił lol a co mial robic jak Aata z Lukim wzieli cala kase z paymentow (wojna z BEACH) dla siebie i Aata wy*******al kazdego z expa na demcach to co mial udawac ze wszytko jest cool ZAL.PL to jest wlasnie postepowanie zalosnych malych dzieci. Niby to tylko gra ale grmy tutaj z prawdziwymy ludzmi i nalezy o tym pamietac kazdemy nalezy sie jakis tam szacunek nie zaleznie od lvl dlaczego wy nie potraficie sie przyznac do tego ze Leszczu i spolka jest zalosna bo sie boicie no ale wasza wola, mieli wieksze lvl wiecej ludzi i jescze takie cos ZAL wiec ja to traktuje tak ze oni juz na samym poczatku bali sie TIUSA i FOSFIKA skoro tak postąpili bo to na poczatku oni bili fragi tylko jak zaczeło sie sprzedawanie Leszcza to nic dziwnego ze przegrali .... no comment
Prosze Was, ignorujcie tego prymitywa i jego super kolege z rla !
Xefuron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:15.


Powered by vBulletin 3