Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Azura

Notki

Azura Wydarzenia ze świata Azura

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-01-2007, 15:25   #1261
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

@Gammbler To wejdz na tibie to ci go zepsuje

@Tepek aaach ty szlachetny rycerzu na bialym rumaku

@Caroline - moja najbardziej ulubiona i zarazem najbardziej zalosna wymowka uzywana jak juz komus brak argumentow do jakiejkolwiek polemiki - "ja przynajmniej mam real life"
otoz my wszyscy tu zebrani nie mamy rl life - siedzimy w pokoju bez klamek i okien - jedyne przedmioty w naszych pokojach to druciane lozko, stolik z kompem i drewniane krzeslo + klapka w drzwiach jak dla kota przez ktora jedzenie nam wrzucaja zebysmy nie zdechli

Ostatnio edytowany przez Cors Ent - 08-01-2007 o 15:33.
Cors Ent jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-01-2007, 15:46   #1262
CHyba_Twoj_Stary
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent Pokaż post
@Gammbler To wejdz na tibie to ci go zepsuje

@Tepek aaach ty szlachetny rycerzu na bialym rumaku

@Caroline - moja najbardziej ulubiona i zarazem najbardziej zalosna wymowka uzywana jak juz komus brak argumentow do jakiejkolwiek polemiki - "ja przynajmniej mam real life"
otoz my wszyscy tu zebrani nie mamy rl life - siedzimy w pokoju bez klamek i okien - jedyne przedmioty w naszych pokojach to druciane lozko, stolik z kompem i drewniane krzeslo + klapka w drzwiach jak dla kota przez ktora jedzenie nam wrzucaja zebysmy nie zdechli

I jeszcze krata browarow.
 
stary 08-01-2007, 16:48   #1263
Gammbler
Użytkownik Forum
 
Gammbler's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 159
Imię: Gammbler
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Inverse Pokaż post
@up
no tak grac nie mozesz to forum sobie poczytujesz, jak dla Ciebie to polecam dzial poradniki... poczytaj sobie, moze sie czegos ciekawego nauczysz. Biedny chlopak na odwyku musi siedziec :/
pordaniki powiadasz ale to nie ja placilem 20k na miecha pozatym to tylko gra a Ty Cors nie musisz mnie jechac na tb i na forum zeby cie jasmin i kitirara lubily wystarczy ze sponsorujesz im faje i browar.
Gammbler jest offline  
stary 08-01-2007, 17:14   #1264
Tosik Tepek
Użytkownik Forum
 
Tosik Tepek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 107
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Azura
Poziom: 33
Skille: 64/62
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cors Ent Pokaż post
@Gammbler To wejdz na tibie to ci go zepsuje

@Tepek aaach ty szlachetny rycerzu na bialym rumaku

@Caroline - moja najbardziej ulubiona i zarazem najbardziej zalosna wymowka uzywana jak juz komus brak argumentow do jakiejkolwiek polemiki - "ja przynajmniej mam real life"
otoz my wszyscy tu zebrani nie mamy rl life - siedzimy w pokoju bez klamek i okien - jedyne przedmioty w naszych pokojach to druciane lozko, stolik z kompem i drewniane krzeslo + klapka w drzwiach jak dla kota przez ktora jedzenie nam wrzucaja zebysmy nie zdechli
Lepszy biały rumak niż długa blond kita
__________________
<Rysiu> hehe.. Anglia nie zagra na ME! co to teraz bedzie?
<Steph> teraz Anglie i Irlandie na tych mistrzostwach reprezentuje Polska
Tosik Tepek jest offline  
stary 08-01-2007, 17:23   #1265
Van ent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2006

Posty: 81
Domyślny

A ja mam pytanie dla kogos z dofu
Po co dawane sa invy do gildi sathanowi czy xajakiemu jak oni sie do was nie przylanczaja ???????

Down
@Cors
Dzieki za odpowiedz!! Wiedzialem ze sathan wam pomaga od jakiegos czasu ale nie wiedzialem ze xajaki jest u was na ventrilo;o

Ostatnio edytowany przez Van ent - 08-01-2007 o 18:03.
Van ent jest offline  
stary 08-01-2007, 17:27   #1266
Caroline
Użytkownik forum
 
Caroline's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 35

Posty: 18
Świat: Azura
Domyślny

No tak tylko, że wyrażanie swojego zdziwienia na jakiś temat nie jest jednoznaczne z wypieraniem się.
Cors ja nie powiedziałam "ja przynajmniej mam rl life" tylko "ja przynajmniej mam rl przyjaciół". Można mieć rl life nie mając rl przyjaciół wiesz?
Caroline jest offline  
stary 08-01-2007, 17:35   #1267
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

@Caroline - ty masz 18 lat? bo piszesz na 12. Najpierw ten walek z passami teraz z rl - jestes moze blondynka?

@Van Ent - shatan jest z nami na vent od 8 miesiecy, xajaki od miesiaca - jak beda chcieli to wejda - nie przynaleznosc do gildi sie liczy a obecnosc na ventrilo i battlefield. Nie wazny dopisek przy nicku, wazne skad i dokad sdki leca

Btw Draz dzisiaj zareportowal o namelocki 2 ludzi z Dof
chce wojny to bedzie ja mial - wkrotce polowa wanted zmieni swoje imione wiec przegladajcie tibia.com zeby spamietac kto jest tak naprawde kim
Cors Ent jest offline  
stary 08-01-2007, 18:08   #1268
Gammbler
Użytkownik Forum
 
Gammbler's Avatar
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 159
Imię: Gammbler
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Domyślny

hahahahaha to teraz wojna na namelocki brawo
Gammbler jest offline  
stary 08-01-2007, 18:58   #1269
bonnek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 11 2006

Posty: 51
Domyślny

buhahah cors ty wyplochu!! a na ile ty wygladasz??wez ty lepiej zajmij sie soba bo wygladasz jak pol dupy z za krzaka.Wsumie to sie nie dziwie czemu takiego kozaka zgrywasz na forum...pewnie w dziecinstwie kazdy cie gnebil

"chce wojny to bedzie ja mial"
AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
AHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHHAHAHAAHH

moze zacznijmy od tego ze to xajaki zaczal sie bawil w raportowanie ludzi z wanted i nawet sie do tego przynal ze to byla jego sprawka.
btw.w jaki sposob draz mogl zalatwic im bana nie majac pozycji tutora??
bonnek jest offline  
stary 08-01-2007, 18:59   #1270
Van ent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2006

Posty: 81
Domyślny

@Cors lub ktos z dofu !!
Mozecie mi napisac co robi tegax w dofie???????
tego juz nie kumam
Van ent jest offline  
stary 08-01-2007, 19:51   #1271
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

!!??
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline  
stary 08-01-2007, 19:57   #1272
Franek ^^
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2006

Posty: 34
Domyślny

Hm.. Corsik ja Ciebie nie kumam..Czemu Ty tak jedziesz temu Gammblerowi ? Na forum i na tb taki kozaczek, a na rl to z domu sie boisz wyjsc co ? Zebys nie musial za twarz placic..ale ja tu nie jetsem od wyzywania..Tylko Ciebie nie rozumiem..Wiem, ze to tylko gra, ale po cholere walisz teksty do Gamm~ "przyjde i Ci napier**le z kumplami" to jest dla mnie troche zalosne..On chcial sie ustawic na solowke z Toba to mogles wyjsc jak czlowiek, a nie kolegami sie zaslaniac i jeszcze nie przyszedles! Ty wogole masz kolegow zaczynajac od tego ? Ehh n/c

@Topic
No ciekawa wojna na namelocki..Wanted przegrywa narazie ( BUUUUUUUUU

Pozdro
Franek
Franek ^^ jest offline  
stary 08-01-2007, 20:11   #1273
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

Otoz Cors i Gammbler sa jak ostatnie piz*y przenoszace Tibie na rl... Po prostu brak slow. Pbydwaj na forum i nie tylko udaja bogow ktorzy sa wszechwiedzacy i madrzejsi niz wszyscy inni.... ;] Brak slow na idiotow ^^.

@Cors
Jesli jestes taki madry to nie jedz Gammblera i "trzymaj poziom".

@Gammbler
A ty sie schowaj i sie nie wypowiadaj .
Ciri the Witcher jest offline  
stary 08-01-2007, 20:51   #1274
Cors Ent
Użytkownik Forum
 
Cors Ent's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 674
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 111
Cors Ent ma numer GG 2525795
Domyślny

Sprostowanie - ktoregos dnia po tych wszystkich akcjach gammblera - nie tylko tb ale i rl napisalem mu ze jest dla mnie zerem. Ten sie obruszyl i zaczol szczekac ze jak bedzie w poznaniu to mam mu to powtorzyc w twarz to mi najebie, potem odgrazac sie do Klaudi i Julity zaczął. Jakby uwazam sie za poziom wyzej od neandertala zebym poszedl prac sie z jakims gosciem pod dworcem Poznan Glowny bo on ma jakis problem z soba i swoimi porazkami w grach. Ale jak gosc do 4 lata mlodszych lasek zaczyna jechac + po forach wymysl niewiadomo jakie historie ze je "przeruchal" to sorry ale ktos tu conajmniej kultury nie trzyma

jeli tak to komus przeszkadza ze nie chce poddac tej wojny w tibia i zaczyna myslec o rekoczynach to sorry ale to wy macie jakis problem a nie ja.
z nikim bic sie zamiaru nie mam ale jak gammbler wyjezdza mi z grozbami to sorry ale bronic sie bede - i nie sam a "z ekipa"

apropo tego bicia sie za tibia - przypomina mi sie scena z TVN jak dzieciak matke do szpitala poslal przez pobicie krzeslem po tym jak mu tibie odlaczyla
prawda ze zalosne?

konczac watek gammblera - rozpisalem sie teraz i nie chce mi sie juz wiecej tego roztrzasac - nie gadam z gammblerem, nie bede mu nic wyjasniac, nie bede sie z nim na nic ustawial bo jest dla mnie po prostu zerem i smieciem - nie mam mu nic do udowodnienia
co jedyne to docinac mu nie przestane - bo go nie lubie

@drazowi juz ziolo rzucilo na glowke - wszedzie widzi trapy dof, corrupted gmów i te sprawy - chce sie bawic to sie pobawimy i tyle

@ co Tegax robi w DoF? walczy
powrocil do spokojnego lasu I znow jest gotow walczyc i ginac w jego obronie
Cors Ent jest offline  
stary 08-01-2007, 21:00   #1275
Onizuko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 01 2007

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Idk;)
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ciri the Witcher Pokaż post
Otoz Cors i Gammbler sa jak ostatnie piz*y przenoszace Tibie na rl... Po prostu brak slow. Pbydwaj na forum i nie tylko udaja bogow ktorzy sa wszechwiedzacy i madrzejsi niz wszyscy inni.... ;] Brak slow na idiotow ^^.

@Cors
Jesli jestes taki madry to nie jedz Gammblera i "trzymaj poziom".

@Gammbler
A ty sie schowaj i sie nie wypowiadaj .
Moze sam jestes taka jedna wielka pi*da? Wiesz żeby się wypowiadać trzeba stych ludzi jeszcze znac ;].. Tak się składa że i z Corsem i z Gammblerem miałem doczynienia.. Nie będę whcodził w szczególy ale przyznam ze Cors przynajmniej dotrzymuje obietnic, i oddaje d ługi nie to co nasz kochany Gammbus..
@ Franek
Wez Ty ku*wa idz i nie wracaj, Bo potrafisz tylko zjezdzac.. Ktoś mądry kiedyś powiedział "zanim ocenisz innych oceń siebie " Może wieć warto zrobić sobie samemu rachunek sumienia?
@All
Potraficie wszyscy tylko jechać, a jeżeli już podchodze do cyctatów to ktoś (nie będę mówił kto, bo mnie wyśmiejecie, ale jeżeli ktoś wie to jestem pod wrażeniem) też powiedział "Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień(..)"
Czasami 3 razy trzeba pomyśleć zanim się coś powie, Bo skąd wiesz jaki Cors czy Gammbler jest w rl.. Jednym słowem : ZAL
Onizuko jest offline  
stary 08-01-2007, 21:24   #1276
Qual
Użytkownik Forum
 
Qual's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 124
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 81
Poziom mag.: 64
Domyślny

Czytam ten tem temat i sie zastanawiam czy 758356536 odcinek mody na sukces nie jest ciekawszy. Po co te wbity na Tegaxa, ze byl w dziurze na sylwku itp zreszta mi osobiscie sie nawet podobalo duzo browara przynajmniej bylo , a ze w tibii okradl sie nie miara to jego sprawa za to go nie lubie. Zostawcie tez w spokoju Gammblera, ze lubi zarywac laski w tibii to ok, jego sprawa, a ze jak sa naiwne to ich problem, normalnie telenowela brazylijska. Gammbler dzialal na 2 fronty to sie doigral albo doigra w swoim czasie. Co do pojedynku na rl Gammbiego i Corsika <smiech> chcialbym to zobaczyc, tak czy siak nielepiej walnac sobie razem ale browarka?
__________________
Our last march, let it be.
Qual jest offline  
stary 08-01-2007, 21:25   #1277
Ciri the Witcher
Zbanowany
 
Ciri the Witcher's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 356
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kamyxx
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nephilims
Świat: Azura
Domyślny

@Cors
No to all wyjasnione . I nie wracaj do tego plax. A gowna nie tykaj 2 metrowym patykiem.

@OniSuko
Nie wiem co takiego smiesznego jest w cytatach bodajze Jezusa i w nim samym.... A Corsa znam od..... poltora roku? Cos kolo tego . Pozatym bylo sie w dof itd... O Gambim tez wiem co nieco, ale to ciota co z f bomby w veno we mnie nie trafila wiec tematu o nim juz nie bede tykal nawet 2 metrowym kijem.
Ciri the Witcher jest offline  
stary 08-01-2007, 21:33   #1278
Franek ^^
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2006

Posty: 34
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Onizuko Pokaż post
Moze sam jestes taka jedna wielka pi*da? Wiesz żeby się wypowiadać trzeba stych ludzi jeszcze znac ;].. Tak się składa że i z Corsem i z Gammblerem miałem doczynienia.. Nie będę whcodził w szczególy ale przyznam ze Cors przynajmniej dotrzymuje obietnic, i oddaje d ługi nie to co nasz kochany Gammbus..
@ Franek
Wez Ty ku*wa idz i nie wracaj, Bo potrafisz tylko zjezdzac.. Ktoś mądry kiedyś powiedział "zanim ocenisz innych oceń siebie " Może wieć warto zrobić sobie samemu rachunek sumienia?
@All
Potraficie wszyscy tylko jechać, a jeżeli już podchodze do cyctatów to ktoś (nie będę mówił kto, bo mnie wyśmiejecie, ale jeżeli ktoś wie to jestem pod wrażeniem) też powiedział "Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień(..)"
Czasami 3 razy trzeba pomyśleć zanim się coś powie, Bo skąd wiesz jaki Cors czy Gammbler jest w rl.. Jednym słowem : ZAL
Ja akurat wiem jaki jest Gammbler w rl wiec mi nie pierdol farmazonow. Jest moim przyjacielem. A ja pisze to co mysle. Moze i Gammbler dla ludzi z ktorymi nie trzyma lub nie trzymal wydaje sie, ze jest zly itp. ale taka jest prawda,ze trzeba go poznac blizej i zobaczyc jaki jest. A jest naprawde ok.

Pozdro
Franek
Franek ^^ jest offline  
stary 08-01-2007, 21:42   #1279
mefistoteles
Użytkownik forum
 
mefistoteles's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2007

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

@Qual
eh.. wreszcie ktoś napisał coś mądrego na tym forum.ja jestem za tym browarkiem XD napijcie sięi wam "ulży" xD
mefistoteles jest offline  
stary 08-01-2007, 21:44   #1280
mefistoteles
Użytkownik forum
 
mefistoteles's Avatar
 
Data dołączenia: 04 01 2007

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Azura
Domyślny

@Qual
eh.. wreszcie ktoś napisał coś mądrego na tym forum.ja jestem za tym browarkiem XD napijcie się i wam "ulży" xD
mefistoteles jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:19.


Powered by vBulletin 3