Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-03-2006, 20:58   #1
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Pytanie Kombo DL'a??

Od razu przejde do rzeczy: Jakie Dragon Lord moze zadac najwieksze kombo??
I drugie pytanie: Knight lvl 40, skille 75/75, guardian shield w reku, miecza brak, p-arm, p-legs, dark helmet, zwyczajne buty( ) ; Dam rade na Dlach czy nie?? Jakies wskazowki ile shoterow? Wiadomo ze najlepiej jak najwiecej, ale jak duzo to mniej expa im leci, wiec tak zeby robili kilkanascie k na 1h ( jesli to mozliwe) ??

Prosze nie mowcie mi tekstu : " Zobacz na magiczny przycisk szukaj", a jesli juz tak bardzo chcesz mi to powiedziec, to chociaz podaj mi temat gdzie pisze jakie jest kombo!!!

A Modkow prosze, jesli temat jest zly to prosze o usuniecie oczywiscie, ale przy okazji prosze powiedziec jakie kombo zadaje, a nie: temat usuniete, 3 puknty karne, dziekuje za uwage.
A ja dalej nie wiem jakie kombo.
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-03-2006, 22:46   #2
Blacko
Użytkownik Forum
 
Blacko's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2005

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jeśli pechowo załapiesz się na f-wave to możesz dostać kombo nawet za 600+ Co do shooterów to najlepiej dwóch palków/magów lub 1 druid z dsami (ale to na double spawnie)
Blacko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-03-2006, 23:29   #3
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Osobiscie widzialem na filmie jak koles dostal kombo za ~750 hp w jakis ulamek sekundy, nigdy nic nie wiadomo, ale oczywiscie to sie zdarza baaardzo zadko , a co do lvla do bloczenia DLa zalezy od umiejetnosci blokera ale tak 40-50 to juz bezpiecznie
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 06:38   #4
paior
WIDZEWIAK
 
paior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Imię: Awer Fast
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 104
Skille: 89/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

ja blokowalem dla na 39 najwiecej uhow szlo na chodzenie po ogniu 2 magów na duble spawn
__________________
Notatka ;]
Retired
Od Lozecza az po Grob w moim sercu Widzew Lodz

Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot..
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie używaj tych slów , bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
paior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 08:37   #5
Neztas
Użytkownik Forum
 
Neztas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 197
Imię: Neztas
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ethical
Świat: Iridia
Poziom: 156
Skille: 104
Poziom mag.: 22
Domyślny

jesli bloczysz dla to moze ci sie trafic ze w 1 sek dostaniesz combo za 850 hp...
na 91 levelu (pal) gdy dl przechodzil obok mnie, dostalem combo z prawie full do 0 w 0.5 sek. Dostalem 2 gfb, fire wave i z melee. gfb po 150+, f wave za ~300 i z melee 250~
ale trzeba miec duzego pecha zeby walnal combo wieksze niz 500
__________________
meeeeeeee
Neztas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 08:53   #6
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Tyle ze nie ma exhausta i zaraz moze poprawic czyms silnym ..

@topic:

Co to za sprzet ? Kupiles tego chara ? Mi przy c-secie i v-shieldzie z melee ladowal az milo i pare razy jakby nie pomoc sorca to by nie bylo co zbierac ...
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 09:21   #7
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Vil ma racje eqip masz dziadowski -.^ (podejżanie dziadowski... Ale może miał hacka?)

@Temat
Dl ma naprawde duże combo i wsyzstko zależy od szczęścia... Oczywiście pamiętaj <LOL> żeby stać po skosie...

A co do twojego postu to więcej miejsca zajmuje tam narzekanie na modków i prośby o nie kasacje niż pytanie O_o
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 12:45   #8
Rekin Master
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Szamotuły
Wiek: 33

Posty: 782
Domyślny

w 2 sekundy stracilem 800hp i padlem
uwazaj na siebie
Rekin Master jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 13:13   #9
]v[ichal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 03 2004
Lokacja: Bydgoszcz, 4don
Wiek: 34

Posty: 619
Imię: Odin Raven
]v[ichal ma numer GG Nie podaje...
Domyślny

Mi Dl zasadzil najwieksze kombo za 725 hp. Z tym, że więcej nie mialem. Warto uważać. 38 lvl to MINIMUM zeby zablokować DL'a ( nie chwaląc się, pierwszego Dla blokowalem na 34 lvlu ).
Co do shooterow - Pall + sorc, Pall + pall, lub sam Pall. Wiesz ja Dle zbilem z Zaxuhe i Za***istym ziomem, więc padały az milo ( zax = 100+ pall, ziom = 80+ sorc ).
__________________
.hail Metal Militia.

Ostatnio edytowany przez ]v[ichal - 24-03-2006 o 13:16.
]v[ichal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-03-2006, 15:55   #10
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Dumny thx thx ludzie

Dzieki za odp. Rzeczywiscie mam slabe eq, ale nie mam 40 lvl tylko ~30lvl.
Moglbym miec lepsze eq ale nie napislalem ze mam GSa (do bloczenia sie nie przyda przeciez). Marne eq bo nowy serv(co prawda ceny juz sa niskie), ale kasa zawsze gdzies uleci( to na GS hunta na uszki albo co(np. bratu dam).

Troche do modkow sie rospisalem rzeczywiscie
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-03-2006, 23:48   #11
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Dle... Coz, wala combo nawet do 700. wiecej raczej nie. Jesli chodzi o bloczenie dli to nie wiem czemu niektoezy uwazaja je za jakies trudne.... Trzymamy przekatna, uh w pogotowiu i narawde nie ma problemu z blokiem...
Oczywiscie mowie tu o pojedynczym respie, bo podwojny to jush naprawde ostra jazda
Mithgar XX jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-03-2006, 11:05   #12
Titania_Knight
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 02 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 34

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Titania
Poziom: 50
Skille: 73/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

Przydał mi się ten temat =-] Mam 40 lvl, wbijam skille i też chciałbym pobloczyć troche dl'i. Z moich obserwacji (na filmikach) wynika, że spokojnie można na tym lvlu blokować ale: z meele DL rąbnie poniżej 100 (przy dobrym eq i skillach) z FB nawet pod 200 a z f-wave liczmy 270. Nie było by problemu gdyby DL byl spokojnym stworzeniem i po gentelmeńsku uznawał exhausta. Niestety czasami zdaża mu sie przepełzując z ukosu do gracza na wprost do niego walnąć od razu f-wave i można dostać combo za 600 +\- a knight na lvl'u 40 uha (wg. różnych kalkulatorów) okolo od 240 do 270. Śmieszne jest to, że nie pomaga tu 5 m lvl bo do 40 lvla każdy knight uha sie tak samo <lol>. Tego sie troche boję ale i tak będę te dl'ki bloczyl x-D

Ps. Ma może ktoś pewny na 100% wzór na leczenie runą uh??? Wiem że są kalkulatory na naszych wspaniałych tibijskich stronach ale są ze sobą sprzeczne niestety =-P
Titania_Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:33.


Powered by vBulletin 3