Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-11-2008, 16:19   #61
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Kpiną jest to, że największe zdanie na ten temat mają osoby które nigdy nie brały.
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2008, 16:35   #62
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frapper Pokaż post
cocaine - your biggest friend.
To przykre, ze nie masz lepszych przyjaciol.


Top:
Jeszcze potrafie zrozumiec, jak ktos uzywa narkotykow bo mu "dobrze" robia, ale na przyklad palenie papieroskow wcale nie poprawia humorku, a jedynie szkodzi. Po co wiec pelno biednych, malych dzieciaczkow pali / bierze narkotsy? Dla szpanu ofkors. Zawsze mnie smieszyly te 12-15 letnie dzieciaki z fajka w gebie i kapturem na glowie, a wszystko tylko po to zeby byc kul, trendi i na topie. Jesli wokol was, wszyscy nagle zaczna biegac i strzelac sobie w leb, mowiac ze jest koniec swiata, to wy rowniez wezmiecie i pukniecie sobie?


btw, fragment zdania zawierajacy przemoc zostal pogrubiony dla przyciagniecia uwagi potencjalnych czytelnikow, ktorym normalnie nie chcialo by sie przeczytac takiego dlugiego tekstu (taki maly trik psychologiczny).
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 17-11-2008 o 16:36.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 16:47   #63
Nieugiety
Użytkownik Forum
 
Nieugiety's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2006

Posty: 295
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 106
Domyślny

@Askaral

A mnie nic bardziej nie śmieszy jak teksty typu "palą fajki bo chcą być fajni"
Jeśli masz znajomych którzy palą bo chcą być "kul" to gratuluje znajomych
Nieugiety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 16:47   #64
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Palisz, wciągasz, wbijasz, sączysz, gryziesz, nie ma różnicy i tak jestem narkomanem.
ja też pale maryche i wcale nie jestem z tego dumny, jak niektórzy użytkownicy.

Ostatnio edytowany przez S-75 - 17-11-2008 o 16:50.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 16:55   #65
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

W wieku 14 lat przyrzekłem sobie, że zacznę palić marihuanę nie wcześniej niż w wieku 16 lat. Zacząłem i powiedziałem, że nie będę używał jej częściej niż 2x w miesiącu. Nie złamałem żadnych z tych zasad do dziś.
Nic cięższego brał nie będę. Papierosów nie palę. Piwo piję tylko wtedy, kiedy trzeba. Za idiotę się nie uważam. Myślę, że jestem raczej dobrym człowiekiem. Do kościoła nie chodzę. Często pomagam i uśmiecham się do ludzi.
Jestem ćpunem, marginesem społecznym?
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 16:57   #66
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
_czyste_ syntetyczne THC - czemu nie ?
No to może inaczej, bo nie wiem do czego mam się odnieść. Ktoś mi może powiedzieć, dlaczego jest przeciwny substancjom wytworzonym syntetycznie?
Bo chyba nie z tego względu, że np. ścierwo czy brown są syntetykami (taki bieluń jest naturalny, więc porównanie z dupy wzięte). Argument o większej szkodliwości syntetyków też raczej odpada. Więc co?
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 16:59   #67
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
W wieku 14 lat przyrzekłem sobie, że zacznę palić marihuanę nie wcześniej niż w wieku 16 lat. Zacząłem i powiedziałem, że nie będę używał jej częściej niż 2x w miesiącu. Nie złamałem żadnych z tych zasad do dziś.
Nic cięższego brał nie będę. Papierosów nie palę. Piwo piję tylko wtedy, kiedy trzeba. Za idiotę się nie uważam. Myślę, że jestem raczej dobrym człowiekiem. Do kościoła nie chodzę. Często pomagam i uśmiecham się do ludzi.
Jestem ćpunem, marginesem społecznym?
Określenia typu margines społeczny jest jakimś nieporozumieniem. Marginesem społecznym można nazwać kryminalistę, zboczeńca, a nie człowieka uzależnionego od alkoholu, narkotyków, etc. Ćpun? hmm... niekoniecznie aczkolwiek...
jak uważasz się za dobrego człowieka, to nie podawaj jako przykładu " nie chodzę do kościoła", bo to żaden argument .

Ostatnio edytowany przez S-75 - 17-11-2008 o 17:05.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 17:11   #68
Dragon-Fly
Arbiter Elegantiarum
 
Dragon-Fly's Avatar
 
Data dołączenia: 10 01 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,375
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Artanaro
Profesja: Knight
Świat: Menera/Nebula
Poziom: 45
Skille: ~70
Poziom mag.: 5
Dragon-Fly ma login Tlenu dragonflyer@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez S-75 Pokaż post
jak uważasz się za dobrego człowieka, to nie podawaj jako przykładu " nie chodzę do kościoła", bo to żaden argument .
To nie jest argument do tego. Uważam, że Vavi o tym napisał, żeby nikt go nie atakował, że jest katolikiem, że w Biblii jest to i to, że kOŚCIÓŁ mówi to i to.
Dragon-Fly jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 18:54   #69
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kulikos Pokaż post
Kpiną jest to, że największe zdanie na ten temat mają osoby które nigdy nie brały.
Trutki na myszy też nigdy nie jadłem, a wiem, co będzie, jak to zjem.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 19:37   #70
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nieugiety Pokaż post
@Askaral

A mnie nic bardziej nie śmieszy jak teksty typu "palą fajki bo chcą być fajni"
Jeśli masz znajomych którzy palą bo chcą być "kul" to gratuluje znajomych
Ale prawda jest taka, że większość ludzi, którzy obecnie mają 18-25~ lat palą, bo w przeszłości będąc dziećmi chcieli po prostu być inni, "kul"
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 19:42   #71
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
No to może inaczej, bo nie wiem do czego mam się odnieść. Ktoś mi może powiedzieć, dlaczego jest przeciwny substancjom wytworzonym syntetycznie?
Bo tu niestety NIGDY nie mam pewności co biorę.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 19:59   #72
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Poza tym jako obywatel RP wymagam od państwa ochrony. Smutne, że kupując towar, nie mogę czuć się w pełni bezpieczny, co do jego jakości. Rząd powinien marihuanę zalegalizować i kontrolować cały jej obrót. Klienci byliby zadowoleni, a
prezydent nie musiałby czarterować samolotu(a nawet jeśli, to byłoby go na to stać)
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 20:03   #73
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Ew. mogliby wprowadzić po cichu taka mała uchwałę, iz mozna posiadać przy sobie 0,5g (jak było kiedyś). Ludzie by nie powariowali, za to palacze odetchnęliby xd
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 21:57   #74
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

to nie jest tak. marycha to zaledwie pierwszy stopień. co wcale nie oznacza, że każdy będzie brną w to dalej. ja osobiście na własnej skórze przekonałem się jak to działa. Jeszcze kiedy chodziłem do podstawówki miałem kilku starszych znajomych z podwórka. Jedni byli studentami, drudzy pracowali. Każdy kto ich znał mówił -fajni kolesie. Bo tak było do czasy, gdy nadeszła moda na heroinę. Akurat tak się złożyło, że często koło nich latałem(pykalismy w piłe, czy stałem koło nich i porostu słuchałem). Kiedy zaczęli jarać zioło, latałem im po lufki. Było fajnie(tak przynajmniej mi sie wydawało) bo chłopaki zawsze fajne teksty puszczali, robili dziwne miny, było śmiesznie. Jednak zawsze mówili mi - młody jak kiedykolwiek zobaczę cię z fajką, piwem lub trawką to kat. Zawsze się ich słuchałem, choć mówili mi jedno, a między sobą zupełnie co innego. Potem rozpoczęła się moda na herę. To już było zupełnie co innego. Mało kiedy ich widziałem, a jeśli już to strasznie zamulonych. Ale nie do końca zerwałem z nimi kontakt. Jeden z nich powiedział raz -młody choć zobaczysz czym teraz sie żywimy. Wdychał przy mnie czarną smołę(wtedy taki miałem obraz ). Z tydzień może 2 tygodnie później ten sam znajomy zawoła mnie abym pomógł mu w czymś. Dokładnie to miałem zawiązać mu rękę, tzw przygotować do kucia. Potem jak to zrobił, wydał jedno słowo -chcesz? i stracił kontakt(może trochę to śmiesznie brzmi ale wyglądało to okropnie). 3 ludzi z tej ekipy już nie żyje. W tym ten któremu pomagałem przy kuciu. Nie byłem na żadnym pogrzebie, bo nie miałem siły(to był szok). Reszta gdzieś się rozjechała po kraju. Nie mam pojęcia gdzie i co robią. Czy żyją? Dlatego jak widzę teksty typu: legalizacja zioła, zioło jest ok, na forum gdzie są dzieciaki to mnie to kur....łapie . Tak, sam napisałem , że palę. Dlaczego to robie? bo tak robią inni, bo to sprawia mi przyjemność, bo jestem głupi. Tyle, że ja to widziałem, widziałem jak narkoman skręca sie z bólu, gdy jest na głodzie. Widziałem jak matka z płaczem krzyczy do syna - wynoś się, ty już nie jesteś moim dzieckiem. Wam się wydaje, że nigdy nie sięgniecie po nic innego, że jesteście mądrzejsi i tylko ludzie z rodzin patologicznych tak robią. Nic bardziej mylnego.

tekst pisany w pośpiechu. błędy poprawie później....

Ostatnio edytowany przez S-75 - 17-11-2008 o 21:59.
S-75 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 22:32   #75
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nieugiety Pokaż post
@Askaral
A mnie nic bardziej nie śmieszy jak teksty typu "palą fajki bo chcą być fajni"
Jeśli masz znajomych którzy palą bo chcą być "kul" to gratuluje znajomych
znasz inny powód dlaczego dzieci w gimnazjum zaczynają palić?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vavi Pokaż post
Poza tym jako obywatel RP wymagam od państwa ochrony. Smutne, że kupując towar, nie mogę czuć się w pełni bezpieczny, co do jego jakości.
to troche tak jakby botter wymagał od cipsoftu ochrony przed ewentualnymi skutkami hacka (taki przykłada bliski ludziom z tego forum)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Ew. mogliby wprowadzić po cichu taka mała uchwałę, iz mozna posiadać przy sobie 0,5g (jak było kiedyś). Ludzie by nie powariowali, za to palacze odetchnęliby xd
to czy uchwała jest "cicha" czy nie, zalezy tylko od mediów

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piter_alastor Pokaż post
dobre! trzeba sie pilnowac i byc twardym jesli sie siega po ziolo ...
znasz kogoś kto odmówił zioła i przyznał się że jest za słaby? :| wszyscy myślą że są twardzi
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 22:46   #76
skuug
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Pietropawłowsk Kamczacki
Wpisy bloga: 1

Posty: 344
Świat: swój
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
znasz inny powód dlaczego dzieci w gimnazjum zaczynają palić?
ja spróbowałem z ciekawości, co może być fajnego w paleniu fajek, doszedłem do wniosku, że nic :/
__________________
\_\_\_Kto jest za legalizacją niech podniesie ręce w górę _/_/_/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vooldo Pokaż post
<hackink>

Ściągnijcie to jest do hakowania na tibi . Ściągnijcie i wejdźcie na swoją postać na tibi a po paru dniach na pocztę przyjdzie wam Account name i password do postaci tej osoby którą schakowaliście .
skuug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 23:09   #77
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Moja koleżanka ma gorszy problem. Dziś się dowiedziałem, że chce kompotu a nikt nie chce jej załatwić. Biedaczka..: / Ale to już stracony człowiek. Paliła zioło, to prawda, ale w przerwie po pigsach..: /

@edit
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
to czy uchwała jest "cicha" czy nie, zalezy tylko od mediów
No niestety tu masz racje. Media to władza w Polsce..
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"

Ostatnio edytowany przez Gelt - 17-11-2008 o 23:10.
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 23:10   #78
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

skasować plx
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 23:16   #79
Dr.Unknown
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2004
Lokacja: 19°58'E 50°05'N
Wiek: 34

Posty: 3,253
Stan: Na Emeryturze
Świat: Secura
Dr.Unknown ma numer GG 3815114 Send a message via Skype™ to Dr.Unknown
Domyślny

Wolę piwo.

Cytuj:
''Konsumowałeś kiedyś kupsko'' ?
Cytuj:
wilcze jagody tez zaczniesz wcinac, bo to twór Boga?
Cytuj:
Trutki na myszy też nigdy nie jadłem, a wiem, co będzie, jak to zjem.
Cytuj:
Jesli wokol was, wszyscy nagle zaczna biegac i strzelac sobie w leb, mowiac ze jest koniec swiata
Ja... pierdolę? Czuje się jak na lekcji religii, gdzie księża popisują się podobnymi porównaniami. Nie chcę się za niczym opowiadać, ale na litość boską - przejście na koprofagię, spożywanie trucizny, czy samobójstwo, choć szkodliwe (tak jak większość używek), nie dostarczają żadnej przyjemności, idioci.

Co do papierosów - fakt, dzieci palą dla szpanu/towarzystwa, ale nie znaczy to, że z palenia nie ma korzyści. Każdy ma tu dostęp do Internetu, więc łatwo sprawdzić swoją wiedzę. Każdy ma inny powód (relaksuje mnie, pomaga mi myśleć, palenie jako nagroda itd.), dlaczego pali, choć istnieją też główne, wspólne przyczyny (palenie jako dziecinna zachcianka, spełniana, kiedy tylko się chce, jako przyjemność powiązana z wczesnym nawykiem trzymania czegoś w ustach - ssanie kciuka, itd).
Dr.Unknown jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 00:42   #80
Pix888
Użytkownik Forum
 
Pix888's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2008

Posty: 146
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Uwierz mi, że to co popalam to nie chemia: ) Zresztą herbatka też jest niczego sobie..: d



Mhm. Bez czarny też jest elo.
Ale mówimy o maryjane? Nawet jeśli masz nasionka to i one mogą być "ciekawe". Nawet jeśli mieszkasz w Holandii/albo masz towar stamtąd to tam mają akurat jeszcze mocniejsze-może to sama natura ale zdrowa napewno nie jest.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
@Pix
Przynajmniej debile by się wytruły, a underground przestałby istnieć. Inne pytanie, czy potem nie bałbyś się wyjść na ulicę. : )



To akurat materiał na inną dyskusję...
No właśnie ulica. To byłby szok chyba nawet dla mnie , gdyby nagle ludzie w imię zasady, że legalne to nie jest już złe zaczęli masowo coś...że tak powiem brzydko w*******ać. To byłby obłęd to nawet dla mnie bo nie wyobrażam sobie świata zaćpanego, gdzie jeden idzie na kwasie drugi na czym innym itp itd.
Chociaż swoją drogą pieniądze jakie w tym drzemią mogłyby też służyć jako leczenie ludzi ,którzy odlecieli, przesadzili itp itd.
Ale, że nigdzie na świecie(chyba?)nie ma legalnych właściwie wszystkich narkotyków nie można do końca przewidzieć co by się stało. Chociaż możliwe, że po prostu bałbym się wyjsć z domu .
Pix888 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:44.


Powered by vBulletin 3