Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-09-2006, 22:05   #21
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

Oprucz grafiki (prawie) mozna smialo powiedziec, ze cipsoft niezle spirdoczy tibie 7.8... przyklady: soule,niepsesuwanie deada przez ownera,magie itp itd itd .... -.-

Ale ja bym oczekiwal tego iz beda animacje jak koles nawala kolesiaXD lub przynajmniej widzenie tego co nosisz (wlozysz obojetnie jakiego sworda masz sword w reku ..).
Ja bym sie nie spodziewal dzwieku ani tibia 3d.. Lecz byc moze ataki kontrolowane przez gm'y XD
Chcialbym tez konie lub smoki do ujezdzania XD
Oraz craft roznych rzeczy...
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-09-2006, 22:33   #22
Szkut
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: Tczew
Wiek: 32

Posty: 680
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nikast Shynix Pokaż post
Jeżeli by ten dźwięk dobrze zrobili, to ja bym miał ON
I tak wolalbym sluchac mp3 niz jakies glupie odglosy
Szkut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 11:47   #23
Gardi
Użytkownik Forum
 
Gardi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 43
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Poziom: 50
Skille: 75/35
Poziom mag.: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rooker666 Pokaż post
{*}
{*}Nowy Kontynent dla FACC
w cuda wierzysz? oni nawet jednej malutkiej wysepki dla FACC nie dodadza dźwiek by tylko zwiększył lagi, więc jeśli to tylko z opcją on/off, czyli wiadomo że off może w końcu by poprawili palka, ale poprawili a nie spieprzyli jak to robią z każdym kolejnym updatem... już wole żeby nic nie robili jak zaś mają coś spieprzyć
__________________
TSP Ponad nami tylko G^Ó^R^Y
Gardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 13:17   #24
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

Wymyślamy więc:

1) Powiększenie / zmiana istniejącego terenu dla Facc
2) Wprowadzenie Lodowych Wysp dla Pacc z potworami Mamut i Lodowy Demon
3) Głosy oraz muzyka zgodna z klimatem miejsca w jakim obecnie się znajdujemy (na podstawie MuOnline). Zarówno można on/off efekty jak i on/off samą muzykę.
4) Nowe czary po 1 dla każdej profesji.
5) Możlwość regeracji staminy na jedenj postaci grając drugą (te same konto).
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 13:46   #25
Pandorian technomancer
Użytkownik Forum
 
Pandorian technomancer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2005

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: PA - ndoria
Poziom: +70
Skille: 28/28
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuk85 Pokaż post
Wymyślamy więc:


5) Możlwość regeracji staminy na jedenj postaci grając drugą (te same konto).
przecież sie regeneruje Stiamina na kazdej postaci jesli jest ofline, niezaleznie czy grasz postacia z tego samego konta.

@ Topic
1. mozliwośc noszenia kilku ringów róznego typu jednoześnie
2. mozliwośc walki 2 bronmi (np dwa jednoręczne miecze ) i skill w tej umiejetności
3. zaklecia ochronne od zywiołów dla wszystkich profesji.
4. AOL jako bless
__________________
The art of liquidation.
Little bike, why can't you swim? ;[
- EJJ, ska du ha taxi ti tempel?
huauhauhuauhauhua

Ostatnio edytowany przez Pandorian technomancer - 13-09-2006 o 13:52. Powód: ad topic
Pandorian technomancer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 14:05   #26
Rinnaroc
Użytkownik Forum
 
Rinnaroc's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2005
Wiek: 33

Posty: 233
Stan: Na emeryturze
Rinnaroc ma numer GG 4143112
Domyślny

Co do dzwięku w tibi, polecam
http://video.google.pl/videoplay?doc...27t+have+sound
(ktos up o tym pisal, to dalem linka )
@Topic
To co mi sie marzy to podział na klasy u maga, zamienienie nazwy knight na paladyn(w końcu paladyn to rycecz walczący z magii czyt. tibijski knight), a tibijskiego paladyna na archer/bowman.
A tak to powinni zmienić
- Sprite'y do połowy itemków, czyli rzeczy typu studdet armor, hatchet(śmiać mi sie chce jak to widze)
- Zwiększyć ilość broni dla knightów, ale nie jakieś shitowe swordy z 15 atk, tylko pokroju fs'a, bs'a.
- Można walczyć z danej broni jeśli ma się dany skill. Bo to, że 8 lvl może biegać z najlepszym, dostępnym mieczem w tibi(sov) mnie śmieszy
__________________
Rinnaroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 14:07   #27
DDoS
Born in Hell
 
DDoS's Avatar
 
Data dołączenia: 09 03 2004
Wiek: 38

Posty: 1,406
DDoS ma numer GG 2529081
Domyślny

A robiłeś próby jakieś??

Bo ja z inną osobą z support sprawdzaliśmy.

Jeżeli grasz na innej postaci z tego samego konta to stamina się nie regeruje na pierwszej, nawet gdy ta pierwsza leży w łóżku. Spróbuj daj log out chociaż na 20 min i graj inną zrób re log isprawdź czy wzrosło ci o 10min.
__________________

DDoS jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 14:31   #28
jubilatki
Zbanowany
 
jubilatki's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2006

Posty: 101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
jagby dobze zrobili to kazdy by mial on
jaGby dobZe zrobili to tez mialbym zaznaczone ON
jubilatki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 16:10   #29
SpAyKeR
Użytkownik Forum
 
SpAyKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Wiek: 27

Posty: 91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez czuk85 Pokaż post
Wymyślamy więc:
4) Nowe czary po 1 dla każdej profesji.
Za przeproszeniem sie zapytam, dobrze sie czujesz? Po 1 z czarów dać dla każdej profesji ? Chyba żartujesz, gdyby sorcek dostał kolejny jakiś potężny czar, to wtedy każdy by nim grał a wszystkie inne profesje by sie przy nim chowały(zresztą teraz tak jest już praktycznie...) Takto by miał większosc czarów mocnych dajmy na to (Ue, Sd (jako czar runą),Ew i wiele innych mocnych czarów). A co z druidem ? Jak na razie to jest postać praktycznie dla większości używana za UHMakera i to wszystko, druidem na faccu to praktycznie gra nie jest bo on nie ma żadnych takich czarów co by spalała mane tak jak sorc chociażby dajmy na to (Exevo Con Mort), jak już to druid na Paccu to jest gra bo ma jakis przynajmniej czar "exori vis" co najmniej, a gdzie tu reszta czarów dla niego takich jak "Exevo Con Mort" albo "Exevo Gran Vis Lux"? Mieli zrobić coś z druidem w najbliższych update tak jak pisało w wywiadzie i gówno za przeproszeniem robią kolejny update i druid znów udupiony nic nie ma... Knight to już jest maszyna wojenna z wysokimi skillami i mlvl, więc jemu żaden czar potrzebny nie jest. A pałek z tego co wiem, w ogóle nie jest udupiany tak jak wyżej ktoś napisał, wszystko ma to co potrzebne mu od "exury" do "exury vity", więc czego tu więcej ? Power Bolty może robić i bolty, Power Bolt i sd w kogoś to już kombo krytyczne jest...
Więc "czuk85" niech zaczną coś robić z druidem, a reszte profesji zostawią, a później od kolejnych update niech dodają coś nowego... To Tyle Pozdrawiam
__________________
RePenT HeReTiC!!!
Know Your Enemy,Because If You Don't Know Your Enemies You Die!!!
I Will Punish The Sinners!!!
Bullet In Your Head!!!

Ostatnio edytowany przez SpAyKeR - 16-09-2006 o 00:25.
SpAyKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-09-2006, 16:13   #30
Lord Wardi
Zbanowany
 
Lord Wardi's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: OW

Posty: 423
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Lord Wardi ma numer GG 5762125 Send a message via Skype™ to Lord Wardi
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nikast Shynix Pokaż post
...Moim zdaniem może... dżwięk? Zawsze mi tego w tibii brakowało...
Taa, żeby Tibia po update aktualizowała się 3 godziny, albo ściągała 5 godzin ;/ Mówię ci, według mnie usuną aimbota, bo z tym już przesadzili i poprastu dadzą nowe tereny...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bujak
1.Bedzie miala charakter gier FPP ^^ (Cos jak GTA3,VC,SA) ze widzisz z oczu albo widzisz postac chodzaca
2. Dzwiek
3. Wymagania sprzetowe : Procesor Intel Core2Duo 2,7GHz, 1,5GB ramu, Grafika minimum GF 7900
4. Platny abonament jak w WoWie albo usuna tereny FACC (zostawia tylko Carlin)
Żałosne?
1. Taka właśnie jest tibia, typowo MMORPG, bo zajdzie cie koleś od tyłu i zabije, zanim zdążysz się odwrócić...
2. Napisałem wyżej...
3. n/c
4. Żałosne?
Lord Wardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 07:08   #31
Fatevux
Użytkownik Forum
 
Fatevux's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 106
Imię: Avonasak
Profesja: Knight
Świat: Morgana
Poziom: 9
Poziom mag.: 1
Fatevux ma numer GG 3997873
Domyślny

tak po pierwsze to "Optymista jest to osoba nie znająca realiów", więc nie bądźcie optymistami....
1. Dzwięk.. no fajnie by było, ale albo nie zrobią, a jak już zrobią to taki, że "srać a nie grać".
2. Tereny dla FACC... na więcej niż jakaś mała wysepka (albo coś takiego) nie liczcie
3. Oufity... no to mogli by poprawić bo niektóre zej...popsuli
4 .No czywiście grafiki + tereny (to jest zawsze)
5. 3D lub machanie łapami.. to w to nie wieżcie jeśli nawet to drugie bedzie to szczątkowe (góra-duł.. jak przy chodzeniu)
6. Czary... szczerze wądpie, ale przydało by się kilka przedewszystki dla druta (sonar jak u banshe(?))
__________________
"Jakie to uczucie kiedy moja ręka zaciska się na twojim sercu ? chce bić, walczyć ? ale jest już za puźno...umierasz"

Fatevux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 08:24   #32
Gardi
Użytkownik Forum
 
Gardi's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2006

Posty: 43
Profesja: Paladin
Świat: Astera
Poziom: 50
Skille: 75/35
Poziom mag.: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SpAyKeR Pokaż post
A pałek z tego co wiem, w ogóle nie jest udupiany tak jak wyżej ktoś napisał, wszystko ma to co potrzebne mu od "exury" do "exury vity", więc czego tu więcej ? Power Bolty może robić i bolty, Power Bolt i sd w kogoś to już kombo krytyczne jest...
to chyba akurat na temat palka mało wiesz. 2 przykłady jak udupili palka w ostatnich update'ach:
łamiące się włócznie spowodowały jeszcze bardziej koszmarny trening;
po udacie grudzień 2005 nie robi się już 15 strzał tylko 10-to ja się pytam jakiej innej profesji zmniejszono ilość czarów w runie?!- żadnej! ilość many potrzebnej do zrobienia czaru zwiększyła się jak u wszystkich a tylko palkowi zmniejszono jakby jego moc redukując ilośc produkowanych strzał
-->może coś bardziej na temat: dobry pomysł z tym skilem na 2 bronie tylko trzeba by tutaj rewolucyjnych zmian, bo jak rozumiem wtedy uderzałoby się 2 hity na turę, więc nie wyobrażam sobie 2 hitów choćby z FSa -byłoby to zabójcze, więc może wprowadzenie nowych broni specjalnie do tego skilla przeznaczonych...
__________________
TSP Ponad nami tylko G^Ó^R^Y
Gardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 09:16   #33
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

Wcale nie rewulocyjne zmiany -.- ... w RP-online ma byc taki system z dwoma bronmi i zostalo to wykonane w nastepujacy sposob:

dmg zostal zredukowany do ~75% , szansa na trafienie = ~60-70% (czyli, kazdy cios ma szanse na trafienie 60 - 70% ) ... uwierz mi, ze czesto trafiac nie bedziesz , co za tym idzie szanse sa wyrownane jesli ten ktos ma tarcze... a nawet to jest na jego korzysc...skoro i tarcza blokuje (O wiele lepiej niz miecz) to dodaj do tego te 30-40% szansy na nie trafienie + blokowanie mieczem (lub toporem, obuchem - w Tibii).

System taki jest banalny, i coz... mozna to powiedziec ze taki berserker to jest (Albo raczej dmg dealer...na blocka sie nie ma co szykowac).
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 17:12   #34
Tunio
Użytkownik Forum
 
Tunio's Avatar
 
Data dołączenia: 21 04 2005
Wiek: 34

Posty: 35
Stan: Niegrający
Imię: Lowca Gesi
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: 28
Skille: mam
Poziom mag.: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardi Pokaż post
po udacie grudzień 2005 nie robi się już 15 strzał tylko 10-to ja się pytam jakiej innej profesji zmniejszono ilość czarów w runie?!- żadnej! ilość many potrzebnej do zrobienia czaru zwiększyła się jak u wszystkich a tylko palkowi zmniejszono jakby jego moc redukując ilośc produkowanych strzał
Co do ilości robionych strzał to się nie zgodzę, ułóż taką proporcję:

dawniej: 15 - 40x4 ---> 15 - 160 ---> 1 strzała = 10,(6) many
teraz: 10 - 100 ---> 1 strzała = 10 many

Więc paladyn nie jest poszkodowany pod względem strzał.

Ostatnio edytowany przez Tunio - 14-09-2006 o 17:49.
Tunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 17:20   #35
SpAyKeR
Użytkownik Forum
 
SpAyKeR's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2006
Wiek: 27

Posty: 91
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gardi Pokaż post
to chyba akurat na temat palka mało wiesz. 2 przykłady jak udupili palka w ostatnich update'ach:
łamiące się włócznie spowodowały jeszcze bardziej koszmarny trening;
po udacie grudzień 2005 nie robi się już 15 strzał tylko 10-to ja się pytam jakiej innej profesji zmniejszono ilość czarów w runie?!- żadnej! ilość many potrzebnej do zrobienia czaru zwiększyła się jak u wszystkich a tylko palkowi zmniejszono jakby jego moc redukując ilośc produkowanych strzał
Dzięki za wyjaśnienie, rzczywiście na temat tego to nie wiedziałem, ale i tak nadal bierzesz duzo spearów i nawalasz albo na gobilny i kamienie zbierasz, throwing stars i skillujesz. A to z łamiącymi sie spearami to rzeczywiście jest do bani, ale z drugiej strony wezmiesz 5 spearów i bedziesz ciagle nawalać to, wtedy na bocie mozesz jechać 24/24 przy skillu, ale że Cipowie bystrzy to coś takiego wprowadzili... Więc chodzenie ze spearami ma swoje wady i zalety. tak samo jak kamienie i throwing stars... To czemu z 15 na 10 strzał zmniejszyli to ja nie wiem... A wyobraź sobie że pałek na około 60 lvl (mówie teraz na oko) ma coś kolo 500 życia albo troche więcej i many 600 to jest dużo, a dojedź sobie pałkiem do 100 albo 150+ lvla wtedy to ma bardzo duzo zycia i many, razem jakies 3k hp+mana. I to + wielki dla pałków. A pomyśl o druidzie..., jak on został udupiony
__________________
RePenT HeReTiC!!!
Know Your Enemy,Because If You Don't Know Your Enemies You Die!!!
I Will Punish The Sinners!!!
Bullet In Your Head!!!
SpAyKeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 17:42   #36
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SpAyKeR Pokaż post
Za przeproszeniem sie zapytam, dobrze sie czujesz? Po 1 z czarów dać dla każdej profesji ? Chyba żartujesz, gdyby sorcek dostał kolejny jakiś potężny czar, to wtedy każdy by nim grał a wszystkie inne profesje by sie przy nim chowały(zresztą teraz tak jest już praktycznie...) Takto by miał większosc czarów mocnych dajmy na to (Ue, Sd (jako czar runą),Ew i wiele innych mocnych czarów). A co z druidem ? Jak na razie to jest postać praktycznie dla większości używana za UHMakera i to wszystko, druidem na faccu to praktycznie gra nie jest bo on nie ma żadnych takich czarów co by spalała mane tak jak sorc chociażby dajmy na to (Evevo Con Mort), jak już to druid na Paccu to jest gra bo ma jakis przynajmniej czar "exori vis" co najmniej, a gdzie tu reszta czarów dla niego takich jak "Evevo Con Mort" albo "Exevo Gran Vis Lux"? Mieli zrobić coś z druidem w najbliższych update tak jak pisało w wywiadzie i gówno za przeproszeniem robią kolejny update i druid znów udupiony nic nie ma... Knight to już jest maszyna wojenna z wysokimi skillami i mlvl, więc jemu żaden czar potrzebny nie jest. A pałek z tego co wiem, w ogóle nie jest udupiany tak jak wyżej ktoś napisał, wszystko ma to co potrzebne mu od "exury" do "exury vity", więc czego tu więcej ? Power Bolty może robić i bolty, Power Bolt i sd w kogoś to już kombo krytyczne jest...
Więc "czuk85" niech zaczną coś robić z druidem, a reszte profesji zostawią, a później od kolejnych update niech dodają coś nowego... To Tyle Pozdrawiam

Ostary widze masz pojecie co sorc ma za czary. Brawo.
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 17:58   #37
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

Ludzie, ale zbaczacie z tematu, my tu mamy rozmawiać o tym, co według nas przyniesie update 8.0, a nie kłócić się jak to bardzo udupili palka!
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 20:04   #38
waler
Użytkownik forum
 
waler's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2006

Posty: 3
Domyślny

po pierwsze każda broń, zbroja, tarcza powinna być dostaępna z jakiegoś potwora...np. dsl mogły by wypadać z jakigoś nowego draga...
po drugie powinnli wprowadzić spowrotem "power arrow" i wprowadzić więcej czarów dla palla...
po trzecie mogli by dodać nową profesje np. nekromanta z różdżkami o mocy duszy albo czegoś nie wiem jak to określić...ich moc nie polegała by na tym jak u sorka np. walić z eu ale przywoływać umarłe potwory (i tu musieliby wprowadzić dużo umarlaków ale silniejszych np. takich ja Dl) i by mogli przywoływać oni liche, drakolicze itp...(drakolicza by musieli wymyśleć...)
albo jakąś inną profesje...
waler jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 20:50   #39
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Chcemy RASY ! Może na początek nic rewolucyjnego, np. dana rasy różni się tylko outfitami ale już by było jakieś urozmaicenie. A potem z biegiem czasu byłoby to ulepszane...
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-09-2006, 20:54   #40
Sadoch
Użytkownik Forum
 
Sadoch's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2005
Lokacja: Poznań/Michale
Wiek: 37

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rollass
Profesja: Knight
Świat: Luminera
Poziom: ..
Skille: ../..
Poziom mag.: ..
Sadoch ma numer GG 7056364
Cool

A ja bym chchal aby wprowadzili cos w sprawie noobow!! Jakies kary za Free item or Pliz 15 gp!!
Odnosnie dzieku wole mp3
Grafiki Tak
Przedmioty Tak
Questy Tak
Tereny ( czy ja wiem czy juz wszytsko odkrylismy na tych po ktorych chodzimy) ??
Lokomocja Czy ja wiem czy konie sa takie potzrebne??
Profesje zostawic bez zmian!!
To chyba wszytsko co zauwazylem po przeczutaniu wsystkich postow

Pozdro for all
__________________


W żyłach szlachetna krew w sercu Poznański Lech!!
Sadoch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:37.


Powered by vBulletin 3