Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-06-2009, 21:43   #1
alvarrazin1337
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ban za hedszoty!

hejka, witam, strzałka.

grajac sobie dzisiaj na serwerku cs.tibia.pl jakiegos niemilego adminka chyba gryzl jego brak skilla i postanowil mi wlepic banika. nie gram na zadnych syfach, haxach i innych pierdolach, a jesli ktos o to posadza to sie kreci demko i wrzuca na blacklisted.pl - tam odpowiedni ludzie sie tym zajmuja. ale jestem pewien ze 80% adminow na tym serwerze nawet o takiej stronie nie slyszalo. lubie tu grac i prosze o zdjecie bana, bo dostalem go za nic.

nie wiem kto mnie zbanowal, ale przed owym banem grozil mi kolega o nicku POPEK.FIRMA. uff. steam id niestety nie mam.

http://img194.imageshack.us/my.php?image=banjzd.jpg

moje steam id: 0:0:13369263

pjonteczka, wies1ek.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-06-2009, 22:36   #2
Bonus(L)
Użytkownik Forum
 
Bonus(L)'s Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2008
Lokacja: (L) WARSZAWA (L)
Wiek: 34

Posty: 34
Stan: Aktywny Gracz
Bonus(L) ma numer GG 9112023
Domyślny

Byles obserwowany przez dluzszy czas podczas gry... admini obecni na serwerze zdecydowali o banie, pozatym mowiles ze nie obchodzi cie zdanie "ubekow" z ffa... wiec nie placz Pozdrawiam
Bonus(L) jest offline  
stary 09-06-2009, 09:33   #3
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Rzygać mi się chce jak widzę twojego posta o wielmożny panie znawco wszystkich rzeczy tego świata.

Zadziwiające jest jak wielu graczy jest chyba życiowymi miernotami skoro muszą się dowartościowywać pisząc posty w taki sposób.
Dr. Omader jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin 3