Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-05-2010, 12:57   #18341
MarianKalina
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 01 2010

Posty: 9
Domyślny

O czym wy gadacie. Opi fex doniósł na thersoxa i resztę. Thersox przesiedzial 48 i wsypal wszystkich swoich kolezkow. Sam przyleciał z mamusia i adwokatem reszta jego kolezkow donosi na siebie wersja thersoxa jest ze jego koledzy tez go pobili jak chciał bronić opiego thersox - wasz bohater hail brynow and nowa sól.
MarianKalina jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2010, 15:08   #18342
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Uwielbiam takich kozaczków, którzy po ulicy latają z siekierą i srają na policję.
Jak ci kiedyś ukradną samochód, to weźmiesz chłopaków z osiedla i pójdziesz go szukać na własną rękę? Nie. Odwiedzisz najbliższy komisariat policji.
Swoją drogą - taki z ciebie kozak, walczysz na ręce i na miecze (takie wrażenie odniosłem po przeczytaniu twoich kilku ostatnich postów), a ciekawe co byś zrobił gdyby ci ktoś wycelował lufą w głowę.
Powiem Ci tak, bez policji bylyby rozboje, kradzieze, pobicia, zabojstwa napady itd. co 5 min. dobra, policja jest i jest potrzebna ale k**wa lubisz jak Cie spisuja i przeszukuja bo wygladasz na np. takiego co moglby posiadac bron czy "dopalacze"?! zabieraja Cie na komisariat bo ktos Cie widzial tu i tam. Nic nie robisz siedzisz z kumplami na lawce i zajezdzaja i "co tu robicie, teraz panowie szybkie przeszukanie i was puszczamy" tak o za nic bo siedzimy. Mnie zatrzymali wiesz za co?! za to ze sie o brame opieralem odwiezli mnie na chate i sie pytaja "jak sie bedziesz zachowywal?!" ja na to "dobrze" a koles do mnie "dobrze?! dobrze to jest k**wa w domu a teraz wy***rdalaj mi stad". Podjezdzaja i pala sie zwraca "Ty lysy nie bujaj sie tak, podejdz no tu, masz ziolo bo chcielismy kupic?, chodz zapalimy, wejdz do poloneza i kieszenie na wierzch skarpetki sciagnij tez bo goroco dzisiaj" Czemu starszej babci nie przeszukaja?! Bo sa pewni ze nie posiada nic?!!!HA HA HA HA HA WU WU WU WU DE DE DE DE PEEEEEEEEEEEEEEEE! prosto z mostu.
Nie walcze gdy nie ma takiej potrzeby. A gdyby mi wycelowali lufa w glowe?! powiedzial bym "strzelaj" bo nic bym nie poczul tak szybko by mi mózg przeszylo, a pozatym zawsze bylem ciekaw co jest po drugiej stronie, chociaz wiadomo ze serce by walilo i strach by byl ale i tak probowalbym go obezwladnic, zejsc z linii strzalu chwytajac za jego bron. Jesli nie odczuwasz jakiegos malego strachu przed jakakolwiek walka to musialbys byc nienormalnym czlowiekiem. Adrenalina jest zawsze, i nawet jest pomocna.

~Reloop kup sobie oczy na allegro. Nie mowilem o Azorze tylko przyklad dawalem nonamie.


Ostatnio edytowany przez Furor001 - 28-05-2010 o 15:11.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 15:22   #18343
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

klik
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 15:49   #18344
Silverr
Użytkownik Forum
 
Silverr's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: ChoRzow

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Silveros
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ride
Świat: Aurea
Poziom: 215
Skille: 105/75
Poziom mag.: 24
Domyślny

Dzieki Opi o/
__________________
Trance jest jak ocean uczuc - kiedy raz sie w nim zanurzysz - utoniesz, uzaleni Cie i bedzie Ci towarzyszyc juz na zawsze..." < 33
Silverr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 15:49   #18345
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Tu tez:
http://www.tvn24.pl/12690,1658313,0,...wiadomosc.html
@down: wole weekendy Przeciez teraz w tygodniu duzo zaliczen.
__________________

Ostatnio edytowany przez Tompior - 28-05-2010 o 15:53.
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 15:52   #18346
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

tompior nobie na posta odpowiedz
__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 15:57   #18347
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Wlasnie to przeczytalem i chcialem sie zapytac ile lat ma Opi

Oczywiscie nie doszloby do tego bez kozaczenia niektorych graczy na Furorze co bylo prowokacja. 2kk paymentu bo cos tam?! i "twoj stary" wjazd na rodzine+ alkohol. To bula i koniec trza bylo sie wczesniej zastanowic co sie robi a tak dostal bolaka.

Mieszanie Tibii do rl moim zdaniem nie wchodzi w gre, w moim przypadku. (chociaz ze sprzedazy charow dobry zarobek).
Jedni rabuja samochody radia sklepy kioski inni kradna postacie w Tibii i to nie tak o, bo chca. Mieli powod.
Jak dalej beda ludzie tak PA stosowac na servie to jak juz mowilem jak ktos jest nerwowy to zalozy kominiare i nici z porannych zakupow ale to oczywiscie tylko takie przypuszczenia bo ludzie sa rozni.

Ostatnio edytowany przez Furor001 - 28-05-2010 o 15:59.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:03   #18348
Lukasz'92
Użytkownik Forum
 
Lukasz'92's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2008
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 31

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia
Domyślny

^ z artykułu wynika, że 21.

troche smieszne isc z takim czyms na policje, to tak jakby pójść na policje z pobiciem lub hackiem w grze, z tym, że tu poprostu 2 w jednym...
Lukasz'92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:03   #18349
Reloop
Użytkownik Forum
 
Reloop's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2006
Lokacja: Tychy
Wiek: 37

Posty: 328
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
Wlasnie to przeczytalem i chcialem sie zapytac ile lat ma Opi

Oczywiscie nie doszloby do tego bez kozaczenia niektorych graczy na Furorze co bylo prowokacja. 2kk paymentu bo cos tam?! i "twoj stary" wjazd na rodzine+ alkohol. To bula i koniec trza bylo sie wczesniej zastanowic co sie robi a tak dostal bolaka.

Mieszanie Tibii do rl moim zdaniem nie wchodzi w gre, w moim przypadku. (chociaz ze sprzedazy charow dobry zarobek).
Jedni rabuja samochody radia sklepy kioski inni kradna postacie w Tibii i to nie tak o, bo chca. Mieli powod.
Jak dalej beda ludzie tak PA stosowac na servie to jak juz mowilem jak ktos jest nerwowy to zalozy kominiare i nici z porannych zakupow ale to oczywiscie tylko takie przypuszczenia bo ludzie sa rozni.
to przeczytaj jeszcze raz i bedziesz wiedzial ile lat ma opi. BRAVO YETI
Reloop jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:04   #18350
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Całą zaistniałą sytuację można podsumować jednym słowem: PATOLOGIA.
Co by się nie działo na tej furorze, to po kiego grzyba przenosić sprawy z gry do rl?
Bardzo dobrze, że Opi poszedł na policję, i że 3 osoby zostały już złapane. Mam nadzieję, że dostaną jakieś zawiasy i będą stanowić przykład dla innych debili chcących kogoś nastraszyć.
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:11   #18351
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tompior Pokaż post
Całą zaistniałą sytuację można podsumować jednym słowem: PATOLOGIA.
Co by się nie działo na tej furorze, to po kiego grzyba przenosić sprawy z gry do rl?
Bardzo dobrze, że Opi poszedł na policję, i że 3 osoby zostały już złapane. Mam nadzieję, że dostaną jakieś zawiasy i będą stanowić przykład dla innych debili chcących kogoś nastraszyć.
Jak dla mnie mieszanie tibii do rl tez nie ma sensu bo to gra. ale niektorzy po prostu w rl sie dowiaduja o paymencie huncie itd i jeszcze im na rodzine wjezdzaja no to...

Po ch*j tak kozaczycie wszyscy?! skoro polowa by na palach byla po 2 sekundach.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:12   #18352
Lukasz'92
Użytkownik Forum
 
Lukasz'92's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2008
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 31

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia
Domyślny

"Hasło do Tibii albo śmierć". Zatrzymano sprawców
"Jeden z bandytów przyłożył mu do szyi nożyczki"

xD
Lukasz'92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:20   #18353
Bartezik18
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 12 2008

Posty: 28
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
Jak dla mnie mieszanie tibii do rl tez nie ma sensu bo to gra. ale niektorzy po prostu w rl sie dowiaduja o paymencie huncie itd i jeszcze im na rodzine wjezdzaja no to...

Po ch*j tak kozaczycie wszyscy?! skoro polowa by na palach byla po 2 sekundach.
najbardziej to ty kozaczysz na tym forum, w tibii pewnie tez bys kozaczyl gdyby nie fakt ze na furorze jestes gownem,

a paymenta ustalil andi/smerf/opi/infamia wiec sam za duzo zmienic nie mogl, to ze dla ciebie 2kk to duzo i od takiej cyfry walisz gruche przed kompem nic nie znaczy, dla innych to grosze, a paymenta ustala sie tak zeby osoba ktora go dostala zapamietala czego robic nie wolno.
Btw kolega thersox tak broniacy kolegow w tibii i na*******ajacy policjantow na rl po 2 dniach w areszcie na przesluchaniu przy mamusi i adwokatce spiewal jak skowronek, a taki ZIOM z niego byl
Bartezik18 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:40   #18354
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bartezik18 Pokaż post
najbardziej to ty kozaczysz na tym forum, w tibii pewnie tez bys kozaczyl gdyby nie fakt ze na furorze jestes gownem,

a paymenta ustalil andi/smerf/opi/infamia wiec sam za duzo zmienic nie mogl, to ze dla ciebie 2kk to duzo i od takiej cyfry walisz gruche przed kompem nic nie znaczy, dla innych to grosze, a paymenta ustala sie tak zeby osoba ktora go dostala zapamietala czego robic nie wolno.
Btw kolega thersox tak broniacy kolegow w tibii i na*******ajacy policjantow na rl po 2 dniach w areszcie na przesluchaniu przy mamusi i adwokatce spiewal jak skowronek, a taki ZIOM z niego byl
Czy ja mowie do kazdego na tym forum "wypie***aj" bo napisal ze ladna jest pogoda?! nie
Ja wiem jak sie czuje gracz ktoremu za nic odebrano mozliwosc gry na serverze.
Powtarzam "za nic".
Teraz mowisz z 2kk to nic hehe jakby dostal 5gp paya to liczy sie sam fakt ze dostal tego paymenta. no paymenta sie ustala z powodem bo Ci tak powiedzieli? Bo Twoi idole to sa?! Chcesz miec 200+ i kozaczyc jak oni? Rozdawac hunty wy**ywac z expa i ponizac innych graczy?! Jestes po prostu zwyklym napinaczem i pozerem... i nie zlosc sie bo nie mowie tego zlosliwie
Ludzie zapamietajcie nie wbijac na expy na Furorze(surowo karane).
Gracze ktorzy uzywaja PA nigdy nie beda szanowani. Prawdziwy szacunek maja Ci ktorzy nie tyle ze pomagaja innym graczom to w dodatku sa wporzadku w stosunku do innych osob. A nie "wypie**alaj noobie ja tu expie 100k paya" a w rzeczywistosci komisariat i "ratunku".
Mowisz ze jestem gównem na Furorze a Ty pewnie masz 12 lvl i zrobiles to konto na forum zeby bronic swoich idoli(a moze nie)
Pozdrawiam prawdziwych.

Ostatnio edytowany przez Furor001 - 28-05-2010 o 16:49.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 16:58   #18355
Lukasz'92
Użytkownik Forum
 
Lukasz'92's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2008
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 31

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Świat: Elysia
Domyślny

no w sumie z tego co pamiętam, opi akurat pomagał, rozwiązywał problemy itp.

Wiadomo może kim byli (nicki) pozostali 'bandyci'(hehe)? bo w artykule jest mowa o kilkunastu chłopa
Lukasz'92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 17:07   #18356
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

up: Na miejscu, na pewno byli

Thersox aka JP na podwórku, adwokat na posterunku
Dubros (jeden z ownerów Has'ek)


dziękuje za uwagę
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 17:28   #18357
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Thersox to moj rl xdddd
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 17:29   #18358
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Przynajmniej Thersox sie nie pie**olil gdy paya nalozono i po rodzinie mu pojechano.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 17:42   #18359
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

Up: Na paya zasłózył, a w pojazd po rodzinie nie wierze, weź to na logike. ktos kto nigdy, nikomu, nie wjechał na starych, nawet na vencie, nagle wjeżdża komus na starych, w rl, będąc tam w obcym towarzystwie?
brednia, ot tyle.
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 17:48   #18360
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dedoctor Pokaż post
Up: Na paya zasłózył, a w pojazd po rodzinie nie wierze, weź to na logike. ktos kto nigdy, nikomu, nie wjechał na starych, nawet na vencie, nagle wjeżdża komus na starych, w rl, będąc tam w obcym towarzystwie?
brednia, ot tyle.
Ludzie sa zmienni+alkohol. No powiedzcie czym Thersox sobie zasluzyl na paya no i Azor itd. No?
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:16.


Powered by vBulletin 3