Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-05-2010, 19:54   #18381
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
Nadal czekam na wyjasnienia Smerfa odnosnie kwestii napisanych w moim poprzednim poscie.
dlaczego jest ktos odemnie na hunted liscie? jest i to wiecej osob, glownie holendrzy i br ktorzy wkrecili sie na furore i mieli pro od hlvli, taki elegant np od Kolka, badz sprzedawali "elicie" pacci za gp i uwazali sie za nietykalnych do czasu az dostalem troche screenow na to jak robia pa, zabijaja bez konkretnego powodu osoby takie jak ty i wylecieli mimo prostestow Kolka/Sowxa/Azora czy innych osob, w zaleznosci o ktorego cwaniaka chodzi,

Co do Sowxa na ktorego wszyscy lubia potyrac, na zebraniu zanim wylecial thersox z ekipa poruszlismy ten temat, bylo na vencie z 70 osob i powiedzialem ze chce screena z ostatnich tygodni jak bije/zabija kogos bez powodu, jak sie go boja to anonimowo na priv i nie dostalem ani 1. Nikt tu nie jest nietykalny, Sowx nalezy do osob ktore otwarcie mowia ze maja 90% osob w dupie i nie jest przez to lubiany, co nie zmienia faktu ze na zabicia ma usprawiedliwienia, tak samo bylo w przypadku deadow na kumplach thersoxa, ktory jak sam pozniej przyznal racje popelnil blad.

W tym tkwi nasza sila ze mamy swoje zasady ktorych przestrzegamy, i dlatego na furorze od dawna nie bylo i nie bedzie powaznej wojny, nie zmienia sie ekipa rzadzaca praktycznie od lat czego nie ma na zadnym innym pvp serwie, opozycji pozostaje wyplakanie sie na forum/zmiana serwera.

Co do tego ze gora jest nietykalna, calkiem niedawno napisales ze takie osoby jak ja sa tykalne i wy to udowodnicie, wiec czekam
Smerfu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2010, 19:55   #18382
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Ooo moze Infamia wyjasni wszystkim czemu nie chcial screenow widziec bo Smerf uciekl nagle ciekawe... chwila a jednak nie my bad.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 19:57   #18383
Voyphox
Użytkownik Forum
 
Voyphox's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa

Posty: 542
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 218
Poziom mag.: 82
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
Ooo moze Infamia wyjasni wszystkim czemu nie chcial screenow widziec bo Smerf uciekl nagle ciekawe... chwila a jednak nie my bad.
Moze dlatego ze mialem hacka i nie otwieram niczego od nieznajomych :O
__________________
shisha master
Voyphox jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 20:19   #18384
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

TY CWANIAKU MOWILEM ZE WRZUCE NA PHOTOBLOGA ALBO INNA BEZPIECZNA STRONE NAWET ACC NA NK !! SLABO CI WYCHODZA TE KLAMSTWA!! NIECH SIE WSZYSCY DOWIEDZA JACY JESTESCIE! BRONICIE SIE I WYMYSLACIE KLAMSTWA DO OBRONY !!

Mowilem ze moge wrzucic na fbl to powiedziales ze wierzysz Sowxowi na slowo i zawsze tak bylo.

I co Smerfu?!!!!!!!!!!!!!!!! Kozaku wielki!? Panujesz na Furora? gówno!
Wymyslacie zludne wytlumaczenia zeby ludzie sie nie dowiedzieli. Jak ktos nie jest waszym znajomym to leci za najdrobniejszy incydent i wyludzacie kase tylko tak jak od Thersoxa itd. Nie wierze ze Olafa chcial bic i inni tez jak podobno wyplacic sie chcieli zeby moc normalnie expic podobnie tez nie wierze w te screeny co maja pomagac graczom!! TO JEST VISION WLASNIE KLAMCY I TYLE!
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 20:27   #18385
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
No moze u Ciebie na wsi tak nie ma

Zalozmy ze wy**al bys na palach z 4 osoby ktore by mialy kontakty itd.
Wiedzieliby ze to Ty. Poszedlbys po bulki do sklepu i bys zostal oklepany. Proste. Ani telefonu bys nie zdarzyl wyciagnac zeby zadzwonic na ukochana policje No chyba ze nie czaisz bo masz z 12-13 lat... albo poprostu nosisz okulary i sweterek.


@Gesar grasz na dunemaulu w wowi'e? Bo powracam do mojego orka warriorka hehe
bez tej policji ktora tak jedziesz to bys z tej swojej obory nie wylazl ...poztym jak ktos sie umie obronic to im wpierdoli bo to zazwyczaj kozaki co wybiegaja w pare osob ; ) a techniki zero...z takim tokiem myslenia ty bys pasowal na jakiegos faszystowskiego s*****ela czy cos...tak czy inaczej myslenie wiesniaka...nie czlowieka naszego wieku...rozpacz...pobicie przez gre....AHAHAHHAHAHAHAHAH ciekawe czy tadziu do mnie by podszedl

thersox = smiec i tyle..
miejmy nadzieje ze pojdzie siedziec ; )

Ostatnio edytowany przez Jety - 28-05-2010 o 20:37.
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 20:28   #18386
Fan_Dzidzi2
Użytkownik Forum
 
Fan_Dzidzi2's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 426
Profesja: Elite Knight
Domyślny

http://www.youtube.com/watch?v=3A5FdmwXOg8


__________________
MAM WYJEBANE
Fan_Dzidzi2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 20:30   #18387
Smerfu
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: Bielsko-Biała
Wiek: 39

Posty: 188
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
TY CWANIAKU MOWILEM ZE WRZUCE NA PHOTOBLOGA ALBO INNA BEZPIECZNA STRONE NAWET ACC NA NK !! SLABO CI WYCHODZA TE KLAMSTWA!! NIECH SIE WSZYSCY DOWIEDZA JACY JESTESCIE! BRONICIE SIE I WYMYSLACIE KLAMSTWA DO OBRONY !!

Mowilem ze moge wrzucic na fbl to powiedziales ze wierzysz Sowxowi na slowo i zawsze tak bylo.

I co Smerfu?!!!!!!!!!!!!!!!! Kozaku wielki!? Panujesz na Furora? gówno!
Wymyslacie zludne wytlumaczenia zeby ludzie sie nie dowiedzieli. Jak ktos nie jest waszym znajomym to leci za najdrobniejszy incydent i wyludzacie kase tylko tak jak od Thersoxa itd. Nie wierze ze Olafa chcial bic i inni tez jak podobno wyplacic sie chcieli zeby moc normalnie expic podobnie tez nie wierze w te screeny co maja pomagac graczom!! TO JEST VISION WLASNIE KLAMCY I TYLE!
gowno to reprezentujesz na forum i znaczysz na furorze
-wyludzanie kasy od thersoxa? ta kasa jest odlozona w dp i nikt z niej nie korzysta, to wlasnie te 10kk zajebal Opiemu z dp (z roznych paymentow)
-nie musisz wierzyc bo poraz kolejny pokazujesz ze nic o serwerze nie wiesz, Olaf z Sowxem boca tymi samymi charami, wiec bijac Sowxa bil i Olafa,
-nie, nie akceptujemy paymentow od zydow, po co? zeby potem jakies dziecko pisalo ze kase z nich wyludzamy nam kasy nie brakuje, jak ktos wylecial to znaczy ze cos przeskrobal, kase sobie wybocimy a gowna na serwie trzymac nie musimy
A jak bede chcial na furorze pokozaczyc to pokozacze, czemu? bo moge.
A ty sie dalej napinaj na forum i zyj w swoim magicznym swiecie,
To tyle mojego wchodzenia na forum, szkoda wiecej czasu na Ciebie a czas to pieniadz! jeszcze strace przez gadanie z toba ze 100k i bedzie jakbym padl w tibii i blessy musial odkupic
Smerfu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 20:37   #18388
Jety
Użytkownik Forum
 
Jety's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Szczecin powah

Posty: 280
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Hahah pamietam te czasy "Kozacze bo moge" i tyle w tym temacie...
Jety jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 20:39   #18389
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

Smerfu ,weź chodź ze mną na piwo ,jesteś moim idolem. Obiecuję ,że nie wezmę nożyczek. Umarłem po Twoim poście!! Hasło pod tytułem "poziom dawno osiągnął poziom morza " roztrzaskał mnie totalnie ;D.

W sumie dziwi mnie fakt ,że Thersox aka nie zakapuję został bohaterem Furory ,który dzielnie walcZył z Opim przy pomocy nożyczek ,tylko dlatego ,że biedak chciał się pojawić na meetingu i marnował czas +kasę na travel. Jak dla mnie Opi zachował się normalnie i większość z was(choć nie jesteście tego zapewne świadomi) zrobiłaby to samo. Ale co tu więcej mówić ,to jak na*******ać pomidorem w ścianę ,niby jakiś ślad jest ,ale i tak każdy to ma w dupie.

Szkoda mi Opiego ,że tak musiał skończyć ,ale zrobił co należało i może uratował komuś życie ,bo chuj wie ,czy ktoś się na meetingu nie pobije ,bo źle komanderował ,czy coś w tym stylu

Sytuacja jest śmieszna ,większość tutaj zgromadzonych po prostu reprezentuje poziom jak na rowie mariańskim. Poniżej zera ,jak ktoś nie wie i to grubo.

Odnośnie ekipy z thais nie uważam ,że są noobami ,bo każdy ktoś z nooba w sobie ma. A takie teksty ,tylko po to ,żeby komuś ubliżyć są śmieszne. Poza tym chcę iść z Tobą na piwo!
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 21:06   #18390
dopalacz.Vis
Użytkownik Forum
 
dopalacz.Vis's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: In Your head
Wiek: 14

Posty: 368
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Gildia: Upon my Lord
Świat: furora
Poziom: 170
Skille: 95/92
Poziom mag.: 08
Domyślny

@awangardowy
Poza tym chcę iść z Tobą na piwo!" ...ja pierdole...
Gdybyś mógł to byś Rów mariański wylizał.
__________________
Zrobie tu porządki, rozwieje wasze mżonki , jestescie tu potrzebni jak ziemniaczane stonki.


stonki:
-linari_back , DION
-dzidzie2,yołeny,khazule
-bartonisko
-duch niespokojny JM na 100%
-mYchas
-bulbazaur i jego ziomy
-zodix/awangardowy/lukasz92
-sruror mega d381L
dopalacz.Vis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 21:20   #18391
Skullcrack
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 06 2009

Posty: 23
Domyślny

Kocham Furore! Opi poszedł na policje ? czy jak to było;d


HAHAHAHA
Skullcrack jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 21:37   #18392
Syf_Zor
Użytkownik Forum
 
Syf_Zor's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2009
Lokacja: Łódż/Antwerpen
Wiek: 34

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Imię: Syf Zor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 10/30
Poziom mag.: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post
"Odkad w to gram sporo idiotow spotkalem na swojej drodze ale Ty naprawde jestes nr1."

Bardzo cwany jestes w Tibii i tak jak powiedzial Lukasz'92:
"W drugą strone, ktoś Cię wyzywa przez internet, a wiesz kto to jest, to przecież nie zostawisz tego tak sobie."
Pewnie gdybym Cie spotkal to bym Ci nakopal ale raczej do spotkania nigdy nie dojdzie Youen Bru"t" to samo
Zobacz na liste postaci hunted na furorze "Ex-elegant warrior, by SMERFU." wytlumacz mi to.
Nie nie spotkalem sie z przejawem PA u Ciebie ale wytlumaczysz mi jedna rzecz a mianowicie czemu screeny np. na Sowxa jako dowod ze uzywa PA bylo ich mnostwo a nie dzialaja, nie chcieliscie ich czytac a przynajmniej Infamia tez nie chcial jako leader Vision? Jakby na Infamie byly to co?! W waszym gronie nikt nie moze dostac hunta pewnie a zdarzaja sie przejawy PA np. u Sowxa, albo jak Koraz kozaczyl zawsze i reszta to nic im sie nie dalo zrobic. W moim przypadku dostalem hunta u imy za nic i Kolek probowal z nim rozmawiac to powiedzial ze Imie sie nudzilo i hitnal mnie z 5x a dziwne ze jak red hp mialem to grana jebnal ale fast hands mam na szczescie Oczywiscie zapytalem sie o powod takiego zachowania i uslyszalem odpowiedz typu "jeszcze raz sie zapytasz to Cie u*****e" cos w tym stylu. Kolek rozmawial w tej sprawe no i Ima stwierdzil ze juz nie pogram na Furorze i nic nie dalo sie zrobic. Screeny by nie pomogly bo w koncu to IMARGAM. Pfff Bo biegles za mna na statek! Bez komentarza Nie bylem pionkiem ktory walczyl z systemem W grudniu to Saugo z Biletem zalozyli guild doszedlem i ja i zebralismy osoby ktore byly hunted na liscie oraz innych ludzi zeby mogli sie odegrac wbic fraga na jakims psie za ich hunta. Chodzilo tez o fun i wyszlo.
Ale prawda jest taka ze ludzie z wyzszej polki sa nietykalni pod kazdym wzgledem na Furorze. I wytlumacz mi to odnosnie screenow na niektorych ludzi typu Sowx.
Ja pierdole, a Ty na siłe próbujesz udowodnić jaki jesteś silny bojówkarzu Lecha Poznań. Weż kurwa narysuj się na kartce i powieś na ścianie, a potem w to na*******aj banią i ejakuluj z podniecenia, że kogoś bijesz. Chyba kurwa z tym biciem mam urazy z dzieciństwa, oh sory nadal jesteś dzieciak. Na*******ali Cię zamiast passem to giętkim wibratorem odbytniczym i stąd ta bojóóóóówaaaaa - akysz won.
Ogólnie zawsze staram się być bezstronny ale tutaj Igor rzeczywiście poruszył ważna kwestię. Gdy coś się dzieje po prostu walczy o swój server. Moim zdaniem jest osobą na tyle normalną, że nigdy nie przekracza granicy dobrego smaku czyt. zabija za free. Zabija tylko w sytuacjach w których nie ma innego wyjscia. Pozatym gra na tym serverze od początku i chyba ma prawo bocić jesli mu się to podoba. W sumie lepsze bocenie na 100x charach i zarabianie pieniążków niż okradanie i pobicie kogoś. Lub chociażby gra 16h na dobe aby się dorobić. Jak widzisz życie prv bierze górę pajhole.

--- Syf_Zor dodał 1 minut i 9 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
Smerfu ,weź chodź ze mną na piwo ,jesteś moim idolem. Obiecuję ,że nie wezmę nożyczek. Umarłem po Twoim poście!! Hasło pod tytułem "poziom dawno osiągnął poziom morza " roztrzaskał mnie totalnie ;D.

W sumie dziwi mnie fakt ,że Thersox aka nie zakapuję został bohaterem Furory ,który dzielnie walcZył z Opim przy pomocy nożyczek ,tylko dlatego ,że biedak chciał się pojawić na meetingu i marnował czas +kasę na travel. Jak dla mnie Opi zachował się normalnie i większość z was(choć nie jesteście tego zapewne świadomi) zrobiłaby to samo. Ale co tu więcej mówić ,to jak na*******ać pomidorem w ścianę ,niby jakiś ślad jest ,ale i tak każdy to ma w dupie.

Szkoda mi Opiego ,że tak musiał skończyć ,ale zrobił co należało i może uratował komuś życie ,bo chuj wie ,czy ktoś się na meetingu nie pobije ,bo źle komanderował ,czy coś w tym stylu

Sytuacja jest śmieszna ,większość tutaj zgromadzonych po prostu reprezentuje poziom jak na rowie mariańskim. Poniżej zera ,jak ktoś nie wie i to grubo.

Odnośnie ekipy z thais nie uważam ,że są noobami ,bo każdy ktoś z nooba w sobie ma. A takie teksty ,tylko po to ,żeby komuś ubliżyć są śmieszne. Poza tym chcę iść z Tobą na piwo!
A ze mna ? :<<< Już mnie nie lofciasz?

Ostatnio edytowany przez Syf_Zor - 28-05-2010 o 21:47. Powód: Automerged Doublepost
Syf_Zor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 21:46   #18393
AwangardowyKaloryfer
Użytkownik Forum
 
AwangardowyKaloryfer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2009
Lokacja: Wodzisław/Bruxelles/St. Marie Sur Mer
Wiek: 32

Posty: 248
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: xXx
Świat: Furora
Poziom: 121
Skille: 666/336
Poziom mag.: 64
AwangardowyKaloryfer ma numer GG 3453064
Domyślny

@dopalacz ,czy coś
<cisza>

@SyfZor
<3 je t'aime <333
mozemy isc ;d
__________________
"ogolnie bylo fajnie aczkolwiek jason strasznie chrapał w nocy, rester spal jak baranek wiec jego bic nie musialem, no ale jason dostal kilka razy op łbie , rester przegrał 1kk z infamia kto 1 zaliczy zgona, a na sam koniec smerfu wlal lukaszowi do japy cwiartke soplicy i niestety denat lecial na parapet po blessy gdzie spedzil nastepna godzine po czym wrocil smerf i go jebnal do lózka =D (az sie dziwie ze nie narzygal se do łóżka ktore stalo przy blessowni parapetowej) "
Koniec ,KO
AwangardowyKaloryfer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 22:08   #18394
Syf_Zor
Użytkownik Forum
 
Syf_Zor's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2009
Lokacja: Łódż/Antwerpen
Wiek: 34

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Imię: Syf Zor
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sunblade
Świat: Furora
Poziom: 200
Skille: 10/30
Poziom mag.: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez AwangardowyKaloryfer Pokaż post
@dopalacz ,czy coś
<cisza>

@SyfZor
<3 je t'aime <333
mozemy isc ;d
Tylko nożyczek nie bierz, bo zastosuje w Twoim kierunku exevo gran mas flam xD

Ostatnio edytowany przez Syf_Zor - 28-05-2010 o 22:09.
Syf_Zor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 22:30   #18395
Iron_Stysiek
Użytkownik Forum
 
Iron_Stysiek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2010
Lokacja: Warszawa

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 189
Poziom mag.: 81
Domyślny

@Aniol

zasluguje* - za karę, ze zawsze starasz się mnie w pierdolach poprawiać (a tu taki nieladny ort

@Smerfu

Brawo. Nic dodać nie można wiecej.

@Furor

Zacznij coś przyjmować do siebie. Thersox dostał payment za robienie PA!!! Ile osób jeszcze ma to potwierdzić żeby do Ciebie dotarło ... Byłem przy tym, pięćdziesiąt osób widziało i uznało dowody.

Daj jakikolwiek dowód zachowania nie fair z mojej strony.


Znikam. Odpisze we wtorek jak coś.
Iron_Stysiek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 22:40   #18396
Dedoctor
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 50
Domyślny

up: zasługuje *
Cały post z fontami, a poprawianie mnie nie
Więc, cały czas bede Cie poprawiał miłej zabawy ^.^
Dedoctor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 23:08   #18397
Gesar
Użytkownik Forum
 
Gesar's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2009
Wiek: 35

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gesar
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Thoria
Domyślny

Zalogowalem w koncu od miesiaca! xD

22:44 Warning! The murder of Hannibal Olaf was not justified.



Uploaded with ImageShack.us

W ogole co to sie dzieje z ta Furora ze nikogo na necro&hero nie spotkalem? ;p
Gesar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 23:09   #18398
Furor001
Użytkownik Forum
 
Furor001's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010
Lokacja: Polskka

Posty: 281
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Furora
Skille: dobre
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smerfu Pokaż post
gowno to reprezentujesz na forum i znaczysz na furorze
-wyludzanie kasy od thersoxa? ta kasa jest odlozona w dp i nikt z niej nie korzysta, to wlasnie te 10kk zajebal Opiemu z dp (z roznych paymentow)
-nie musisz wierzyc bo poraz kolejny pokazujesz ze nic o serwerze nie wiesz, Olaf z Sowxem boca tymi samymi charami, wiec bijac Sowxa bil i Olafa,
-nie, nie akceptujemy paymentow od zydow, po co? zeby potem jakies dziecko pisalo ze kase z nich wyludzamy nam kasy nie brakuje, jak ktos wylecial to znaczy ze cos przeskrobal, kase sobie wybocimy a gowna na serwie trzymac nie musimy
A jak bede chcial na furorze pokozaczyc to pokozacze, czemu? bo moge.
A ty sie dalej napinaj na forum i zyj w swoim magicznym swiecie,
To tyle mojego wchodzenia na forum, szkoda wiecej czasu na Ciebie a czas to pieniadz! jeszcze strace przez gadanie z toba ze 100k i bedzie jakbym padl w tibii i blessy musial odkupic
Nie potrzebuje byc kims kim nie jestem i kim nie bede wiele razy to powtarzam. Wiec zapytam ponownie!
Czemu nie odbieracie screenow na waszych ludzi i nie wymiguj sie tylko po prostu to wytlumacz bo Infamia nie potrafil i sie zgasil chlopak gdy sie go o to zapytalem to nie umial odpowiedziec!!!!! I nie chodzi tu o screeny "zydow" tylko od zwyklych normalnych graczy. Bijac sowxa bil i Olafa pff wytlumaczenie Sowx to jest Sowx i ten owner ktory uzywa PA powinien byc ukarany a nie jest i nie bedzie ba nie chcecie na niego dowodow bo to wasz ziomek i nikt mu nic nie zrobi moze robic co chce. Sami zasady wprowadzacie ale oczywiscie WAS ONE NIE DOTYCZA! Thersox bardzo dobrze zrobil z Opim wiecej takich ludzi jak Tadek.
Jestescie skorupowani i tyle sprzedawcy i na blache lecicie nie dbacie o dobro graczy, servera. Powinniscie brac przyklad z innych serverow bo sie tylko z Furory smieja. Tylko tak pie**olicie ze kazdy przejaw PA bedzie likwidowany! Sowx przykozaczy i co?! i nic! i co panie PApa smerf?

~Syf Zor tez internetowy kozak internet was nie chroni w 100% wiec zwracajcie sie z szacunkiem do innych;]
Inaczej bys ze mna gadal w rl niz na tym forum uwierz mi I to nie jest jakas napinka z mojej strony tak dla przypomnienia. Bronicie kolegow nagle zeby na idiotow nie wyjsc a ja chce zeby ludzie dowiedzieli sie troche o waszych wybrykach bo kazdemu noobowi wmawiacie "free bohs dostaniesz" lej tego i tego blokuj. Tak jak na Okolnirze mi Andi pisal buahahahah nie dalem sie, wtedy usnal Taifun i Ymy o ile pamietam

~Gesar, w wakacje zaczynam dunemaul experience hehe widze ze kara poszla juz na Olafa heheh i bardzo dobrze.

Ostatnio edytowany przez Furor001 - 28-05-2010 o 23:19.
Furor001 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 23:20   #18399
Diablord
Użytkownik Forum
 
Diablord's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: okolice Poznania
Wiek: 35

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Diabllord
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Duskiness
Świat: Furora
Poziom: 376
Skille: 115/97
Poziom mag.: 29
Domyślny

Bardzo dobrze sie stalo, ze policja sie tym zajela i, ze sprawa trafila do mediow. Ciekawe co im grozi za te akcje. Co do postow Furor Seby to nie warto na nie odpisywac. Mozna mu tlumaczyc racjonalnie, podawac argumenty itd, ale i tak nic z tego nie wyniknie. Tak jak juz Smerfu napisal bylo na vt duze zebranie na temat PA i ludzie mieli podac przyklady PA Sowxa, albo wyslac anonimowo jakies screeny i jakos wszyscy byli cicho. Za to Thersox (nowy idol Furor Seby) chcial, zeby mozna bylo robic PA na random graczach, ale nie wyrazilismy na to zgody i po ok tygodniu Thersox z ekipa zaplanowali wyjebanie Opiego.

Nie ma to jak lojalnosc, po tylu latach wspolnie spedzonego czasu na vt. Tak z Furory jeszcze nikt nie odchodzil. Nawet zlodzieje tacy jak ekipa Pasterza czy ekipa z Chelma/Plocka kradli kulturalnie przez kabel, bez bicia w kilka osob 1 ziomka na RL! o/



own3d
__________________


"Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."
Mark Twain
Diablord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-05-2010, 23:51   #18400
montura
Użytkownik Forum
 
montura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007
Lokacja: B-stok

Posty: 108
Stan: Na Emeryturze
Imię: Montura
Profesja: Master Sorcerer
Świat: furora
Poziom: 170
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furor001 Pokaż post

~Syf Zor tez internetowy kozak internet was nie chroni w 100% wiec zwracajcie sie z szacunkiem do innych;]
Inaczej bys ze mna gadal w rl niz na tym forum uwierz mi I to nie jest jakas napinka z mojej strony tak dla przypomnienia.
Czlowieku Ty (caly moj szacunek do twojej osoby to ta wielka litera) wyglasz jak póldupek zza krzaka i chcesz ludzi straszyc swoja osoba? Tobie by still knight najebal a na tym forum to chyba piszesz tylko po to zeby kompleksy z rl leczyc. W kazdym poscie same Ahhhyyy i Ohhy na swoj wlasny temat, ogarnij sie pizdoczlapie i nie pisz wiecej tych głupot bo zal mi tak dupe sciska ze przez tydzien sie nie wysram.

(nie) Pozdro
__________________
Arguing on the internet is like running in Special Olympics-Even if You win, You're still retarded.
montura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 5 (zarejestrowanych: 0, gości: 5)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:40.


Powered by vBulletin 3